Gurney die alles en iedereen altijd beschuldigt van 'extreme uitspraken' en zichzelf altijd als een baken van redelijkheid ziet.quote:Op zondag 16 oktober 2022 09:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dit is nu een zeer verstandige uitspraak! De eerste de laatste twee pagina's.
Precies, meestal rusten we al met 0-3 en maken we daarna nog wel een vierde.quote:Op zondag 16 oktober 2022 09:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat zou erg onlogisch zijn.
Maar he, wie weet.
Met wat wij achterin weg geven ga je sowieso wat kools incasseren.quote:Op zondag 16 oktober 2022 09:41 schreef onlogisch het volgende:
Matchday boys.
Wat denken we ervan?
0-3.
Oh ik nam aan dat dat over afgelopen zomer ging. Dit seizoen hadden we hem er goed bij kunnen hebben.quote:Op zondag 16 oktober 2022 13:50 schreef Pistolero het volgende:
Slot wilde dus in de zomer van 2021 per se Clasie en/of Eiting naar Feyenoord halen. Pas toen dat niet lukte werd er doorgeschakeld naar Aursnes.![]()
Misschien wordt het maar eens tijd dat Slot zich niet meer gaat bemoeien met de tranfers, ernstige van Geel vibes.
Ik vind het heel jammer, het zou een sterk signaal zijn als hij hem wel zou dragen, maar z'n uitleg kan ik wel enigszins begrijpen.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:17 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
https://www.fr12.nl/nieuw(...)igieuze-overwegingen
Je schaamt je toch kapot voor die reacties onder artikel.
Ik vind dat hele armbandjes-statement gedoe ook vrij nutteloos. Maar dat je aanvoerder om religieuze redenen(lees: homofobie) zo'n armband niet wil dragen is natuurlijk een schande en vrij kwalijke zaak. Niet echt lekker voor de uitstraling van de club zeg maar.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:23 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Heb liever iemand die zijn eigen mening heeft dan dat die de band zou dragen voor de vorm.
quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:32 schreef Scrummie het volgende:
Ik denk dat het Kokcu meer gezeik geeft dat hij nu dat bandje niet draagt dan wel. Respect dus voor die keuze, niet de makkelijkste weg.
Denk dat wegens religieuze overwegingen zo’n bandje niet omdoen erg weinig te maken heeft met ‘je eigen mening vormen’.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:23 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Heb liever iemand die zijn eigen mening heeft dan dat die de band zou dragen voor de vorm.
Inderdaad. Als hij bij een andere club had gespeeld was dit nooit gebeurd!quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:32 schreef RipCity het volgende:
Typisch Feyenoord weer. Zeker al gezien het eerdere gedoe richting de supportersvereniging.
Dat is waarschijnlijk andersom. Zijn ‘achterban’ met hun importcultuur zou ‘m zeker verguizen als hij de band draagt. Dat zou ‘m pas gezeik opleveren. Hij schikt zich als een nat vloeitje. 0 respect voor.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:32 schreef Scrummie het volgende:
Ik denk dat het Kokcu meer gezeik geeft dat hij nu dat bandje niet draagt dan wel. Respect dus voor die keuze, niet de makkelijkste weg.
Nouja, je snapt dus wat ik bedoel.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk dat wegens religieuze overwegingen zo’n bandje niet omdoen erg weinig te maken heeft met ‘je eigen mening vormen’.
Omdat het niet de makkelijkste keuze is (wat het dragen van zo'n dom armbandje is).quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Wat een bizarre logica is dit. Nogal logisch en terecht dat het niet dragen van die armband hem gezeik oplevert. Waarom zou je daar in godsnaam respect voor moeten hebben..?
Ik vind het persoonlijk wel enorm vervelend dat dit nu bij ons gebeurt na alle ellende over de Roze Kameraden.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:36 schreef fetX het volgende:
[..]
Inderdaad. Als hij bij een andere club had gespeeld was dit nooit gebeurd!
Hij mag toch zelf weten of hij dat bandje draagt of niet? Ja, het is uit religieuze overwegingen. Poeh poeh.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:37 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, leg uit. Het slaat namelijk nergens op.
Dus je moet respect hebben dat die de moeilijke keuze heeft gemaakt om homofoob te zijnquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Omdat het niet de makkelijkste keuze is (wat het dragen van zo'n dom armbandje is).
Waar haalt hij het gore lef vandaan om religieus te zijnquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dus je moet respect hebben dat die de moeilijke keuze heeft gemaakt om homofoob te zijn
De makkelijkste keuze is geen aanvoerder worden zodat je nooit voor dit dilemma komt te staan.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Omdat het niet de makkelijkste keuze is (wat het dragen van zo'n dom armbandje is).
Dat sowieso.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:40 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Waar haalt hij het gore lef vandaan om religieus te zijn
quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dus je moet respect hebben dat die de moeilijke keuze heeft gemaakt om homofoob te zijn
Wat is er politiek aan deze discussie?quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:41 schreef fetX het volgende:
Laten we hier vooral een politieke discussie gaan voeren. Dat was de laatste keer namelijk ook zo’n succes!
Inddquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:41 schreef fetX het volgende:
Laten we hier vooral een politieke discussie gaan voeren. Dat was de laatste keer namelijk ook zo’n succes!
Ja.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Geen armbandje dus homofoob. Jaja.
Ik denk dat Kökcu regelmatig de straat op gaat op zoek naar homo's om in elkaar te slaan.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Geen armbandje dus homofoob. Jaja.
Lokale Notabele slijpt de messen alvast.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:41 schreef fetX het volgende:
Laten we hier vooral een politieke discussie gaan voeren. Dat was de laatste keer namelijk ook zo’n succes!
Echt he, jij ook maat. Ik laat het hier lekker voor wat het is.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:42 schreef Scrummie het volgende:
Jongens en meisjes, fijne wedstrijd alvast he.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal mee eens, vrij pijnlijk allemaal.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:25 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik vind dat hele armbandjes-statement gedoe ook vrij nutteloos. Maar dat je aanvoerder om religieuze redenen(lees: homofobie) zo'n armband niet wil dragen is natuurlijk een schande en vrij kwalijke zaak. Niet echt lekker voor de uitstraling van de club zeg maar.
Maar goed, homofobie viert hoogtijdagen onder de supporters dus in dat opzicht past het wel bij de club.
Rasmussen masterclass incomingquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:44 schreef hhh38 het volgende:
Dankzij deze interessante discussie zou je bijna vergeten dat de opstelling al binnen is.
[ twitter ]
Dilrosun
Laten we ook niet doen alsof Rotterdam pro-homo is. Moet je zo een regenboogband dragen en lopen in een willekeurige wijk in zuid, dan moet je echt lef hebben.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:42 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Ik denk dat Kökcu regelmatig de straat op gaat op zoek naar homo's om in elkaar te slaan.
Oh dus hij heeft wel respect, dat wil hij benadrukken, maar door zijn geloofsovertuiging mag hij dat respect niet uitdrukken met een armband.quote:''Ik vind het wel belangrijk om te benadrukken dat ik respect heb voor iedereen ongeacht religie, achtergrond of voorkeur. Ik vind dat iedereen vrij is om te doen wat diegene wil of voelt. Ik snap heel goed wat het belang is van deze actie, alleen voel ik mij door mijn geloofsovertuiging niet de aangewezen persoon om dit te supporten.''
Die mag weer eens zijn ene goede potje in de vijf wedstrijden hebben.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:44 schreef hhh38 het volgende:
Dankzij deze interessante discussie zou je bijna vergeten dat de opstelling al binnen is.
[ twitter ]
Dilrosun
Szymanski op de vleugelsquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:44 schreef hhh38 het volgende:
Dankzij deze interessante discussie zou je bijna vergeten dat de opstelling al binnen is.
[ twitter ]
Dilrosun
Gernot draagt de vand ipv van Orrie.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:32 schreef RipCity het volgende:
Typisch Feyenoord weer. Zeker al gezien het eerdere gedoe richting de supportersvereniging.
quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Gernot draagt de vand ipv van Orrie.
Typisch Feyenoord.
Toont alleen maar aan dat die Roze Kameraden toch wel nodig waren.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:49 schreef KingRoland het volgende:
Met uitzondering van Roze Kameraden staat elke Feyenoorder hier achter hoor
Kokcugod
Wel blij dat Gimenez gewoon weer speelt.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:44 schreef hhh38 het volgende:
Dankzij deze interessante discussie zou je bijna vergeten dat de opstelling al binnen is.
[ twitter ]
Dilrosun
Not sure if serious....quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:49 schreef KingRoland het volgende:
Met uitzondering van Roze Kameraden staat elke Feyenoorder hier achter hoor
Kokcugod
Ik vind Szymanski op de vleugels sowieso geen probleem eigenlijk. Denk dat dit voor nu de beste opstelling is al zou het erg fijn zijn als Paixao na het WK voor linksbuiten klaargestoomd wordt (en dat er een 6 wordt gehaald zodat Geert terug op zijn plekje kan).quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Prima opstelling overigens. Szymanski hoort natuurlijk niet op de vleugels, maar tegelijkertijd hoort Timber, Orrie en Szymanski natuurlijk niet op het bankie. Hancko op links is voor nu ook de beste keuze.
En ja, wie je verder op de vleugels zet is lood om oud ijzer. Helaas
Wat een gelul, het is geen 1600 meer.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:49 schreef KingRoland het volgende:
Met uitzondering van Roze Kameraden staat elke Feyenoorder hier achter hoor
Kokcugod
Met uitzondering van Dilrosun lijken me dat op dit moment wel de beste keuzes. Zeker tegen AZ ga je niet experimenteren met Wieffer of Dermane. Ik mag hopen dat je niet vindt dat Paixao zou moeten spelen in plaats van Szymanski, Kökcü of Timber?quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Szymanski op de vleugels![]()
Dilrosun boven Walemark![]()
Geertruida op het middenveld![]()
Hancko op linksback![]()
Pedersen
Ik word zo ongelofelijk moe van Slot.
Tja, je moet wat als de aanvoerder de club zo’n in verlegenheid brengt..quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Lees trouwens dat Trauner de band draagt, dat is dan wel gewoon een nette oplossing.
Misschien is Trauner sowieso wel de betere keuze. Kökcü moet gewoon lekker op z'n eigen spel focussenquote:Op zondag 16 oktober 2022 15:57 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Tja, je moet wat als de aanvoerder de club zo’n in verlegenheid brengt..
Lul niet zo uit je nek Roland.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:49 schreef KingRoland het volgende:
Met uitzondering van Roze Kameraden staat elke Feyenoorder hier achter hoor
Kokcugod
Tegen goede tegenstanders werk het middenveld Timber-Kokcu-Szymanski niet, dus moet je een van die eerste 2 vervangen door Wieffer of Dermane. Dan kan Geertruida gewoon lekker op rechtsback en Pedersen naar de bank. Dat zou het al een heel stuk beter maken.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Met uitzondering van Dilrosun lijken me dat op dit moment wel de beste keuzes. Zeker tegen AZ ga je niet experimenteren met Wieffer of Dermane. Ik mag hopen dat je niet vindt dat Paixao zou moeten spelen in plaats van Szymanski, Kökcü of Timber?
En zo is het.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:03 schreef Lokale_Notabele het volgende:
#TeamKokcu
Te bizar voor woorden trouwens dat je je tegenwoordig publiekelijk moet verantwoorden als je niet mee wenst te werken aan het propaganderen van homoseksualiteit en overige uitwassen.
Lijkt mij ook het beste.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:59 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Misschien is Trauner sowieso wel de betere keuze. Kökcü moet gewoon lekker op z'n eigen spel focussen
Op zich is het maar een armbandje, maar het gaat om het uitdragen van normalisering van de positie van homo's in de samenleving. Ik denk dat het veelvuldig actief uitdragen daarvan wel kan helpen.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:01 schreef Wicky15 het volgende:
Wat zo'n achterlijk armbandje allemaal teweeg kan brengen
Waarom zou je daar aan bij moeten dragen?quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Op zich is het maar een armbandje, maar het gaat om het uitdragen van normalisering van de positie van homo's in de samenleving. Ik denk dat het veelvuldig actief uitdragen daarvan wel kan helpen.
Gezien alle reacties is dat schijnbaar (en schrikbarend genoeg) nog altijd hard nodig.
Ik vind hem de laatste weken wel prima spelen, maar hij maakt al een tijdje een irritante indruk op het veld. Te druk in zijn hoofd lijkt het. Dat ik verder dit niet zo waardeer lijkt mij duidelijk.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:59 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Misschien is Trauner sowieso wel de betere keuze. Kökcü moet gewoon lekker op z'n eigen spel focussen
Maar je geeft ze niet hun eerste basisplek in een wedstrijd tegen AZ, dat zou een belachelijk risico zijn. Dermane traint niet eens de hele week met het 1e (daar moet wel snel verandering in komen)quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:02 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Tegen goede tegenstanders werk het middenveld Timber-Kokcu-Szymanski niet, dus moet je een van die eerste 2 vervangen door Wieffer of Dermane. Dan kan Geertruida gewoon lekker op rechtsback en Pedersen naar de bank. Dat zou het al een heel stuk beter maken.
Björkan is gewoon een type Lopez toch? Die kan niet verdedigen dus de keuze voor Hancko lijkt me logischquote:Ik vind het ook bijzonder dat je blijkbaar maanden achter Bjorkan aan zit. En wanneer je hem dan eindelijk binnen hebt laat je hem direct een wedstrijd spelen die hij nooit had mogen spelen wegens gebrek aan ritme en trainingsachterstand. Logischerwijs bakte hij er weinig van, maar blijkbaar is hij nu maar meteen afgeschreven..?
Dat snap ik, maar ik vind dat iedereen daar nog altijd zijn eigen keuze in mag maken. Dus ook Kökcu.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Op zich is het maar een armbandje, maar het gaat om het uitdragen van normalisering van de positie van homo's in de samenleving. Ik denk dat het veelvuldig actief uitdragen daarvan wel kan helpen.
Gezien alle reacties is dat schijnbaar (en schrikbarend genoeg) nog altijd hard nodig.
Precies dit. En het feit dat een roze supportersvereniging gigantische consternatie oplevert tot bedreigingen aan toe onderstreept dat alleen maar.quote:Op zondag 16 oktober 2022 15:25 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik vind dat hele armbandjes-statement gedoe ook vrij nutteloos. Maar dat je aanvoerder om religieuze redenen(lees: homofobie) zo'n armband niet wil dragen is natuurlijk een schande en vrij kwalijke zaak. Niet echt lekker voor de uitstraling van de club zeg maar.
Maar goed, homofobie viert hoogtijdagen onder de supporters dus in dat opzicht past het wel bij de club.
Hij mag uit komen voor wat hij wil net als die homo'squote:Op zondag 16 oktober 2022 15:25 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik vind dat hele armbandjes-statement gedoe ook vrij nutteloos. Maar dat je aanvoerder om religieuze redenen(lees: homofobie) zo'n armband niet wil dragen is natuurlijk een schande en vrij kwalijke zaak. Niet echt lekker voor de uitstraling van de club zeg maar.
Maar goed, homofobie viert hoogtijdagen onder de supporters dus in dat opzicht past het wel bij de club.
Idd als Feyenoord collega kan je nu ook lastiger uit de kast komen. Zegt kokcu dan dat hij vanwege z’n geloof niet meer met een bijlow ofzo wil voetballen. Of dat die niet meer luistert naar makkelie vanwege z’n geaardheid?quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Op zich is het maar een armbandje, maar het gaat om het uitdragen van normalisering van de positie van homo's in de samenleving. Ik denk dat het veelvuldig actief uitdragen daarvan wel kan helpen.
Gezien alle reacties is dat schijnbaar (en schrikbarend genoeg) nog altijd hard nodig.
Opzich eens, maar ik vind dat Wieffer en Dermane al veel meer kansen en basisplekken hadden moeten hebben, dus Slot heeft zichzelf in die lastige positie gemanoeuvreerd.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Maar je geeft ze niet hun eerste basisplek in een wedstrijd tegen AZ, dat zou een belachelijk risico zijn. Dermane traint niet eens de hele week met het 1e (daar moet wel snel verandering in komen)
Nee, dat mag niet !!11!!1!!quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:08 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hij mag uit komen voor wat hij wil net als die homo's
Irritant en geïrriteerdquote:Op zondag 16 oktober 2022 16:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind hem de laatste weken wel prima spelen, maar hij maakt al een tijdje een irritante indruk op het veld. Te druk in zijn hoofd lijkt het. Dat ik verder dit niet zo waardeer lijkt mij duidelijk.
Ik denk dat je nu overdrijftquote:Op zondag 16 oktober 2022 16:08 schreef RipCity het volgende:
[..]
Idd als Feyenoord collega kan je nu ook lastiger uit de kast komen. Zegt kokcu dan dat hij vanwege z’n geloof niet meer met een bijlow ofzo wil voetballen. Of dat die niet meer luistert naar makkelie vanwege z’n geaardheid?
Klopt en hij mag daar ook (terecht) om bekritiseerd wordenquote:Op zondag 16 oktober 2022 16:08 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hij mag uit komen voor wat hij wil net als die homo's
Is ook weer zo.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Klopt en hij mag daar ook (terecht) om bekritiseerd worden
Ik probeer het hem niet teveel verwijten, het is een oncomfortabele positie waarin ie geplaatst wordt alhoewel ik zijn keuze zoals ik al zeg absoluut niet waardeer. Vooral als ik alle homofobe meuk van de usual suspects hier weer lees schrik ik enorm.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:06 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Blijft natuurlijk een geweldige speler en ons grootste talent. Staat er los van.
Dit dus.quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:01 schreef Wicky15 het volgende:
Wat zo'n achterlijk armbandje allemaal teweeg kan brengen
Vraag mij af of daar nog ruimte voor is. Gezien alleen al de reacties hierquote:Op zondag 16 oktober 2022 16:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Klopt en hij mag daar ook (terecht) om bekritiseerd worden
Zoals?quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
alle homofobe meuk van de usual suspects hier
Plus een statement tegen discriminatie gelijkstellen aan "propaganderen"quote:Op zondag 16 oktober 2022 16:06 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Homoseksualiteit een uitwas noemen.
Dan ben je behoorlijk achterlijk hoor.
Voor zover ik weet is ie nog niet gearresteerdquote:Op zondag 16 oktober 2022 16:13 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Vraag mij af of daar nog ruimte voor is. Gezien alleen al de reacties hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |