quote:Jeroen van Koningsbrugge gaat op zoek naar vijftien mensen die denken dat ze mentaal en fysiek sterk genoeg zijn om een van de zwaarste opleidingen van Nederland aan te kunnen: de opleiding van de Special Forces. Van Koningsbrugge levert zijn mensen af aan een team van zeer ervaren specialisten, die de rekruten onder handen gaat nemen. In het experiment wordt het uiterste gevraagd van de kandidaten en is Van Koningsbrugge daar om 'zijn' mannen en vrouwen een hart onder de riem te steken.
Vanaf 6 januari 2022 keert Kamp Van Koningsbrugge terug. In een serie van negen afleveringen volg je de trainingen en trainingsmissies van vijftien nieuwe deelnemers. Onder leiding van instructeurs Ray en Dai, worden de rekruten gepokt en gemazeld. De twee commando-experts halen het uiterste uit de kandidaten en weten precies wat ze willen zien in een commando. Met een schat aan operationele ervaring waaronder acht buitenland missies achter de vijandelijke linies, kennen zij het klappen van de zweep en weten als geen ander wie commando-waardig is... en wie niet.
Special Forces
Het Korps Commandotroepen is de meest specialistische eenheid van het Nederlandse leger. De Special Forces worden ingezet bij geheime, risicovolle operaties, overal ter wereld. De opleiding is loodzwaar en slechts 3 procent haalt zijn groene baret. Het Korps Commandotroepen opent opnieuw zijn deuren voor gewone burgers en zo wordt een inkijkje gegeven in de bijzondere wereld van de Special Forces.
Mja is ook wel een verschil tussen deze aandachtzoekers en echte rekruten natuurlijk,...quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:00 schreef Ener-G het volgende:
Ik denk dat jij en ik ook wel half dood op de grond liggen, met minimaal 25 kilo extra op je rug en na een heuvel opgejaagd te zijn. Het is niet zo dat ze vanuit het niets alleen maar 15x op hoeven drukken...
Thuis lijkt het altijd makkelijker. Dat zie je bv ook bij Lingoquote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:10 schreef Spanky78 het volgende:
Ze gaan er een stuk harder in dan vorig jaar. Maar jeumig wat zijn er een paar slecht voorbereid. Als je weet dat je hieraan mee doet dan weet je toch dat je het zwaar krijgt?
Het slaaptekort is lastig op voor te bereiden, maar zorgen dat je een beetje allround fit bent qua conditie en kracht is toch het minste.
Man ze waren nog maar een paar uur aan het buitenspelen.///quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:31 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Thuis lijkt het altijd makkelijker. Dat zie je bv ook bij Lingo
Absoluut ja. Denk niet veel mensen hier de eindstreep zouden halen. Echter, die Dwayne geeft zichzelf hiervoor op. Geeft ook duidelijk aan dat de kans 99.5 procent is dat hij de eindstreep haalt. En geeft vervolgens na een paar uur al op. Niet omdat hij geblesseerd was, of enorme pijn had. Het was puur mentaal. Zakt echt finaal door de ondergrens heen. Vooral door het interview dat hij vooraf gaf, met een gigantisch zelfvertrouwen, was dit wel lachwekkend.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:00 schreef Ener-G het volgende:
Ik denk dat jij en ik ook wel half dood op de grond liggen, met minimaal 25 kilo extra op je rug en na een heuvel opgejaagd te zijn. Het is niet zo dat ze vanuit het niets alleen maar 15x op hoeven drukken...
Ja dit was een beetje jammer ja. Ik vond het ook wel opvallend dat er deelnemers waren die eigenlijk compleet niet in beeld zijn geweest.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:48 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Absoluut ja. Denk niet veel mensen hier de eindstreep zouden halen. Echter, die Dwayne geeft zichzelf hiervoor op. Geeft ook duidelijk aan dat de kans 99.5 procent is dat hij de eindstreep haalt. En geeft vervolgens na een paar uur al op. Niet omdat hij geblesseerd was, of enorme pijn had. Het was puur mentaal. Zakt echt finaal door de ondergrens heen. Vooral door het interview dat hij vooraf gaf, met een gigantisch zelfvertrouwen, was dit wel lachwekkend.
Nee true, dat komt de volgende aflevering wel. Anders zijn het in 1x teveel gezichten door elkaar heen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:50 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ja dit was een beetje jammer ja. Ik vond het ook wel opvallend dat er deelnemers waren die eigenlijk compleet niet in beeld zijn geweest.
Dat klopt. Maar ik heb genoeg van dit soort dingen gedaan om te weten wat er nodig is.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:31 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Thuis lijkt het altijd makkelijker. Dat zie je bv ook bij Lingo
De gemiddelde Crossfitter niet. Tevens hebben zij natuurlijk niet de intentie om bij defensie te gaan. Voor hen is dit een nieuwe uitdaging.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:11 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar ik heb genoeg van dit soort dingen gedaan om te weten wat er nodig is.
Als je hieraan begint moet je een halve marathon kunnen lopen, een beetje allround zijn qua kracht en een paar dagen met rugzak in de weer kunnen. Het helpt ook als je een beetje ervaring hebt in de wildernis en buiten.
Als je dat niet kan moet je er niet aan beginnen. En als je je opgeeft moet je dat ook gewoon oefenen. Als je dat door blessures, slaap tekort of andere zaken afvalt snap ik dat. Maar puur opgeven zoals die Dwayne die duidelijk niet fit genoeg was? Nee dat vind ik echt een afgang.
Dat meisje ook trouwens. Ik snap dat ze pijn had, maar er was niets kapot. Dus niet zo mekkeren. Maar ook zij was gewoon conditioneel te zwak. (Ik denk wel sterk en atletisch genoeg).
Verder eens dat niet iedereen de eindstreep gaat halen, maar vanwege geen voorbereiding is dat wel een beetje treurig.
Lang geleden dat we jou toch op andere gedachten gebracht hebben...quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:01 schreef BredeBroeder het volgende:
Lekker verplaatsen met al die boogtent kutzooiZou dat eigenlijk wel weer een keer willen doen, puur om ff te herinneren hoe het was om volledig naar de klote te gaan
Dat schijnen veel van die sportschoolfiguren te hebben, amper conditie.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:11 schreef Spanky78 het volgende:
Dat meisje ook trouwens. Ik snap dat ze pijn had, maar er was niets kapot. Dus niet zo mekkeren. Maar ook zij was gewoon conditioneel te zwak. (Ik denk wel sterk en atletisch genoeg).
Zoals ik al eerder zei, aan de kant zetten en blik op oneindig...quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:18 schreef potjecreme het volgende:
Ik weet niet of Guusje conditioneel te zwak was. Als je de pijn niet kan loslaten gaat er veel energie daar naar toe. fysiek en mentaal.
quote:5. Richt je niet op je eigen pijn, maar op iets buiten jezelf
“Als je versleten bent, bijvoorbeeld tijdens een speedmars van 10 kilometer met volledige bepakking, kun je jezelf al snel gaan focussen op allerlei pijntjes”, zegt Koen. “Dat wordt dan je hele wereld. De kunst is dan om je te focussen op de buitenwereld. Om je aandacht te verleggen door bijvoorbeeld anderen te gaan steunen.”
Sprinten vs marathon lopen. In de sportschool train je vooral je capaciteit om kort heel intensief kracht te kunnen leveren,quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:44 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat schijnen veel van die sportschoolfiguren te hebben, amper conditie.
Goed dat ik het weet. Kan ik goed gebruiken als de mannengriep weer eens de kop opsteekt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, aan de kant zetten en blik op oneindig...
[..]
Geen tijd voor die onzin bij defensie, gaat van de netto zuiptijd af.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 20:05 schreef potjecreme het volgende:
Goed dat ik het weet. Kan ik goed gebruiken als de mannengriep weer eens de kop opsteekt.
Komt ook door die nep lipppemn denk ikquote:Op vrijdag 7 januari 2022 21:01 schreef PzKpfw het volgende:
Wat heeft die Guusje eigenlijk aparte ogen met die grote oogleden boven. Net of ze continu vermoeid is ofzo.
Ze zijn nog geen halve dag bezig, slaaptekort is nog lang niet aan de ordequote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:10 schreef Spanky78 het volgende:
Ze gaan er een stuk harder in dan vorig jaar. Maar jeumig wat zijn er een paar slecht voorbereid. Als je weet dat je hieraan mee doet dan weet je toch dat je het zwaar krijgt?
Het slaaptekort is lastig op voor te bereiden, maar zorgen dat je een beetje allround fit bent qua conditie en kracht is toch het minste.
Zal ook goed aankomen bij de jeugd die hij coacht voor zijn werkquote:Op vrijdag 7 januari 2022 16:48 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Absoluut ja. Denk niet veel mensen hier de eindstreep zouden halen. Echter, die Dwayne geeft zichzelf hiervoor op. Geeft ook duidelijk aan dat de kans 99.5 procent is dat hij de eindstreep haalt. En geeft vervolgens na een paar uur al op. Niet omdat hij geblesseerd was, of enorme pijn had. Het was puur mentaal. Zakt echt finaal door de ondergrens heen. Vooral door het interview dat hij vooraf gaf, met een gigantisch zelfvertrouwen, was dit wel lachwekkend.
Ze denken dat ze fit genoeg worden van een beetje hiit. Je lichaam er goed laten uitzien is zo iets anders dan een paar weken jezelf afpeigeren in de natuur en slecht slapen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:44 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat schijnen veel van die sportschoolfiguren te hebben, amper conditie.
Dat gaat later pas een rol spelen. Voorlopig is het een kwestie van je best doen en volhouden. Als je dat niet kunt vind ik je best een loser.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 22:05 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ze zijn nog geen halve dag bezig, slaaptekort is nog lang niet aan de orde
Ik ben wel benieuwd hoe de vechtsporters het doen. Pijn moeten ze tegen kunnen, en ze doen meer aan duurtrainig dan de gemiddelde crossfitter. Maar een vechtsportwedstrijd is vooral een paar keer een paar minuten voluit gaan, en niet urenlang.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 22:07 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ze denken dat ze fit genoeg worden van een beetje hiit. Je lichaam er goed laten uitzien is zo iets anders dan een paar weken jezelf afpeigeren in de natuur en slecht slapen.
Je zag ook dat de groep het tijdens het eerste gedeelte, toen ze enkel doelloos moesten lopen en geen afleiding hadden, het mentaal zwaarder had dan tijdens het tweede gedeelte toen ze de tent moesten meenemen. Dat laatste was fysiek zwaarder, echter mentaal minder zwaar door de afleiding van de tent dragen, wisselen, herpakken etc.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, aan de kant zetten en blik op oneindig...
[..]
Een van de basiseisen is dat je de coopertest doet met minimaal 2800 meter. (Wat voor de gemiddelde persoon al vrij pittig is). Maar je kan maar beter zorgen dat je daar royaal boven gaat zitten en 3000 a 3400 kan doen. Bij de test voor de selectie loop je hem in relatief ideale omstandigheden, en niet na 5 dagen zonder slaap, kou, slecht eten, allerlei pijntjes, en een rugzak om. Dan moet je die minimumafstand namelijk ook kunnen halen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 19:58 schreef Vuvuzelala het volgende:
[..]
Sprinten vs marathon lopen. In de sportschool train je vooral je capaciteit om kort heel intensief kracht te kunnen leveren,
Ik ben ook zo'n sportschoolfiguur (wat klinkt dat negatief zeg). Ik kan m'n eigen gewicht boven m'n hoofd tillen maar een marathon of zelfs een halve hoef ik niet te proberen ondanks dat ik minstens 5x per week sport.
Als ik mee zou doen aan KVK zou ik wel juist voor uithoudingsvermogen trainen.. je weet dat je de halve dag rond gaat rennen.
3400 meter is voor 99% vrijwel onmogelijkquote:Op zaterdag 8 januari 2022 10:51 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Een van de basiseisen is dat je de coopertest doet met minimaal 2800 meter. (Wat voor de gemiddelde persoon al vrij pittig is). Maar je kan maar beter zorgen dat je daar royaal boven gaat zitten en 3000 a 3400 kan doen. Bij de test voor de selectie loop je hem in relatief ideale omstandigheden, en niet na 5 dagen zonder slaap, kou, slecht eten, allerlei pijntjes, en een rugzak om. Dan moet je die minimumafstand namelijk ook kunnen halen.
Naja, zorgen dat je die 2800 met een ruime marge kan halen, en niet net aan de 2800 aantikken op de sintelbaanquote:Op zaterdag 8 januari 2022 10:57 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
3400 meter is voor 99% vrijwel onmogelijk
Dat is voor de echte selectie. Zo heftig gaat het hier niet zijn. Maar die coopertest kunnen lopen en die 2800 halen en sterker nog, echt duur conditie hebben is essentieel. Als je dagen moet doorgaan moet je vooral lang kunnen presteren en niet alleen kort en extreem intens.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 10:51 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Een van de basiseisen is dat je de coopertest doet met minimaal 2800 meter. (Wat voor de gemiddelde persoon al vrij pittig is). Maar je kan maar beter zorgen dat je daar royaal boven gaat zitten en 3000 a 3400 kan doen. Bij de test voor de selectie loop je hem in relatief ideale omstandigheden, en niet na 5 dagen zonder slaap, kou, slecht eten, allerlei pijntjes, en een rugzak om. Dan moet je die minimumafstand namelijk ook kunnen halen.
Zodra iemand veel in beeld is, zeker in het begin, dan valt die persoon uit.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 11:53 schreef Mandéra het volgende:
Leuke eerste aflevering op zich. Ben blij dat ze niet te veel tijd hebben verbrand aan Guusje al was dit misschien al veel te veel van het goede. Ben benieuwd hoe ze met die Tukker en die Fries omgaan de komende afleveringen. Ik herinner mij van Kamp Waes dat Aaron op het allerlaatste moment alsnog werd weggestuurd omdat hij enorm bazig was.
Verder viel mij op dat die KLM stewardess amper in beeld kwam maar als ze te zien was liep ze vrij voorop mee in de strijd. Zou leuk zijn om daar wat meer de focus op te leggen in plaats van mensen met een gigantisch ego die graag naar de sportschool gaan. Maar dat scoort natuurlijk minder goed.
De fysieke selectieeisen van KvK zijn hetzelfde als die voor “het echie”.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 11:12 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Dat is voor de echte selectie. Zo heftig gaat het hier niet zijn. Maar die coopertest kunnen lopen en die 2800 halen en sterker nog, echt duur conditie hebben is essentieel. Als je dagen moet doorgaan moet je vooral lang kunnen presteren en niet alleen kort en extreem intens.
Dat komt vanzelf verderop in de serie. Eerst lekker even de pipo's, clowns en slaapkoppen van de groep voor schut zetten. Wat dat betreft hebben Guusje en Dwayne gekregen wat ze verdienen.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 11:53 schreef Mandéra het volgende:
Leuke eerste aflevering op zich. Ben blij dat ze niet te veel tijd hebben verbrand aan Guusje al was dit misschien al veel te veel van het goede. Ben benieuwd hoe ze met die Tukker en die Fries omgaan de komende afleveringen. Ik herinner mij van Kamp Waes dat Aaron op het allerlaatste moment alsnog werd weggestuurd omdat hij enorm bazig was.
Verder viel mij op dat die KLM stewardess amper in beeld kwam maar als ze te zien was liep ze vrij voorop mee in de strijd. Zou leuk zijn om daar wat meer de focus op te leggen in plaats van mensen met een gigantisch ego die graag naar de sportschool gaan. Maar dat scoort natuurlijk minder goed.
Die dwayne heeft echt niet zo goed gescoord in die coopertest. Daar geloof ik geen fuck van.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:13 schreef Ener-G het volgende:
[..]
De fysieke selectieeisen van KvK zijn hetzelfde als die voor “het echie”.
Een geoefende atleet (wat bijna alle deelnemers echt wel zijn) zou geen moeite moeten hebben met meer dan 3k lopen in de cooper. (Het absolute wereldrecord staat op iets van 4700 meter)
Ik was altijd al heel blij met 2500m,maar ik heb echt genoeg collega's gezien die 3400/3500 liepen. En dat waren echt geen commandosquote:Op zaterdag 8 januari 2022 10:57 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
3400 meter is voor 99% vrijwel onmogelijk
2800 Meter was vroeger (tot halverwege jaren '90 ergens) de minimum eis voor de leerlingen KMS en KMA ongeacht wapen of dienstvak.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 11:01 schreef Ener-G het volgende:
Naja, zorgen dat je die 2800 met een ruime marge kan halen, en niet net aan de 2800 aantikken op de sintelbaan
Ik heb vroeger (tijdens de citadel van Antwerpen ongeveer) altijd rond de 3000 meter gehangen... Het kazernerecord lag vroeger altijd wel een beetje tussen 3500 en 3600 meter in Ede.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:17 schreef Bouke-p het volgende:
Ik was altijd al heel blij met 2500m,maar ik heb echt genoeg collega's gezien die 3400/3500 liepen. En dat waren echt geen commandos
Sommige zijn wat ouder, ja. Al haalde vorig seizoen bij Kamp Waes of KvK de oudste deelnemer de eindstreep. Hij was iets van 45 jaar.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:38 schreef potjecreme het volgende:
Het is gewoon een tv format hè. De meeste zijn ook te oud. Vergeet het stukje leeftijd niet.
Veel mensen onderschatten het hardlopen. 3K is echt niet peanuts, zelfs niet als je een uitstekende zwemmers- of boksconditie hebt. Zeker de wat oudere deelnemers (30+) gaan het erg zwaar hebben om dat nog aan te tikken.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:13 schreef Ener-G het volgende:
[..]
De fysieke selectieeisen van KvK zijn hetzelfde als die voor “het echie”.
Een geoefende atleet (wat bijna alle deelnemers echt wel zijn) zou geen moeite moeten hebben met meer dan 3k lopen in de cooper. (Het absolute wereldrecord staat op iets van 4700 meter)
Zeg ook niet dat het onmogelijk is. Maar als hardlopen en speedmarsen onderdeel van je werk is (zoals de meesten bij infanterie, kct, marns etc.), dan gaat dat wat sneller dan voor mensen met een kantoorbaantje die ernaast boksen bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:17 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Ik was altijd al heel blij met 2500m,maar ik heb echt genoeg collega's gezien die 3400/3500 liepen. En dat waren echt geen commandos
Er is ook een keuring waarbij 2200 de grens is. Of is dat voor reservisten?quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
2800 Meter was vroeger (tot halverwege jaren '90 ergens) de minimum eis voor de leerlingen KMS en KMA ongeacht wapen of dienstvak.
Beide zijn nooit mijn hobby geweest. Niet voor niets bij de bereden wapens gegaan.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:01 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Zeg ook niet dat het onmogelijk is. Maar als hardlopen en speedmarsen onderdeel van je werk is (zoals de meesten bij infanterie, kct, marns etc.), dan gaat dat wat sneller dan voor mensen met een kantoorbaantje die ernaast boksen bijvoorbeeld.
Ben zelf ook nooit een hardloper geweest, vond het verschrikkelijk. Dan ging ik liever 20 klik marsen met 3e lijns dan een uur aan het gas.
2400 Is de basiseis voor iedere manlijke militair t/m 30 jaar.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:03 schreef Zwansen het volgende:
Er is ook een keuring waarbij 2200 de grens is. Of is dat voor reservisten?
Ha, de kazerne in Ede, daar ben ik ook ooit geweest, ik zat in de eerste groep die in dat gebouw mocht paintballen. Met relatief maagdelijk witte muren. Na ons bezoek niet meer.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik heb vroeger (tijdens de citadel van Antwerpen ongeveer) altijd rond de 3000 meter gehangen... Het kazernerecord lag vroeger altijd wel een beetje tussen 3500 en 3600 meter in Ede.
Welke van de drie? Of eigenlijk zeven...quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:13 schreef derLudolf het volgende:
Ha, de kazerne in Ede, daar ben ik ook ooit geweest, ik zat in de eerste groep die in dat gebouw mocht paintballen. Met relatief maagdelijk witte muren. Na ons bezoek niet meer.
De tl balken die er nog hingen hebben het ook niet overleefd
Ah, dit was voor een vrouw dus vandaar die 2200 denk ik.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:10 schreef AchJa het volgende:
[..]
2400 Is de basiseis voor iedere manlijke militair t/m 30 jaar.
Voor vrouwen is de basiseis 1900 meter.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:18 schreef Zwansen het volgende:
Ah, dit was voor een vrouw dus vandaar die 2200 denk ik.
De echte selectie is niet 1 week.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:56 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Sommige zijn wat ouder, ja. Al haalde vorig seizoen bij Kamp Waes of KvK de oudste deelnemer de eindstreep. Hij was iets van 45 jaar.
Zijn allemaal trucjes die ongetraind lastig zijn, maar supersimpel na een paar maandjes specifieke training.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:21 schreef AchJa het volgende:
[..]
Voor vrouwen is de basiseis 1900 meter.
[ afbeelding ]
Is ook niet heel ingewikkeld allemaal idd. Zelfs ik haal als oud versleten wrak nog steeds de jonge goden eis als ik me een beetje inzet... Maar goed, ik heb de mazzel op mijn huidige functie dat ik wel tijd vrij kan maken om te sporten maar ik heb hiervoor ook functies gedraaid dan kwam je daar gewoon niet aan toe. En dat geldt tegenwoordig voor heel veel lui. 20% Vacatures en de werkzaamheden dienen wel door te gaan dus zullen zaken als sport ed. het eerst van de agenda vallen. Aan de andere kant verlangt defensie wel van je dat je elke jaar je fysieke testen haalt.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:29 schreef Hyaenidae het volgende:
Zijn allemaal trucjes die ongetraind lastig zijn, maar supersimpel na een paar maandjes specifieke training.
Een commando heeft ook niet echt een ideaal hardloop-lichaam, maar is eigenlijk een all-round alleskunner, bovengemiddeld goed in vrijwel alles.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:17 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Ik was altijd al heel blij met 2500m,maar ik heb echt genoeg collega's gezien die 3400/3500 liepen. En dat waren echt geen commandos
Je moet een medische, psychologische en een fitheidstest doen voordat je wordt uitgenodigd voor de Kennismakingsdagen.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:27 schreef potjecreme het volgende:
[..]
De echte selectie is niet 1 week.
Zou heel goed zijn, in mijn bescheiden optiek, als dit voor iedereen ingevoerd zou worden. Niet alleen defensie. Gewoon een basis basis conditie die je moet hebben om een beetje gezond je werk te kunnen doen en in het leven te staan.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:35 schreef AchJa het volgende:
[..]
Is ook niet heel ingewikkeld allemaal idd. Zelfs ik haal als oud versleten wrak nog steeds de jonge goden eis als ik me een beetje inzet... Maar goed, ik heb de mazzel op mijn huidige functie dat ik wel tijd vrij kan maken om te sporten maar ik heb hiervoor ook functies gedraaid dan kwam je daar gewoon niet aan toe. En dat geldt tegenwoordig voor heel veel lui. 20% Vacatures en de werkzaamheden dienen wel door te gaan dus zullen zaken als sport ed. het eerst van de agenda vallen. Aan de andere kant verlangt defensie wel van je dat je elke jaar je fysieke testen haalt.
Maar dan nog. Je kan je voorbereiden wat je wil, het is en blijft mentaal doorbijten.quote:Op maandag 10 januari 2022 20:04 schreef Ener-G het volgende:
Nou ja na het kunnen aanschouwen van seizoen 1 kun je ongeveer wel bedenken wat je te wachten staat..
A.k.a. je gaat helemaal door het putje.
Defensie heeft tegenwoordig de eisen online staan en ook hele tutorials op youtube over hoe je je voor kunt bereiden. “Vroeger” gingen cursisten er daadwerkelijk helemaal blind in en werd het bewust schimmig gehouden wat er tijdens de cursus gedaan werd (nu nog steeds trouwens).
Yep, al kreeg ik al kramp bij het zien hoe Dwayne z'n rugzak erbij had hangenquote:Op maandag 10 januari 2022 23:11 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Maar dan nog. Je kan je voorbereiden wat je wil, het is en blijft mentaal doorbijten.
3KM in 18 min met 20KG bepakking, Jezus.quote:Op donderdag 13 januari 2022 09:24 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Yep, al kreeg ik al kramp bij het zien hoe Dwayne z'n rugzak erbij had hangen![]()
Ze leggen het nota bene hier nog een keer uit:
En ik neem aan dat ze op de dag zelf ook nog een keer laten zien hoe je zo'n ding omhangt.
Best wel een gebrek...quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:45 schreef hemarookworst het volgende:
Tegelijkertijd met dit is ook een nieuw seizoen van Draadstaal, ik kan nu eigenlijk niet meer normaal naar Van Koningsbrugge kijken in een serieuze rol. Ik denk steeds dat hij elk moment een gek stemmetje gaat doen of een typetje gaat spelen
Ja dat is wel heel vreemd ik dacht dat ze terug het water in ging. Maar niet dus?quote:Op donderdag 13 januari 2022 20:50 schreef RamboDirk het volgende:
Zij mag de proef overslaan en door? wat een afbreuk van het programmabullshit
Ohw lol had net nog gekekenquote:Op donderdag 13 januari 2022 21:39 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
https://www.npostart.nl/k(...)01-2022/AT_300001154
Wie en want?quote:Op donderdag 13 januari 2022 21:01 schreef Hyaenidae het volgende:
Die begeleiding, wat een mongolen zijn dat zeg
Nog de grootste mongolen van heel de show, totaal ongeschikt om mensen op te leiden of überhaupt met mensen om te gaan.
Verneuken ook heel de sfeer, werkt averechts.
Het is een leuke oefening jaquote:Op donderdag 13 januari 2022 13:43 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
3KM in 18 min met 20KG bepakking, Jezus.
Gaat om kunnen matchen aan de eisen toch? Zij willen meedoen, dan hebben ze dezelfde eisen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 22:57 schreef Tegan het volgende:
Hoe kan je nu die zandzak kwijtraken?
Verder is het gewoon bekend dat vrouwen fysiek niet kunnen matchen met mannen, zie ook topsport. Kun je deze individuele dames niet kwalijk nemen i.m.o..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:25 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik ben fan van die stewardes.
Ja mooie meid...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zwaai naar dieren.
Vooral de snelheid -4m/km is vrij snel. Daar zul je wel een beetje voor moeten oefenen. Alhoewel dat makkelijker is als je jong bent.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:59 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Veel mensen onderschatten het hardlopen. 3K is echt niet peanuts, zelfs niet als je een uitstekende zwemmers- of boksconditie hebt. Zeker de wat oudere deelnemers (30+) gaan het erg zwaar hebben om dat nog aan te tikken.
Elk gezond mens..kan gewoon 5k lopen in 30 min...maar dan moet je idd niet al bij 300 meter gaan lopen janken..quote:Op zaterdag 8 januari 2022 12:59 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Veel mensen onderschatten het hardlopen. 3K is echt niet peanuts, zelfs niet als je een uitstekende zwemmers- of boksconditie hebt. Zeker de wat oudere deelnemers (30+) gaan het erg zwaar hebben om dat nog aan te tikken.
5k in 30 is echt niet te vergelijken met 3 in 12. Dat tempo is voor velen ver anaeroob.quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:48 schreef Geerd het volgende:
[..]
Elk gezond mens..kan gewoon 5k lopen in 30 min...maar dan moet je idd niet al bij 300 meter gaan lopen janken..
10k binnen 50min, daar moet je wel beetje voor trainen...
Ohw nee oke die cooper idd..nee inderdaad..quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:51 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
5k in 30 is echt niet te vergelijken met 3 in 12. Dat tempo is voor velen ver anaeroob.
Ze pakte iig nog wel een steen +1quote:Op donderdag 13 januari 2022 22:57 schreef Tegan het volgende:
Hoe kan je nu die zandzak kwijtraken?
Verder is het gewoon bekend dat vrouwen fysiek niet kunnen matchen met mannen, zie ook topsport. Kun je deze individuele dames niet kwalijk nemen i.m.o..
Laura: "Ik ben een watersporter dus water is voor mij geen probleem. Ergens diep naar toe zwemmen vind ik alleen maar leuk. Kom maar op!"quote:Op vrijdag 14 januari 2022 21:50 schreef Pino112 het volgende:
Altijd mooi die stoere interviews vooraf, maar als die Laura na het erin springen met zwemmen al niet meer 'wil' stelt dat ook niks meer voor
Scheelt natuurlijk wel 10C als je je ademhaling niet onder controle krijgt..wordt onderwater zwemmen niks natuurlijk..quote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:20 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vond het ook apart. Volgens mij moest je voor diploma B zeven meter onder water kunnen zwemmen, met kleren aan. Als kleine kindjes zeven redden, dan moet een fitte sporter toch geen moeite hebben met vijftien?
Ik heb vroeger veel aan zwemmen gedaan en dan haalde ik onder water ongeveer anderhalf baantje (in een 25 m-bad), dus 35 à 40 m.
Wat heftiger? De uitvallers? Er is nota bene een seizoen hiervoor geweest vol met inspiratie waar je op moet trainen... het verbaast me allemaal welquote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:28 schreef Paul het volgende:
Naar mijn idee dit seizoen heftiger dan vorig seizoen. Klopt dat?
Heftigere krachtproevenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:44 schreef JaapKroket het volgende:
[..]
Wat heftiger? De uitvallers? Er is nota bene een seizoen hiervoor geweest vol met inspiratie waar je op moet trainen... het verbaast me allemaal wel
Tuurlijk Lauraquote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:20 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vond het ook apart. Volgens mij moest je voor diploma B zeven meter onder water kunnen zwemmen, met kleren aan. Als kleine kindjes zeven redden, dan moet een fitte sporter toch geen moeite hebben met vijftien?
Ik heb vroeger veel aan zwemmen gedaan en dan haalde ik onder water ongeveer anderhalf baantje (in een 25 m-bad), dus 35 à 40 m.
En nu eerst even fysiek aan je staart getrokken worden en dan met een overal het water in ipv de dunste halve broek en t-shirt wat je kon vinden.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:20 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vond het ook apart. Volgens mij moest je voor diploma B zeven meter onder water kunnen zwemmen, met kleren aan. Als kleine kindjes zeven redden, dan moet een fitte sporter toch geen moeite hebben met vijftien?
Ik heb vroeger veel aan zwemmen gedaan en dan haalde ik onder water ongeveer anderhalf baantje (in een 25 m-bad), dus 35 à 40 m.
Is wel even wat anders na de hele dag afgemat te worden. Ik ben zelf op de zwemtest bij de selectie van de mariniers afgevallen, de allerlaatste dag waarbij 90% van de kandidaten sowieso al vertrokken was. Heb maandenlang zwemmen getrained, ook met gewicht en kleding. Raakte in paniek, net zoals die boerenlul. Als je 7x een liter water in je mond krijgt en denkt dat je bij de volgende liter niet meer boven komt dan denk je eerder aan vooral niet verdrinken dan dat wapen boven water houdenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:20 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vond het ook apart. Volgens mij moest je voor diploma B zeven meter onder water kunnen zwemmen, met kleren aan. Als kleine kindjes zeven redden, dan moet een fitte sporter toch geen moeite hebben met vijftien?
Ik heb vroeger veel aan zwemmen gedaan en dan haalde ik onder water ongeveer anderhalf baantje (in een 25 m-bad), dus 35 à 40 m.
Nee, ze hebben enkel de kandidaten geselecteerd die het niet vol kunnen houden.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:28 schreef Paul het volgende:
Naar mijn idee dit seizoen heftiger dan vorig seizoen. Klopt dat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, dat was ook mijn conclusie. Dat de eerdere afmatting ze al zodanig uitgeput had dat het niet meer lukte. De overal zal schelen, de kou ook. Hoewel, toen ik nog fanatiek zwom heb ik ook wel in heel koud water gezwommen en mijn ervaring is dat je daar vrij snel aan went. Je voelt de kou aanvankelijk letterlijk tot op je botten, maar daar ben je snel doorheen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 00:09 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Is wel even wat anders na de hele dag afgemat te worden. Ik ben zelf op de zwemtest bij de selectie van de mariniers afgevallen, de allerlaatste dag waarbij 90% van de kandidaten sowieso al vertrokken was. Heb maandenlang zwemmen getrained, ook met gewicht en kleding. Raakte in paniek, net zoals die boerenlul. Als je 7x een liter water in je mond krijgt en denkt dat je bij de volgende liter niet meer boven komt dan denk je eerder aan vooral niet verdrinken dan dat wapen boven water houden
Dat heb ik met het doorlopen van die rivier.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 01:13 schreef Sodemieters het volgende:
Dit was overigens de eerste en enige proef waarvan ik denk dat ik 'm (in frisse toestand) zou halen. Ik zou echter nooit op dat punt komen, want alle andere proeven zou ik beslist niet halen.
Nergens blijkt dat je die conclusie ook had getrokken. En ook hier heb je een verkapte maarquote:Op zaterdag 15 januari 2022 01:13 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ja, dat was ook mijn conclusie. Dat de eerdere afmatting ze al zodanig uitgeput had dat het niet meer lukte. De overal zal schelen, de kou ook. Hoewel, toen ik nog fanatiek zwom heb ik ook wel in heel koud water gezwommen en mijn ervaring is dat je daar vrij snel aan went. Je voelt de kou aanvankelijk letterlijk tot op je botten, maar daar ben je snel doorheen.
Dat zwemmen was ontzettend (!!!) zwaar maar er zit een verschil tussen direct opgeven (Laura) en proberen het beste er van maken (zoals de rest).quote:Op zaterdag 15 januari 2022 10:58 schreef Mandéra het volgende:
Dat zwemmen was echt wel bruut. Ze waren al 12 uur lang fysiek en mentaal behoorlijk opgefokt en dan mogen ze nog even lekker in een bad van 17 graden tot treurens toe opdrachten uitvoeren in een overall die voor geen meter zit. Makkelijker gezegd dan gedaan denk ik. Al kwam Laura wel heel slap over bij dit onderdeel.
Dat leek mij eigenlijk wel een leuke zondagmiddag. Misschien zonder die zandzak dan. Maar je ziet daar sommigen slenteren alsof ze door een woestijn lopen op dag 3 zonder waterquote:Op zaterdag 15 januari 2022 08:51 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat heb ik met het doorlopen van die rivier.
Niemand deed dat dus dat mocht niet lijkt me.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 13:00 schreef AchJa het volgende:
Hadden ze trouwens de opdracht om die zandzak ik hun handen te houden? Ik had dat ding al lang in de rugzak gefrommeld.
Of het mocht gewoon maar niemand durfde eigen initiatief te tonen omdat het niet gezegd was.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 13:28 schreef TargaFlorio het volgende:
Niemand deed dat dus dat mocht niet lijkt me.
quote:Op zaterdag 15 januari 2022 14:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
Of het mocht gewoon maar niemand durfde eigen initiatief te tonen omdat het niet gezegd was.
Anway, ik heb nergens gehoord dat het wel of niet mocht. Misschien wordt dat duidelijk in de volgende aflevering.
Ik vroeg me af of ik dat goed verstond, maar jij hebt dus ook 17 graden gehoord. Dat is toch niet 'ijskoud'?quote:Op zaterdag 15 januari 2022 10:58 schreef Mandéra het volgende:
Dat zwemmen was echt wel bruut. Ze waren al 12 uur lang fysiek en mentaal behoorlijk opgefokt en dan mogen ze nog even lekker in een bad van 17 graden tot treurens toe opdrachten uitvoeren in een overall die voor geen meter zit. Makkelijker gezegd dan gedaan denk ik. Al kwam Laura wel heel slap over bij dit onderdeel.
Nee, maar koud genoeg om verre van comfortabel een uur of wat in te ploeteren.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 17:43 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vroeg me af of ik dat goed verstond, maar jij hebt dus ook 17 graden gehoord. Dat is toch niet 'ijskoud'?
Dat zal wel niet in Nederland zijn lijkt me... En verder is erin en eruit en naar de hottub rennen wel ff van een ander niveau he.quote:Ik heb een collega die aan ijszwemmen doet. Dan hakken ze 's ochtends een bevroren meertje open en gaan daar zwemmen. Het mooiste is volgens hem om dan 's middags te gaan schaatsen op datzelfde meertje. Dan heb je het over ijskoud water. Water van 17 graden is 'best fris'.
Klopt, hij doet dat in Duitsland.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 17:53 schreef AchJa het volgende:
Dat zal wel niet in Nederland zijn lijkt me...
Waar dan? Daar is het in een groot deel van het land niet veel kouder dan hier.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 17:57 schreef Sodemieters het volgende:
Klopt, hij doet dat in Duitsland.
Bij Berlijn in de buurt volgens mij. Hij was daar rond de kerstdagen geweest.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Waar dan? Daar is het in een groot deel van het land niet veel kouder dan hier.
Het zal verder allemaal wel maar een beetje hobbyen en een wak in en uitspringen is wat anders dan wat je in KvK zag he.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:37 schreef Sodemieters het volgende:
Bij Berlijn in de buurt volgens mij. Hij was daar rond de kerstdagen geweest.
Zeker! En water van 0 graden is ook wat anders dan water van 17 graden.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het zal verder allemaal wel maar een beetje hobbyen en een wak in en uitspringen is wat anders dan wat je in KvK zag he.
Ik durf te wedden dat die collega van je niet eerst een uur of wat stevig heeft lopen sporten om vervolgens met een overal aan 15 meter onder water te zwemmen en vervolgens allerlei opdrachten uit te voeren en met wapens te zwemmen...quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:48 schreef Sodemieters het volgende:
Zeker! En water van 0 graden is ook wat anders dan water van 17 graden.
Niet?quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat die collega van je niet eerst een uur of wat stevig heeft lopen sporten om vervolgens met een overal aan 15 meter onder water te zwemmen en vervolgens allerlei opdrachten uit te voeren en met wapens te zwemmen...
Water van 17 graden is echt heel erg koud hoor. Volgens mij voelt 25 graden al koud aanquote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:48 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Zeker! En water van 0 graden is ook wat anders dan water van 17 graden.
Ik vraag me ook af of dat water in KvK wel echt 17 graden was. Als ik zag hoe ze liepen te bibberen en klappertanden en dat die Laura zelfs een aluminium dekentje om kreeg alsof ze na een minuut in dat water al half onderkoeld was. Zou dat water niet een stuk kouder geweest zijn?
25 graden is een redelijk normale temperatuur voor zwembadwater, 27 schijnt ideaal te zijn (als je wilt presteren).quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:00 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Water van 17 graden is echt heel erg koud hoor. Volgens mij voelt 25 graden al koud aan
Je bent de hele tijd al aan het wijsneuzen met voorbeelden dat jij wel 35 meter onder water kan zwemmen en dat jij wel tegen die kou kan en dat jij weer een collega hebt die aan ijszwemmen doet etc.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 18:53 schreef Sodemieters het volgende:
Het ontgaat je kennelijk dat dat helemaal het punt niet was. Het punt was dat water van 17 graden echt niet 'ijskoud' is, zoals Jeroentje zei.
quote:Op vrijdag 14 januari 2022 22:20 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vond het ook apart. Volgens mij moest je voor diploma B zeven meter onder water kunnen zwemmen, met kleren aan. Als kleine kindjes zeven redden, dan moet een fitte sporter toch geen moeite hebben met vijftien?
Ik heb vroeger veel aan zwemmen gedaan en dan haalde ik onder water ongeveer anderhalf baantje (in een 25 m-bad), dus 35 à 40 m.
quote:Op zaterdag 15 januari 2022 01:13 schreef Sodemieters het volgende:
Hoewel, toen ik nog fanatiek zwom heb ik ook wel in heel koud water gezwommen en mijn ervaring is dat je daar vrij snel aan went. Je voelt de kou aanvankelijk letterlijk tot op je botten, maar daar ben je snel doorheen.
Het is gewoon totaal niet te vergelijken wat een hele rits lui hier je al een paar keer duidelijk hebben proberen te maken.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 17:43 schreef Sodemieters het volgende:
Ik vroeg me af of ik dat goed verstond, maar jij hebt dus ook 17 graden gehoord. Dat is toch niet 'ijskoud'?
Ik heb een collega die aan ijszwemmen doet. Dan hakken ze 's ochtends een bevroren meertje open en gaan daar zwemmen. Het mooiste is volgens hem om dan 's middags te gaan schaatsen op datzelfde meertje. Dan heb je het over ijskoud water. Water van 17 graden is 'best fris'.
Zeker. En daarbij gaf ik ook aan dat dit echt de enige proef is die ik wél zou halen. Ik zou echter nooit aan de start van die proef verschijnen, omdat ik alle voorgaande proeven niet zou halen. Dus ik onderschat het zeker niet.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:05 schreef AchJa het volgende:
Je bent de hele tijd al aan het wijsneuzen met voorbeelden dat jij wel 35 meter onder water kan zwemmen en dat jij wel tegen die kou kan en dat jij weer een collega hebt die aan ijszwemmen doet etc.
Alleen de kijkers wisten dat. Zelf hadden ze volgens mij geen idee.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:18 schreef Sodemieters het volgende:
Overigens komen de proeven op mij dit seizoen juist minder zwaar over dan het vorige seizoen.
Bijvoorbeeld 7 uur door die rivier lopen. Er werd gezegd dat dat was om een uitzichtloze situatie te doorstaan, dus ik denk dat je dat moet vergelijken met het roeien van vorig jaar: toen moesten ze 's nachts urenlang roeien, ook vanwege de uitzichtloosheid. Dan lijkt het roeien me zowel fysiek als mentaal zwaarder dan zo'n wandeling, als was het alleen maar omdat je van tevoren wel weet hoe lang het duurt (of wisten we dat alleen als kijkers?) en omdat de omgeving prachtig is.
Vorig jaar werd (in ieder geval in het programma, misschien niet in de praktijk) ook veel meer benadrukt dat ze zo weinig mogen slapen en eten.
Ik weet het ook allemaal niet precies meer, maar de volgorde is volgens mij ook anders. Nu kregen ze al meteen ook les, terwijl vorig seizoen de eerste tijd alleen maar in het teken stond van fysieke beproevingen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:21 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Alleen de kijkers wisten dat. Zelf hadden ze volgens mij geen idee.
Overigens kan het weinig slapen nog komen hoor. Ik weet niet of bij het vorige seizoen in aflevering 2 ook meteen werd begonnen met ‘s nachts wakker maken enzo.
Voor corona zwom ik vaak. Vroeger wedstrijdzwemmen gedaan en triathlons (en daarbij is zwemmen mijn minst slechte onderdeel). Bij het begin van een training zwem ik zonder problemen 25m onder water. Aan het einde van een training, zelfs als ik even een paar minuten uitrust, red ik dat niet. Doe daar koud water bij, vermoeidheid van eerdere oefening, een overall, en een wapen wat je in een hand boven water moet houden, en ik denk dat er niet veel zijn die dan nog makkelijk zwemmen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 00:09 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Is wel even wat anders na de hele dag afgemat te worden. Ik ben zelf op de zwemtest bij de selectie van de mariniers afgevallen, de allerlaatste dag waarbij 90% van de kandidaten sowieso al vertrokken was. Heb maandenlang zwemmen getrained, ook met gewicht en kleding. Raakte in paniek, net zoals die boerenlul. Als je 7x een liter water in je mond krijgt en denkt dat je bij de volgende liter niet meer boven komt dan denk je eerder aan vooral niet verdrinken dan dat wapen boven water houden
Ik heb meerdere kennissen die elke week van het jaar buiten zwemmen. 17 graden valt nog best mee, dan mag je volgens mij met een triathlon nog zonder wetsuit. Onder de 16 is wetsuit vaak verplicht, boven 21(?) mag een wetsuit niet. Raken altijd veel mensen van in paniek als ze bij een ironman niet met wetsuit mogen zwemmen, dat scheelt behoorlijk wat drijfvermogen.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 17:43 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of ik dat goed verstond, maar jij hebt dus ook 17 graden gehoord. Dat is toch niet 'ijskoud'?
Ik heb een collega die aan ijszwemmen doet. Dan hakken ze 's ochtends een bevroren meertje open en gaan daar zwemmen. Het mooiste is volgens hem om dan 's middags te gaan schaatsen op datzelfde meertje. Dan heb je het over ijskoud water. Water van 17 graden is 'best fris'.
Als je echt gaat zwemmen in water van 27 graden dan is je grootste probleem dat je oververhit raakt, bij 25 graden mag je bij (triathlon)westrijden om die reden ook geen wetsuit aan (maar zonder wetsuit is dat goed te doen), en competitie baden zijn vaak in de 25 graden. 17 is fris, maar niet heel erg koud. Verwissel ook niet 'lekker in het water pootje baden' met 'hard fysiek bezig zijn in het water'.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:04 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
25 graden is een redelijk normale temperatuur voor zwembadwater, 27 schijnt ideaal te zijn (als je wilt presteren).
Het komt op de een of andere manier niet helemaal over hoe zwaar en hoe lang het allemaal is wat ze aan het doen zijn, wellicht is dat ook bewust gedaan om eventuele kandidaten voor een seizoen drie niet wijzer te maken.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:18 schreef Sodemieters het volgende:
Overigens komen de proeven op mij dit seizoen juist minder zwaar over dan het vorige seizoen.
Bijvoorbeeld 7 uur door die rivier lopen. Er werd gezegd dat dat was om een uitzichtloze situatie te doorstaan, dus ik denk dat je dat moet vergelijken met het roeien van vorig jaar: toen moesten ze 's nachts urenlang roeien, ook vanwege de uitzichtloosheid. Dan lijkt het roeien me zowel fysiek als mentaal zwaarder dan zo'n wandeling, als was het alleen maar omdat je van tevoren wel weet hoe lang het duurt (of wisten we dat alleen als kijkers?) en omdat de omgeving prachtig is.
Vorig jaar werd (in ieder geval in het programma, misschien niet in de praktijk) ook veel meer benadrukt dat ze zo weinig mogen slapen en eten.
Of de bielzenmars.quote:Op zondag 16 januari 2022 06:12 schreef Ener-G het volgende:
Die “rivierenmars” was denk ik de vervanger van de dijkenmars, dat is ook een mentale uitdaging.
Volgens mij zat die er vorig seizoen wel in.
Denk je dat je klaar bent omdat de viertonner ziet staan na uren marsen, krijg je een tinnetje als je er bent en een paar minuten later is het alweer “omhangen, we gaan weer, we zijn er nog lang niet”en zo nog wel meer mindfucks.
Idd, totaal debiel.quote:Op zaterdag 15 januari 2022 19:06 schreef potjecreme het volgende:
Kunnen mensen stoppen die clown te voeden?
Het is maar net wat je wilt. Ik zou me niet af laten blaffen door een stel horken.quote:Op maandag 17 januari 2022 12:50 schreef sirdanilot het volgende:
Ik vind dit echt een geweldig programma.
Als ik fysiek gezond was geweest had ik graag mijn Vaderland gediend in het leger, ik ben daar helaas fysiek niet geschikt voor dus ik vind dit programma leuk om te kijken.
Van een beetje slenteren door zo’n rivier ga je niet dood.quote:Op donderdag 20 januari 2022 20:47 schreef Hyaenidae het volgende:
Zou vet zijn als er iemand serieus sterft tijdens die proeven
Nou verkeerd vallen met je hoofd op een kei.quote:Op donderdag 20 januari 2022 20:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Van een beetje slenteren door zo’n rivier ga je niet dood.
Geen idee wat ze allemaal moesten doen, schakel net in. Maar die vrouw van net deed wel alsof ze bijna dood ging.quote:Op donderdag 20 januari 2022 20:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Van een beetje slenteren door zo’n rivier ga je niet dood.
Dat kan gebeuren, maar lijkt me erg onwaarschijnlijk.quote:Op donderdag 20 januari 2022 20:48 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Nou verkeerd vallen met je hoofd op een kei.
Mwa, karakter speelt ook mee.quote:Op donderdag 20 januari 2022 21:01 schreef PzKpfw het volgende:
Die boer, die Tukker en die Michel halen het wel.
Oost Front stelde geen flikker voor man. Ik was er bij.quote:Op donderdag 20 januari 2022 21:07 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Wat een kansloze groep is dit dan.![]()
Echt, zet dit zooitje aan het oostfront neer in 1942 en het hele zooitje lag binnen 5 minuten onder het gras.
quote:Op donderdag 20 januari 2022 21:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oost Front stelde geen flikker voor man. Ik was er bij.
Ik ben nog van de mobiliveertien van negentiensatie he.quote:
Boer en tukker?quote:Op donderdag 20 januari 2022 21:20 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Dit jaar hebben ze wel wat parels meegenomen
Alleen die Afghaan, mma en gelovige maken indruk
Ze was op haar rug gevallen, dan kan dat net het breekpunt zijn idd. Zelfde als die vlogger die er direct al uit ging.quote:
Weinig keuze als je de rivier niet uit mocht.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:09 schreef Ener-G het volgende:
En als je dan keuzes maakt om onder een brug door te rollen, en daarmee compleet doorweekt te raken, dat is ook niet handig.
Mo gaat het niet redden. Net als die man vorig seizoen die perse alle naambordjes wilde halen.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:09 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ze was op haar rug gevallen, dan kan dat net het breekpunt zijn idd. Zelfde als die vlogger die er direct al uit ging.
De koppen van die gasten die als eerste klaar waren, dat is wat het kader wil zien. Trots, rammen, en als Ray zegt je gaat nog 7 uur zo door dan doen ze dat.
Het zware van die rivierenloop was vooral ook de kou denk ik. Maar dan hadden ze harder door moeten lopen![]()
En als je dan keuzes maakt om onder een brug door te rollen, en daarmee compleet doorweekt te raken, dat is ook niet handig.
En zaten ze nu serieus uren te hannesen om een oventje voorelkaar te krijgen?Die uren in de rivier heeft iig mentaal aardig aan de boom geschud bij de cursisten.
Mo zoals verwacht bij de kako compleet de weg kwijt, maar hij liet wel een stukje zelfreflectie zien op het eind en ik hoop voor hem dat het kwartje nu gevallen is en dit het omslagpunt is met zn rare fratsen.
Hadden ze die ene meid toch weer een zak zand gegeven? Die liep toch met een steen rond? Of heb ik dat gemist?quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:09 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ze was op haar rug gevallen, dan kan dat net het breekpunt zijn idd. Zelfde als die vlogger die er direct al uit ging.
De koppen van die gasten die als eerste klaar waren, dat is wat het kader wil zien. Trots, rammen, en als Ray zegt je gaat nog 7 uur zo door dan doen ze dat.
Het zware van die rivierenloop was vooral ook de kou denk ik. Maar dan hadden ze harder door moeten lopen![]()
En als je dan keuzes maakt om onder een brug door te rollen, en daarmee compleet doorweekt te raken, dat is ook niet handig.
En zaten ze nu serieus uren te hannesen om een oventje voorelkaar te krijgen?Die uren in de rivier heeft iig mentaal aardig aan de boom geschud bij de cursisten.
Mo zoals verwacht bij de kako compleet de weg kwijt, maar hij liet wel een stukje zelfreflectie zien op het eind en ik hoop voor hem dat het kwartje nu gevallen is en dit het omslagpunt is met zn rare fratsen.
Waarom niet...vond het juist wel een plus 1 waard..ze had ook zonder zal door kunnen lopenquote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:38 schreef Mylene het volgende:
Ja, die ene meid was haar zandzak verloren, als vervanging droeg ze een steen, klopt niets van.
Kou, kut ondergrond en niet weten waar het eindepunt is...quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:09 schreef Ener-G het volgende:
Het zware van die rivierenloop was vooral ook de kou denk ik. Maar dan hadden ze harder door moeten lopen![]()
En als je dan keuzes maakt om onder een brug door te rollen, en daarmee compleet doorweekt te raken, dat is ook niet handig.
Ik had het idee dat ze die ovens ansich wel vrij rap klaar hadden maar dat ze geen fik konden stoken...quote:En zaten ze nu serieus uren te hannesen om een oventje voorelkaar te krijgen?Die uren in de rivier heeft iig mentaal aardig aan de boom geschud bij de cursisten.
Mits de kaart magnetische declinatie west van het kaartnoorden ligt...quote:Mo zoals verwacht bij de kako compleet de weg kwijt
quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:38 schreef Mylene het volgende:
Ja, die ene meid was haar zandzak verloren, als vervanging droeg ze een steen, klopt niets van.
Je hebt niks gemist want ik zat al met popcorn op de draconische represailles te wachten vanwege het verliezen van door defensie verstrekt materiaal... Maar niets dus...quote:Op vrijdag 21 januari 2022 15:23 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Hadden ze die ene meid toch weer een zak zand gegeven? Die liep toch met een steen rond? Of heb ik dat gemist?
Last van oud zeer?quote:Op vrijdag 21 januari 2022 17:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
[..]
Je hebt niks gemist want ik zat al met popcorn op de draconische represailles te wachten vanwege het verliezen van door defensie verstrekt materiaal... Maar niets dus...
Tukker Tom viel deze aflevering enigszins door de mand. Was niet helemaal scherp met het bouwen van de oven en het verdelen van de pap. Beetje chaotisch, zoals hij zelf ook al vertelde.quote:
Nou ja, ook binnen defensie is old school kaartlezen helemaal geen vanzelfsprekendheid meer... GPS is helaas te normaal geworden... Als je tegenwoordig iemand ergens met een kaart en een kompas neergooit terwijl een kompas feitelijk helemaal niet zo nodig is zit men stuk.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:35 schreef TargaFlorio het volgende:
Je weet dat je moet kaartlezen. Kandidaten zullen dat vooraf zelf toch ook wel geoefend hebben?
Ik snap dat GPS het in de praktijk over heeft genomen maar in seizoen 1 van Kamp W. en Kamp VK. was het wel een onderdeel. Als voorbereiding op deelname zou ik het dan wel oefenen. Net als b.v. oefenen van een lange tocht met een zware rugzak.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:38 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nou ja, ook binnen defensie is old school kaartlezen helemaal geen vanzelfsprekendheid meer... GPS is helaas te normaal geworden... Als je tegenwoordig iemand ergens met een kaart en een kompas neergooit terwijl een kompas feitelijk helemaal niet zo nodig is zit men stuk.
"Even oefenen" gaat natuurlijk in Nederland wel aardig maar op het moment dat je in Winterberg en omgeving gedropt wordt en je plotseling wordt geconfronteerd met hoogtelijnen die ernstig dicht tegen elkaar aan liggen en doorsteken plotseling een stuk minder vanzelfsprekend zijn en gemengde en loofbossen niet meer bestaan maar bijna alles naaldbos is is dat toch net ff een ander verhaal.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik snap dat GPS het in de praktijk over heeft genomen maar in seizoen 1 van Kamp W. en Kamp VK. was het wel een onderdeel. Als voorbereiding op deelname zou ik het dan wel oefenen. Net als b.v. oefenen van een lange tocht met een zware rugzak.
Snap ik maar toch al beter dan dat je in Winterberg voor het eerst een kompas in je handen gedrukt krijgt.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:46 schreef AchJa het volgende:
Dat is toch echt praktijkervaring die je niet 1,2,3 opdoet.
Dat noem ik naïef.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:48 schreef potjecreme het volgende:
Wie weet dachten ze dat het er dit jaar niet in zou zitten.
Klopt, maar ik heb de nodige kaartleesoefeningen gehad in oa Winterberg en Hurtgenwald en dat is toch net ff anders dan de Noord-Duitse laagvlakte kan ik je verklappen.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:50 schreef TargaFlorio het volgende:
Snap ik maar toch al beter dan dat je in Winterberg voor het eerst een kompas in je handen gedrukt krijgt.
Zou het niet weten eerlijk gezegd.quote:Ik weet overigens niet hoeveel tijd er tussen bevestiging van deelname en start van de opnames zit, misschien is dat slechts een paar weken.
Maar geen verkeerde of onsympathieke jongen, dat is denk ik ook meteen de reden dat hij nog in het spel zit.quote:
Sowieso is navigeren met kaart en kompas lastiger dan je denkt. Zeker in het donker.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 19:46 schreef AchJa het volgende:
[..]
"Even oefenen" gaat natuurlijk in Nederland wel aardig maar op het moment dat je in Winterberg en omgeving gedropt wordt en je plotseling wordt geconfronteerd met hoogtelijnen die ernstig dicht tegen elkaar aan liggen en doorsteken plotseling een stuk minder vanzelfsprekend zijn en gemengde en loofbossen niet meer bestaan maar bijna alles naaldbos is is dat toch net ff een ander verhaal.
Dat is toch echt praktijkervaring die je niet 1,2,3 opdoet.
Nee precies, gewoon een prima joch met doorzettingsvermogen die het allemaal heel goed bedoelt alleen werken zijn oplossingen vaak maar half of niet... Zou verder een prima manschap zijn, ik zou hem wel in mijn ehd willen hebben, geen enkel probleem. Gewoon eerst niet al te ingewikkelde opdrachten verstrekken met weinig ruimte voor eigen interpretatie, de rest volgt daarna wel eens.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 20:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Maar geen verkeerde of onsympathieke jongen, dat is denk ik ook meteen de reden dat hij nog in het spel zit.
Dat zou hij idd prima kunnen lijkt mij.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 22:14 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nee precies, gewoon een prima joch met doorzettingsvermogen die het allemaal heel goed bedoelt alleen werken zijn oplossingen vaak maar half of niet... Zou verder een prima manschap zijn, ik zou hem wel in mijn ehd willen hebben, geen enkel probleem. Gewoon eerst niet al te ingewikkelde opdrachten verstrekken met weinig ruimte voor eigen interpretatie, de rest volgt daarna wel eens.
Gewoon MAG schutter maken dan komt het wel goed.
Ja waar Mo mee bezig was was eerder kak dan kakoquote:Op vrijdag 21 januari 2022 16:58 schreef AchJa het volgende:
[..]
Kou, kut ondergrond en niet weten waar het eindepunt is...
[..]
Ik had het idee dat ze die ovens ansich wel vrij rap klaar hadden maar dat ze geen fik konden stoken...
[..]
Mits de kaart magnetische declinatie west van het kaartnoorden ligt...
Mo B?quote:Op vrijdag 21 januari 2022 23:50 schreef Fugazi_ het volgende:
Mootje zien we binnenkort terug in allerlei quizen etc. Nieuwe Ali B.
Let maar op
Voor mij voorlopig de positieve verrassing van dit seizoen. Tot nu toe fysiek en mentaal in orde, vooraf had ik daar mijn twijfels over.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:27 schreef Mandéra het volgende:
Heb wel genoten van die ene kerel met baard en z'n tunnels die na zo'n tocht door die rivier helemaal blij een oven aan het maken was onder het mom "ik krijg echt energie van al die leuke opdrachten". That's the spirit. Respect daarvoor.
Ik had vooraf inderdaadquote:Op zondag 23 januari 2022 13:21 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Voor mij voorlopig de positieve verrassing van dit seizoen. Tot nu toe fysiek en mentaal in orde, vooraf had ik daar mijn twijfels over.
Vooroordelen op basis van uiterlijk.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:34 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Ik had vooraf inderdaad-gedachtes bij hem, maar blijkt een chille gozer inderdaad
Ray prikte er wel doorheen ja, toen Mo stond te zwabberen op zijn benen en een lege blik had. "Hoeveel is 9x9?" En er kwam gelijk "81" uit bij Mo. Ray stuurde hem gelijk door, niks aan de hand.quote:
Ja je merkt dat het bij hem deels echt wel uitputting en onderkoeling is, maar dat die er nog een schepje bovenop doet in de hoop ontzien te worden; even later prikte die andere defensie gozer bij het vuurtjes maken er ook doorheen.quote:Op zondag 23 januari 2022 15:07 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ray prikte er wel doorheen ja, toen Mo stond te zwabberen op zijn benen en een lege blik had. "Hoeveel is 9x9?" En er kwam gelijk "81" uit bij Mo. Ray stuurde hem gelijk door, niks aan de hand.
Jawel bij het kaartlezen lukte het ook alleen die oudere gozer voorgaande keer meen ik.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:49 schreef Sodemieters het volgende:
Zijn de opdrachten nou echt moeilijker dan vorig seizoen of is de kandidatengroep van mindere kwaliteit? Vorig seizoen kwam het toch niet voor dat een opdracht door niemand (of slechts een enkeling) gehaald werd? Nu al diverse keren.
Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)ding-gezet~affa4a67/quote:Lukt militair niet om 72 uur in z'n eentje te overleven in Breda, terecht uit speciale opleiding gezet
Een militair die een functie ambieerde bij de Brigade Speciale Beveiligingsopdrachten (BSB) van de Koninklijke Marechaussee, is volgens de rechtbank Den Haag terecht uit de opleiding gezet. De sergeant van het Korps Mariniers moest 72 uur in zijn eentje zien te overleven in Breda, zonder hulp van anderen en zonder geld. Naar later bleek, was hij stiekem bij een kennis in huis geweest.
De sergeant hoopte via de rechter af te dwingen dat hij een herkansing krijgt. Maar de marechaussee wil dat niet, omdat BSB-medewerkers op en top betrouwbaar moeten zijn. Ze worden in binnen- en buitenland ingezet voor speciale opdrachten en ook bij de beveiliging van politici, diplomaten en veroordeelde zware criminelen die hun leven niet zeker zijn. Integriteit is een belangrijke eigenschap.
De militair heeft er volgens de rechter bewust voor gekozen zich niet aan de afspraken te houden tijdens de training. Hij ontkende aanvankelijk bij iemand in huis te zijn geweest, ondanks dat hem er meerdere keren naar was gevraagd door zijn begeleider. Uiteindelijk dook een foto op van de cursist in het bijzijn van de kennis en was er geen ontsnappen meer aan. De rechter meent dat de marechaussee terecht kan betwijfelen of de militair bij een tweede kans de opleiding wel op een betrouwbare en geloofwaardige wijze zal afronden.
BSBGoden. @Wereldgozerquote:Op woensdag 26 januari 2022 16:52 schreef TargaFlorio het volgende:
Off-topic maar plaats het hier toch:
[..]
Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)ding-gezet~affa4a67/
![]()
Las het vanmiddag... Volledig ongeschikt want onbetrouwbare hond met zijn gelieg...quote:Op woensdag 26 januari 2022 16:52 schreef TargaFlorio het volgende:
Off-topic maar plaats het hier toch:
[..]
Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)ding-gezet~affa4a67/
![]()
Lol terecht jaquote:Op woensdag 26 januari 2022 16:52 schreef TargaFlorio het volgende:
Off-topic maar plaats het hier toch:
[..]
Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)ding-gezet~affa4a67/
![]()
Ja daar wordt je naar beneden gehezen hier moet je zelf de stap zetten.quote:Op donderdag 27 januari 2022 20:37 schreef Van_Poppel het volgende:
Dit lijkt me een stuk lastiger dan die opdracht bij Wie is de Mol.
Hij snapt nergens wat van maar roept altijd het hardste.quote:
Ja dat viel mij ook op inderdaad. Vind dit ook wel een beetje een show element hebben. Vorig seizoen was beter of soort van 'echter'.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:49 schreef Sodemieters het volgende:
Zijn de opdrachten nou echt moeilijker dan vorig seizoen of is de kandidatengroep van mindere kwaliteit? Vorig seizoen kwam het toch niet voor dat een opdracht door niemand (of slechts een enkeling) gehaald werd? Nu al diverse keren.
Dit ja. SAS UK was al aanzienlijk harder dan Kamp van Koningsbrugge/ Kamp Waes, maar de SAS Australia was wel echt zwaar.quote:Op donderdag 27 januari 2022 20:57 schreef Raw85 het volgende:
Ik keek toevallig gister een aflevering van SAS Australia, dat is wel net een wat ander sfeertje dan hier. Veel harder/strenger. Maar goed, dan zou het misschien als programma ook niet geschikt zijn voor de NPO
Deze week weer. De ene na de andere opdracht die niemand haalt. Maakt het toch vrij ongeloofwaardig dat deze kandidaten er bij een echte selectie nog steeds niet uitgepleurd zouden zijn.quote:Op donderdag 27 januari 2022 21:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ja dat viel mij ook op inderdaad. Vind dit ook wel een beetje een show element hebben. Vorig seizoen was beter of soort van 'echter'.
Ik ben aan het wachten tot-ie begint te roepen: Hassan, doe ff een broodje! Broodje! Ja, broodje!quote:
Nou ja zeg. Programma wekt de indruk dat ze bijna niks te eten krijgen, maar achter de schermen lopen ze dus gewoon repen naar binnen te werken.quote:Op donderdag 27 januari 2022 22:13 schreef potjecreme het volgende:
Mensen hier die denken dat het een echte selectie is ipv een tv programma zijn ook ongeschikt. Verder hoorde ik dat ze een mars achter de rug hadden voor dat ze de steile klif afgingen. We zien niet alles wat op het programma staat.
In een interview met Dennis van vorig jaar vertelde ie ook al dat tussen de opdrachten door als de camera’s niet draaien, ze niet ff kunnen chillen. Maar dan krijgen ze instructies en les, op de manier “niet goed, is opnieuw” incl. strafpushups. De enige rust die ze krijgen is als ze ff zitten in de viertonner of dat anderhalve uurtje slaap in de tent (en om dan te kunnen slapen is ook een kunst).quote:Op donderdag 27 januari 2022 22:13 schreef potjecreme het volgende:
Mensen hier die denken dat het een echte selectie is ipv een tv programma zijn ook ongeschikt. Verder hoorde ik dat ze een mars achter de rug hadden voor dat ze de steile klif afgingen. We zien niet alles wat op het programma staat.
Ik zat te denken wat je bedoelde met een salade uit de kas. Onder glas geteelde groentes?quote:Op donderdag 27 januari 2022 21:21 schreef Raw85 het volgende:
Die tukker heeft geen centenbakkie maar een kassalade hè haha
Bedankt voor deze lachbuiquote:Op vrijdag 28 januari 2022 00:31 schreef Coppi het volgende:
[..]
Ik zat te denken wat je bedoelde met een salade uit de kas. Onder glas geteelde groentes?
Op zich wel logisch. Niemand kan natuurlijk in Mo's schaduw staan.quote:Op vrijdag 28 januari 2022 00:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wel jammer dat ze maar enkele uitvergroten en anderen helemaal niet laten zien...
Zal mij niks verbazen dat hij daarom nog even door mag gaan, puur voor het vermaak.quote:Op donderdag 27 januari 2022 21:43 schreef potjecreme het volgende:
Vandaag weer kapot gelachen om Mo.
net zoals die gast die kanker heeft gehad en weer terug kreeg, ik heb het idee dat ze puur voor de feel good tv hem een beetje ontzienquote:Op vrijdag 28 januari 2022 10:07 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
[..]
Zal mij niks verbazen dat hij daarom nog even door mag gaan, puur voor het vermaak.
Die gast doet toch lekker mee? Ik snap dat hij gecast is voor het feel good stukje, maar hij functioneert aardig. Kan ook dat ik hem wat uit het oog ben verloren. De focus ligt toch een beetje op Mo waarvan ik niet begrijp dat ze hem alles vergeven. Zo iemand met het geheugen van een goudvis, daar wil je toch niet je leven van af laten hangen in een missie? Prima en sympatieke jongen wel hoor en in veel beroepen kan je hem prima in je team hebben, maar mentaal is het geen hoogvlieger.quote:Op vrijdag 28 januari 2022 10:22 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
net zoals die gast die kanker heeft gehad en weer terug kreeg, ik heb het idee dat ze puur voor de feel good tv hem een beetje ontzien
Volgens mij vraagt de productieleider echt af en toe aan de trainers of ze het "ontslag" een dagje kunnen uitstellen omdat sommige deelnemers een hoge production value hebben. Net als dat voor de dames de lat een stuk lager lijkt te liggen omdat er minstens 1 vrouw de eindstreep moet halen/quote:Op vrijdag 28 januari 2022 10:07 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
[..]
Zal mij niks verbazen dat hij daarom nog even door mag gaan, puur voor het vermaak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |