Bang voor drones? Bang voor Javelins?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:01 schreef Kijkertje het volgende:
Vreemd. Een achtergelaten tank. Hij blijkt nog gewoon te werken ook![]()
[ twitter ]
Als is het er maar een paar vooraan en een flinke krater in het wegdek, dan win je iig wat tijd. Als dit konvooi aankomt is het een enorme boost voor Rusland natuurlijkquote:Op dinsdag 1 maart 2022 01:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Niet als het luchtverdediging heeft.
Misschien dat die drones straks iets kunnen doen, maar zoveel vuurkracht hebben die niet.
iddquote:Op dinsdag 1 maart 2022 00:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat is dan ook bullshit; te meer omdat de Wehrmacht bij haar inval van de USSR ook huisgehouden heeft, en hoe.
Ukraine, including 28 MiG-29s from Poland, 12 from Slovakia and 16 from Bulgaria, along with 14 Su-25s from Bulgaria.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 01:53 schreef the-eye het volgende:
[..]
NEW: Ukrainian pilots have arrived in Poland to take delivery of used fighter jets from EU countries, a major new step:https://t.co/8QCHPM763X
— Paul McLeary (@:paulmcleary)February 28, 2022
de meesten zulen blij zijn dat ze e r vanaf zijnquote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:13 schreef DonDruiper het volgende:
Wat gebeurd met al die wapens, jets etc als deze oorlog voorbij is? Wordt dan alles weer netjes terug gegeven aan de rechtmatige eigenaars?
wat denk je zelf?quote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:13 schreef DonDruiper het volgende:
Wat gebeurd met al die wapens, jets etc als deze oorlog voorbij is? Wordt dan alles weer netjes terug gegeven aan de rechtmatige eigenaars?
Er stond een interessant artikeltje in de Volkskrant over die oligarchen. Dat geld voor hun een haast spirituele waarde heeft. Daarom kopen ze protserige jachten, villa's in Londen en meer van dat soort spul. Het zijn deels oude vrienden van Putin, deels handige jongens die bij de privatisering van voormalige staatsbedrijven hun kans gegrepen hebben.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 01:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Er zijn geen oligarchs die tegen hem zijn meer, degenen die dat wel waren zijn geen oligarch meer.
Denk recycelen, hoop waardevol materiaal.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:13 schreef DonDruiper het volgende:
Wat gebeurd met al die wapens, jets etc als deze oorlog voorbij is? Wordt dan alles weer netjes terug gegeven aan de rechtmatige eigenaars?
Die eindigen gewoon in Afrika of het Midden-Oosten, net waar op het moment een conflict isquote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:13 schreef DonDruiper het volgende:
Wat gebeurd met al die wapens, jets etc als deze oorlog voorbij is? Wordt dan alles weer netjes terug gegeven aan de rechtmatige eigenaars?
alleen de up to date zooi moet terug, vermoed ik.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:13 schreef DonDruiper het volgende:
Wat gebeurd met al die wapens, jets etc als deze oorlog voorbij is? Wordt dan alles weer netjes terug gegeven aan de rechtmatige eigenaars?
ik denk dat ze erg snel in spion turnenquote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:14 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Er stond een interessant artikeltje in de Volkskrant over die oligarchen. Dat geld voor hun een haast spirituele waarde heeft. Daarom kopen ze protserige jachten, villa's in Londen en meer van dat soort spul. Het zijn deels oude vrienden van Putin, deels handige jongens die bij de privatisering van voormalige staatsbedrijven hun kans gegrepen hebben.
Punt is: ze vinden geld (en tonen dat ze het hebben) dus enorm belangrijk. Putin faciliteerde dat, dus ze hadden geen reden zich tegen hem te keren. Ook niet omdat ze een paar keer hebben kunnen zien wat er dan gebeurt. Nu is echter de vraag wat er gaat gebeuren wanneer Putin dat niet meer kan faciliteren. Blijven ze trouw aan Putin als hun villa's onteigend worden, hun rekeningen bevroren, hun jacht aan de ketting gelegd? Kortom, als hetgeen ze het aller belangrijkste vinden van hun wordt afgenomen?
die drones blijkt een gouden aankoop te zijn geweest, zelfs nog ontworpen door de schoonzoon van Erdoganquote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:17 schreef phpmystyle het volgende:
Wellicht ben ik naieve of wat, maar ik sta er van te kijken hoeveel materiaal er al vernietigd is, en wat nog niet vernietigd is.
Eerder werd gezegd dat het een slecht teken is dat de Russen wachten, of zich zelfs iets terugtrekken. Dat zou er op kunnen wijzen dat er grootschalige bombardementen aanstaande zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 02:08 schreef sp3c het volgende:
moeilijk te zeggen
ze wachten ergens op maar wat dat is ... ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |