"Waylon heeft hier niks mee te maken"quote:
Sowieso opvallend hoeveel berichten er over Maan worden geplaatst. In een misbruikschandaal vooral posten over hoe vies je een vrouw vindt die seks lijkt te hebben gehad met de vermoedelijke daders in dit verhaal.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:32 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je gebash op Maan slaat werkelijk nergens op, er kunnen zomaar genoeg redenen zijn waarom ze tot nu toe haar mond heeft gehouden.
Weten we niet.quote:
Als je erbij was, zou ik een verklaring insturen naar BOOS.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:45 schreef Tengano het volgende:
[..]
Klopt. Meer het type contente ontvanger.
Ik zie het als vorm van hempathie voor de vermeende daders, die enorme drang om de schuldvraag te verschuiven en te focussen op vergezochte medeplichtigheid. Ook door de overvloedige aandacht voor dames die er zogenaamd iets van zouden hebben moeten weten, zoals Linda, die geen flikker met dat programma te maken heeft.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:44 schreef Fascination het volgende:
[..]
Sowieso opvallend hoeveel berichten er over Maan worden geplaatst. In een misbruikschandaal vooral posten over hoe vies je een vrouw vindt die seks lijkt te hebben gehad met de vermoedelijke daders in dit verhaal.
Kap ermee!quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:45 schreef Tengano het volgende:
[..]
Klopt. Meer het type contente ontvanger.
quote:Op zondag 16 januari 2022 19:47 schreef Tengano het volgende:
Waar het op neerkomt is dat Jeroen het imperium van John de Mol heeft kunnen slopen met het effectueren van zijn perverse machtsverlangens. En John de Mol heeft voortijdig geen juiste beslissing kunnen maken (Jeroen eruit trappen) omdat het om de partner van zijn zus ging.
De rest van de berichtgeving is allemaal meer voor de vorm.
Verkeerde beslissing dus van John.
quote:Johan Derksen: ‘John de Mol heeft een heel ernstige fout gemaakt’
Johan Derksen vindt dat John de Mol een ‘heel ernstige fout’ heeft gemaakt door Jeroen Rietbergen niet te ontslaan bij The Voice of Holland.
"John had twee dingen om het bij een berisping te laten: hij wilde niet met zijn bedrijf en zijn show naar buiten met zo'n rel en hij wilde het geluk van zijn zuster niet verpesten.
https://www.mediacourant.(...)nstige-fout-gemaakt/
Of stom toeval.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:44 schreef Tengano het volgende:
[..]
"Waylon heeft hier niks mee te maken"
Wel apart dat hij hetzelfde statement geeft als Ali B en Borsatan.
Precies. Alles is altijd alleen de schuld van de man. Vrouwen hebben nooit een rol als het over misbruik van vrouwen gaat.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:49 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Ik zie het als vorm van hempathie voor de vermeende daders, die enorme drang om de schuldvraag te verschuiven en te focussen op vergezochte medeplichtigheid. Ook door de overvloedige aandacht voor dames die er zogenaamd iets van zouden hebben moeten weten, zoals Linda, die geen flikker met dat programma te maken heeft.
Ik las gister van @Eightyone dat je met een speciale add-on wel in die artikelen kunt komen. Weet alleen niet meer welke en hoe ik dat er bij mij in kan frotten.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:07 schreef Nine. het volgende:
Is helaas een betaald artikel. Ook openen in een private window helpt niet.
Weet ik.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:07 schreef Nine. het volgende:
[..]
Is helaas een betaald artikel. Ook openen in een private window helpt niet.
Bypass Paywalls. Ik had hem ook geïnstalleerd, maar werkt tot nu toe bij geen enkele website met paywall (in Chrome).quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:09 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik las gister van @:eightyone dat je met een speciale add-on wel in die artikelen kunt komen. Weet alleen niet meer welke en hoe ik dat er bij mij in kan frotten.
Hij heette anders igg. Weet alleen niet meer hoe, maar bij haar werkte hij wel; onder Firefox volgens mij.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:17 schreef Papabear het volgende:
Bypass Paywalls. Ik had hem ook geïnstalleerd, maar werkt tot nu toe bij geen enkele website met paywall.
Beschadigd voor het levenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:18 schreef Sfancta het volgende:
Heftig joh die 2 meiden bij het programma Beau. Beschadigd voor het leven, hoop dat ze goede hulp hebben en krijgen hiervoor. Of natuurlijk al gehad hebben.
Artikel gaat niet in op de compleet onafgestemde manier waarmee Meike over de openbaring van Nienke heen walste.quote:Advocate Meike Lubbers blundert bij Beau: ‘Dit had ik moeten noemen’
Advocate Meike Lubbers heeft gisteren een behoorlijke blunder begaan in de talkshow van Beau van Erven Dorens, waar het misbruikschandaal rondom The Voice of Holland besproken werd.
Foutje
Meike werd na de uitzending op Twitter terechtgewezen door advocaat Christian Flokstra, partner bij Ficq & Partners Advocaten. "Voordat mensen na het zien van Beau denken dat het onverhoeds grijpen in/aan geslachtsdelen of aan borsten/billen een grijs gebied is, het is in de regel gewoon feitelijke aanranding (246 Sr) en strafbaar."
Christian stelt dat Meike de 1,2 miljoen kijkers van Beau niet goed geïnformeerd heeft. "Daar is geen dwang of geweld voor nodig, laat staan wetgeving. (...) Ter toelichting: door het onverhoeds grijpen (feitelijkheid) dwing je de ander ontuchtige handelingen te dulden."
https://www.mediacourant.(...)ad-ik-moeten-noemen/
Die ene wel ja, maar lijkt mij dat je van de opmerking geile broek niet beschadigd bent. Dat het heel ongemakkelijk en onveilig voelde op dat moment zou kunnen. Ik denk ook dat van dat meisje meer de bedoeling is dat er meer meisjes naar voren komen en gaan vertellen, omdat zij weet dat er veel ergere gevallen zijn.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:18 schreef Sfancta het volgende:
Heftig joh die 2 meiden bij het programma Beau. Beschadigd voor het leven, hoop dat ze goede hulp hebben en krijgen hiervoor. Of natuurlijk al gehad hebben.
Ah dus toch.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:37 schreef letmehearyouscream het volgende:
Volgens Evert ging het gebeuren waarvoor Jeroen jaren geleden op het matje is geroepen over grensoverschrijdende appjes aan een deelneemster. Deze ging vervolgens naar de baas van Jeroen.
Hij heeft het toen aan Linda opgebiecht.
Als hij toen het verhaal over deze ene dame volledig heeft verteld aan Linda, gaat de vlieger dat het "slechts" vreemdgaan was waar Linda van op de hoogte was niet op.
Dat maakt de themanummers over metoo en dergelijke best wrang.
Ja, wat haar is overkomen is natuurlijk ongemakkelijk en ik kan me voorstellen dat je jezelf op dat moment niet veilig voelt. Mar schokkend was het niet echt, je komt in je leven wel meer mensen tegen die geen gevoel hebben voor wat je in welke setting kunt zeggen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:23 schreef shomila het volgende:
[..]
Die ene wel ja, maar lijkt mij dat je van de opmerking geile broek niet beschadigd bent. Dat het heel ongemakkelijk en onveilig voelde op dat moment zou kunnen. Ik denk ook dat van dat meisje meer de bedoeling is dat er meer meisjes naar voren komen en gaan vertellen, omdat zij weet dat er veel ergere gevallen zijn.
Wie beweert dat daar aangifte van is gedaan dan? of ben je lekker suggestieve jankvragen aan het stellenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:14 schreef NoXia het volgende:
Dus Ali B. heeft tegen een meisje van 15 "je moet je bek houden kutwijf" gezegd.
Kan je daar tegenwoordig ook al aangifte van doen? Waar gaat het heen met deze wereld.
Breghje*quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:38 schreef Michellee het volgende:
Ik lees op insta bij reality fbi dat Ali B de bank heeft verzocht om bregje voor alle toegang te blokkeren.
Nu vertrouw ik de berichtgeving niet altijd op reality fbi, en daarnaast als een bankmedewerker dit heeft gelekt, dan is dat niet okay
O wauw…dit mag dan wel even heel groots gerectificeerd worden. Want dat heeft nogal wat implicaties voor eventuele slachtoffers. En uiteraard voor de dader.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:23 schreef Tengano het volgende:
[..]
Artikel gaat niet in op de compleet onafgestemde manier waarmee Meike over de openbaring van Nienke heen walste.
Mag dit ook niet meer? Doe maar aangifte.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:44 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik vind trouwens die TVOH-hand met dildo vrij onsmakelijk (no pun intended?) in de OP. Dat hij in het topic gepost wordt en hi-ha-ho is imo wel anders. Dat gebeurde bij de roddels van Borsato ook en daar postte ik zelf ook gifjes. Toen er een aanklacht kwam (zoals nu oa bij Ali en deze zooi met Jeroen - die toch soort van is toegegeven en hoogstwaarschijnlijk straks in BOOS bewezen wordt met appjes oid - werd die OP in een spoiler gezet en kwam er een ‘nettere’ OP. Dit was op verzoek van een user, maar ik weet niet meer wie. Echter waren de meeste users het ermee eens.
Wat maakt deze dildo anders? Er ligt zover we weten een aangifte tegen Ali B. en het seksueel grensoverschrijdend gedrag van Jeroen R. staat ook vast. Just saying.
Tenzij ik hier een grap over het hoofd zie, vind ik deze ook veel passender dan de dildo. Maar goed, that’s me.quote:
Zie je mij een banaanaanvraag doen? Of een mod taggen? Jij bent degene van ons twee die het gevoeligst en op zijn teentjes getrapt reageert ook al denk je zelf van niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:45 schreef NoXia het volgende:
[..]
Mag dit ook niet meer? Doe maar aangifte.
Helemaal mee eens!quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:44 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik vind trouwens die TVOH-hand met dildo vrij onsmakelijk (no pun intended?) in de OP. Dat hij in het topic gepost wordt en hi-ha-ho is imo wel anders. Dat gebeurde bij de roddels van Borsato ook en daar postte ik zelf ook gifjes. Toen er een aanklacht kwam (zoals nu oa bij Ali en deze zooi met Jeroen - die toch soort van is toegegeven en hoogstwaarschijnlijk straks in BOOS bewezen wordt met appjes oid - werd die OP in een spoiler gezet en kwam er een ‘nettere’ OP. Dit was op verzoek van een user, maar ik weet niet meer wie. Echter waren de meeste users het ermee eens.
Wat maakt deze dildo anders? Er ligt zover we weten een aangifte tegen Ali B. en het seksueel grensoverschrijdend gedrag van Jeroen R. staat ook vast. Just saying.
Doe maar aangifte.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:48 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Zie je mij een banaanaanvraag doen? Of een mod taggen? Jij bent degene van ons twee die het gevoeligst en op zijn teentjes getrapt reageert ook al denk je zelf van niet.
Ik wijs alleen op de hypocrisie mbt de Borsato-gate en dat ik deze OP vrij onsmakelijk vind.
Overigens kan ik best tegen een grapje, ook in deze context. Ik zie ook geen probleem met dit plaatje hiero in het topic maar om het pontificaal bovenin de OP te plaatsen vind ik persoonlijk een ander verhaal. Dat ligt voor iedereen anders. Dat andere plaatje wat ik quote past ook veel meer bij de situatie (tenzij ik een grap over het hoofd zie daarin).quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:48 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Helemaal mee eens!
Na dat verhaal van Nienke mogen we ons toch wel écht realiseren met hoeveel pijn en schaamte de slachtoffers te maken hebben. Laat zulke plaatjes maar achterwege wat mij betreft. Het is geen grap.
Is ook moeilijk natuurlijk, reageren, als je geen verweer hebt.quote:
Mooie posting. Haar verhaal maakte bij mij ook een en ander los, meer dan ik tevoren had verwacht. Er zijn meerdere momenten geweest waarop een man aan me zat terwijl ik dat niet wilde of me verbaal intimideerde. Nu baal ik er wel van dat het nooit bij me op is gekomen er iets aan te doen, er op z'n minst melding van te maken. Ik voelde me zo overrompeld enerzijds en anderzijds leek niemand dat soort incidenten ernstig te vinden, dus waarom zou ik er iets mee hebben gedaan?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:
Ik moest echt huilen bij het verhaal van Nienke. Die struggle die je haar zag doorstaan, de schaamte en het schuldgevoel. En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
En vervolgens wel zeggen dat ze aangifte moet doen. Terwijl je weet hoe kansloos het is.
In 2012 heb in ooit aangifte proberen te doen van aanranding. In het OV notabene, dus daar zouden opnames van geweest moeten zijn. Maar ik werd nog net niet uitgelachen. Geen enkele verwijzing naar nazorg oid.
Meer dan een half jaar later werd ik ineens gebeld door het bureau, of ik er nog iets mee wilde doen, en excuses want ze hadden direct actie moeten ondernemen. Ja gast, wat denk je zelf??
En dat is een van de redenen, naast alle schaamte uiteraard, waarom vrouwen dus geen aangifte doen. Ik vind deze meiden echt helden!
De verdachten zijn allen penisdragend, dus vond het wel een mooie vorm van tegengas tegen fragiele mannetjes die telkens over de dames beginnen om dat nog even te benadrukken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:44 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik vind trouwens die TVOH-hand met dildo vrij onsmakelijk (no pun intended?) in de OP. Dat hij in het topic gepost wordt en hi-ha-ho is imo wel anders. Dat gebeurde bij de roddels van Borsato ook en daar postte ik zelf ook gifjes. Toen er een aanklacht kwam (zoals nu oa bij Ali en deze zooi met Jeroen - die toch soort van is toegegeven en hoogstwaarschijnlijk straks in BOOS bewezen wordt met appjes oid - werd die OP in een spoiler gezet en kwam er een ‘nettere’ OP. Dit was op verzoek van een user, maar ik weet niet meer wie. Echter waren de meeste users het ermee eens.
Wat maakt deze dildo anders? Er ligt zover we weten een aangifte tegen Ali B. en het seksueel grensoverschrijdend gedrag van Jeroen R. staat ook vast. Just saying.
Nou zeg dat wel. Een advocate notabene.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:43 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
O wauw…dit mag dan wel even heel groots gerectificeerd worden. Want dat heeft nogal wat implicaties voor eventuele slachtoffers. En uiteraard voor de dader.
Je gaat er toch vanuit dat zo’n advocate op z’n minst feitelijke juistheden verkondigd, als ze zich al als zo’n hork gedraagt op zo’n moment
Was dat hetzelfde schoolreisje naar Parijs als dat van mij? Want in onze groep zat een meisje met een kort jurkje aan en zo'n viezige kerel tilde ineens dat rokje opquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mooie posting. Haar verhaal maakte bij mij ook een en ander los, meer dan ik tevoren had verwacht. Er zijn meerdere momenten geweest waarop een man aan me zat terwijl ik dat niet wilde of me verbaal intimideerde. Nu baal ik er wel van dat het nooit bij me op is gekomen er iets aan te doen, er op z'n minst melding van te maken. Ik voelde me zo overrompeld enerzijds en anderzijds leek niemand dat soort incidenten ernstig te vinden, dus waarom zou ik er iets mee hebben gedaan?
Twee voorbeelden. Toen ik 16 was, ging ik met school naar Parijs. Tijdens eens uitstapje kwam er een man aanlopen, kneep in m'n borsten en liep snel door. Ik was in een groep maar niemand zag het. In mijn beleving maakte ik nog een (vergeefs) afwijzend gebaar of riep ik hem iets na. Ik voelde me er echt rot door, maar wat kon ik ermee? Jaren later, toen ik al kinderen had, was ik eens met een vriend in een kroeg en ging ik naar het toilet. Terug naar het tafeltje moest ik me langs wat mensen wurmen. Een man hield me tegen, pinde me vast, zat aan me. Ik maakte mezelf los en heb het er nooit over gehad. Dronken mensen doen nu eenmaal zulke dingen, toch?
Ik voelde toen heus wel dat ik dat soort incidenten niet oké vond. Ik ben altijd mondig geweest en gaf m'n broertje gerust een pets als hij iets stoms deed, maar op dat soort momenten met vreemden schoot ik steevast in een reflex van verstijven en/of maken dat ik wegkwam.
Eensquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:50 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Overigens kan ik best tegen een grapje, ook in deze context. Ik zie ook geen probleem met dit plaatje hiero in het topic maar om het pontificaal bovenin de OP te plaatsen vind ik persoonlijk een ander verhaal. Dat ligt voor iedereen anders. Dat andere plaatje wat ik quote past ook veel meer bij de situatie (tenzij ik een grap over het hoofd zie daarin).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |