Jensen, één van de grootste talenten van ajaxquote:
Nou neequote:Op dinsdag 31 januari 2023 19:58 schreef Paul het volgende:
[..]
Jensen, één van de grootste talenten van ajax
https://www.fcutrecht.nl/(...)hten-om-te-beginnen/
En dat is moderator 😅quote:Op dinsdag 31 januari 2023 20:19 schreef TornadoDK het volgende:
Heb je nou serieus 2 kut posts geplaatst om deze kut tt te maken
Je kent beroepsdownie Paul nog niet?quote:Op dinsdag 31 januari 2023 20:19 schreef TornadoDK het volgende:
Heb je nou serieus 2 kut posts geplaatst om deze kut tt te maken
2 maar?quote:Op dinsdag 31 januari 2023 20:19 schreef TornadoDK het volgende:
Heb je nou serieus 2 kut posts geplaatst om deze kut tt te maken
Ik zie hem alleen rond Ajax/Utrecht langskomen meestalquote:Op dinsdag 31 januari 2023 21:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Je kent beroepsdownie Paul nog niet?
Als je Heitinga de kans geeft moet er inderdaad een ervaren assistent naast. Denk dat dit voorlopig wel de beste oplossing is.quote:Op woensdag 1 februari 2023 08:48 schreef TheVulture het volgende:
Lodeweges als assistent naast Heitinga voor de rest van het seizoen volgens de T. Neem aan dat Johnny 'm zelf heeft uitgekozen, lijkt me een prima scenario.
Ik weet het niet, begrijp nooit zo goed hoe voetbalclubs dit soort zaken beslissen, 160 miljoen omzet en je zet gewoon je "stagiaire" op de belangrijkste account.quote:Op woensdag 1 februari 2023 08:48 schreef TheVulture het volgende:
Lodeweges als assistent naast Heitinga voor de rest van het seizoen volgens de T. Neem aan dat Johnny 'm zelf heeft uitgekozen, lijkt me een prima scenario.
Als hij kampioen wordt zit dat er dik in.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:02 schreef Caland het volgende:
Ik hoop wel oprecht dat Ajax Heitinga dan ook volgend seizoen de kans geeft, anders is het maar half werk natuurlijk.
Hij kent wel de club, trainde de beloftes al. Ik begrijp die keuze wel. Je kunt nu rustig op zoek naar iemand die vanaf volgend seizoen met de scepter zwaait.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik weet het niet, begrijp nooit zo goed hoe voetbalclubs dit soort zaken beslissen, 160 miljoen omzet en je zet gewoon je "stagiaire" op de belangrijkste account.
Verder niks tegen Heitinga, een sympathieke jongen maar dit is een riskante beslissing.
Het voordeel is dat hij het eigenlijk niet slechter kan doen dan zijn voorganger, dus Flappie zal al snel denken dat hij een uitstekende beslissing heeft gemaakt.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als hij kampioen wordt zit dat er dik in.
Hij zette het wel beter neer dan Schreuder dus dat scheelt.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Het voordeel is dat hij het eigenlijk niet slechter kan doen dan zijn voorganger, dus Flappie zal al snel denken dat hij een uitstekende beslissing heeft gemaakt.
Iemand die het meteen heeft over de wil om te winnen en de ranglijst uitgeprint ophangt in de kleedkamer, Ajax wordt even een jaar of 15 teruggeschopt in de tijd genot
Best moeilijk, stel hij wordt kampioen, dan kan je niet zeggen ga nu maar ervaring opdoen bij Twente of zo.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Hij kent wel de club, trainde de beloftes al. Ik begrijp die keuze wel. Je kunt nu rustig op zoek naar iemand die vanaf volgend seizoen met de scepter zwaait.
@GGMM en @onlogisch denken hier misschien anders overquote:Op woensdag 1 februari 2023 09:06 schreef Caland het volgende:
[..]
dus Flappie zal al snel denken dat hij een uitstekende beslissing heeft gemaakt.
hij heeft er zelfs geld op verdiendquote:Op dinsdag 31 januari 2023 15:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
En nu op vd Sar maar zo gaat dat, vd Sar noemde hem niet bij naam maar had het over een speler die op verzoek van Schreuder is gehaald en volgens Valentijn is dat Bassey.
Nou.. kreeg toch veel grote kansen tegen. Dat was tegen Nec en Volendam niet het geval. Zelfs Feyenoord kreeg minder grote kansen dan Excelsior.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij zette het wel beter neer dan Schreuder dus dat scheelt.
Azarkan is dan ook de beste speler van Feyenoordquote:Op woensdag 1 februari 2023 09:32 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Nou.. kreeg toch veel grote kansen tegen. Dat was tegen Nec en Volendam niet het geval. Zelfs Feyenoord kreeg minder grote kansen dan Excelsior.
Toch vond ik het wel een logischere opstelling maar eens dat het open huis was de eerste helft maar dat ligt meer aan de invulling.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:32 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Nou.. kreeg toch veel grote kansen tegen. Dat was tegen Nec en Volendam niet het geval. Zelfs Feyenoord kreeg minder grote kansen dan Excelsior.
Ik vind het ook een groot risico, of hij het wel ziet of niet vind ik wat te vroeg om te beoordelen, alleen we weten het niet en dat is sowieso al een reden om hem niet te nemen.quote:Op woensdag 1 februari 2023 09:35 schreef Tjacka het volgende:
Heitinga als trainer vind ik echt vrij debiel. Komt nou niet echt als een slim persoon over begrijpt van tactiek ook vast weinig
100% eens met dit.quote:Op woensdag 1 februari 2023 11:49 schreef PicoMMP het volgende:
Zolang je niet eens een TD hebt kun je denk ik beter nu met Heitinga en Lodeweges het seizoen afmaken. De komende weken en maanden moeten in het teken staan van het aantrekken van een nieuwe TD en een trainer voor volgend seizoen.
Het gaat vooral om duidelijkheid in het beleid, als H2 het met vd Sar blijven doen moeten ze dat gewoon aangeven, nu blijft alles zweven.quote:Op woensdag 1 februari 2023 11:49 schreef PicoMMP het volgende:
Het is afwachten.
Van Bronckhorst kreeg na zeven nederlagen op rij Advocaat naast zich en het seizoen daarna maakte hij Feyenoord na 20 jaar eindelijk weer eens kampioen.
Cocu kreeg volgens mij in zijn eerste seizoen Hiddink naast zich. Het jaar daarop werd PSV kampioen.
Zolang je niet eens een TD hebt kun je denk ik beter nu met Heitinga en Lodeweges het seizoen afmaken. De komende weken en maanden moeten in het teken staan van het aantrekken van een nieuwe TD en een trainer voor volgend seizoen.
Ja echt sneu dat hij nu niet in Parijs op de bank mag zitten in plaats van Londen.quote:
Tja dat konden ze zich na dat Ocampos fiasco niet meer permitteren en ook wel begrijpelijk want voorin heb je nog wel opties, een CV erbij had ik wel graag gezien.quote:Op woensdag 1 februari 2023 13:26 schreef freaky40 het volgende:
Overstap Ziyech naar PSG officieel van de baan. Wat een fail! Had nu gewoon maar naar ons gekomen makker!
Blijft wel zonde dat hij en nog zo'n 50? spelers die bij andere clubs echt van grote waarde zouden kunnen zijn de bank warm houden bij die grootgeldclubs.quote:Op woensdag 1 februari 2023 14:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja echt sneu dat hij nu niet in Parijs op de bank mag zitten in plaats van Londen.
Denk dat ze het wel zagen zitten: De tandem Hakimi -Hakim. Net als op het WK.quote:Op woensdag 1 februari 2023 14:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja echt sneu dat hij nu niet in Parijs op de bank mag zitten in plaats van Londen.
Geen goede trainer die nu wil instappenquote:Op woensdag 1 februari 2023 09:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik weet het niet, begrijp nooit zo goed hoe voetbalclubs dit soort zaken beslissen, 160 miljoen omzet en je zet gewoon je "stagiaire" op de belangrijkste account.
Verder niks tegen Heitinga, een sympathieke jongen maar dit is een riskante beslissing.
Ja dat is wel echt de aids van dat soort clubs, en zelfs op lager niveau. Zie dat ventje die PSV wilde hebben een doodleuk wordt weggekocht door de City Group en dan bij Girona of all places terechtkomtquote:Op woensdag 1 februari 2023 14:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Blijft wel zonde dat hij en nog zo'n 50? spelers die bij andere clubs echt van grote waarde zouden kunnen zijn de bank warm houden bij die grootgeldclubs.
Ach, hij komt dan wel tegen de Atletico's, Real's, Barca's, Villareals etc te spelen ipv tegen Ajax Feyenoord en PSVquote:Op woensdag 1 februari 2023 14:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat is wel echt de aids van dat soort clubs, en zelfs op lager niveau. Zie dat ventje die PSV wilde hebben een doodleuk wordt weggekocht door de City Group en dan bij Girona of all places terechtkomt
Geloof ik weinig vanquote:Op woensdag 1 februari 2023 14:16 schreef Adames het volgende:
[..]
Geen goede trainer die nu wil instappen
Vraag het me af, meespelen in de bovenkant van een competitie (inclusief Europees voetbal) vs. ergens onderaan in een handelshuis in Spanje.quote:Op woensdag 1 februari 2023 14:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ach, hij komt dan wel tegen de Atletico's, Real's, Barca's, Villareals etc te spelen ipv tegen Ajax Feyenoord en PSV
Je doet nu voorkomen alsof het 'zo'n verlies voor het voetbal' is, maar dat ventje is voor zijn ontwikkeling waarschijnlijk beter af in Spanje dan in Nederland.
Ik had het liefst Van Gaal gehad om het seizoen af te maken en dan van de zomer verder kijken.quote:
Toch niet verkeerd al moet je niet teveel van die inkoopzomers hebben als die van afgelopen zomer.quote:Gerekend vanaf de zomer van 2018 ontving Benfica mede daardoor de laatste vijf seizoenen maar liefst 706 miljoen euro aan transfers. AS Monaco volgt op de tweede plek met 656 miljoen aan inkomsten en Ajax completeert de top drie met 609 miljoen euro. Topclubs als Juventus, Barcelona en Real Madrid volgen op de voet.
Zodoende heeft Benfica ook de hoogste transferwinst van alle clubs. Minus de betaalde transfersommen houdt de club waar Roger Schmidt trainer is 360 miljoen euro over. LOSC Lille en Ajax volgen met een transferwinst van 302 miljoen.
Denk dat je zelfs nu al die ''miskopen'' nog wel voor een redelijk bedrag kan verkopen. Zelfs flut spelers worden bij Ajax toch vaker beter verkocht dan betere spelers van de concurrentie.quote:Op woensdag 1 februari 2023 15:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Toch niet verkeerd al moet je niet teveel van die inkoopzomers hebben als die van afgelopen zomer.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)ro-in-vijf-seizoenen
Dat was onder Overmarsquote:Op woensdag 1 februari 2023 18:01 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Denk dat je zelfs nu al die ''miskopen'' nog wel voor een redelijk bedrag kan verkopen. Zelfs flut spelers worden bij Ajax toch vaker beter verkocht dan betere spelers van de concurrentie.
Hoeveel zou je nu voor Bassey krijgen?quote:Op woensdag 1 februari 2023 18:01 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Denk dat je zelfs nu al die ''miskopen'' nog wel voor een redelijk bedrag kan verkopen. Zelfs flut spelers worden bij Ajax toch vaker beter verkocht dan betere spelers van de concurrentie.
Miljoen of 15 moet toch wel lukken aan een PL club.quote:Op woensdag 1 februari 2023 18:48 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hoeveel zou je nu voor Bassey krijgen?
Bassey slijt je op dit moment alleen nog aan de Galatasarays en Fenerbahces van deze wereld.quote:Op woensdag 1 februari 2023 18:54 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Miljoen of 15 moet toch wel lukken aan een PL club.
Welnee. Als je Bassey het vertrouwen geeft en je laat hem doen wat hij kan op CV (dus ballen afpakken en zo snel mogelijk inleveren) staan er sowieso meerdere PL clubs in de rij. Alleen wij hebben dan weer een trainer gehad die hem wil laten voetballen en dat kan hij nietquote:Op woensdag 1 februari 2023 19:30 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bassey slijt je op dit moment alleen nog aan de Galatasarays en Fenerbahces van deze wereld.
Anthony hebben ze wel sterk onderhandeld, maar als Ten Hag daar niet zat, had je dat niet kunnen doen. Dat geluk hadden ze dan wel weerquote:Op woensdag 1 februari 2023 19:35 schreef Adames het volgende:
[..]
Antony en martinez waren andere voltreffers
Daarom schreef ik ook nadrukkelijk 'op dit moment'. Ik geloof ook echt wel dat Bassey zijn zelfvertrouwen momenteel onder het nulpunt zit en dat hij beter presteert als pure mandekker op LCV. Op dit moment zal er echter geen enkele club zijn in de PL die interesse heeft in Bassey, ook Bournemouth niet.quote:Op woensdag 1 februari 2023 19:47 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Welnee. Als je Bassey het vertrouwen geeft en je laat hem doen wat hij kan op CV (dus ballen afpakken en zo snel mogelijk inleveren) staan er sowieso meerdere PL clubs in de rij. Alleen wij hebben dan weer een trainer gehad die hem wil laten voetballen en dat kan hij niet
Schreuder heeft zoveel spelers dingen laten doen die ze niet kunnen en spelers op verkeerde posities neergezet. Bassey kan in de defensie zeker van waarde zijn, hij is fysiek sterk (dit was nodig als je zag hoe vaak Blind of Schuurs een duel verloren door een simpele schouderduw) en hij voegt met zijn lengte van 1.85m tenminste iets toe aan de kabouterdefensie van Ajax (Sanchez, Timber, Rensch, Wijndal zijn allemaal nog geen 1.80m).quote:Op woensdag 1 februari 2023 19:47 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Welnee. Als je Bassey het vertrouwen geeft en je laat hem doen wat hij kan op CV (dus ballen afpakken en zo snel mogelijk inleveren) staan er sowieso meerdere PL clubs in de rij. Alleen wij hebben dan weer een trainer gehad die hem wil laten voetballen en dat kan hij niet
Dan heb je alleen geen speler die van achteruit ballen distribueert, niemand die de linie ervoor kan inspelen.quote:Op woensdag 1 februari 2023 22:36 schreef Shreyas het volgende:
In veel wedstrijden kun je prima met Bassey en Timber centraal achterin spelen en Alvarez daar vlak voo
Er is nu niemand in de selectie bij Ajax die dat beter zou kunnen. Ook Alvarez valt enorm tegen in de verdediging, terwijl hij het op het middenveld veel beter deed, dus je kan hem beter daar laten spelen.quote:Op woensdag 1 februari 2023 22:44 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dan heb je alleen geen speler die van achteruit ballen distribueert.
Klopt, ik zie die drie zoals jij het schetst ook als meest logische. Wel weinig fantasierijk maar zou ook niet weten wie je er anders zou kunnen posteren.quote:Op woensdag 1 februari 2023 22:46 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Er is nu niemand in de selectie bij Ajax die dat beter zou kunnen. Ook Alvarez valt enorm tegen in de verdediging, terwijl hij het op het middenveld veel beter deed, dus je kan hem beter daar laten spelen.
Ajax is er de afgelopen transferperiode niet in geslaagd een verdediger te halen die goed kan opbouwen, dus hiermee zullen we het de rest van het seizoen moeten doen.
diegene die het wel kon hebben we weggepestquote:Op woensdag 1 februari 2023 22:46 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Er is nu niemand in de selectie bij Ajax die dat beter zou kunnen. Ook Alvarez valt enorm tegen in de verdediging, terwijl hij het op het middenveld veel beter deed, dus je kan hem beter daar laten spelen.
Ajax is er de afgelopen transferperiode niet in geslaagd een verdediger te halen die goed kan opbouwen, dus hiermee zullen we het de rest van het seizoen moeten doen.
Timber kan het ook wel, alleen is het makkelijker voor een tegenstander als maar eentje dat kan, Schreuder zette niet voor niets Rensch ook op cv om het voetbal van achteruit te verbeteren maar ik denk dat je met hem en Wijndal als backs sowieso wat meer afspeel mogelijkheden hebt dan je met Sanchez en Bassey had op die plekken want die wilden de bal liever niet hebben.quote:Op donderdag 2 februari 2023 08:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
diegene die het wel kon hebben we weggepest
Tadic en Kudusquote:Op donderdag 2 februari 2023 08:52 schreef Tjacka het volgende:
Is er überhaupt een speler in onze selectie die iets van creativiteit heeft
Bergwijn en Berghuis in principe ook wel, maar het is wel heel karig.quote:
Hier zou ik ook voor gaan al kan je ook Kudus of Berghuis als rechtsbuiten neerzetten die inzakt, als Bergwijn het aan de andere kant maar diep houdt.quote:Op donderdag 2 februari 2023 11:53 schreef PicoMMP het volgende:
Ben wel heel benieuwd naar een middenveld met Kudus, Alvarez en Berghuis
Tja, het brengt hopelijk wel wat meer rust.quote:
Snap wel dat ze de nieuwe TD een eigen keuze willen laten maken in de zomer en de kandidaten die ze graag wilden hadden er zelf geen oren naar. Dan vind ik dit een prima keuze, ook omdat Heitinga een prima ontwikkeling doormaakt met/bij Jong.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gokje hoor, maar in het voetbal blijkbaar normaal.
Prima, ik denk dat dit best wel eens goed kan uitpakken. Goed dat er een ervaren assistent naast komt en dan zien we in de zomer verder.quote:
Niks tegen Heitinga hoor, ik vind het gewoon in het algemeen onbegrijpelijk dat een coach zonder ervaring de grootste club van NL mag gaan coachen, bij PSV zie je dat Van Nistelrooy ook steken laat vallen, wat normaal is voor een beginnend coach maar ga dat dan bij een andere club doen.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:39 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Snap wel dat ze de nieuwe TD een eigen keuze willen laten maken in de zomer en de kandidaten die ze graag wilden hadden er zelf geen oren naar. Dan vind ik dit een prima keuze, ook omdat Heitinga een prima ontwikkeling doormaakt met/bij Jong.
Snap ook niet zo waar die negatieve tendens van hem op gebaseerd is want die mensen kijken sowieso nooit Jong en weten dus niets over hem als coach.
Heitinga is nauwelijks een beginnend coach.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niks tegen Heitinga hoor, ik vind het gewoon in het algemeen onbegrijpelijk dat een coach zonder ervaring de grootste club van NL mag gaan coachen, bij PSV zie je dat Van Nistelrooy ook steken laat vallen, wat normaal is voor een beginnend coach maar ga dat dan bij een andere club doen.
Nou ja hij is jonger dan Pasveer en Steek in 2021 pas begonnen bij Jong dus dat ben ik wel met Tarado eens.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:43 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Heitinga is nauwelijks een beginnend coach.
Maar al sinds 2016 (hoofd)coach van verschillende jeugdteams bij Ajax. Kent de jong Ajax spelers ook zeer goed wat volgensmij op de langere termijn alleen maar positief kan zijn voor de ontwikkeling van die spelers op dit moment.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nou ja hij is jonger dan Pasveer en in 2021 pas begonnen bij Jong dus dat ben ik wel met Tarado eens.
Volgens Edje, die bepaalde taken niet uit handen wil geven, is dat erg lastig.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:44 schreef Tarado het volgende:
En TD, zijn ze daar nog mee bezig dan @:maxi-mus ?
2017.Maar een paar jaar jeugdcoach maakt je nog geen ervaren trainer.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar al sinds 2016 (hoofd)coach van een jeugdteam.
Het is een krappe 4 maanden die je overbrugt, voor nu denk ik gewoon de beste oplossing.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niks tegen Heitinga hoor, ik vind het gewoon in het algemeen onbegrijpelijk dat een coach zonder ervaring de grootste club van NL mag gaan coachen, bij PSV zie je dat Van Nistelrooy ook steken laat vallen, wat normaal is voor een beginnend coach maar ga dat dan bij een andere club doen.
Volgens mij wil Edje dat zelf gaan/blijven doen met H2 eronder, dan zou ik nog liever voor Huntelaar gaan.quote:Op donderdag 2 februari 2023 14:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Volgens Edje, die bepaalde taken niet uit handen wil geven, is dat erg lastig.
We hebben het hier over de trainer die afgelopen zondag de ranglijst heeft uitgeprint en opgehangen in de kleedkamer tegen Excelsior of all places toch? Ik kan inderdaad erg weinig met dat soort beroepsdemagoogjesquote:Op donderdag 2 februari 2023 14:39 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Snap wel dat ze de nieuwe TD een eigen keuze willen laten maken in de zomer en de kandidaten die ze graag wilden hadden er zelf geen oren naar. Dan vind ik dit een prima keuze, ook omdat Heitinga een prima ontwikkeling doormaakt met/bij Jong.
Snap ook niet zo waar die negatieve tendens van hem op gebaseerd is want die mensen kijken sowieso nooit Jong en weten dus niets over hem als coach maar roeptoeteren elkaar wat na.
Ik zou ook rondjes lopen voor een miljoenen salarisquote:Op donderdag 2 februari 2023 13:47 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Misschien Bogarde terughalen @:Powerloungen ?
https://nos.nl/video/2462(...)evangene-bij-chelsea
We zien het snel genoeg, voor Excelsior heeft hij tactisch weinig kunnen doen, nu zit er een week tussen, het is Cambuur maar je kan wel zien of ze het verdedigend beter op orde gaan hebben of niet.quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:08 schreef Caland het volgende:
[..]
We hebben het hier over de trainer die afgelopen zondag de ranglijst heeft uitgeprint en opgehangen in de kleedkamer tegen Excelsior of all places toch? Ik kan inderdaad erg weinig met dat soort beroepsdemagoogjes
Dit zegt toch bar weinig over de kwaliteiten van Heitinga?quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:08 schreef Caland het volgende:
[..]
We hebben het hier over de trainer die afgelopen zondag de ranglijst heeft uitgeprint en opgehangen in de kleedkamer tegen Excelsior of all places toch? Ik kan inderdaad erg weinig met dat soort beroepsdemagoogjes
Het zegt heel veel over de trainer die je wil zijn imo. Maar het zal ongetwijfeld de meest logische keuze zijn nu, Bosz niet eens gepolst?quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:23 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Dit zegt toch bar weinig over de kwaliteiten van Heitinga?
Snap de scepsis, verder. Hoewel dit de meest logische optie is. John kan er in principe ook weinig aan doen.
Ik weet niet hoe Bosz erin staat tegenover Van der Sar.quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Het zegt heel veel over de trainer die je wil zijn imo. Maar het zal ongetwijfeld de meest logische keuze zijn nu, Bosz niet eens gepolst?
Dat is toch al lang uit de lucht al is het nu zonder Overmars misschien wat moeilijk.quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:32 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Bosz erin staat tegenover Van der Sar.
https://www.ad.nl/nederla(...)r-met-bosz~a35ed3d4/
En gezien de bestuurstechnische onrust denk ik dat het verstandig is om een interim aan te stellen. Niemand met een serieuze statuur gaat in willen stappen.
Heitinga's carrière.quote:Op donderdag 2 februari 2023 16:45 schreef StevenHyde het volgende:
Zonde voor Heitinga's carrière dit. Lijkt wel de laatste jaren wat bij te leren van zijn fouten. Hoort ook wel bij een jonge trainer. Maar dit is echt direct een veel te grote stap vooruit.
heeft dat met intelligentie te maken dan? Technisch inzicht en omgaan met een grote groep meer denk ik.quote:Op donderdag 2 februari 2023 17:19 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Heitinga's carrière.
Als trainer moet je gewoon een redelijke intelligentie hebben. De Davidsjes en Seedorfs, de Boers en ook Heitinga's vallen de laatste jaren steeds meer uit de mand.
(lol)quote:Op donderdag 2 februari 2023 17:19 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Heitinga's carrière.
Als trainer moet je gewoon een redelijke intelligentie hebben. De Davidsjes en Seedorfs, de Boers en ook Heitinga's vallen de laatste jaren steeds meer uit de mand.
Nou kom eens op met al die opties of zuig je dat net zo uit je duim als toen je zei dat zeppelin hoofd niet ontslagen zou wordenquote:Op donderdag 2 februari 2023 16:08 schreef freaky40 het volgende:
Tja, zeer onverstandig besluit om Heitinga nu te laten zitten terwijl er opties genoeg zijn tot aan de zomerstop. Die TD zit er toch nog niet, voorlopig zeker niet tot de zomer want eerst moet die andere gast aangesteld worden en dat is pas half maart. TD is echt lange termijn en op de korte termijn had je betere stappen kunnen maken i.p.v. Heitinga nu maar voor de bus te gooien, god zegen de greep en met alle gevolgen van dien want het lek qua spel en zeker qua verdediging is nog lang niet gevonden zeker zonder nieuwe aanwinsten niet die je deze transfer periode had kunnen halen....Veel succes![]()
Die opties zijn al veelvuldig aangedragen hier dus die hoef ik niet meer te benoemen.quote:Op donderdag 2 februari 2023 18:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nou kom eens op met al die opties of zuig je dat net zo uit je duim als toen je zei dat zeppelin hoofd niet ontslagen zou worden
Ik zou ze graag even willen horen wat zijn de realistische opties die Ajax op dit moment heeft en kom niet met Van Gaal want die geniet van zijn pensioen.quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:26 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Die opties zijn al veelvuldig aangedragen hier dus die hoef ik niet meer te benoemen.
de opties die ik voorbij heb zien komen willen kennelijk niet. Die argentijn bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:45 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik zou ze graag even willen horen wat zijn de realistische opties die Ajax op dit moment heeft en kom niet met Van Gaal want die geniet van zijn pensioen.
quote:Op donderdag 2 februari 2023 17:19 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Heitinga's carrière.
Als trainer moet je gewoon een redelijke intelligentie hebben. De Davidsjes en Seedorfs, de Boers en ook Heitinga's vallen de laatste jaren steeds meer uit de mand.
Je valt uit de toon of door de mand.quote:Op donderdag 2 februari 2023 17:19 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Heitinga's carrière.
Als trainer moet je gewoon een redelijke intelligentie hebben. De Davidsjes en Seedorfs, de Boers en ook Heitinga's vallen de laatste jaren steeds meer uit de mand.
Je solliciteert naar een baan.quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:28 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Je valt uit de toon of door de mand.
Als ik jou was, zou ik dan maar niet solliciteren voor trainer.
Ik ben diep geschokt dat ik hier blij van word...quote:John Heitinga heeft aangegeven toe te willen werken naar een vaste opstelling en formatie.
Met wel de vraag of je heel serieus op zoek was naar een andere trainer als je een week na het ontslag de interim-trainer al voor de rest van het seizoen aanstelt.quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:48 schreef Malavita het volgende:
[..]
de opties die ik voorbij heb zien komen willen kennelijk niet. Die argentijn bijvoorbeeld.
Ik denk ook dat de keuze nu gewoon beperkt is, en daarnaast heb je dan ook nog de kwestie td en voetbalman binnen de rvc.
Geen enkele coach met een goed stel hersenen gaat instappen of zich laten gebruiken voor een half jaar dus de keuze voor Heitinga is goed te begrijpen.quote:Op donderdag 2 februari 2023 19:48 schreef Malavita het volgende:
[..]
de opties die ik voorbij heb zien komen willen kennelijk niet. Die argentijn bijvoorbeeld.
Ik denk ook dat de keuze nu gewoon beperkt is, en daarnaast heb je dan ook nog de kwestie td en voetbalman binnen de rvc.
Jij met jouw IQ van 157 zou het vast beter doen!quote:Op donderdag 2 februari 2023 20:27 schreef TheJanitor het volgende:
Na Frankie de Boer weer een trainer met een IQ van 70
Dat sowiesoquote:Op vrijdag 3 februari 2023 00:07 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Jij met jouw IQ van 157 zou het vast beter doen!
En dan vlaanderen.be erbij halen om je punt te maken.quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:43 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
https://www.vlaanderen.be(...)or-solliciteren-naar
Het mag allebei, jammer man.
Laten we niet op alle slakken zout leggen, denk dat het punt een goed punt is: de moderne top trainer is vaak intelligent en moet ook in staat zijn een hele staf aan te sturen (denk dat je nog gaat schrikken als je een overzicht zou zien hoeveel mensen er tegenwoordig rond zo een eerste elftal hangen. Daar zitten bij wijze van spreke assistent voedingsdeskundigen bij.)quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:28 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Je valt uit de toon of door de mand.
Als ik jou was, zou ik dan maar niet solliciteren voor trainer.
ja is regionale spreektaal zoals boven aangegevenquote:Op vrijdag 3 februari 2023 08:23 schreef Scrummie het volgende:
Laat Tjacka met rust.
Ik keur uit de mand goed als regionale spreektaal.
@:Lenny_Leonard
quote:Op donderdag 2 februari 2023 15:32 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Bosz erin staat tegenover Van der Sar.
https://www.ad.nl/nederla(...)r-met-bosz~a35ed3d4/
En gezien de bestuurstechnische onrust denk ik dat het verstandig is om een interim aan te stellen. Niemand met een serieuze statuur gaat in willen stappen.
Hij heeft hem uiteindelijk gewoon ontslagen. Dat Bosz zich op TV wat op de vlakte houdt daarover zegt niet zoveelquote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:14 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Hier vind je je antwoord. Niks aan de hand tussen die twee lijkt me
Dennis had natuurlijk wel gelijk en verder is Bosz de betere optie tov Heitinga maar misschien dat ze eens verder moeten kijken dan die paar nederlanders die aanmerking zouden kunnen komen.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:14 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Hier vind je je antwoord. Niks aan de hand tussen die twee lijkt me
Dan moet Ten Hag volgens mensenschuwe Dennis al helemaal een kuttrainer zijnquote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dennis had natuurlijk wel gelijk en verder is Bosz de betere optie tov Heitinga maar misschien dat ze eens verder moeten kijken dan die paar nederlanders die aanmerking zouden kunnen komen.
Met VMBO Kader haal je het niet meer inderdaad.quote:Op donderdag 2 februari 2023 17:19 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Heitinga's carrière.
Als trainer moet je gewoon een redelijke intelligentie hebben. De Davidsjes en Seedorfs, de Boers en ook Heitinga's vallen de laatste jaren steeds meer uit de mand.
voetbalautistengenotquote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan moet Ten Hag volgens mensenschuwe Dennis al helemaal een kuttrainer zijn
Nederlandse trainer hoort er toch een beetje bij voor mijn gevoel. Het liefst dan Bosz maar ik ben dan ook al Bosz fan vanaf het eerste uurquote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dennis had natuurlijk wel gelijk en verder is Bosz de betere optie tov Heitinga maar misschien dat ze eens verder moeten kijken dan die paar nederlanders die aanmerking zouden kunnen komen.
Het ging niet om het trainen maar om het spelen in de vermeende top in Bosz zijn geval, had Dennis gewoon gelijk.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 09:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan moet Ten Hag volgens mensenschuwe Dennis al helemaal een kuttrainer zijn
Wat dat betreft vind ik Ron Jans ook nog altijd een optie. Is gewoon een stabiele trainer die het altijd wel voor elkaar bokst.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 10:38 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Nederlandse trainer hoort er toch een beetje bij voor mijn gevoel. Het liefst dan Bosz maar ik ben dan ook al Bosz fan vanaf het eerste uur
Je beperkt jezelf enorm daarmee, laten we zeggen dat Bosz een kandidaat is en Slot, dat is niet bijzonder veel.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 10:38 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Nederlandse trainer hoort er toch een beetje bij voor mijn gevoel. Het liefst dan Bosz maar ik ben dan ook al Bosz fan vanaf het eerste uur
Van Gaal en Ten Hag begrepen dus eigenlijk niets van Ajax. Wat een flauwekulquote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het ging niet om het trainen maar om het spelen in de vermeende top in Bosz zijn geval, had Dennis gewoon gelijk.
quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Van Gaal en Ten Hag begrepen dus eigenlijk niets van Ajax. Wat een flauwekul
Nouja, blijkbaar steekte het nog dat Bergkamp in zijn laatste Nederlandse seizoen onder Bosz eindigdequote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:27 schreef Tarado het volgende:
[..]Ga er nog even op door, was gewoon een leuke opmerking van Dennis, dankzij jou moet ik er weer om lachen.
Wat zei hij?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:21 schreef freaky40 het volgende:
Ben het niet vaak eens met Derksen, maar gisteren had hij volkomen gelijk over Heitinga.
Johan Derksen. Toen gestopt met lezenquote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:34 schreef freaky40 het volgende:
https://www.ajaxshowtime.(...)Wc6P9zHVNa8OVb5OllqM
Ik ben het eens die man kraamt tegenwoordig enkel onzin uit, maar gisteren had hij een helder moment, de ouwe dibbes...quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:37 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Johan Derksen. Toen gestopt met lezen
Waarom zou Wiegman dat willen?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:42 schreef Scrummie het volgende:
Na het Overmars gezeik vind ik de suggestie Wiegman wel een goede. Primeur voor de voetbalwereld natuurlijk (voor zo'n club), en laat direct zien hoe progressief je als club bent. Kan Ajax echt internationaal een prachtige reputatieboost geven.
Ik kan ook wel leven met een vaste aanstelling van Tokkie Sjonnie eigenlijk.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:42 schreef Scrummie het volgende:
Na het Overmars gezeik vind ik de suggestie Wiegman wel een goede. Primeur voor de voetbalwereld natuurlijk (voor zo'n club), en laat direct zien hoe progressief je als club bent. Kan Ajax echt internationaal een prachtige reputatieboost geven.
quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, blijkbaar steekte het nog dat Bergkamp in zijn laatste Nederlandse seizoen onder Bosz eindigde
Los daarvan vind ik het wel vrij bizar dat je een toch wel goed presterende trainer laat gaan op de invulling van wat simpele assistenten. Snap eigenlijk ook niet waarom er nu zo relatief weinig druk op de positie van Flappie is.
inderdaadquote:Op vrijdag 3 februari 2023 12:29 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Uurtje lang niks nuttigs zeggen. Gaat hel worden.
Moet van de sponsor hè, maar sowieso een programma waar je alleen maar 2 of 3 quotes van hoeft te zien, net als VI.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 12:29 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Uurtje lang niks nuttigs zeggen. Gaat hel worden.
Zeldzaam. Wat zei ie ?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:46 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ik ben het eens die man kraamt tegenwoordig enkel onzin uit, maar gisteren had hij een helder moment, de ouwe dibbes...
Lekker low key naar een zender en programma waar echt werkelijk niemand naar kijkt. Ga dan bij Studio Voetbal zitten pipo! Kunt het programma beter op een CDtje branden en in de Kalverstraat gaan uitdelen, kijken er misschien meer mensen naar dan dat er naar dit programma kijken....quote:Op vrijdag 3 februari 2023 12:29 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Uurtje lang niks nuttigs zeggen. Gaat hel worden.
Benieuwd wat @onlogisch en @GGMM hierover te zeggen hebben.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, blijkbaar steekte het nog dat Bergkamp in zijn laatste Nederlandse seizoen onder Bosz eindigde
Laten we die vent geen podium geven aub.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 13:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
https://www.ajaxshowtime.(...)nga-slaat-nergens-op
Altijd stress als er druk op komtquote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:13 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat dat betreft vind ik Ron Jans ook nog altijd een optie. Is gewoon een stabiele trainer die het altijd wel voor elkaar bokst.
Aan de ene kant wel maar ik zie in hem niet echt een trainer van een topclubquote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:13 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat dat betreft vind ik Ron Jans ook nog altijd een optie. Is gewoon een stabiele trainer die het altijd wel voor elkaar bokst.
Aan Van der Sar hoor je vrij snel (net als bij Schreuder en Heitinga) dat hij niet zo veel in zijn mars heeft. Dit i.t.t. types als Bosz, Ten Hag en Jonk.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 12:29 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Uurtje lang niks nuttigs zeggen. Gaat hel worden.
Typesquote:Op vrijdag 3 februari 2023 16:03 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Aan Van der Sar hoor je vrij snel (net als bij Schreuder en Heitinga) dat hij niet zo veel in zijn mars heeft. Dit i.t.t. types als Bosz, Ten Hag en Jonk.
Ik vind hem beter als rapper.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 11:13 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat dat betreft vind ik Ron Jans ook nog altijd een optie. Is gewoon een stabiele trainer die het altijd wel voor elkaar bokst.
Hopelijk wint PSVquote:Op zaterdag 4 februari 2023 20:52 schreef Scorpie het volgende:
Morgen winnen en je staat op een punt van AZ, en hoogstwaarschijnlijk wip je over PSV heen.
Blijft bizar dat we er zo voor staan aangezien we laatst 7 wedstrijden achter elkaar niet hebben gewonnenquote:Op zaterdag 4 februari 2023 20:52 schreef Scorpie het volgende:
Morgen winnen en je staat op een punt van AZ, en hoogstwaarschijnlijk wip je over PSV heen.
Als je die allemaal had gewonnen had je helemaal los gestaanquote:Op zaterdag 4 februari 2023 21:05 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Blijft bizar dat we er zo voor staan aangezien we laatst 7 wedstrijden achter elkaar niet hebben gewonnen
En als je alles wint word je kampioen. Gras is groen.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 21:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als je die allemaal had gewonnen had je helemaal los gestaanwat zonde eigenlijk.
Aan de andere kant: als je alle gewonnen wedstrijden verloren had was je degradatiekandidaat.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 21:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als je die allemaal had gewonnen had je helemaal los gestaanwat zonde eigenlijk.
En Kudus naar het middenveld.quote:Op zondag 5 februari 2023 11:16 schreef Vjenne12345 het volgende:
Leuke opstelling. Mijn voorkeur zou toch Alvarez op het middenveld zijn ten koste van Taylor. Bassey in het centrum.
Dat dacht PSV ook in de uitwedstrijdquote:Op zondag 5 februari 2023 11:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
Cambuur kan er echt niks van. Dit wint Ajax makkelijk.
Dat niet alleen maar spelers malen weer acties ipv dat eeuwige gebrei onder eierhoofdquote:Op zondag 5 februari 2023 12:41 schreef over_hedge het volgende:
zien zowaar goed uitgespeelde aanvallen. het moet niet gekker worden
Dit, voor het eerst sinds maanden dat ik weer met veel plezier zit te kijkenquote:Op zondag 5 februari 2023 12:53 schreef Wertha het volgende:
Het ziet er in bijna alles al beter uit dan bij Schreuder (m.u.v. de eerste paar wedstrijden van het seizoen).
Zou wat zijn als dat allemaal in 1 wedstrijd opgelost wasquote:Op zondag 5 februari 2023 12:57 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel nog steeds dezelfde persoonlijke problemen. Kudus buitenspel, Bergwijn nog steeds slecht, Taylor nog steeds Taylor.
Dat is waar, bedoelde het meer als oppassen voor teveel hosanna terwijl je nog steeds voor een deel dezelfde problemen ziet.quote:Op zondag 5 februari 2023 12:58 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Zou wat zijn als dat allemaal in 1 wedstrijd opgelost was
Ik nietquote:Op zondag 5 februari 2023 12:57 schreef Ramboetan het volgende:
Wie waren de users die Kudus niet als rechtsbuiten wilde zien?
Gister filmpje gezien van training waar ie van 20 meter bal in kruising kegelt. Het zit er nog in zullen we maar zeggenquote:Op zondag 5 februari 2023 13:04 schreef freaky40 het volgende:
Puike eerste helft. Kan niet anders zeggen, ook Bergwijn zit weer op voetbal, nu nog een beetje zorgvuldiger worden en dan komt het goed.
Deden Sikora en Soetaers ook wel eensquote:Op zondag 5 februari 2023 13:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Gister filmpje gezien van training waar ie van 20 meter bal in kruising kegelt. Het zit er nog in zullen we maar zeggen
okquote:
Daar is het nog wat te vroeg voor. Maar het is nu al pijnlijk duidelijk geworden wat Schreuder allemaal kapot heeft gemaakt.quote:
Spelers lijken wel bevrijd van Schreuders onkundequote:Op zondag 5 februari 2023 13:44 schreef Wertha het volgende:
[..]
Daar is het nog wat te vroeg voor. Maar het is nu al pijnlijk duidelijk geworden wat Schreuder allemaal kapot heeft gemaakt.
Poppetjes op goede plek zetten. Het is echt allemaal niet zo moeilijk. Als je stap 1 al niet kan...quote:Op zondag 5 februari 2023 13:44 schreef Wertha het volgende:
[..]
Daar is het nog wat te vroeg voor. Maar het is nu al pijnlijk duidelijk geworden wat Schreuder allemaal kapot heeft gemaakt.
Absoluut.quote:Op zondag 5 februari 2023 13:45 schreef MaxC het volgende:
[..]
Spelers lijken wel bevrijd van Schreuders onkunde
Was ook niet serieus bedoeld natuurlijk. Maar hij zet het logisch neer en laat ook eens een keer dezelfde opstelling staan. Iedere wedstrijd alles omgooien helpt ook niet mee natuurlijk.quote:Op zondag 5 februari 2023 13:44 schreef Wertha het volgende:
[..]
Daar is het nog wat te vroeg voor. Maar het is nu al pijnlijk duidelijk geworden wat Schreuder allemaal kapot heeft gemaakt.
Te zwak? Is in duels sterker dan alle andere middenvelders vind ik.quote:Op zondag 5 februari 2023 13:05 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Ik nietik denk ook dat het de enige positie is waar die kan spelen beetje ala zyiech. Als spits komt die tekort en op het middenveld is die ook te zwak maar het is wel een heerlijke voetballer.
Ik bedoel ook niet fysiek zwak maar tactisch te zwakquote:Op zondag 5 februari 2023 13:52 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Te zwak? Is in duels sterker dan alle andere middenvelders vind ik.
En terecht.quote:Op zondag 5 februari 2023 14:00 schreef freaky40 het volgende:
Sanchez mag zich opmaken voor een zomers vertrek...
Feyenoord wellicht om de enclave verder uit te breiden.quote:Op zondag 5 februari 2023 14:00 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
En terecht.
Welke club zou er nog een Mexicaans international willen hebben?
Dat zeiden een heleboel mensen - ook hier in het forum (ook over hem op rechtsbuiten trouwens). Nee, dat kan ie niet, hij snapt er niks van. Maar als je dan bijvoorbeeld in de voorbereiding zag dat hij - ook op het middenveld - meerdere keren de beste speler was.quote:Op zondag 5 februari 2023 13:54 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Ik bedoel ook niet fysiek zwak maar tactisch te zwak
Volgens mij schoot Alfred op veel vlakken tekort, met name in dat stuk waarbij het om kaders, communicatie en verbinding gaat. Als je daar niet meteen op zit en bepaalde spelers maar blijft beschermen die het op basis van spel en inzet niet verdienen ben je als coach kansloos. Dat is precies wat er de afgelopen maanden is gebeurd.quote:Op zondag 5 februari 2023 15:00 schreef freaky40 het volgende:
Was het nou echt zo'n probleem onder Schreuder dat de mentaliteit en discipline in de kleedkamer ook zo slecht was? Op tijd komen, telefoongebruik etc.
We gaan het zien donderdagquote:Op zondag 5 februari 2023 16:17 schreef Ramboetan het volgende:
Als Heitinga wel een paar toppers kan winnen ben je gewoon kampioen.
Da's wel een hele lastige pot op dit moment. Vertrouwen is net weer een beetje terug, maar uit naar een goed draaiend Twente in een alles-of-niets pot is een vrij vevelende lotingquote:
Wat is dat met die cancelcultuur hier, waarom moet IEDEREEN weg.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:15 schreef freaky40 het volgende:
Tja, maar dat is echt van der Sar en cs. aan te rekenen.. Trek je conclusies dus...
Ik heb al mijn vakantiedagen opgemaakt omdat ze toch niet zouden winnen van Union. Nu hebben we gewoon kans.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:15 schreef freaky40 het volgende:
Tja, maar dat is echt van der Sar en cs. aan te rekenen.. Trek je conclusies dus...
Ben je nu aan het trollen?quote:Op zondag 5 februari 2023 16:31 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat is dat met die cancelcultuur hier, waarom moet IEDEREEN weg.
Schreuder was logisch nog wel.
Zonder Schreuder was je in maart kampioen geweestquote:Op zondag 5 februari 2023 16:41 schreef Tjacka het volgende:
Denk over twee weken weer op kop. Deze competitie.
Dat weet ik wel zeker jaquote:Op zondag 5 februari 2023 17:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Zonder Schreuder was je in maart kampioen geweest
nee joh liever gelijkspelletje makkerquote:Op zondag 5 februari 2023 16:39 schreef freaky40 het volgende:
Mooi, gelijkspel bij Fey-PSV. Liever winst PSV had beter geweest, maar dit pik je als Ajax zijnde toch nog mee. We doen weer mee!
van der sar is de volgende hopelijkquote:Op zondag 5 februari 2023 16:14 schreef Tjacka het volgende:
had je die debiel nu maar eerder ontslagen
ik zou de drank laten staan als ik jou was.quote:Op zondag 5 februari 2023 19:43 schreef klaasweetalles het volgende:
het lek is boven
cL wordt gewonnen dit seizoen
oh wacht
Jij durftquote:Op zondag 5 februari 2023 18:11 schreef KingRoland het volgende:
Niet lopen zeiken boys
heerlijk weekendje. ik trek er nog een coca cola zero voor open. en haal dat flesje azijn weg, het leven is kort.
geniet ervan
Die 9 minuten waren gewoon terechtquote:Op zondag 5 februari 2023 20:15 schreef Dusthor92 het volgende:
Prima weekend
De 9 minuten blessuretijd tijdens FEY-PSV wel een beetje aan de lage kant maarja
Het rood moment van stil leggen tot aan hervatting al bijna 4 minquote:Op zondag 5 februari 2023 21:02 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Die 9 minuten waren gewoon terecht
keeoer die maar tijd zat te rekken
diverse opstootjes
speler die van veld ging op een brandcard
de rode kaart incident waarbij de scheidsrechter ook naar scherm ging
10 wissels...
10 minuten was gewoon terecht
Jullie worden makkelijk kampioen. Feyenoord-PSV leek niet eens op voetbal.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:17 schreef Ramboetan het volgende:
Als Heitinga wel een paar toppers kan winnen ben je gewoon kampioen.
Ik heb er wel weer vertrouwen in nu jaquote:Op zondag 5 februari 2023 21:13 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Het is wat @:tarado al eerder zei: Jullie pakken hem gewoon. Feyenoord eindigt met dit gemiddelde op 73 punten en moet elke pot ontzettend hard werken (ondanks het "geweldige spel" aldus Slot) om er moeizame gelijkspelletjes uit te slepen.
Doelsaldo van Ajax is nu ook al veel beter, begint allemaal weer te lopen. En ook verreweg de beste selectie.
We krijgen nu een paar potjes waarin meer duidelijk wordt over "de balans" in het team. Daarna weten we meer.quote:Op zondag 5 februari 2023 23:22 schreef Dale__Cooper het volgende:
Omdat de rest zo aan het klooien blijft, kan het nog makkelijk inderdaad. Als Heitinga zorgt voor een acceptabel niveau, dan zal het al snel voldoende zijn.
Cambuur kan er dan ook helemaal niets van maar het was wel leuk om bij vlagen weer aardig aanvalsspel te zien en het grote verschil naar mijn mening met Feyenoord en PSV is dat het Ajax wel lukt in de kleine ruimte en zij dat niet zo goed kunnen tegen de geparkeerde bussen die je toch vaak tegen gaat komen als bovenliggende partij.quote:Op maandag 6 februari 2023 06:10 schreef manny het volgende:
[..]
We krijgen nu een paar potjes waarin meer duidelijk wordt over "de balans" in het team. Daarna weten we meer.
Wat wel helpt: poppetjes staan op min of meer logische plekken en het iijkt erop dat ze hard geschrokken zijn van excelsior uit, en wat andere afspraken hebben gemaakt. Het was in ieder geval geen geheel vrije doortocht meer.
Zijn leuke wedstrijden om tegen te beginnen als trainer. Zeker voor vertrouwen, als je kijkt waar je vandaan komt.quote:Op maandag 6 februari 2023 08:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Cambuur kan er dan ook helemaal niets van maar het was wel leuk om bij vlagen weer aardig aanvalsspel te zien en het grote verschil naar mijn mening met Feyenoord en PSV is dat het Ajax wel lukt in de kleine ruimte en zij dat niet zo goed kunnen tegen de geparkeerde bussen die je toch vaak tegen gaat komen als bovenliggende partij.
Als het hem uberhaupt gevraagd is, waar komt dit verhaal vandaan?quote:Op maandag 6 februari 2023 08:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ook bijzonder trouwens dat Simons van Schreuder niet hoefde te komen, wat een clown
Heb ook best zin in die pot. Je kunt er ook zomaar uitvliegen, maar is een mooie test voor Heitinga inderdaad.quote:Op maandag 6 februari 2023 08:48 schreef dimmak het volgende:
Zin in Twente donderdag. Eens kijken hoe Johnny dat aan gaat pakken. Tot dan ben ik voorzichtig tevreden en optimistisch over het resterende seizoen.
Over Rondo hoef je je niet druk te maken, die stellen geen kritische vragen.quote:Op maandag 6 februari 2023 09:10 schreef manny het volgende:
Hopen dat vd Sar vanavond niet al te domme dingen zegt. Nieuwe / nog meer onrust kunnen we niet gebruiken.
We hebben het over Edwin "inderdaad" Van der Sar hequote:Op maandag 6 februari 2023 09:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Over Rondo hoef je je niet druk te maken, die stellen geen kritische vragen.
Inderdaadquote:Op maandag 6 februari 2023 09:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
We hebben het over Edwin "inderdaad" Van der Sar he
Gewaagde uitsprakenquote:Op maandag 6 februari 2023 09:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Heb ook best zin in die pot. Je kunt er ook zomaar uitvliegen, maar is een mooie test voor Heitinga inderdaad.
quote:
Zou Simons niet overschatten, in de middelmaat van PSV zie je er al snel goed uit. Ook typisch zo'n voetballer die goed speelt als het team om hem heen wordt gebouwd (en dat is in de top van het voetbal niet een model dat gebruikt wordt), maar als dat niet gebeurd het al snel tegenvalt.quote:Op maandag 6 februari 2023 08:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Zijn leuke wedstrijden om tegen te beginnen als trainer. Zeker voor vertrouwen, als je kijkt waar je vandaan komt.
Onder Schreuder had je 2 punten gepakt.
Ook bijzonder trouwens dat Simons van Schreuder niet hoefde te komen, wat een clown
Je moet geen enkele Nederlandse speler overschatten, dat wijst de laatste 10 jaar meer dan uit. Zo'n Simons zou ook gewoon weer banken in het buitenland, laat hem eerst maar eens 3 jaar de Eredivisie aan flarden schieten. Zou al mooi zijn als hij een nieuwe Wijnaldum wordt.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:51 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zou Simons niet overschatten, in de middelmaat van PSV zie je er al snel goed uit. Ook typisch zo'n voetballer die goed speelt als het team om hem heen wordt gebouwd, maar als dat niet gebeurd het al snel tegenvalt.
Is natuurlijk wel een talent maar het grootste probleem wat talenten hebben tegenwoordig hebben is het gebrek aan geduld, met als voorname oorzaak het enorme verschil in beloning.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:56 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Je moet geen enkele Nederlandse speler overschatten, dat wijst de laatste 10 jaar meer dan uit. Zo'n Simons zou ook gewoon weer banken in het buitenland, laat hem eerst maar eens 3 jaar de Eredivisie aan flarden schieten. Zou al mooi zijn als hij een nieuwe Wijnaldum wordt.
Tegen Feyenoord de PSV'er met de meeste balveroveringen en gewonnen duels.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:51 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zou Simons niet overschatten, in de middelmaat van PSV zie je er al snel goed uit. Ook typisch zo'n voetballer die goed speelt als het team om hem heen wordt gebouwd (en dat is in de top van het voetbal niet een model dat gebruikt wordt), maar als dat niet gebeurd het al snel tegenvalt.
En iedereen was het erover eens dat die de enige goede speler was tijdens de wedstrijd, dat is juist mijn punt. Ziet er leuk uit in een wedstrijd met enkel middelmaat aan jou kant en de kant van de tegenstander, maar stel hem op in een elftal waar het niet om hem draait tegen wel een tegenstander en je ziet hem opeens niet meer.quote:Op maandag 6 februari 2023 13:26 schreef viagraap het volgende:
[..]
Tegen Feyenoord de PSV'er met de meeste balveroveringen en gewonnen duels.
Dit, het niveau was om te huilen, des de groter de schande als Ajax geen kampioen wordt.quote:Op maandag 6 februari 2023 13:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
En iedereen was het erover eens dat die de enige goede speler was tijdens de wedstrijd, dat is juist mijn punt. Ziet er leuk uit in een wedstrijd met enkel middelmaat aan jou kant en de kant van de tegenstander, maar stel hem op in een elftal waar het niet om hem draait tegen wel een tegenstander en je ziet hem opeens niet meer.
Zegt toch genoeg dat Ajax onder Schreuder zelfs niet verloor daar.quote:Op maandag 6 februari 2023 13:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dit, het niveau was om te huilen, des de groter de schande als Ajax geen kampioen wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |