Ik denk dat ik gewoon nog niet genoeg gedronken had toen ik mijn rotdog had.quote:Op maandag 3 juli 2023 12:42 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb vrij weinig gegeten geloof ik. Wat ik er wel over kan vertellen:
- Rotdogs blijven 1 van de beste dingen om te eten op festivals. Hans had ook aan m'n shirt gedacht, so that's nice.
Ik overwoog banaan want die had ik nog, maar had ook droge bek dus ik zag dat niet helemaal goedkomen.quote:Op maandag 3 juli 2023 12:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
Vooral bananen!!
Nou ja, eentje. Stukje. Iets.
Als hij nog een beetje groenig is, is het wel te doen. Dan deed ik alsnog wel 2 uur over een banaan. Een blikje ananas werkt beter.quote:Op maandag 3 juli 2023 13:24 schreef Vanyel het volgende:
Het is ook zo ranzig weeïg zoet dan, zo'n banaan. Kom je niet meer vanaf
Gaan blowen, dan krijg je vreetkicks/munchies.quote:Op maandag 3 juli 2023 14:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
Overigens werden hier gisteren gewoon broodjes ei, clubsandwich met zalm en 2 borden Chinees naar binnen gewerkt. Je kunt best eten na MDMA, gewoon veel oefenen.
Bohh.quote:Op maandag 3 juli 2023 15:21 schreef Jan_Onderwater het volgende:
* Jan_Onderwater geeft Lonaa een Frozen Strawberry Daiqiri van Lamabada's met wat witte rum, aardbeien likeur van bols en wat suikersiroop
Door alle drukte was me het starten van de TdF ontgaan. Normaal maak ik altijd een ploeg in zo'n spel. Nu zag ik zaterdag ineens TdF op tv.quote:Op maandag 3 juli 2023 15:23 schreef fietsie het volgende:
Het Tour de France commentaar van de Belgen is weer heerlijk
Wel jammer dat ze het nu uit een studio doen ipv langs de weg in Frankrijk
Laatste keer dat ik de Tour op TV nog volgde zat Theo Koomen nog achterop de motorquote:Op maandag 3 juli 2023 15:23 schreef fietsie het volgende:
Het Tour de France commentaar van de Belgen is weer heerlijk
Wel jammer dat ze het nu uit een studio doen ipv langs de weg in Frankrijk
Wat mij betreft zetten ze gewoon het signaal van de belg door op Ned1.quote:Op maandag 3 juli 2023 15:42 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Willen wij Mart Smeets terug op de tour? Nee wij willen Mart Smeets niet terug op de tour
Vroegah, lang lang geleden, bij vriendinnetje thuis, als er voetbal werd gekeken stond de radio aan en TV commentaar uitquote:Op maandag 3 juli 2023 15:52 schreef fietsie het volgende:
[..]
Wat mij betreft zetten ze gewoon het signaal van de belg door op Ned1.
Niet heel raar, al zou ik dan in het geval van voetbal de tv uitzetten en de radio op iets leukers.quote:Op maandag 3 juli 2023 15:54 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Vroegah, lang lang geleden, bij vriendinnetje thuis, als er voetbal werd gekeken stond de radio aan en TV commentaar uit
Ik zou beide uitzetten, maar goedquote:Op maandag 3 juli 2023 15:55 schreef fietsie het volgende:
[..]
Niet heel raar, al zou ik dan in het geval van voetbal de tv uitzetten en de radio op iets leukers.
quote:Op maandag 3 juli 2023 15:56 schreef AnneX het volgende:
Alleen het harder/zachter draaiknopje was mij bekend.
Is er geen andere dienst beschikbaar dan een tapdienst? Voorschenker? Uitgifte? Tappen is wel een skill, snel en netjes tappen helemaal en op de ZC wordt echt ENORM gezopen.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:46 schreef Tele6 het volgende:
Nou, ik heb me opgegeven als vrijwilliger bij de Zwarte Cross met wat clubgenootjes, super gezellig. Krijg nu een bericht dat je daarvoor snel moet kunnen tappen en je kan een random dinsdagavond naar Lichtenvoorde komen voor training. Maar die avond kan ik ECHT niet.
@:Lonaa wordt dit een ramp?
Ik voorzie weer een schuimparty. Ik heb 10+ jaar geleden een paar avonden getapt en dat lukte zeer matig. (Toen ze gewoon nog 14-jarigen drank lieten schenken. In m'n middelbare school.Ze konden me niet echt kwalijk nemen dat ik er niks van kon destijds.)
Als excuus: tis een miniknopje en als ik rij zie ik echt niet ‘pwr’ staan op het zwarte front.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:09 schreef Kaatje1 het volgende:
@:AnneX(zou ook een actie van mij kunnen zijn)
Volgende week woensdag ga ik beginnen bij Vluchtelingenwerk. Niet bij het Oekraïne team maar bij het Asielteam, da's wat meer afwisselender ook.
Ja, in de achterhoek wordt enorm gezopen, niet alleen tijdens de zwarte crossquote:Op maandag 3 juli 2023 16:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Is er geen andere dienst beschikbaar dan een tapdienst? Voorschenker? Uitgifte? Tappen is wel een skill, snel en netjes tappen helemaal en op de ZC wordt echt ENORM gezopen.
This I do not know.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Waarom heeft ZC niet gewoon taprobots... raar.
Dat kan ik wel proberen na te vragenquote:Op maandag 3 juli 2023 16:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Is er geen andere dienst beschikbaar dan een tapdienst? Voorschenker? Uitgifte? Tappen is wel een skill, snel en netjes tappen helemaal en op de ZC wordt echt ENORM gezopen.
Er zijn meestal 4 posities op zo'n bar. Het barhoofd, de mensen die tappen, de mensen die fris voorschenken en de mensen die drank ruilen voor muntjes met de bezoekers.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:56 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat kan ik wel proberen na te vragen![]()
We hebben niks anders te horen gekregen dan dat we bardienst zouden doen met een groepje. Ze gingen ervan uit dat we al wisten van taptraining maar de laatste keer dat we met de club ZC bardienst deden was meer dan 5 jaar geleden, daar herinnert niemand zich meer wat van![]()
Dus ik weet eigenlijk ook niet wat bardienst precies in zou houden behalve dat we er 12:30-18:00 moeten zijn.
Ik ga 2 dagen werken (9-15). Er zijn nu 2 asielboten, en er liggen nu 2 lege boten waar vanaf woensdag mensen inkomen. VWN weet nog niet wie er komen, of het overloop van Ter Apel is, of van gesloten crisis noodopvang. Ik ga in ieder geval de spreekuren meedraaien en na de zomer waarschijnlijk wat opleidingen doen.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:55 schreef AnneX het volgende:
[..]
Als excuus: tis een miniknopje en als ik rij zie ik echt niet ‘pwr’ staan op het zwarte front.
Hoeveel uur ga je werken daar? Lijkt mij ook niet makkelijk.
Front- of backoffice?
quote:Op maandag 3 juli 2023 17:19 schreef Tele6 het volgende:
Ik zit macaroni te eten met stokjes en het schiet niet op maar ik heb geen zin om naar de keuken te lopen voor een vork
Bamischijf satésausquote:Op maandag 3 juli 2023 16:52 schreef Lonaa het volgende:
Ik weet nog steeds niet wat voor snacks ik wil en ik heb nog 5 minuten om iets te appen.
quote:Op maandag 3 juli 2023 15:56 schreef AnneX het volgende:
Bijna een reden voor een volgende auto - na 18 jaar ofzo - want de radio deed het niet meer.
Mn.X zat als passagier eraan te morrelen: blijkt er een aan/uit knopje te zijn…![]()
Alleen het harder/zachter draaiknopje was mij bekend.
Geen andere auto.
Je vergeet de vijfde positie: de drinkerquote:Op maandag 3 juli 2023 16:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Er zijn meestal 4 posities op zo'n bar. Het barhoofd, de mensen die tappen, de mensen die fris voorschenken en de mensen die drank ruilen voor muntjes met de bezoekers.
Inmiddels wat gehoord?quote:Op maandag 3 juli 2023 16:24 schreef Sarabi het volgende:
Nou glucose meten ging soepel (als je niet meetelt dat ik eerst mezelf geprikt heb omdat ik de naald niet uit de verpakking kreeg.....).
We weer dezelfde hoge meting als de laatste 3x![]()
Dierenartsassistent belt zo terug.
Insuline ophogen en vrijdag weer zelf meten.quote:
Dat wilde ik ook net vragen @Sarabi Ondergaat hij het of moet je steeds achter 'm aanhollen?quote:Op maandag 3 juli 2023 18:28 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat een ellende zo Sarabi, dat aangemodder. Hoe is poes er onder?
quote:Op maandag 3 juli 2023 18:28 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat een ellende zo Sarabi, dat aangemodder. Hoe is poes er onder?
De kat heeft er zo ver als ik kan zien gelukkig weinig last van. Het insuline spuiten en glucose meten duurt allebei maar kort. En daarna krijgt hij altijd iets lekkers.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:35 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat wilde ik ook net vragen @:Sarabi Ondergaat hij het of moet je steeds achter 'm aanhollen?
Kuzzjequote:Op maandag 3 juli 2023 18:26 schreef DancingPhoebe het volgende:
Uit het niks keidepri vandaag dus de man neemt thai mee omdat alle surinamers op de route dicht zijn.
Lekker thai, eten ook! Lekker Surinaams, eten ook!
Blijft zorgen hoor. Arme poes.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:42 schreef Sarabi het volgende:
[..]
[..]
De kat heeft er zo ver als ik kan zien gelukkig weinig last van. Het insuline spuiten en glucose meten duurt allebei maar kort. En daarna krijgt hij altijd iets lekkers.
Mijn man doet beide (met wat kleine hulp van mij) en de kat wil ook nog steeds met hem knuffelen dus denk niet dat hij het echt als vervelend ervaart. Misschien wel even die paar seconden dat hij stil moet liggen maar dat is hij dan weer snel vergeten.
Je hebt vast wel een blauwe jurk👽quote:Op maandag 3 juli 2023 18:04 schreef Cat-astrophe het volgende:
Dag vol werkafspraken… dacht ik.
Eentje kwam niet opdagen (en is tot op heden ook niet te bereiken dus) En de deelnemers aan een vergaderafspraak (waar ik niet per se bij hoef te zijn) hadden bedacht dat ze de vergadering gingen verschuiven. Naar een dag waarop ik niet kan. En dichtten mij blijkbaar magische krachten toe waarmee ik die info via aardstralen kreeg of zo. Nou.. neuh
![]()
Dus meer tijd over voor andere dringende klusjes![]()
Gelukkig dadelijk met vriendin ijscoupe etenGaat toch meer dan 50% van mijn afspraken door
Eet eens door johquote:Op maandag 3 juli 2023 17:19 schreef Tele6 het volgende:
Ik zit macaroni te eten met stokjes en het schiet niet op maar ik heb geen zin om naar de keuken te lopen voor een vork
Gedoequote:Op maandag 3 juli 2023 18:10 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Insuline ophogen en vrijdag weer zelf meten.
Het is nu 1,5 week stabiel (wel veelste hoog) dus hopelijk doet dit iets.
Verder niet meer gesproken over de Lifestyle Libre. Op zich staan we er voor open maar als het niet perse hoeft.......
Je hebt gelijkquote:Op maandag 3 juli 2023 18:47 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Gedoe![]()
(Freestyle Libre) Denk ik.
Een blikje ananas... Zou ik niet op komen.quote:Op maandag 3 juli 2023 14:45 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Als hij nog een beetje groenig is, is het wel te doen. Dan deed ik alsnog wel 2 uur over een banaan. Een blikje ananas werkt beter.
Echt wel.quote:Op maandag 3 juli 2023 16:46 schreef Tele6 het volgende:
Nou, ik heb me opgegeven als vrijwilliger bij de Zwarte Cross met wat clubgenootjes, super gezellig. Krijg nu een bericht dat je daarvoor snel moet kunnen tappen en je kan een random dinsdagavond naar Lichtenvoorde komen voor training. Maar die avond kan ik ECHT niet.
@:Lonaa wordt dit een ramp?
Ik voorzie weer een schuimparty. Ik heb 10+ jaar geleden een paar avonden getapt en dat lukte zeer matig. (Toen ze gewoon nog 14-jarigen drank lieten schenken. In m'n middelbare school.Ze konden me niet echt kwalijk nemen dat ik er niks van kon destijds.)
Uit het niks zegt ze dan. Komt gewoon omdat ze binnenkort aan de sport moetquote:Op maandag 3 juli 2023 18:26 schreef DancingPhoebe het volgende:
Uit het niks keidepri vandaag dus de man neemt thai mee omdat alle surinamers op de route dicht zijn.
Lekker thai, eten ook! Lekker Surinaams, eten ook!
Of dat ze jou kunnen vertellen wat er aan de hand is.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:47 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ja, het is ook zo stom dat je het niet aan ze kan uitleggen.
Dit vanmiddag kennelijk:quote:
quote:Op maandag 3 juli 2023 12:07 schreef fietsie het volgende:
[..]
Hier grote stilte. Geen sirene te horen. (En ze staan op 300m)
Ik praat wel vaak genoeg tegen de katten maar ik heb zo'n idee dat we elkaar toch niet helemaal begrijpenquote:Op maandag 3 juli 2023 19:20 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Of dat ze jou kunnen vertellen wat er aan de hand is.
Nou heb ik wel een vriendin gehad (nu niet meer, we hadden een meningsverschil over corona/vaccinaties) die meerdere mensen kende die met dieren kunnen praten. Dat was wel makkelijk geweest. Maar ik heb ook begrepen dat dieren dan vertellen dat is goed is dat ze gecastreerd zijn, niet erg vinden dat ze geen ongezond (dus lekker) voer krijgen. Ze vertellen niet dat ze buikpijn hebben of zo, dat zou te makkelijk zijn.
Blijven oefenen. Ik kan inmiddels met stokjes, ook die metalen krengen in Korea, net zo snel eten als met een vork.quote:Op maandag 3 juli 2023 17:19 schreef Tele6 het volgende:
Ik zit macaroni te eten met stokjes en het schiet niet op maar ik heb geen zin om naar de keuken te lopen voor een vork
Nee, geen ervaring mee, sorry. Kan me wel voorstellen dat normaal voer meer koolhydraten bevat wat weer effect heeft op de waarden.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:51 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Je hebt gelijk![]()
Heb jij ervaring met katten die van diabetes dieetvoer terug gaan naar gewoon voer? Hoeveel dat kan schelen in de waardes?
Dat is namenlijk het enige dat hier veranderd is tussen de metingen waarin hij (redelijk) goed zat en daarna dat hij weer veelste hoog zat.
Volgens de dierenartsassistent kon dat niet voor zo'n groot verschil zorgen maar ergens hoop ik stiekem dat dat het wel gewoon is.
quote:Op maandag 3 juli 2023 20:38 schreef Blues het volgende:
@:kaatje1 https://www.instagram.com/reel/CrXuPBNJsRo/
Hier komt ook alleen maar het woord “eten “ duidelijk overquote:Op maandag 3 juli 2023 21:00 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik praat wel vaak genoeg tegen de katten maar ik heb zo'n idee dat we elkaar toch niet helemaal begrijpen
Ontbijt. Dat eet ik ook als ik ziek ben. Het is een van de weinige dingen die ik op zulke momenten eetbaar vind.quote:Op maandag 3 juli 2023 19:12 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Een blikje ananas... Zou ik niet op komen.
Tijdens of als ontbijt?
En de runner die de flessen bijvult?quote:Op maandag 3 juli 2023 16:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Er zijn meestal 4 posities op zo'n bar. Het barhoofd, de mensen die tappen, de mensen die fris voorschenken en de mensen die drank ruilen voor muntjes met de bezoekers.
Hier wel de hele dag enorme wind, maar ik kijk net naar buiten en de straat en auto’s zijn natquote:Op maandag 3 juli 2023 22:42 schreef AnneX het volgende:
Oh oh tis even herfst hier.
Wennen hoor aan het geluid en de waai!
Voor een volgende keer: handen op je rug en aanvallen maar!quote:Op maandag 3 juli 2023 17:19 schreef Tele6 het volgende:
Ik zit macaroni te eten met stokjes en het schiet niet op maar ik heb geen zin om naar de keuken te lopen voor een vork
Ik word al moe van jouw dagquote:Op maandag 3 juli 2023 23:48 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Voor een volgende keer: handen op je rug en aanvallen maar!![]()
Dat deden wij vroeger met de oppasWedstrijdje wie zn bord macaroni het snelst op had zonder je handen te gebruiken. Liefst met een flinke klodder ketchup erdoor ook
![]()
Tevens bedankt voor het voedselcombinatiesrapport, @:Lonaa! Hopelijk lig je inmiddels alweer bij te slapen na je zware weekend.
@:Sarabi blijft toch een zorg zo zeg. Fijn dat poes er zelf niet zo erg van onder de indruk lijkt te zijn!
Ik heb vandaag uur gesprek met een student gehad, gebeld met behandelaar zorgenstudent om die zorgen (uiteraard met toestemming betreffende student) ook daar te uiten, 2 mastertheses van feedback voorzien en 4 bachelortheses beoordeeld, dus mijn hersencapaciteit is wel op nu voor vandaag. Hopelijk kan ik m vannacht goed herstellen, want voor morgen staat 1x masterthesis feedback en 6x bachelorthesis beoordelen op de planning, en het administratieve klusje om te checken wie hoeveel aftrek moet krijgen op het eindcijfer. Woensdag wel rustigere dag met 1x masterthesis beoordelen, dan halve dag kraambezoek (incl heen en weer rijden) en dan eind vd dag alle beoordelingsformulieren binnenkrijgen en alle 62 studenten mailen over hun eindcijfer en of ze dus moeten herkansen. Na woensdag is de grootste drukte voorbij
en nog maar 15 dagen werken en dan heb ik vakantie
Nog nooit van gehoordquote:Op dinsdag 4 juli 2023 07:55 schreef borisz het volgende:
RIP Tweetdeck. Fijnste app om twitter in te kijken. Nieuwe versie is uit, wat een enorme verslechtering is, maar Elon wil ook nog eens dat we ervoor gaan betalen.
Ow, dat is wel kutquote:Op dinsdag 4 juli 2023 07:55 schreef borisz het volgende:
RIP Tweetdeck. Fijnste app om twitter in te kijken. Nieuwe versie is uit, wat een enorme verslechtering is, maar Elon wil ook nog eens dat we ervoor gaan betalen.
Het is CrossFit als het CrossFit zegt. Is een beschermd merk zeg maar, dat je alleen mag voeren als je licentie hebt en betaald.quote:Op dinsdag 4 juli 2023 08:50 schreef Tuindier het volgende:
'morgen. Gisteren te lang bij een vriend blijven hangen, vanmorgen wat langer blijven liggen, maar dit wordt een lange dag.
@:Lonaa - weet jij wanneer iets cross fit is, of namaak cross fit? Welke kenmerken horen daar zegmaar bij?
Lijkt er steeds meer op dat Elon z’n speeltje kwijt wil. 44 miljard, hoeveel zou het nu nog waard zijnquote:Op dinsdag 4 juli 2023 07:55 schreef borisz het volgende:
RIP Tweetdeck. Fijnste app om twitter in te kijken. Nieuwe versie is uit, wat een enorme verslechtering is, maar Elon wil ook nog eens dat we ervoor gaan betalen.
Duidelijk!quote:Op dinsdag 4 juli 2023 08:55 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Het is CrossFit als het CrossFit zegt. Is een beschermd merk zeg maar, dat je alleen mag voeren als je licentie hebt en betaald.
Namaak-crossfit heeft vaak wel de componenten van CrossFit, zoals de zelfde soort opbouw van de lessen, maar mag dus de naam niet voeren.
Goed zo! Ik hoop het echt voor jequote:Op dinsdag 4 juli 2023 09:46 schreef Sarabi het volgende:
Voor het eerst in een maand wakker worden zonder kokhalsreflexenDe stress wordt dus toch wel minder.
Wat fijn. Zorgen om poezenkind zijn niet niksquote:Op dinsdag 4 juli 2023 09:46 schreef Sarabi het volgende:
Voor het eerst in een maand wakker worden zonder kokhalsreflexenDe stress wordt dus toch wel minder.
Afgelopen zondag hebben we hem voor het eerst geschonken op een festival. En de feedback was erg positiefquote:Op dinsdag 4 juli 2023 10:09 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Goed zo! Ik hoop het echt voor je![]()
Is jullie nieuwe bier al goed ontvangen? Ik had nog nooit gehoord van Paradijszaad
Kennelijk....mijn lichaam heeft niet eerder zo gereageerd.quote:Op dinsdag 4 juli 2023 10:12 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Wat fijn. Zorgen om poezenkind zijn niet niks
Stress uit zich in rare dingen, ik krijg, na afloop van stress, vaak last van een soort duizeligheid/draaierigheid. Weet dat niet goed te omschrijven. Maar moet niet te snel omdraaienquote:Op dinsdag 4 juli 2023 10:23 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Afgelopen zondag hebben we hem voor het eerst geschonken op een festival. En de feedback was erg positiefveel mensen kwamen ook terug voor een 2e of 3e glas.
Paradijszaad zorgt voor een beetje zwarte peper en citroensmaak in het bier.
[..]
Kennelijk....mijn lichaam heeft niet eerder zo gereageerd.
Dit. Helemaal dit. Ik heb net mijn collega laten weten dat ik mogelijk na de lunch naar huis ga. Ik ben zo ongelooflijk licht in mijn hoofd dat ik het bijna jammer vind dat ik geen bloeddrukmeter bij de hand heb om te kijken of die weer belachelijk laag is of dat het inderdaad wat anders is. Airco aan of uit maakt niet uit, ik heb genoeg gegeten en gedronken en het enige wat ik me kan bedenken is inderdaad simpelweg de stress van de afgelopen tijd.quote:Op dinsdag 4 juli 2023 10:33 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Stress uit zich in rare dingen, ik krijg, na afloop van stress, vaak last van een soort duizeligheid/draaierigheid. Weet dat niet goed te omschrijven. Maar moet niet te snel omdraaien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |