Ik ook. Mag ik vragen wat jij voor symptomen hebt?quote:Op zondag 17 december 2023 21:47 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het lijkt er wel op dat de stijging blijft aanhouden. Met mondkapje aan de gourmet tijdens kerst.
Als ik 't goed herinner hoef ik geen herhaalprik, aangezien ik gisteren positief getest ben. nondeju. heel m'n weekend stuk.
Heel vaak hoesten, lichte verhoging, keelpijn, snotneus.quote:Op zondag 17 december 2023 21:50 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ik ook. Mag ik vragen wat jij voor symptomen hebt?
Ik heb koorts, keelpijn, ik moet heel vaak hoesten, snotneus, spierpijn, heel moe. rode prikogen.
Dank je wel, beterschap !quote:Op zondag 17 december 2023 21:58 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Heel vaak hoesten, lichte verhoging, keelpijn, snotneus.
ook beterschap toegewenst.
Kosten denk ik, je kan het wel optuigen allemaal maar als er geen animo voor is zonde van het geld.quote:Op zondag 17 december 2023 19:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, nog 4 dagen. Waarom daarna niet meer? Niemand weet het.
Maar de reden dat er geen animo is heeft ook te maken met hoe weinig lucht eraan gegeven is. En bovendien stijgt het aantal gevallen juist nu explosief, dus ik vind de timing wel weer bijzonder.quote:Op zondag 17 december 2023 23:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kosten denk ik, je kan het wel optuigen allemaal maar als er geen animo voor is zonde van het geld.
Is ook zo maar in principe heeft iedere oudere (60+) en kwetsbare een uitnodiging gekregen met genoeg tijd om een afspraak te maken.quote:Op zondag 17 december 2023 23:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar de reden dat er geen animo is heeft ook te maken met hoe weinig lucht eraan gegeven is. En bovendien stijgt het aantal gevallen juist nu explosief, dus ik vind de timing wel weer bijzonder.
Polariseren kun je leren. Moderators grijpen niet in.quote:Op zondag 17 december 2023 18:49 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
waarom zijn de wappen in paniek? Krijgen ze de aandacht die ze vragen?
Zijn er genoeg nep-veteranenjasjes?
Dat klopt ja. Hoor die mensen er wel eens over of zie dingen voorbij komen op hun social media. En dan denk ik echt huh, corona, wat was dat ook weer?quote:Op zondag 17 december 2023 18:44 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
De wappies van weleer kunnen het niet loslaten, de rest van de bevolking is alweer een jaar of twee bezig met het oude normaal.
Frappant eigenlijk.
Wat is dit nu voor idiotie? Je hebt 1 taak en dat is die prikken aanbieden en communiceren dat ze er zijn, maar wat doe je: stoppen met prikken en onvoldoende communiceren dat ze er zijn. Wat een onkunde echt.quote:
Griepprik krijg je ook alleen in het najaar. Denk dat ze de corona-prik elk najaar vanaf september tot voor de kerst gaan zetten, voor degenen die willen en/of de oproep krijgen.quote:Op zondag 17 december 2023 19:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, nog 4 dagen. Waarom daarna niet meer? Niemand weet het.
Dat is misschien ook wel een beetje doordat er meestal een virtuele WO3 uitbreekt als je erover begint. Dat er niet veel mensen over praten.quote:Op maandag 18 december 2023 11:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat klopt ja. Hoor die mensen er wel eens over of zie dingen voorbij komen op hun social media. En dan denk ik echt huh, corona, wat was dat ook weer?
Weet ook nog dat ze toen zeiden, het wordt nooit meer zoals vroeger. Met grote menigtes, lichamelijk contact etc. Nee klopt, het is nog 100 x meer dan vroeger wat dat betreft.
quote:Op zaterdag 16 december 2023 15:03 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ben gewoon gegaan en er werden 0 vragen gesteld. Even je ID laten zien en 5 minuten later sta je buiten.
ik ben geen wappie, wel oud, 71, en heb geen prik gehaald, vergeten dusquote:Op zondag 17 december 2023 23:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is ook zo maar in principe heeft iedere oudere (60+) en kwetsbare een uitnodiging gekregen met genoeg tijd om een afspraak te maken.
Geen idee maar je hebt mits oud (of zwak) genoeg wel een brief gehad, dat je dan beslist de prik niet te halen is verder prima maar dat is de overheid niet te verwijten.quote:Op maandag 18 december 2023 15:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik ben geen wappie, wel oud en heb geen prik gehaald, vergeten dus
ga ik nou dood?/
Matig, maar ook niet geheel onverwacht. Ik neem aan dat de onderliggende data wel toegankelijk blijft buiten het dashboard om, zoals dat nu ook bij LCPS het geval is.quote:Op maandag 18 december 2023 14:52 schreef spectrumanalyser het volgende:
en daar blijft het niet bij, ook het coronadashboard gaat in April definitief uit de lucht. Want, het voegt niets toe volgens Kuypers. Achja, de man zal het wel het beste weten.
ikheb niks besloten, heel die brief is spoorloos of als kladblaadje gebruiktquote:Op maandag 18 december 2023 15:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geen idee maar je hebt mits oud (of zwak) genoeg wel een brief gehad, dat je dan beslist de prik niet te halen is verder prima maar dat is de overheid niet te verwijten.
wat het zo lastig maakt is dat je niet makkelijk kunt bepalen hoe je weerstand is.quote:Op maandag 18 december 2023 15:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
ik ben geen wappie, wel oud, 71, en heb geen prik gehaald, vergeten dus
ga ik nou dood?/
ach ik zit toch in Afrika , mensen zat hierquote:Op maandag 18 december 2023 15:12 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
wat het zo lastig maakt is dat je niet makkelijk kunt bepalen hoe je weerstand is.
omdat dit virus op je longen slaat kan het nogal wat schade aanrichten. het kan ook zijn dat je helemaal geen klachten hebt en alsnog het virus aan het verspreiden bent.
maar of het verstandig is om je nu te begeven onder grote groepen, het lijkt mij van niet.
Blijft afwachten, ik heb wel die eerste 3 gehaald en zomer 22 covid gehad, dat viel me alleszins mee maar was dat ondanks of dankzij die vaccinatie, ik weet het niet.quote:Op maandag 18 december 2023 15:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ikheb niks besloten, heel die brief is spoorloos of als kladblaadje gebruikt
Het is ook relevant willen zijn, en blijven he.quote:Op maandag 18 december 2023 11:46 schreef nostra het volgende:
[..]
Wat is dit nu voor idiotie? Je hebt 1 taak en dat is die prikken aanbieden en communiceren dat ze er zijn, maar wat doe je: stoppen met prikken en onvoldoende communiceren dat ze er zijn. Wat een onkunde echt.
Als die kwetsbaar zijn hebben ze vast al een prik gehaald dus geen probleem.quote:Op maandag 18 december 2023 15:36 schreef phpmystyle het volgende:
Vooral op scholen gaat dat virus flink rond, beter beschermen wij onze kinderen met mondkapjes op zogenoemde doorstroomlocaties. Genoeg kinderen met kwetsbare ouders.
Doorbraakinfecties komt juist bij die groep vaker voor t.o.v. de gezonde groep.quote:Op maandag 18 december 2023 15:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als die kwetsbaar zijn hebben ze vast al een prik gehaald dus geen probleem.
Is ook kleine moeite verder.quote:Op maandag 18 december 2023 15:52 schreef nostra het volgende:
Op mijn werk komt men overigens gewoon werken met corona. Alleen een melding dat je het hebt, kan je uit de buurt blijven als je wil, en hijzelf een kapje op. Ook weer wat overdreven, aan de andere kant wel gewoon binnen de wettelijke kaders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |