Precies, hier net zo.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 19:44 schreef tompsv18 het volgende:
Dit is van de makers van de Verraders. Dat is misschien wel mij lievelingsprogramma. De voorstukjes vond ik nog niet heel boeiend, maar toch maar een kans geven.
Haha ja dat laatste is echt heel stom. De helft herkent 'm ws niet eens als ie zichzelf onthultquote:Op zaterdag 20 mei 2023 13:19 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vond het weer tergend saai.
Mensen hebben weinig kans zich te profileren, het doel is onduidelijk, de dilemma’s zijn niet wreed genoeg, en de rol van de presentator is veel te theatraal en leeg (waarom moet geheim blijven wie hij is?).
Iets nieuws? Wat is er nieuw aan? Het is een soort kruising tussen de Mol, de Verraders en Race Across the World (vroeger Peking Expres). Maar dan saai. Je zit de hele tijd te wachten tot er iemand een Mol actie uitvoert in een bondje terwijl ze elkaar elimineren in een kort reisje.quote:Op zaterdag 20 mei 2023 22:44 schreef wolffie het volgende:
Het is wel een leuk programma, weer eens wat nieuws, ik hou ervan.
Eens. Alleen het stemmen is interessant.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 20:13 schreef StephanL het volgende:
Je kan net zo goed de laatste 10 minuten kijken. Tot nu toe zijn de opdrachten niet spectaculair.
Al was het parachute springen een leuke wending
Jaquote:Op vrijdag 26 mei 2023 21:53 schreef Duderinnetje het volgende:
Nou, dit is wel leuk, die teamwissel.
Wat ik wel ook heel stom vind, is dat de dilemma’s geen dilemma’s zijn, maar gewoon gokken. Er zijn geen aanwijzingen of bijvoorbeeld voorwaarden die een keus sturen. De hints die gegeven worden, zijn zo vrijblijvend dat ze geen lastig dilemma, gewetenswroeging of bittere afweging veroorzaken. Uiteindelijk is het gewoon een gokje en meeste stemmen gelden. Voor een dilemma moet je kennis hebben over je twee opties, voel je je verscheurd en kom je na pittige beraadslaging tot een afweging.
Het zou leuk zijn als er psychologisceh spelletjes in de dilemma’s zaten zoals: offer een teamgenoot op of spring met zijn allen van een brug. Of: je krijgt vandaag de winst cadeau, als je morgen het spel met een teamgenoot minder speelt. Ik noem maar wat.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 23:52 schreef Meke het volgende:
[..]
JaEn het bekende is ook nooit heel kut, waardoor je maar voor het onbekende gaat, wat dan nog veel kutter blijkt bijvoorbeeld.
Ik vind het op zich wel een prima programma, maar je zou er een hoop meer uit kunnen halen inderdaad.
Ik kijk liever naar Het Onbekende dan naar die troep als Hollands Got Talent die normaal op vrijdagavond wordt uitgezonden. Juist doordat RTL The Voice (wat ik net zo goed troep vind als Hollands Got Talent) van de buis moest halen, is RTL met nieuwe ideeën gekomen zoals De Verraders en Het Onbekende. Op zich vind ik Het Onbekende best een leuk programma. Mooie beelden van landschappen, leuke opdrachten en leuke twists. De Verraders is naar mijn mening te langdradig, met een te hoog tokkie-gehalte, soms onduidelijke opdrachten en alleen maar konkelen. Expeditie Robinson heeft daar ook wel last van.quote:Op woensdag 24 mei 2023 12:19 schreef GereDathan het volgende:
Het gebeurd niet vaak, maar ik heb gisteren dit programma afgezet. Zelfs Rail Away op de NPO is nog spannender. Kijk het ook verder niet meer, er is simpelweg niets aan. Nietszeggende kandidaten, een suffe presentator die zichzelf heel boeiend vindt, opdrachten die een kind van 3 nog kan uitvoeren en geen enkele actie verder. En dat allemaal voor een paar schamele euro's.
Je ziet heel duidelijk dat het van de makers van de Verraders is. Ook daar zijn de opdrachten tergend saai en simpel, maar daar dient het tenminste nog een doel. Daar is het gewoon bedoeld om de tijd op te vullen voor de kandidaten en er nog iets van een spannende twist aan te geven voor het zilver. Bij de Verraders draait het tenslotte voor het grootste deel om de psychologie.
Helaas, het zag er veelbelovend uit en de eerste aflevering was nog wel te doen. Maar dit wordt hem verder niet. Ik voorspel dat het over 2 weken van de buis is of op een onmogelijk nachtelijk tijdstip.
dat hele metoo heeft voor mij als grootste voordeel dat the voice en vergelijkbare programma's eindelijk eens weg zijn en dat er nu nieuwe ideeen worden bedacht waaronder spelprogramma's, die ik wel graag kijk.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 15:45 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar Het Onbekende dan naar die troep als Hollands Got Talent die normaal op vrijdagavond wordt uitgezonden. Juist doordat RTL The Voice (wat ik net zo goed troep vind als Hollands Got Talent) van de buis moest halen, is RTL met nieuwe ideeën gekomen zoals De Verraders en Het Onbekende. Op zich vind ik Het Onbekende best een leuk programma. Mooie beelden van landschappen, leuke opdrachten en leuke twists. De Verraders is naar mijn mening te langdradig, met een te hoog tokkie-gehalte, soms onduidelijke opdrachten en alleen maar konkelen. Expeditie Robinson heeft daar ook wel last van.
Hollands Got Talent is helaas niet van de buis gehaald en komt na de zomer gewoon weer op vrijdagavond op de buis. In november The Mask Singer en in februari waarschijnlijk De Verraders op vrijdagavond bij RTL4.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 15:58 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat hele metoo heeft voor mij als grootste voordeel dat the voice en vergelijkbare programma's eindelijk eens weg zijn en dat er nu nieuwe ideeen worden bedacht waaronder spelprogramma's, die ik wel graag kijk.
Het interesseert me dan ook niks dat de regisseur ingrijpt of kan bepalen wie wint en dat regels worden gebroken. Het liefste kijk ik naar spelprogramma's met nederlanders die niet bekend willen zijjn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |