Mooie plaatjes maar hoe krijg je zon dashboard voor elkaarquote:Op vrijdag 3 maart 2023 13:08 schreef 3rr0r het volgende:
Alles wat betreft de officiële F1TV app.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waren oude plaatjes, heb de OP vernieuwd.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 13:11 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Mooie plaatjes maar hoe krijg je zon dashboard voor elkaar
Vertel, ik ben benieuwd.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 14:01 schreef Eagles89 het volgende:
Overigens misschien wel handig in de OP een soort beknopte handleiding te maken hoe je het bekende “stotter” beeld kunt fixen
Ook bij nieuwe TV’s ervaren veel mensen geen vloeiend beeld als ze de F1 TV app casten naar hun TV. Ze casten omdat op heel veel TV’s de F1 TV app niet te vinden is, helaas. Ikzelf heb op mijn vrij nieuwe Sony TV ook dit probleem gehad, en door hulp hier op Fok heb ik het kunnen oplossen. Heel simpel op twee verschillende manieren kun je alsnog het perfecte vloeiende beeld krijgen van F1 TV.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 15:12 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Vertel, ik ben benieuwd.
Scheelt TS ook weer werk; kan hij jouw werk er zo in plakken.
Ik had dat gestotter op de PCquote:Op vrijdag 3 maart 2023 14:01 schreef Eagles89 het volgende:
Hier is al een topic van toch? Of was die vol
Edit never mind zat vol zie ik nu, sorry voor de spam
Overigens misschien wel handig in de OP een soort beknopte handleiding te maken hoe je het bekende “stotter” beeld kunt fixen, want veel nieuwe abbo’s gaan dat hier in dit topic sowieso vragen. Het maakt niet uit hoe snel je verbinding is, dat stotteren heeft bijna iedereen die vanaf een mobiel device cast en niet de app op zijn TV heeft geïnstalleerd of een aparte chromecast heeft.
Lijkt niet nodig. De streams werken op dit moment gewoon.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 13:09 schreef 3rr0r het volgende:
@:hole1988 Vroeg me af of je de website nog kunt/gaat aanpassen zodat Olav te horen is
Deden ze ook de vrijetrainingen normaalgesproken? Ben het vergeten, maar vandaag was het gewoon muziek via je site in ieder geval, geen commentaar.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:13 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Lijkt niet nodig. De streams werken op dit moment gewoon.
Werkelijk waar geen idee.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:20 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Deden ze ook de vrijetrainingen normaalgesproken? Ben het vergeten, maar vandaag was het gewoon muziek via je site in ieder geval, geen commentaar.
Via een VPN kreeg ik bij de Belgische website wel commentaar, maar via de Nederlandse site (evenals via jouw pagina) alleen muziek tijdens de training.quote:
Ja, ze doen alle sessies. Maar het commentaar zit nu op een andere stream. Helaas was er via de link van @hole1988 idd alleen muziek te horen. Met VPN via de Belgische site lukte het uiteindelijk wel.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:20 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Deden ze ook de vrijetrainingen normaalgesproken? Ben het vergeten, maar vandaag was het gewoon muziek via je site in ieder geval, geen commentaar.
Ik ga op onderzoek uit.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Via een VPN kreeg ik bij de Belgische website wel commentaar, maar via de Nederlandse site (evenals via jouw pagina) alleen muziek tijdens de training.
De ''gewone man'' krijgt dat soort dingen niet voor elkaar, of wil de moeite er niet voor doen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Via een VPN kreeg ik bij de Belgische website wel commentaar, maar via de Nederlandse site (evenals via jouw pagina) alleen muziek tijdens de training.
Lijkt me sterk dat ze op NL ip's blocken dus misschien gewoon de url snoopen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:24 schreef Jane het volgende:
[..]
Ja, ze doen alle sessies. Maar het commentaar zit nu op een andere stream. Helaas was er via de link van @:hole1988 idd alleen muziek te horen. Met VPN via de Belgische site lukte het uiteindelijk wel.
Misschien wel meer Belgenquote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:25 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
De ''gewone man'' krijgt dat soort dingen niet voor elkaar, of wil de moeite er niet voor doen.
Olav gaat heel wat minder luisteraars krijgen dit seizoen.
Chromecast kost je 4 tientjes, ga je geen spijt van krijgen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:59 schreef hanskraaijjr het volgende:
Ik heb ook F1TV gekocht voor een jaar en baalde ervan dat er geen app voor mijn tv was. Wat ik ga doen is mijn laptop aansluiten op de tv en zo kijken.
Heb het nog niet geprobeerd maar laat het zondag weten.
Tip: Let op dat het de officiele (Google) Chromecast, of Google TV is, want dat zou het enige merk zijn dat de F1 TV Pro-stream ondersteunt, en waar het bedrijf Formula 1.com garanties voor biedt (en service voor geeft).quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:00 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Chromecast kost je 4 tientjes, ga je geen spijt van krijgen.
Ik heb deze, nu zelfs nog iets goedkoperquote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:11 schreef Sally het volgende:
[..]
Tip: Let op dat het de officiele (Google) Chromecast, of Google TV is, want dat zou het enige merk zijn dat de F1 TV Pro-stream ondersteunt, en waar het bedrijf Formula 1.com garanties voor biedt (en service voor geeft).
ja, daar doel ik op met "Google TV"quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:13 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik heb deze, nu zelfs nog iets goedkoper
https://www.bol.com/nl/nl(...)00000119991877/?s2a=
Ja klopt, daarom post ik ook ff een link voor eventueel geïnteresseerde usersquote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:15 schreef Sally het volgende:
[..]
ja, daar doel ik op met "Google TV"![]()
Maar er bestaan ook van die merkloze 'chromecasts' - zo noemt de volksmond ze. Maar op mijn tv op de slaapkamer werkt het streamen van F1 TV Pro toch niet (zo'n goedkope van Kruidvat/Trekpleister zeg maar) .
In de woonkamer wel de officiele Google chromecast hangen.
Morgen maar eens checken tijdens VT3 of Kwali. Als het alleen met VPN werkt dan wordt het groepje Olav & Jack luisteraars erg gelimiteerd.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:25 schreef hole1988 het volgende:
Eerste bevindingen omtrent GPR.
Ik heb een behoorlijk vermoeden dat GPR op de vingers is getikt.
GPR Dance is vervangen voor de regulier GP Radio met commentaar en de stream wordt geblokkeerd in NL maar in andere landen niet (de stream werkt gewoon in Duitsland bijv.).
De link die ik eerder deelde (met from-app) werkt ook niet op dit moment en geeft nu een 500 error dat zou betekenen dat je geen stream kan starten vanuit de app of de app heeft een update gehad.
Dat is op dit moment dus wel het geval en vanuit de app kun je niet syncen want dan krijg je dus een foutmelding.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:50 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Als het alleen met VPN werkt dan wordt het groepje Olav & Jack luisteraars erg gelimiteerd.
Tsssk! Ik zou eigenlijk ff moeten checken of die 'radio'stream van Viaplay op AD en Nu.nl ook wel netjes geblokkeerd is in België.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:25 schreef hole1988 het volgende:
de stream wordt geblokkeerd in NL maar in andere landen niet (de stream werkt gewoon in Duitsland bijv.).
Bespaar jezelf de moeite en koop voor 20 of 30 euro een chromecast, ik heb het ook eerst via pc gedaan en via downloads via usb apk etc maar voor letterlijk een fooi heb je jaren plezier van zo’n klein dingetje aan je TV die je in 5 min hebt geïnstalleerd. F1 TV werkt zoveel beter vloeiender stabieler via een chromecast.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:59 schreef hanskraaijjr het volgende:
Ik heb ook F1TV gekocht voor een jaar en baalde ervan dat er geen app voor mijn tv was. Wat ik ga doen is mijn laptop aansluiten op de tv en zo kijken.
Heb het nog niet geprobeerd maar laat het zondag weten.
Dat zou wel het ultieme bewijs zijn dat het ViaPlee alleen maar om te zieken te doen is.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 22:53 schreef Jane het volgende:
[..]
Tsssk! Ik zou eigenlijk ff moeten checken of die 'radio'stream van Viaplay op AD en Nu.nl ook wel netjes geblokkeerd is in België.
Daar lijkt het nu al op. De laatste aanpassing bij GPR zijn overduidelijk last minute.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:38 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Dat zou wel het ultieme bewijs zijn dat het ViaPlee alleen maar om te zieken te doen is.
Inderdaad, Viaplay blijft alleen maar extra haat creëren met hun domme acties.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 07:47 schreef YourCaptor het volgende:
Wat een sneu gedoe dan rondom GrandPrixRadio.En alsof ik nu wel ViaPlay ga nemen en van hun commentaar ga genieten.
Volgende stap zal wel worden dat ze voor elkaar krijgen dat F1TV niet meer gebruikt kan worden in NL.
Inderdaad. Dat zal nu helemaal onbetaalbaar zijn. Ze vonden het destijds al te duur. En ze zullen toen ook naar Ziggo hebben gekeken en geconcludeerd hebben dat Ziggo niet veel last had van de concurrentie van F1TV, dus dat afkopen ook niet nodig was. Maar dan hebben ze de NLse tv-kijker/consument toch verkeerd ingeschat.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 08:27 schreef NY_Giant het volgende:
Ik vraag me af of het afkopen van F1TV Pro nu nog betaalbaar is voor Viaplay. F1 ziet ook dat de F1TV Pro-abonnementjes stormlopen in ons land. Die gaan die inkomstenbron echt niet zomaar stopzetten. Viaplay had dat waarschijnlijk beter gelijk kunnen regelen bij het ingaan van de rechten. Nu zal het een flinke zak geld extra kosten.
quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:03 schreef Jane het volgende:
Zal me benieuwen of ze de F1-rechten nog een keer kopen. Ze hebben diepe zakken, maar als de abonnees wegblijven is het puur weggegooid geld.
Het werkt naar behoren. Ik zie alleen niet waar en hoe ik verschillende camerastandpuntn of boordradio's kan zien/horen.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:09 schreef golfer het volgende:
Dankzij dit topic F1TV-pro aangeschaft. Chromecast had ik al. Straks even bij VT3 kijken of het allemaal naar behoren werkt en uitzoeken hoe ik verschillende camerastandpunten en gesprekken vanuit de teams kan bekijken en luisteren.
Rechts heb je een menu. Daar kun je kiezen tussen de verschillende audiokanalen, live timing, circuit map en on boards.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Het werkt naar behoren. Ik zie alleen niet waar en hoe ik verschillende camerastandpuntn of boordradio's kan zien/horen.
Ik schat op zeker 300k abbo’s nu in Nederland, dat is al 15-18 miljoen euro, maar ze zullen zeker meer moeten betalen, eerder nog een stuk meer want wat verdient F1 TV er anders aan zo’n grote markt op te geven. Dat ze dit niet meteen hebben geregeld lijkt me pure ouderwetse onderschatting en dat klinkt precies als ViaPlay.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 08:27 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Inderdaad, Viaplay blijft alleen maar extra haat creëren met hun domme acties.
Ik vraag me af of het afkopen van F1TV Pro nu nog betaalbaar is voor Viaplay. F1 ziet ook dat de F1TV Pro-abonnementjes stormlopen in ons land. Die gaan die inkomstenbron echt niet zomaar stopzetten. Viaplay had dat waarschijnlijk beter gelijk kunnen regelen bij het ingaan van de rechten. Nu zal het een flinke zak geld extra kosten.
En gebeurt het toch, dan zullen we een abo moeten regelen in een van de EU-landen waar F1TV Pro nog wel aanwezig is. Dat mag je vanwege EU-wetgeving dan in de gehele EU gebruiken, dus ook in Nederland.
Ik heb geen menu rechts. Het enige wat ik rechtsbovenin zie is een instellingenwieltje waarmee ik kan kiezen naar audiotalen en wel of niet subtitles.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:53 schreef Starflyer het volgende:
Rechts heb je een menu. Daar kun je kiezen tussen de verschillende audiokanalen, live timing, circuit map en on boards.
Wat jammer. Het loopt hier als een zonnetje in m'n browser op de laptop met Surfshark.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:01 schreef Eagles89 het volgende:
Overigens hapert vanwege t gebruik van de VPN GPR bij mij, en ben ik helaas moeten terugschakelen naar Engels commentaar. Meer mensen zullen dit ervaren dus Rip GPR en bedankt ViaPlay voor het verpesten van ons lolletje.
Het zou kunnen dat je dat alleen kunt instellen wanneer je niet naar de TV cast.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Het werkt naar behoren. Ik zie alleen niet waar en hoe ik verschillende camerastandpuntn of boordradio's kan zien/horen.
Exclusiviteit kost heel veel geld. Dat is slechts aan Sky voorbehouden in Groot-Brittanië (en Duitsland?). En die hadden daar al exclusiviteit voordat F1TV bestond.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:01 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ik schat op zeker 300k abbo’s nu in Nederland, dat is al 15-18 miljoen euro, maar ze zullen zeker meer moeten betalen, eerder nog een stuk meer want wat verdient F1 TV er anders aan zo’n grote markt op te geven. Dat ze dit niet meteen hebben geregeld lijkt me pure ouderwetse onderschatting en dat klinkt precies als ViaPlay.
Overigens hapert vanwege t gebruik van de VPN GPR bij mij, en ben ik helaas moeten terugschakelen naar Engels commentaar. Meer mensen zullen dit ervaren dus Rip GPR en bedankt ViaPlay voor het verpesten van ons lolletje.
Jep, ook geen F1 TV in Duitsland. Daarom heb ik het voor een Duitse vriend van me via Nederland afgesloten. Dan werkt het wel.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Exclusiviteit kost heel veel geld. Dat is slechts aan Sky voorbehouden in Groot-Brittanië (en Duitsland?).
Misschien kun je in de connection settings van je VPN even een ander verbindingsprotocol kiezen (meestal 'auto' aanpassen naar 'manual' en dan iets uitkiezen). Het standaard ingestelde protocol is vaak niet het snelste.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:01 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Overigens hapert vanwege t gebruik van de VPN GPR bij mij, en ben ik helaas moeten terugschakelen naar Engels commentaar. Meer mensen zullen dit ervaren dus Rip GPR en bedankt ViaPlay voor het verpesten van ons lolletje.
Ja, Duitsland ook. Daar is alleen het Access abonnement van F1TV beschikbaar. M.a.w., je kunt niet live kijken, maar hebt wel toegang tot het archief.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Exclusiviteit kost heel veel geld. Dat is slechts aan Sky voorbehouden in Groot-Brittanië (en Duitsland?). En die hadden daar al exclusiviteit voordat F1TV bestond.
Viaplay heeft in Scandinavië ook concurrentie van F1TV, net zoals bijna alle andere aanbieders F1TV naast zich moeten dulden.
Dit zie ik (in de app). Rechts zit het menu. Dat is bij mij op de website ook zo (verborgen, en zichtbaar door de muis er heen te bewegen).quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:06 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb geen menu rechts. Het enige wat ik rechtsbovenin zie is een instellingenwieltje waarmee ik kan kiezen naar audiotalen en wel of niet subtitles.
Dat is het inderdaad. Als cast naar de TV kan ik dat allemaal niet. Als ik het op Ipad of telefoon bekijk kan ik inderdaad dar menu rechts zien en daarmee spelen.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:07 schreef Tijn het volgende:
Het zou kunnen dat je dat alleen kunt instellen wanneer je niet naar de TV cast.
Ja, dus wat wel aardig werkt is als je de normale uitzending bv vanaf je telefoon naar de TV cast en dan tegelijkertijd op de iPad een onboard erbij paktquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:15 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat is het inderdaad. Als cast naar de TV kan ik dat allemaal niet. Als ik het op Ipad of telefoon bekijk kan ik inderdaad dar menu rechts zien en daarmee spelen.
Op de hoofdpagina, als het goed is. Daar verschijnt elke keer de actuele stream.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:38 schreef heywoodu het volgende:
Via F1TV Pro zou je toch ook F3 moeten kunnen kijken? Waar op de site kan ik dat ergens vinden? Zoek me rot maar het is één groot drama om door die site te navigeren
Waar is gewoon de pagina met bijvoorbeeld het uitzendschema?
Edit: gevonden, ergens verscholen tussen wat trainingen en dergelijken op niet-chronologische volgorde.
Nou ja, die stream was al een tijdje klaar, dus nu stond 'ie ergens verstopt in een rijtje met F1-trainingen en een F2-kwalificatie. Je zou zeggen dat men toch, net als Viaplay bijvoorbeeld, gewoon even een schema op volgorde van tijd neer kan zetten, maar dat is blijkbaar te duidelijkquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:41 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Op de hoofdpagina, als het goed is. Daar verschijnt elke keer de actuele stream.
Sorry, las niet goed. Dacht dat je de F2 race van straks bedoelde.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, die stream was al een tijdje klaar, dus nu stond 'ie ergens verstopt in een rijtje met F1-trainingen en een F2-kwalificatie. Je zou zeggen dat men toch, net als Viaplay bijvoorbeeld, gewoon even een schema op volgorde van tijd neer kan zetten, maar dat is blijkbaar te duidelijk
https://f1tv.formula1.com/ > kopje WEEKENDSCHEMA > knopje Allquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, die stream was al een tijdje klaar, dus nu stond 'ie ergens verstopt in een rijtje met F1-trainingen en een F2-kwalificatie. Je zou zeggen dat men toch, net als Viaplay bijvoorbeeld, gewoon even een schema op volgorde van tijd neer kan zetten, maar dat is blijkbaar te duidelijk
Heb je Chromecast met Google TV?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Het werkt naar behoren. Ik zie alleen niet waar en hoe ik verschillende camerastandpuntn of boordradio's kan zien/horen.
Ah, zover was ik niet naar beneden gescrolledquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:56 schreef Piles het volgende:
[..]
https://f1tv.formula1.com/ > kopje WEEKENDSCHEMA > knopje All
Ja, dat mis ik ook hoor. Zodra de stream live is staat ie op de homepage bovenaan. Eerder kun je de stream niet vinden blijkbaar.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ah, zover was ik niet naar beneden gescrolled
Dat is alvast een stap verder, hoe kan ik nu vanuit dat schema doorklikken naar de betreffende video? Ik heb de F3 van vanmorgen inmiddels gezien, maar stel dat ik dat nu wil kijken...dat schema lijkt niet klikbaar, of ik mis nog een keer iets
Ik gebruik F1TV erg weinig, zoals je ziet, dus ben nog flink de weg aan het zoeken
Dan zou je op de andere device Formula 1 - app kunnen openen, dan heb je iig wel de (live) tijden van Live Timing in beeld - kan je wisselen naar de tijden van Sectors, Segments en Current Tyres, Tyre History,quote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:15 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat is het inderdaad. Als cast naar de TV kan ik dat allemaal niet. Als ik het op Ipad of telefoon bekijk kan ik inderdaad dar menu rechts zien en daarmee spelen.
Dat maakten ze in oktober 2022 bekend, idd. De enige keer dat ze er iets over gezegd hebben, volgens mij. Geen toeval, want dat was natuurlijk hun hoogtepunt. Alle jaarabonnementen die mensen in februari, vóór het F1-seizoen en de lancering van Viaplay, hadden afgesloten liepen nog en ze hadden net een boost gehad van de voetbal-/PL-liefhebbers.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:34 schreef Heph844 het volgende:
[..]Ze hebben meer dan 1 miljoen abonnees, dat lijkt me best aardig toch?
Er komt als je de stream opstart in beeld tegenwoordig hoe je het kunt wisselen als je via de standaard officiële chromecast kijkt zoals ik. Je kunt het alleen zien en ook uitvoeren bij een live uitzending, dus kan het nu niet checken, maar uit mijn hoofd doe je het met de select knop op de witte google tv afstandsbediening.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:24 schreef Sally het volgende:
[..]
Heb je Chromecast met Google TV?
Dan moet/kan je via de afstandsbediening het menuutje oproepen![]()
(welk knopje precies, dat weet ik effe niet meer, ik kijk wel eens samen met een kennis bij hem - die bedient de ab van Google TV dan)
Menu openen, 2023 season selecteren, dan Bahrein weekend kiezen, en dan kiezen wat je wilt zien.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ah, zover was ik niet naar beneden gescrolled
Dat is alvast een stap verder, hoe kan ik nu vanuit dat schema doorklikken naar de betreffende video? Ik heb de F3 van vanmorgen inmiddels gezien, maar stel dat ik dat nu wil kijken...dat schema lijkt niet klikbaar, of ik mis nog een keer iets
Ik gebruik F1TV erg weinig, zoals je ziet, dus ben nog flink de weg aan het zoeken
Verdomd, dat is handigquote:Op zaterdag 4 maart 2023 15:51 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Menu openen, 2023 season selecteren, dan Bahrein weekend kiezen, en dan kiezen wat je wilt zien.
En stel je wilt bv een F3 race van jaren terug kijken dan selecteer je archive in het menu, en dan het seizoen en dan welk weekend.quote:
Thanks dit heeft geholpen, werkt nu gewoon goed (de eerste 10 min althansquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:13 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Misschien kun je in de connection settings van je VPN even een ander verbindingsprotocol kiezen (meestal 'auto' aanpassen naar 'manual' en dan iets uitkiezen). Het standaard ingestelde protocol is vaak niet het snelste.
Hoe krijg jij de Gp radio aan?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:04 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Thanks dit heeft geholpen, werkt nu gewoon goed (de eerste 10 min althans)
Lekker weer GP Radio ouderwets aan, dikke doei naar Viaplay piep bedrijf ! Helaas vrees ik dat we er niet lang van kunnen genieten als ze de luistercijfers zien…wie gaat er zoveel moeite doen om het te luisteren op deze manier? Alleen wij vrees ik:(
effe naar hier: dat kan dus met het goedkopere Acces-aboquote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik kijk bij voorkeur de races integraal terug, ik ben heel vaak niet thuis op zondagmiddag.
- http://gpradio.hole1988.nl/quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:09 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hoe krijg jij de Gp radio aan?
Als je kiest voor International kun je vervolgens de taal instellen op Duits, Frans, Spaans etcetera. Als je kiest voor Engels krijg je volgens mij het Sky commentaarquote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:03 schreef Piles het volgende:
Ok, nog 1 vraag over de audio. Ik kijk via de PC nu, en dan kan ik F1 Live kiezen (=Palmer, Coulthard en nog 1). Kies ik International, krijg ik automatisch Nederlands commentaar. Je kan toch ook switchen naar bijv Sky, of is dat niet meer?
Ahhh, het menu onderaan verandert dan inderdaad (komt optie Audio Track bij)quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:33 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Als je kiest voor International kun je vervolgens de taal instellen op Duits, Frans, Spaans etcetera. Als je kiest voor Engels krijg je volgens mij het Sky commentaar
Gelukt!quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:20 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
- http://gpradio.hole1988.nl/
- https://grandprixradio.nl/radio-luisteren/gpr-met-live-commentaar
Of de Grand Prix Radio app
Helaas heb je in alle gevallen een VPN nodig. Het maakt niet uit met welk land je verbindt, als het maar níet Nederland is. Gelukkig is een gratis VPN makkelijk te vinden.
ff naar hier:quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik moest het doen met de info die ik had toen ik een abonnement moest kiezen. Geen idee of dat vorig jaar ook zo op hun site sting.
En juist daarom voor viaplay moeten kiezen. Wel balen dat we F1 niet in 4K kunnen kijken welke aanbieder dan ook. Ja achteraf downloaden, maar live niet. In fucking 2023. Man man man.
Natuurlijk zegt F1 TV Pro dat, om toch nog meer abo's te kunnen verkopen...quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:52 schreef vosss het volgende:
[..]
Bedankt voor de headsup dan. Goddomme. Waarom staat er dan dan dat het niet mogelijk is terwijl het wel mogelijk is.
Google tv is 4k als je de uhd versie hebt maar de F1 stream is 1080p.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:49 schreef Sally het volgende:
[..]
ff naar hier:
Je kan volgens mij wel via "Chromecast met Google TV 4K" op een 4K-tv kijken (en is het beeld ook echt - maar handmatig steeds instellen - 4K)
correct me if i'm wrong, mensen met F1 TV Pro en een Google TV-4K
Nouja omdat ze dat zeggen hebben ze dit jaar dus 1 abo minder opv 1 extra.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 16:54 schreef Sally het volgende:
[..]
Natuurlijk zegt F1 TV Pro dat, om toch nog meer abo's te kunnen verkopen...
[dat je maar op 1 device de livestream kan kijken, op 1 account]
ik denk ook dit.quote:
Op Chromecast Google TV nergens last van, werkte perfectquote:Op zaterdag 4 maart 2023 17:05 schreef Middelpunt het volgende:
Vandaag wel vaak dat de beeldkwaliteit erg slecht is (via de app die op mn tv is geïnstalleerd). Was tijdens de trainingen niet.
Ik weet niet of dit zo is. Wij hebben een behoorlijk oude tv, zonder app, dus we streamen vanaf de iPad en totaal geen last gehad.quote:
lijkt me stug ik stream hier alles zonder problemenquote:Op zaterdag 4 maart 2023 17:30 schreef Sally het volgende:
Kan ook aan eigen persoonlijk internet & wifi liggen.
Maar... dat was in feite vorig seizoen toch ook het argument van de KS van Viaplay zelf...?
Even alle gekheid op een stokkie: het komt voor dat F1 TV Pro 'lag' heeft, dan freezet het beeld even.
Tip is dan om even snel 10 secs vooruit te spoelen zodat je weer echt "live" zit - nadeel welicht is dat je dan een stukje commentaar overslaat of dat je een spannende inhaalactie net hebt gemist, of bijvoorbeeld een finish. Of zo
Dan nog was mijn opmerking met name bedoeld als: het komt (dus) voor dat... [ F1 TV Pro hapert ]quote:Op zaterdag 4 maart 2023 18:02 schreef rotaderp44 het volgende:
[..]
lijkt me stug ik stream hier alles zonder problemen
Hier had ik af en toe een hapering, maar niet heel onoverkomelijk.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:40 schreef El_Thijs het volgende:
Kwaliteit was de hele kwalificatie prima. Goed beeld en stabiel
* Sally doet Alu-petje opquote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:46 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Als er meerdere users zijn die precies bij Q3 problemen hebben (had ik zelf ook), dan zal het niet aan thuisnetwerken liggen, lijkt me.
Ik heb een een gigabitverbinding en mijn tv zit met een kabel aan het modem, dus niet afhankelijk van mijn wifi (wat overigens ook heel snel en stabiel is).
Dus het is of F1TV of mijn internetprovider (Ziggo), waar ik nooit problemen bij heb.
Als ze al hun eigen streams niet goed kunnen krijgen...quote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:48 schreef Sally het volgende:
[..]
* Sally doet Alu-petje op
Viaplee doet een DDOS'je op de servers van F1TV?![]()
F1TV Nederlandse infra is niet berekend op een verdubbeling van het aantal kijkersquote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:48 schreef Sally het volgende:
[..]
* Sally doet Alu-petje op
Viaplee doet een DDOS'je op de servers van F1TV?![]()
Zou zomaar kunnen. Bij mij werkte alles prima, maar ik had wel de videokwaliteit vastgezet op '1920x1080, 6000kbps' in plaats van 'auto'. Wellicht helpt dat.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 22:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
F1TV Nederlandse infra is niet berekend op een verdubbeling van het aantal kijkers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |