Ik heb er niets mee, maar ook niets op tegen. Een beetje Tiesto misstaat de top 2000 nietquote:Op donderdag 15 december 2022 22:58 schreef TheVulture het volgende:
Kudo's voor iedereen die Adagio For Strings die lijst in heeft gestemd, da's toch wel een hele fijne aanvulling
Ik vergeleek haar ook met Morrissey, in de zin dat de zang me (enigszins tot in wat grotere mate) irriteert.quote:Op donderdag 15 december 2022 22:47 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind Froukje live ook nogal eens uit de bocht vliegen ja. Verder vind ik het muzikaal wel goed. Ik vind Groter Dan Ik misschien nog wel het beste van haar.
Iemand vergeleek haar eerder met Roosbeef, die kwalificatie zou ik dan weer aan Eefje de Visser geven, van die zweverige patetische liedjes waar alle chakra's van beginnen te jeuken
Ik ga voor Sabaton. Beetje hetzelfde "probleem" als ac/dc (je kent ze allemaal als je er een paar van hebt gehoord) maar ze weten steeds interessante geschiedenis in hun gegrunt te stoppen.quote:Op donderdag 15 december 2022 21:51 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Dan zit je meer bij bands als Gloryhammer en Dragonforce, lekker zingen over ridders en draken en boze tovenaars
met dank aan de vierdaagse lopers en de Kro die dat nummer in de uitzendingen gebruikte.quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:21 schreef Bayswater het volgende:
Proclaimers nog op een mooie plek 290Pas in 2015 binnengekomen en uiteraard nooit in de top40 gestaan zoals veel topnummers.
Ah mooi. Doet mij denken aan bezoekjes van vroeger aan Glasgow en Edinburgh waar dit nummer altijd wel ergens uit een pub schalde gespeeld door één of ander livebandje.quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:25 schreef Sabata het volgende:
[..]
met dank aan de vierdaagse lopers en de Kro die dat nummer in de uitzendingen gebruikte.
Toen ik gisteren postte over hoe ik bij Nederlandstalige nummers al meteen kan afhaken op een accent of intonatie is dat overigens bij Engelstalige nummers juist niet het geval. Interessant eigenlijk hoe een nummer als 500 Miles een stuk minder leuk is zonder Schots accent, of bijvoorbeeld One Day Like This zo heerlijk klinkt met het Mancunian accent van Guy.quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:21 schreef Bayswater het volgende:
Proclaimers nog op een mooie plek 290Pas in 2015 binnengekomen en uiteraard nooit in de top40 gestaan zoals veel topnummers.
Ik vind Anselma ook minder klinken zonder het accent van Jack Poels, en JW Roy in het Brabants ook beter klinken dan in het Engels of Nederlands, dus ook dat is weer niet afhankelijk van de taal.quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:54 schreef Cee het volgende:
[..]
Toen ik gisteren postte over hoe ik bij Nederlandstalige nummers al meteen kan afhaken op een accent of intonatie is dat overigens bij Engelstalige nummers juist niet het geval. Interessant eigenlijk hoe een nummer als 500 Miles een stuk minder leuk is zonder Schots accent, of bijvoorbeeld One Day Like This zo heerlijk klinkt met het Mancunian accent van Guy.
Ook vanuit How I Met Your Mother een nieuwe adem gekregen die een Pac Man Fever niet heeft gehad.quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:21 schreef Bayswater het volgende:
Proclaimers nog op een mooie plek 290Pas in 2015 binnengekomen en uiteraard nooit in de top40 gestaan zoals veel topnummers.
Eens hoor. Al krijg je bij drie nummers per artiest wel weer de discussie dat dat voor ene coldplay en suzan en freek meer dan voldoende is, maar dat een Beatles of Queen wel 8/10 nummers hebben die erin mogenquote:Op vrijdag 16 december 2022 01:20 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Zo lang je mensen op 50 verschillende nummers van Koltplee laat stemmen dan heb je het natuurlijk ook al helemaal niet meer in de hand. Ook Queen, als geweldige band, komt me de keel uit met al die noteringen van ze waarvan wel misschien 10 volstrekt overbodig zijn.
Nee, dat ben je niet.quote:Op donderdag 15 december 2022 21:31 schreef Cee het volgende:
ben denk ik de enige hier die weinig tot helemaal niets heeft met de Eftelingmetal dat sinds een paar jaar de lijst binnensluipt
Veel meer dan Ice queen en Strange machines wordt het hier ook niet, qua Eftelingmetal.quote:
Soort Joss Stone dusquote:Op donderdag 15 december 2022 22:35 schreef Evenstar het volgende:
heb het idee dat ze, ondanks dat ze nauwelijks iets doet met haar stem dat moeite zou moeten kosten, constant buiten adem aan het zingen is. Dat vind ik dusdanig irritant dat ik het gewoon niet lang kan opzetten.
Vergeet De Staat niet.quote:Op vrijdag 16 december 2022 09:19 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Veel meer dan Ice queen en Strange machines wordt het hier ook niet, qua Eftelingmetal.
Het hele pompeuze valt over de gehele linie sowieso wel mee, qua wat hier op staat. Op m'n Spotify is recent een Y2K-lijst gezet, en dat (1998-2002) waren de hoogtijdagen van bombastische trance - maar die is daar ver te zoeken. Maar zo af en toe valt zo'n gezwollen nummer goed, zoals de twee hierboven.
quote:Op donderdag 15 december 2022 22:29 schreef Gretzl het volgende:
[..]![]()
Ik wist dat je een goede smaak hebt
Paradiso en Carré ben ik geweest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
O.k., daar staat er nog ergens eentje van in de gebundelde-jaaroverzichten-lijsten (Make the call...). Maar die zou ik niet zo typeren.quote:Op vrijdag 16 december 2022 09:23 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Vergeet De Staat niet.
Interview: De Staat: “Wij maken Efteling-metal”
Dat zei ik laatst ook al, dat ze wel wat aan haar conditie mag doen. Maar misschien heeft/had ze wel (long)covidquote:Op donderdag 15 december 2022 22:35 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze, ondanks dat ze nauwelijks iets doet met haar stem dat moeite zou moeten kosten, constant buiten adem aan het zingen is. Dat vind ik dusdanig irritant dat ik het gewoon niet lang kan opzetten.
Eefje haar eerste plaat zeker, maar daarna is het gewoon triphop maar dan toevallig Spinvis-zweverigquote:Op donderdag 15 december 2022 22:47 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind Froukje live ook nogal eens uit de bocht vliegen ja. Verder vind ik het muzikaal wel goed. Ik vind Groter Dan Ik misschien nog wel het beste van haar.
Iemand vergeleek haar eerder met Roosbeef, die kwalificatie zou ik dan weer aan Eefje de Visser geven, van die zweverige patetische liedjes waar alle chakra's van beginnen te jeuken
Ik weet natuurlijk ook niet precies wat er tussen 2001 en 2200 staat, maar ik geloof niet zo dat je dan meteen in een moeras van wansmaak stapt. Eerder wat meer recente platen, uitvallers van dit jaar en radiohits die altijd wel blijven hangen als One Day I’ll Fly Away, A Good Heart, Senza Una Donna, dat soort dingen.quote:Op vrijdag 16 december 2022 10:24 schreef Tussle266 het volgende:
Volgens mij is het heel lastig om die lijst een andere kant op te sturen. Zo'n cap op de stemlijstjes bij 3x dezelfde artiest kan wel een goed idee zijn waarvan ik denk dat het het proberen waard is, maar niemand heeft al sinds 2018 enig idee wat er in de bubbling under staat. Sowieso staan daar nog wat actiepoppetjes en wat schijtlolligheden a la Scooter. Bovendien staat ertussen 2001 en 3000 ook nog meer van artiesten die ook al in de lijst staan wat ook afvalt omdat daar dus niet meer op gestemd wordt door die cap. Of het kwalitatief nu zoveel beter is dan wat nu die lijst haalt, ook al is het 35 keer hetzelfde, is natuurlijk ook maar de vraag. Voor je het weet kom je bij Lil' kleine en de terugkeer van die Spongebob Tune uit. Dan maar een keertje extra Coldplay slikken, wat mij betreft.
Dit klopt ook wel. Variatie zal er sowieso meer zijn. De vraag is alleen in hoeverre die variatie voordelig uitpakt. Sommige uitvallers van nu blijven staan, sommige goede platen (met name vrije keuze) die het net niet halen komen erbij. Maar ook Scooter, Spongebob en Lil' Kleine en de nodige actieplaten zoals Dit Land, Samson en Gert en nog meer dialecten staan daar. Dus het is maar net wat je wil.quote:Op vrijdag 16 december 2022 11:35 schreef Fred_B het volgende:
Dat maakt automatisch dat de variatie steeds meer zal afnemen in de toekomst.
Voor dat onderste ben ik eigenlijk helemaal niet bang. Met een kleine 600 platen van de acts met 10 of meer noteringen, is een nattevingerschatting dat er daarvan (en in mindere mate de 5-9 groep) zo’n 200 uitvallen. Het is immers maximaal drie op de persoonlijke keuzelijst, niet in de Top 2000 zelf, dus er zal ook wat tactischer gestemd worden op potentiële uitvallers in plaats van de Bohemian Rhapsody’s en Fix You’s. Dan zou je in de huidige 2001-2200 reeks al in de muzikale ellende moeten zitten van Spongebob en co, wat ik zeer betwijfel. En dan is het nog maar de vraag in hoeverre die vrijkomende stemmen in de praktijk niet gewoon naar andere dingen op de keuzelijst gaan.quote:Op vrijdag 16 december 2022 11:42 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Dit klopt ook wel. Variatie zal er sowieso meer zijn. De vraag is alleen in hoeverre die variatie voordelig uitpakt. Sommige uitvallers van nu blijven staan, sommige goede platen (met name vrije keuze) die het net niet halen komen erbij. Maar ook Scooter, Spongebob en Lil' Kleine en de nodige actieplaten zoals Dit Land, Samson en Gert en nog meer dialecten staan daar. Dus het is maar net wat je wil.
Met een lijst met 3 bankzitters-nummers, een Pokemon-tune, een zingend Hunebed en de hele discografie van Snelle, zou ik zelf de lat voor het vervolg ook niet te hoog leggen. Maar het zou wel fijn zijn als je gelijk hebt.quote:Op vrijdag 16 december 2022 11:55 schreef Fred_B het volgende:
Voor dat onderste ben ik eigenlijk helemaal niet bang.
Welke van de drie Paradiso-avonden? Ik was er de zaterdag.quote:Op vrijdag 16 december 2022 09:25 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Paradiso en Carré ben ik geweest.
Meteen ontervenquote:Op vrijdag 16 december 2022 14:34 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Mijn zus heeft blijkbaar op Dotan gestemd, ik weet niet wat ik hier van moet vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuw/herintreders in de lijst:
0734. Flemming - Amsterdam (2021)
0881. Rondé - Hard to Say Goodbye (2021)
1962. Nielson - Sexy Als Ik Dans (2014)
Weder in de lijst en gestegen:
0017. (+006) Toto - Africa (1982)
0018. (+001) Disturbed - The Sound of Silence (2016) [2x zo hoog als origineel, on-be-grij-pe-lijk]
0024 (+011) Meat Loaf - Paradise by the Dashboard Light (1978)![]()
0210. (+1088) MEAU - Dat Heb Jij Gedaan (2021)![]()
![]()
0601. (+057) ABBA - Happy New Year (1980)
0755. (+221) De Kast - In Nije Dei (1997)
0793. (+086) Mariah Carey - All I Want for Christmas Is You (1994)
0810. (+043) Bryan Adams - Heaven (1985)
1475. (+289) Lady Gaga - Poker Face (2009)
1508. (+354) Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's Back) (1997)
1516. (+120) Youp van 't Hek - Flappie (1981)
[ Bericht 0% gewijzigd door Gretzl op 16-12-2022 15:30:56 ]Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hopelijk nooit een ETH-bonus:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Gretzl op 16-12-2022 15:22:35 ]Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Ben net pas een aantal nieuwe Kwis-liedjes aan het ontdekken.quote:Op vrijdag 16 december 2022 15:04 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Ben je nou hun parodie op Take Five vergeten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."You can call me Susan if it makes you happy"
En met een beetje dank aan The Thornquote:Op vrijdag 16 december 2022 08:21 schreef Bayswater het volgende:
Proclaimers nog op een mooie plek 290Pas in 2015 binnengekomen en uiteraard nooit in de top40 gestaan zoals veel topnummers.
Ik was in Paradiso op de vrijdag. Ik ken haar muziek nog uit de tijd van Afdwaalt en zag in 2020 die show op Radio 1 van België. Toen dacht ik, die wil ik wel eens live zien. Maarja, corona. Daarna niet meer in de gaten gehouden en toen las ik op Facebook dat een maat van me de 16e heen was geweest, dus toen heb ik op de 17e via Ticketswap meteen een ticket gekocht voor diezelfde avond.quote:Op vrijdag 16 december 2022 13:21 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Welke van de drie Paradiso-avonden? Ik was er de zaterdag.
Carré ook nog even over gedacht, maar vond het voldoende om af te sluiten bij het allerlaatste Bitterzoet-concert in Ancienne Belgique, Brussel.
Nee, stond ie niet. Niet echt een radio 2 artiest dacht ik, maar Hallo is maar 1 x minder gedraaid dan Ik wil dansen dit jaar (9 om 10 keer).quote:Op vrijdag 16 december 2022 16:00 schreef Gretzl het volgende:
Ben wel vrij verbaasd dat Antoon nog niet binnengekomen is met een of meerdere nummers? De populairste Nederlandse artiest van dit moment. Stond zeker niet op de keuzelijst dan.
Dua Lipa staat er dus 3 keer inquote:Op vrijdag 16 december 2022 18:34 schreef Littlerabbit het volgende:
Geen dua Lipa staat dus niet in de lijst noch Nederlands trots als 2unlimited
Nee dit wordt een boycot met 36x Queen.
Geil.quote:Op vrijdag 16 december 2022 18:52 schreef MielMonteur het volgende:
[..]
Dua Lipa staat er dus 3 keer in
Het valt ook op dat The Party Animals en Snap! eruit zijn gevallen.quote:Op vrijdag 16 december 2022 18:34 schreef Littlerabbit het volgende:
Geen dua Lipa staat dus niet in de lijst noch Nederlands trots als 2unlimited
Alle dance tracks waarop ik gestemd heb staan er niet in.quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:18 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Het valt ook op dat The Party Animals en Snap! eruit zijn gevallen.
De huidige generatie stemmers heeft wat minder zin in dergelijk materiaal.
Beide nummers vond ik best meevallen cq goed in z'n soort.
Salva Mea van Faithless is m.i. ook veel toegankelijker dan Insomnia, dat er dan weer wel in staat…quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:22 schreef Eightyone het volgende:
Erg stevig staat het type muziek iig niet. No limit hield het ook ongeveer een half decennium vol.
Ik weet het niet. Insomnia is wel echt een iconisch nummer, waarvan ik wel begrijp dat het goed scoort.quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:32 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Salva Mea van Faithless is m.i. ook veel toegankelijker dan Insomnia, dat er dan weer wel in staat…
Insomnia is zeker geen slechte song, maar als het om de meebruller van ze gaat, is dat bij de concerten dan weer 'We Come One'. 'God Is A DJ' heeft zelfs op 1 gestaan…quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:46 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Insomnia is wel echt een iconisch nummer, waarvan ik wel begrijp dat het goed scoort.
quote:Op vrijdag 16 december 2022 17:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
Vind wel dat ze bij het stemmen niet zo'n lijst in beeld moeten hebben met suggesties. En dat je gewoon de naam van het nummer moet intypen ipv zoeken uit de voorgekauwde lijst. Want dit is meer een vorm van competitievervalsing
quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:41 schreef MadMaster het volgende:
Eens kijken wat het allemaal niet gehaald heeft qua o.a. dance uit mijn stemlijstje:
Jones & Stephenson - The First Rebirth
quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:28 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Is er al een update van dit grafiekje, @:Pino112?
Thanks!quote:Op vrijdag 16 december 2022 22:27 schreef Pino112 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Verdubbeling van de 20s, van 40 naar 80. Dat gaat ten koste van de rest.
50s van 9 naar 11.
quote:
Dua 3x nog maar, met 3 samenwerkingen. Haar beste (solo)nummer ontbreken dan weer, zoals Don't Start Now, Physical, Break My Heart en Be the One.quote:Op vrijdag 16 december 2022 18:34 schreef Littlerabbit het volgende:
Geen dua Lipa staat dus niet in de lijst noch Nederlands trots als 2unlimited
Ergens op de Radio 2-redactie loopt een megafan van Froukje rond die het hoogstpersoonlijk voor elkaar heeft gekregen om 3 van haar nummers op de keuzelijst te pushen. Fanatieke fanclub deed de rest.quote:Op vrijdag 16 december 2022 18:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Niet dat ik dacht dat Froukje wel een radio 2 artiest is. Luister regelmatig en heb haar er nog nooit gehoord.
Ik heb Fallout 4 ook grijs gespeeldquote:Op zaterdag 17 december 2022 01:18 schreef Gretzl het volgende:
Ik herontdek net deze parel uit 1962 van Skeeter Davis. Spijtig/schandalig heeft deze absolute klassieker (58 miljoen plays op spotify) nooit in de Top 2000 gestaan. Volgend jaar maar even pushen
Uitsluiten.quote:Op vrijdag 16 december 2022 14:34 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Mijn zus heeft blijkbaar op Dotan gestemd, ik weet niet wat ik hier van moet vinden
Mooi nummer, maar meer iets voor de evergreen 1000, denk ik.quote:Op zaterdag 17 december 2022 01:18 schreef Gretzl het volgende:
Ik herontdek net deze parel uit 1962 van Skeeter Davis. Spijtig/schandalig heeft deze absolute klassieker (58 miljoen plays op spotify) nooit in de Top 2000 gestaan. Volgend jaar maar even pushen
Dit is een geweldige break up song ja:) Staat helaas niet eens in de Evergreen.quote:Op zaterdag 17 december 2022 01:18 schreef Gretzl het volgende:
Ik herontdek net deze parel uit 1962 van Skeeter Davis. Spijtig/schandalig heeft deze absolute klassieker (58 miljoen plays op spotify) nooit in de Top 2000 gestaan. Volgend jaar maar even pushen
Dat is toch wel één van de grotere nummers uit dat decennium dus die notering kan ik prima mee leven. Het is ook gewoon een sterk nummer.quote:Op zaterdag 17 december 2022 11:12 schreef RedFever007 het volgende:
Eminem 61![]()
Hoezeer ik Eminem ook waardeer
vind ik dit een veel te hoge plaats hebben.
Ik zat mij nog af te vragen: r2 zegt nu dat jongeren massaal stemmen en luisteren maar het publiek Bankzitters die weten toch überhaupt niet wat radio is?![]()
Ik zat zeker een halve minuut verbaasd naar je post te kijken tot ik doorhad dat het niet ging over het Bankzitters nummer, maar dat van Eminem.quote:Op zaterdag 17 december 2022 12:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Dat is toch wel één van de grotere nummers uit dat decennium dus die notering kan ik prima mee leven. Het is ook gewoon een sterk nummer.
Daar ken ik Skeeter dan weer niet van, maar mooi dat zo'n populaire game haar magnum opus gebruiktquote:Op zaterdag 17 december 2022 01:57 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Ik heb Fallout 4 ook grijs gespeeld
Had ik ook.quote:Op vrijdag 16 december 2022 20:41 schreef MadMaster het volgende:
Eens kijken wat het allemaal niet gehaald heeft qua o.a. dance uit mijn stemlijstje:
Joe Jackson - The Harder They Come
quote:Op zaterdag 17 december 2022 14:44 schreef cafca het volgende:
Ik kwam er vandaag achter dat de bankzitters eŕ vaker in staan dan the Kinks
Ik was sneller van begripquote:Op maandag 12 december 2022 13:45 schreef Homdeck het volgende:
Haha De Bankzitters staan er vaker in dan The Kinks. Ik moet bijna huilen om zoveel wansmaak.
Thank you for the liiiiiikes!quote:Op zaterdag 17 december 2022 14:44 schreef cafca het volgende:
Ik kwam er vandaag achter dat de bankzitters eŕ vaker in staan dan the Kinks
Ik ken die Bankzitters niet eensquote:Op zaterdag 17 december 2022 15:07 schreef cafca het volgende:
[..]
Ik was nog in de ontkenningsfase. Had niet gedacht dat dit mogelijk was
Games en muziek heeft dan ook wel invloed om bekend te worden. Mafia3 dankzij de sixties soundtrack. O.a. White Lies en Nothing but thieves dankzij Gran Turismo en Forza Horizon. Disturbed's cover van Sound of Silence die dankzij een Gears of war trailer ineens viral gingquote:Op zaterdag 17 december 2022 01:57 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Ik heb Fallout 4 ook grijs gespeeld
Ze hebben meer noteringen in de top 2000 dan the Kinks, Velvet Underground, James Brown en Al Green bij elkaarquote:
Net even geluisterd, naar de Bankziters. En ik moet bekenen dat ik het minder slecht vind dan verwacht. (Niet dat ik ze nou volgend jaar bovenaan mijn lijstje zet, hoor)quote:
quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:12 schreef cafca het volgende:
[..]
Ze hebben meer noteringen in de top 2000 dan the Kinks, Velvet Underground, James Brown en Al Green bij elkaar
Das wel een goeiuh ja.quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:15 schreef Piebe het volgende:
-En ook nog de mogelijkheid om nummers te downvoten.
Die Bankzitters hebben nog niet de helft van de 7 noteringen van Suzan & Freek. Wat een prutsersquote:Op zaterdag 17 december 2022 15:12 schreef cafca het volgende:
[..]
Ze hebben meer noteringen in de top 2000 dan the Kinks, Velvet Underground, James Brown en Al Green bij elkaar
Het is inderdaad gewoon een radio-event, het is geen beste aller tijden lijst. Sterker nog, ze hebben het ook veranderd in 'De Mooiste muziek ooit gemaakt', dus zo komen ze daar slim onderuit.quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:15 schreef Piebe het volgende:
[..]
Net even geluisterd, naar de Bankziters. En ik moet bekenen dat ik het minder slecht vind dan verwacht. (Niet dat ik ze nou volgend jaar bovenaan mijn lijstje zet, hoor)
Maar dat de Kinks er minder vaak in staan is natuurlijk schandalig.
De makkelijkste manier om geen ergernis te hebben, is om de Top2000, niet langer te beschouwen als een allertijdenlijst, maar een gezellige momentopname waar jong en oud hun invloed op kunnen hebben.
Wellicht is het iets voor Radio2 om ergens anders in het jaar een echte Top2000 A.T.-lijst te beginnen.
Met een strenger beleid.
-Minimaal 5 jaar oud.
-3 Liedjes per artiest (max.)
-Minimaal 1 liedje per decennium (50 t/m new 10's)
-En ook nog de mogelijkheid om nummers te downvoten.
Dat downvoten gaat nooit ingevoerd worden. Dan roept straks een grapjas als Johan Derksen of die gasten van Even Tot Hier op om de nummer 1 te downvoten, en dan eindigt Bohemian Rhapsody met een negatief aantal stemmenquote:Op zaterdag 17 december 2022 15:34 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
De macht van downvoten geef je aan iedereen, dus ik zou graag succes willen wensen aan de 3 James Brown stemmers tegenover de 30.000 Bankzitters stemmers. Downvoten geeft de makkelijk te mobiliseren groepen alleen maar meer macht om de lijst naar hun hand te zetten.
Allang blij dat ze niet meer in de top 10 staan.quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:22 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die Bankzitters hebben nog niet de helft van de 7 noteringen van Suzan & Freek. Wat een prutsers![]()
In ander nieuws is Normaal ondertussen ook 7x genoteerd. Die waren jarenlang nogal onderbedeeld met alleen Oerend Hard, maar dat begint ondertussen ook aardig door te slaan naar de andere kant.
Bennie van Normaal heeft vaak juist afstand genomen van Farmers Defence Force etc.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:10 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Allang blij dat ze niet meer in de top 10 staan.
Voor de rest vind ik Normaal, afgezien van de associatie met de agroterroristen, muzikaal gezien iets beter te pruimen dan veel andere dialectrommel.
Dat weet ik, maar de boeren weten dat kennelijk niet.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:37 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Bennie van Normaal heeft vaak juist afstand genomen van Farmers Defence Force etc.
Ik had het over minimaal, he'...quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:34 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
1 liedje per decennium jaagt meer mensen weg dan dat het mensen enthousiast maakt. Waarom zou ik niet op zowel Under My Thumb als Strawberry Fields Forever mogen stemmen als ik dat wil?
Daar zit wel iets in, ben ik bang.quote:Op zaterdag 17 december 2022 15:34 schreef Tussle266 het volgende:
De macht van downvoten geef je aan iedereen, dus ik zou graag succes willen wensen aan de 3 James Brown stemmers tegenover de 30.000 Bankzitters stemmers. Downvoten geeft de makkelijk te mobiliseren groepen alleen maar meer macht om de lijst naar hun hand te zetten.
Ik haal nog even deze post naar boven. Dit is het gewoon.quote:Op donderdag 15 december 2022 20:24 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik zat net nog eens na te denken over die topictitel, hoge pieken en diepe dalen, en ik kan me er eigenlijk wel in vinden. In mijn ogen wordt de Top 2000 de laatste jaren niet zozeer slechter, maar wel gepolariseerder. Dat wil zeggen, er komt steeds meer goede muziek bij én steeds meer uitgesproken slechte muziek, terwijl de muziek die 'wel eens leuk' is massaal verdwijnt.
Weet niet hoe jullie hierover denken?
Ik vind 3x Bankzitters eigenlijk minder erg dan 15x De Dijk. De laatste band zou wmb ook wel volstaan met een nummer of 3, mits de rest dan wordt vervangen door unieke Nederlandstalige artiesten die er nog nooit in hebben gestaanquote:Op zaterdag 17 december 2022 15:22 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die Bankzitters hebben nog niet de helft van de 7 noteringen van Suzan & Freek. Wat een prutsers![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou natuurlijk al een wonder zijn als een van bovenstaande artiesten komende jaren een toevallige entry maakt, maar dromen mag altijd
(Van De Dijk zullen het er in de toekomst eerder 20+ worden, gezien (vrijwel) alles is gestegen en bij de bovenste 1000 platen staat.)Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Hoe luister je dat integraal terug?quote:Op zondag 18 december 2022 01:06 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik haal nog even deze post naar boven. Dit is het gewoon.
IK BEN ER WEER
Ik zit inmiddels bij de laatste 5 uur van editie 1999
Het doet wat met me om Ferry Maat, daarna Hans Schiffers en daarna nog eens Sjors Fröhlich te horen.En ze zijn goed. En de lijst is goed.
En de Bankzitters waren nog niet eens geboren.
quote:Op zondag 18 december 2022 02:05 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ik vind 3x Bankzitters eigenlijk minder erg dan 15x De Dijk. De laatste band zou wmb ook wel volstaan met een nummer of 3, mits de rest dan wordt vervangen door unieke Nederlandstalige artiesten die er nog nooit in hebben gestaan
BijvoorbeeldGister naar mijn 20e, en laatste (SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou natuurlijk al een wonder zijn als een van bovenstaande artiesten komende jaren een toevallige entry maakt, maar dromen mag altijd
(Van De Dijk zullen het er in de toekomst eerder 20+ worden, gezien (vrijwel) alles is gestegen en bij de bovenste 1000 platen staat.)), concert van De Dijk geweest. Ik ben het met je eens dat 15 nummers van één artiest veel is, maar De Dijk is voor mij de laatste die nummers hoeft in te leveren. Laat eerst alle andere artiesten met veel nummers dat maar doen. Wat mij betreft is De Dijk de beste band van Nederland (helemaal in zijn genre) en ik heb nooit een slecht concert van ze gezien, het was altijd goed.
De Dijk heeft nu een jaar of 11 redelijk stabiel 14 á 15 nummers in de lijst staan en dat alles nu stijgt komt uiteraard omdat ze ermee stoppen (en vandaag hun laatste concert zullen geven). Als ze niet zouden stoppen zouden ze dit jaar eerder 13 dan 15 nummers in de lijst hebben gehad. Ik zie volgend jaar het meeste van ze gewoon dalen, net als met de Golden Earring is gebeurd.
Het publiek bij De Dijk is de afgelopen jaren nooit als jong te typeren geweest dus wat dat betreft wederom een aflopende zaak. Alleen bij een dodenbonus zie ik in de toekomst nog zo'n massale stijging als nu het geval is.
Oja, en Wakker in een vreemde wereld waar ik ieder jaar op stem staat niet eens in de lijst.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
quote:Op zondag 18 december 2022 02:05 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ik vind 3x Bankzitters eigenlijk minder erg dan 15x De Dijk. De laatste band zou wmb ook wel volstaan met een nummer of 3, mits de rest dan wordt vervangen door unieke Nederlandstalige artiesten die er nog nooit in hebben gestaan
BijvoorbeeldAls ik die spoiler zie dan doe mij liever nog maar 15 x de Dijk erbijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou natuurlijk al een wonder zijn als een van bovenstaande artiesten komende jaren een toevallige entry maakt, maar dromen mag altijd
(Van De Dijk zullen het er in de toekomst eerder 20+ worden, gezien (vrijwel) alles is gestegen en bij de bovenste 1000 platen staat.)
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Voor ik hier weer 363 dagen mee rondloop: vind je het niet raar dat deze op dinsdagmiddag nog altijd niet aan de keuzelijst was toegevoegd als het blijkbaar lekker ging? Zou er dan zo’n enorme push in de laatste 24 uur zijn geweest?quote:Op donderdag 15 december 2022 18:22 schreef Cassa95 het volgende:
Schrijf 505 maar op als Grootste Stijger volgend jaar. Zonder keuzelijst binnenkomen voor een ouder nummer (goed, het was dit jaar een hit) van zo'n band is een unicum.
+1487 volgend jaar
Mooi om te lezen die bezieling voor De Dijk. Tot begin jaren 90 bezocht ik ze vaak in tenten als Parkzicht en Nighttown in Rotterdam. Geweldige nummers toen, vond het later wel allemaal wat minder worden. Rond 1990 een soort van overgestapt naar De Trockener Kecks omdat ik daar net iets meer mee had. Kondigde in 2001 al hun afscheid aan en kan mij hun afscheidsconcerten in Paradiso en LVC Leiden als de dag van gisteren herinneren zoals jij dat met De Dijk zal gaan hebben. Mooiste concert was overigens eentje van 5 uur lang met alleen De Dijk, The Scene en de Kecks ergens in Bergen op Zoom ergens in 1991 denk ik. Wat een combi.quote:Op zondag 18 december 2022 09:15 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Gister naar mijn 20e, en laatste (), concert van De Dijk geweest. Ik ben het met je eens dat 15 nummers van één artiest veel is, maar De Dijk is voor mij de laatste die nummers hoeft in te leveren. Laat eerst alle andere artiesten met veel nummers dat maar doen. Wat mij betreft is De Dijk de beste band van Nederland (helemaal in zijn genre) en ik heb nooit een slecht concert van ze gezien, het was altijd goed.
De Dijk heeft nu een jaar of 11 redelijk stabiel 14 á 15 nummers in de lijst staan en dat alles nu stijgt komt uiteraard omdat ze ermee stoppen (en vandaag hun laatste concert zullen geven). Als ze niet zouden stoppen zouden ze dit jaar eerder 13 dan 15 nummers in de lijst hebben gehad. Ik zie volgend jaar het meeste van ze gewoon dalen, net als met de Golden Earring is gebeurd.
Het publiek bij De Dijk is de afgelopen jaren nooit als jong te typeren geweest dus wat dat betreft wederom een aflopende zaak. Alleen bij een dodenbonus zie ik in de toekomst nog zo'n massale stijging als nu het geval is.
Oja, en Wakker in een vreemde wereld waar ik ieder jaar op stem staat niet eens in de lijst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |