Omdat ik vanochtend aan het sporten was en daarna naar het centrum was voor wat boodschappen.quote:Op zaterdag 26 november 2022 12:57 schreef Lienekien het volgende:
Waarom is dit topic nog steeds open?
WGR / Scheiding. Totale kosten alimentatie en kinderalimentatie?
Ik heb gistermiddag al TR’s gezet.quote:Op zaterdag 26 november 2022 13:28 schreef Rene het volgende:
[..]
Omdat ik vanochtend aan het sporten was en daarna naar het centrum was voor wat boodschappen.
ohquote:Op zaterdag 26 november 2022 13:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb gistermiddag al TR’s gezet.
Zekersquote:Op vrijdag 2 december 2022 22:39 schreef BasEnAad het volgende:
WGR / Post hier je laatste aankoop/verkoop #5 Just Keep Buying
Mag deze gereekst?
Het gaat me om de houding, het hard spelen, overal op in hakken en het feit dat je tweemaal de discussie aan gaat (met onnodig lange berichten wat mij betreft) en daarmee het topic van de TS overneemt maakt het dat ik het arelaxt posten noem. Vooral de stellige 'wijs jij maar aan' mijn kant op is onprettig en zal ook andere users niet uitnodigen om mee te posten in het topic.quote:Op maandag 19 december 2022 19:33 schreef SpecialK het volgende:
[..]
wijs maar aan waar ik de eerste stap deed om arelaxed te doen tegen mensen die het niet al waren of richting de TS of mij.
volledig arbitrair dat het boze oog van mordor dus valt op mijn weldoordachte posts die het lengte hebben omdat ik accuraat de karikaturen van de dogpile in dat topic bloot leg.. maar de korte (en volgens jou dus acceptabele) trollberichten van mensen die alleen daar zijn om de TS in de zeik te nemen... die ontsnappen het oog.quote:Op maandag 19 december 2022 19:39 schreef Rene het volgende:
[..]
Het gaat me om de houding, het hard spelen, overal op in hakken en het feit dat je tweemaal de discussie aan gaat (met onnodig lange berichten wat mij betreft) en daarmee het topic van de TS overneemt maakt het dat ik het arelaxt posten noem. Vooral de stellige 'wijs jij maar aan' mijn kant op is onprettig en zal ook andere users niet uitnodigen om mee te posten in het topic.
Dat mag wel een tandje minder. Cut some slack.
quote:Op maandag 24 oktober 2022 18:49 schreef ludovico het volgende:
Hier mijn kant van het verhaal:
Hier begon het gezeik mee:
[..]
Totaal uit context gehaald, want het refereerde gewoon naar waar het over ging in het vorige topic toen dat sluitte.
Leandra heeft met mij een agressieve hatelijke verhouding en komt giftig uit de hoek. Dat moet ik maar lekker aan me voorbij laten gaan, ja dikke lul, dat gezeik, dus ik maak het luchtig en verhelder waar de TT vandaan komt.
[..]
[..]
Gif gif gif,
Wil je een goede sfeer op het forum dan roep je Leandra tot de orde dat ze niet zo moet zeiken en die giftige houding naar mij een keer moet afkappen, ze doet net alsof ik door haar brievenbus heb zitten poepen.
Coolguy heb ik ook echt 0 vertrouwen in qua objectiviteit, maar we zullen zien of deze post mag blijven staan.![]()
En het gaat maar door.quote:Op woensdag 21 december 2022 13:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Gejankzak over migratie heeft ook geen reet te maken met dit topic, ga je xenofobie maar weer in een topic uiten waar het wel on-topic is.
Ik kan van de termen wel een bingo-kaart gaan maken.quote:Op woensdag 21 december 2022 14:07 schreef Leandra het volgende:
Ja joh, drama maken over woorden als "gejankzak" en "xenofobie" en tegelijkertijd ook nog even een staaltje misogynie er tegenaan, met je "tijd van de maand".
Wat een domme paternalistische zak ben je dan
Waarom is mijn post verwijderd?quote:Op woensdag 21 december 2022 20:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik weet dat dit dan weer pseudomodden is hoor, maar volgens de userpolicy is het toch niet toegestaan om topics vol te baggeren met trollbeschuldigingen?
Deze reeks wordt er behoorlijk door verziekt in elk geval: WGR / Vermoeden van fraude #3
Dat was voor het slapen gaan, de strekking was iets met troll of in ieder geval het topic in twijfel trekken in de eerste reactie gelijk. Onnodig.quote:
Uhuh onzin … ik trok een detail in twijfel en vroeg TS daar naar.quote:Op donderdag 22 december 2022 06:57 schreef Rene het volgende:
[..]
Dat was voor het slapen gaan, de strekking was iets met troll of in ieder geval het topic in twijfel trekken in de eerste reactie gelijk. Onnodig.
Wellicht heb ik het iets te snel geoordeeld. Maar het kwam op mij over alsof je het geheel in twijfel trok.quote:Op donderdag 22 december 2022 10:21 schreef r_one het volgende:
[..]
Uhuh onzin … ik trok een detail in twijfel en vroeg TS daar naar.
Net als AnneX (alleen dan de korte versie): de papieren administratie is foetsie en de boekhouder heeft - nog steeds - helemaal niks door???
Ik heb mijn bedenkingen ja maar uit die niet. Dit detail vond ik echter niet meer te rijmen, TS klaarblijkelijk wel.quote:Op donderdag 22 december 2022 10:37 schreef Rene het volgende:
[..]
Wellicht heb ik het iets te snel geoordeeld. Maar het kwam op mij over alsof je het geheel in twijfel trok.
In orde. Dan ben ik te snel geweest. Excuses!quote:Op donderdag 22 december 2022 11:06 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik heb mijn bedenkingen ja maar uit die niet. Dit detail vond ik echter niet meer te rijmen, TS klaarblijkelijk wel.
No problemquote:Op donderdag 22 december 2022 11:23 schreef Rene het volgende:
[..]
In orde. Dan ben ik te snel geweest. Excuses!
Done.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 16:25 schreef baskick het volgende:
Het topic ontspoort aardig door en vanaf rival in WGR / Kantorencomplex besluit nood diesel aggregaat te plaatsen. Misschien even wat vegen? Het voegt 0 toe aan het topic.
Ik neem aan dat je doelt op de post van sirdanilot. Dat is al behandeld via de mail. Dat hoeft niet op tig plaatsen nog behandeld te worden. En Danny heeft die posts niet aangepast, dat was ik.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:11 schreef Leandra het volgende:
Heeft Danny nou serieus posts van een WGR-mod in WGR verwijderd en aangepast omdat een user daarover gejammerd heeft?
Wat is er gebeurd met "Ken je users"?
Ik vind dit echt bizar, zeker een subforum als WGR dat altijd heel waardevol was omdat de adviezen over het algemeen van hoog niveau waren omdat er nou eenmaal een hoop kennis zit moet je niet tot speeltuin van allerlei trollen laten worden, ook niet tot klaagbaak van mensen die vooral niets willen, niets anders dan zeiken op anderen, die het beter hebben.
Ik heb het over de posts van @CoolGuy in dat topic in WGR, niet over dat topic in FB.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:13 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je doelt op de post van sirdanilot. Dat is al behandeld via de mail. Dat hoeft niet op tig plaatsen nog behandeld te worden. En Danny heeft die posts niet aangepast, dat was ik.
Ah. Dan heb ik niks gezegd.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb het over de posts van @:CoolGuy in dat topic in WGR, niet over dat topic in FB.
Ik was duidelijk, want ik had het over posts van een WGR-mod in een WGR-topicquote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ah. Dan heb ik niks gezegd.![]()
Tip: post volgende keer een link naar de betreffende post. Dan is het voor iedereen duidelijk wat je precies bedoeld.
Dat is na aanleiding van de mail wisseling met sirdanilot.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik was duidelijk, want ik had het over posts van een WGR-mod in een WGR-topic
Maar als je hier op Danny zoekt dan heb je 4 hits, allemaal aanpassingen: 3 van een post van CG, 1 van een post van de TS:
WGR / Tijdje vakantie of rust nemen na ontslag, gat op CV
Dan nog vind ik dit niet handig, met dit soort acties jaag je goede mods weg, wat uiteraard precies de bedoeling is van de klager.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:24 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat is na aanleiding van de mail wisseling met sirdanilot.
Je benaderd dit wel behoorlijk negatief, terwijl het niet negatief bedoeld is.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan nog vind ik dit niet handig, met dit soort acties jaag je goede mods weg, wat uiteraard precies de bedoeling is van de klager.
Dat de mod er niet in gekend is is nog veel bizarder.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:31 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je benaderd dit wel behoorlijk negatief, terwijl het niet negatief bedoeld is.
De betreffende mod is niet overruled of iets, er is iets besproken op de achtergrond waar de mod geen weet van heeft/had en op dat moment is er gewoon besloten om die posts aan te passen.
Zoals ik al zei, je benaderd dit zeer negatief. Ik ben daar klaar mee. Laat mij daar niet in mee trekken.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat de mod er niet in gekend is is nog veel bizarder.
Laten we het maar op "Ken je users" houden, ik ken die van WGR wel.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 09:34 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, je benaderd dit zeer negatief. Ik ben daar klaar mee. Laat mij daar niet in mee trekken.
Je hebt de antwoorden, doe er mee wat je wil.
Dat is het topic waar hij dat FB-topic over geopend heeftquote:Op dinsdag 17 januari 2023 13:03 schreef Cat-astrophe het volgende:
Zelfde TS: goede inhoudelijke uitwisseling ook weerWGR / Tijdje vakantie of rust nemen na ontslag, gat op CV
Hier heb ik weinig aan toe te voegenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:45 schreef Rene het volgende:
Laten we dit even zitten. @:Leandra bedankt (namens de driekoppige crew) voor je compliment. Mooi om te zien dat ik -zo merk ik- meer users het modden waarderen. De FA/A's ook wel. Er wordt nog even wat over doorgepraat achter de schermen. Maar laten we het daar dan bij houden!
Ik ga kijken.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Kunnen jullie hier weer even meekijken? WGR / Vermoeden van fraude #3
Kun je mij even de goede richting op wijzen? Want dit is deel 3 van dat topic, wat gaat er preccies mis, even los van dat users denken dat het verzonnen is? Toegegeven dat het een beetje lijkt op een soap, maar ik kan niet beoordelen of het echt verzonnen is, dus het zijn vooral de reacties qua 'verzonnen!' die niet ok zijn.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:36 schreef Lucky_Strike het volgende:
Kunnen jullie hier weer even meekijken? WGR / Vermoeden van fraude #3
Sorry, ik zie dat ik de verkeerde link heb gepaste.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:45 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Kun je mij even de goede richting op wijzen? Want dit is deel 3 van dat topic, wat gaat er preccies mis, even los van dat users denken dat het verzonnen is? Toegegeven dat het een beetje lijkt op een soap, maar ik kan niet beoordelen of het echt verzonnen is, dus het zijn vooral de reacties qua 'verzonnen!' die niet ok zijn.
Maar betreffende TS moet ook geen dingen aan uitlokken, maar ik ben bovenaan begonnen en ik zie dus nog even niks (maar ik ben ook nog niet ver).
Dan had ik het toch goed ingeschat met m'n modbreak.quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Sorry, ik zie dat ik de verkeerde link heb gepaste.
Zo'n beetje vanaf hier: Pendule in WGR / Vermoeden van fraude #3
Users lijken te denken dat ze recht hebben op antwoorden. TS is heetgebakerd genoeg om te fel te reageren. Het wordt er niet gezelliger op.
Er bestaat idd niet zoiets als “recht op antwoord” maarrrr …quote:Op woensdag 18 januari 2023 09:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Users lijken te denken dat ze recht hebben op antwoorden.
Kan ongeveer wel 50% van het topic legen. Leek me een beetje onnodig.quote:Op zondag 29 januari 2023 18:12 schreef Dusthor92 het volgende:
WGR / Diefstal door buurtgenoten
Welk deel van de policy wordt hier precies overschreden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |