abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213349382
Wat een hetze tegen deze man. Het is wel genoeg zo.
pi_213349495
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2024 06:39 schreef Chadi het volgende:
Wat een hetze tegen deze man. Het is wel genoeg zo.
Ik zou een rechtszaak geen hetze durven noemen.
pi_213349543
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 april 2024 10:24 schreef koemleit het volgende:

[..]
jeetje,
De kern is gewoon dat hij deed of het om niet wat, en dat hij dat bewust vaag heeft gehouden.

De feiten wijzen die kant op, z'n eigen appjes ook. De manier hoe het geld werd weggezet. Hoe hij z'n werknemers instrueerde. Wat hij zei tijdens teamsgesprekken.
Dat ie in appjes zij dat ie "het aanzwengelde op twitter". Om dat gewoon te ontkennen in dit interview. Terwijl die tweets zijn er gewoon.

Ik snap heel goed, die man krijgt nu heel veel klappen, en niet elke klap zal terecht zijn. Maar hij is echt gewoon fout bezig geweest. Juridisch misschien niet (of wel, we gaan het zien). Maar iedereen weet dat ie de boel bedonderd heeft.

Trek het boetekleed aan zeg: "ik zag een kans om een 1x financieel onafhankelijk te worden, deze kans heb ik gegrepen. Maar heb hier nu spijt van, ik was verblind door het geld, ik stort het terug en hoop in een normale baan m'n leven weer op te kunnen pakken".
Zoiets.
Of, pak die miljoen. Ga ergens in het buitenland wonen voor ca. 10 jaar, en kom daarna weer terug, als iedereen het vergeten is.

Of blijf lekker chillen daar in je mega mansion. Dat hoeft niet eens ver weg, want net over de grens kent toch niemand je.
  zondag 28 april 2024 @ 10:27:32 #229
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_213350482
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2024 06:39 schreef Chadi het volgende:
Wat een hetze tegen deze man. Het is wel genoeg zo.
Hallo Sywert.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  zondag 28 april 2024 @ 10:39:17 #230
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213350627
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2024 06:39 schreef Chadi het volgende:
Wat een hetze tegen deze man. Het is wel genoeg zo.
Het is nog maar net begonnen juist.


Mob justice _O_
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213350634
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2024 06:39 schreef Chadi het volgende:
Wat een hetze tegen deze man. Het is wel genoeg zo.
Ergens ben ik het met je eens, maar aan de andere kant.

Ik las vorige week dat hij nauwelijks over straat durfde en van 15 euro per week moet rondkomen.


Ik kwam hem in de kerstvakantie tegen in het Spoorwegmuseum, helemaal tjokvol mensen. Toen ging het nog helemaal prima naar buiten gaan en dat is bovendien niet bepaald een goedkoop museum.

Dan denk ik...hij blijft gewoon liegen.
  zondag 28 april 2024 @ 11:36:57 #232
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_213351516
Sywert the fall guy

Hoeveel schoenen zou Hugo gekocht hebben?
  dinsdag 7 mei 2024 @ 16:49:33 #233
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213452711
Sywert van Lienden wint kort geding en krijgt ton voor juridische bijstand

Sywert van Lienden krijgt 100.000 euro om zich juridisch te kunnen verdedigen. Dat bleek vanmiddag in de Amsterdamse rechtbank. Van Lienden zegt het geld nodig te hebben om een advocaat te kunnen betalen in zaak die tegen hem is aangespannen in de mondkapjesaffaire.

Van Lienden verdiende samen met zijn compagnons Bernd Damme en Camille van Gestel miljoenen euro's met een omstreden mondkapjesdeal die zij met de overheid sloten. Op de rekeningen van alle drie de mannen is beslag gelegd.

Vorig jaar kwam een ton per persoon vrij voor juridische bijstand. Doordat Van Lienden op dat moment geen advocaat had, bleef het geld op zijn rekening staan en liet het nieuwe bestuur van de Stichting Hulptroepen Alliantie (SHA) er meteen beslag op leggen.

De stichting zei twee weken geleden in de rechtszaal het "een raadsel" te vinden waarom Van Lienden denkt dat SHA zijn verweer moet bekostigen. Volgens de advocaten van de stichting is het Openbaar Ministerie de grootste beslagnemer. In een civiele procedure probeert ook de overheid geld terug te vorderen. Daarnaast loopt er nog een strafrechtelijke procedure.

https://www.telegraaf.nl/(...)-juridische-bijstand
  dinsdag 7 mei 2024 @ 21:55:36 #234
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
  woensdag 8 mei 2024 @ 06:43:40 #235
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213461685
Terecht dat Sywert die ton mag gebruiken en mokerirritant van SHA dat die daarop beslag lieten leggen.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_213462178
Ik ben benieuwd.

Als dat verhaal van "Swiebert niet stelen!" een beetje klopt wordt het ook wel tijd om Hugo de Jonge persoonlijk voor de rechter te dagen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213463223
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2024 10:39 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Ergens ben ik het met je eens, maar aan de andere kant.

Ik las vorige week dat hij nauwelijks over straat durfde en van 15 euro per week moet rondkomen.


Ik kwam hem in de kerstvakantie tegen in het Spoorwegmuseum, helemaal tjokvol mensen. Toen ging het nog helemaal prima naar buiten gaan en dat is bovendien niet bepaald een goedkoop museum.

Dan denk ik...hij blijft gewoon liegen.
Hij verdraait de boel, zoals hij dat met alles doet.

Toen hij door de VK geconfronteerd werd met zijn bewering in FD dat hij leeft van 15 per week begon hij te stotteren en te draaien. Hij leeft niet van 15 per week, zijn partner heeft een goed inkomen en dat was hij even vergeten toen hij in zijn nieuwe witte Nike Air Max door het FD genterviewd werd en met die 15 p/w bewering kwam.

Zo wil hij het ook alleen hebben over die deal met de overheid waarbij de topambtenaar meldt dat SHA een risicoopslag mag rekenen. Als hij vragen krijgt waarom de orders van hulporganisaties vanuit het land aan SHA daarna door hem en zijn partners beantwoord en gefactureerd wordt door de commercile BV, begint hij weer te draaien over de eerste deal. En meldt nog even dat er een geheimhouding is afgesproken dus inhoudelijk niet kan reageren waarvan later weer blijkt dat net HIJ meerdere malen een geheimhoudingsverklaring geist heeft. Hij draait met alles
  woensdag 8 mei 2024 @ 10:07:11 #238
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213463240
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 08:15 schreef ludovico het volgende:
..Als dat verhaal van "Swiebert niet stelen!" een beetje klopt wordt het ook wel tijd om Hugo de Jonge persoonlijk voor de rechter te dagen.
Daar zijn wel meer redenen voor
iets met 5 miljard bijvoorbeeld
pi_213464631
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2024 10:07 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]
Daar zijn wel meer redenen voor
iets met 5 miljard bijvoorbeeld
Daarom, die vent is zo onethisch aan de machtsmisbruik geslagen, als blijkt dat hij iemands naam te grabbel heeft gezet om zijn eigen hachje te redden naar de buitenwereld....
Maar 100% zeker corrupt zou ik hem ook niet noemen.

Bedoel, hij laat met zijn nieuwe sloopkunsten op de woningmarkt zien dat incompetentie en domheid een erg aannemelijke verklarende factor is voor zijn gedrag.

Anyhow, dat hoort geen minister te zijn.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  zaterdag 11 mei 2024 @ 13:03:11 #240
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213514915
Deken onderzoekt rol advocaten die beslag legden bij Sywert van Lienden

In het kort

De deken van de Amsterdamse Orde van Advocaten doet onderzoek naar de advocaten van Stichting Hulptroepen Alliantie (SHA).
Het onderzoek richt zich op mogelijke schending van gedragsregels bij beslaglegging op het vermogen van Sywert van Lienden.
Het zou kunnen uitmonden in een tuchtzaak tegen de betrokken advocaten van kantoor Dentons.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
De rechtszaak tegen Van Lienden en zijn twee compagnons gaat komende tijd verder. Volgende week bepaalt de rechtbank een datum voor een nieuwe mondelinge behandeling, waar Van Lienden dan met advocaat zal verschijnen.
https://fd.nl/samenleving(...)j-sywert-van-lienden

Popcorntijd *O*
  zondag 19 mei 2024 @ 13:13:28 #241
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213616214
Ronald Plasterk vroeg Sywert van Lienden zijn bedrijf te financieren

Plasterk bevestigt tegen GS: 'We hebben stad en land afgezocht naar financiers'


Ronald Plasterk heeft Sywert van Lienden gevraagd te investeren in zijn bedrijf Frame Therapeutics. Dat bevestigt de oud-informateur zondag aan GeenStijl. Van Lienden plaatste zaterdagavond een tweet van die strekking die hij daarna verwijderde. Plasterk tegen GS: "Toen het bedrijf Frame een eerste klinische trial had voorbereid, maar als kleine startup geen geld voor de uitvoering had, hebben we stad en land afgezocht naar financiers om ons product naar de kliniek te brengen. Er is toen ook kort contact met hem geweest; dat heeft geen vervolg gehad. Uiteindelijk is er gekozen voor overname door een degelijk Duits vaccinbedrijf CureVac dat nu het product inderdaad in klinische trials naar de patint brengt."

Van Lienden schreef zaterdagavond op Twitter:


Volgens Van Lienden is hij benaderd door Plasterk op donderdag 3 juni 2021. Op maandag 31 mei dat jaar kwam naar buiten dat Van Lienden 9 miljoen euro had overgehouden aan zijn mondkapjesdeal met de overheid.

In de bewuste Telegraaf-column schrijft Plasterk op donderdag 24 juni 2021 onder meer over het CDA en Van Lienden die zijn lidmaatschap had opgezegd: "De tweede opzegger Sywert van Lienden personifieerde een oud (voor)oordeel over sommige CDA’ers, namelijk de neiging tot sjoemelen en ritselen."

Benieuwd of er straks nog meer excuses aangeboden moeten worden.

Dus terwijl Wilders Sywert cum suis voor rotte vis uitmaakte belde Ome Roon of hij misschien wat centjes had
twitter


https://www.geenstijl.nl/5176352/sorry-sywert#fold

:W :W :W ome Roon :R

:o :o :o :o
pi_214861143
Het gaat nog slechter

twitter
pi_214861512
Geen medelijden mee, hij kan nog wel op internet dus heeft hij nog te veel
  zondag 1 september 2024 @ 17:35:00 #244
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_214861541
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef potjecreme het volgende:
Het gaat nog slechter

[ x ]
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef potjecreme het volgende:
Het gaat nog slechter

[ x ]
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 1 september 2024 @ 17:51:22 #245
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_214861745
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef potjecreme het volgende:
Het gaat nog slechter

[ x ]
VOC mentaliteit in 2024 2020 :')
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
Be kind, you'll never know what a person is going through deep inside.
pi_214861776
Hij deed eerst nog alle moeite om zijn kunst en dure auto te redden. Was zelfs nog boos dat zijn kunst naar iemand zou gaan voor een schijntje die geen echte kenner was. En straks is meneer 'schreeuwend rijk worden' dakloos _O-
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Moderator zondag 1 september 2024 @ 17:57:02 #247
236264 crew  capricia
pi_214861800
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 17:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Hij deed eerst nog alle moeite om zijn kunst en dure auto te redden. Was zelfs nog boos dat zijn kunst naar iemand zou gaan voor een schijntje die geen echte kenner was. En straks is meneer 'schreeuwend rijk worden' dakloos _O-
Ik wens hem veel sterkte. En ik heb gevraagd of ie al spijt heeft. :D
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_214861841
quote:
Mocht iemand daklozentips hebben of een (goedkoop) plekje in omgeving Hilversum let me know.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_214861849
Hilversum? Misschien kan Sywert de nieuwe Nannes worden. Mensen helpen met inparkeren voor een klein zakcentje ofzo.

pi_214861918
Hij maakt mij niet wijs, dat Bernd D., geen plekje in de tuin voor een tentje heeft.
pi_214862150
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 17:15 schreef potjecreme het volgende:
Het gaat nog slechter

[ x ]
pi_214863008
Zo die mondjekapmiljoenen zijn er dus snel door heen gejaagd aan mooie auto's en rijk leven. Geld op, ja dan moet je maar op straat.

Edit: oh, ik zie nu dat het een beslag is. Maar als er beslag wordt gelegd, dan krijg je toch een budget toegewezen waarvan je kunt leven, toch?

[ Bericht 37% gewijzigd door Vincent_student op 01-09-2024 20:44:22 ]
pi_214863035
twitter
pi_214863115
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 18:09 schreef PotjeSambal het volgende:
Hij maakt mij niet wijs, dat Bernd D., geen plekje in de tuin voor een tentje heeft.
Als je wilt heb je vrienden.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_214863150
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:00 schreef Stepperoller het volgende:
[ x ]
Sywert is door zijn vrouw gedumpt.
pi_214863169
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:12 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Sywert is door zijn vrouw gedumpt.
logisch
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
pi_214863189
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:14 schreef mschol het volgende:

[..]
logisch
Mean, ze kon er ook voor kiezen het geld terug te storten.
  zondag 1 september 2024 @ 20:21:05 #258
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_214863252
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:12 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Sywert is door zijn vrouw gedumpt.
Maar het is de schuld van de overheid hoor _O-
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_214863275
Vies ventje. Goed dat hij moet voelen. Helaas gebeurt dat zelden. De grote graaiers blijven doorgaans onder de radar. Hij is er gewoon niet zo goed in.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_214863396
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:23 schreef Bart2002 het volgende:
Vies ventje. Goed dat hij moet voelen. Helaas gebeurt dat zelden. De grote graaiers blijven doorgaans onder de radar. Hij is er gewoon niet zo goed in.
Hij wordt ook wel onevenredig hard geraakt natuurlijk, als je het vergelijkt met soortgelijke graaiers.
pi_214863411
Laat het OM in ieder geval eens opschieten met die zaak, dan weet een ieder ook waar hij aan toe is. Dit boven de markt laten hangen is niet fair.
zie email 27 oktober
pi_214863465
Bijna een jaar samengebleven na scheiding? https://www.bekendeburen.(...)n-kinderen-zie-fotos
pi_214863467
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:32 schreef Lichtloper het volgende:

[..]
Hij wordt ook wel onevenredig hard geraakt natuurlijk, als je het vergelijkt met soortgelijke graaiers.
Dat ben ik met je eens
pi_214863476
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:12 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Sywert is door zijn vrouw gedumpt.
:D
  Moderator zondag 1 september 2024 @ 20:41:34 #265
236264 crew  capricia
pi_214863484
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:34 schreef trein2000 het volgende:
Laat het OM in ieder geval eens opschieten met die zaak, dan weet een ieder ook waar hij aan toe is. Dit boven de markt laten hangen is niet fair.
Dat geldt voor heel veel zaken. Een Ali B ging er bijna aan onderdoor, zei hij. :')

Waarom zou er hier meer haast gemaakt moeten worden dan in een andere zaak? Het betekent tenslotte ook dat iemand anders, die minder beroemd is, dan nog langer moet wachten.. omdat Sywert kennelijk voor moet gaan.

Nee hoor. Gewoon achteraan aansluiten. Geen speciale privileges.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_214863498
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 19:58 schreef Vincent_student het volgende:
Zo die mondjekapmiljoenen zijn er dus snel door heen gejaagd aan mooie auto's en rijk leven. Geld op, ja dan moet je maar op straat.
Beslaglegging h.
pi_214863521
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 20:39 schreef PotjeSambal het volgende:
Bijna een jaar samengebleven na scheiding? https://www.bekendeburen.(...)n-kinderen-zie-fotos
Klinkt vooral alsof ze de financin volledig hebben gescheiden. Als je de woning verkoopt aan je vrouw en zorgt voor een goed samenlevingscontract / huwelijkse voorwaarden, dan blijft die woning buiten bereik van schuldeisers.
pi_214863830
quote:
7s.gif Op zondag 1 september 2024 20:43 schreef nostra het volgende:

[..]
Beslaglegging h.
Ja, had niet alles goed doorgelezen. Maar ja, hij heeft wel een budget om mee rond te komen. Hij zal wel een duur huisje hebben. Maar hij moet zichzelf maar zien te redden, net zoals wij dat moeten doen.
pi_214863922
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 20:41 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat geldt voor heel veel zaken. Een Ali B ging er bijna aan onderdoor, zei hij. :')

Waarom zou er hier meer haast gemaakt moeten worden dan in een andere zaak? Het betekent tenslotte ook dat iemand anders, die minder beroemd is, dan nog langer moet wachten.. omdat Sywert kennelijk voor moet gaan.

Nee hoor. Gewoon achteraan aansluiten. Geen speciale privileges.

Sowieso moet het OM haast maken, in alle zaken. Maar deze publieke dynamiek maakt het natuurlijk wel extra belastend, daar moet je wat mee. Dat heeft niets met privileges te maken.
zie email 27 oktober
  zondag 1 september 2024 @ 21:28:53 #270
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_214863956
Dakloos gaat ook wat ver. Hopelijk heeft Peter Gillis nog een hut voor hem.
  Moderator zondag 1 september 2024 @ 21:30:26 #271
236264 crew  capricia
pi_214863973
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:25 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Sowieso moet het OM haast maken, in alle zaken. Maar deze publieke dynamiek maakt het natuurlijk wel extra belastend, daar moet je wat mee. Dat heeft niets met privileges te maken.
Dat had hij zich van te voren dan maar moeten bedenken. Ondertussen zoekt hij zelf die media steeds op. En maakte daar ook ten tijden van die mondkapjesdeal heel handig gebruik van.
Geen uitzondering wmb.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_214864037
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:14 schreef Vincent_student het volgende:

[..]
Ja, had niet alles goed doorgelezen. Maar ja, hij heeft wel een budget om mee rond te komen. Hij zal wel een duur huisje hebben. Maar hij moet zichzelf maar zien te redden, net zoals wij dat moeten doen.
Waar blijkt dat precies uit?
zie email 27 oktober
pi_214864275
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:37 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Waar blijkt dat precies uit?
Eh, dat budget? Ik dacht het ergens gelezen te hebben. Ik zal het nazoeken.
pi_214864304
Die rat mag van mij onder de brug gaan liggen
pi_214864306
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:59 schreef Vincent_student het volgende:

[..]
Eh, dat budget? Ik dacht het ergens gelezen te hebben. Ik zal het nazoeken.
Het onderwerp leefbudget daar heeft hij het in (onder andere) zijn Volkskrant interview over. Vorig jaar. Leuke foto erbij met zijn nieuwe witte Nike's
pi_214864322
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 22:02 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Daar heeft hij het in (onder andere) zijn Volkskrant interview over. Vorig jaar. Leuke foto erbij met zijn nieuwe witte Nike's
Volgens mij noemde hij iets van 1800 euro per maand of zo? Zoiets staat me bij. Maar ik weet dat niet zeker meer. Ik ben dat hele geval vergeten eerlijk gezegd.

Oh wacht, ik heb iets gevonden: https://www.ad.nl/binnenl(...)Fwww.destentor.nl%2F

'Ik leef van 15 euro in de week', zegt hij in een interview met het FD.

Ja, dat wordt onder de brug.

[ Bericht 14% gewijzigd door Vincent_student op 01-09-2024 22:08:59 ]
pi_214864400
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:03 schreef Vincent_student het volgende:

[..]
Volgens mij noemde hij iets van 1800 euro per maand of zo? Zoiets staat me bij. Maar ik weet dat niet zeker meer. Ik ben dat hele geval vergeten eerlijk gezegd.
Ik ben een debiel. Ik zei Volkskrant maar het is financieel dagblad natuurlijk. Sywert claimde rond te moeten komen van 15 per week
https://fd.nl/politiek/15(...)osheid-van-een-paria
pi_214864405
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2024 22:08 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik ben een debiel. Ik zei Volkskrant maar het is financieel dagblad natuurlijk. Sywert claimde rond te moeten komen van 15 per week
https://fd.nl/politiek/15(...)osheid-van-een-paria
Je was me net voor! :)
pi_214865609
Ik vind het allemaal prima hoor dat en een hekel heeft aan Sywert.

Maar die vent is onder de brug gegooid door Hugo de Jonge alsof die Frank Underwood himself is.

5 miljard ontraceerbare uitgaven gedaan en we focussen ons op Sywert met zijn 2mio? Klein bier.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  maandag 2 september 2024 @ 09:42:45 #280
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_214866478
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:28 schreef Hexagon het volgende:
Dakloos gaat ook wat ver. Hopelijk heeft Peter Gillis nog een hut voor hem.
Een Oostappen keet, sfeervol.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_214866506
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 06:49 schreef ludovico het volgende:
Ik vind het allemaal prima hoor dat en een hekel heeft aan Sywert.

Maar die vent is onder de brug gegooid door Hugo de Jonge alsof die Frank Underwood himself is.

5 miljard ontraceerbare uitgaven gedaan en we focussen ons op Sywert met zijn 2mio? Klein bier.
Als ze nou ook eens zo voortvarend te werk gingen met het stelletje lapzwansen dat dat contract tegengetekend heeft, dan had ik er nog wel vrede mee. Nu is het weer het OM met haar gebruikelijke spierballenvertoon omdat het een mediagevoelig onderwerp is.
pi_214866643
Hij kan toch gewoon naar het uitzendbureau en een baantje zoeken? Schoonmaak, of steigerbouw of supermarkt. Genoeg baantjes.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_214866695
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 10:08 schreef Discombobulate het volgende:
Hij kan toch gewoon naar het uitzendbureau en een baantje zoeken? Schoonmaak, of steigerbouw of supermarkt. Genoeg baantjes.
Ja dit denk ik ook.

Het probleem van onze Sywert is, dat ie altijd blijft ontkennen, de schuld bij andere legt, vage verhaaltje ophoudt.
Terwijl toegeven "ja ik zag de Euro's en ik ging daarvoor, ik was verblind door het geld, dit was fout. Ik stort het terug en we gaan door met ons leven". Een prima oplossing was geweest, en daar kan menig Nederlander wel inkomen.
De baantjes die Sywert graag zou willen (shinen in de media, meningkjes links rechts, deskundige hier en daar) die zullen nu niet voor hem in de rij liggen. Maar een "gewone functie" kan Sywert best krijgen, en daar kom je een team te werken die je deze geintjes best vergeven en waar het echt gezellig kan zijn. Dat zou voor z'n eigenwaarde niet verkeerd zijn.

Maar hij blijft de schuld overal leggen behalve bij hem zelf, en toegegeven ik weet niet hoe het jurdisch zit. Maar moreel heeft meneer de boel natuurlijk opgelicht, en zo lang hij daar om heen blijft draaien en ontkennen dan zal ie nooit een "nieuwe start" kunnen maken.

Verder gun ik niemand dakloosheid ook Sywert niet. Dat z'n vrouw bij hem weg is, is trouwens ook veelzeggend.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_214867490
quote:
7s.gif Op maandag 2 september 2024 10:14 schreef koemleit het volgende:
Ja dit denk ik ook.

Het probleem van onze Sywert is, dat ie altijd blijft ontkennen, de schuld bij andere legt, vage verhaaltje ophoudt.
Terwijl toegeven "ja ik zag de Euro's en ik ging daarvoor, ik was verblind door het geld, dit was fout. Ik stort het terug en we gaan door met ons leven". Een prima oplossing was geweest, en daar kan menig Nederlander wel inkomen.
Als hij dat meteen na de ophef gedaan had, was de boel nog wel te redden geweest.

Ik denk overigens dat hij (naast dat hij het niet wilde) dat ook niet kon doen. Omdat er dure dingen zoals kunst en een auto gekocht waren. Bovendien hebben Bernd Damme en Camille van Gestel ieder ook 5 miljoen gekregen.

quote:
7s.gif Op maandag 2 september 2024 10:14 schreef koemleit het volgende:
en dan hoop ik dat dit geen gewiekst financieel spel is van hem, (alles op naam van z'n vrouw zoiets
Dat vermoeden heb ik wel. Sywert is slim en kent alle paadjes om er zelf beter uit te komen.
pi_214867573
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 11:44 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Dat vermoeden heb ik wel. Sywert is slim en kent alle paadjes om er zelf beter uit te komen.
Natuurlijk is hij gewiekst. Die 9 miljoen heeft hij ook nog lang niet uit zijn hoofd gezet. Waarschijnlijk is hij ervan overtuigd dat hij het juridisch wel gaat winnen.
  maandag 2 september 2024 @ 12:10:54 #286
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214867760
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 11:54 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Natuurlijk is hij gewiekst. Die 9 miljoen heeft hij ook nog lang niet uit zijn hoofd gezet. Waarschijnlijk is hij ervan overtuigd dat hij het juridisch wel gaat winnen.
En terecht. Al win je het bijna nooit van de overheid. Zelfs als de rechter je gelijk geeft.

Sywert heeft niks fouts gedaan. Hugo wel door geld naar vriendjes te smijten en het niet kunnen verantwoorden bij de rekenkamer.

Maar ja #crisis he
pi_214867904
quote:
1s.gif Op maandag 2 september 2024 12:10 schreef Origami94 het volgende:

[..]

Sywert heeft niks fouts gedaan.

Jij bent denk ik geen autochtone Nederlander. Allochtonen houden er vaak een iets andere moraal op na is mijn ervaring

Sywert heeft zich toch wel schuldig gemaakt aan een aantal van de 7 hoofdzonden:

hoogmoed, hebzucht, begeerte, jaloezie, vraatzucht, woede en vadsigheid.

Gek genoeg staat liegen er niet tussen. Sywert is een van de meest leugenachtige varkens die ik mij kan heugen in de recente geschiedenis van dit kleine kikkerlandje.
  maandag 2 september 2024 @ 12:37:26 #288
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868000
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 12:26 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Jij bent denk ik geen autochtone Nederlander. Allochtonen houden er vaak een iets andere moraal op na is mijn ervaring

Sywert heeft zich toch wel schuldig gemaakt aan een aantal van de 7 hoofdzonden:

hoogmoed, hebzucht, begeerte, jaloezie, vraatzucht, woede en vadsigheid.

Gek genoeg staat liegen er niet tussen. Sywert is een van de meest leugenachtige varkens die ik mij kan heugen in de recente geschiedenis van dit kleine kikkerlandje.
_O- _O- _O- _O- _O-

Ik ben niet eens verrast. Het is weer een typische reactie in NWS om over elk probleem/topic te beginnen over migratie en buitenlanders.

En nee Sywert, Hugo en Mark hebben niet echt een migratieachtergrond. Over moraal gesproken.

Zoals ik al schreef. Sywert heeft niks fouts gedaan. De overheid met bewindspersoon Hugo als hoofd verantwoordelijke heeft een verkeerde aanbesteding gedaan. Gaan we nu elke IT bedrijf of zzp'er die in opdracht van de overheid flink geld verdient vervolgen?
pi_214868067
quote:
1s.gif Op maandag 2 september 2024 12:10 schreef Origami94 het volgende:

[..]
En terecht. Al win je het bijna nooit van de overheid. Zelfs als de rechter je gelijk geeft.

Sywert heeft niks fouts gedaan. Hugo wel door geld naar vriendjes te smijten en het niet kunnen verantwoorden bij de rekenkamer.

Maar ja #crisis he
Even wat context, Sywert is een bekende Nederlander. Hij was op zijn zeventiende voorzitter van het LAKS, hij verscheen regelmatig in talkshows en schreef mee aan het CDA verkiezingsprogramma.

Sywert deed een omroep om de 'zorghelden' te helpen aan beschermingsmateriaal, hij zei meermaals dat hij zich 'om niet' inzette. Vervolgens maakten hij en zijn vriendjes naast een stichting ook een commercieel bedrijf, hier stroomde het geld in binnen en dat werd tussen Sywert, Bernd en Camille verdeeld.

Aangezien Sywert meermaals in de media zei dat hij zich belangeloos inzette en omdat hij er nooit over gesproken heeft dat hij er geld mee zou verdienen, kun je Sywert gerust een oplichter noemen.

[ Bericht 0% gewijzigd door luxerobots op 02-09-2024 12:56:09 ]
  maandag 2 september 2024 @ 13:08:31 #290
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868243
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 12:49 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Even wat context, Sywert is een bekende Nederlander. Hij was op zijn zeventiende voorzitter van het LAKS, hij verscheen regelmatig in talkshows en schreef mee aan het CDA verkiezingsprogramma.

Sywert deed een omroep om de 'zorghelden' te helpen aan beschermingsmateriaal, hij zei meermaals dat hij zich 'om niet' inzette. Vervolgens maakten hij en zijn vriendjes naast een stichting ook een commercieel bedrijf, hier stroomde het geld in binnen en dat werd tussen Sywert, Bernd en Camille verdeeld.

Aangezien Sywert meermaals in de media zei dat hij zich belangeloos inzette en omdat hij er nooit over gesproken heeft dat hij er geld mee zou verdienen, kun je Sywert gerust een oplichter noemen.
Dat is mij allemaal bekend. En is de waan van de dag. Dat doen alle rijken en grote bedrijven dmv green washing, doneren aan stichtingen en het ontduiken van belastingen. Doen alsof ze het beste voor hebben met de wereld en de maatschappij terwijl ze alleen aan hun eigen zak denken.

Van mij mag Sywert het zelfs aan de paus beloofd hebben. Hij deed zaken met de overheid en zolang hij (contractueel) niet beloofd heeft aan hun geen winst te nemen heeft de overheid het naar mij inziens geen poot om op te staan.

Overigens beroep ik mij op het vrijgekomen bericht verkeer wat VWS deels na WOB verzoeken/rechtbank verzoeken heeft geopenbaard en waar een groot deel ondanks een dwangsom nog steeds niet geopenbaard is.

Hugo zit fout, Sywert als privaat persoon niet.
pi_214868330
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:08 schreef Origami94 het volgende:

Hij deed zaken met de overheid en zolang hij (contractueel) niet beloofd heeft aan hun geen winst te nemen heeft de overheid het naar mij inziens geen poot om op te staan.

Hij deed net zo goed zaken met Coolblue en Randstad. Die beiden ook aangifte hebben gedaan.

quote:
Coolblue-topman Pieter Zwart schold een investering van een kleine half miljoen kwijt, volgens Pijl omdat Van Lieden, Damme en Van Gestel zeiden dat er geen geld was. "Nu weten we dat de heren toen al de commercile deal met overheid hadden gesloten waarmee miljoenen werden verdiend."
Sywert is gewoon een oplichter. Niet meer, niet minder.
  maandag 2 september 2024 @ 13:17:50 #292
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868341
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:16 schreef alpeko het volgende:

[..]
Hij deed net zo goed zaken met Coolblue en Randstad. Die beiden ook aangifte hebben gedaan.
Waan van de dag.

Tevens kut bedrijven die hun werknemers slecht behandelen en zoveel mogelijk geld willen verdienen
pi_214868347
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:17 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Waan van de dag.

Tevens kut bedrijven die hun werknemers slecht behandelen en zoveel mogelijk geld willen verdienen
Zo kun je ieder misdrijf wel goedpraten. Waan van de dag en het slachtoffer was toch een hork.
pi_214868352
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:08 schreef Origami94 het volgende:
Dat is mij allemaal bekend. En is de waan van de dag. Dat doen alle rijken en grote bedrijven dmv green washing,
Greenwashing is overigens ook strafbaar, een bedrijf kan gewoon aangeklaagd worden als ze claims doen die niet kloppen.

quote:
doneren aan stichtingen en het ontduiken van belastingen.
Doneren aan een stichting? Wat is daar mis mee? En ontduiken van belastingen mag inderdaad niet.

quote:
Doen alsof ze het beste voor hebben met de wereld en de maatschappij terwijl ze alleen aan hun eigen zak denken.
Overigens maakt wijzen naar anderen het gedrag van Sywert niet opeens goed.
  maandag 2 september 2024 @ 13:20:08 #295
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868359
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:16 schreef alpeko het volgende:
Sywert is gewoon een oplichter. Niet meer, niet minder.
Zijn woorden. Heeft hij het zwart op wit?

Je gaat mij niet vertellen dat de CEO van een multinational investeerde uit liefdadigheid
  maandag 2 september 2024 @ 13:22:52 #296
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868380
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:18 schreef alpeko het volgende:

[..]
Zo kun je ieder misdrijf wel goedpraten. Waan van de dag en het slachtoffer was toch een hork.
Een misdrijf zou ik het niet noemen. Daarvoor is het te licht.

En ja er bestaat zoiets als eigen verantwoordelijkheid. Als ik een schilder huur, zeg hier is 10.000 euro, doe maar schilderen. En hij levert half werk op en stopt 9000 euro in eigen zak dan is dat mijn fout.
  maandag 2 september 2024 @ 13:23:56 #297
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868392
Aanbod en aanvaarding, redelijkheid en billijkheid. :)
pi_214868394
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:22 schreef Origami94 het volgende:
En ja er bestaat zoiets als eigen verantwoordelijkheid. Als ik een schilder huur, zeg hier is 10.000 euro, doe maar schilderen. En hij levert half werk op en stopt 9000 euro in eigen zak dan is dat mijn fout.
Gelukkig ben jij geen rechter :D
Draai hem om. Jij bent de schilder en de klant betaalt je 25% aan. Je maakt de klus netjes af maar de klant zegt: ik vind het maar 25% waard en houd de rest lekker in eigen zak. Is het dan ook jouw eigen schuld?
  maandag 2 september 2024 @ 13:26:08 #299
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868413
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:24 schreef alpeko het volgende:

[..]
Gelukkig ben jij geen rechter :D
De rechter zal mij ongelijk geven zover mijn ervaring en kennis rijkt. Een bierviltje is ten slotte ook een contract (aanbod en aanvaarding BW 6 art 217), dat ik het zo afdoe zonder enige vorm van due diligence is mijn eigen fout.
  maandag 2 september 2024 @ 13:29:09 #300
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_214868440
quote:
0s.gif Op maandag 2 september 2024 13:24 schreef alpeko het volgende:

[..]
Gelukkig ben jij geen rechter :D
Draai hem om. Jij bent de schilder en de klant betaalt je 25% aan. Je maakt de klus netjes af maar de klant zegt: ik vind het maar 25% waard en houd de rest lekker in eigen zak. Is het dan ook jouw eigen schuld?
Als er een bedrag is afgesproken dan hoort de debiteur deze 100% te voldoen. Uit het verkeer van VWS blijkt niet dat er is afgesproken dat de 100 miljoen die "Sywert" BV kreeg moest worden uitgegeven.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')