Graag een diagnose!quote:Op vrijdag 14 juni 2024 23:11 schreef Andromache het volgende:
Ik ben echt met stomheid geslagen over hoe minderwaardig hij vrouwen ziet in het kaderr van seks. Als gebruiksvoorwerpen. Ik ben er echt een beetje misselijk van. En dan kom je het tot het besef dat je verdringt dat heel veel mannen net zo denken. Als het er op aan komt, behandelen schrikbarend veel mannen de vrouwen als voetveeg en voorwerp voor handig voor de kinderen, het huishouden en de seks.
Er is nog heeeeeel veel te doen voor vrouwenrechten!!!
Onvoltooide emancipatie en verder in het geval van Ali B ook totale hufterigheid. En dat heeft dan kinderen...quote:
Ali zei toch ook helemaal niets tot de eerste zittingsdag waarbij hij had aangegeven alle vragen te gaan beantwoorden met Aran Bade's fantastische openingsvraag tot gevolg?quote:Het is al enige tijd muisstil rondom de Marco Borsato-zaak. Toch komen zijn advocaten nu met een nieuwtje naar buiten.
Net als Ali B en Jeroen Rietbergen werd ook Marco Borsato zijn naam genoemd in de BOOS-aflevering van Tim Hofman over de misstanden bij talentenjacht The Voice of Holland. Zowel de zaak rondom Rietbergen als die van de zanger werden wegens gebrek aan bewijs geseponeerd, maar er loopt steeds sinds eind 2021 een andere zaak tegen Borsato waarvoor hij door het OM wél wordt vervolgd.
Minderjarig meisje
Een voor alsnog onbekende jonge vrouw – die toen ze aangifte in 2021 deed 22 jaar oud was – beweert dat ze als minderjarig meisje is betast door Borsato. Volgens de zanger is hier echter niks van waar. Er werd naar aanleiding van de aangifte lang onderzoek gedaan door de zedenrecherche en door dit onderzoek besloot het OM eind september Borsato te dagvaarden en de zaak aan de rechter voor te leggen.
De advocaat van de zanger, Geert-Jan Knoops, gaf destijds een korte reactie en liet weten het onbegrijpelijk te vinden. Borsato zelf beweerde destijds via zijn advocaat dat 'er sprake is van smaad, laster en een valse aangifte.'
Naar verluidt zal deze zaak echter pas volgend jaar plaatsvinden. Wat het advocatenteam van Borsato de kans gaf om toe te kijken naar rechtszaken van andere BN'ers, namelijk acteur Thijs Römer en rapper Ali B.
Helemaal niets zeggen
Advocaten Geert-Jan en Carry Knoops verdedigen Borsato in de ontuchtzaak en hebben aan Shownieuws laten weten dat zij voor een héle andere aanpak kiezen dan het advocatenteam van rapper Ali B. Zij gaan namelijk in tegenstelling tot hen helemaal niets zeggen tot een eventuele eerste zittingsdag. Dat geldt voor beide advocaten Knoops én de zanger.
Oud-advocaat Bram Moszkowicz is ook aanwezig in de studio van Shownieuws wanneer dit onderwerp wordt besproken en wordt gevraagd naar zijn deskundige blik op het besluit van het team van Marco Borsato. "Dat is ook verstandig. We hebben Thijs Römer gehad met zijn zonnebril, die zei niets. Dat vind ik op zichzelf dan nog beter dan Ali B die iedere dag een persconferentie gaf bij wijze van spreken. Je ziet ook dat dat niet goed heeft uitgepakt", antwoord Moszkowicz.
Volgens de voormalig advocaat is de beste strategie om je cliënt alleen te laten spreken in de rechtbank zelf. Advocaten Knoops lijken dus ook achter deze aanpak te staan. Hierdoor weten we dat we tot de mogelijke eerste zittingsdag dus op geen nieuws vanuit kamp-Borsato hoeven te wachten.
https://panorama.nl/artik(...)ing-zegt-niemand-wat
Dit!! Is tot de zitting dezelfde taktiek.quote:Op woensdag 24 juli 2024 13:47 schreef Nober het volgende:
Advocatenteam Borsato leert van 'fouten' advocaten Ali B: 'Tot eventuele zitting zegt niemand wat'
[..]
Ali zei toch ook helemaal niets tot de eerste zittingsdag waarbij hij had aangegeven alle vragen te gaan beantwoorden met Aran Bade's fantastische openingsvraag tot gevolg?
https://www.ad.nl/show/ni(...)te-krijgen~ac0edf53/quote:Nienke Wijnhoven begint artikel 12-procedure om Jeroen Rietbergen alsnog voor rechter te krijgen
Advocaat Sébas Diekstra en zijn cliënt Nienke Wijnhoven gaan via een artikel 12-procedure proberen Jeroen Rietbergen, voormalig muzikaal leider van talentenjacht The Voice of Holland, alsnog voor de rechter te krijgen. Dat bevestigt advocaat Diekstra tegen deze site. Wijnhoven had tegen Rietbergen aangifte gedaan van verkrachting, maar dat heeft niet tot een rechtszaak geleid.
Ali kwam met een 'statement' op zijn Insta, na de uitzending van BOOS.quote:Op woensdag 24 juli 2024 13:47 schreef Nober het volgende:
Advocatenteam Borsato leert van 'fouten' advocaten Ali B: 'Tot eventuele zitting zegt niemand wat'
[..]
Ali zei toch ook helemaal niets tot de eerste zittingsdag waarbij hij had aangegeven alle vragen te gaan beantwoorden met Aran Bade's fantastische openingsvraag tot gevolg?
Dat is meer ter bevestiging van zijn ego vermoed ik. Moeten vooral op papa lijken, zoontjes zijn en dezelfde interesses als papa hebben.quote:
Ik zal er elke maand een x voor zorgen dat je 'm in ieder geval nooit gaat vergetenquote:Op donderdag 29 augustus 2024 22:50 schreef ChipsZak. het volgende:
Best chill dat ik nooit meer iets van hem hoef te horen.
Maar horen hoef ik ‘m niet,quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 18:29 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Ik zal er elke maand een x voor zorgen dat je 'm in ieder geval nooit gaat vergeten![]()
[ afbeelding ]
quote:Jasper Wever, die in 2021 in de finale stond van The Voice of Holland, stelt dat drank en drugs gemakkelijk te krijgen was achter de schermen van de tv-show. "RTL 4 zal nu flink balen."
Er is al ongelooflijk dirt over The Voice of Holland naar buiten gekomen, maar het kan natuurlijk niet anders dat heel veel misstanden achter de schermen nog nooit zijn aangekaart. Nu RTL 4 werkt aan een terugkeer van de show, geeft oud-finalist Jasper Wever (33) een groot interview aan het Dagblad van het Noorden waarin hij schokkende onthullingen doet.
Voor het eerst weten we nu dat verdovende middelen eenvoudig te verkrijgen waren achter de schermen. "Drank en drugs, die waren er genoeg. Ik heb het nooit gebruikt, maar er is me wel cocaïne aangeboden door een artiest. Ik had een vast rookplekje bij de nooduitgang, daar gebeurde dat", zegt Jasper.
Van de inmiddels beruchte Voice-vunzigheden is hij ook getuige geweest. "Ik heb met de finalisten gerepeteerd en toen letterlijk gehoord dat een pianist zei: ‘Gooi die tiet er eens uit’. Gelukkig was die vrouw sterk genoeg en deed ze dat niet. Maar ik dacht wel: wat is dit?"
Er was volgens hem sprake van machtsmisbruik. "Kijk, er zijn veel kandidaten die er álles voor over hebben en die heel onzeker zijn. Als iemand dan vraagt om iets voor ze te doen op seksueel vlak, gaan ze snel overstag. Dat is een mechanisme dat blijft. Ik wil de makers van The Voice dan ook wel op het hart drukken om heel voorzichtig te zijn."
Zelf had hij het ook, maar dan op een ander terrein. "Ik mag dit misschien niet zeggen, maar ik doe het wel. Tijdens de preselecties waren de makers een beetje aan het polsen welke coach je wilde. Ik zei: Anouk, omdat ik haar erg waardeerde om haar eerlijkheid. Toen zeiden ze: ‘Nou Jasper, het is misschien ook wel leuk om Jan te kiezen’."
Schokkend
Dat doe je dan maar, aldus Jasper. "Ik dacht toen: oké, misschien moet ik het spelletje meespelen. Toen ze alle vier draaiden, heb ik maar voor Jan gekozen. Ik wilde ook verder in het programma, dat is een kans die je nooit meer krijgt."
Wat vindt tv-autoriteit Tina Nijkamp van zijn verhaal? "Echt wel schokkend", zegt zij in haar podcast. "Ik denk dat RTL heel erg baalt. Dit komt natuurlijk helemaal niet goed uit nu The Voice in productie is. Ik denk dat ze hopen dat nu niet nog meer kandidaten loslippig gaan zijn over hun periode daar..."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |