SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree of @Nattekat om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel![]()
quote:Op woensdag 28 september 2022 10:07 schreef aloa het volgende:
[..]
September is nog steeds warmer dan normaal.
Over de gehele maand gezien dan.quote:Op woensdag 28 september 2022 10:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Gemiddelde 18 en en wij hebben dagen 12.
Vergeleken met gisteren is het redelijk jaquote:Op woensdag 28 september 2022 13:30 schreef INViCTuS het volgende:
Vandaag is wel weer aardig. 5 graden erbij nog
Toch bijzonder, hier ook midden van het land en het heeft echt geen druppel geregend, grootste deel van de dag was het zonnig en eerder wat warm dan frisquote:Op woensdag 28 september 2022 20:10 schreef -Sigaartje het volgende:
Ik heb zelden zoveel prachtige luchten gezien en zelden zulke onweersbuien meegemaakt (midden van het land).
GENIETEN met hoofdletters.
SNEEUW !!!quote:Op woensdag 28 september 2022 20:34 schreef heywoodu het volgende:
Oeh, een eerste 0 op de kaart
[ afbeelding ]
13 oktober was het vroegst, dus het zou wel tof zijnquote:
De gasvoorraden vinden dit niet leuk.quote:Op woensdag 28 september 2022 20:34 schreef heywoodu het volgende:
Oeh, een eerste 0 op de kaart
[ afbeelding ]
Gewoon een jas aan.quote:Op woensdag 28 september 2022 21:51 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
De gasvoorraden vinden dit niet leuk.
Een deel zal een trui aan trekken maar dit is wel zorgelijk voor het kabinet en voor de Groningers. Vorig jaar was oktober nog erg zacht en dat scheelt nogal.quote:
Tuurlijk, ideaal is het allemaal niet. Maar ik weet wel dat ik hier toch echt eerder een dik vest of een jas erbij pak en pas als het dan ook te koud wordt de verwarming aan ga zettenquote:Op woensdag 28 september 2022 21:57 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Een deel zal een trui aan trekken maar dit is wel zorgelijk voor het kabinet en voor de Groningers. Vorig jaar was oktober nog erg zacht en dat scheelt nogal.
Trekt je vriendin dat? Hoewel ze natuurlijk wel wat gewend is vanwege het wintersporten.quote:Op woensdag 28 september 2022 22:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tuurlijk, ideaal is het allemaal niet. Maar ik weet wel dat ik hier toch echt eerder een dik vest of een jas erbij pak en pas als het dan ook te koud wordt de verwarming aan ga zetten
Man's not hotquote:Op woensdag 28 september 2022 22:32 schreef dick_laurent het volgende:
Mensen die binnen gaan zitten met een jas aan
Ga dan gewoon onder een deken liggen ofzo.
Ja hoor, die zit al regelmatig met d'r winterjas aan een serie te kijken ofzo en dan komt het wel goed, vind ze zelfs fijnquote:Op woensdag 28 september 2022 22:03 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Trekt je vriendin dat? Hoewel ze natuurlijk wel wat gewend is vanwege het wintersporten.
Ik heb de gordijnen nog dicht. Eerst douchen en aankleden voor ik naar buiten kijkquote:
Die pik ik voor het weerbericht vanavondquote:Op donderdag 29 september 2022 07:52 schreef bondage het volgende:
Beetje mistig maar levert wel leuke plaatjes op![]()
[ afbeelding ]
Ik vind een jas buiten al niet fijn.quote:Op woensdag 28 september 2022 22:32 schreef dick_laurent het volgende:
Mensen die binnen gaan zitten met een jas aan
Ga dan gewoon onder een deken liggen ofzo.
quote:Op donderdag 29 september 2022 08:11 schreef DJMO het volgende:
[..]
Die pik ik voor het weerbericht vanavond
Mijn vriendin netzo, gewoon in een skipak in huis rondlopen. Ze vind het ook fijn en behagelijk dus waarom nietquote:Op donderdag 29 september 2022 06:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja hoor, die zit al regelmatig met d'r winterjas aan een serie te kijken ofzo en dan komt het wel goed, vind ze zelfs fijn
Het went inmiddels wel.quote:Op donderdag 29 september 2022 09:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Jammer dat het weekend zo verregend
Opbokken met dit halfzachte weer ik wil echte kou?quote:
Dat is wel jammer idd.quote:Op donderdag 29 september 2022 09:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Jammer dat het weekend zo verregend
Hier was er sprake van een zware onweersbui die lang bleef hangen met een enorme bak water.quote:Op woensdag 28 september 2022 20:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toch bijzonder, hier ook midden van het land en het heeft echt geen druppel geregend, grootste deel van de dag was het zonnig en eerder wat warm dan fris
Walgelijk ja. Echt twee dagen vol regen na morgen en maandag prima dagen om wat te doen. Vandaag en gisteren waren ook top.quote:Op donderdag 29 september 2022 09:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Jammer dat het weekend zo verregend
Bijnaquote:Op donderdag 29 september 2022 10:04 schreef Resistor het volgende:
[..]
Opbokken met dit halfzachte weer ik wil echte kou?
Ik zag vanmiddag ook zo'n mooitjequote:Op donderdag 29 september 2022 18:21 schreef Dagoduck het volgende:
[ afbeelding ]
Bijzonder wolkje zo zonder regen of onweer.
Wat ben je toch een lekker huisvrouwtjequote:Op vrijdag 30 september 2022 11:36 schreef dick_laurent het volgende:
Beter! Vandaag valt me ook mee. Wellicht kan ik de was straks zelfs buiten laten drogen. Wat een luxe zou dat zijn
Genotquote:Op vrijdag 30 september 2022 18:33 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
Al een bult meeuwen hier in de lucht. Erg mooi. @:haags
Niet meer gelukkig.quote:Op zaterdag 1 oktober 2022 09:30 schreef Resistor het volgende:
[ afbeelding ]
Niet eens bij de droogste 5%
Zwak jaar.quote:Op zaterdag 1 oktober 2022 09:30 schreef Resistor het volgende:
[ afbeelding ]
Niet eens bij de droogste 5%
Dus we staan hier in de top 5 van beide lijstjes. Heel tegenstrijdig, maar goedquote:Op zaterdag 1 oktober 2022 10:12 schreef Dagoduck het volgende:
Nu driekwart jaar erop zit is het wel een mooi moment om weer even naar de zonuren en neerslagcijfers te kijken tot nu toe.
Zonuren:
2046.5 Den Helder
2019.8 Hoek van Holland
2013.1 Vlissingen
2004.0 Stavoren
2001.7 Voorschoten
1994.9 Wijk aan Zee
...
1794.0 Deelen
1785.7 Hoogeveen
1769.7 Nieuw Beerta
1756.4 Eelde
1745.1 Arcen
Neerslag in mm:
608.7 Hoorn (Terschelling)
596.1 De Bilt
595.1 Cabauw
584.7 Lauwersoog
582.7 Voorschoten
...
438.5 Arcen
428.9 Heino
412.1 Hupsel
408.1 Westdorpe
Veel regenbogen gezien?quote:Op zaterdag 1 oktober 2022 10:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dus we staan hier in de top 5 van beide lijstjes. Heel tegenstrijdig, maar goed
Boh, in één maand zowat een meter eraf.quote:Op zaterdag 1 oktober 2022 09:30 schreef Resistor het volgende:
[ afbeelding ]
Niet eens bij de droogste 5%
Nice onequote:
Prima temperatuur om in te fietsen. Scheelt weer een laag. Lekker wel. Alleen een beetje te grijsquote:Op woensdag 5 oktober 2022 07:13 schreef heywoodu het volgende:
Moet zo een klein uur fietsen, ik had de hoop dat het in elk geval lekker fris was, maar het is gewoon 15 graden al
Waarom zo ver vooruit kijken? De 14 daagse geeft een iets dalende temperatuur naar 15-17 graden en af en toe een bui. Dan zijn we alweer halverwege Oktober.. zo slecht is dat niet voor deze tijd.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 08:46 schreef dick_laurent het volgende:
Ik ga niet meer uit van een lange stabiele droge zonnige periode. Wellicht een zonnig dagje tussendoor zo nu en dan, maar de vooruitzichten zijn redelijk duidelijk.
Naja ik bedenk die 30 daagse niet he. Plus, het is meer een trend die ze aangeven dan een hele specifieke voorspelling.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 08:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Waarom zo ver vooruit kijken? De 14 daagse geeft een iets dalende temperatuur naar 15-17 graden en af en toe een bui. Dan zijn we alweer halverwege Oktober.. zo slecht is dat niet voor deze tijd.
Achjaa, dit zijn standaard een beetje de laatste weken van het jaar waarin je echt 'mooi' weer kunt verwachten met (te) hoge temperaturen zoals vandaag ineens 20-22 graden wordt. Dat het over een week of 3-4 dalend richting 10 graden of minder gaat is nou eenmaal wat bij die periode hoort.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 08:52 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Naja ik bedenk die 30 daagse niet he. Plus, het is meer een trend die ze aangeven dan een hele specifieke voorspelling.
Teleurstellende dag weer idd. Zwaar bewolkt en een fris windjequote:Op woensdag 5 oktober 2022 10:35 schreef bloodymary1 het volgende:
Waar blijft die mooie nazomerse dag die vandaag zou komen? Gisteren was mooier.
Klopt maar dat geldt ook voor afgelopen weekend, we zouden zo ongeveer verzuipen.... op vrijdagavond na werkelijk waar het hele weekend geen druppel regen meer gezien/gevoeld.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 10:35 schreef bloodymary1 het volgende:
Waar blijft die mooie nazomerse dag die vandaag zou komen? Gisteren was mooier.
Zitten dan ook alweer in de buurt van november. Deze winter gauw skippen..quote:Op woensdag 5 oktober 2022 11:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Voorlopig nog warmer dan september, prima.
Moet er nog niet aan denken. Ik merk nu al dat de vroege zonsondergang gewoon slecht valt bij mij, en dan moet de wintertijd nog komenquote:Op woensdag 5 oktober 2022 12:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zitten dan ook alweer in de buurt van november. Deze winter gauw skippen..
Winter kennen we hier nietquote:Op woensdag 5 oktober 2022 12:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zitten dan ook alweer in de buurt van november. Deze winter gauw skippen..
Lol, in Omyakon (of hoe je het ook moet spellen) is dit gewoon nu al het weer in Oktoberquote:
Dat is ook weer waar. En nu komt het zonnetje hier toch echt door.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 12:01 schreef Haags het volgende:
[..]
Klopt maar dat geldt ook voor afgelopen weekend, we zouden zo ongeveer verzuipen.... op vrijdagavond na werkelijk waar het hele weekend geen druppel regen meer gezien/gevoeld.
quote:Op woensdag 5 oktober 2022 12:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Moet er nog niet aan denken. Ik merk nu al dat de vroege zonsondergang gewoon slecht valt bij mij, en dan moet de wintertijd nog komen
Nou ja dit dan. Die donkere dagen kunnen me gestolen worden.quote:
Vooral die donkere ochtenden..quote:Op woensdag 5 oktober 2022 13:13 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
[..]
Nou ja dit dan. Die donkere dagen kunnen me gestolen worden.
Dat is rot maar dat het vervolgens om half vier am begint te schemerenquote:
quote:Op woensdag 5 oktober 2022 12:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Moet er nog niet aan denken. Ik merk nu al dat de vroege zonsondergang gewoon slecht valt bij mij, en dan moet de wintertijd nog komen
Probeer eens een daglicht lamp in de ochtend. Ik heb er sinds dit jaar zelf eentje, en ik voel me stukken beter dan vorig jaar. Lig wel vroeg in bed vaak, maar heb s ochtends minder moeite om de dag te starten dankzij die lichtbril.quote:
Het kost me simpelweg iets meer moeite, maar zodra ik eenmaal uit bed stap ben ik ook echt wakker en aan, dus voor mij onnodig om zoiets aan te schaffen.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 13:23 schreef DJMO het volgende:
[..]
[..]
Probeer eens een daglicht lamp in de ochtend. Ik heb er sinds dit jaar zelf eentje, en ik voel me stukken beter dan vorig jaar. Lig wel vroeg in bed vaak, maar heb s ochtends minder moeite om de dag te starten dankzij die lichtbril.
Beter! Vorig jaar had ik er zoveel last van dat ik aan de antidepressivia moest nu voel ik me vele malen beter gelukkig. Denk overigens ook dat het zo lang zulk mooi weer is geweest dat het nu pas begint door te dringen dat we naar de herfst gaan. Vorig jaar voelde ik me in september al ellendig.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 13:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het kost me simpelweg iets meer moeite, maar zodra ik eenmaal uit bed stap ben ik ook echt wakker en aan, dus voor mij onnodig om zoiets aan te schaffen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |