quote:Op maandag 17 januari 2022 20:46 schreef Momo het volgende:
Even gastmod gespeeld en de TT weer normaal gemaakt
Even wat tijd kopen om je strategie te bepalen?quote:Op maandag 17 januari 2022 20:46 schreef praadje het volgende:
Wel apart dat John de Mol sr. in het buitenland zit en niet per direct is teruggekeerd. Bij zo'n crisis pak je toch het eerste het beste vliegtuig. Al was het alleen al om je familie te steunen.
Volgens Johnny landt hij vanavond.
Ja die zit vast druk te Zoomen met belanghebbenden, de beschuldigden en zijn advocaten. Thuis zou heel de pers voor zijn deur landgoed gelegen hebben.quote:Op maandag 17 januari 2022 20:58 schreef Perrin het volgende:
[..]
Even wat tijd kopen om je strategie te bepalen?
Ik heb laatst haar boek gelezen en dat viel me zo tegen dat ze bij mij van haar voetstuk was gevallen. Maar nu staat ze er weer terug op hoorquote:
Nou vooruit danquote:NouOp maandag 17 januari 2022 20:46 schreef Momo het volgende:
Even gastmod gespeeld en de TT weer normaal gemaakt
quote:Johnny de Mol keihard ondervraagd in HLF8: ‘Ja, dit lijkt op doofpot’
Johnny de Mol werd vanavond het vuur aan de schenen gelegd in zijn talkshow HLF8. Hij is keihard en behoorlijk kritisch ondervraagd door zijn tafelgasten Catherine Keyl en Erik Dijkstra.
https://www.mediacourant.(...)it-lijkt-op-doofpot/
Fok!ers worden een dagje ouder.quote:
Vind ik ook. Zo'n tekst past prima in een post.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:18 schreef quirina het volgende:
Ik raak hier van in de war topic titels steeds veranderen. hou er eens mee op.
Bij deze..quote:Op maandag 17 januari 2022 21:18 schreef quirina het volgende:
Ik raak hier van in de war topic titels steeds veranderen. hou er eens mee op.
Nou nou nou ik ben nog 40 min. Slechts hete Mexicaanse bonen gegeten gisteren.quote:
Ja maar wel heel anders verwoord.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:23 schreef DancingPhoebe het volgende:
Catherine doet ook een klein Samantje...
TV / [SBS6] VI Vandaag #6 TURKEDquote:Op maandag 17 januari 2022 21:20 schreef Guanabana het volgende:
Ik kijk nooit naar VI maar nu zit ik klaar hoor, we gaan gewoon door.
Ja maar trek die "toen waren er ook vrouwen die dachten" slecht. Of het aan de vrouwen lag dat dat beeld bestond. En of het niet klopte omdat het haar, in dat wereldje, blijkbaar niet is overkomen.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:29 schreef Andromache het volgende:
[..]
Ja maar wel heel anders verwoord.
Zo heb ik het niet ervaren, dat het aan de vrouwen zou liggen, meer dat ze het een algemeen maatschappelijk probleem vond waarin vrouwen het onderspit dielven.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja maar trek die "toen waren er ook vrouwen die dachten" slecht. Of het aan de vrouwen lag dat dat beeld bestond. En of het niet klopte omdat het haar, in dat wereldje, blijkbaar niet is overkomen.
En deels Johnquote:
True. Ze maken het wéér waar.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:47 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik kijk nu niet, maar dat is toch het format?
Volgens Yvonne was Jeroen recent ook nog bezig met dames.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:49 schreef Claudia_x het volgende:
Wel interessant: het zou in 2019 hebben plaatsgevonden.
Dat soort kerels zijn ook onverbeterlijkquote:Op maandag 17 januari 2022 21:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Volgens Yvonne was Jeroen recent ook nog bezig met dames.
Er ontstaan ook relaties op de werkvloer. Vergeet niet dat er vrouwen zijn die zich omhoog willen neuken.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:49 schreef Stepperoller het volgende:
Ik kijk nog help mijn man is klusser, maar laat me raden. Is er al iets gezegd van de strekking 'Je ken tegenwoordig ook niet meer een beetje flirten zonder dat het gelijk #MeToo is' ?
Oh ja, want zonder machtsmisbruik valt er ook echt iets omhoog te neuken natuurlijk.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Er ontstaan ook relaties op de werkvloer. Vergeet niet dat er vrouwen zijn die zich omhoog willen neuken.
Wie weet rolt er donderdag een passende naam uit.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:47 schreef ArnieAlberts het volgende:
Mja ik blijf erbij; ik vind de naam 'BOOSGATE' misplaatst. Mijn voorkeur gaat nog steeds uit naar 'talpaalgate', of desnoods Voicegate, want bij boosgate komt het meer over alsof Tim Hofman iets fout heeft gedaan.
Ook niet als achteraf het format een 'verborgen gebrek' lijkt te hebben?quote:Op maandag 17 januari 2022 21:50 schreef Claudia_x het volgende:
En: ITV kan schade niet meer verhalen op John de Mol omdat het is 'verjaard' (lees: de commotie is meer dan 5 jaar na de deal aan het ontstaan).
Letterlijk verslaafd aan dit soort onzin blijkbaar.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:50 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat soort kerels zijn ook onverbeterlijk
We zien wel.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:53 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Wie weet rolt er donderdag een passende naam uit.
quote:
Ik zit wat te hannesen met streams zoeken (NLZIET doet moeilijk hier), maar als het blijkbaar wat meevalt, kijk ik het later wel terugquote:Op maandag 17 januari 2022 21:47 schreef Lievert het volgende:
Slappe hap bij VI![]()
Loop een beetje achter maar tot nu toe niet het verwachte vuurwerk
Dat heeft ze normaal nooit tegengehoudenquote:Op maandag 17 januari 2022 22:01 schreef Kupelu het volgende:
Ohhhhh!! VI loopt echt te downplayen. En Ali onder de bus, via de flank Humberto en Albert. Aandacht verleggen.
Bijt niet de hand die je voedt
quote:Op maandag 17 januari 2022 22:05 schreef Aoibhin het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik ben nog familie van Nelly Frijda trouwens "Ma Flodder", volle nicht van mijn opa aan moederskant
Bespaar je de moeite. Derksen heeft John de Mol duidelijk hoog zitten.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:07 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik zit wat te hannesen met streams zoeken (NLZIET doet moeilijk hier), maar als het blijkbaar wat meevalt, kijk ik het later wel terug
Overduidelijk.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:01 schreef Kupelu het volgende:
Ohhhhh!! VI loopt echt te downplayen. En Ali onder de bus, via de flank Humberto en Albert. Aandacht verleggen.
Bijt niet de hand die je voedt
Het kan ook best zijn dat ze het echt niet snappen.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:08 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik vind VI zwak. Het begon een beetje goed, maar snel afzwakken, vergelijken met Harvey Weinstein, Verlinde de schuld geven, maar eigk zwak blijven over de Mol. Door naar Beau.
Doe maar 1 bord minder...quote:Op maandag 17 januari 2022 22:09 schreef Fascination het volgende:
[..]Hadden ze jou niet kunnen casten als Toet?
Graagquote:Op maandag 17 januari 2022 22:09 schreef Fascination het volgende:
[..]Hadden ze jou niet kunnen casten als Toet?
Thanks, dan laat ik hetquote:Op maandag 17 januari 2022 22:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Bespaar je de moeite. Derksen heeft John de Mol duidelijk hoog zitten.
Ging er eerder ook al bij M over inderdaad. Ga dat allemaal nog wel terugkijken, want alles rondom Anne Frank vind ik ook super interessantquote:Op maandag 17 januari 2022 22:11 schreef ArnieAlberts het volgende:
Beau gaat momenteel over de verrader van Anne Frank, want die is zowaar ook uitgevogeld.
Daar heeft hij de afgelopen jaren genoeg kritiek op gehad anders, kort geleden nog met die boycot van het ADquote:Op maandag 17 januari 2022 22:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Bespaar je de moeite. Derksen heeft John de Mol duidelijk hoog zitten.
Bomgate, met al die bommen die gedropt worden.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:12 schreef ArnieAlberts het volgende:
Bij VI: "Albert had gister tegen redactie Shownieuws verteld: ik ga een bommetje droppen over Humberto - en ze hadden niet vooraf gevraagd wat"
Dit zijn twee kandidaten die ik me nog goed kan herinneren ja, vond ik beide minstens één tof optreden hebben die ik me kan herinnerenquote:Op maandag 17 januari 2022 22:19 schreef Guanabana het volgende:
Die auditie van Kirsten heb ik nog regelmatig teruggekeken, was gaaf.
Wat is daar fout aan? Volledig natuurlijk 'seksueel grensoverschrijdend gedrag'.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
Sexueel overschrijdend gedrag is semantisch toch gewoon fout? Gaat iedereen dat nou bezigen?
Nou dat dus.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:24 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wat is daar fout aan? Volledig natuurlijk 'seksueel grensoverschrijdend gedrag'.
Een masked jury zien ze wel zitten, kunnen ze achteraf nog makkelijker ontkennenquote:Op maandag 17 januari 2022 12:46 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dan is het zelfs voor alle vieze mannetjes achter de schermen achteraf een grote verrassing wie ze gepijpt heeft.
Dan weet je toch wat er fout aan is?quote:Op maandag 17 januari 2022 22:24 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wat is daar fout aan? Volledig natuurlijk 'seksueel grensoverschrijdend gedrag'.
Je zoekt NWS.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:30 schreef Ferdii het volgende:
Kunnen we het hier wel gewoon als goed FOK gebruik hebben over wat die deelnemers allemaal niet deden om die aandacht te krijgen? Korte rokjes, geil lopen, teveel teasen etc?
Dacht misschien nog iets andersquote:Op maandag 17 januari 2022 22:29 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dan weet je toch wat er fout aan is?
Inb4 Belgische bananengate.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:27 schreef Hexagon het volgende:
Die Jeroen Rietbergen gaat een beetje Frank Masmeijer achterna
Ik ben sowieso tegen elke -gate benaming. Omdat er ooit een Watergate was is de helft van het woord ineens relevant? Er was ook een Lockheed-affaire ooit. Kunnen we het dan ook Boosheed noemen of zo?quote:Op maandag 17 januari 2022 21:47 schreef ArnieAlberts het volgende:
Mja ik blijf erbij; ik vind de naam 'BOOSGATE' misplaatst. Mijn voorkeur gaat nog steeds uit naar 'talpaalgate', of desnoods Voicegate, want bij boosgate komt het meer over alsof Tim Hofman iets fout heeft gedaan.
Een 15-jarig zusje van een deelneemster uitgescholden.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:36 schreef Ferdii het volgende:
Ook te laat, wat heeft onze favoknuffnarokkaan gedaan?
Weet niet meer exact de woorden, maar: Een jaar nadat Nienke mee had gedaan aan TVOH was ze met haar 15-jarige zusje naar opnames gegaan van de show, na de show kwam ze Ali tegen en die herkende haar en zei “jij was toch die onzekere?”, waarop Nienke’s zusje haar wilde verdedigen door te zeggen dat dat wel meeviel en Ali reageerde met “hou je bek, kutwijf.”quote:Op maandag 17 januari 2022 22:36 schreef Ferdii het volgende:
Ook te laat, wat heeft onze favo knuffelmarokkaan gedaan?
Het had destijds ook gewoon ‘Lockheedgate’ moeten heten.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:35 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik ben sowieso tegen elke -gate benaming. Omdat er ooit een Watergate was is de helft van het woord ineens relevant? Er was ook een Lockheed-affaire ooit. Kunnen we het dan ook Boosheed noemen of zo?
Slaat nergens op he?
HELP!quote:Op maandag 17 januari 2022 22:44 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het had destijds ook gewoon ‘Lockheedgate’ moeten heten.
Wat een lul ook.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:39 schreef Cee het volgende:
[..]
Weet niet meer exact de woorden, maar: Een jaar nadat Nienke mee had gedaan aan TVOH was ze met haar 15-jarige zusje naar opnames gegaan van de show, na de show kwam ze Ali tegen en die herkende haar en zei “jij was toch die onzekere?”, waarop Nienke’s zusje haar wilde verdedigen door te zeggen dat dat wel meeviel en Ali reageerde met “hou je bek, kutwijf.”
In het gouden kooi tijdperk was dit altijd al het favoriete afkoel hotel waar deelnemers na een fikse ruzie even mochten bijkomenquote:Op maandag 17 januari 2022 22:43 schreef quirina het volgende:
De witte bergen.. daar heb ik een keer gegeten en koffie gedronken.
Dat is erg dichtbij.
Dit is vast niet hetgeen Ali voor is aangeklaagdquote:Op maandag 17 januari 2022 22:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wat een lul ook.
De ene randt ze aan en de ander scheldt ze uit.
quote:
quote:-gate noun combining form
\ ˌgāt \
Definition of -gate
: usually political scandal often involving the concealment of wrongdoing
Vrouwen zijn wel snel in hun eer aangetast hoorquote:
Ja zo is het geworden vanwege de o zo creatieve krantenkoppen als er weer wat aan de hand was.quote:
is reeds bekend dat hij erbij betrokken is. Over hem gingen al jaren de geruchten.#quote:Op maandag 17 januari 2022 22:46 schreef Perrin het volgende:
Straks is ook Sander Vahle betrokkenZou wel vreemd zijn.
Angela benadrukte wel erg de rol van regisseur.
Zou hij de regisseur zijn waar Angela op doelde?quote:Op maandag 17 januari 2022 22:46 schreef Perrin het volgende:
Straks is ook Sander Vahle betrokkenZou wel vreemd zijn.
Zo gaat dat met taal. Voorbeelden zat. Elk jaar komen er in het Nederlands ook creatief gevormde woorden bij.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:49 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ja zo is het geworden vanwege de o zo creatieve krantenkoppen als er weer wat aan de hand was.
Originaliteit is niet iets wat ze op de journalistenopleiding leren geloof ik.
Wel jammer dat veel uit de Engelse taal komt overwaaien.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo gaat dat met taal. Voorbeelden zat. Elk jaar komen er in het Nederlands ook creatief gevormde woorden bij.
Er zijn er driequote:Op maandag 17 januari 2022 22:50 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Zou hij de regisseur zijn waar Angela op doelde?
Ze zoekt ze wel uit he.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:49 schreef RipCity het volgende:
[..]
is reeds bekend dat hij erbij betrokken is. Over hem gingen al jaren de geruchten.#
Is ook een ex van Linda trouwens.
Dat is het hem nou juist. Creativiteit is hier volledig afwezig.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo gaat dat met taal. Voorbeelden zat. Elk jaar komen er in het Nederlands ook creatief gevormde woorden bij.
Het duurde even, maar vind dat ze uiteindelijk wel goed hebben uitgelegd hoe zoiets gaat.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hopelijk snappen sommige mensen nu beter hoe zoiets kan gaan/gebeuren. En hoe dit in de ziel vd slachtoffers gaat zitten en langdurige wonden veroorzaakt. En hoeveel de slachtoffers de schuld bij zichzelf zoeken. Mede omdat anderen de schuld echt snel bij het dlachtoffer leggen.
Als je vaker dat soort verhalen hoort, merk je dat de aanpak altijd hetzelfde is. Eerst heel amicaal doen, beetje pronken met je positie, stapsgewijs intiemer worden, een band kweken en dan toeslaan.quote:Op maandag 17 januari 2022 22:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hopelijk snappen sommige mensen nu beter hoe zoiets kan gaan/gebeuren. En hoe dit in de ziel vd slachtoffers gaat zitten en langdurige wonden veroorzaakt. En hoeveel de slachtoffers de schuld bij zichzelf zoeken. Mede omdat anderen de schuld echt snel bij het dlachtoffer leggen.
Google FFF respons.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef ThomasDB__ het volgende:
Maar ik kan nog steeds niet begrijpen hoe zo iets kan gebeuren, on opgemerkt. Als iemand je zo te lijf gaat ga je toch spreeuwen enz. Of ben ik nu gek?
Dit soort dingen gaat nooit om seks.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef Perrin het volgende:
Erg goed punt. Waarom doen die viespeuken dit op de werkvloer van zo'n show. Terwijl ze elke dag een hele reeks aan professionele escortdames kunnen betalen om al hun geilste wensen uit te voeren.
Blijkbaar is jacht maken op dit soort meiden een stuk opwindender voor ze?
Ja, zo gaat dat. Slachtoffers zoeken de schuld bij zichzelf. Mede omdat de buitenwereld ook onmiddellijk de slachtoffers de schuld geeft. Bizarre reflex overigens.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef Aoibhin het volgende:
Zelfs piekeren of ze dan niet zijn vreemdgegaan, wtf...
Recht uit het loverboy handboek.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:01 schreef Fascination het volgende:
[..]
Als je vaker dat soort verhalen hoort, merk je dat de aanpak altijd hetzelfde is. Eerst heel amicaal doen, beetje pronken met je positie, stapsgewijs intiemer worden, een band kweken en dan toeslaan.
Dit dusquote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef Perrin het volgende:
Erg goed punt. Waarom doen die viespeuken dit op de werkvloer van zo'n show. Terwijl ze elke dag een hele reeks aan professionele escortdames kunnen betalen om al hun geilste wensen uit te voeren.
Blijkbaar is jacht maken op dit soort meiden een stuk opwindender voor ze?
Ja dat blijf ik een raar fenomeen vinden.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, zo gaat dat. Slachtoffers zoeken de schuld bij zichzelf. Mede omdat de buitenwereld ook onmiddellijk de slachtoffers de schuld geeft. Bizarre reflex overigens.
Je bent niet gek. Maar je hebt geen idee hoe zoiets gaat. Vaak zijn slachtoffers gewoon geschokt en perplex.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef ThomasDB__ het volgende:
Maar ik kan nog steeds niet begrijpen hoe zo iets kan gebeuren, on opgemerkt. Als iemand je zo te lijf gaat ga je toch spreeuwen enz. Of ben ik nu gek?
Nouja niet alleen blijkbaar. Ze dringen zich liever op aan dit soort meiden dan dat ze zich elke avond suf laten neuken door drie professionele escort girls?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Dit soort dingen gaat nooit om seks.
En als het slachtoffer het vertelt: was het geen grapje? Heb je geen aanleiding gegeven? Stel je je niet enorm aam? Etc etc etcquote:Op maandag 17 januari 2022 23:01 schreef Fascination het volgende:
[..]
Als je vaker dat soort verhalen hoort, merk je dat de aanpak altijd hetzelfde is. Eerst heel amicaal doen, beetje pronken met je positie, stapsgewijs intiemer worden, een band kweken en dan toeslaan.
Je hebt vluchten, vechten, verstijven, en bij misbruik wordt het vaak verstijven vanwege de schaamte.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef ThomasDB__ het volgende:
Maar ik kan nog steeds niet begrijpen hoe zo iets kan gebeuren, on opgemerkt. Als iemand je zo te lijf gaat ga je toch spreeuwen enz. Of ben ik nu gek?
Blijf het toch heel vreemd vinden! Maar als iemand die nog nooit in zo'n situatie heeft gezeten kan ik het makkelijk zeggen.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:03 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je bent niet gek. Maar je hebt geen idee hoe zoiets gaat. Vaak zijn slachtoffers gewoon geschokt en perplex.
En ze zijn -in geval van een machtspositie- bang in de problemen te komen.
No offense, maar dat is ook wel iets wat een man minder snel zal begrijpen hoe dat voor een vrouw is om tegenover een man te staan.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:00 schreef ThomasDB__ het volgende:
Maar ik kan nog steeds niet begrijpen hoe zo iets kan gebeuren, on opgemerkt. Als iemand je zo te lijf gaat ga je toch spreeuwen enz. Of ben ik nu gek?
Prijs jezelf gelukkig.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:06 schreef ThomasDB__ het volgende:
[..]
Blijf het toch heel vreemd vinden! Maar als iemand die nog nooit in zo'n situatie heeft gezeten kan ik het makkelijk zeggen.
Nee, zeker mee eens! Voor mij is dat ook lastiger om in te beelden!quote:Op maandag 17 januari 2022 23:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
No offense, maar dat is ook wel iets wat een man minder snel zal begrijpen hoe dat voor een vrouw is om tegenover een man te staan.
Lekker naïef. Meisjes die het te laat door hebben.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:04 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nouja niet alleen blijkbaar. Ze dringen zich liever op aan dit soort meiden dan dat ze zich elke avond suf laten neuken door drie professionele escort girls?
Blijkt deze week dat zij eerder Sander bedrogen had.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:10 schreef LoveProfuzion het volgende:
Linda was door Sander Vahle (vader van haar kids) ook al bedonderd...ze had er toen later wat spijt van dat ze meteen de handdoek in de ring gooide.
Ja of als je het omdraait: dan heeft Linda heel wat monsters geïntroduceerd in Hillywood.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:12 schreef Dazalbest het volgende:
Als de 3e persoon die Sander Vahle is..... Tering dan ben je toch meteen genaaid als je Linda de Mol heet.....
Die volg ik niet helemaal... was dat met Jeroen?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:11 schreef Andromache het volgende:
[..]
Blijkt deze week dat zij eerder Sander bedrogen had.
Ze is niet kil. Ze probeert uit te leggen wat er voor nodig is om seksueel grens overschrijdende gedragingen als daadwerkelijk strafbare feiten te kunnen kwalificeren. Er is (helaas) een verschil tussen (al dan niet seksueel) grensoverschrijdend gedrag en strafbare gedragingen. En dan hebben we het nog niet eens over de juridische bewijsbaarheid maar nog niet eens te hebben..quote:Op maandag 17 januari 2022 23:10 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Lekker naïef. Meisjes die het te laat door hebben.
Wat een kil mens trouwens, die advocate.
Opgerold in een dekentje met heel veel chocola. Dat zou ik doen als ik Linda wasquote:Op maandag 17 januari 2022 23:14 schreef Eightyone het volgende:
Hoe Linda vanavond voor de tv zit, daar kunnen we alleen maar naar raden.
Als ze de afstandsbediening niet al tegen het scherm geflikkerd heeft (maar ach, ze heeft toch geld zat voor een nieuwe tv).
Even janken onder de douche.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:15 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Opgerold in een dekentje met heel veel chocola. Dat zou ik doen als ik Linda was
Je heeft Linda de schuld. Why?!quote:Op maandag 17 januari 2022 23:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja of als je het omdraait: dan heeft Linda heel wat monsters geïntroduceerd in Hillywood.
Als het Sander Vahle is, dan vraag ik me inmiddels wel af of die lui niet zo geworden zijn als ze zijn door langdurige exposure aan de foute voorbeelden van hun zwager.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:12 schreef Dazalbest het volgende:
Als de 3e persoon die Sander Vahle is..... Tering dan ben je toch meteen genaaid als je Linda de Mol heet.....
En dat is ook nog eens precies waar ze voor uitgenodigd is...quote:Op maandag 17 januari 2022 23:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze is niet kil. Ze probeert uit te leggen wat er voor nodig is om seksueel grens overschrijdende gedragingen als daadwerkelijk strafbare feiten te kunnen kwalificeren. Er is (helaas) een verschil tussen (al dan niet seksueel) grensoverschrijdend gedraf en strafbare gedragingen. En dan hebben we het nog niet eens over de juridische bewijsbaarheid maar nog niet eens te hebben..
Yupsquote:Op maandag 17 januari 2022 23:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
En dat is ook nog eens precies waar ze voor uitgenodigd is...
quote:Op maandag 17 januari 2022 23:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als het Sander Vahle is, dan vraag ik me inmiddels wel af of die lui niet zo geworden zijn als ze zijn door langdurige exposure aan de foute voorbeelden van hun zwager.
Kan toch geen toeval zijn dan, die intieme link met de Mollen.
Iemand die wegkijkt is geen victim maar een enabler.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je heeft Linda de schuld. Why?!
Dit is m.i. ook een vorm van victim blaming.
Denk je dat Linda gewoon ontzettend slecht is in (of pech heeft met) het uitzoeken van haar levenspartners?quote:
Volgens dat meisje zijn er heftigere dingen gebeurd dan haar verhaal. Wie weet wie daar de daders van zijn?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:16 schreef Eppie_NL het volgende:
Maar Ali B. is nog erger dan die Jeroen Rietbergen? Er komt wel weinig nieuws naar buiten Ali B.
Alleen 1 aangifte maar verder weinig details/beschuldingen zoals bij Jeroen Rietbergen.
Wordt alles bewaard voor programma BOOS?
Wat nou enabler? Dat weet je toch helemaal niet?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:21 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Iemand die wegkijkt is geen victim maar een enabler.
Ik denk dat Linda ook een slachtoffer is in deze. Op een geheel andere wijze, maar alsnog een slachtoffer.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Denk je dat Linda gewoon ontzettend slecht is in (of pech heeft met) het uitzoeken van haar levenspartners?
En dat die dan toevallig allebei in dezelfde show gedurende jaren jacht maken op dit soort meiden? (even aangenomen dat de persoon waar nu telkens omheen gedanst wordt idd Sander Vahle is).
Nee tijdens Sander.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:13 schreef LoveProfuzion het volgende:
[..]
Die volg ik niet helemaal... was dat met Jeroen?
Het staat niet vast maar het is zeker niet ondenkbaar... Als zij weet dat hij in het rondneukt met kandidaten van the voice, dan kan zij toch ook wel een bij een optellen en beseffen dat dit niet kosjer is in zijn positie?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat nou enabler? Dat weet je toch helemaal niet?
Lullig voor Edwin dat zijn show misbruikt is om te groomen.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
Wat ik in Beau gehoord heb:
Jeroentje:
- 'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma, op zo'n manier gelispeld dat het geen foute Fok-waardige grap was
- vergaande grooming
- aanranding onder het mom van 'wil je de studio zien?'
- een halve beschuldiging van Edwin Evers? Kon het 'lullig voor Edwin' niet plaatsen?
Ali B
- scheldt 15-jarigen de huid vol
Wat mis ik nog?
Ze heeft wel gelijkquote:Op maandag 17 januari 2022 23:10 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Lekker naïef. Meisjes die het te laat door hebben.
Wat een kil mens trouwens, die advocate.
Ja, Jeroen was een eigenlijk een rebound.quote:
'geil broekje' over een pyjamabroek maat omaquote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma
Ben ik ook benieuwd naar. Zou die Guus met z’n verklaring aan hem gelinkt zijn of gaat het bij Ali voornamelijk om niet-seksueel ontoelaatbaar gedrag?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:16 schreef Eppie_NL het volgende:
Maar Ali B. is nog erger dan die Jeroen Rietbergen? Er komt wel weinig nieuws naar buiten Ali B.
Alleen 1 aangifte maar verder weinig details/beschuldingen zoals bij Jeroen Rietbergen.
Wordt alles bewaard voor programma BOOS?
Er werd gehint naar een derde grote speler, die in de regie werkt.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
Wat ik in Beau gehoord heb:
Jeroentje:
- 'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma, op zo'n manier gelispeld dat het geen foute Fok-waardige grap was
- vergaande grooming
- aanranding onder het mom van 'wil je de studio zien?'
- een halve beschuldiging van Edwin Evers? Kon het 'lullig voor Edwin' niet plaatsen?
Ali B
- scheldt 15-jarigen de huid vol
Wat mis ik nog?
Bij Ali ligt er daadwerkelijk een aangifte.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ben ik ook benieuwd naar. Zou die Guus met z’n verklaring aan hem gelinkt zijn of gaat het bij Ali voornamelijk om niet-seksueel ontoelaatbaar gedrag?
Evers staat hier buiten, ging over een optreden van de Evers Band die avond.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
Wat ik in Beau gehoord heb:
Jeroentje:
- 'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma, op zo'n manier gelispeld dat het geen foute Fok-waardige grap was
- vergaande grooming
- aanranding onder het mom van 'wil je de studio zien?'
- een halve beschuldiging van Edwin Evers? Kon het 'lullig voor Edwin' niet plaatsen?
Ali B
- scheldt 15-jarigen de huid vol
Wat mis ik nog?
Dat is al vanaf het begin. Maar niet als 3e grote speler. De "grote 3" zouden Rietbergen, Ali B en Marco Borsato zijn.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Er werd gehint naar een derde grote speler, die in de regie werkt.
Ehm…. Dat er onderling in de app groep van oud kandidaten meer verhalen bekend zijn. Verhalen die verder gaan dan het verhaal van Nienke. (Betasten) Echter willen deze twee oud kandidaten enkel hun eigen verhaal vertellen en niet voor een ander spreken. Hoop dat hier donderdag meer duidelijkheid over komt bij BOOS.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
Wat ik in Beau gehoord heb:
Jeroentje:
- 'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma, op zo'n manier gelispeld dat het geen foute Fok-waardige grap was
- vergaande grooming
- aanranding onder het mom van 'wil je de studio zien?'
- een halve beschuldiging van Edwin Evers? Kon het 'lullig voor Edwin' niet plaatsen?
Ali B
- scheldt 15-jarigen de huid vol
Wat mis ik nog?
Ok, voor mij was het regie stukje nog nieuw.quote:
Yups.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:32 schreef xzaz het volgende:
Die verlinden had toch met die Onno hoes die weer vreemd ging met jonge homo's?
Truste!quote:Op maandag 17 januari 2022 23:32 schreef Andromache het volgende:
Goed, het was gezellig, ik ga slapen.
Yep... Smeerlap die Albert dat die Humberto dit flikt terwijl die zelf met zo'n figuur gaat.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:32 schreef xzaz het volgende:
Die verlinden had toch met die Onno hoes die weer vreemd ging met jonge homo's?
Ze hadden een open relatie. Ik weet niet meer echt wat het schandaal was....weet alleen dat Onno meer van jongere slanke jongens is:) ipv uitgezakte bears als Albertquote:Op maandag 17 januari 2022 23:32 schreef xzaz het volgende:
Die verlinden had toch met die Onno hoes die weer vreemd ging met jonge homo's?
Dit gedrag van Ali verbaast mij niets, nadat ik die docuserie van hem op Videoland zag. Daar kwam hij ook over als een onbeschofte horkquote:
Nou ja. Hij ging er heen als burgermeesterquote:Op maandag 17 januari 2022 23:36 schreef LoveProfuzion het volgende:
[..]
Ze hadden een open relatie. Ik weet niet meer echt wat het schandaal was....weet alleen dat Onno meer van jongere slanke jongens is:) ipv uitgezakte bears als Albert
Is dat zo ja? Ik herinner me dat niet zo (open relatie).quote:Op maandag 17 januari 2022 23:36 schreef LoveProfuzion het volgende:
[..]
Ze hadden een open relatie. Ik weet niet meer echt wat het schandaal was....weet alleen dat Onno meer van jongere slanke jongens is:) ipv uitgezakte bears als Albert
Mocro's gonna mocroquote:Op maandag 17 januari 2022 23:37 schreef Tengano het volgende:
[..]
Gewoon een knuffelkutmarokaan dus.
Ik ook.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:
Ik moest echt huilen bij het verhaal van Nienke. Die struggle die je haar zag doorstaan, de schaamte en het schuldgevoel. En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
En vervolgens wel zeggen dat ze aangifte moet doen. Terwijl je weet hoe kansloos het is.
In 2012 heb in ooit aangifte proberen te doen van aanranding. In het OV notabene, dus daar zouden opnames van geweest moeten zijn. Maar ik werd nog net niet uitgelachen. Geen enkele verwijzing naar nazorg oid.
Meer dan een half jaar later werd ik ineens gebeld door het bureau, of ik er nog iets mee wilde doen, en excuses want ze hadden direct actie moeten ondernemen. Ja gast, wat denk je zelf??
En dat is een van de redenen, naast alle schaamte uiteraard, waarom vrouwen dus geen aangifte doen. Ik vind deze meiden echt helden!
De meeste mensen hebben gewoon echt geen idee.. Alsnog sterktequote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:
Ik moest echt huilen bij het verhaal van Nienke. Die struggle die je haar zag doorstaan, de schaamte en het schuldgevoel. En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
En vervolgens wel zeggen dat ze aangifte moet doen. Terwijl je weet hoe kansloos het is.
In 2012 heb in ooit aangifte proberen te doen van aanranding. In het OV notabene, dus daar zouden opnames van geweest moeten zijn. Maar ik werd nog net niet uitgelachen. Geen enkele verwijzing naar nazorg oid.
Meer dan een half jaar later werd ik ineens gebeld door het bureau, of ik er nog iets mee wilde doen, en excuses want ze hadden direct actie moeten ondernemen. Ja gast, wat denk je zelf??
En dat is een van de redenen, naast alle schaamte uiteraard, waarom vrouwen dus geen aangifte doen. Ik vind deze meiden echt helden!
Hij liet zich toch door jonge jongens pijpen op straat als burgemeester?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:36 schreef LoveProfuzion het volgende:
[..]
Ze hadden een open relatie. Ik weet niet meer echt wat het schandaal was....weet alleen dat Onno meer van jongere slanke jongens is:) ipv uitgezakte bears als Albert
Kwam ze weleens tegen met uitgaan. Ze waren echt super aardig en gezellig maar waren ook erg bezig met achter jongens aanzitten...vooral Onno.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is dat zo ja? Ik herinner me dat niet zo (open relatie).
Huh? Hij is toch juist al te ver gegaan, daar gaat deze hele zaak overquote:Op maandag 17 januari 2022 23:05 schreef xzaz het volgende:
Het was gewoon een vies mannetje. Ik hoop voor hem dat die nooit te ver is gegaan anders hangt die.
En fuck Ali b.
voelen en volgens de wet zijn twee verschillende zaken. Dat doet niet af van de ernst van de zaak.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
Voor mij wel maar volgens de wet niet.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:44 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Huh? Hij is toch juist al te ver gegaan, daar gaat deze hele zaak over
Dat begrijp ik helemaal hoor. Maar ik bedoel juist het contrast te benoemen: juridisch ben je niet aangerand, maar je vóelt je dus wel zo. Maar omdat het juridisch niet zo is, kun je er geen zak mee, behalve jezelf verwijten maken dat je in deze situatie terecht gekomen bent. Want als het zíjn schuld was, dan zou je er iets mee moeten kunnen, toch?quote:Op maandag 17 januari 2022 23:44 schreef xzaz het volgende:
[..]
voelen en volgens de wet zijn twee verschillende zaken. Dat doet niet af van de ernst van de zaak.
Lief, dank je! Ik ben er helemaal overheen hoor. Meer boosheid naar de politie dan naar die trieste viespeuk.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De meeste mensen hebben gewoon echt geen idee.. Alsnog sterkteAanranding is echt heftig.
En het was inderdaad erg dapper van ze. Ze krijgen wrsch veel shit over zich heen.
Ik denk lullig als in dat zij zijn naam in dit verband noemde. Hij heeft er verder niks mee te maken, maar Jeroen gebruikte destijds een optreden van Edwin om Nienke erheen te lokkenquote:Op maandag 17 januari 2022 23:25 schreef Andromache het volgende:
Wat ik in Beau gehoord heb:
Jeroentje:
- 'geil broekje' over een pyjamabroek maat oma, op zo'n manier gelispeld dat het geen foute Fok-waardige grap was
- vergaande grooming
- aanranding onder het mom van 'wil je de studio zien?'
- een halve beschuldiging van Edwin Evers? Kon het 'lullig voor Edwin' niet plaatsen?
Ali B
- scheldt 15-jarigen de huid vol
Wat mis ik nog?
Wat een naar verhaal. Een vriendin van mij werd in haar kont geknepen tijdens het hardlopen en wilde daar aangifte van doen. Daar werd wel serieus op gereageerd door de politie. Die namen een aangifte op omdat dit soort dingen vaak klein beginnen maar steeds verder uit de hand lopen. Zelf ook wel eens een sicko in de trein tegengekomen die zich af ging zitten trekken tegenover mij. Ik was toen een jaar of 18 en vooral erg boos. Pas later bedacht ik me dat het eigenlijk best onveilig was, het was de laatste trein en er zat bijna niemand in, mijn coupe was op de sicko na ook leeg. Toen eigenlijk niet eens over aangifte nagedacht.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:
Ik moest echt huilen bij het verhaal van Nienke. Die struggle die je haar zag doorstaan, de schaamte en het schuldgevoel. En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
En vervolgens wel zeggen dat ze aangifte moet doen. Terwijl je weet hoe kansloos het is.
In 2012 heb in ooit aangifte proberen te doen van aanranding. In het OV notabene, dus daar zouden opnames van geweest moeten zijn. Maar ik werd nog net niet uitgelachen. Geen enkele verwijzing naar nazorg oid.
Meer dan een half jaar later werd ik ineens gebeld door het bureau, of ik er nog iets mee wilde doen, en excuses want ze hadden direct actie moeten ondernemen. Ja gast, wat denk je zelf??
En dat is een van de redenen, naast alle schaamte uiteraard, waarom vrouwen dus geen aangifte doen. Ik vind deze meiden echt helden!
❤🩹😔quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:05 schreef suzebol75 het volgende:
En ja, ook ik heb meerdere keren zulke situaties meegemaakt en ook dezelfde reacties en gevoelens gehad... Terwijl ik voorheen altijd een grote waffel had, dat ik diegene toch een flinke trap tegen zijn ballen zou verkopen... Bla bla. Uiteindelijk stond ik erbij en keek er naar, bij wijze van.
En inderdaad, alles bagatilseren op dat moment, jezelf de schuld geven.
Dus ook hier kwamen de tranen vanavond wat hoger
Hebben ze wel gedaan. Ah eind vh programma. Nienke wist niet meer hoe die reageerdequote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:02 schreef suzebol75 het volgende:
Ik was verbaasd dat ze niet verder doorvroegen over die zangcoach die erbij geweest is (bij het maken van die opmerking "ik wil wel bovenop je liggen)....
Daar zou ze toch heel goed kunnen gebruiken bij het doen van een aangifte bijvoorbeeld. En wat weet die zangcoach nog meer? Is dat diegene die de meerdere kandidaten begeleid?
Nee en daar lieten ze het bij. Maar hier heeft ze dus al een getuigen. Ongeacht wat diegene gezegd heeft.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hebben ze wel gedaan. Ah eind vh programma. Nienke wist niet meer hoe die reageerde
Tsja, het was Jeroen Rietbergen he? DIKKE en machtige connecties in het wereldje. En "misschien was het maar een grapje" of een "onhandig complimentje"quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:27 schreef suzebol75 het volgende:
[..]
Nee en daar lieten ze het bij. Maar hier heeft ze dus al een getuigen. Ongeacht wat diegene gezegd heeft.
En ik ben benieuwd of dat dus vaste The Voice zang coach of niet... Want die heeft misschien wel bij meerdere personen daar meegekregen wat er achter de schermen gebeurde
Maar wie was haar zangcoach? Was die het niet geweest dan, zou je denken?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hebben ze wel gedaan. Ah eind vh programma. Nienke wist niet meer hoe die reageerde
En dat is idd precies hoe het werkt . Ik werkte in een totaal andere branche, 2 collega's die ook te ver gingen. Toen ik daarmee naar mn leidinggevende stapte moest ik me niet aanstellen en heeft die kerel me, zelfs toen ik allang niet meer in zijn team zat, welbewust tegengewerkt en getreiterd...en dat gaat net als seksueel grensoverschrijdend gedrag heel geniepig en heel sluipend.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Tsja, het was Jeroen Rietbergen he? DIKKE en machtige connecties in het wereldje. En "misschien was het maar een grapje" of een "onhandig complimentje"
Dus je laat het gaan.. Zeker omdat je lucratieve baan anders wel eens in het geding kan komen..
Nee, het was Jeroen volgens Nienke. Ze wist niet meer hoe die reageerde maar "die lachte het waarschijnlijk weg net als ik".quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:35 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar wie was haar zangcoach? Was die het niet geweest dan, zou je denken?
Daar zie je dus ook hoe dat soort lui durven en kunnen blijven opereren in een omgeving waar ze rugdekking krijgen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:37 schreef totebel het volgende:
[..]
En dat is idd precies hoe het werkt . Ik werkte in een totaal andere branche, 2 collega's die ook te ver gingen. Toen ik daarmee naar mn leidinggevende stapte moest ik me niet aanstellen en heeft die kerel me, zelfs toen ik allang niet meer in zijn team zat, welbewust tegengewerkt en getreiterd...en dat gaat net als seksueel grensoverschrijdend gedrag heel geniepig en heel sluipend.
Vast wel! Bij mijn weten zijn er juist daarom deelnemers voortijdig uitgestapt. Nu even geen bewijs maar wel vaker gehoord! Ik ga bron zoekenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:12 schreef chufi het volgende:
Is er al iets over de wurgcontracten die moeten ondertekenen... met mogelijke juridische spinsels die de onderteknaars niet of nauwelijks begrijpen ?
Respect voor het delen van je verhaalquote:Op maandag 17 januari 2022 23:39 schreef Manusje_v_a het volgende:
Ik moest echt huilen bij het verhaal van Nienke. Die struggle die je haar zag doorstaan, de schaamte en het schuldgevoel. En dan direct erachteraan die advocate die even duidt dat dit dus geen aanranding is…terwijl we allemaal voelen dat het dat wél is.
En vervolgens wel zeggen dat ze aangifte moet doen. Terwijl je weet hoe kansloos het is.
In 2012 heb in ooit aangifte proberen te doen van aanranding. In het OV notabene, dus daar zouden opnames van geweest moeten zijn. Maar ik werd nog net niet uitgelachen. Geen enkele verwijzing naar nazorg oid.
Meer dan een half jaar later werd ik ineens gebeld door het bureau, of ik er nog iets mee wilde doen, en excuses want ze hadden direct actie moeten ondernemen. Ja gast, wat denk je zelf??
En dat is een van de redenen, naast alle schaamte uiteraard, waarom vrouwen dus geen aangifte doen. Ik vind deze meiden echt helden!
Ook bij de RLS soapshowsquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:41 schreef Ole het volgende:
[..]
Vast wel! Bij mijn weten zijn er juist daarom deelnemers voortijdig uitgestapt. Nu even geen bewijs maar wel vaker gehoord! Ik ga bron zoeken
Yups, fnuikend is dat. En heel pijnlijk.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:37 schreef totebel het volgende:
[..]
En dat is idd precies hoe het werkt . Ik werkte in een totaal andere branche, 2 collega's die ook te ver gingen. Toen ik daarmee naar mn leidinggevende stapte moest ik me niet aanstellen en heeft die kerel me, zelfs toen ik allang niet meer in zijn team zat, welbewust tegengewerkt en getreiterd...en dat gaat net als seksueel grensoverschrijdend gedrag heel geniepig en heel sluipend.
Zie mijn reacties.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Tsja, het was Jeroen Rietbergen he? DIKKE en machtige connecties in het wereldje. En "misschien was het maar een grapje" of een "onhandig complimentje"
Dus je laat het gaan.. Zeker omdat je lucratieve baan anders wel eens in het geding kan komen..
Jeroen was diegene die de opmerking maakte...quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, het was Jeroen volgens Nienke. Ze wist niet meer hoe die reageerde maar "die lachte het waarschijnlijk weg net als ik".
Dat zeg ikquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:48 schreef suzebol75 het volgende:
[..]
Jeroen was diegene die de opmerking maakte...
OK sorry, verkeerd begrepen!quote:
Mag hoorquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:52 schreef suzebol75 het volgende:
[..]
OK sorry, verkeerd begrepen!
Maar die zangcoach lachte over die opmerking...
Zovele gedachtes en gevoelens, ik geloof dat ik maar ga proberen te slapen.
Edit: sorry ik was zelfs al dubbel aan het quoten :-)
Die zit min of meer in het zelfde schuitje en is bang er iets over te zeggenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:52 schreef suzebol75 het volgende:
[..]
OK sorry, verkeerd begrepen!
Maar die zangcoach lachte over die opmerking...
Zovele gedachtes en gevoelens, ik geloof dat ik maar ga proberen te slapen.
Edit: sorry ik was zelfs al dubbel aan het quoten :-)
Ieww. Vind hem nou niet echt een lekker ding of zoquote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:50 schreef chufi het volgende:
Die Jeroen staat ook maar alleen met die smerige smile op alle fotos
Die Linda is ook niet meer wat het misschien ooit wel eens is geweestquote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:01 schreef Ole het volgende:
[..]
Ieww. Vind hem nou niet echt een lekker ding of zo
Niet gelezen nog maar zou me niet verbazenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:01 schreef quirina het volgende:
Zouden de contracten van de voice net zo smerig zijn als deze?
https://radaronline.com/e(...)r-votes-controversy/
Hopelijk lekt er een Nederlandse versie binnenkort.
Maar dat werd ook verklaard als zijnde gedrag omdat je dus wat minder aantrekkelijk bent dat je je macht misbruiktquote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:01 schreef Ole het volgende:
[..]
Ieww. Vind hem nou niet echt een lekker ding of zo
Nope. Maar zij heeft nog wel een carrière. Ohw wacht.. ze hadquote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:02 schreef chufi het volgende:
[..]
Die Linda is ook niet meer wat het misschien ooit wel eens is geweest
Liinda is non-actief ....quote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:04 schreef Ole het volgende:
[..]
Nope. Maar zij heeft nog wel een carrière. Ohw wacht.. ze had
Yep, van hetzelfde soort. Ze tekenen contractquote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:01 schreef quirina het volgende:
Zouden de contracten van de voice net zo smerig zijn als deze?
https://radaronline.com/e(...)r-votes-controversy/
Hopelijk lekt er een Nederlandse versie binnenkort.
Nee, smaad en laster gaat ook op voor Ali B. En ook voor Marco Borsato. Ik ga er vanuit dat beiden die zaak gaan winnen!quote:Op maandag 17 januari 2022 20:43 schreef letmehearyouscream het volgende:
Smaad en laster heeft meer betrekking op Hitsige Humberto toch?
Dat is maximaal een klein sub-gateje binnen deze megagate.
Waarschijnlijk omdat geen van de acties van Jeroen strafbaar is. Over de eventuele anderen is niets duidelijk. Wat ik wel zeker weet is dat je dit soort reacties ook krijgt als je onderzoek doet naar ieder willekeurig groot bedrijf.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 04:28 schreef Eightyone het volgende:
Ik keek net 1vandaag terug. Wordt misschien vergeten door het overaanbod van gisterenavond, maar is wel aan te raden.
Mevrouw de talentenbegeleidster (van ongeveer 40 TVOH-kandidaten) hoorde de verhalen aan, maar deed niets. Want dan zou ze naar eigen zeggen een soort van aangifte doen.
Er heen te lokken is wat jij invult. Je kunt ook zeggen dat hij iets aardigs deed door haar mee te vragen. Ze vertrouwde het niet en wees zijn aanbod af. Korte tijd later ging ze echter wel met hem mee naar boven toen Jeroen haar vroeg of ze mee wilde de studio's te bekijken. Dus je vertrouwt hem niet in een autorit, maar je gaat wel met hem mee naar boven als hij dat later in The Voice studio's vraagt.quote:Op maandag 17 januari 2022 23:52 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Ik denk lullig als in dat zij zijn naam in dit verband noemde. Hij heeft er verder niks mee te maken, maar Jeroen gebruikte destijds een optreden van Edwin om Nienke erheen te lokken
En normale meisjes zouden natuurlijk weigeren.. zeker als ze zijn eerdere appjes al wantrouwden. maar soms is er een meisje die het wel interessant vindt.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:33 schreef chufi het volgende:
Hai ik ben Jeroen de bandleider van de Voice ... dus je doet straks wat ik zeg... kom je mee kijken boven in de studios ?
Ik lees hier de volgende verklaring van Johnny:quote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:24 schreef Draak31 het volgende:
Ik zit ff dat programmatje van Johnny te kijken. Slappe hap hoor. Mag er wel harder in hakken.
Volkomen terecht.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 05:09 schreef Haradutas88 het volgende:
De advocate bij Beau heeft zijn uitzending gered. Zonder die vrouw was het een ongelooflijk slechte en eenzijdige uitzending geweest. Die advocate wees iedereen er even op dat eigenlijk NIETS wat Jeroen Rietbergen heeft gedaan ook echt strafbaar is. Dat het fout is, is overduidelijk, maar niet strafbaar.
Intussen is het leven van Jeroen Rietbergen wel helemaal kapot gemaakt. En dat vanwege iets dat eigenlijk niet strafbaar is. Daar vind ik wat van. Ik wil niets goedpraten, maar staat het effect van de aanklachten in verhouding tot het resultaat? Dat vraag ik me wel af.
De grootste fout was wel om Jeroen bij de voice te houden na de klachten. Maar vanavond in Beau zag ik een meisje dat vele weken/maanden in The Voice heeft meegedaan en als klacht slechts 1x een opmerking van Jeroen wist te produceren dat ze er zo geil uitzag. Tja, daar vind ik wat van. Ga je daarom serieus in een talkshow zitten?
Daar vind ik wat van!
Die vrouw valt niets te verwijten. De autorit vond ze onnodig, onhandig of gewoon raar. In de omgeving van de studio mocht ze logischerwijs verwachten dat het om een professioneel contact ging en niet om een puber die haar het fietsenhok in probeerde te trekken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 05:03 schreef Haradutas88 het volgende:
[..]
Er heen te lokken is wat jij invult. Je kunt ook zeggen dat hij iets aardigs deed door haar mee te vragen. Ze vertrouwde het niet en wees zijn aanbod af. Korte tijd later ging ze echter wel met hem mee naar boven toen Jeroen haar vroeg of ze mee wilde de studio's te bekijken. Dus je vertrouwt hem niet in een autorit, maar je gaat wel met hem mee naar boven als hij dat later in The Voice studio's vraagt.
Mensen, als hier geen alarmbellen afgaan dan weet ik het niet meer!
Vroeger best een lekker ding maar ze is heel slecht opgedroogd.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 01:02 schreef chufi het volgende:
[..]
Die Linda is ook niet meer wat het misschien ooit wel eens is geweest
Misschien had ze er zonder die ingrepen beter uit gezien.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 05:54 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Vroeger best een lekker ding maar ze is heel slecht opgedroogd.
Ha Jeroen, fijn dat je hier meepraatquote:Op dinsdag 18 januari 2022 05:03 schreef Haradutas88 het volgende:
[..]
Er heen te lokken is wat jij invult. Je kunt ook zeggen dat hij iets aardigs deed door haar mee te vragen. Ze vertrouwde het niet en wees zijn aanbod af. Korte tijd later ging ze echter wel met hem mee naar boven toen Jeroen haar vroeg of ze mee wilde de studio's te bekijken. Dus je vertrouwt hem niet in een autorit, maar je gaat wel met hem mee naar boven als hij dat later in The Voice studio's vraagt.
Mensen, als hier geen alarmbellen afgaan dan weet ik het niet meer!
Ongetwijfeld. Nu ziet ze er echt afstotend uit, alsof het een plastic/rubber pop is die net niet gelukt is. Macaber zelfs.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 06:03 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Misschien had ze er zonder die ingrepen beter uit gezien.
En op de cover van haar blad is ze eeuwig knap en 40.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 06:10 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. Nu ziet ze er echt afstotend uit, alsof het een plastic/rubber pop is die net niet gelukt is. Macaber zelfs.
JIJ BEGRIJPT DUIDELIJK NIET HOE HET VOOR EEN VROUW IS OM SEKSUEEL GEÏNTIMIDEERD TE WORDEN!quote:Op dinsdag 18 januari 2022 05:09 schreef Haradutas88 het volgende:
De advocate bij Beau heeft zijn uitzending gered. Zonder die vrouw was het een ongelooflijk slechte en eenzijdige uitzending geweest. Die advocate wees iedereen er even op dat eigenlijk NIETS wat Jeroen Rietbergen heeft gedaan ook echt strafbaar is. Dat het fout is, is overduidelijk, maar niet strafbaar.
Intussen is het leven van Jeroen Rietbergen wel helemaal kapot gemaakt. En dat vanwege iets dat eigenlijk niet strafbaar is. Daar vind ik wat van. Ik wil niets goedpraten, maar staat het effect van de aanklachten in verhouding tot het resultaat? Dat vraag ik me wel af.
De grootste fout was wel om Jeroen bij de voice te houden na de klachten. Maar vanavond in Beau zag ik een meisje dat vele weken/maanden in The Voice heeft meegedaan en als klacht slechts 1x een opmerking van Jeroen wist te produceren dat ze er zo geil uitzag. Tja, daar vind ik wat van. Ga je daarom serieus in een talkshow zitten?
Daar vind ik wat van!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |