Jep, het was al de oudejaars. Nou zijn beide mannen altijd erg goed met de actualiteit meenemen in hun shows, dus dat zal nu niet anders zijn. Een deel van het materiaal van gisteren kan over 3 maanden vast ook nog prima, en een deel zal vernieuwd zijn. We hebben beide heren al vaker los van elkaar gezien, maar als duo was het ook echt een aanrader.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 07:26 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Op 1 december gaan we hun Oudejaarsconference bekijken.
Dacht dat ze daarvoor weer bij elkaar waren gekomen, maar ik neem aan dat ze niet nu al met dat programma rondtrekken. Of was het wel gebaseerd op actualiteiten, om zo straks het jaar onder de loep te kunnen nemen?
Haha Dit komt hooguit 1x per maand voor en meestal stop ik al voordat er iets af is, laat staan het hele huis. Heb het nu wel anders aangepakt, ik begon altijd in badkamer en slaapkamer en liet na geen zin meer de rest liggen, nu ben ik met de rest begonnenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 09:51 schreef Barreltje het volgende:
Morguh!
Ik voel me altijd een beetje schuldig als kaatje weer eens gaat schoonmaken/opruimen.. ik doe dat echt zoveel minder eigenlijk..![]()
Tevens vandaag een beetje luieren.. en dat richting yoga retreat..
No worries @:minilot , I'll be back
We hebben ze gezamenlijk en solo ook al meerdere keren meegemaakt en ook al enkele oudejaarsconferences van Dolf, maar nog nooit zo vroeg in het jaar.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 09:53 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Jep, het was al de oudejaars. Nou zijn beide mannen altijd erg goed met de actualiteit meenemen in hun shows, dus dat zal nu niet anders zijn. Een deel van het materiaal van gisteren kan over 3 maanden vast ook nog prima, en een deel zal vernieuwd zijn. We hebben beide heren al vaker los van elkaar gezien, maar als duo was het ook echt een aanrader.
😂 en jullie komen bijna langs mijn huis.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 08:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik durf het bijna niet te zeggen maar we gaan vandaag naar de Kampeer en Caravan Jaarbeurs
Bak rijst? Op een radiator leggen? Een keukenpapiertje ?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 09:55 schreef Barreltje het volgende:
Oh en Tevens.. mn telefoon zegt al een tijdje dat er vocht in het contact zit..
Dan moet ik hem draadloos opladen.. das irritant.. voordat ik een nieuwe moet kopen... wat kan ik doen zodat ie deze melding niet meer geeft?
Mja, het komt en gaat.. dan is het er weer en dan is het weer een week weg.. dus ik vermoed dat het op zich niet ECHT zo is dat er vocht in zit..quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:00 schreef AnneX het volgende:
[..]
Bak rijst? Op een radiator leggen? Een keukenpapiertje ?
Googlen?
Niet gewenst waarschijnlijk en ook echt het uiterste redmiddel, maar een volledige reset naar de fabrieksinstellingen kan dit soort onterechte foutmeldingen vaak verhelpen…quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:07 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Mja, het komt en gaat.. dan is het er weer en dan is het weer een week weg.. dus ik vermoed dat het op zich niet ECHT zo is dat er vocht in zit..
Als er een back up in de cloud staat, ben je toch niks kwijt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:10 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Niet gewenst waarschijnlijk en ook echt het uiterste redmiddel, maar een volledige reset naar de fabrieksinstellingen kan dit soort onterechte foutmeldingen vaak verhelpen…
Oef.. dan moet ik wel eerst alles ergens anders een plekje geven geloof ik..quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:10 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Niet gewenst waarschijnlijk en ook echt het uiterste redmiddel, maar een volledige reset naar de fabrieksinstellingen kan dit soort onterechte foutmeldingen vaak verhelpen…
Dat is op zich juist, maar alles weer inrichten zoals je het had kost wel wat tijd…quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:11 schreef AnneX het volgende:
[..]
Als er een back up in de cloud staat, ben je toch niks kwijt.
Duit int zakje…
En leest nu pas de reviews van de andere auto.
Ow…en ik dacht dat je het precies zo terugkrijgt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:13 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat is op zich juist, maar alles weer inrichten zoals je het had kost wel wat tijd…
Hebben ze ook hooligans bij het honkbal?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 07:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Zie net dat ze er inderdaad al vroeg bij zijn, met nog een kwart jaar voor de boeg: https://www.bunkertheaterzaken.nl/artiesten/lebbis-jansen/
[..]
Thanks!
Door 1 'verkeerd geschreven/begrepen' berichtje in een gezamenlijke Whatsapp groep, dat een hoop ophef heeft veroorzaakt, zullen we helaas met minder mensen vanuit Amsterdam aanwezig zijn dan normaal.
Het voorval zit me niet lekker, maar soms kan je dingen niet of moeilijk beïnvloeden…
De onzekerheid, het wachten, de klote onderzoeken, deze rollercoaster die nu al weken duurt maakt ons doodmoe, onzeker, murw. Kuttijd, grote pff dus ja.quote:
Leuk! Ik zou best een leuk campertje willen hebbenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 08:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik durf het bijna niet te zeggen maar we gaan vandaag naar de Kampeer en Caravan Jaarbeurs
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 11:24 schreef Blues het volgende:
[..]
De onzekerheid, het wachten, de klote onderzoeken, deze rollercoaster die nu al weken duurt maakt ons doodmoe, onzeker, murw. Kuttijd, grote pff dus ja.
Ondanks heerlijke vakantie tussendoor als break
Ja kan me goed voorstellen dat jullie kapot zijn. En jij dan ook nog werken er bij. En geen idee van wanneer duidelijkheid en positieve wendingen (fingers crossed) lijkt me slopend.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 11:24 schreef Blues het volgende:
[..]
De onzekerheid, het wachten, de klote onderzoeken, deze rollercoaster die nu al weken duurt maakt ons doodmoe, onzeker, murw. Kuttijd, grote pff dus ja.
Ondanks heerlijke vakantie tussendoor als break
Dan kun je een goeie occasie scoren!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:01 schreef Vanyel het volgende:
Tering @:lonaa. Wat ben je dun!Fuck die punt @LonaaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Ik las dit in eerste instantie als causaal verbandquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:08 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ochtend!
Uitslaap gedaan, excuus gemaakt aan de kat die tegelijkertijd met mij in beweging kwam en een oplawaai kreeg, dadelijk richting dierenarts…
Jup, schrokt weer als vanoudsquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:51 schreef DancingPhoebe het volgende:
Yes Candaasje, corona
Hoe is het met Simon zn gedoetjes? Helemaal voorbij?
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:32 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Jup, schrokt weer als vanouds![]()
We hebben hem een beetje gePavlovd; de voerbak geeft op hele uren voer. (Om 6, 12, 18 en 22 uur). Dan hoor je ook vaak de kerkklok. Drie keer raden wie er bij elke keer dat de kerkklok luidt, bij z’n voerbakje zit
Oepsquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:35 schreef derLudolf het volgende:
Je deelt je adres nu wel he @:Candaasje.
Huisnummer, plaatsnaam en letters van de postcode zijn duidelijk te lezen.
Je naam staat er ook op, dat wil je toch niet open en bloot op internet hebben staan johquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:42 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Oeps![]()
Nouja, door dat klustopic was het bij veel toch al bekend zullen we maar zeggen.
Ik heb de foto even weggehaald. Maar ik kreeg het heel vaag in beeld, was het bij jullie allemaal zo duidelijk leesbaar?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:35 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Je naam staat er ook op, dat wil je toch niet open en bloot op internet hebben staan joh
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:20 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Ik las dit in eerste instantie als causaal verband
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:32 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Jup, schrokt weer als vanouds![]()
We hebben hem een beetje gePavlovd; de voerbak geeft op hele uren voer. (Om 6, 12, 18 en 22 uur). Dan hoor je ook vaak de kerkklok. Drie keer raden wie er bij elke keer dat de kerkklok luidt, bij z’n voerbakje zit
Toen derLudolf het zei, ging ik ook even kijken, en vroeg ik me al af of ik nou toch een bril moet halen voor die cilinder van me, want ik kon er ook niet bijzonder veel kaas van maken. Alleen woonplaats kon ik lezen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:40 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik heb de foto even weggehaald. Maar ik kreeg het heel vaag in beeld, was het bij jullie allemaal zo duidelijk leesbaar?
Nu ben ik ook online verre van anoniem. Maar ik, je weet nooit wat een ander met je gegevens doet natuurlijk.
IK DACHT OOK HONDERD DAGEN DAT HET GEEN CORONI WAS. BOEM. TOCH CORONIquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 15:40 schreef Blues het volgende:
Vanaf gisteren al hoesterig, verkouden en niet lekker -geen DP coronie- toch veel gedaan gekregen vandaag #afleiding![]()
Boodschappen op de fiets, bed verschonen, was gedraaid, gras gemaaid en ff tuin geveegd.
Nu auw rug en belabberd maar voldaan gevoel
Ik gooi er af en toe gewoon wat pillen in![]()
Ik had nog 1 test liggen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
IK DACHT OOK HONDERD DAGEN DAT HET GEEN CORONI WAS. BOEM. TOCH CORONI
En je was er ook al naar toe gefietst toch?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:00 schreef Tele6 het volgende:
Goed zo @:vlindertje89
Knuffel @:Blues
Ik heb vanochtend vanuit m'n ouders een 20 km looprondje gedaan. Eerste 6 km fietste m'n moeder mee (die vindt het helemaal geen probleem om 10 km/u te fietsen) en daarna heb ik zelf de weg gezocht oftewel geen idee gehad waar ik was. Het 20 km rondje werd 21,5 voor ik weer terug was waar ik begon, maar echt verdwaald ben ik niet. Helpt dat ik veel herkenningspunten wel terug weet te vinden.
Vanmiddag tot nu toe mooi geen poot uitgestoken. Dan vanavond naar concert van broertje. Daar niet indutten wordt een uitdaging
DP had ook meerdere keren getest meen ik. Eerst negatief, uiteindelijk toch positiefquote:
Ja dat. Braaf getest voor ik onder de mensen ging omdat man postief en ik werk met een aantal mensen met een zwak gestel. (Ook een hoop met een zwak hoofd, maar das minder relevant)quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
DP had ook meerdere keren getest meen ik. Eerst negatief, uiteindelijk toch positief
Owquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
DP had ook meerdere keren getest meen ik. Eerst negatief, uiteindelijk toch positief
Broerlief ook, schoonzus nog steeds negatief maar alle symptomen, een vriendin en haar vrouw beiden even ziek, vrouw positief vriendin negatief. Heb het idee dat de testen het niet zo lekker doen met het huidige virus.quote:
Waar/wie is dat? Naam en rugnummer van de pizza bakkert.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 22:17 schreef Tele6 het volgende:
Verder stelde broertje gisteravond ineens voor om dit weekend weer niet de trein te nemen naar m'n ouders (moesten beide die kant op want hij geeft een concert dit weekend en ik ga luisteren) maar met de fiets, en dan bij @:z80 zo ergens om de hoek een pizza te eten want dat is ongeveer halverwege en daar zit onze favo pizzaturk.
Was leuk fietstochtje.
Stilzitten gaat dit weekend niet veel van komen op deze manier
Wel lekker slapen zometeen
De covid prik kan je gewoon zelf al inplannen!quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:01 schreef Blues het volgende:
Oh ja griepprik mét pneumokok deze maand, en dan wachten op de covid-oproep vd GGD.
Ik doe alles maar weer
Oh, eerder zouden griepprik, zorg, en mantelzorgers geen brief krijgen maar moesten op eigen gelegenheid inplannenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 17:27 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
De covid prik kan je gewoon zelf al inplannen!
Hebben mn ouders al gedaan en ik voor mezelf ook. Bij "wat moet je meenemen naar de priklocatie" staat ook niet meer dat je de uitnodiging mee zou moeten nemen.
Edit: oh, ik zie nu wel dat ze de tekst hebben aangepast over wachten tot je de brief hebt ontvangen. Afgelopen zondag stond dat er nog niet bij 60+. Op planjeprik.nl kán het in elk geval al wel
@:Tele6 Hahaha jij hebt echt te veel energiegoed bezig!!
@:Yinny goed dat je nu ziekgemeld bent en om hulp gaat vragen! Natuurlijk shit dat dat nodig is, maar gezien wat er allemaal op jouw bordje ligt en heeft gelegen de afgelopen tijd, niet meer dan logisch. En dan toch nog zo attent met op iedereen reageren hier
Hoogbejaard zou een datum krijgen, heel hoogbejaard (wrs geen vervoer) en minder bejaard (boven de 60) een brief om een afspraak te maken. Die brief heb ik nog niet gehad maar via planjeprik kan ik m donderdag halenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 17:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Oh, eerder zouden griepprik, zorg, en mantelzorgers geen brief krijgen maar moesten op eigen gelegenheid inplannenalleen bejaard zou een uitnodiging krijgen.
Ja, dat is nog steeds - maar vorige zondag stond er dus nog niet dat 60+ers wel moesten wachten op de briefquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 17:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Oh, eerder zouden griepprik, zorg, en mantelzorgers geen brief krijgen maar moesten op eigen gelegenheid inplannenalleen bejaard zou een uitnodiging krijgen.
Ja maar dat was gisteren al. Nieuwe dag, nieuwe energiequote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:32 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
En je was er ook al naar toe gefietst toch?
Een groot harmonieorkest. Dit keer een projectorkest, dwz een paar weekenden repeteren en een keer uitvoeren en dan is het klaar.quote:
We gaan altijd naar Botan Grill in Kleve. Beetje dubieus winkeltje, maar je krijgt supersnel een pizza voor je neus met pittige saus, veel beleg en heel veel kaas.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 17:02 schreef z80 het volgende:
[..]
Waar/wie is dat? Naam en rugnummer van de pizza bakkert.
Oh ja, ik was t ff kwijt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 19:07 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Een groot harmonieorkest. Dit keer een projectorkest, dwz een paar weekenden repeteren en een keer uitvoeren en dan is het klaar.
Dezelfde poelier als van de kipsaté bij L_S?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 19:12 schreef fietsie het volgende:
Ik had een Franse scharrelkip van de poelier in de instant pot gedaan vandaag..
Met een rode peper en een knol knoflook uit eigen tuin, twee uien uit eigen tuin en rozemarijntakken uit eigen tuin.
En een boiillon blokje en wat water.
Zo 30 minuten gestoomd en daarna 30 minuten airfryer...
Nee dit was nog sjieker vlees, nog donkerder.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 19:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dezelfde poelier als van de kipsaté bij L_S?
Die waren heerlijk…
De airfryer heeft sinds gisteren hier z'n intrede gedaan.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 19:43 schreef fietsie het volgende:
[..]
Nee dit was nog sjieker vlees, nog donkerder.
Door het stomen met alle kruiden erbij zat die smaak tot in het borstvlees
Ik ben er ffan van: zeker weten dat het gaar en sappig is en dan een korstje erop dokterenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 19:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
De airfryer heeft sinds gisteren hier z'n intrede gedaan.
De combi stomen/airfryer ga ik even voorleggen aan de kok des huizes…
Een Eriba?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 21:13 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nou, dat smakelijke verhaal van de KCJ (voor intimi) is er dus niet. Het was gewoon leuk en informatief. Geen ANWB-stellen ofzo. Veel jonge mensen. Camperbusjes, daktenten en vouwwagens zijn ernstig hip.
We hebben onze droomcaravan gevonden. Hij is niet eens duur, ¤ 26.000. Niet dat we dat er aan uit gaan geven, maar we weten dus nu wel echt wat we willen. Dat bestaat ook tweedehands vast.
Ik heb helaas geen dingen gezien die een man zonder zijn vrouw zou willen zien @:sigme
Nooit een Eribaquote:
Ik moet me al dubbelvouwen om door dat lage deurtje te komen. Nope. En ze zijn veel te klein ook voor ons.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 21:35 schreef fietsie het volgende:
Nooit last van gehad, met mijn 1.96, het hefdak zit precies op de juiste plek
quote:
Ik denk niet dat dit alleen in de academie gebeurt, helaas.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 21:45 schreef fietsie het volgende:
Lekker om te lezen als je als vader van een enthousiaste middelbare scholier hoort waar haar interesses liggen..
[..]
Het is vooral de "20 jaar".quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 21:57 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dit alleen in de academie gebeurt, helaas.
Mij is het gelukkig nog nooit overkomen in mijn 8 jaar in de academie en 6.5 jaar als student. Daarmee wil ik overigens niet zeggen dat het niet gebeurt of dat dat aan mij ligt - ik heb gewoon geluk gehad dat ik nooit zo'n idioot tegengekomen ben - maar het is dus niet zo dat dit je per definitie overkomt als je deze kant op wil.
Wel onacceptabel/grensoverschrijdend gedrag van (co)promotoren naar collega's van mij meegemaakt overigens, maar niet seksueel grensoverschrijdend. In beide gevallen door betreffende collega aangegeven bij 'hoofd'promotor en redelijk tot heel adequaat opgepakt. En een promotor die achter rug van copromotor om probeerde aan copromotors poten te zagen, wat door het afdelingshoofd die 'ie daarbij probeerde te betrekken zeer adequaat is opgemerkt en opgepakt. Er komt steeds meer aandacht voor.
Volgens mij ging mijn collega om snufjes en innovaties te bekijken en vond ‘ie dat reuze leuk. Maar zijn vrouw ging mee en had er een praktische blik op. Dat kunnen we toch niet betalen en dit is toch helemaal niet handig etc etc. Maar hij wou het helemaal niet kopen en niet hebben, hij wou het zien en bewonderen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 21:13 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nou, dat smakelijke verhaal van de KCJ (voor intimi) is er dus niet. Het was gewoon leuk en informatief. Geen ANWB-stellen ofzo. Veel jonge mensen. Camperbusjes, daktenten en vouwwagens zijn ernstig hip.
We hebben onze droomcaravan gevonden. Hij is niet eens duur, ¤ 26.000. Niet dat we dat er aan uit gaan geven, maar we weten dus nu wel echt wat we willen. Dat bestaat ook tweedehands vast.
Ik heb helaas geen dingen gezien die een man zonder zijn vrouw zou willen zien @:sigme
Dat is toch met al die beurzen? Daar kijken en dan zevendehands proberen te kopenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 22:23 schreef sigme het volgende:
[..]
Volgens mij ging mijn collega om snufjes en innovaties te bekijken en vond ‘ie dat reuze leuk. Maar zijn vrouw ging mee en had er een praktische blik op. Dat kunnen we toch niet betalen en dit is toch helemaal niet handig etc etc. Maar hij wou het helemaal niet kopen en niet hebben, hij wou het zien en bewonderen.
Leuk dat jullie iets gevonden hebben wat je wat lijkt! Ik heb er geen oog voor, allemaal grote witte bakken
Ja, ook daarvan denk ik, weer helaas, niet dat dat alleen in de academie gebeurt. Ik begreep het althans zo dat de interesse van je dochter bij de academie ligt? En dat je daarom het extra niet zo tof vindt dit te lezen?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tja ik weet niet. Als ik zei dat ik het een moeilijke man vond om mee om te gaan omdat hij continu seksueel getinte of seksistische opmerkingen maakte, dan was het altijd "waar maak je je druk om, hij heeft je een hoog cijfer gegeven en een mooie buitenlandstage geregeld"quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 23:29 schreef Molo het volgende:
Overal waar machtspiramides en afhankelijkheidsrelaties zijn heb je dit soort gedrag van volidioten, die er vaak mee weg komen of zelfs compleet vergoelijkt worden.
Hoezo koppel je jouw prestaties en becijfering aan grensoverschrijdend gedrag vanuit hem @:tele6? Dat staat totaal los van elkaar.
Ja dat eerste slaat dus nergens op.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 23:35 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Tja ik weet niet. Als ik zei dat ik het een moeilijke man vond om mee om te gaan omdat hij continu seksueel getinte of seksistische opmerkingen maakte, dan was het altijd "waar maak je je druk om, hij heeft je een hoog cijfer gegeven en een mooie buitenlandstage geregeld"
En dan denk ik, misschien is het ook wel deels mijn schuld want ik heb hem nooit aangesproken op al die dingen omdat ik wel blij was met de goede beoordelingen etc
Hmm. Misschien moet je mij even uitleggen waarom jouw blijdschap met goede beoordelingen hem aanzet tot ongepast gedrag.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 23:35 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Tja ik weet niet. Als ik zei dat ik het een moeilijke man vond om mee om te gaan omdat hij continu seksueel getinte of seksistische opmerkingen maakte, dan was het altijd "waar maak je je druk om, hij heeft je een hoog cijfer gegeven en een mooie buitenlandstage geregeld"
En dan denk ik, misschien is het ook wel deels mijn schuld want ik heb hem nooit aangesproken op al die dingen omdat ik wel blij was met de goede beoordelingen etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |