Wat is dit voor jaar joh.quote:
Denk dat het kan als Zweden tweede helft lootquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:01 schreef FlyingEagle het volgende:
[..]
Ja oké, dat is waar. Ik hoop dat ze haar als afsluiting van de eerste helft zetten
Een Amerikaanse expatthuismoedervlogger uit Den Haag die vertelt over de verschillen tussen de VS en Nederland en he-le-maal niks met het ESF had voor zo ver bekend maar ineens in Turijn met een perspas opduikt omdat ze bekend Youtuber/TikTokker is.quote:Op donderdag 12 mei 2022 23:59 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Wie is Jovie en waarvan kan ik haar/hem kennen?
Natuurlijk welquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:02 schreef Momo het volgende:
[..]
Naaldhak in je oog, je kunt niet lopen op die dingen
Leuk gezellig allesquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Greys het volgende:
Hier ook nog maar even spammen: morgen live stream Juryfinale door uw eigen hoofden. (Anders vergeten we het morgen aan te kondigen misschien want beiden druk op werk maar ik kan rond half negen bij Cee zijn en dan gaan we het toch doen. Zin an!
Over ironie gesprokenquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef NailQueen het volgende:
The sound of beautay muziek had niet gehoeven.
Arme Twanquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Redefine het volgende:
De producer die de running order moet maken om er een gevarieerde show van te maken na elk lootje:
[ afbeelding ]
Dit verdient slechts eenquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Andromache het volgende:
[..]
Een Amerikaanse expatthuismoedervlogger uit Den Haag die vertelt over de verschillen tussen de VS en Nederland en he-le-maal niks met het ESF had voor zo ver bekend maar ineens in Turijn met een perspas opduikt omdat ze bekend Youtuber/TikTokker is.
Ik ga proberen ook te kijken, maar zal iig het begin missen.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Greys het volgende:
Hier ook nog maar even spammen: morgen live stream Juryfinale door uw eigen hoofden. (Anders vergeten we het morgen aan te kondigen misschien want beiden druk op werk maar ik kan rond half negen bij Cee zijn en dan gaan we het toch doen. Zin an!
Estland is op zich ook nog redelijk uptempo wel, toch?quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef molloot200 het volgende:
Roemenië kan als enige echte uptempo nog 2e helft komen? Of ben ik er nou eentje vergeten?
Ah, duidelijk. Door die omschrijving mag ik haar al nietquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Andromache het volgende:
-le-maal niks met het ESF had voor zo ver bekend maar ineens in Turijn met een perspas opduikt omdat ze bekend Youtuber/TikTokker is.
Ja daar moeten we nu maar op hopen. De kansen zijn wel in ons voordeel, al is de loting wel erg kutquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Denk dat het kan als Zweden tweede helft loot
Is dat onze Twan?quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Redefine het volgende:
De producer die de running order moet maken om er een gevarieerde show van te maken na elk lootje:
[ afbeelding ]
insert songtitelquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:04 schreef molloot200 het volgende:
Oh nee Stefan kan ook nog 2e helft, hopelijk.
I'm not a girl, maar ik waardeer het honeyyy.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
En een extra
@:Cyan9 YOU SLAYYY GIRLLL
WAAR IS ENZO ' Bakje Haver' KNOL DAN?quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:03 schreef Andromache het volgende:
[..]
Een Amerikaanse expatthuismoedervlogger uit Den Haag die vertelt over de verschillen tussen de VS en Nederland en he-le-maal niks met het ESF had voor zo ver bekend maar ineens in Turijn met een perspas opduikt omdat ze bekend Youtuber/TikTokker is.
Dit jaar is alles waar iets meer in zit dan rust uptempo.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:04 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Estland is op zich ook nog redelijk uptempo wel, toch?
Stijfje gekregenquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:05 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
I'm not a girl, maar ik waardeer het honeyyy.
Griekenland ook 2e helft zeker?quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:06 schreef Em31 het volgende:
Ga wel lachen als Zweden tweede helft wordt en S10 alsnog als vierde ofzo moet
Er zijn echt heel weinig lichtpuntjes te ontdekken dit jaar he. Wat dat betreft zou Oekraïne als afgetekende winnaar ook wel toepasselijk zijnquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:05 schreef Meridiaan het volgende:
Misschien kijk ik alleen maar de eerste helft zaterdag.
Deze zeer waarschijnlijke boutfinale past wel bij dit jaar.
Behalve Spanje, dat is SloMoquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:05 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dit jaar is alles waar iets meer in zit dan rust uptempo.
Heb ik nu al 3x gedaanquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:07 schreef Poepz0r het volgende:
Jongens doe jezelf 1 plezier en ga IL VOLO luisteren![]()
![]()
Je sluit je goed aan bij het niveau van onze grappenquote:
Jan vond ik ook uitstekend trouwens.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:07 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Met die amateurs van dit jaar, wordt Chantal wel heel erg gemist
Wat een kont he! Thicccccquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je sluit je goed aan bij het niveau van onze grappen
Gelukkig kijk ik langer dan vandaag inderdaad, maar het kan niet elk jaar leuk zijn en vorig jaar zijn we gewoon ook verwend.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:07 schreef Redefine het volgende:
Er zijn echt heel weinig lichtpuntjes te ontdekken dit jaar he. Wat dat betreft zou Oekraïne als afgetekende winnaar ook wel toepasselijk zijn
Ik sluit aan bij het niveau van de muziek dit jaar.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je sluit je goed aan bij het niveau van onze grappen
Chantal zou vanuit haar luie stoel, zonder voorbereiding het al beter doen dan dit zooitje.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:07 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Met die amateurs van dit jaar, wordt Chantal wel heel erg gemist
Vond het wel leuk maar ik zal wel simpel zijnquote:Op vrijdag 13 mei 2022 00:08 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nico doet ook al 20 jaar hetzelfde kunstje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |