Vorig jaar kwam dat ook goedquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:24 schreef Meke het volgende:
Ik zit nog even na te denken waarop ik ga stemmen, maar heb nu al zin in jullie die dan de Spotifylijst gaan luisteren en dan mijn keuzes tegen te komen![]()
Nou dan boeken we voor je huwelijksreis met jobi een kamer in het Efteling hotel, dit kan écht nietquote:Op zaterdag 27 november 2021 15:00 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Mocht ik ooit in de Efteling zijn geweest, waarschijnlijk wel.
Maar tot op de dag van vandaag nog nooit geweest
Ik heb het de laatste tijd wat minder gevolgd, maar elke keer als ik die trainer zie krijg ik ook het gevoel dat het een mismatch is ja. Maar goed het is ook wel wat een vage periode en ze hebben geloof ik aardig wat blessures, ben wel benieuwd waar ze straks op het EK staan.quote:Op zaterdag 27 november 2021 14:53 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik weet het niet, maar mede door haar vind ik het eigenlijk niet meer leuk om naar die Oranjevrouwen te kijken. Voor mijn gevoel zijn ze sinds dat gewonnen EK alleen maar steeds slechter gaan spelen ipv steeds beter. Ik denk dat Foppe de Haan stiekem heel belangrijk was qua tactiek.
Die nieuwe bondscoach lijkt me ook een mismatch, aardige kerel hoor maar volgens mij begrijpen de speelsters niet wat hij wil.
Komt er weer een nieuwe Spotifylijst van onze gecombineerde stemlijstjes?quote:Op zaterdag 27 november 2021 15:24 schreef Meke het volgende:
Ik zit nog even na te denken waarop ik ga stemmen, maar heb nu al zin in jullie die dan de Spotifylijst gaan luisteren en dan mijn keuzes tegen te komen![]()
Ik vind ze momenteel zelden scherp spelen. Veel missertjes, slordigheden, een gebrek aan ijver bij sommige speelsters... Ik hoop dat ze zich snel herpakken want ik vind het over het algemeen een erg leuke ploeg en goede rolmodellen voor jonge meisjes.quote:Op zaterdag 27 november 2021 15:59 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik heb het de laatste tijd wat minder gevolgd, maar elke keer als ik die trainer zie krijg ik ook het gevoel dat het een mismatch is ja. Maar goed het is ook wel wat een vage periode en ze hebben geloof ik aardig wat blessures, ben wel benieuwd waar ze straks op het EK staan.
Nu toch wel blij dat je bent gaan lopen?quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:14 schreef Guanabana het volgende:
Lopen was lekker fris, het regende eigenlijk niet, nu gedoucht en met thee en pepernoten en dekentje op de bank.
Lekker toch. Ik ga de rodekool-ovenschotel makenquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:20 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nu toch wel blij dat je bent gaan lopen?Ik lig ook met een dekentje op de bank. Lekker een luie middag voor de buis. Mijn avond word ook lui trouwens. Het enige dat ik nog moet doen is eten koken en douchen
Lekker hoor, het is nu ook echt weer voor de rodekool-ovenschotelquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:22 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Lekker toch. Ik ga de rodekool-ovenschotel maken, en K2 zoekt K3 kijken en verder ook niks meer
Ja de was doen.
quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:02 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Komt er weer een nieuwe Spotifylijst van onze gecombineerde stemlijstjes?
Ik zit helemaal in de K3-sfeerquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:22 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Lekker toch. Ik ga de rodekool-ovenschotel maken, en K2 zoekt K3 kijken en verder ook niks meer
Ja de was doen.
K3 zoekt K3 was echt genot, heb dat vorig jaar of zo nog eens allemaal teruggekeken jaquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:32 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik zit helemaal in de K3-sfeerHeb alles van K3 zoekt K3 terug zitten kijken, en nu K2 zoekt K3 2009
Ja je kreeg bij beide ook veel meer de kans om te bonden met de kandidaten voor mijn gevoel, ook bijv leuke opdrachten en momenten bij de bootcamp. Hier voelde dat allemaal een beetje gehaastquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:33 schreef Guanabana het volgende:
[..]
K3 zoekt K3 was echt genot, heb dat vorig jaar of zo nog eens allemaal teruggekeken ja![]()
K2 zoekt K3 nu vind ik wel een stuk minder leuk en goed. Ga sowieso niet echt blij zijn met de winnares, wie het ook wordt.
Cannibalequote:Op zaterdag 27 november 2021 16:49 schreef Roger_Epiales het volgende:
1823
'De Nederlander' wordt gebouwd in Capelle aan de IJssel. Het is het eerste in Nederland gebouwde stoomschip.
Annibale della Genga wordt tot paus verkozen en zal Paus Leo XII worden.
Een groot deel van Constantinopel wordt verwoest door een stadsbrand.
Summierquote:Op zaterdag 27 november 2021 16:49 schreef Roger_Epiales het volgende:
1823
'De Nederlander' wordt gebouwd in Capelle aan de IJssel. Het is het eerste in Nederland gebouwde stoomschip.
Annibale della Genga wordt tot paus verkozen en zal Paus Leo XII worden.
Een groot deel van Constantinopel wordt verwoest door een stadsbrand.
Geen intercom ? Ik heb er wel één maar gebruikte die nooit, want het is maar één trap af naar de voordeur.quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:41 schreef Guanabana het volgende:
Ugh er werd net meerdere keren aangebeld terwijl we niks verwachten (en woon in appartement dus ik kan niet door raam of deur ofzo kijken wat het is).
We doen dan eigenlijk nooit open want er komen ook weleens kwajongens binnen, maar ik ga me dan toch heel de tijd zitten afvragen of het iets belangrijks of ergs was.
Ja hebben we wel maar werkt niet zo goed, je hoort elkaar niet of amper.quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:57 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Geen intercom ? Ik heb er wel één maar gebruikte die nooit, want het is maar één trap af naar de voordeur.
Maar sinds ik weer katten heb ben ik het gaan gebruiken. En dat is wel erg handig als er om 20.30 iemand aanbelt die je iets wil aansmeren.
Ik zit met een bureau vol minuscule schroefjes, allemaal op hun juiste plekje.quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:57 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Summier
Krijgen we geen mooi plaatje?
Oh wat ben je aan het doen dan?quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik zit met een bureau vol minuscule schroefjes, allemaal op hun juiste plekje.
Niet ideaal om een heel stuk met plaatjes en zo te doen.![]()
Maar speciaal voor jouw een mooi portret van Paus Leo XII![]()
[ afbeelding ]
Ohhh zo zieligquote:Op zaterdag 27 november 2021 17:01 schreef Guanabana het volgende:
Omg kijk hoe zielig. En ik heb de uitdrukking 'trekken aan een dood paard' nog nooit zo treffend verbeeld zien worden:
Paard vast in modder, gered door brandweer
(is gelukkig niet echt dood)
Dingen uit elkaar aan het halen, dingen die ook weer in elkaar moeten straks.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:06 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Oh wat ben je aan het doen dan?
Je probeert je walkman te reanimeren ?quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dingen uit elkaar aan het halen, dingen die ook weer in elkaar moeten straks.
Hier passen wel minder mensen op dan op Langhorsquote:Op zaterdag 27 november 2021 17:09 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ohhh zo zielig![]()
Doet me ook denken aan dat paard in de vijver in Pluk van de Petteflet![]()
Dat heb ik eerder al geprobeerd, maar die heeft wat donorspullen nodig die ik niet zomaar heb en die ik er ook niet zomaar voor wil gaan kopen.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:11 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Je probeert je walkman te reanimeren ?
SPOILER: En de individuele lijstjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:25 schreef koffieleuk het volgende:
De playlist tot nu toe
Ik blijf de playlist gewoon updaten als er nieuwe lijstjes komen, en waarschijnlijk komt er een dagelijkse update van deze post.200+414+28=642, is er iemand met het getal 14SPOILER: En de individuele lijstjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Sport kijkenquote:Op zaterdag 27 november 2021 09:57 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
maar dat mag niet meer.
quote:
Schorriemorrie.quote:Op zaterdag 27 november 2021 16:43 schreef Guanabana het volgende:
Nu vraag ik me af of het woord 'kwajongen' nog weleens gebruikt wordt door mensen onder de 40.
Het bleef nog lang onrustig in de Torteltuin.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:12 schreef Meke het volgende:
[..]
Hier passen wel minder mensen op dan op Langhors
Ik heb vanmorgen gefietst.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:37 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Sport kijken![]()
En je kunt hardlopen, fietsen en wandelen
Ja al dat vliegverkeer brengt de besmettingen tussen landen maar heen en weer...quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:04 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
61 van de 600 mensen besmet op een vlucht uit Zuid-Afrika.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens to you while you're busy making other plans
quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:57 schreef usagi414 het volgende:
ik ben beter in toppen dan in snobben geloof ik.
Best een mainstream lijst voor de snob 2000. En ook af en toe rare keuze in de keuzelijst.Je bent een echte topper dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mooiquote:Op zaterdag 27 november 2021 18:46 schreef Guanabana het volgende:
@:Arizona, we hebben weer gesmuld.
Bizar he, en dat met alle regels rondom reizen en QR codesquote:Op zaterdag 27 november 2021 18:04 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
61 van de 600 mensen besmet op een vlucht uit Zuid-Afrika.
quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:57 schreef usagi414 het volgende:
ik ben beter in toppen dan in snobben geloof ik.
Best een mainstream lijst voor de snob 2000. En ook af en toe rare keuze in de keuzelijst.Zo mainstream vind ik het niet, ik ken lang niet alle artiesten en praktisch geen enkel nummerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of dat ligt aan mij![]()
Wat een cultuurbarbaren zitten hier tochquote:Op zaterdag 27 november 2021 19:11 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zo mainstream vind ik het niet, ik ken lang niet alle artiesten en praktisch geen enkel nummer
Of dat ligt aan mij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Sahara is zonder meer erg droog.
Idd.quote:Op zaterdag 27 november 2021 19:09 schreef Arizona het volgende:
Bizar he, en dat met alle regels rondom reizen en QR codesGewoon 10% besmet.
Leuk en aardig. Maar het feit dat in 1823 er een nieuwe paus werd gekozen betekende dus ook dat de vorige paus overleed.quote:Op zaterdag 27 november 2021 17:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik zit met een bureau vol minuscule schroefjes, allemaal op hun juiste plekje.
Niet ideaal om een heel stuk met plaatjes en zo te doen.![]()
Maar speciaal voor jouw een mooi portret van Paus Leo XII![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:57 schreef usagi414 het volgende:
Die, in deze versieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
is zo'n lekker nummer.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |