Dit heeft niks met propaganda te maken. Maar dat snap je zelf ook wel toch? TOCH!?!quote:Op zondag 25 december 2022 12:47 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Goed stuk! En hij wordt dus gewoon actief tegengewerkt om maar te zorgen dat het verhaal niet gepubliceerd wordt. Zo rollen de propaganda machines dus ook aan onze kant.
Geheime diensten zijn net zo crimineel en wetteloos als de onderwereld zelf.quote:Op zondag 25 december 2022 13:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Duh, ben je nu echt zo naief dat je niet begrijpt dat GEHEIME diensten niet staan te trappelen dat dit soort artikelen (als het waar is) gepubliceerd worden? Dat kost mensen hun leven als ze hierdoor ontmaskerd worden, snap je dat?
Leuke aanname, maar of deze ook waar is?quote:Op zondag 25 december 2022 13:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Geheime diensten zijn net zo crimineel en wetteloos als de onderwereld zelf.
https://www.wsj.com/artic(...)advisers-11671815184quote:The president increasingly speaks of Russia in near-religious terms, as a 1,000-year-old civilization waging a holy struggle that will right historical wrongs and elevate him into a pantheon of conquering czarist leaders such as Peter the Great.
[...]
Mr. Putin was becoming more reclusive and consulted a shrinking roster of old allies. When Sergei Kirienko, Kremlin domestic politics chief, gathered the full presidential team together in 2019, Mr. Putin lectured them for hours on Russian sovereignty and his views. “They left feeling like he was talking to himself,” said a Kremlin political consultant who spoke with several of the administration officials in the room.
Dat noemen ze "contingency planning" bereid zijn op onvoorziene toekomstige omstandigheden. Mocht ooit de Russische Federatie barsten zoals yoegoslavie dan wordt dat een immense shit show, waar je beter op voorbereid kan zijn.quote:Op zondag 25 december 2022 12:44 schreef Joppiez het volgende:
[..]
We zien wel over een jaar of twee hoe de situatie er voor staat. Rusland is wel bereid paar miljoen Russen door de gehaktmolen te halen voordat het achter de oren krabt. Tot die tijd is het vrij zinloos al die voorspellingen eigenlijk.
Kijk maar eens wat ze allemaal gedaan hebben. De Mossad, de FSB, de CIA, whatever. Omdat het state actors zijn betekend niet dat ze zich niet aan de wet moeten houden.quote:Op zondag 25 december 2022 13:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Leuke aanname, maar of deze ook waar is?
Diensten verschillen onderling en ook per land, maar doorgaans moeten ze zich wél in een functionerende democratie aan de wet houden.quote:Op zondag 25 december 2022 13:33 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kijk maar eens wat ze allemaal gedaan hebben. De Mossad, de FSB, de CIA, whatever. Omdat het state actors zijn betekend niet dat ze zich niet aan de wet moeten houden.
Ik mis een Russisch jurylid die, natuurlijk als enige, douze points geeft.quote:Op zondag 25 december 2022 13:33 schreef oheng het volgende:
Het russische leger treedt nu op in winkelcentra in een poging meer soldaten te krijgen.
Ziet er erg cool uit. Misschien kan het NL leger ook zoiets doen, maar dan wat moderners, bijvoorbeeld breakdancen ofzo.
Dat wordt daar dan een massa slachting van Kadyrov tegen de Russen en Belarusssen tegen de Russen, Oekrainers tegen de Russen, dan worden de tactische kernwapens niet geschuwdquote:Op zondag 25 december 2022 13:33 schreef Slayage het volgende:
[..]
Dat noemen ze "contingency planning" bereid zijn op onvoorziene toekomstige omstandigheden. Mocht ooit de Russische Federatie barsten zoals yoegoslavie dan wordt dat een immense shit show, waar je beter op voorbereid kan zijn.
Caspian report had daar ook een stuk over
Ik denk wel dat het op zijn minst deels waar is. Ze zijn niet voor niets geheim.quote:Op zondag 25 december 2022 13:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Leuke aanname, maar of deze ook waar is?
Zoals iemand voor mij al stelde:quote:Op zondag 25 december 2022 14:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ik denk wel dat het op zijn minst deels waar is. Ze zijn niet voor niets geheim.
quote:Op zondag 25 december 2022 13:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Duh, ben je nu echt zo naief dat je niet begrijpt dat GEHEIME diensten niet staan te trappelen dat dit soort artikelen (als het waar is) gepubliceerd worden? Dat kost mensen hun leven als ze hierdoor ontmaskerd worden, snap je dat?
Hij is dus gewoon helemaal kierewiet geworden, voor zover hij dat al niet was.quote:Op zondag 25 december 2022 13:29 schreef ExTec het volgende:
Over de rationaliteit van putin:
[..]
https://www.wsj.com/artic(...)advisers-11671815184
ik geloof dit onmidddelijk, er vliegt zoveel de lucht in op het moment daarquote:Op zondag 25 december 2022 00:54 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Betrouwbaarheid zeer lastig na te gaan, maar wat te vinden is ziet er redelijk oké uit. Dus ik plaats hem toch maar, een verhaal over mogelijk verregaande amerikaanse betrokkenheid bij al die opvallende brandjes in Rusland...
Dat kan ook bias zijn natuurlijk. Hoe vaak is er in Nederland wel niet brand dagelijks.quote:Op zondag 25 december 2022 14:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik geloof dit onmidddelijk, er vliegt zoveel de lucht in op het moment daar
opslagtanks van leger brandstofvoorraden ?? Niet zo gek veelquote:Op zondag 25 december 2022 14:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat kan ook bias zijn natuurlijk. Hoe vaak is er in Nederland wel niet brand dagelijks.
quote:Crimea is a problem. Ukrainians are determined to recapture the peninsula, which they regard, justifiably, as stolen Ukrainian territory and a beachhead for Russian aggression. The West, however, has serious reasons to fear that Putin would do whatever it takes to prevent the fall of Crimea. The peninsula is the greatest obstacle to any talks between Moscow and Kyiv. An explicit Western demand to return Crimea as a precondition for peace talks will only rally more Russians to the side of war. Sometimes it is a wise strategy to leave an intractable subject for future negotiations.
Meer steun kan helemaal niet. Bovendien maakt steun nauwelijks wat uit, want de autoritaire regering drukt toch zijn zin door.quote:An explicit Western demand to return Crimea as a precondition for peace talks will only rally more Russians to the side of war.
Tja geheime diensten. Nogal naïef om te denken dat we dergelijke instituten niet gewoon nodig hebben denk ik. Juist het bestaan van dictators als Putin en Xi betekent dat een dienst die aan de randen van de wet opereert noodzakelijk is. Het vervolgens monitoren van dergelijke diensten en zorgen dat ze niet (te ver) over de rand gaan is uiterst belangrijk en tegelijkertijd bijna onmogelijk. Je volledig aan de wet houden is soms best onhandig wanneer je tegenstanders daar helemaal geen boodschap aan hebben. Informatie inwinnen, ook op illegale manieren is dan het minimale, tegenstanders onschadelijk maken soms onontkoombaar.quote:Op zondag 25 december 2022 13:33 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kijk maar eens wat ze allemaal gedaan hebben. De Mossad, de FSB, de CIA, whatever. Omdat het state actors zijn betekend niet dat ze zich niet aan de wet moeten houden.
Hey dat is toch die smoes die de amerikanen gebuikte om Assange te vervolgen en om het vermoorden van journalisten, kinderen en andere burgers met een gevechtshelikopter te verdoezelen in Irak?quote:Op zondag 25 december 2022 13:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Duh, ben je nu echt zo naief dat je niet begrijpt dat GEHEIME diensten niet staan te trappelen dat dit soort artikelen (als het waar is) gepubliceerd worden? Dat kost mensen hun leven als ze hierdoor ontmaskerd worden, snap je dat?
quote:Op zondag 25 december 2022 15:28 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Hey dat is toch die smoes die de amerikanen gebuikte om Assange te vervolgen en om het vermoorden van journalisten, kinderen en andere burgers met een gevechtshelikopter te verdoezelen in Irak?
Die mensen moeten ontmaskerd en vervolgd worden.
George W Bush mag van best voor het gerecht in Den Haag komen voor de mislukte poging om de Iraakse olievelden te confiscerenquote:Op zondag 25 december 2022 15:28 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Hey dat is toch die smoes die de amerikanen gebuikte om Assange te vervolgen en om het vermoorden van journalisten, kinderen en andere burgers met een gevechtshelikopter te verdoezelen in Irak?
Die mensen moeten ontmaskerd en vervolgd worden.
niet echtquote:Op zondag 25 december 2022 15:28 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Hey dat is toch die smoes die de amerikanen gebuikte om Assange te vervolgen en om het vermoorden van journalisten, kinderen en andere burgers met een gevechtshelikopter te verdoezelen in Irak?
Die mensen moeten ontmaskerd en vervolgd worden.
quote:-quote:Rusland bereidt Armata voor op de strijd: wat zal een tank die geen gelijke verandering heeft in de NVO-zone
Militair waarnemer Viktor Baranets noemde "Armata" een "tankmanager" die zijn gelijke niet kent
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/27488.5/4698301/nneer de tegenstander op de T-14-tank schiet, detecteert het Afghanit-systeem onmiddellijk het projectiel dat in de tank vliegt. En ze stuurt haar projectiel naar hem toe, wat hem ondermijnt of hem van het traject afstoot. Maar dat is niet alles. Het zwakste punt van elke tank is de koepel. Zowel Javelins als vliegtuigraketten proberen daarheen te richten. En toen werden onze gouden koppen uit de defensie-industrie geleverd. Ze plaatsen hier niet alleen een automatisch luchtafweermachinegeweer, maar ook een systeem dat de granaten kan reflecteren die in de tankkoepel vliegen. Ik ken geen andere tank in de wereld zoals de Armata, die zo volgepropt zou zijn met elektronica.quote:Een ander kenmerk van "Armata" is het "Afghanit" -systeem. Wa
Читайте на WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/27488.5/4698301/
Westerse electronica.quote:Op zondag 25 december 2022 16:48 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.kp.ru/daily/27488.5/4698301/?from=twall
[..]
-
[..]
nneer de tegenstander op de T-14-tank schiet, detecteert het Afghanit-systeem onmiddellijk het projectiel dat in de tank vliegt. En ze stuurt haar projectiel naar hem toe, wat hem ondermijnt of hem van het traject afstoot. Maar dat is niet alles. Het zwakste punt van elke tank is de koepel. Zowel Javelins als vliegtuigraketten proberen daarheen te richten. En toen werden onze gouden koppen uit de defensie-industrie geleverd. Ze plaatsen hier niet alleen een automatisch luchtafweermachinegeweer, maar ook een systeem dat de granaten kan reflecteren die in de tankkoepel vliegen. Ik ken geen andere tank in de wereld zoals de Armata, die zo volgepropt zou zijn met elektronica.
Читайте на WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/27488.5/4698301/
Yup, en in hoeverre hebben de sancties daar invloed op...quote:
Belangrijkere vraag is waarom ze em nu pas in willen zetten. Ik gok dat er nogal wat mis is met het ding. Het punt dat ze bang moeten zijn dat hun nieuwste wapensystemen in het westen uit elkaar gesleuteld worden zijn ze al een tijdje voorbij. Toch?quote:Op zondag 25 december 2022 17:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, en in hoeverre hebben de sancties daar invloed op...
Ik zou zeggen: Vlad ouwe gek, zoek een raam uit op een hoge verdieping en je bent op slag van al je zorgen af.quote:
Vlad is net als alle kleine mannetjes machtsbelust en heeft een enorm minderwaardigheidscomplexquote:Op zondag 25 december 2022 18:00 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: Vlad ouwe gek, zoek een raam uit op een hoge verdieping en je bent op slag van al je zorgen af.
Ja en nee. Armata is een platform, ze hebben het hier over de mbt variant. Voor zover ik weet zit daar wel redelijk wat techniek in die niet in de txx's is te vinden.quote:Op zondag 25 december 2022 17:53 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Belangrijkere vraag is waarom ze em nu pas in willen zetten. Ik gok dat er nogal wat mis is met het ding. Het punt dat ze bang moeten zijn dat hun nieuwste wapensystemen in het westen uit elkaar gesleuteld worden zijn ze al een tijdje voorbij. Toch?
Hoeveel hebben ze er ook alweer? 10 ofzo?quote:Op zondag 25 december 2022 18:09 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja en nee. Armata is een platform, ze hebben het hier over de mbt variant. Voor zover ik weet zit daar wel redelijk wat techniek in die niet in de txx's is te vinden.
Dat is ook meteen de reden dat ze er niet zoveel hebben, en ook niet in (durven) te zetten. Het spul is niet gevechtsklaar, laat staan dat ze er ook gevechtservaring mee hebben. En dan heb je nog het probleem van bemanning, hoewel de Armata mbt maar driekoppig is, ga je daar geen eenweeks ploegje in stoppen.
Overigens ging bij de parade van een paar jaar terug al een armata kapot.
Rusland heeft precies nul stealth vliegtuigen... Die PAK-FA/SU-57 is net zo "stealth" als een B52...quote:Op zondag 25 december 2022 18:46 schreef xpompompomx het volgende:
Over modern spul gesproken:
Leuk weetje is trouwens dat er meer landen zijn die de F35 hebben dan dat Rusland stealth vliegtuigen heeft. Volgens mij heeft Nederland zelfs meer stealth vliegtuigen dan Rusland.
Volgens de propaganda oefenen ze met 140.quote:Op zondag 25 december 2022 18:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hoeveel hebben ze er ook alweer? 10 ofzo?
Dat is bij al die Russische tanks (vanaf de T-64) nou net het probleem, de T-62 had nog een lader daarna zijn ze overgegaan naar de automatische lader en kregen ze meteen met het wedstrijdje tankkoepel verwerpen te maken...quote:Op zondag 25 december 2022 18:09 schreef Straatcommando. het volgende:
hoewel de Armata mbt maar driekoppig is, ga je daar geen eenweeks ploegje in stoppen.
Yup, was wel hilarisch, volgens mij vloog er ook nog een SA-11 in de fik toen...quote:Overigens ging bij de parade van een paar jaar terug al een armata kapot.
Dan zullen het er niet meer dan 10 zijn.quote:Op zondag 25 december 2022 19:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Volgens de propaganda oefenen ze met 140.
nee. en neequote:Op zondag 25 december 2022 19:18 schreef phpmystyle het volgende:
@:achja
Zijn die t-62/72/80 tanks makkelijk te upgraden naar zwaardere standaarden die vergelijkbaar worden met Leo/Abrams of blijven het tanks waar je gewoon kwantitatief veel van nodig hebt om effectief te zijn?
En overschatten wij de tanks sowieso niet een klein beetje in relatie tot Rusland/Oekraiene om tot een overwinning te komen?
Hebben die lui geen eigen midwintertraditie? Jatten ze weer de Angelsaksischequote:Op zondag 25 december 2022 19:46 schreef la_perle_rouge het volgende:
Niet.Te.Geloven.[ twitter ]Ook dat aanpassen van die foto, ik kan niet kiezen tussenof
of
.
Tanks "upgraden" is gewoon een lastig verhaal. Je kunt niet onbeperkt meer pantser erop plakken en je kanon vervangen door een groter kaliber. De Leo-2 is met de A7 ook aan het eind van zijn Latijn gekomen, dat ding is te zwaar geworden voor het onderstel (alle torsiestaven gaan naar de bliksem)... Er valt dus feitlijk niet veel meer aan te verbeteren...quote:Op zondag 25 december 2022 19:18 schreef phpmystyle het volgende:
@:achja
Zijn die t-62/72/80 tanks makkelijk te upgraden naar zwaardere standaarden die vergelijkbaar worden met Leo/Abrams of blijven het tanks waar je gewoon kwantitatief veel van nodig hebt om effectief te zijn?
De tank is er een nmm onmisbaar onderdeel van.quote:En overschatten wij de tanks sowieso niet een klein beetje in relatie tot Rusland/Oekraiene om tot een overwinning te komen?
quote:Plaatsvervangend Sheremet nodigde Kiev uit om een plan voor toetreding tot Rusland voor te bereiden
De Staatsdoema noemde de woorden van Yermak over plannen om de Krim zogenaamd terug te geven complete onzin
Читайте на WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5072052/
quote:"Kiev-politici in spe blijven met elkaar wedijveren in een poging de Krim te intimideren en te chanteren met hun militaire plannen.
Maar al deze complete onzin heeft niets met de werkelijkheid te maken.
Ze hadden al moeten beginnen met het voorbereiden van een plan om Kiev bij de Russische Federatie op te nemen.
Ik ben klaar om te helpen met de voorbereiding ervan,' zei Shereme
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5072052/
Zijn in het licht van de reeds uitgefaseerd leo2 door Nl, maar wel een toenemende behoefte aan "kanonnen" de KF51 een serieuze optie voor NL, of wil men bij de landmacht/politiek om ideologische/idealistische ideeën gewoon geen tanks meer?quote:Op zondag 25 december 2022 19:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
Tanks "upgraden" is gewoon een lastig verhaal. Je kunt niet onbeperkt meer pantser erop plakken en je kanon vervangen door een groter kaliber. De Leo-2 is met de A7 ook aan het eind van zijn Latijn gekomen, dat ding is te zwaar geworden voor het onderstel (alle torsiestaven gaan naar de bliksem)... Er valt dus feitlijk niet veel meer aan te verbeteren...
Nou zijn de Russische tanks natuurlijk wel volgens een ander concept gebouwd, zo licht mogelijk ivm met het terrein en een zo'n laag mogelijk silhouet. Dit itt tot westerse tanks die veel meer met bescherming in het achterhoofd zijn gebouwd want de Russen hadden kwantiteit, de NATO moest het dus van kwaliteit en overlevingskans hebben.
[..]
De tank is er een nmm onmisbaar onderdeel van.
Een H&M polo en 3 gadgets van de action. Dat is nodig om een Rus te laten watertandenquote:Op zondag 25 december 2022 19:46 schreef la_perle_rouge het volgende:
Niet.Te.Geloven.[ twitter ]Ook dat aanpassen van die foto, ik kan niet kiezen tussenof
of
.
De Russische pers schrijft dat ze de Krim niet terug gaan geven?quote:Op zondag 25 december 2022 20:29 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.kp.ru/online/news/5072052/?from=smm
[..]
[..]
Ik zou er voor betalen om het te zien gebeuren. Maar niet alleen Bush, ook Blair, Rutte, Balkenende, Obama en alle andere moordenaars.quote:Op zondag 25 december 2022 15:46 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
George W Bush mag van best voor het gerecht in Den Haag komen voor de mislukte poging om de Iraakse olievelden te confisceren
Wikipedia houdt het op 20quote:Op zondag 25 december 2022 19:28 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dan zullen het er niet meer dan 10 zijn.
Iedereen die zich wilde overgeven was er uit, ze wilden niet in de rug geschoten worden bij het afvoeren. En hun zich overgevende kameraden hadden daar wsl ook weinig trek in. Die weten inmiddels ook wel hoe het grote leger van moeder Rusland omgaat met deserteurs die zich vrijwillig overgeven.quote:Op zondag 25 december 2022 21:09 schreef slashdotter3 het volgende:
6 granaten voor dezelfde foxhole
[ twitter ]
Precieze cijfers geven ze natuurlijk niet maar ik geloof dat ze er een tiental of wat hebben die daadwerkelijk een beetje rond kunnen rijdenquote:Op zondag 25 december 2022 18:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hoeveel hebben ze er ook alweer? 10 ofzo?
Tot en met de t90(m) is allemaal gebaseerd op de t64 met die crappy autolader, al hebben ze daar bij de t90 wel het eea aan verbeterd.quote:Op zondag 25 december 2022 19:11 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat is bij al die Russische tanks (vanaf de T-64) nou net het probleem, de T-62 had nog een lader daarna zijn ze overgegaan naar de automatische lader en kregen ze meteen met het wedstrijdje tankkoepel verwerpen te maken...
[..]
Yup, was wel hilarisch, volgens mij vloog er ook nog een SA-11 in de fik toen...
Lijkt me dat de enige manier waarop die 10’verschil kunnen maken de ophef is, die ontstaat zodra ze de eerste uit de modder trekken met hun mooist opgepoetste landbouwvoertuig.quote:Op zondag 25 december 2022 21:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Precieze cijfers geven ze natuurlijk niet maar ik geloof dat ze er een tiental of wat hebben die daadwerkelijk een beetje rond kunnen rijden
[..]
Tot en met de t90(m) is allemaal gebaseerd op de t64 met die crappy autolader, al hebben ze daar bij de t90 wel het eea aan verbeterd.
Ik geloof dat wij na de jaarwisseling nog van die hamster eten.quote:Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef kale_gehaktbal het volgende:
Ik weet niet hoe het bij de rest hier is, maar die gestoofde hamster ligt wel zwaar op de maag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |