Wat is het alternatief? Straks door naar de volgende lockdown?quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
En dan straks weer een volgende variant?
Probleem is dat de nevenschade pas later of überhaupt niet aan de oppervlakte komt. Dat kan je niet in beeld brengen zoals naar adem happende patiënten die door gaan op de stoep.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat is het probleem met alles maar van 1 kant te bekijken. Je zag al veel meer nevenschade na de 2de lockdown dan na de eerste dus bij de derde zal het alleen maar erger worden. Je moet gewoon alles afwegen dan alleen maar naar 1 ding te kijken.
Dat gaat gewoon geheid gebeuren, met dit beleid zitten we elk jaar in een lockdown.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:05 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Wat is het alternatief? Straks door naar de volgende lockdown?
Ja, ik ook inderdaad.quote:Op dinsdag 30 november 2021 18:59 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Geweldig ja! Schreeuwjezus. Toen hij vorig jaar overleed en er artikelen over hem verschenen was ik vooral verbaasd over de vrouw die hij had.
Die hebben al flinke problemen, hier kwamen ze zelfs extra op zondag omdat ze vanalles moesten wegwerken.quote:Op dinsdag 30 november 2021 18:59 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Zal een zware kerst worden voor de pakketbezorgers
Eens maar welke politicus is dat nou niet. Overigens heeft ie gelijk dat ie Baudet de rug toe keerde.quote:Op dinsdag 30 november 2021 18:53 schreef maan_man het volgende:
[..]
Manier van spreken, arrogantie, volksvertegenwoordigers die hem niet aanstaan de rug toe keren, doen alsof iedereen gek is behalve hijzelf. Heb ik het nog niet eens over zijn beleid gehad, zijn er al genoeg punten op basis waarvan ik afkeer voel van Hugo.
Een strategie waarbij we zo veel mogelijk gezonde levensjaren willen veiligstellen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:05 schreef galantis het volgende:
[..]
Hoe zie je acceptatie dan voor je? Is dat acceptatie van code zwart?
Dat zou ik graag willen weten. Als iedereen een verse lading antistoffen heeft, kan je dan een winter doorkomen zonder maatregelen?quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:04 schreef Spablauw214 het volgende:
Je kan eigenlijk alleen maar bidden dat iedereen na deze winter enige vorm van immuniteit heeft opgebouwd en er, door slimme inzet van boosters, veel minder mensen in het ziekenhuis komen. Anders gaan we in oktober gewoon weer op slot. Tenzij er acceptatie komt, maar getuige dat 1V-onderzoek is dat nog heel, heel ver weg.
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:07 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat gaat gewoon geheid gebeuren, met dit beleid zitten we elk jaar in een lockdown.
Ik vind het echt compleet onacceptabel dat we code zwart zouden "moeten slikken". We betalen allemaal elke maand zorgpremie en je mag daarvoor verwachten dat je medische hulp krijgt als je dat nodig hebt. Je kunt jezelf geen rijk, westers land noemen als je dit soort basale zorgverlening niet eens kan bieden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:09 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Een strategie waarbij we zo veel mogelijk gezonde levensjaren willen veiligstellen.
Als dat uiteindelijk inhoudt dat we code zwart moeten slikken, dan is het niet anders. Ik zie niet hoe we de huidige situatie, met continue dreiging van maatregelen en lockdowns, nog jaren gaan volhouden.
Daarom moeten we de zorg opschalen. Of het in 2022 of het jaar erop pas effect heeft.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:14 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat zou ik graag willen weten. Als iedereen een verse lading antistoffen heeft, kan je dan een winter doorkomen zonder maatregelen?
Code zwart of een vergelijkbaar scenario met een verregaand liberaal zorgbeleid is lastig te verteren voor de meesten omdat men het al snel persoonlijk maakt. Maar vanuit bijvoorbeeld een utilitaristisch oogpunt is dit niet zo heel relevant.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:09 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Een strategie waarbij we zo veel mogelijk gezonde levensjaren willen veiligstellen.
Als dat uiteindelijk inhoudt dat we code zwart moeten slikken, dan is het niet anders. Ik zie niet hoe we de huidige situatie, met continue dreiging van maatregelen en lockdowns, nog jaren gaan volhouden.
Zo rijk dat elke week een miljard over de balk wordt gegooid aan steunpakketten, maar de zorg dat is al zo duur.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:17 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind het echt compleet onacceptabel dat we code zwart zouden "moeten slikken". We betalen allemaal elke maand zorgpremie en je mag daarvoor verwachten dat je medische hulp krijgt als je dat nodig hebt. Je kunt jezelf geen rijk, westers land noemen als je dit soort basale zorgverlening niet eens kan bieden.
Tunnelvisie qua maatregelen, meer kan ik er ook niet van maken helaas.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:16 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.
Op het station reclame voor een stedentrip naar Wenen, je mag daar niet eens naar buiten.![]()
Van de zomer reclames voor jongeren om te vaccineren, want dan kan je eenvoudig doorlopen als je op vakantie gaat, moet je nu alsnog weer gaan PCRn.
Nuff said...quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:16 schreef Jed1Gam het volgende:
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.
Heel simpel gesteld moet de zorg ook tegen alle kosten overeind gehouden worden. Als je zorg onderuit gaat komt het verborgen leed dat er nu is ook heel snel aan de oppervlakte, dan zijn de problemen niet te overzien.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:01 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dat is allemaal onzichtbaar leed. Volgens de voorstanders van de lockdownstrategie moeten we de zorg tegen elke prijs overeind houden, daar is alles aan ondergeschikt, dondert niet wat de nevenschade is.
Maar net als zero covid, zijn lockdowns niet iets wat jarenlang vol te houden is.
Onzichtbaar leed waar talloze datapunten en artikelen in de media over zijn, maar je moet het natuurlijk wel leuk blijven framen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:01 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dat is allemaal onzichtbaar leed. Volgens de voorstanders van de lockdownstrategie moeten we de zorg tegen elke prijs overeind houden, daar is alles aan ondergeschikt, dondert niet wat de nevenschade is.
Maar net als zero covid, zijn lockdowns niet iets wat jarenlang vol te houden is.
Dit dus, echt totaal onacceptabelquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:17 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind het echt compleet onacceptabel dat we code zwart zouden "moeten slikken". We betalen allemaal elke maand zorgpremie en je mag daarvoor verwachten dat je medische hulp krijgt als je dat nodig hebt. Je kunt jezelf geen rijk, westers land noemen als je dit soort basale zorgverlening niet eens kan bieden.
Het gedrag van mensen dit jaar is dan ook anders dan vorig jaar. Veel minder mensen houden zich nog aan de regels.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:16 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.
Denk dat ze echt een keer in kaart moeten brengen hoeveel mensen in de afgelopen maanden vaker positief zijn getest.quote:Op dinsdag 30 november 2021 18:50 schreef Spablauw214 het volgende:
Zelfs als je morgen in een Spaanse lockdown gaat, ben je nog 2,5-3 maanden bezig om op 2-3k per dag te komen. Dat is dus tot eind februari. Dan begint de lente al zowat.
Dan kan je beter het huidige doormodderen voortzetten, nu kan er tenminste nog iets. Zelfs een strenge lockdown kan de trend niet meer tijdig keren zo lang hebben we gewacht. Vorig jaar duurde het ook 4 maanden voor er weer iets kon. En dat was nog met een minder besmettelijke variant en een minder murw gebeukte bevolking.
Dan kun je die CTB ook wel afschaffen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:03 schreef Tijn het volgende:
[..]
Sinds de laatste persconferentie is anderhalve meter afstand ook verplicht op locaties waar het CTB gevraagd wordt.
Plus we hebben een ietwat besmettelijkere Delta variantquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:27 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Het gedrag van mensen dit jaar is dan ook anders dan vorig jaar. Veel minder mensen houden zich nog aan de regels.
Dit gaat natuurlijk breder dan de zorg inmiddels, constant sectoren sluiten, mensen zonder werk/inkomen, geestelijk zal dat ook onderschat worden en voor meer doden zorgen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Heel simpel gesteld moet de zorg ook tegen alle kosten overeind gehouden worden. Als je zorg onderuit gaat komt het verborgen leed dat er nu is ook heel snel aan de oppervlakte, dan zijn de problemen niet te overzien.
De manier waarop die zorg overeind gehouden wordt is waar de discussie over moet gaan. Wat doen we als we een lockdown uit willen gaan? Welke besmettingsgraad accepteren we? Welke ziekenhuisbezetting? Hoe zorgen we voor een duurzame voortgang, aangezien de ziekenhuisbezetting vanwege corona de komende maanden/jaren geen 0 gaat worden.
Meerdere politici hebben daar een handje van, maar als het over de jacht van wilde zwijnen op de schrubberkutteheide gaat, dan heeft dat wat minder impact. Jij kunt beter met Baudet in debat gaan. Je keert niet alleen Baudet de rug toe, maar via hem ook enkele honderdduizenden die op hem gestemd hebben.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:09 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Eens maar welke politicus is dat nou niet. Overigens heeft ie gelijk dat ie Baudet de rug toe keerde.
Aan de andere kant is bijna 90% is gevaccineerd, tegenover 0% vorig jaar.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:27 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Het gedrag van mensen dit jaar is dan ook anders dan vorig jaar. Veel minder mensen houden zich nog aan de regels.
ik vind het niet zo bizar dat we in dezelfde situatie zitten als vorig jaar dankzij de vaccinatiecampagne.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:16 schreef Jed1Gam het volgende:
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.
kan je nagaan wat voor effect het gedrag heeft.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:30 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Aan de andere kant is bijna 90% is gevaccineerd, tegenover 0% vorig jaar.
En de Britse dan, dat was ook al een mega-besmetter.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:29 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Plus we hebben een ietwat besmettelijkere Delta variant
Vrij weinig als je gevaccineerd bent, want dan kan je om niet op de IC.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:30 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
kan je nagaan wat voor effect het gedrag heeft.
Voor die tijd zeker en toen kwam de mega-mega-besmetterquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:31 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
En de Britse dan, dat was ook al een mega-besmetter.
Alle aanbiedingen van vakantie met in de kleine letters dat er wellicht coronamaatregelen zullen gaan geldenquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:16 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Toch wel bizar dat het precies dezelfde situatie is als vorig jaar, ondanks die maximale vaccinatiecampagne.
Op het station reclame voor een stedentrip naar Wenen, je mag daar niet eens naar buiten.![]()
Van de zomer reclames voor jongeren om te vaccineren, want dan kan je eenvoudig doorlopen als je op vakantie gaat, moet je nu alsnog weer gaan PCRn.
oh sorry, ik dacht dat dit een serieuze reeks reacties was, my bad...quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:32 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Vrij weinig als je gevaccineerd bent, want dan kan je om niet op de IC.
Natuurlijk niet. Er komen regelmatig hoepels bij, maar we halen de oude natuurlijk niet weg.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:28 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dan kun je die CTB ook wel afschaffen.
Delta was een lachertje, ben benieuwd hoe de volgende wordt, minsten 380% besmettelijker dat zeker.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:32 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Voor die tijd zeker en toen kwam de mega-mega-besmetter
Volgend jaar zeggen we dit over omikron, dat is dus een mega-mega-mega-besmetter.
Of de mogelijkheden tot gedrag? Zoals alles klakkeloos versoepelen eind September?quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:30 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
kan je nagaan wat voor effect het gedrag heeft.
Ik denk dat je een ander probleem over het hoofd ziet, de grote berg fragiele (dikke) ouderen, die blijft onveranderd en wordt elk jaar groter. Daar kan geen goed gedrag tegenop.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:33 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
oh sorry, ik dacht dat dit een serieuze reeks reacties was, my bad...
Kijk al uit naar de grafieken hieroverquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:27 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Het gedrag van mensen dit jaar is dan ook anders dan vorig jaar. Veel minder mensen houden zich nog aan de regels.
Dat is toch niet echt duidelijk overgekomen, bron: een aantal van mijn werkgevers. Veel onduidelijkheid, boze mensen die het te druk vinden en anderen die het wel prima vinden. De sfeer is er in ieder geval niet beter op geworden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:03 schreef Tijn het volgende:
[..]
Sinds de laatste persconferentie is anderhalve meter afstand ook verplicht op locaties waar het CTB gevraagd wordt.
Vreselijk zeg!quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:43 schreef quirina het volgende:
Ja ik hoorde van een vriendin die in het verpleeghuis werkt dat er al drie dood zijn gegaan het weekend. Allemaal besmet, maar ook al met onderliggende dingen. Net zoals met de griep.
Zomer 2020: je kon vrij op vakantiequote:Op dinsdag 30 november 2021 19:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Er komen regelmatig hoepels bij, maar we halen de oude natuurlijk niet weg.
2020 was één grote bende manquote:Op dinsdag 30 november 2021 19:47 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Zomer 2020: je kon vrij op vakantie
Zomer 2021: dubbel gevaccineerd en zonder grote obstakels op vakantie
Zomer 2022: dubbel gevaccineerd+booster+pcr test (ongetwijfeld)
https://www.nu.nl/politie(...)aken-en-kappers.htmlquote:Ook Eerste Kamer steunt inzet coronapas in kledingzaken en kappers
De Eerste Kamer steunt de mogelijkheid om het coronatoegangsbewijs in te kunnen zetten in niet-essentiële winkels en niet-essentiële dienstverlening. Bezoekers van kleding- en meubelwinkels, maar ook van kappers en aan pretparken zouden dan hun QR-code moeten laten zien.
...
Er is allang uitgerekend dat de maatregelen tot dusver veel meer gezonde levensjaren hebben gekost dan dat er zijn gered.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Onzichtbaar leed waar talloze datapunten en artikelen in de media over zijn, maar je moet het natuurlijk wel leuk blijven framen.
Wat is eigenlijk de nevenschade van 2/3e van de ziekenhuizen die geplande zorg moeten uitstellen of heb je daar even geen antwoord op?
We zijn inmiddels al zo ver dat je én klachtenvrij moet zijn, én een coronapas, én een mondkapje, én anderhalve meter afstand om naar de kapper te kunnen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:52 schreef quirina het volgende:
Coronapassen in kledingzaken en kappers? 🤬
Slaat nergens op. Kleding heb je gewoon nodig, je haren verzorgen is ook nodig.
Ach kleding kopen we gewoon online en de kapper kan je ook aan huis regelen.
Moet je ook nog haar hebben eigenlijk?quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:53 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
We zijn inmiddels al zo ver dat je én klachtenvrij moet zijn, én een coronapas, én een mondkapje, én anderhalve meter afstand om naar de kapper te kunnen.
Oh absoluut, dat ben ik ook helemaal met je eens. Maar de zorg laten klappen/imploderen is geen optie, dat kan gewoonweg niet. Dan moet je dus nadenken over de manier waarop je de zorg ondersteuning biedt en of daar momenteel de juiste dingen in gedaan worden.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:29 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dit gaat natuurlijk breder dan de zorg inmiddels, constant sectoren sluiten, mensen zonder werk/inkomen, geestelijk zal dat ook onderschat worden en voor meer doden zorgen.
Het alternatief is de maatschappij laten klappen. Het kan eigenlijk allebei niet. Daarom is het ook belangrijk dat er een langetermijnstrategie komt.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:53 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh absoluut, dat ben ik ook helemaal met je eens. Maar de zorg laten klappen/imploderen is geen optie, dat kan gewoonweg niet. Dan moet je dus nadenken over de manier waarop je de zorg ondersteuning biedt en of daar momenteel de juiste dingen in gedaan worden.
Dat is eigenlijk het enige wat nog over is door dit wanbeleid? Als de mensen aan het roer na 2 jaar nog steeds dezelfde dingen gebruiken die niet werken dan is het gewoon klaar. Ik zie het ook niet zo snel veranderen eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:53 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh absoluut, dat ben ik ook helemaal met je eens. Maar de zorg laten klappen/imploderen is geen optie, dat kan gewoonweg niet. Dan moet je dus nadenken over de manier waarop je de zorg ondersteuning biedt en of daar momenteel de juiste dingen in gedaan worden.
Goede post. Ik ben het ook wel met je eens hoor. Maar ik mis elk plan om dit op de langere termijn onder controle te brengen. Op dit moment lukt het ons niet eens om uit de pandemische fase te komen doordat de zorg niets kan hebben en de vaccinatiegraad onvoldoende is.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Heel simpel gesteld moet de zorg ook tegen alle kosten overeind gehouden worden. Als je zorg onderuit gaat komt het verborgen leed dat er nu is ook heel snel aan de oppervlakte, dan zijn de problemen niet te overzien.
De manier waarop die zorg overeind gehouden wordt is waar de discussie over moet gaan. Wat doen we als we een lockdown uit willen gaan? Welke besmettingsgraad accepteren we? Welke ziekenhuisbezetting? Hoe zorgen we voor een duurzame voortgang, aangezien de ziekenhuisbezetting vanwege corona de komende maanden/jaren geen 0 gaat worden.
Die langetermijnstrategie had er al op z'n minst begin dit jaar moeten liggen voor deze periode.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:59 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het alternatief is de maatschappij laten klappen. Het kan eigenlijk allebei niet. Daarom is het ook belangrijk dat er een langetermijnstrategie komt.
Zomer 2021 had je in de meeste landen ook een test nodig.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:47 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Zomer 2020: je kon vrij op vakantie
Zomer 2021: dubbel gevaccineerd en zonder grote obstakels op vakantie
Zomer 2022: dubbel gevaccineerd+booster+pcr test (ongetwijfeld)
Volgens mij zijn er veel mensen die vinden dat dit prima kan.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:02 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Goede post. Ik ben het ook wel met je eens hoor. Maar ik mis elk plan om dit op de langere termijn onder controle te brengen. Op dit moment lukt het ons niet eens om uit de pandemische fase te komen doordat de zorg niets kan hebben en de vaccinatiegraad onvoldoende is.
Er moet echt iets aan de zorgcapaciteit gebeuren. Je kan niet nog jarenlang “ja maar de zorg” roepen en bij elk voorstel tot een oplossing kan niet en past niet zeggen.
Grap is natuurlijk dat je bij de kapper bijna niemand kunt besmetten. Tenzij het op de spiegel blijft zitten.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:53 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
We zijn inmiddels al zo ver dat je én klachtenvrij moet zijn, én een coronapas, én een mondkapje, én anderhalve meter afstand om naar de kapper te kunnen.
Dat vind ik niet, dat is wat mij betreft een valse vergelijking. De maatschappij laten klappen heeft net zo veel gevolgen als de zorg laten klappen, beiden zijn fundamenten van onze samenleving.quote:Op dinsdag 30 november 2021 19:59 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het alternatief is de maatschappij laten klappen. Het kan eigenlijk allebei niet. Daarom is het ook belangrijk dat er een langetermijnstrategie komt.
Ze dachten oprecht dat het na de vaccinatiecampagne wel afgelopen was. Dat dacht bijna iedereen. Maar als je de kranten terugleest werd er al vanaf dag 1 gewaarschuwd dat “vaccineer je vrijheid terug” volledig wensdenken was.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Die langetermijnstrategie had er al op z'n minst begin dit jaar moeten liggen voor deze periode.
Ik denk dat ze dachten dat het na de vaccinatiecampagne behapbaar zou zijn. Dat dachten ook medici, en ik denk dat indien we de originele variant zouden hebben gehad dat misschien ook wel zo zou zijn geweest. De originele variant had "maar" een R tussen de 3 ofzo. Met 70% of meer van de populatie gevaccineerd krijg je nog kleine clusters maar dan is het wel klaar.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:08 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ze dachten oprecht dat het na de vaccinatiecampagne wel afgelopen was. Dat dacht bijna iedereen. Maar als je de kranten terugleest werd er al vanaf dag 1 gewaarschuwd dat “vaccineer je vrijheid terug” volledig wensdenken was.
Klopt, ik ook hoor. Maar inderdaad, er waren er genoeg in die tijd die voorspelden, ook in dit topic (en ik was daar dus niet 1 van, laat ik dat benadrukken), dat dit een blijvertje was, dat we aanpassingen moesten doen in de zorg, etc.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:08 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ze dachten oprecht dat het na de vaccinatiecampagne wel afgelopen was. Dat dacht bijna iedereen. Maar als je de kranten terugleest werd er al vanaf dag 1 gewaarschuwd dat “vaccineer je vrijheid terug” volledig wensdenken was.
Echt he..quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:10 schreef Shogo het volgende:
Binnenkort je QR code in de kledingwinkel en de bouwmarkt laten zien! Mooi dat Hugod die besmettingshaarden zo goed aanpakt!![]()
sarcasme
Dat moment gaat er uiteindelijk wel komen in Europa, want je kan niet voor eeuwig met miljarden strooien. Maar dat komt waarschijnlijk pas als de toestand echt dramatisch is.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:07 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb enige hoop dat er als uitkomst uit deze pandemie komt dat iemand op tafel slaat en zegt: Dit kan zo niet langer, we moeten het anders gaan doen. Wat precies weet ik niet, maar het gesprek hebben is in elk geval een begin.
Ik herhaal mijn uitspraak die vooral voor bouwmarkten heel passend is:quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:12 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Echt he..
Als je zulke beslissingen maakt, kun je ook gewoon niet meer rationeel denken.
Dat geld voor de zorg moet uiteindelijk natuurlijk ook ergens vandaan komen. Met een maatschappij die compleet kapot gemaakt is, komt er ook geen cent belasting meer binnen en dan bezwijkt de zorg alsnóg als bij-effect van de maatregelen die je neemt om de zorg te beschermen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Dat moment gaat er uiteindelijk wel komen in Europa, want je kan niet voor eeuwig met miljarden strooien. Maar dat komt waarschijnlijk pas als de toestand echt dramatisch is.![]()
Mwah. De generatie die strooit met die miljarden zal er zelf nauwelijks aan terug hoeven te betalen.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Dat moment gaat er uiteindelijk wel komen in Europa, want je kan niet voor eeuwig met miljarden strooien. Maar dat komt waarschijnlijk pas als de toestand echt dramatisch is.![]()
Dit is de route die we op dit moment nemen. Je had die +10 miljard die zo weer aan steunpakketten weggegooid wordt ook in een speciaal corona-ziekenhuis kunnen steken. Maar dat doet men niet, bang dat het dan leeg staat.quote:Op dinsdag 30 november 2021 20:14 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat geld voor de zorg moet uiteindelijk natuurlijk ook ergens vandaan komen. Met een maatschappij die compleet kapot gemaakt is, komt er ook geen cent belasting meer binnen en dan bezwijkt de zorg alsnóg als bij-effect van de maatregelen die je neemt om de zorg te beschermen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |