Wat een onzin. De penalties van Argentinie waren ook redelijk kut geschoten, blijkbaar is deze keeper een natuurtalent, veel zullen ze er bij Argentinië ook niet aan gedaan hebben.quote:Op zondag 18 december 2022 21:46 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk dat dat komt omdat:
-Penalty's het ultieme kop boven het maaiveld moment zijn. Individualisme en persoonlijke verheerlijking ten top. Dat verafschuwt de calvinistische cultuur.
-Nederlanders te nuchter zijn voor dit soort intense, emotionele momenten. Argentinië leeft op emotie, overigens vooral op negatieve. Je ziet dat ze elke keer intens goed in de wedstrijd komen zodra ze via een penalty voorkomen. Bij Nederland hadden ze zich opgeladen met verhaaltjes over van Gaal en na de winst tegen Saudi-Arabië stonden ze helemaal op scherp. Ze komen twee keer terug nadat ze gigantisch op scherp worden gezet door zowel Nederland als Frankrijk, terwijl ze comfortabel voorstaan. Menig ploeg zou deze dreunen niet overleven, zij worden er sterker van.
Nouja met name voor de keepers hebben ze er een hele studie van gemaakt. En dan stel je een keeper op die of niet duikt of nog eerder dan Cillessen al in de hoek ligt. Toch wel een beetje onbegrijpelijk, helemaal gezien de geschiedenis van Loewie en omdat hij nog wissels overhad.quote:Op maandag 19 december 2022 09:13 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Wat een onzin. De penalties van Argentinie waren ook redelijk kut geschoten, blijkbaar is deze keeper een natuurtalent, veel zullen ze er bij Argentinië ook niet aan gedaan hebben.
Hopelijk gaat het Nederlands elftal zich volgend toernooi zich er eens in verdiepen hoe een penalty genomen/gestopt moet worden. En dan niet bij een of andere volleybalcoach of Hans van Breukelen type.
Maar goed, dit roep ik al 25 jaar, denk niet dat ik het nog ga meemaken. Het credo zal nu wel worden, ja we hebben er in Qatar op geoefend,zie je wel, je kan er niet op oefenen.
Geen flauw idee ...quote:Op maandag 19 december 2022 09:14 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Die keeper ziet er redelijk doorgesnoven uit, wordt er nog op doping getest?
Yep, onbegrijpelijk inderdaad. Maar ja als blijkbaar voor de wedstrijd de volgorde van penaltynemers al niet bekend is (2014 all over again) dan verbaas ik me nergens meer over.quote:Op maandag 19 december 2022 09:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja met name voor de keepers hebben ze er een hele studie van gemaakt. En dan stel je een keeper op die of niet duikt of nog eerder dan Cillessen al in de hoek ligt. Toch wel een beetje onbegrijpelijk, helemaal gezien de geschiedenis van Loewie en omdat hij nog wissels overhad.
Die interlandstatistieken zijn ook wel bizar hoor.. 65 interlands, 33 goals, 12 WK-goals, 4 goals in een WK-finale op je 23e.. en hij kan nog wel 3 WK's meequote:
Dat is een vrij beperkte manier van vergelijken.quote:Op maandag 19 december 2022 08:39 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Mbaope had op zijn 19e een WK en 23e een WK-finale. Daar mag Messi van dromen.
Ook wel van hem genoten hoor, jammer dat die Fransen valium geslikt leken te hebben voor de wedstrijd, die penalty hielp ze over het dode punt heen maar al met al gewoon een terechte overwinning voor Argentinië.quote:Op maandag 19 december 2022 09:22 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die interlandstatistieken zijn ook wel bizar hoor.. 65 interlands, 33 goals, 12 WK-goals, 4 goals in een WK-finale.. en hij kan nog wel 3 WK's mee
In de afgelopen week waren er verschillende nieuwsberichten over een ziekte-golf binnen de Franse selectie. Mogelijk waren die verre van fit aan de match begonnen ...quote:Op maandag 19 december 2022 09:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook wel van hem genoten hoor, jammer dat die Fransen valium geslikt leken te hebben voor de wedstrijd, die penalty hielp ze over het dode punt heen maar al met al gewoon een terechte overwinning voor Argentinië.
En toch zijn we ondanks het enorme kutvoetbal toch weer verdraaid dichtbij geweest. Frankrijk legde eigenlijk eenzelfde (zo niet slechtere) prestatie op de mat dan Oranje de eerste 80 minuten. Ik denk dat we Kroatië ook nog best hadden kunnen hebben.quote:Op maandag 19 december 2022 08:42 schreef Richestorags het volgende:
[..]
If then maybe but. En dan hadden we de 4e WK-finale verloren omdat Memphis één op één chokete tegen de keeperT van Frankrijk en Mbappe er vervolgens drie inlegde.
En hij zet op het juiste moment een stap naar voren, van zijn lijn af, en duikt schuin naar voren. Zo verkleint hij zijn doel maximaal.quote:Op maandag 19 december 2022 08:26 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Enige positieve aan de keeper is dat hij bij strafschoppen beweegt op de doellijn en kijkt waar de bal naartoe gaat ipv een hoek te kiezen op kans of op hoe de speler staat. Voorbeeld voor andere keepers, met name iedereen behalve Krul aan NL zijde.
De meeste wereldkampioenen moeten toch wel minimaal 1 penaltyserie doorkomen om wereldkampioen te worden, 25 procent kans op strafschoppen in de knock-outfase. Dan mag je dat inderdaad wel serieuzer nemen.quote:Op maandag 19 december 2022 09:13 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Wat een onzin. De penalties van Argentinie waren ook redelijk kut geschoten, blijkbaar is deze keeper een natuurtalent, veel zullen ze er bij Argentinië ook niet aan gedaan hebben.
Hopelijk gaat het Nederlands elftal zich volgend toernooi zich er eens in verdiepen hoe een penalty genomen/gestopt moet worden. En dan niet bij een of andere volleybalcoach of Hans van Breukelen type.
Maar goed, dit roep ik al 25 jaar, denk niet dat ik het nog ga meemaken. Het credo zal nu wel worden, ja we hebben er in Qatar op geoefend,zie je wel, je kan er niet op oefenen.
Als je kijkt naar de laatste drie wedstrijden heeft Argentinië prima tot goed gespeeld, en in ieder geval beter dan hun tegenstanders. Een weinig sympathieke, maar wel terechte wereldkampioen.quote:Op maandag 19 december 2022 09:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook wel van hem genoten hoor, jammer dat die Fransen valium geslikt leken te hebben voor de wedstrijd, die penalty hielp ze over het dode punt heen maar al met al gewoon een terechte overwinning voor Argentinië.
Tja, die had Sneijder in 2014 ook en die miste ook..quote:Op maandag 19 december 2022 10:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
De meeste wereldkampioenen moeten toch wel minimaal 1 penaltyserie doorkomen om wereldkampioen te worden, 25 procent kans op strafschoppen in de knock-outfase. Dan mag je dat inderdaad wel serieuzer nemen.
Maar als je geen goede penaltykeeper hebt dan wordt het ook wel gewoon lastig. Noppert was met 3 strafschoppen tegen in zijn hele leven natuurlijk niet echt serieus te nemen. Misschien had je zelfs Krul nu maar gewoon weer moeten meenemen en inbrengen, al is dat statistisch gezien ook helemaal niet zo'n geweldige stopper.![]()
Wat betreft nemers moet je ook gewoon ervaren spelers hebben. Jongens zoals Berghuis die alleen in de Eredivisie er af en toe 1 nemen of nog veel slechtere nemers zoals Luuk de Jong (die hem nu toevallig binnenschoot) gaan het ook niet voor je doen op het hoogste podium.
10 jaar geleden hadden we Van Persie, Kuijt en Robben die ze in de Bundesliga en Premier League aan de lopende band namen. Dat scheelt ook al flink.
Incorrect.quote:Op maandag 19 december 2022 10:08 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Tja, die had Sneijder in 2014 ook en die miste ook..
Oh, je had het puur over de pingels, dacht qua ervaring in het algemeen.quote:Op maandag 19 december 2022 10:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Incorrect.Had 1 strafschop in zijn hele carrière genomen tot dan toe en gemist.
![]()
https://www.transfermarkt(...)tertore/spieler/4673
Het was niet eens slecht ingeschoten, fantastische redding van Martinez.quote:Op maandag 19 december 2022 10:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
In 120+3 zo'n kans op de wereldtitel missen trouwens.Was er 4 jaar geleden nog niet bij die jongen dus dat maakt het voor hem allemaal wel extra pijnlijk.
Hij had hem ook nog kunnen afleggen op Mbappé (door te chippen) als je het zo bekijkt. 4 goals voor Mbappé in een WK-finale was ook wel legendarisch geweest natuurlijk.quote:Op maandag 19 december 2022 10:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het was niet eens slecht ingeschoten, fantastische redding van Martinez.
Bizar om te bedenken dat dan heel het sprookje van Messi niet door was gegaan
Op zo'n moment wil je vooral zelf de held worden, lijkt me. Maar dat ging nu even mis jaquote:Op maandag 19 december 2022 10:19 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Hij had hem ook nog kunnen afleggen op Mbappé (door te chippen) als je het zo bekijkt. 4 goals voor Mbappé in een WK-finale was ook wel legendarisch geweest natuurlijk.
Het is ongelofelijk cliché, maar in deze vind ik echt niet dat hij hem mist. Het is de keeper die hem pakt. Toonvoorbeeld van een wereldsave op een cruciaal moment ...quote:Op maandag 19 december 2022 10:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
In 120+3 zo'n kans op de wereldtitel missen trouwens.Was er 4 jaar geleden nog niet bij die jongen dus dat maakt het voor hem allemaal wel extra pijnlijk.
Wij zijn er nog steeds goed ziek van dat Cassilias zijn grote teen tegen de bal van Robben kreeg, maar als je dan deze ziet met twee man op de keeper en daar Mbappe helemaal vrij.....quote:Op maandag 19 december 2022 10:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
In 120+3 zo'n kans op de wereldtitel missen trouwens.Was er 4 jaar geleden nog niet bij die jongen dus dat maakt het voor hem allemaal wel extra pijnlijk.
Ik denk niet dat ie daaraan dacht, maar gewoon niet meer het overzicht had en alleen maar dacht aan zo hard mogelijk die bal inschieten.quote:Op maandag 19 december 2022 10:22 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Op zo'n moment wil je vooral zelf de held worden, lijkt me. Maar dat ging nu even mis ja
Ja niet normaal natuurlijk. Scheelt verder wel dat ze al een (of eigenlijk twee als je 98 meerekent) op zak hebben.quote:Op maandag 19 december 2022 10:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wij zijn er nog steeds goed ziek van dat Cassilias zijn grote teen tegen de bal van Robben kreeg, maar als je dan deze ziet met twee man op de keeper en daar Mbappe helemaal vrij.....
Als je de herhaling een paar keer ziet in slowmotion dan zie je dat hij echt tijd heeft en zelfs nog even naar Mbappé lijkt te kijken. Toch wel bizar.quote:Op maandag 19 december 2022 10:50 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ie daaraan dacht, maar gewoon niet meer het overzicht had en alleen maar dacht aan zo hard mogelijk die bal inschieten.
Als ie hem had afgelegd was de pass vast mislukt
Denk wel dat dat enkel geldt voor de spelers die er in 2018 ook bij warenquote:Op maandag 19 december 2022 10:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja niet normaal natuurlijk. Scheelt verder wel dat ze al een (of eigenlijk twee als je 98 meerekent) op zak hebben.Dat maakt de kater toch wat kleiner.
quote:Op maandag 19 december 2022 09:59 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Waarom liep Salt Bae op het veld ?
https://www.instagram.com/p/CmUp3QRrf34/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Als ie hem had afgelegd en die pass komt niet aan zegt iedereen "waarom trap je verdorie niet zelf vanop die plek" ...quote:Op maandag 19 december 2022 10:50 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ie daaraan dacht, maar gewoon niet meer het overzicht had en alleen maar dacht aan zo hard mogelijk die bal inschieten.
Als ie hem had afgelegd was de pass vast mislukt
Ze gingen dan ook niet voor de sympathie prijs maar uiteindelijk zie je dat je met een redelijke selectie die gedisciplineerd speelt met 1 of 2 toppers die het verschil kunnen maken heel ver kan komen, hun spelopvatting was iig positief, ze speelden om te winnen.quote:Op maandag 19 december 2022 10:02 schreef Lyrewyn het volgende:
[..]
Als je kijkt naar de laatste drie wedstrijden heeft Argentinië prima tot goed gespeeld, en in ieder geval beter dan hun tegenstanders. Een weinig sympathieke, maar wel terechte wereldkampioen.
Hij was niet de enige aan Argentinië kant. Messi stond ook volledig strak, ook na de wedstrijd tegen Nederland.quote:Op maandag 19 december 2022 09:14 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Die keeper ziet er redelijk doorgesnoven uit, wordt er nog op doping getest?
Gelukkig bleef Paredes het hele toernooi rustigquote:Op maandag 19 december 2022 11:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij was niet de enige aan Argentinië kant. Messi stond ook volledig strak, ook na de wedstrijd tegen Nederland.
Overigens was toen in de rust voor de verlenging ook te zien dat de spelers iets in de hand gedrukt kregen. Zal vast onschuldig zijn allemaal, kan me niet voorstellen dat de hele selectie aan de pep middelen zit.
Die is altijd zo, als je hem nog pepmiddelen geeft dan explodeert iequote:Op maandag 19 december 2022 11:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Gelukkig bleef Paredes het hele toernooi rustig
Wat een onzin vergelijkingen dit. Pak lekker de statistieken die in je voordeel van je argument zijn en negeer de rest.quote:
Zuur!quote:Op maandag 19 december 2022 11:42 schreef RamboDirk het volgende:
Argentinie op vijf lachwekkende penalties naar de WK-titel. Nou, geweldig!
[ afbeelding ]
Welk moment bedoel je precies? Kan het niet zo goed zien door de verticale stand..quote:Op maandag 19 december 2022 10:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
In 120+3 zo'n kans op de wereldtitel missen trouwens.Was er 4 jaar geleden nog niet bij die jongen dus dat maakt het voor hem allemaal wel extra pijnlijk.
Mbappé heeft dit WK ook alweer aardig wat aanslagen moeten verwerken. Denk dat er 4 spelers hard op z'n voet zijn gaan staan, knap dat ie überhaupt alles heeft kunnen uitspelenquote:Op maandag 19 december 2022 11:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat een onzin vergelijkingen dit. Pak lekker de statistieken die in je voordeel van je argument zijn en negeer de rest.
Messi-Mbappe
Jeugd WK: 1-0
Olympische spelen: 1-0
Champions League: 2-0
World Cup: 0-1
Kan ook zo zijn dat Kylian ergens rond z'n 27ste geblesseerd raakt en geen bal fatsoenlijk meer kan raken zonder pijn. Zoals met Marco van Basten.
We genieten gewoon verder van de tovenaars. We zien wel dat de toekomst brengt.
Precies.quote:Op maandag 19 december 2022 11:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze gingen dan ook niet voor de sympathie prijs maar uiteindelijk zie je dat je met een redelijke selectie die gedisciplineerd speelt met 1 of 2 toppers die het verschil kunnen maken heel ver kan komen, hun spelopvatting was iig positief, ze speelden om te winnen.
Klopt, maar geloof niet dat iemand bij Messi had verwacht dat hij zonder zware blessures op z'n 35e nog topfit een eindtoernooi zou spelen. Die heeft het ook "overleefd"quote:Op maandag 19 december 2022 12:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Mbappé heeft dit WK ook alweer aardig wat aanslagen moeten verwerken. Denk dat er 4 spelers hard op z'n voet zijn gaan staan, knap dat ie überhaupt alles heeft kunnen uitspelen
Nog even 2 toegevoegd die ook het vermelden waard zijn. .quote:Op maandag 19 december 2022 12:10 schreef Nober het volgende:
Sinds Maradona's dood:
•FIFA Youth World Cup 2005
•Olympic Gold 2008
•Copa América 2021
•CONMEBOL–UEFA Cup of Champions 2022
•World Cup 2022
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Wist niet dat Diego toen al dood wasquote:Op maandag 19 december 2022 12:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nog even 2 toegevoegd die ook het vermelden waard zijn. .
Ah, op die manier.quote:Op maandag 19 december 2022 12:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wist niet dat Diego toen al dood was
Ik vind Olympisch goudgenot ook wel een eervolle vermelding waard in ieder geval.quote:Op maandag 19 december 2022 12:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wist niet dat Diego toen al dood was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |