abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:17 #1
22565 asco
Los in deze tent
pi_202801446


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:29 #2
22565 asco
Los in deze tent
pi_202801455
Duurde lang
pi_202801457
Leuke TT
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202801459
O+
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:34 #5
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801462
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:19 schreef Isorden het volgende:

[..]
Is toch ruim 12 uur geweest? :@
je hebt gelijk.. ik wacht nog eventjes
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:34 #6
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801463
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:18 schreef Isorden het volgende:
* Isorden opent maar eens een flesje HJ
En we hebben een winnaar _O_
pi_202801466
Duurde verdomme lang!
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:44 #8
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:20:47 #9
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801473
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Vs. is nog wel het beste album
Ik ben een echte Ten-fan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801481
Stemlijstgenot!
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:21:10 #11
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801486
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:20 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik ben een echte Ten-fan.
viespeuk
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:21:18 #12
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801491
Wie noemde Tanita vorig jaar ook maar weer een zanger? _O-
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:21:19 #13
22565 asco
Los in deze tent
pi_202801493
Prachtig dit in de auto. _O_
pi_202801501
Weer typisch zo'n nummer van, zou er zelf niet op stemmen...

Maar wel goed dat het in de lijst staat :Y
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202801503
Volgens mij is dit al het derde jaar achter elkaar dat ik dit liedje hoor en denk: "wat is dit?". Ik ben benieuwd of het me volgend jaar wel bijblijft :P
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:22:12 #16
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801521
Ik heb het vinyl singeltje nog O+
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:22:16 #17
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202801524
Hobo O+
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:22:22 #18
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801529
Doe mij maar Sober van Tool.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801542
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hobo O+
Je bent zelf een hobo! :(
pi_202801543
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:22 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij maar Sober van Tool.
Origineel van Pink is beter.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:23:00 #21
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801546
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:21 schreef BillDauterive het volgende:
Volgens mij is dit al het derde jaar achter elkaar dat ik dit liedje hoor en denk: "wat is dit?". Ik ben benieuwd of het me volgend jaar wel bijblijft :P
@BillDauterive = Bill "Groundhog Day" Murray _O-
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:23:07 #22
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202801552
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:22 schreef DW457 het volgende:

[..]
Je bent zelf een hobo! :(
Hobofoob :{w
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202801558
Beeldscherm staren.
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:23:30 #24
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801559
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:22 schreef DW457 het volgende:

[..]
Je bent zelf een hobo! :(
#nohobo
pi_202801566
De Brel rellen van 2021.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_202801576
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:23 schreef Tussle266 het volgende:
De Brellen van 2021.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:24:15 #27
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801579
ik ga even een PCM-tje nemen :@
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:24:18 #28
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801582
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:22 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij maar Sober van Tool.
Dat gaat voor @Isorden al niet meer op.
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:24:23 #29
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801583
Ho ho bo.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801592
Jacques Brel O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202801595
Alweer Wer Bisto?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 25 december 2021 @ 13:25:04 #32
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202801603
Franse taal O+
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:25:06 #33
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801604
Arme Frans.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801619
Daar gaat ie dan @Dr.Mikey
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202801625
Mooi dat deze weer terug is.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:25:53 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801629
Sjanson!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:26:17 #37
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202801636
Naar links!
Naar rechts!
Nog unne keer!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:26:22 #38
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801637
Doe mij Herman van Veen maar.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801640
Niet de beste van Jacques.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202801655
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij Herman van Veen maar.
Jaaaa !!
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202801657
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:26 schreef Felagund het volgende:
Niet de beste van Jacques.
Maar wel de tweede beste.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:27:05 #42
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202801658
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij Herman van Veen maar.
Doe mij Babette maar
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202801660
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:26 schreef Felagund het volgende:
Niet de beste van Jacques.
Daarom staat ie ook op deze plek.
pi_202801664
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij Herman van Veen maar.
Ik heb liever Dua Lipa.

oh, je bedoelde qua muziek
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:28:26 #45
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801684
@Mexicanobakker waar ga je naartoe op vakantie?
pi_202801686
quote:
5s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:23 schreef Kopiko het volgende:

[..]
@:billdauterive = Bill "Groundhog Day" Murray _O-
Ik zou liever elke ochtend met het liedje van Tanita wakker willen worden, dan met I've Got You, Babe :)
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:28:45 #47
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801690
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:28 schreef peaceman het volgende:
@:mexicanobakker waar ga je naartoe op vakantie?
Lekker bakken in de zon :?
pi_202801691
Zegt ie nou pleuris?
pi_202801692
my house in budapest
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202801694
Boedapest
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:29:05 #51
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801699
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:28 schreef DW457 het volgende:
Zegt ie nou pleuris?
Was ook een vervelende ziekte indertijd.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801703
Heb niet zoveel met deze Sjors.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:29:25 #53
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801707
Is het goed als ik even Boedapest?
pi_202801708
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:27 schreef DW457 het volgende:

[..]
Daarom staat ie ook op deze plek.
Goed punt, maar hier had ook Amsterdam kunnen staan, of Vesoul, of La valse a mille temps.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202801709
The George Ezra Selection
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_202801714
Yes, lunchtijd.
pi_202801716
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:29 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Was ook een vervelende ziekte indertijd.
De Buda-Pest ook?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:29:40 #58
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801717
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:28 schreef peaceman het volgende:
@:mexicanobakker waar ga je naartoe op vakantie?
Nergens heen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 25 december 2021 @ 13:29:55 #59
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202801721
Ooooh deze ....kutnummer

Annemieke is trouwens echt een top DJ. Altijd in dienst van wat muziek in plaats van zichzelf zo geweldig vinden zoals vele andere DJ's.
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:30:00 #60
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801723
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:28 schreef DW457 het volgende:
Zegt ie nou pleuris?
En vervolgens de pest...
pi_202801731
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:29 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nergens heen.
Hij neemt de weg naar nergens?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202801738
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:29 schreef Evenstar het volgende:
Ooooh deze ....kutnummer

Annemieke is trouwens echt een top DJ. Altijd in dienst van wat muziek in plaats van zichzelf zo geweldig vinden zoals vele andere DJ's.
Amen.
pi_202801740
Ik ben meer van Better Than Ezra
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202801746
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:28 schreef peaceman het volgende:
@:mexicanobakker waar ga je naartoe op vakantie?
Tuinesie
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:31:16 #65
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801748
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:29 schreef Evenstar het volgende:
Ooooh deze ....kutnummer

Annemieke is trouwens echt een top DJ. Altijd in dienst van wat muziek in plaats van zichzelf zo geweldig vinden zoals vele andere DJ's.
@annemic
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:31:29 #66
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801757
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:31 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Tuinesie
wanneer ga je?
pi_202801758
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:31 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Tuinesie
Hintergarten?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202801767
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:31 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
@:annemic
Ik vind alleen die spoilers aan het begin van uren altijd matig. Met 2/3 nummers mag dat best, maar bij haar weet je na het nieuws altijd al het halve uur.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:32:28 #69
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801775
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:31 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind alleen die spoilers aan het begin van uren altijd matig. Met 2/3 nummers mag dat best, maar bij haar weet je na het nieuws altijd al het halve uur.
#Mexicanobakkerstruggles
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801777
No diggity!
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:32:48 #71
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801779
Dre _O_
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:32:48 #72
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202801780
Bill Withers
pi_202801781
Dit is echt jeugdsentiment voor mij _O_
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 25 december 2021 @ 13:32:50 #74
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202801782
Deze heeft mijn stemlijst net niet gehaald dit jaar, viel echt last minute nog af :D
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:33:07 #75
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801787
Maar wie zijn Blackstreet?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801788
No giggity
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202801795
Shorty get doooooown
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202801796
Yo yo yo, no diggity 8-)

Met sluikreclame naar No Doubt
  Manager PR/Moderator zaterdag 25 december 2021 @ 13:33:24 #79
269689 crew  Viv
pi_202801798
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 12:59 schreef DW457 het volgende:

[..]
Wasa? H&M?
:D O+

Nee, iets met (data)wetenschap maar dan niet bij een universiteit.
pi_202801801
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:33:33 #81
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202801803
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
No giggity
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:33:37 #82
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801806
Hier had Still D.R.E. kunnen staan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 25 december 2021 @ 13:34:07 #83
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202801815
I like the way you work it
No diggity, I got to bag it up, bag it up
I like the way you work it
No diggity, I got to bag it up, bag it up, girl
pi_202801819
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:33 schreef Viv het volgende:

[..]
:D O+

Nee, iets met (data)wetenschap maar dan niet bij een universiteit.
Roligt!
pi_202801825
Blackstreet is tegenwoordig in te huren als achtergrondzangers op het ESF.

De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202801830
Boodschappen ook binnen. Net op tijd voor de favoriete zanger van Symphonic :P
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:35:17 #87
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801834
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:34 schreef Fred_B het volgende:
Blackstreet is tegenwoordig in te huren als achtergrondzangers op het ESF.

[ afbeelding ]
Bazen _O_
pi_202801839
quote:
88s.gif Op zaterdag 25 december 2021 13:34 schreef Bomenverzameling het volgende:
Boodschappen ook binnen. Net op tijd voor de favoriete zanger van Symphonic :P
_O_
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 25 december 2021 @ 13:36:03 #89
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202801845
Dit blijft toch echt lekker hoor _O_
pi_202801850
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_202801852
Ik geloof dat dit Genisis.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202801856
Ik geloof dat dit Genesis
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 25 december 2021 @ 13:36:47 #93
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202801857
Afkapgehoer
pi_202801862
Ik geloof dat dit Phil Collins
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:37:02 #95
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202801864
Prima plaatje wel verder.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202801867
Phillie
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202801868
Staat wel Phil Collins de lijst...
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:37:17 #98
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
  zaterdag 25 december 2021 @ 13:37:21 #99
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202801873
Er staat natuurlijk traditioneel Phil Collins in de lijst.

... hetgeen al behandeld was door @Isorden
pi_202801878
Je kan nooit te Phil Collins hebben
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')