SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom zou het bewust opblazen van een kerncentrale met als doel zo veel mogelijk straling over Europa te verspreiden geen misdaad tegen de mensheid zijn?quote:
Dat vind ik wel. Ik geef toe: gevoelsmatigheid.quote:
Omdat al lang en breed is uitgerekend dat de gevolgen daarvan vooral lokaal zijn.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:40 schreef spicymchaggis het volgende:
Waarom zou het bewust opblazen van een kerncentrale met als doel zo veel mogelijk straling over Europa te verspreiden geen misdaad tegen de mensheid zijn?
Als andere machtige figuren al het idee in het hoofd hadden van een coup/machtgreep dan zijn er gisteren wel wat puzzelstukjes in elkaar gevallen, al missen er ook nog heel wat wtf gisteren gebeurdequote:Op zondag 25 juni 2023 20:41 schreef theunderdog het volgende:
Rusland is een grote chaos. Putin zijn macht is aan het wankelen, maar het ziet er niet naar uit dat er al een concreet alternatief opstaat. Het zou mij niets verbazen als er een staatsgreep komt, maar de verantwoordelijke uiteindelijk ook weer elkaar gaan bestrijden.
Nogmaals alleen isotopen met een korte halfwaardetijd en die hebben een korte halfwaardetijd.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hier heb je weer die focus op de splijtstof.
Maar is het niet zo dat wanneer je aan het splijten bent, je meer instabiele isotopen creeert?
En dat de splijsof hoog radioactief is, wordt niet betwist. Dus je mag ophouden daar mee te komen.
De vraag is of een centrale die volop in operatie is, die dus per seconde veel radioactieve rommel produceert, kwalijker is als deze boem doet,
Dan een centrale waar dat splijtingproces tot het absolute minimum is beperkt.
Bij Xenon gestopt met lezen, je hebt een voldoende.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Toen de reactor in een lagere stand werd gezet voor een test viel die wegens het ontstaan van Xe135 bijna uit. Om hem weer aan te zetten werden teveel staven uit de reactor gehaald, en ging men verder met de test. Omdat het koelwater daardoor bijna ging koken, en bubbels reacties veel minder verminderen dan water, schoot de output ineens omhoog, waardoor er nog meer koelwater ging koken waardoor er nog meer bubbels ontstonden waardoor de reactie nog harder ging waardoor het water stoom werd en KABOEM. Daar vloog het dak van de reactor.
Zo ongeveer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
Hoe bedoel je dat?quote:Op zondag 25 juni 2023 20:42 schreef Momo het volgende:
[..]
Als andere machtige figuren al het idee in het hoofd hadden van een coup/machtgreep dan zijn er gisteren wel wat puzzelstukjes in elkaar gevallen, al missen er ook nog heel wat wtf gisteren gebeurde
Dat ding bij ons hier in Borselle draait al 50 jaar probleemloos dus gewoon pompen!quote:Op zondag 25 juni 2023 20:30 schreef AchJa het volgende:
Jarenlang zijn wel bang gemaakt want kerncentrales zijn een soort van atoombommen want zie "Chernobyl" en "The day After" retoriek... En nu zijn oostblok centrales plotseling de veiligste ter wereld ofzo en kan er niks gebeuren...![]()
Het kan verkeren...
Dus toch maar voor nucleair gaan ipv windmolens dan? Of kan het westen alleen maar onveilige meuk bouwen ofzo?
Als die centrale wordt opgeblazen merken we daar hier in Nederland helemaal niks van. Toen ik vorig jaar in Slowakije zat is deze optie natuurlijk al lang en breed voorbijgekomen. De NBC specialisten hebben dit tot in den treure na zitten te rekenen maar de Slowaakse grens zou niet eens gehaald worden vwb schadelijke straling/fall out of wat dan ook.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:41 schreef ExTec het volgende:
Dat vind ik wel. Ik geef toe: gevoelsmatigheid.
Zal best dat volgens boekje a, b, c, dat niet zo is.
Je beroofd toekomstige generaties van land. En zoveel land heeft de mensheid niet, merendeel van deze planeet is water.
Nou dat bepaalde groepen bij Wagner wouden aansluiten, dat bepaalde burgers hun toejuichte, niet iedereen is zo loyaal aan Putin. Intern er veel verkeerd gaat op dit moment bij het Kremlin, en is er waarschijnlijk veel wantrouwen onderling.quote:
Maar dat zeg ik toch? Putin zijn macht is aan het wankelen.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Nou dat bepaalde groepen bij Wagner wouden aansluiten, dat bepaalde burgers hun toejuichte, niet iedereen is zo loyaal aan Putin. Intern er veel verkeerd gaat op dit moment bij het Kremlin, en is er waarschijnlijk veel wantrouwen onderling.
Als de EU weer de poeplap mag gaan trekken voor een tweede met Europees geld gefinancierde sarcofaag in Oekraïne noem ik dat niet bepaald "lokaal".quote:Op zondag 25 juni 2023 20:41 schreef AchJa het volgende:
[..]
Omdat al lang en breed is uitgerekend dat de gevolgen daarvan vooral lokaal zijn.
Dat is zeer nog maar de vraag hoor. Het doel is niet om zo veel mogelijk straling over Europa te verspreiden, het kan ook prima lokaal zijn zodat een relatief groot gedeelte van Oekraïne niet meer toegankelijk is.quote:Op zondag 25 juni 2023 20:40 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Waarom zou het bewust opblazen van een kerncentrale met als doel zo veel mogelijk straling over Europa te verspreiden geen misdaad tegen de mensheid zijn?
Allemaal met een Game of Thrones einde zeker ...quote:Op zondag 25 juni 2023 20:43 schreef XSbig het volgende:
Dit weekend gaat in ieder geval gigantisch veel goede boeken, documentaires en films/series opleveren.
Ik was het ook met je eensquote:Op zondag 25 juni 2023 20:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar dat zeg ik toch? Putin zijn macht is aan het wankelen.
quote:Op zondag 25 juni 2023 20:43 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nogmaals alleen isotopen met een korte halfwaardetijd en die hebben een korte halfwaardetijd.
Tuurlijk, 90 jaar, dat is niks, op de menseijke geschiedenis, toch.quote:Fission products have half-lives of 90 years (samarium-151) or less, except for seven long-lived fission products that have half lives of 211,100 years (technetium-99) or more. Therefore, the total radioactivity of a mixture of pure fission products decreases rapidly for the first several hundred years (controlled by the short-lived products) before stabilizing at a low level that changes little for hundreds of thousands of years (controlled by the seven long-lived products).
Gaat het nou om geld of straling?quote:Op zondag 25 juni 2023 20:48 schreef spicymchaggis het volgende:
Als de EU weer de poeplap mag gaan trekken voor een tweede met Europees geld gefinancierde sarcofaag in Oekraïne noem ik dat niet bepaald "lokaal".
quote:Op zondag 25 juni 2023 20:40 schreef spicymchaggis het volgende:
Waarom zou het bewust opblazen van een kerncentrale met als doel zo veel mogelijk straling over Europa te verspreiden geen misdaad tegen de mensheid zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |