Trusten brother. Wachten op het slotje ha ha ha.quote:
quote:Op vrijdag 9 februari 2024 21:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Trusten brother. Wachten op het slotje ha ha ha.
Keep de zool alive
JUI / Raad eens wie deze held is.
quote:Op vrijdag 9 februari 2024 22:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben de laatste die aangemoedigd moet worden. Ik ben de bescheiden zelfbewuste ultieme FOK!er. Probeer me eerder te stoppen. Dan ben jij de laatste die ik op z'n plaats zet. Nu jij weer. Als het uitkomt. Ik wil wel ruimte maken in m'n schaduw. Alhoewel. FF pisvlekken
quote:Op vrijdag 9 februari 2024 22:15 schreef Zorro het volgende:
Kleine update van een elders eerder geplaatst plaatje:
[ afbeelding ]
Hou je er buiten eikelquote:Op vrijdag 9 februari 2024 22:27 schreef tong80 het volgende:
Toch wilt die kut Tong het laatste woord hebben. Alsof-ie met 80 geen grote eikel is, als lulhannes.
Ja waar staat die 80 eigenlijk voor?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 22:27 schreef tong80 het volgende:
Toch wilt die kut Tong het laatste woord hebben. Alsof-ie met 80 geen grote eikel is, als lulhannes.
Als briljante tekenaar, tevens geniale schilder, begon ik m'n meesterwerken in 1980 te ondertekenen met Tong80. Toen ik me om 5 uur 's nachts ladderzat registreerde op FOK!, omdat het me nuchter niet lukte, vergat ik de hoofdletter.quote:Op zaterdag 10 februari 2024 07:13 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja waar staat die 80 eigenlijk voor?Het beste decennium ooit?
quote:Op zaterdag 10 februari 2024 11:22 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als briljante tekenaar, tevens geniale schilder, begon ik m'n meesterwerken in 1980 te ondertekenen met Tong80. Toen ik me om 5 uur 's nachts ladderzat registreerde op FOK!, omdat het me nuchter niet lukte, vergat ik de hoofdletter.
Eeuwig leven op andermans bloed een optie?quote:Op zondag 11 februari 2024 14:22 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben het type niet om dood te gaan.
Het is andersom. Ik zeg dat ik je een ex-FA kan aanbevelen. Qua zuigen. Die slikte alles van me.quote:Op zondag 11 februari 2024 14:30 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Eeuwig leven op andermans bloed een optie?
quote:Op zondag 11 februari 2024 14:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het is andersom. Ik zeg dat ik je een ex-FA kan aanbevelen. Qua zuigen. Die slikte alles van me.
Flikker opquote:Op dinsdag 5 maart 2024 16:29 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
M'n zoontje zegt dat ik alleen blije plaatjes mag maken!
Nicequote:Op woensdag 6 maart 2024 09:29 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Coffeeshophouder met 46 kilo wiet in huis krijgt geen straf
Kut. Ik wilde adrem zijn. Helemaal vergeten dat ik door SWJ niet meer post in ONZ.quote:
quote:Op woensdag 6 maart 2024 19:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Kut. Ik wilde adrem zijn. Helemaal vergeten dat ik door SWJ niet meer post in ONZ.
quote:Op woensdag 6 maart 2024 19:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Kut. Ik wilde adrem zijn. Helemaal vergeten dat ik door SWJ niet meer post in ONZ.
quote:Op woensdag 6 maart 2024 23:34 schreef cerror het volgende:
Het is een godswonder dat je nog bestaat Tong80. Kudo's.
Even een out-of-context quote.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 11:47 schreef tong80 het volgende:
De Albert Heijn is hier 500 meter vandaan. Soms neem ik een taxi heen of terug.
Leukequote:Op zondag 17 maart 2024 18:45 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Ben met m'n zoontje aan het tekenen, maar die zon doet me ergens aan denken....ik weet alleen niet wat precies?
(Ik had die neus weg moeten laten.)
Gelukkig ben ik beter in photoshoppen!
![]()
Thanks!quote:Op maandag 18 maart 2024 18:22 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Leukezoontje is zeker een Tong80 fan XD
quote:Op zondag 17 maart 2024 18:45 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Ben met m'n zoontje aan het tekenen, maar die zon doet me ergens aan denken....ik weet alleen niet wat precies?
(Ik had die neus weg moeten laten.)
Gelukkig ben ik beter in photoshoppen!
![]()
Dat gezicht heeft me voor het leven getekendquote:
quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:55 schreef re_freshed het volgende:
[..]
Dat gezicht heeft me voor het leven getekend
Beetje als zo'n seriemoordenaar uit de film die het gezicht van z'n slachtoffer eraf snijdt om zelf te dragenquote:
quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:58 schreef re_freshed het volgende:
[..]
Beetje als zo'n seriemoordenaar uit de film die het gezicht van z'n slachtoffer eraf snijdt om zelf te dragen
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:04 schreef tong80 het volgende:
[..]
Truste. Ik wil morgen opstaan met een nieuwe paint.........
quote:
Je stond toch weer droog?quote:
Zeker. Maar Slimpies van de AH is ook drank.quote:
quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 14:53 schreef Nova het volgende:
[..]
Ach, jammer dat het idee niet helemaal jouw stijl is! Geen probleem hoor, smaken verschillen nu eenmaal. Als je hem in de nieuwe Sneeuwwitje-film wilt afbeelden, kan je bijvoorbeeld denken aan een scčne waarin @:tong80 als Grumpy (een van de dwergen) verschijnt en met zijn typische scherpe tong een sarcastische one-liner richting Snow White gooit.
Hier is een voorbeeld: "Hey Snow White, ik dacht dat spiegels altijd eerlijk waren... Maar blijkbaar hebben ze geen flauw benul wie jij bent!"
Hopelijk vind je dit leuk en past het goed bij jouw ideeën. Laat me weten of ik nog ergens anders mee kan helpen!
Ik zit af en toe wat in nieuwsberichten te kijken of ik er nog een leuke tong80-versie van kan maken, maar heb nog vrij weinig inspiratie.quote:
Angela Merkel heeft een boek te promoten. Reist momenteel door heel Europa, zit nu in Buitenhof o.a.quote:Op zondag 1 december 2024 13:30 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zit af en toe wat in nieuwsberichten te kijken of ik er nog een leuke tong80-versie van kan maken, maar heb nog vrij weinig inspiratie.
De echtgenote van een demente ouwe zak die momenteel aan het roer staat van dat land.quote:
quote:Op dinsdag 10 december 2024 15:56 schreef ToT het volgende:
[..]
De echtgenote van een demente ouwe zak die momenteel aan het roer staat van dat land.
[ [url=https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/aK1i_KLTpjo10tp3Ew3uvw--/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA--/https://media.zenfs.com/e(...)36bbf548f]afbeelding[/url] ]
Dit is niet door mij of andere derde partijen geshopt, dit staat echt op Trump z'n social media. Hij gebruikt Jill Biden om zijn nieuwe luchtje te verkopen!
Ja en jij wordt dus tussen hen gesandwiched terwijl ze met elkaar zitten te flirten!quote:
Er zit iig een luchtje aan.quote:Op dinsdag 10 december 2024 15:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja en jij wordt dus tussen hen gesandwiched terwijl ze met elkaar zitten te flirten!
....of zijn ze beiden tegelijk met jou aan het flirten in dat plaatje?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |