Goed, alleen die lijsttrekker trek ik dus totaal niet.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:35 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dat is helaas de vraag.
Doordat SP de plannen niet heeft laten doorrekenen en zelf ook geen uitgebreid financieel plaatje biedt is niet duidelijk hoe de plannen daadwerkelijk uitwerken.
Vind ik wel een gemis.
Uit de doorrekeningen blijkt PvdA-GL overall de beste plannen te hebben als het gaat om lastenverlichting en meer koopkracht.
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:37 schreef halfway het volgende:
[..]
Goed, alleen die lijsttrekker trek ik dus totaal niet.
Eens met het onderste gedeelte, een figuur als Dylan hoe leuk koppie ze ook heeft kun je niet zomaar overal heen sturen, Wilders is sowieso kansloos, Caroline is meer geschikt voor een kringloopwinkel of voedselbank. Omtzigt lijkt stabiel maar blijft vaak hangen als een pitbull op 1 onderwerp dus er blijven er maar weinig over.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:44 schreef FYazz het volgende:
[..]
Ik ook niet.
Maar uiteindelijk gaat het voor mij niet om het poppetje en wel om de inhoud en concrete uitwerking van plannen. Dat in combinatie met de bestuurlijke ervaring binnen PvdA-GL en het brede netwerk van de partij vind ik PvdA-GL wel echt een serieuze partij om op te stemmen.
Timmermans is absoluut niet mijn favoriet. De andere kant is ook dat het internationaal geen ramp is om hem als premier overal heen te sturen. Ik zie maar weinig andere lijsttrekkers deze rol nu kunnen aannemen qua inhoud en imago.
Wat vind je precies sympathiek aan hem dan.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:45 schreef jodenzoon het volgende:
Sympathieke gast (Baudet) maar ongeschikt imo.
Forum voor Democratie is voor iedereen een goede partij.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:15 schreef halfway het volgende:
Ik stem alleen op een partij waar IK beter van kan worden.
klimaat en asielzoekers zal mij verder worst wezen.
Ik ben een werknemer met een modaal salaris en een eigen woning.
Tips?
Dan mogen er wel wat stevigere stoelen komen. Frenske zakt er doorheen met zijn gewicht.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:37 schreef Zeespiegel het volgende:
Ik ga vanzelfsprekend op PvdA/GL stemmen.
Hmm. Wij mogen Thierry dus ook ongefundeerd aanvallen op niet-politieke punten begrijp ik?quote:Op zaterdag 18 november 2023 09:26 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Dan mogen er wel wat stevigere stoelen komen. Frenske zakt er doorheen met zijn gewicht.
Sterk argumentquote:Op zaterdag 18 november 2023 09:26 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Dan mogen er wel wat stevigere stoelen komen. Frenske zakt er doorheen met zijn gewicht.
Je weet toch dat volgens rechts Fok, Links uitermate machtig is, en zelfs vanuit 30 jaar oppositie grote wijzigingen heeft weten door te drukken? Allemaal slecht, natuurlijk, maar ze móeten wel door Links zijn gedaan, anders moet je erkennen dat rechts er de afgelopen decennia een teringzooi van heeft gemaakt. En zelfreflectie is niet echt een rechtse karaktertrek.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:02 schreef FYazz het volgende:
[..]
Het is dan ook een bekend gegeven dat jij graag in je feitenloze bubbel blijft.
21 jaar aan rechts conservatieve kabinetten.
CDA, VVD, LPF
CDA, VVD, D66
CDA, VVD
CDA, PvdA, CU
VVD, CDA (gedoogsteun PVV)
VVD, PvdA
VVD, CDA, D66, CU
VVD, D66, CDA, CU
Maar het is natuurlijk de linkse PvdA die maar 2 van de 8 keer heeft mogen mee onderhandelen (en dus niet "alle") die verantwoordelijk is voor alle problemen.
Doe dat nou niet.. geen haar beter dan de lui die een van de Plas of Wilders aanvallen.quote:Op zaterdag 18 november 2023 09:26 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Dan mogen er wel wat stevigere stoelen komen. Frenske zakt er doorheen met zijn gewicht.
Zou het zelf ook niet zien zitten maar in woorden is de SP wel de partij die het meeste opkomt voor mensen die modaal verdienen. Dat is immers een groep die ook vrij veel belang heeft bij een verzorgingsstaat omdat met een modaal inkomen weinig buffers op zijn te bouwen.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:35 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dat is helaas de vraag.
Doordat SP de plannen niet heeft laten doorrekenen en zelf ook geen uitgebreid financieel plaatje biedt is niet duidelijk hoe de plannen daadwerkelijk uitwerken.
Vind ik wel een gemis.
Uit de doorrekeningen blijkt PvdA-GL overall de beste plannen te hebben als het gaat om lastenverlichting en meer koopkracht.
Yup, D66 en GLPVDA zijn inderdaad knettergek.quote:Op zaterdag 18 november 2023 10:45 schreef Isdatzo het volgende:
Als je serieus overweegt te stemmen op een partij vol knettergekke figuren met knettergekke ideeën dan dan zou je je moeten afvragen of je zelf wel helemaal 100 bent in je bovenkamer.
Maar die heb ik dan weer niet horen raaskallen over reptielen.quote:Op zaterdag 18 november 2023 10:46 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Yup, D66 en GLPVDA zijn inderdaad knettergek.
tRiBunAluH!quote:Op zaterdag 18 november 2023 11:03 schreef cabe0002 het volgende:
FvD hier. Ben helemaal klaar met dat transgender woke gezeik en Nederland is te vol. We hebben genoeg eigen problemen in het land. Ga daar maar eens eerst aan werken.
Klimaat en stikstof nonsens ben ik ook klaar mee. We zijn maar een klein landje...also wij de hele wereld gaan redden met vervuilers als India en China....
En dat hele corona gebeuren, toen al onze rechten zomaar werden ingeperkt ben ik nog zeker niet vergeten. De tijd voor afrekening komt eraan!
Ach het kabinet Rutte en co is nu al opgerot. En D666 is nu maar een marginaal clubje geworden evenals het CDA. Nu is het gewoon je stem laten horen. Ik zeg 10 zetels voor FvD bij de verkiezingen!quote:
Ik zeg: dream on!quote:Op zaterdag 18 november 2023 11:11 schreef cabe0002 het volgende:
[..]
Ach het kabinet Rutte en co is nu al opgerot. En D666 is nu maar een marginaal clubje geworden evenals het CDA. Nu is het gewoon je stem laten horen. Ik zeg 10 zetels voor FvD bij de verkiezingen!
Ik weet het gewoon niet. Ik zweef.quote:Op vrijdag 17 november 2023 18:13 schreef rechtse_brammetje het volgende:
Op wie stemmen jullie dan. En waarom vind je jouw keuze beter dan het FvD?
Ik krijg waarschijnlijk geen antwoord want ze weten het niet
FVD'ers geloven niet in feiten. Wel lekker hoor, want dan win je altijdquote:Op zaterdag 18 november 2023 11:19 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik zeg: dream on!
Bijzonder dat FvD'ers zelf niet zien hoe marginaal hun clubj (gelukkig) geworden is.
En wie gaat er afrekenen dan?quote:Op zaterdag 18 november 2023 11:03 schreef cabe0002 het volgende:
FvD hier. De tijd voor afrekening komt eraan!
Andere jaren kwam SP altijd als beste uit de doorrekening en werd er 0,0 aandacht aan besteed, nu doen ze 1 keer niet mee... Omdat het iedere keer nutteloos bleek... En kijk dit...quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:35 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dat is helaas de vraag.
Doordat SP de plannen niet heeft laten doorrekenen en zelf ook geen uitgebreid financieel plaatje biedt is niet duidelijk hoe de plannen daadwerkelijk uitwerken.
Vind ik wel een gemis.
Uit de doorrekeningen blijkt PvdA-GL overall de beste plannen te hebben als het gaat om lastenverlichting en meer koopkracht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |