Ow, dan is het niet zo erg gelukkig.quote:Op woensdag 16 november 2022 16:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Is dat zo? Er zijn ondertussen honderden en wellicht nog veel meer plaatsen bevrijd en wij kennen toch pas een paar plaatsen waar deze oorlogsmisdaden gepleegd zijn?
Ok joh, wat jij wilquote:Op woensdag 16 november 2022 16:16 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ow, dan is het niet zo erg gelukkig.
Ik maar denken dat die Russen über fout waren, maar ze moorden, verkrachten en martelen alleen in de grote steden van het land dat ze niet-geprovoceerd binnen zijn gevallen en uit pure ellende maar platbombarderen.
Het valt op het platteland misschien minder op, omdat daar sowieso weinig mensen meer zijn. Het zou structureel kunnen zijn als alle soldaten vanuit hoger hand meekrijgen om de bevolking zo efficient/brutaal mogelijk te onderdrukken, onder het mom van "gezag"quote:Op woensdag 16 november 2022 16:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Is dat zo? Er zijn ondertussen honderden en wellicht nog veel meer plaatsen bevrijd en wij kennen toch pas een paar plaatsen waar deze oorlogsmisdaden gepleegd zijn?
Nee, echt. Oprecht blij met je voice of reason. Niet dat we met zijn alle denken dat de Russische invasie het pure kwaad is. Het valt best mee als je je er een beetje in verdiept.quote:
Ik schrok altijd van de ontmenselijking in WWII, maar in dit specifieke geval kun je dat volk toch moeilijk meer als je gelijke zien. Het is te hopen dat het Westen na een vredesdeal dit niet weer gaat vergeten. Rusland moet onderworpen worden wil je ze klein houden. Interne veranderingen gaan niet meer gebeuren, ze zijn te ver heen.quote:Op woensdag 16 november 2022 14:56 schreef xpompompomx het volgende:
En dit is maar de score van 1 stadje.
[ twitter ]
Waarom zou Oekraïne raketten afschieten op Polen?quote:Op woensdag 16 november 2022 14:24 schreef Bensel het volgende:
Er werd aangegeven dat de raketten die in polen zijn geland mogelijk bedoeld waren voor kiev, maar dat ze de coordinaten omgewisseld hebben.
[ afbeelding ]
In elke plaats komen ze dit tegen. Alleen de grotere plaatsen met grote massagraven halen de voorpagina.quote:Op woensdag 16 november 2022 16:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Is dat zo? Er zijn ondertussen honderden en wellicht nog veel meer plaatsen bevrijd en wij kennen toch pas een paar plaatsen waar deze oorlogsmisdaden gepleegd zijn?
Ik zeg helemaal niet dat ik het weet of dat jij het allemaal weet. Maar je komt met vrij sterke maar vage beweringen en wanneer je naar uitleg gevraagd wordt kom je met een wedervraag.quote:Op woensdag 16 november 2022 11:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat staat er niet. Er staat dat ik niet de precieze beweegredenen ken, al zijn er genoeg te noemen die een rol gespeeld zullen hebben.
Maar als jij denkt dat je alleen een mening mag hebben als je alles tot in detail weet, dan mag per direct iedereen ophouden met een mening hebben.
De meer verstandige mensen weten tenminste van zichzelf dat ze niet alwetend zijn. Maar als jij het mij wil verwijten, ga je goddelijke gang.
Vraag jezelf wel eens een keer af waarom er buiten de Westerse wereld heel weinig overige landen zijn die Rusland de volledige schuld wensen te geven. En ja, dan hebben we het over een meerderheid.
Hoe kan dat toch als het allemaal zo zwart-wit is?
Dat lijkt mij een behoorlijke meerderheid. Maar wie ben ik.quote:143 van de 193 leden van de Algemene Vergadering eisen dat Rusland de annexatie direct terugdraait.
Nee want die moordenaar zou nog meer mensen kunnen vermoorden. Of m.a.w. die onschuldigen opofferen bij een arrestatie zou je op dezelfe manier goed kunnen praten.quote:Op woensdag 16 november 2022 15:22 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is het niet. Oekraïne had ervoor kunnen kiezen om die afweerraket niet af te vuren, dan was een hele stad in de as gelegd.
Een moordenaar arresteer je pas na de daad, als een politie op heterdaad probeert om een moordenaar te pakken vóórdat ie zijn moord pleegt, dan zullen ze ook veel agressiever te werk gaan. En dan is het ook, waar gehakt wordt, vallen spaanders. Want de schade die kan ontstaan door niet handelen, zou veel groter zijn.
Ordinary Men wel eens gelezen? Ik denk dat heel veel mensen zoiets wel in zich hebben om vreselijke dingen te doen als al het moreel vervalt. Inclusief jij en ik.quote:Op woensdag 16 november 2022 15:08 schreef xpompompomx het volgende:
Het is ook echt te misselijk voor woorden ja. Welk tbs-geval haalt het uberhaubt in zijn hoofd om dit bij (oa) kinderen te doen.
En dan hebben we het nog niet eens over de verkrachtingen...
Ik denk persoonlijk dat bij de meesten het wegkijken het grootste probleem is.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:15 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ordinary Men wel eens gelezen? Ik denk dat heel veel mensen zoiets wel in zich hebben om vreselijke dingen te doen als al het moreel vervalt. Inclusief jij en ik.
Ik denk eerlijk gezegd dat ik hier niet tot toe in staat benquote:Op woensdag 16 november 2022 17:15 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ordinary Men wel eens gelezen? Ik denk dat heel veel mensen zoiets wel in zich hebben om vreselijke dingen te doen als al het moreel vervalt. Inclusief jij en ik.
Dat geeft ook niet. Er waren er genoeg die enkel wacht liepen. Of chauffeur waren van een truck. Of het voedsel bereidde voor degene die er wel toe in staat waren.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:34 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd dat ik hier niet tot toe in staat ben
Zelfs daar zou ik moeite mee hebben. Vechten in een oorlog is iets anders dan burgers -kinderen!- martelen en executeren. Ik zou daar niet aan mee kunnen werken. Ja, ik ben zo'n snowflake. Dan maar een strafkamp in.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:38 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat geeft ook niet. Er waren er genoeg die enkel wacht liepen. Of chauffeur waren van een truck. Of het voedsel bereidde voor degene die er wel toe in staat waren.
Of hielpen met het verkopen van goederen waar ze de herkomst niet van vroegen.
Er zit een hele organisatie achter.
Suicide by 5 gunshotsquote:Op woensdag 16 november 2022 17:48 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat zou de reden zijn dat hij is omgelegd?
https://www.dailymail.co.(...)military-school.html
Russian colonel involved in Putin's mobilisation campaign is found shot dead in mysterious circumstances in his office at prestigious military school
Colonel Vadim Boyko was found with 'multiple bullet wounds' inside his office
44-year-old's body found in Makarov Pacific Higher Naval School in Vladivostok
Initial reports said that suicide was suspected but five shots were heard and there was no suicide note
Het gaat heel sneaky.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zelfs daar zou ik moeite mee hebben. Vechten in een oorlog is iets anders dan burgers -kinderen!- martelen en executeren. Ik zou daar niet aan mee kunnen werken. Ja, ik ben zo'n snowflake. Dan maar een strafkamp in.
Uzi suicide. Gewoon op de volautomaat en kijken hoeveel je er afgevuurd krijgt voor je vinger van de trekker glijdt.quote:
Tuurlijk, Trump, had je liever een Russische kruisraket bovenop Polen gehad dan?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:05 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
****** ******* (Alvast zelf gecensureerd voordat de mod's het doen).
Ja, begrijp ik helemaal. Ik heb ooit eens gelezen dat het percentage zelfmoorden onder kampbewaarders tijdens de holocaust ook echt absurd hoog was, waarschijnlijk hierdoor. Blijft afgrijselijk allemaalquote:Op woensdag 16 november 2022 17:54 schreef capricia het volgende:
[..]
Het gaat heel sneaky.
Je krijgt dan bijvoorbeeld de taak om de burgers naar een andere locatie te brengen als chauffeur van een truck, niets vreemds aan. Dat doe je als chauffeur wel vaker, en sommige burgers zijn daar blij mee en sommigen wat minder. Of om de komende paar dagen eten voor ze te koken.
Wat er precies met ze gebeurt, dat vertellen ze je niet. En zelf vraag je er niet naar, omdat je al lang blij bent om even een tijdje weg van het front te zijn.
Zo heeft iedereen een taak. Ook als je niet letterlijk strikken bent bij de horrors.
(Ik zeg niet dat jij dat zou doen, maar zo gaan die dingen vaak wel, en uiteindelijk blijkt dat je wel meegeholpen hebt aan een genocide, of aan het scheiden van de mannen en de vrouwen)
Vanuit de Trumphoek kunnen 'we' als het gaat om Oekraïne niet veel goeds verwachten. Als het om de rest gaat overigens ook niet. Moet eerlijk zeggen dat ik Biden in eerste instantie zag als een uitgebluste bejaarde die tot weinig in staat zou zijn, maar ten opzichte van Oekraïne vaart hij tenminste een heel goede koers.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:05 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
****** ******* (Alvast zelf gecensureerd voordat de mod's het doen).
Omdat de mobilisatie heel soepel verloopt denk ikquote:Op woensdag 16 november 2022 17:48 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat zou de reden zijn dat hij is omgelegd?
https://www.dailymail.co.(...)military-school.html
Russian colonel involved in Putin's mobilisation campaign is found shot dead in mysterious circumstances in his office at prestigious military school
Colonel Vadim Boyko was found with 'multiple bullet wounds' inside his office
44-year-old's body found in Makarov Pacific Higher Naval School in Vladivostok
Initial reports said that suicide was suspected but five shots were heard and there was no suicide note
But BAZA media - which has close law enforcement links - said criminal investigators had found five shell casings and four Makarov pistols beside the dead colonel.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Uzi suicide. Gewoon op de volautomaat en kijken hoeveel je er afgevuurd krijgt voor je vinger van de trekker glijdt.
Dan ben je een echte diehard.
Met 4 pistolenquote:Op woensdag 16 november 2022 18:14 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
But BAZA media - which has close law enforcement links - said criminal investigators had found five shell casings and four Makarov pistols beside the dead colonel.
Zelfmoord met 5 schoten en 4 pistolen.
Lijkt me dat die mensen van dat Security Council dan eerst een Schengen visum moet gaan aanvragen, zoals verder iedereen in de wereld.quote:
Als ze de componenten jatten doe je er weinig tegen. Dit is ook een van de redenen dat ze wasmachines enzo jatten. Daar halen ze de elektronica uit.quote:
Bedankt voor deze kritische post.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:16 schreef RetepV het volgende:
[..]
Lijkt me dat die mensen van dat Security Council dan eerst een Schengen visum moet gaan aanvragen, zoals verder iedereen in de wereld.
Dit is waarom landen ambassadeurs hebben. Waarom schakelen ze niet gewoon hun ambassadeur in?
Het gaat om de leugen van Zelensky dat Rusland die raket had afgeschoten.quote:Op woensdag 16 november 2022 14:39 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Nee.
Als Rusland gewoon stopt met het schieten van raketten, dan hoeft Oekraine geen luchtafweer te gebruiken.
Niet? Dus die Oekraïense luchtafweerraket schoot op een decoy? Of waren ze S-300's aan het schieten voor vuurwerk, puur voor de lol?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:25 schreef RetepV het volgende:
[..]
Het gaat om de leugen van Zelensky dat Rusland die raket had afgeschoten.
Er is maar één leider van een land in deze hele oorlog die iets MOET. En zo lang je dat niet begrijpt kun je wat mij betreft de tering krijgen.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:25 schreef RetepV het volgende:
[..]
Het gaat om de leugen van Zelensky dat Rusland die raket had afgeschoten.
Natuurlijk is zo'n leugen begrijpelijk, gezien de situatie in Oekraïne. Maar de leugen was wel gericht aan zijn vrienden. En vrienden liegen niet tegen elkaar en proberen elkaar niet met leugens voor het blok te zetten.
En daar mag Zelensky wel even op gewezen worden. Want zonder ons is hij niks. Dat is de realiteit.
Hij wil bij de beschaafde landen horen? Dan moet hij wel tonen dat hij er bij past. Dus hij moet ophouden met veroordelingen en beschuldigingen voordat hij het naadje van de kous weet, net als onze leiders dat allemaal netjes doen. Hij moet terughoudendheid tonen. Zo simpel is het.
quote:Op woensdag 16 november 2022 18:25 schreef RetepV het volgende:
[..]
Het gaat om de leugen van Zelensky dat Rusland die raket had afgeschoten.
Natuurlijk is zo'n leugen begrijpelijk, gezien de situatie in Oekraïne. Maar de leugen was wel gericht aan zijn vrienden. En vrienden liegen niet tegen elkaar en proberen elkaar niet met leugens voor het blok te zetten.
En daar mag Zelensky wel even op gewezen worden. Want zonder ons is hij niks. Dat is de realiteit.
Hij wil bij de beschaafde landen horen? Dan moet hij wel tonen dat hij er bij past. Dus hij moet ophouden met veroordelingen en beschuldigingen voordat hij het naadje van de kous weet, net als onze leiders dat allemaal netjes doen. Hij moet terughoudendheid tonen. Zo simpel is het.
Meteen een staatslot kopen.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:41 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)from_death_a_bullet/
A Russian soldier came inches from death - A bullet penetrated his helmet and skimmed his head
Leg nou eens uit waarom mensen zoals jij nog steeds zo pro-Rusland zijn in dit conflict want ik snap er echt niets van.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:25 schreef RetepV het volgende:
[..]
Het gaat om de leugen van Zelensky dat Rusland die raket had afgeschoten.
Natuurlijk is zo'n leugen begrijpelijk, gezien de situatie in Oekraïne. Maar de leugen was wel gericht aan zijn vrienden. En vrienden liegen niet tegen elkaar en proberen elkaar niet met leugens voor het blok te zetten.
En daar mag Zelensky wel even op gewezen worden. Want zonder ons is hij niks. Dat is de realiteit.
Hij wil bij de beschaafde landen horen? Dan moet hij wel tonen dat hij er bij past. Dus hij moet ophouden met veroordelingen en beschuldigingen voordat hij het naadje van de kous weet, net als onze leiders dat allemaal netjes doen. Hij moet terughoudendheid tonen. Zo simpel is het.
quote:
(NOS)quote:President Zelensky is ervan overtuigd dat de raket die is ingeslagen in een Pools dorp niet Oekraïens was, meldt het Oekraïense persbureau Interfax. "Ik twijfel er niet aan dat het niet onze raket was", zegt de Oekraïense president tegen journalisten. Hij zou zich baseren op rapporten van de Oekraïense luchtmacht, die hij "niet anders dan vertrouwen" kan.
Verder vindt hij dat Oekraïne toegelaten moet worden tot de plek van de inslag. Volgens de president kunnen er nog geen "definitieve conclusies" getrokken worden, maar heeft het land recht om mee te doen met het onderzoeksteam.
Nee, zo'n snowflake ben jij niet. Je zit namelijk in een groep. En die groep bestaat uit killers met wapens en een commandant. En als jij niet doet wat jouw commandant wil, dan hoeft je commandant alleen maar te insinueren dat je een slechte teamplayer bent en een gevaar voor de rest bent. En bij die rest zit wel minstens één zo'n gestoord zak. En die is prima bereid om jou voor je flikker te schieten omdat je een gevaar voor de groep bent.quote:Op woensdag 16 november 2022 17:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zelfs daar zou ik moeite mee hebben. Vechten in een oorlog is iets anders dan burgers -kinderen!- martelen en executeren. Ik zou daar niet aan mee kunnen werken. Ja, ik ben zo'n snowflake. Dan maar een strafkamp in.
Wordt moeilijk om die sancties op te schroeven want ze halen dat uit bevriendde landen zoals China, Armenie, Tajikistan.quote:
(NOS)quote:Kiev is voorstander van een gezamenlijk onderzoek naar de raketinslag in Polen, zegt de Oekraïense secretaris van de nationale veiligheidsraad op Twitter. Verder zegt de secretaris dat Oekraïne "onmiddellijke toegang" wil tot de plaats van de explosie.
Westerse landen en de NAVO zeggen dat de raket door Oekraïense luchtverdedigingstroepen is afgevuurd, en dat het gaat om een incident. De secretaris zegt dat Oekraïne wil dat de bondgenoten met bewijs komen voor deze uitspraken. Hij zegt bewijs te hebben van een "Russisch spoor", en dit te willen overhandigen.
Dus jouw commandant geeft je dan opdracht om burgers en kinderen te verkrachten en te martelen?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:36 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, zo'n snowflake ben jij niet. Je zit namelijk in een groep. En die groep bestaat uit killers met wapens en een commandant. En als jij niet doet wat jouw commandant wil, dan hoeft je commandant alleen maar te insinueren dat je een slechte teamplayer bent en een gevaar voor de rest bent. En bij die rest zit wel minstens één zo'n gestoord zak. En die is prima bereid om jou voor je flikker te schieten omdat je een gevaar voor de groep bent.
En er gaat helaas geen knop om in zijn hoofd zoals het zou horen:quote:Op woensdag 16 november 2022 18:38 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dus jouw commandant geeft je dan opdracht om burgers en kinderen te verkrachten en te martelen?
Hier ben ik ook benieuwd naar @RetepVquote:Op woensdag 16 november 2022 18:32 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Leg nou eens uit waarom mensen zoals jij nog steeds zo pro-Rusland zijn in dit conflict want ik snap er echt niets van.
Je kiest voor een kant dat een ander land binnenvalt, de bevolking terroriseert, verkracht, ontvoert en waar op de propaganda kanalen 24/7 geroepen wordt om escalatie en nukes en "winnen of iedereen dood".
Ik wil het begrijpen dus doe je best.
"Russia is suddenly realizing that they depend completely on Western technologies."quote:
Dat Rusland die raket op Polen heeft afgeschoten, o helder licht van dit forum.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:27 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Niet? Dus die Oekraïense luchtafweerraket schoot op een decoy? Of waren ze S-300's aan het schieten voor vuurwerk, puur voor de lol?
Precies, het gevolg is dat er geen echte helden meer zijn, door dat bewapend moordlustig volk dat niet aan hoor en wederhoor deed of doet.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:36 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, zo'n snowflake ben jij niet. Je zit namelijk in een groep. En die groep bestaat uit killers met wapens en een commandant. En als jij niet doet wat jouw commandant wil, dan hoeft je commandant alleen maar te insinueren dat je een slechte teamplayer bent en een gevaar voor de rest bent. En bij die rest zit wel minstens één zo'n gestoord zak. En die is prima bereid om jou voor je flikker te schieten omdat je een gevaar voor de groep bent.
Dus dat strafkamp zou jij voor zoiets nooit in gaan. En je zou dat wel weten. En je zou dus gewoon doen wat je opgedragen wordt, inclusief het vermoorden van kinderen. Want anders zal het je eigen dood zijn.
Vergeet dat nooit.
Zeggen dat het nog niet zo zeker is dat die raket van hen kwam, op basis van o.a. info van (o.a. ?) zijn luchtmacht.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:44 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat is Zelensky nu aan doen joh?
Nee hij schreeuwt gewoon dat het zeker is dat de raket niet van hun kwam.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:46 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Zeggen dat het nog niet zo zeker is dat die raket van hen kwam, op basis van o.a. info van (o.a. ?) zijn luchtmacht.
Die kruisraket was onderweg naar een Oekraïens doel, Einstein, en dat ding is door een S-300 salvo onderschept. De raket de in Polen is geland was onderdeel van dat salvo nadat de kruisraket al was vernietigd.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:45 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dat Rusland die raket op Polen heeft afgeschoten, o helder licht van dit forum.
Puur theoretisch kan het natuurlijk prima zo zijn dat de Navo en Polen willen deescaleren en daarom niet willen toegeven dat er een Russische raket op Navo terrein is geland.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:45 schreef PS. het volgende:
Ik vertrouw die Zelensky ook steeds minder. Hoe dom kan je zijn om klakkeloos dit te gaan roepen terwijl Polen en de NAVO de boel al enigszins gesust heeft.
Ik geloof overigens niet in een bewussie. Van beide partijen niet.
Als zijn belangrijkste bondgenoot, een bondgenoot waardoor Oekraïne nu nog leeft en absoluut niet zonder kan, al meldt dat ze er zeker van zijn dat het geen Russische aanvalsraket was, dan is het opmerkelijk dat Zelensky daar nu al zo hard tegen ingaat.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:46 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Zeggen dat het nog niet zo zeker is dat die raket van hen kwam, op basis van o.a. info van (o.a. ?) zijn luchtmacht.
Volgens de Oekraïense luchtmacht is het geen S-300 van Oekraïne.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:48 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Die kruisraket was onderweg naar een Oekraïens doel, Einstein, en dat ding is door een S-300 salvo onderschept. De raket de in Polen is geland was onderdeel van dat salvo nadat de kruisraket al was vernietigd.
quote:Op woensdag 16 november 2022 18:47 schreef PS. het volgende:
[..]
Nee hij schreeuwt gewoon dat het zeker is dat de raket niet van hun kwam.
Hij laat ruimte dat de info van zijn luchtmacht niet juist is haal ik er indirect uit. Hij vertrouwt ze volledig dat de info die ze hem geven klopt. Maar vertrouwen is niet zelf zeker weten.quote:Hij zou zich baseren op rapporten van de Oekraïense luchtmacht, die hij "niet anders dan vertrouwen" kan.
Wanneer deed hij dat?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:47 schreef PS. het volgende:
[..]
Nee hij schreeuwt gewoon dat het zeker is dat de raket niet van hun kwam.
Ja, en het lijkt mij verstandiger dat Zelensky ook een klein beetje doet aan de-escaleren ipv het vuurtje nog eens opstoken.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:49 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Puur theoretisch kan het natuurlijk prima zo zijn dat de Navo en Polen willen deescaleren en daarom niet willen toegeven dat er een Russische raket op Navo terrein is geland.
Ik wil Zelensky wel geloven hoor. Waarom zou hij hierover liegen? Volgens mij heeft de NAVO gewoon geen zin in een artikel 5.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:49 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Puur theoretisch kan het natuurlijk prima zo zijn dat de Navo en Polen willen deescaleren en daarom niet willen toegeven dat er een Russische raket op Navo terrein is geland.
Toch typisch hoe dat werkt. Altijd wordt alles wat Amerika en het westen roepen in twijfel getrokken, maar nu is het ineens waarheid omdat het in het anti-Oekraine sentiment van een paar trieste rukkers past.
Ja en daarvoor:quote:Op woensdag 16 november 2022 18:51 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
[..]
Hij laat ruimte dat de info van zijn luchtmacht niet juist is haal ik er indirect uit. Hij vertrouwt ze volledig dat de info die ze hem geven klopt. Maar vertrouwen is niet zelf zeker weten.
Ik denk dat de man een vrij lastige baan heeft. Kan natuurlijk zo zijn dat hij soms ook even niet meer weet wat de verstandigste keuze in communicatie is.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:50 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als zijn belangrijkste bondgenoot, een bondgenoot waardoor Oekraïne nu nog leeft en absoluut niet zonder kan, al meldt dat ze er zeker van zijn dat het geen Russische aanvalsraket was, dan is het opmerkelijk dat Zelensky daar nu al zo hard tegen ingaat.
Amerika willen ze echt niet kwijt en de NAVO gaat echt Rusland niet aanvallen.
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:32 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Leg nou eens uit waarom mensen zoals jij nog steeds zo pro-Rusland zijn in dit conflict want ik snap er echt niets van.
Nee.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Ja, DAT is zijn rol in dit conflict ja. De-escaleren.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:51 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja, en het lijkt mij verstandiger dat Zelensky ook een klein beetje doet aan de-escaleren ipv het vuurtje nog eens opstoken.
Ja, en waarom niet? Gebeurde in het Nederlandse leger ook gewoon hoor. Wel eens gehoord van "Bersiap"? Niemand is er immuun voor.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:38 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dus jouw commandant geeft je dan opdracht om burgers en kinderen te verkrachten en te martelen?
quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Wat hij dan ook gewoon doet.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:51 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja, en het lijkt mij verstandiger dat Zelensky ook een klein beetje doet aan de-escaleren ipv het vuurtje nog eens opstoken.
Ehh ja, hij is het land dat aangevallen wordt toch? En steun krijgt vanuit NAVO landen. Dan ben je niet echt snugger bezig door haaks op de verklaring van diezelfde NAVO te reageren.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:54 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, DAT is zijn rol in dit conflict ja. De-escaleren.
Tering wat ben jij een drol
Ik heb een moreel kompas dat werkt en nooit zo ontvankelijk geweest voor peer pressure. Dan maar een kogel koppen. Ik weiger burgers dood te martelen.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:36 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, zo'n snowflake ben jij niet. Je zit namelijk in een groep. En die groep bestaat uit killers met wapens en een commandant. En als jij niet doet wat jouw commandant wil, dan hoeft je commandant alleen maar te insinueren dat je een slechte teamplayer bent en een gevaar voor de rest bent. En bij die rest zit wel minstens één zo'n gestoord zak. En die is prima bereid om jou voor je flikker te schieten omdat je een gevaar voor de groep bent.
Dus dat strafkamp zou jij voor zoiets nooit in gaan. En je zou dat wel weten. En je zou dus gewoon doen wat je opgedragen wordt, inclusief het vermoorden van kinderen. Want anders zal het je eigen dood zijn.
Vergeet dat nooit.
Lijkt mij logisch ook. Als het een Oekraïense raket geweest is, dan wil je natuurlijk gewoon kunnen onderzoeken wat er fout is gegaan en hoe dit in de toekomst te voorkomen.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat hij dan ook gewoon doet.
[ twitter ]
Maar blijf vooral lekker boos joh.
Boos? Ik reageer hier net met 3 posts waarvan geen 1 boos is.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat hij dan ook gewoon doet.
[ twitter ]
Maar blijf vooral lekker boos joh.
Je gelooft toch zeker zelf niet dat jij objectief bent in deze?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Misschien moet hij verder deescaleren en gewoon de grens een paar honderd km naar het noordwesten verschuiven.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:56 schreef PS. het volgende:
[..]
Ehh ja, hij is het land dat aangevallen wordt toch? En steun krijgt vanuit NAVO landen. Dan ben je niet echt snugger bezig door haaks op de verklaring van diezelfde NAVO te reageren.
Als het een S-300 is, dan komt hij niet uit Rusland inderdaad. Dan komt hij uit Belarus.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:59 schreef Breekfast het volgende:
Ik vertrouw in deze toch meer op de Amerikanen. En die zeggen dat het niet aannemelijk is dat de raket vanuit Rusland is afgevuurd.
Het scenario dat het een afzwaaier van de Oekraïense luchtafweer is geweest lijkt mij ook het meest aannemelijk.
Ik heb het verder ook niet over de oorlogsvoering in zijn land natuurlijk, ik heb het over dit specifieke geval. Ik vind het gewoon erg dom om dit soort dingen te roepen. Wat schiet je er mee op?quote:Op woensdag 16 november 2022 19:00 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Misschien moet hij verder deescaleren en gewoon de grens een paar honderd km naar het noordwesten verschuiven.
Lekker deescaleren als je land wordt binnengevallen en je bevolking wordt verkracht, vermoord en gedeporteerd.
Lekker wegkijken als leider van het land als je er van overtuigd bent dat de bommen inmiddels ook in je buurland vallen en de NAVO dat probeert te verdoezelen. Ik zeg niet dat het zo is, maar als hij daar over twijfelt dan is het zijn goed recht om dat te benadrukken. Sterker nog, dat is zijn plicht naar zijn volk.
Hij gaat bewust tegen de Amerikanen in, dat heeft een doel. Als het echt rusland was dan snapt hij echt wel dat hij misschien even mee had moeten doen met de leugenquote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik denk dat de man een vrij lastige baan heeft. Kan natuurlijk zo zijn dat hij soms ook even niet meer weet wat de verstandigste keuze in communicatie is.
Het is nogal wat waar hij ineens in verzeild is geraakt. Niet dat ik denk dat jij je daar iets bij voor kunt stellen trouwens, want je vermogen om je te verplaatsen in een ander is uiterst beperkt ontwikkeld.
Ik vind dat niet. En al zou het wel dom zijn, dan refereer ik naar mijn eerdere post.quote:Op woensdag 16 november 2022 19:04 schreef PS. het volgende:
[..]
Ik heb het verder ook niet over de oorlogsvoering in zijn land natuurlijk, ik heb het over dit specifieke geval. Ik vind het gewoon erg dom om dit soort dingen te roepen. Wat schiet je er mee op?
Laat de NAVO het lekker uitzoeken, en laat die zich er lekker over uitspreken. Is gewoon olie op het vuur gooien, schiet je in je eigen land niks mee op.
Vergelijk hem eens met Churchill. Hoe onhandig was die vent. Toch de enige reden waarom Duitsland niet won.quote:Op woensdag 16 november 2022 19:06 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik vind dat niet. En al zou het wel dom zijn, dan refereer ik naar mijn eerdere post.
Het is niet bepaald de baan geworden waar deze man voor getekend heeft. Dat ie af en toe wat ongelukkig handelt is hem vergeven.
Jij jouw mening, ik mijn mening.quote:
Omdat Poetin ons ook gewoon op de korrel heeft. Je bent bent het allicht al vergeten, maar Rusland heeft ook voor de oorlog al vijandig jegens Nederland en de rest van de EU gehandeld. Mooi voorbeeld daarvan is het draaien aan de gaskraan wat al in maart 2021 (dus een jaar voor de oorlog) begon. Hoewel de oorlog blijkbaar slechts een zaak tussen Oekraïne en Rusland is anticipeerden de Russen wel op het begin ervan door te proberen de rest van Europa in de kou te zetten.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Waar zeg ik dat? Ik zeg: objectief. Begrijp je het verschil niet tussen 'objectief' en 'neutraal'?quote:
Mooi gezegd. Maar je schreef ook dat je woke was. Dus ik denk dat het niet zo is, wat jij hier schrijft.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:57 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik heb een moreel kompas dat werkt en nooit zo ontvankelijk geweest voor peer pressure. Dan maar een kogel koppen. Ik weiger burgers dood te martelen.
Ik vergelijk hem sowieso niet met Churchill. Churchill was als politicus gepokt en gemazeld en wist bovendien waar hij aan begon.quote:Op woensdag 16 november 2022 19:11 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Vergelijk hem eens met Churchill. Hoe onhandig was die vent. Toch de enige reden waarom Duitsland niet won.
Standaard Russische trollentechniek. roepen dat je neutraal bent, en daarna het verkrachten, martelen, en vermoorden van Oekrainers goed praten.quote:
Ik verwijs je graag naar mij handtekening.quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Weet je ook waarom Oekraïne op die plek staat? Vanwege de Russische invloeden. En ze doen sinds 2013 hun stinkende best daar vanaf te komen en er een beter land van te maken. Maar Rusland steekt daar een stokje voor.quote:Op woensdag 16 november 2022 19:12 schreef RetepV het volgende:
[..]
Jij jouw mening, ik mijn mening.
Laat anderen dat ook zo doen. Ik vind Nederland te belangrijk om het in gevaar te brengen voor zo'n corrupt land als Oekraïne. Het is niet eens een land waar het ooit goed was, maar dat corrupt geraakt is. Het is een land waar corruptie vanaf het begin af aan de norm was, waardoor corruptie in de wet geïnstitutionaliseerd is geraakt.
Oekraïne kan alleen nog maar goed komen wanneer die geïnstitutionaliseerde corruptie uit de wetgeving gehaald wordt. Maar dat zal nooit gebeuren wanneer die corrupte mensen die er verantwoordelijk voor zijn de macht in handen blijven houden.
En zoiets wil ik niet in de EU hebben, omdat het ONS, de EU en daarmee Nederland, in gevaar brengt. Zoals die andere VEEL MINDER corrupte landen zoals Griekenland en Hongarije ONS al in gevaar brengen.
Nederland op plek 8
Griekenland op plek 58
Hongarije op plek 73
Dan een heleboel kleine corrupte landen uit Afrika. En dan een keer:
Oekraïne op plek 122
Rusland op plek 136
Van 180 landen op de lijst.
Ik ben niet pro-Rusland maar anti-Rusland. Maar ik ben ook anti-Oekraïne.
En ik beschouw iedereen die agressief pro-Oekraïne is als iemand die niet begrijpt waar hij mee bezig is. En ja, op dit forum zijn nou eenmaal vele agressief pro-Oekraïeners. Het is dus logisch dat ik meer kritiek op pro-Oekraïeners heb dan op pro-Russen. Want er hier zijn geen agressief pro-Russen.
Wat doe je hier dan?quote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Als wij niets doen dan staat putin over 10 jaar in Amsterdam te bombarderen, hij wil de NATO opsplitsen dat is de voorwaarde voor vrede in Oekrainequote:Op woensdag 16 november 2022 18:53 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik begrijp bepaald niet dat er mensen kunnen bestaan die werkelijk niet kunnen begrijpen hoe je objectief moet blijven.
Deze oorlog is een zaak van Oekraïne en Rusland. Als Nederlander hoef ik geen keuze tussen die twee te maken. Het is niet mijn oorlog.
Hongarije is net zo corrupt en dat is een EU land , door Rusland
Waarom maak jij als Nederlander dan wel een keuze en ga je jezelf zelfs agressief gedragen tegen Nederlanders die geen keuze maken, in een situatie waar dat helemaal niet hoeft?
Geef eens gewoon antwoord op die vraag, in plaats van hem te omzeilen met lege uitspraken als "maar Rusland is de agressor". Oekraìne is het tweede meest corrupte land van Europa. Rusland het eerste. Laat die twee alsjeblieft hun bullshit zelf onderling uitvechten. Europa zal daar alleen maar beter van worden.
Objectief zegt iequote:Op woensdag 16 november 2022 19:14 schreef RetepV het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat? Ik zeg: objectief. Begrijp je het verschil niet tussen 'objectief' en 'neutraal'?
Ook ben ik pro-EU en pro-Nederland. Is dat slecht dan? Integendeel, zou ik zeggen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |