Ik vind het entertaining dat ze de Russen zo in hun hempie laten staanquote:Op donderdag 2 maart 2023 19:02 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Die drone attacks zetten de russische luchtverdediging onder druk en ook dat kan uitgeput raken. Bovendien bemoeilijkt het enorme oppervlak van Rusland de luchtverdediging en daar kan Oekraine handig gebruik van maken.
De sancties zijn simpelweg zichtbaar in het prijsverschil ten opzichte van het standaardprijsverschil tussen ural-brent en brent-crude.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:07 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Er zijn voldoende bronnen die aantonen dat de sancties nu flink beginnen werken, niet in de laatste plaats de cijfers van Rostat zelf over de maand januari 2023.
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:43 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De belangen van de VS, Europa en UA zijn niet gelijk. Dat moet je je goed realiseren en dan is er al een stuk meer verklaarbaar.
Voor de VS is dit de kans om voor goed (of althans voor lange tijd) af te rekenen met Rusland als strategische dreiging. Alleen dan moet je ze dus maximale schade toebrengen, tot de laatste rus dood is bij wijze van spreken. Een plotselinge overmacht van UA helpt daar niet bij, dan is het te snel klaar.
UA aan de andere kant wil zn grondgebied terug en als het even kan permanent. Dan moet Rusland dus verzwakt worden, moeten er westerse garanties komen, moet het UA leger zo sterk zijn dat RU het nooit weer doet of moet er een bufferzone komen.
De Europese bondgenoten hebben een beetje een middenpositie. We steunen UA, zien Rusland als een bedreiging. Maar zijn ook niet gebaat bij een totale overwinning van UA als dat tot gevolg heeft dar er grote onrust uitbreekt in RU, dat is ook een bedreiging voor onze veiligheid.
Door Rusland weer deel te laten nemen aan de Europese en wereldeconomie zullen ze weer opnieuw in hun krijgsmacht en in infiltratie in de Europese politiek gaan investeren.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:45 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Angst voor escalatie en de wil om Rusland uiteindelijk weer op te nemen in de wereldeconomie spelen ook mee in met name Europa.
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syri aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Tuurlijk niet man gek, wel dat ze ophouden landen te annexeren die de westerse afslag hebben genomen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Maar koste wat kost de boel bij elkaar willen houden, heeft ons gebracht waar we nu zijn. Want dat was het doel van met name de VS na de val van de USSR.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syri aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.
quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:47 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Chase 2 rabbits and you will catch neither.
Als het goed is hebben we ze vooral nodig voor platinum en palladium.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:49 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat laatste zal wel meevallen. Nodig voor energie zijn ze niet meer, en een poging ze goed te laten verdienen want dan worden ze aardig hebben we al gedaan.
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syri aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.
Waarom namen we Syrische is leden op? Dat doen we nou eenmaal. Vluchtelingen mag je niet ontzeggen in de EUquote:Op donderdag 2 maart 2023 19:53 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.
De Russen hebben tig keer meer vuurkracht dan alle explosies die tot nu toe ooit zijn geweest. Een ongekend wapen dat kan zorgen voor meer ellende dan de dag des oordeels.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:53 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.
NOEKS!quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
De Russen hebben tig keer meer vuurkracht dan alle explosies die tot nu toe ooit zijn geweest. Een ongekend wapen dat kan zorgen voor meer ellende dan de dag des oordeels.
Dus ja, je moet het daarmee doen. Je zult met dit duivels volk moeten onderhandelen. Vernietiging is niet mogelijk.
Voldoende reden om alle Russen te weren dus.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:57 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Waarom namen we Syrische is leden op? Dat doen we nou eenmaal. Vluchtelingen mag je niet ontzeggen in de EU
Behalve bewezen oordlogcriminelen (als we daar na 5 eens achter komen)
Ik maak me om die kernwapens niet zo druk eigenlijk. Want kernwapens zijn toch technisch wel behoorlijk ingewikkelde machines die een hoge mate van kennis vereisen als je ze wil gebruiken. Kennis die nou niet bepaald iedereen heeft en meestal ook nog eens streng geheim is, dus makkelijk kom je er over het algemeen niet aan. Tevens doe je dit ook niet in je eentje (laten we even uitgaan van een raket); je kan wel iemand hebben die een raket zo kan programmeren dat hij de goede kant op vliegt, maar wie heeft er genoeg kennis en kunde over het voltanken van een dergelijke raket? En hoeveel mensen komen daarbij kijken? En zijn al deze mensen wel beschikbaar in woelige revolutionaire tijden?quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:39 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tuurlijk niet man gek, wel dat ze ophouden landen te annexeren die de westerse afslag hebben genomen.
Wat we absoluut niet kunnen gebruiken zijn 10 piratenstaten met separatisten en 6000 kernwapens
Waar het fout gaat zijn de kernkoppen men is als de dood dat die gaan rondzwerven en gebruikt worden in die burgeroorlog.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Voor genoeg geld dezelfde mensen die dat nu ook doen. Voor het maken is veel kennis nodig. Voor het afvuren een heel stuk minder. Die dingen zijn gemaakt om binnen 10 minuten kanceerbaar te zijn.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:06 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik maak me om die kernwapens niet zo druk eigenlijk. Want kernwapens zijn toch technisch wel behoorlijk ingewikkelde machines die een hoge mate van kennis vereisen als je ze wil gebruiken. Kennis die nou niet bepaald iedereen heeft en meestal ook nog eens streng geheim is, dus makkelijk kom je er over het algemeen niet aan. Tevens doe je dit ook niet in je eentje (laten we even uitgaan van een raket); je kan wel iemand hebben die een raket zo kan programmeren dat hij de goede kant op vliegt, maar wie heeft er genoeg kennis en kunde over het voltanken van een dergelijke raket? En hoeveel mensen komen daarbij kijken? En zijn al deze mensen wel beschikbaar in woelige revolutionaire tijden?
En dan hebben we het nog niet gehad over het onderhoud dat dergelijke systemen vereisen. Wie gaat dat doen?
enz enz enz
Ja wou net zeggen, lekker voor de wereld veiligheid, joooh die doen het niet of werken toch niet. Ondertussen schieten een paar simpele esperantisten een buk op een passagiersvliegtuig op kruishoogte. Een kernlading afschieten of die nou de juiste stad raakt of niet is geen kans die je maar ff wegwuift. (Jaja Noeks enzo echter dien je risico’s af te wegen en die krengen staan daar gewoon massaal)quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:09 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Voor genoeg geld dezelfde mensen die dat nu ook doen. Voor het maken is veel kennis nodig. Voor het afvuren een heel stuk minder. Die dingen zijn gemaakt om binnen 10 minuten kanceerbaar te zijn.
Nou, dat onnodig is juist de discussie. Is de angst voor (de gevolgen van) escalatie gerechtvaardigd?quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:45 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Maar dan hebben de wappies wel een punt dat Amerika en NATO slecht zijn en mensen onnodig laten lijden.
Oh dat lijkt me wel bijzonder. Zijn ze bij Wagner op het slagveld dan of is het gewoon van buitenaf vooral?quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:27 schreef 3rr0r het volgende:
Nu op Zembla, NPO2: inkijkje bij Wagner, door Franse journalisten.
Nee ze interviewen dode Wagnerleden.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:28 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Oh dat lijkt me wel bijzonder. Zijn ze bij Wagner op het slagveld dan of is het gewoon van buitenaf vooral?
Onzinnige opmerking chef.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:32 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee ze interviewen dode Wagnerleden.
Ybeltje Berckmoes ging ze voor dus zo gek is dat niet.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:32 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee ze interviewen dode Wagnerleden.
Ik kan me niet voorstellen dat er onder de bewoners van de (mogelijk) afvallige regio's veel kennis van en/of ervaring met het Russische kernwapenarsenaal aanwezig gaat zijn: de etnische Russen zullen potentile opstandelingen waarschijnlijk ver uit de buurt van hun kernwapens gehouden hebben.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:06 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Waar het fout gaat zijn de kernkoppen men is als de dood dat die gaan rondzwerven en gebruikt worden in die burgeroorlog.
Een aanslag in Moskou is een kwestie van tijd. Breng die oorlog maar lekker bij de Russen thuis.quote:
Nu hebben Duitsland en Frankrijk blijkbaar ook het briljante plan opgevat om Oekrane veiligheidsgaranties bieden, nou daar schieten de Oekraeners wat mee op... De Duitse defensie verkeert in een zo deplorabele staat dat ze niet eens Duitsland kunnen verdedigen wanneer het erop aan zou komen, laat staan Oekranequote:
Dat zou wel lekker zijn ja ! Het liefst grootschalig ook nog.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:58 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Een aanslag in Moskou is een kwestie van tijd. Breng die oorlog maar lekker bij de Russen thuis.
Die tanks zullen vast helpen, maar het lijkt me dat als Oekrane echt gebieden terug wilt veroveren ze ook massaal moeten gaan mobiliseren, want het lijkt me dat daar wel extra veel mankracht voor nodig is.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:50 schreef Spablauw214 het volgende:
Met name Duitsland en Frankrijk lijken er wel op voor te sorteren dat we uiteindelijk met Poetin of iemand van diezelfde kliek verder moeten. Ik zie niet hoe dat geloofwaardig kan, maar dat gaan we meemaken.
Ik ben nog steeds van mening dat we Oekrane nu teveel laten bungelen. Het gaat allemaal veel te langzaam en stroperig.
Dit is natuurlijk wel de kern. Als je gaat onderhandelen en een akkoord sluit, moet je als puntje bij paaltje komt wel bereid zijn om het (militair) te handhaven.quote:Op donderdag 2 maart 2023 21:14 schreef Hyperdude het volgende:
Veiligheidsgarantie heb je niks aan. Hoeveel dode Duitsers heeft Duitsland over voor Oekrane?
Zie Sebrenica.
Beter gaan we eens goed voor zitten en slopen we Rusland de moeder. Zo'n goede gelegenheid als nu krijgen we voorlopig niet weer.
Volgens mij hebben ze dat dus de afgelopen periode volop gedaan Incl vrouwenquote:Op donderdag 2 maart 2023 21:19 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Die tanks zullen vast helpen, maar het lijkt me dat als Oekrane echt gebieden terug wilt veroveren ze ook massaal moeten gaan mobiliseren, want het lijkt me dat daar wel extra veel mankracht voor nodig is.
Dit inderdaad, veiligheidsgaranties betekenen niets, anders zou je Oekraine nu ook wel kunnen helpen ipv de volgende keer dat Rusland binnenvalt.quote:Op donderdag 2 maart 2023 21:14 schreef Hyperdude het volgende:
Veiligheidsgarantie heb je niks aan. Hoeveel dode Duitsers heeft Duitsland over voor Oekrane?
Zie Sebrenica.
Beter gaan we eens goed voor zitten en slopen we Rusland de moeder. Zo'n goede gelegenheid als nu krijgen we voorlopig niet weer.
Volgens mij is er op papier al martial law + algehele mobilisatie. Alleen wordt niet iedereen daadwerkelijk gemobiliseerd.quote:Op donderdag 2 maart 2023 21:19 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Die tanks zullen vast helpen, maar het lijkt me dat als Oekrane echt gebieden terug wilt veroveren ze ook massaal moeten gaan mobiliseren, want het lijkt me dat daar wel extra veel mankracht voor nodig is.
Rond de miljoen M/V op dit punt ongeveer.quote:Op donderdag 2 maart 2023 21:19 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Die tanks zullen vast helpen, maar het lijkt me dat als Oekrane echt gebieden terug wilt veroveren ze ook massaal moeten gaan mobiliseren, want het lijkt me dat daar wel extra veel mankracht voor nodig is.
Ja goh.quote:
Wat is dit dan weer. Al de zoveelste actie (ver) buiten de normale range van UA de laatste dagen. Zijn dit commando's, valse vlaggen of toch nog wat anders?quote:
Nee joh. Rookverbod genegeerd.quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat is dit dan weer. Al de zoveelste actie (ver) buiten de normale range van UA de laatste dagen. Zijn dit commando's, valse vlaggen of toch nog wat anders?
Ah. Daar moet weer even een bom op dus.quote:Op donderdag 2 maart 2023 21:12 schreef oheng het volgende:
Hadden we deze hier al gezien?
[ twitter ]
quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Goedenavond met Pjotr vanaf de onderzeer Moskva.
Een van de meerdere wapenproducenten die daar zitten, waarschijnlijk.quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:43 schreef Nebelwerfer het volgende:
Al enig idee wat er nu eigenlijk gexplodeerd is?
Zie er niets over op Twitter.
quote:https://www.bloomberg.com(...)ssia-s-400#xj4y7vzkg
Iran seeks S400 air defenses from Russia which would make an attack harder
Iran is seeking sophisticated new air-defense systems from Russia that Israeli officials believe will narrow the window for a potential strike on Tehran’s nuclear program, according to people familiar with the matter.
The prospect of Iran getting the systems, the S-400s, would accelerate a decision on a possible attack, people in Israel and the US with knowledge of the discussions said.
Russia hasn’t said publicly if it will supply the weapons, but Moscow and Tehran have drawn closer since Moscow’s invasion of Ukraine. It would take less than two years for the S-400s to be operational.
“The longer you wait, the harder that becomes,” Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu said of a strike on Iran at a security conference in Tel Aviv last week. “We’ve waited very long. I can tell you that I will do everything in my power to prevent Iran from acquiring nuclear weapons.”
Such open threats — daily occurrences now in Israel — are a complex mix of intent and messaging aimed at Tehran and Washington although Israel bombed nuclear sites in Iraq in 1981 and Syria in 2007. An open military conflict with Iran could trigger an unparalleled regional conflagration affecting global oil supplies.
Russia has offered Iran “unprecedented defense cooperation, including on missiles, electronics and air defense” and may provide Tehran with fighter jets, National Security Council spokesman John Kirby said last Friday.
The Kremlin and the Russian Defense Ministry didn’t respond to requests for comment, Netanyahu’s office declined to comment.
Concern has grown over Iran’s nuclear work since international monitors detected uranium enriched to 84% purity — just below the 90% needed for weapons. By the end of 2023, Iran will have enough uranium enriched to 60% to produce 10 bombs, according to a senior Israeli official and a former senior US official.
Understanding the Shadow War Between Israel and Iran: QuickTake
Israel continues to hope the US will take the lead on any possible strike and while the Biden administration hasn’t ruled out military action, it prefers diplomacy.
Iran accuses Israel of assassinating its nuclear scientists, most recently as in late 2020, as well as hacking and other nuclear sabotage. Israel doesn’t publicly own up to them but they are widely acknowledged by officials both in the US and in Israel.
Iran Says It Arrested Spy Ring Over Attempted Nuclear Sabotage
Iran says its decades-long atomic program is for peaceful purposes, but Western powers say it’s building the capabilities to make a nuclear bomb.
Drones and Fighter Jets
In December, the US said Russia was deepening military backing for Iran in return for Iranian supplies of drones for Moscow’s war on Ukraine. The next month, an Iranian lawmaker said Tehran expects a delivery of Su-35 fighter jets from Russia by mid-March.
Russia has very good ties with Iran and Tehran is looking for more support, said Elena Suponina, a Moscow-based Middle East expert.
After the US and five other powers signed a deal with Iran in 2015 restricting its nuclear program in exchange for sanctions relief, Russia sold it a less advanced air defense system, the S-300s. The nuclear deal fell apart in 2018 when President Donald Trump withdrew the US.
The S-400s, which can hit aerial targets at a range of up to 250 kilometers (150 miles), would create a “red zone for high-altitude aircraft,” said Jeremy Binnie, Middle East defense expert at Janes, the UK-based defense intelligence firm.
“The more air defenses they have, the more difficult it is to hit them,” said Yossi Kuperwasser, a former top Israeli military intelligence official and now a senior researcher at the Israel Defense and Security Forum, an association of former and reserve members of the security forces. “We are analyzing when is the most convenient time to take action.”
Israel has been here before. In 2015, Israeli TV played recorded conversations with Ehud Barak, who was Netanyahu’s defense minister in 2012, speaking explicitly of plans to attack Iran that were shelved after discussions with the US.
Iran’s Nuclear Inventory Surges Amid Enriched Uranium Probe
Israeli officials are watching not only Iran’s ability to withstand an air attack but its capacity to build a nuclear bomb.
They calculate that once Iran decides to weaponize, “it’s anything between 18 to 24 months for them to build the first warhead,” Mark Dubowitz, head of the Washington-based Foundation for Defense of Democracies, which supports measures to counter Iran, said in an interview in Tel Aviv.
After Joe Biden defeated Trump, his administration tried to revive the Iran nuclear deal but blamed Tehran for walking away. US Ambassador to Israel, Tom Nides, recently indicated understanding for Israel’s approach.
“Israel can and should do whatever they need to deal with (Iran) and we’ve got their back,” he said at an event on Feb. 19.
The US and Israel recently held highly publicized military exercises in the Mediterranean, the largest ever drills between the two allies in a demonstration of aerial force.
New US-built air refueling aircraft which the Israelis are due to receive by 2025 would significantly increase their long-range capability, said Binnie at Janes.
Gulf nations would be at some risk but many are hoping Israel will act — even if it only sets back Iranian nuclear ambitions for a few years, said Riad Kahwagi, founder and chief executive officer of INEGMA, a Dubai-based security research group.
Oekraine had al in de vroege soviet tijd een zr levendige wapenindustrie. Het is dus een mengelmoes van drones en aangepaste raketten.quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat is dit dan weer. Al de zoveelste actie (ver) buiten de normale range van UA de laatste dagen. Zijn dit commando's, valse vlaggen of toch nog wat anders?
De massa wordt klaargestoomd voor slecht nieuws? Of deze gozert dondert door een ruit.quote:
CNNquote:Kremlin pre-planned and helped finance Kherson torture centers, international investigators say
... a network of at least 20 facilities that Ukrainian and international lawyers said was part of a calculated Russian strategy to extinguish Ukrainian identity.
“These detention centers are linked, they follow a very similar, if not identical way of behaving,” Wayne Jordash, head of the Mobile Justice Team, a collective of international investigators supporting Ukraine’s Office of the Prosecutor General, told CNN.
The investigation found that Russian forces followed a very specific blueprint in several occupied areas, with clear patterns that point to the overarching plan of Moscow’s occupation of Ukraine.
“The first stage, essentially, is to detain and, in many instances, kill a category of people labeled as ‘leaders,’ i.e. those who could physically resist the occupation, but also those who could culturally resist it,” Jordash said.
“The second stage is a sort of filtration process where the population that remains outside of the detention centers is subject to constant monitoring and filtration so that anyone who’s suspected of being involved with ‘leaders’ or been involved with organizing any type of resistance is also then identified and either deported to Russia or detained in the detention centers and tortured.”
Jordash said these methods were employed not just in Kherson but in other areas occupied by Russian forces, such as the Kyiv suburbs of Bucha and Borodianka. However, he added, the lengthy occupation of Kherson allowed Russian forces to go even further.
Deze praatpoppen hebben ogenschijnlijk tegenstrijdige invalshoeken op het conflict, maar toch nooit echt een lastige of een voor het regime onbruikbare mening.quote:Op donderdag 2 maart 2023 23:16 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
De massa wordt klaargestoomd voor slecht nieuws? Of deze gozert dondert door een ruit.
quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:43 schreef Nebelwerfer het volgende:
Al enig idee wat er nu eigenlijk gexplodeerd is?
Zie er niets over op Twitter.
FFS doen de russen niet meer aan verkenning?quote:
Viel mij ook al op, dat je 1 tank rustig naar die bomenrij ziet rijden en vervolgens is het prijsschieten voor hem.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:14 schreef oheng het volgende:
[..]
FFS doen de russen niet meer aan verkenning?
Dat zijn 2 tanks van de 53e Brigade die de BMP's staan op te wachten en ze point blank aan gort schieten. De ene tank voert zelfs een Oekrainsche vlag.
Staan de Russen al in Kyiv ja? Dat heb ik dan gemist.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 07:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De oorlog is verloren voor Oekrane.
Wat denk je van de soldaten die dat nu al doen?quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:51 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat er onder de bewoners van de (mogelijk) afvallige regio's veel kennis van en/of ervaring met het Russische kernwapenarsenaal aanwezig gaat zijn: de etnische Russen zullen potentile opstandelingen waarschijnlijk ver uit de buurt van hun kernwapens gehouden hebben.
Dus omdat er ergens in Amerikaanse side media ook een kritisch artikel (nouja een mening van een lezer) wordt geplaatst veranderd de het sentiment in de Amerikaanse media? Weet je dat zoiets erbij hoort in vrije media zicht op een conflict van meerdere kanten? In de Russische media zou je zoiets niet lezen.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:26 schreef weetjewel5 het volgende:
[ twitter ]
Sentiment begint te veranderen in de Amerikaanse media.
De vraag is of die soldaten uit de afvallige regio's komen of daar worden gestationeerd vanuit het Slavische Moederland.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 08:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wat denk je van de soldaten die dat nu al doen?
Of je leest het n keer. Daarna verongelukt de redacteur tussen de drukpers of valt hij uit een raam.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 09:02 schreef Momo het volgende:
[..]
Dus omdat er ergens in Amerikaanse side media ook een kritisch artikel (nouja een mening van een lezer) wordt geplaatst veranderd de het sentiment in de Amerikaanse media? Weet je dat zoiets erbij hoort in vrije media zicht op een conflict van meerdere kanten? In de Russische media zou je zoiets niet lezen.
Er zijn hier alleen maar verliezers.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 07:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De oorlog is verloren voor Oekrane.
PI-sarcasme.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 08:34 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Staan de Russen al in Kyiv ja? Dat heb ik dan gemist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |