Waar is hier? Maastricht? Je doet net alsof half Nederland in België ging shoppen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat waren geen excessen hoor. Hier stond het toen ieder weekend vast omdat half Nederland naar België ging. De Belgische horeca had ook gezegd dat ondanks dat er nog beperkende maatregelen waren ze een ouderwetse kerst omzet hadden door de grote getalen Nederlanders die er waren.
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Hebben meer mensen die denken dat de wereld om hun draait het lastig mee.
Ken er zat die dat deden hoor. Maar wat ik al zei mensen die niet naar België gingen, gingen ook gewoon bij elkaar op bezoek. Die laatste lockdown heeft amper effect gehad omdat mensen er gewoon klaar mee waren. Want het besmettingspatroon liep eigenlijk in alle landen gelijk. Na introductie van omicron explodeerde de besmettingen alleen bleef het laag in de ziekenhuizen. Dus als we kijken naar besmettingen heeft het behalve een hoop financiële ellende voor bedrijven het niet geholpen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Natuurlijk waren er genoeg mensen die dat deden, maar ik denk vooral vanuit de grensregio. Als je boven de rivieren woont, ga je niet "even" naar België, dat doet geen hond.
Het gaat niet eens om het beschermen van die specifieke kwetsbare individuen maar als collectief pogen de zorg te ontlasten. Omdat het collectief simpelweg geen baat heeft bij overvolle ziekenhuizen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:08 schreef 4-elements het volgende:
Je kunt het ook omdraaien: eisen dat iedereen met een mondkapje gaat lopen omdat je zelf kwetsbaar bent is ook egoïstisch.
Duitsland was toen ook open en daar was het ook druk toen. Voor mij is België handig maar jij doet net of het excessen zijn maar dat was het niet. Rutte had meerdere keren toen opgeroepen om niet naar het buitenland te gaan en mee te werken aan de lockdown. Maar mensen waren er gewoon klaar mee. Je zeg het ook met kerst en oud en nieuw wat op veel plekken ook gewoon normaal gevierd werd.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Waar is hier? Maastricht? Je doet net alsof half Nederland in België ging shoppen.
Waarom is daar dan voor corona zo weinig aan gedaan? Sterker nog, er worden ziekenhuizen gesloten. Blijkbaar is die noodzaak er helemaal niet. Maar wel rommelen in de marge met mondkapjes (lees: lapje stof wat maanden lang aaneen gebruikt wordt).quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:10 schreef Elan het volgende:
Omdat het collectief simpelweg geen baat heeft bij overvolle ziekenhuizen.
Mondkapjes ontlasten helemaal geen ziekenhuizen, hoe kom je hier bij?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Het gaat niet eens om het beschermen van die specifieke kwetsbare individuen maar als collectief pogen de zorg te ontlasten. Omdat het collectief simpelweg geen baat heeft bij overvolle ziekenhuizen.
Het gaat er niet om wie het zegt, het gaat erom of het waar is.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 12:24 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja leuk, de Kroatische Thierry Baudet die tweet over George Soros en Klaus Schwab.
Goeie edit had je trouwensquote:Op woensdag 12 oktober 2022 13:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom zou je als de situatie daarom vraagt geen mondkapje dragen als je anderen daar mee beschermd?
Fijn die solidariteit. Juist figuren als jij zorgen er voor dat het verplicht wordt. Omdat zij als jonge Goden en Godinnen van mening zijn dat ze aan dat soort onzin niet mee doen komt er vervolgens dwang bij kijken.
Het is lange tijd verplicht geweest, en wellicht komt dat ook gewoon weer terug. Kijk maar naar Duitslandquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Nu ja. Het is nu ook niet verplicht.
Genoeg egocentrisch jonge goden volk had het ook heus niet gedragen toen Delta op z'n piek was. Maar vervolgens wel een IC-bed voor oma opeisen.
Amazing wel jaquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]Dat je het uit je toetsenbord krijgt. Na de afgelopen 2.5 jaar.
Omdat het simpelweg niet op te lossen valt er is geen personeel te vinden. Je kunt wel 1000 IC-plekken neer zetten maar die moeten vervolgens wel adequaat bediend worden.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:14 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Waarom is daar dan voor corona zo weinig aan gedaan? Sterker nog, er worden ziekenhuizen gesloten. Blijkbaar is die noodzaak er helemaal niet. Maar wel rommelen in de marge met mondkapjes (lees: lapje stof wat maanden lang aaneen gebruikt wordt).
Jezus, maart 2020 belde, mogen ze hun framing terug?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Het gaat niet eens om het beschermen van die specifieke kwetsbare individuen maar als collectief pogen de zorg te ontlasten. Omdat het collectief simpelweg geen baat heeft bij overvolle ziekenhuizen.
Dan maar iedereen mondmaskers voor. Opgelostquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Omdat het simpelweg niet op te lossen valt er is geen personeel te vinden. Je kunt wel 1000 IC-plekken neer zetten maar die moeten vervolgens wel adequaat bediend worden.
Klopt, welkom terugquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:13 schreef Tijn het volgende:
Ik heb hier een paar maanden niet gepost of gelezen, maar ik zie dat ik weinig gemist heb
In heel de wereld geen personeel te vinden? Er is naar mijn weten geen moeite gedaan om in het buitenland te werven. Laat staan mensen hier beter behandelen/betalen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Omdat het simpelweg niet op te lossen valt er is geen personeel te vinden. Je kunt wel 1000 IC-plekken neer zetten maar die moeten vervolgens wel adequaat bediend worden.
Eh tijdens de eerste coronagolf was bijna de helft van de Nederlanders geen voorstander van het dragen van mondkapjes. Als er dus geen plicht was geweest hadden die er echt geen een op gezet.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:22 schreef Molo het volgende:
[..]
Het is lange tijd verplicht geweest, en wellicht komt dat ook gewoon weer terug. Kijk maar naar Duitsland
En dat laatste, wow, oh wow. Dat laat ik maar even bij jou want ik herken mezelf én de gemiddelde Nederlander daar echt niet in
En dan die mensen daar lekker laten stikken (vrij letterlijk) omdat wij hun zorgpersoneel hebben afgepakt ? Het walgelijke egoïsme van @Molo werkt kennelijk inspirerend.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:27 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
In heel de wereld geen personeel te vinden? Er is naar mijn weten geen moeite gedaan om in het buitenland te werven. Laat staan mensen hier beter behandelen/betalen.
Haha, ik denk het niet, hoor. Alles is al een miljoen-miljard keer gezegd. Er is verbazingwekkend weinig veranderd in 2,5 jaar.quote:
Nee niet opgelost. Maar je kan niet niks doen. Een mondkapje dragen is een relatief onschuldige manier om wat bescherming te bieden aan kwetsbaren.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:26 schreef Molo het volgende:
[..]
Dan maar iedereen mondmaskers voor. Opgelost
Heerlijk wel als je brein zo werkt
Ik weet niet of je het nog weet maar er waren verschillende coronagolven. Er waren periodes dat het rustig in Azie was en hier gekkenhuis. En als die landen het zorgpersoneel zelf nodig hadden dan zullen ze dat aangeven. Jij probeert het liever niet eens begrijp ik.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:32 schreef Elan het volgende:
[..]
En dan die mensen daar lekker laten stikken (vrij letterlijk) omdat wij hun zorgpersoneel hebben afgepakt ? Het walgelijke egoïsme van @:Molo werkt kennelijk inspirerend.
En wat zag je, mensen waren aantoonbaar behoorlijk compliant met maatregelen. Meer dan verwacht, ook bij zaken waar helemaal geen tot nauwelijks grond voor was.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Eh tijdens de eerste coronagolf was bijna de helft van de Nederlanders geen voorstander van het dragen van mondkapjes. Als er dus geen plicht was geweest hadden die er echt geen een op gezet.
Fuck, zelfs met die plicht stonden sociale media vol met filmpjes van recalcitrante idioten die op elke manier het gezag probeerden te ondermijnen. Kortom die gemiddelde Nederlander van jou. Bestaat niet.
In 2020/2021 misschien niet. Maar nu kan dat best. Moeten we eens proberen. Beetje doorgaan met hoe het de afgelopen maanden ging zeg maar. Moeten toch eens een winter doorkomen zonder beperkingen; anders blijf je er maar in hangen. Je kan niet zeggen dat we sowieso iets moeten doen als je nooit probeert hoe het gaat als je niks doet.quote:
Hier scoor je echt punten mee trouwens.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Het walgelijke egoïsme van @:Molo werkt kennelijk inspirerend.
Ik moest wel lachen erdoor, waardoor er een stuk appel uit mijn mond vloogquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hier scoor je echt punten mee trouwens.
Zou het verplegend personeel daar niet ook tijd nodig hebben om even tot wat broodnodige rust te komen na een golf? Of is dat een privilege dat exclusief voor Westers zorgpersoneel is weggelegd tijdens de zomermaanden?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:35 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Ik weet niet of je het nog weet maar er waren verschillende coronagolven. Er waren periodes dat het rustig in Azie was en hier gekkenhuis. En als die landen het zorgpersoneel zelf nodig hadden dan zullen ze dat aangeven. Jij probeert het liever niet eens begrijp ik.
Er is vorig jaar aan het eind van de zomer ook geprobeerd om niks te doen. Totdat de ICs vol waren. Ik denk dat het plan dit jaar min of meer hetzelfde is. Net zolang niks doen, tot het niet meer gaat.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:38 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
In 2020/2021 misschien niet. Maar nu kan dat best. Moeten we eens proberen. Beetje doorgaan met hoe het de afgelopen maanden ging zeg maar. Moeten toch eens een winter doorkomen zonder beperkingen; anders blijf je er maar in hangen. Je kan niet zeggen dat we sowieso iets moeten doen als je nooit probeert hoe het gaat als je niks doet.
Vorig jaar rond deze tijd hadden we al de coronapas en waren maskers in het OV (alweer) verplicht. Wat dat betreft ziet het er nu echt vele malen rooskleuriger uit.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is vorig jaar aan het eind van de zomer ook geprobeerd om niks te doen. Totdat de ICs vol waren. Ik denk dat het plan dit jaar min of meer hetzelfde is. Net zolang niks doen, tot het niet meer gaat.
Ik ken maar één land dat af en toe medisch personeel "uitleent" aan andere landen: Cuba.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:35 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Ik weet niet of je het nog weet maar er waren verschillende coronagolven. Er waren periodes dat het rustig in Azie was en hier gekkenhuis. En als die landen het zorgpersoneel zelf nodig hadden dan zullen ze dat aangeven. Jij probeert het liever niet eens begrijp ik.
Omdat alles vrijwel alles aan ingevoerde regelgeving direct verplicht was en er forse boetes werden uitgedeeldquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:37 schreef Molo het volgende:
mensen waren aantoonbaar behoorlijk compliant met maatregelen
Alleen komt het dit jaar wel goed joh. We hebben dit jaar februari/maart alle maatregelen eruit gedonderd terwijl dat traditioneel de heftigste periode is qua ziekenhuisbezetting. Maatregelen hebben veel te veel schade veroorzaakt en het kabinet steekt graag de kop in het zand over het wanbeleid afgelopen winter. Lekker laten gaan dus, inderdaad.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is vorig jaar aan het eind van de zomer ook geprobeerd om niks te doen. Totdat de ICs vol waren. Ik denk dat het plan dit jaar min of meer hetzelfde is. Net zolang niks doen, tot het niet meer gaat.
Dat zeiden ze vorig jaar ook. Sterker nog, dat zeiden ze in 2020 al.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Alleen komt het dit jaar wel goed joh.
Dat is pertinent niet waar. In Nederland waren het zeer lang dringende adviezen en niet verplichtquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Omdat alles vrijwel alles aan ingevoerde regelgeving direct verplicht was en er forse boetes werden uitgedeeld![]()
Aan de andere kant kan ik me nog publicaties uit de PCG herinneren amper de helft testte bij klachten en een derde met een positieve test gewoon op pad ging. Terwijl juist daar de winst te behalen is/was qua maatregelen om verspreiding tegen te gaan.
Je ziet nu de vaccinatiebereidheid ook weer dramatische vormen aannemen.
Maar nu zeg ik hetquote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat zeiden ze vorig jaar ook. Sterker nog, dat zeiden ze in 2020 al.
Enige waar ooit dringende adviezen over waren betrof zaken in de privésfeer die men niet kon handhavenquote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:01 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat is pertinent niet waar. In Nederland waren het zeer lang dringende adviezen en niet verplicht
Hou toch op met je onwaarheden en aannames als feiten te presenteren
En je kunt, nogmaals, de situatie van toen echt totaal niet vergelijken met nu.
Ja, we gaan het zien. Maar eigenlijk is dit al het beleid sinds het begin: we doen niks, tenzij de IC omvalt. Aangezien het nu nog relatief rustig op de IC is, verwacht ik weinig verdere maatregelen de komende tijd.quote:
https://www.reuters.com/a(...)rators-idUSKBN2101IMquote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:54 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik ken maar één land dat af en toe medisch personeel "uitleent" aan andere landen: Cuba.
De usual suspects wellicht.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:14 schreef 4-elements het volgende:
Zijn er echt mensen die verwachten dat de IC omvalt met Omicron?
Dat lijkt onwaarschijnlijk. In België ligt het aantal ziekenhuisopnames en het totaal aantal patienten ongeveer 40% hoger dan in oktober vorig jaar, maar op de IC liggen 40% minder patienten.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:14 schreef 4-elements het volgende:
Zijn er echt mensen die verwachten dat de IC omvalt met Omicron?
Natuurlijk niet.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:14 schreef 4-elements het volgende:
Zijn er echt mensen die verwachten dat de IC omvalt met Omicron?
Zelfde ongeveer hier, maar "met" corona wordt hier nu ook meegeteld, dat vertekend de situatie ook.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:22 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat lijkt onwaarschijnlijk. In België ligt het aantal ziekenhuisopnames en het totaal aantal patienten ongeveer 40% hoger dan in oktober vorig jaar, maar op de IC liggen 40% minder patienten.
Ik kan mij nog de drie weken herinneren dat het mondkapje zelfs in de collegezaal ‘verplicht’ was. Zelfs de hoogste baas van de faculteit liet vrij duidelijk doorschemeren daar werkelijk niets op uit te doen…quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Alleen komt het dit jaar wel goed joh. We hebben dit jaar februari/maart alle maatregelen eruit gedonderd terwijl dat traditioneel de heftigste periode is qua ziekenhuisbezetting. Maatregelen hebben veel te veel schade veroorzaakt en het kabinet steekt graag de kop in het zand over het wanbeleid afgelopen winter. Lekker laten gaan dus, inderdaad.
Zelfs zoiets als mondkapjes gaan niet meer terugkomen, Nederland is altijd van nature een land geweest waar dat soort regeltjes niet zo werken. Ga je weer mondkapjes verplichten in het OV dan veroorzaak je weer gedoe met mensen die het niet willen dragen en agressief worden, OV-personeel wat er niet op wil controleren, algemeen chagrijn onder de bevolking onder het mom van betutteling, files omdat mensen het OV ontwijken omdat ze geen mondkapje willen dragen, en dat terwijl het niet een duidelijk specifiek doel dient. Oke, mensen die snel vatbaar zijn om in het ziekenhuis te komen door een infectieziekte zullen zich misschien iets veiliger voelen in het OV, maar zonder strikte naleving van de maatregel zal het qua cijfers nauwelijks een verschil maken, met nog de vraag of het nu nog nuttig is om de ziekenhuiscijfers specifiek laag te houden, je kan daar een maatschappij niet op inrichten. Dat is alleen relevant als een golf de capaciteit dreigt te exploderen maar dat die dreiging in de toekomst voorkomen kan worden (door opnemende immuniteit en vaccinaties) maar dat is niet meer het geval.
Het is het gewoon niet waard.
Ja, die PR stunt herinner ik me ook. China was trouwens niet het enige land, ook Rusland stuurde toen (militair) medisch personeel.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:17 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
https://www.reuters.com/a(...)rators-idUSKBN2101IM
Dat is het probleem van de huidige maatschappij, iedereen eist dat alles maakbaar is.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 13:38 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Die afweging kan je niet maken als je niet duidelijk kan uitleggen wat voor een effect die school sluiting nou daadwerkelijk had. Of wat de schade zou zijn bij de kinderen. Des te kwalijker dat ze nu, 2.5 jaar na de start van Corona nog steeds niet genoeg onderbouwing hebben voor bepaalde maatregelen.
Ik wil wel een duidelijke onderbouwing zien ja, als je er in potentie enorm veel mensen mee raakt. Het is niet iets kleins of zo he. Kinderen die niet meer naar school mochten, mensen die hun huis niet meer uit mochten 's avonds, etc. ''Mensen zijn toch nooit tevreden en we kunnen het toch nooit goed doen'' is voor mij ook niet echt een geldige reden om weg te komen met zulke impactvolle besluiten die amper tot niet onderbouwd werden.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is het probleem van de huidige maatschappij, iedereen eist dat alles maakbaar is.
En dat is gewoon niet het geval.
Verder kan men het nooit goed doen, in het begin was er veel kritiek op het openhouden van de scholen, terwijl het land verder op slot zat
En is bovendien ook onjuist. Als jij goed kan uitleggen waarom je wat doet, dan kan dat echt wel op brede steun rekenen. Natuurlijk zijn er dan altijd mensen ontevreden, maar dat is bij eender welk besluit het geval. In plaats daarvan blijft men maar hangen in het narratief dat de gereedschapskist als geheel "wel zal werken", maar dat het effect van elk stuk gereedschap onmogelijk te individualiseren is, terwijl dat natuurlijk best (bij benadering) kan na inmiddels 2,5 jaar. Dat totale gebrek aan gedrevenheid om tot een zinnige evaluatie te komen en dus opnieuw, ondanks alle waarschuwingen vooraf, in een ad-hoc pavlov-reactiespel te belanden, is wat de meeste mensen stoort - van beide zijden overigens.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
''Mensen zijn toch nooit tevreden en we kunnen het toch nooit goed doen'' is voor mij ook niet echt een geldige reden om weg te komen met zulke impactvolle besluiten die amper tot niet onderbouwd werden.
Het was natuurlijk wel kerstvakantie he. Best veel honden deden dat, ook van boven de rivieren.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Natuurlijk waren er genoeg mensen die dat deden, maar ik denk vooral vanuit de grensregio. Als je boven de rivieren woont, ga je niet "even" naar België, dat doet geen hond.
Ik krijg plots een ontzettende zin om hier een hondengifje te plaatsen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:31 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het was natuurlijk wel kerstvakantie he. Best veel honden deden dat, ook van boven de rivieren.
Tja, wat is veel? Een paar duizend mensen? Vast. Een significant deel van de Nederlanders? Lijkt me niet.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:31 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het was natuurlijk wel kerstvakantie he. Best veel honden deden dat, ook van boven de rivieren.
Je doet net of die allemaal 60 uur of meer per week gewerkt hebben om iedereen in leven te houden. Nee hoor, zijn ook gewoon vooral parttimers met genoeg vrije tijd. Tijdens hun werkuren zal het wel heel druk zijn geweest, nou dat hebben we allemaal wel eens.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Zou het verplegend personeel daar niet ook tijd nodig hebben om even tot wat broodnodige rust te komen na een golf? Of is dat een privilege dat exclusief voor Westers zorgpersoneel is weggelegd tijdens de zomermaanden?
Tjah er zijn ook veel jongeren met ziektes of kenissen die ziek zien.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik kan mij nog de drie weken herinneren dat het mondkapje zelfs in de collegezaal ‘verplicht’ was. Zelfs de hoogste baas van de faculteit liet vrij duidelijk doorschemeren daar werkelijk niets op uit te doen…
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tjah er zijn ook veel jongeren met ziektes of kenissen die ziek zien.
Soms moet je een klein beetje solidair zijn en maar gewoon dat ding opzetten.
Er waren drie maatregelen die echt superzwaar ingrepen in grondrechten en alle drie zijn de of een uitgesproken fiasco of nog steeds niet onderbouwd. Avondklok, schoolsluiting en de sluiting van de verpleeghuizen in de eerste golf.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 15:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik wil wel een duidelijke onderbouwing zien ja, als je er in potentie enorm veel mensen mee raakt. Het is niet iets kleins of zo he. Kinderen die niet meer naar school mochten, mensen die hun huis niet meer uit mochten 's avonds, etc. ''Mensen zijn toch nooit tevreden en we kunnen het toch nooit goed doen'' is voor mij ook niet echt een geldige reden om weg te komen met zulke impactvolle besluiten die amper tot niet onderbouwd werden.
Vind je dat grappig?quote:
In ieder geval ruim 20.000 in een paar dagen die met de trein kwamen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tja, wat is veel? Een paar duizend mensen? Vast. Een significant deel van de Nederlanders? Lijkt me niet.
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vind je dat grappig?
Zijn gewoon adviezen van de wetenschap, een prominente adviseert jou en mij bijvoorbeeld dit:
https://twitter.com/Bleek(...)HHwWgoDT7fPrge0rAAAA
Denk eerder tienduizenden per dag.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tja, wat is veel? Een paar duizend mensen? Vast. Een significant deel van de Nederlanders? Lijkt me niet.
Wat een aannames allemaal. Je bent de beelden vergeten zeker van buitenlands zorgpersoneel die letterlijk overwerkt omvielen?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:39 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Je doet net of die allemaal 60 uur of meer per week gewerkt hebben
Nee hoor, zijn ook gewoon vooral parttimers met genoeg vrije tijd.
Tijdens hun werkuren zal het wel heel druk zijn geweest, nou dat hebben we allemaal wel eens.
Oh jippie. Chantal. Waar blijven Syreethavoorweinigcovid, Valerie, Ginny en Asha?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vind je dat grappig?
Zijn gewoon adviezen van de wetenschap, een prominente adviseert jou en mij bijvoorbeeld dit:
https://twitter.com/Bleek(...)HHwWgoDT7fPrge0rAAAA
Het werkethos en zaken als aantal vakantiedagen en werknemersrechten verschillen nogal in "het buitenland".quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:47 schreef Elan het volgende:
Je bent de beelden vergeten zeker van buitenlands zorgpersoneel die letterlijk overwerkt omvielen?
Ach de beelden. Van die sensatiemedia. Ken wel tientallen mensen die in de zorg werken en een paar heel goed die op corona-afdelingen werken en die spreek ik vaak. Met een daarvan ga ik zelfs vaak mee paardrijden. Lekker een paar keer per week samen door het bos terwijl in het ziekenhuis allerlei mensen lagen te creperen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een aannames allemaal. Je bent de beelden vergeten zeker van buitenlands zorgpersoneel die letterlijk overwerkt omvielen?
Allemaal parttimers die in hun vrije tijd hier maar ons uit de problemen hadden moeten helpen.
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Vraag me af in wat voor fantasiewereld jij leeft.
Dus.quote:Het blijkt sinds een aantal weken voor iedereen mogelijk nu al een herhaalprik tegen het coronavirus te halen. Op de site van de GGD stond eerst een leeftijdslimiet, omdat nog niet alle geboortejaren aan de beurt zijn, maar die limiet is recent verwijderd.
Maar spuiten ze inmiddels al met de BA4/5 update, of krijgen mensen nog steeds een vaccin tegen een variant die niet meer voorkomt?quote:
Je vergeet Wim Schellekens.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:47 schreef josja het volgende:
[..]
Oh jippie. Chantal. Waar blijven Syreethavoorweinigcovid, Valerie, Ginny en Asha?
Maakt niks uit aldus Koopmans gisteren. Zoals we weten is de informatievoorziening vlekkeloos en tot hier toe altijd betrouwbaar gebleken. Dus dan moeten we dat maar geloven.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar spuiten ze inmiddels al met de BA4/5 update, of krijgen mensen nog steeds een vaccin tegen een variant die niet meer voorkomt?
Heb jij hem al als zijnde onderwijzer? Bedoel, in jouw tak van sport moet je al helemaal niet willen uitvallen of iemand besmetten gezien de kwetsbare omgeving en de personeelstekorten.quote:
Wij zijn gidsland.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:55 schreef nostra het volgende:
We staan in ieder geval ruim in de top in Europa qua aantal herhaalprikken; dat valt me nog mee.
Ik ging Wim voor de lol even googlen. Hij doet mee aan de twittertag #zethemop... spontaan kwam ik in een ellendig moeras vol FFP2 kappen. #allehandensamenquote:
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 14:32 schreef Elan het volgende:
[..]
En dan die mensen daar lekker laten stikken (vrij letterlijk) omdat wij hun zorgpersoneel hebben afgepakt ? Het walgelijke egoïsme van @:Molo werkt kennelijk inspirerend.
Eigenlijk is het dragen van kappen in een periode van relatieve rust in de ziekenhuizen best egoïstisch. We zullen dit najaar met zijn allen toch een zeker aantal besmettingen moeten doormaken voordat de collectieve immuniteit weer een beetje op peil is.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:20 schreef josja het volgende:
[..]
Ik ging Wim voor de lol even googlen. Hij doet mee aan de twittertag #zethemop... spontaan kwam ik in een ellendig moeras vol FFP2 kappen. #allehandensamen
Volgende gezondheidcrisis trekken we een blik Chinezen open om de IC te bemannen. Gewoon.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ach de beelden. Van die sensatiemedia. Ken wel tientallen mensen die in de zorg werken en een paar heel goed die op corona-afdelingen werken en die spreek ik vaak. Met een daarvan ga ik zelfs vaak mee paardrijden. Lekker een paar keer per week samen door het bos terwijl in het ziekenhuis allerlei mensen lagen te creperen.
Met je aannames. Vraag me af in wat voor fantasiewereld jij leeft.
De situatie is toch nu ook anders dan met Delta of niet?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:31 schreef Noek het volgende:
[..]![]()
Ja, en volgende week lul je weer compleet anders.
Corona en jij hebben één ding gemeen, je muteert sneller dan de brandweer.
De kapwap in zijn natuurlijke habitat.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:20 schreef josja het volgende:
[..]
Ik ging Wim voor de lol even googlen. Hij doet mee aan de twittertag #zethemop... spontaan kwam ik in een ellendig moeras vol FFP2 kappen. #allehandensamen
Jullie praten langs elkaar heen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ach de beelden. Van die sensatiemedia. Ken wel tientallen mensen die in de zorg werken en een paar heel goed die op corona-afdelingen werken en die spreek ik vaak. Met een daarvan ga ik zelfs vaak mee paardrijden. Lekker een paar keer per week samen door het bos terwijl in het ziekenhuis allerlei mensen lagen te creperen.
Met je aannames. Vraag me af in wat voor fantasiewereld jij leeft.
Wonen er ook honden beneden de rivieren?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:31 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het was natuurlijk wel kerstvakantie he. Best veel honden deden dat, ook van boven de rivieren.
Je hebt helemaal gelijk.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jullie praten langs elkaar heen.
Iemand zei dat er 'gewoon' een berg verplegend personeel uit het buitenland ingevlogen had moeten worden, en Elan zei dat die het daar al hartstikke druk hadden en in de tijden dat het daar relatief rustig was, mochten die misschien ook even uitrusten. Dat ging dus niet over het zorgpersoneel hier, maar in andere landen.
Waar denk je dat mijn hont woont?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:43 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wonen er ook honden beneden de rivieren?![]()
Ja, Mechelse herders.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:43 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wonen er ook honden beneden de rivieren?![]()
Jep.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk.Ik had over het woord "daar" heen gelezen en had het over hier. Terwijl hij het over daar had.
Chantal quoten kan echt niet hoorquote:Op woensdag 12 oktober 2022 16:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vind je dat grappig?
Zijn gewoon adviezen van de wetenschap, een prominente adviseert jou en mij bijvoorbeeld dit:
https://twitter.com/Bleek(...)HHwWgoDT7fPrge0rAAAA
Hond <> hontquote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Waar denk je dat mijn hont woont?
quote:Op woensdag 12 oktober 2022 10:15 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
De OVV snapt het niet, informatie moet je niet willen. Dat zorg er alleen maat voor dat mensen onderbouwde kritiek kunnen leveren. Dat moet je niet willen.
Groet,
Mark & Hugo
Dat ze dit gedrocht en andere maatregelen hebben geïntroduceerd is echt te belachelijk voor woorden.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 10:47 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Mijn goede vriend de avondklok krijgt ook nog even een tik
Dat valt ook wel mee. Een mondmasker geeft gewoon net iets meer bescherming dan zonder. Ook qua hoeveelheid virus materiaal.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 17:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
https://www.berliner-zeit(...)einfuehren-li.275830
In Duitsland poepen ze alweer de broek vol.
Nu nog steeds komen aanzetten met een algehele draagplicht schaar ik wel onder broekpoepen ja. Val gewoon niet de hele samenleving weer lastig met deze ongein en accepteer dat er altijd risico's zullen zijn voor sommigen. Ook leuk dat winkeliers en andere gelegenheden weer politieagent mogen gaan spelen, zullen ze echt blij mee zijn.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 18:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat valt ook wel mee. Een mondmasker geeft gewoon net iets meer bescherming dan zonder. Ook qua hoeveelheid virus materiaal.
Dat is gewoon hun beleid, gebaseerd op wat de samenleving graag ziet. Dat jij dat schaart onder broekpoepen zegt meer over jou dan hun.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 18:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nu nog steeds komen aanzetten met een algehele draagplicht schaar ik wel onder broekpoepen ja. Val gewoon niet de hele samenleving weer lastig met deze ongein en accepteer dat er altijd risico's zullen zijn voor sommigen.
Die hebben momenteel wel andere problemen. Namelijk inflatie die gierend uit de hand loopt waardoor horeca amper volk trekt.quote:Ook leuk dat winkeliers en andere gelegenheden weer politieagent mogen gaan spelen, zullen ze echt blij mee zijn.
En waar baseer jij dat precies op?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 18:18 schreef Elan het volgende:
Dat is gewoon hun beleid, gebaseerd op wat de samenleving graag ziet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |