ga maar 1 uur in de hoekquote:Op zondag 21 november 2021 11:26 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Weet precies welke types je op doelt. Is niet de fout van de kinderen.
Geef ze mij week of 3, dan lopen ze weer netjes in het gelid.
Ben zelf heel makkelijk in de opvoeding, wie niet wil luisteren moet maar voelen. (Niet lichamelijk)
Die mogen ze wat mij betreft zo snel mogelijk afvoeren.quote:Op zondag 21 november 2021 11:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Heb alle recht van spreken, ik kom toch ook in diezelfde supermarkt, verder spreek ik die moeders ook aan op het gedrag van hun kinderen, net zoals zo'n kind met het karretje tegen je achillespezen staat aan te rammen!
ik zou jou niet aanspreken, want jij hebt je kinderen opgevoed.quote:Op zondag 21 november 2021 11:32 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Daar ben ik wel niet van gediend, als iemand anders mij aanspreekt op gedrag van kind. Dan zou ik diegene graag een vuistslag tussen de ogen willen geven.
Natuurlijk zijn er goede ouders, minder goede ouders en ronduit beroerde ouders. Dat zal ik niet ontkennen. Maar die uitspraken van 'dat zou ik wel even beter doen' zijn gewoon achterlijk. Ik dacht dat ook, voordat ik vader werd, maar nu ik het eenmaal ben kom ik er pas achter hoe vet ingewikkeld en soms ook loodzwaar het is. Ook al heb ik mijn dochter maar een gedeelte van de week.quote:Op zondag 21 november 2021 11:30 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Jawel, als ik denk op welk type moeders hij doelt.
Diegene die na storing kindergeld bij de supermarkt 500grams potten shag halen
Als je kind zich misdraagt en jij treedt niet op, dan is het niet heel gek dat je commentaar krijgt toch? Zeker in de huidige tijd dat kinderen een grote verspreider zijn van het virus.quote:Op zondag 21 november 2021 11:32 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Daar ben ik wel niet van gediend, als iemand anders mij aanspreekt op gedrag van kind. Dan zou ik diegene graag een vuistslag tussen de ogen willen geven.
Ook goed opgevoede kinderen kunnen wel eens los gaan, simpele ziel.quote:Op zondag 21 november 2021 11:34 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik zou jou niet aanspreken, want jij hebt je kinderen opgevoed.
Heel bijzonder dit, kinderen vallen mij nooit op in de supermarkt. Misschien lok je het gewoon zelf uit.quote:Op zondag 21 november 2021 11:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Heb alle recht van spreken, ik kom toch ook in diezelfde supermarkt, verder spreek ik die moeders ook aan op het gedrag van hun kinderen, net zoals zo'n kind met het karretje tegen je achillespezen staat aan te rammen!
Kan ieder moment gebeuren inderdaad. Zelfs in bananenrepublieken als Brazilie en India zakte het vanzelf na een tijdje.quote:Op zondag 21 november 2021 11:29 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Maar zelfs al is het zo'n hoog percentage. De cijfers moeten dan op een gegeven moment wel gaan zakken. Er is geen oneindige poel van vatbare mensen lijkt mij.
en als ik dan eens terug schreeuw naar jouw kind?quote:Op zondag 21 november 2021 11:34 schreef DW457 het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn er goede ouders, minder goede ouders en ronduit beroerde ouders. Dat zal ik niet ontkennen. Maar die uitspraken van 'dat zou ik wel even beter doen' zijn gewoon achterlijk. Ik dacht dat ook, voordat ik vader werd, maar nu ik het eenmaal ben kom ik er pas achter hoe vet ingewikkeld en soms ook loodzwaar het is. Ook al heb ik mijn dochter maar een gedeelte van de week.
En ja, in de meeste gevallen gedraagt mijn dochter zich, maar soms zet ze t ook op een schreeuwen en dan zijn er altijd van die simpele zielen die daar dan gelijk wat van vinden en denken dat ze t beter kunnen. Zonder gehinderd te worden door kennis of context.
Maar dan zeg je daar als ouder toch iets van? Ik vind er met name wat van als kinderen hun gang kunnen gaan zonder gecorrigeerd te worden.quote:Op zondag 21 november 2021 11:34 schreef DW457 het volgende:
En ja, in de meeste gevallen gedraagt mijn dochter zich, maar soms zet ze t ook op een schreeuwen en dan zijn er altijd van die simpele zielen die daar dan gelijk wat van vinden en denken dat ze t beter kunnen. Zonder gehinderd te worden door kennis of context.
heb het gevoel dat wij nu ook in een bananenrepubliek wonenquote:Op zondag 21 november 2021 11:35 schreef Confetti het volgende:
[..]
Kan ieder moment gebeuren inderdaad. Zelfs in bananenrepublieken als Brazilie en India zakte het vanzelf na een tijdje.
Ik verwijs naar bovenstaand antwoord.quote:Op zondag 21 november 2021 05:13 schreef Za het volgende:
Verklaar dit eens, uitgaand van een goed werkend vaccin.
Er zijn inderdaad mensen die immuun lijken te zijn voor besmetting door eerdere blootstelling aan verkoudheidsvirussen: https://www.theguardian.c(...)e-memory-finds-studyquote:Op zondag 21 november 2021 09:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zijn er mensen die denken dat ze immuun zijn voor besmetting? Apart inderdaad.
Wat voor event?quote:Op zondag 21 november 2021 11:50 schreef Noek het volgende:
Ik heb volgend weekend een event en een slimme meid is op haar weekend voorbereid. Zal die doorgaan of laten ze het nog even 2 weekjes sudderen allemaal?
Even mijn glazen bol pakken.quote:Op zondag 21 november 2021 11:50 schreef Noek het volgende:
Ik heb volgend weekend een event en een slimme meid is op haar weekend voorbereid. Zal die doorgaan of laten ze het nog even 2 weekjes sudderen allemaal?
O, dat geloof ik zeker. Ik denk alleen niet dat dat was wat de user in kwestie bedoelde met zijn reactie op mijn postquote:Op zondag 21 november 2021 11:50 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad mensen die immuun lijken te zijn voor besmetting door eerdere blootstelling aan verkoudheidsvirussen: https://www.theguardian.c(...)e-memory-finds-study
Of die daardoor misschien wel het virus in hun lichaam krijgen, maar geen symptomen ervaren en negatief testen (als ze zich laten testen na contact met een besmet persoon bijvoorbeeld).
Het is niet verstandig om aan te nemen dat dit bij jezelf het geval is, maar het bestaat dus wel.
wat voor soort event?quote:Op zondag 21 november 2021 11:50 schreef Noek het volgende:
Ik heb volgend weekend een event en een slimme meid is op haar weekend voorbereid. Zal die doorgaan of laten ze het nog even 2 weekjes sudderen allemaal?
Oh hmmm. Ja right now mag dat gewoon met QR toch? Lijkt mij dat dat komend weekend nog moet kunnen.quote:
Niet perse... Manaus werd de eerste keer keihard getroffen door covid.. en de 2e keer net zo hard.quote:Op zondag 21 november 2021 11:35 schreef Confetti het volgende:
[..]
Kan ieder moment gebeuren inderdaad. Zelfs in bananenrepublieken als Brazilie en India zakte het vanzelf na een tijdje.
Nee denk het ook niet. Maar je gaat je wel dingen afvragen inderdaad. Ik ben aan het begin van de herfst op vakantie geweest, in allerlei situaties met 0,0 maatregelen en in landen met minder dan 50% gevaccineerd, te midden van een flinke piek in de besmettingen. Heb de helft van de vakantie lopen hoesten en snotteren, toch steeds negatief getest.quote:Op zondag 21 november 2021 11:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, dat geloof ik zeker. Ik denk alleen niet dat dat was wat de user in kwestie bedoelde met zijn reactie op mijn post
Over 2 weken is 5/6 december? Persco is 3 december....quote:Op zondag 21 november 2021 11:59 schreef Noek het volgende:
Er is hier gewoon niemand paranormaal belast? FOK!kers weten toch alles..
Zo jij durft!quote:Op zondag 21 november 2021 11:24 schreef THEFXR het volgende:
[..]
we komen er veel tegen, die dus niet goed opgevoed worden, meestal zijn dat alleenstaande moeders.
Alsof mensen zich daar nog aan gaan houden.quote:Op zondag 21 november 2021 12:04 schreef Momo het volgende:
Mooi op 3 december zeggen dat mensen vanaf 5 december niet meer mogen samenkomen
Waarom zou dat niet mogen?quote:Op zondag 21 november 2021 12:07 schreef THEFXR het volgende:
mag je hier verslag doen van Int. protesten tegen het huidige beleid?
Als het relevantie heeft voor covid/maatregelen. Er is een apart topic voor de demonstraties in NWSquote:Op zondag 21 november 2021 12:07 schreef THEFXR het volgende:
mag je hier verslag doen van Int. protesten tegen het huidige beleid?
zoiets bijvb.quote:Op zondag 21 november 2021 12:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Als het relevantie heeft voor covid/maatregelen. Er is een apart topic voor de demonstraties in NWS
NWS / Demonstraties tegen corona maatregelen #112 onrustig weekend
Het is hier niet zo relevant dat er een scooter in de fik werd gezet bijvoorbeeld
Jazekerquote:Op zondag 21 november 2021 11:59 schreef Noek het volgende:
Er is hier gewoon niemand paranormaal belast? FOK!kers weten toch alles..
Die QR code maakt daar geen zak in uit qua veiligheidquote:Op zondag 21 november 2021 12:01 schreef Noek het volgende:
Oh ja, is met QR maar niet voor de sporters en medewerkers. Dat zijn er een hoop.
Ik vind eigenlijk dat het niet meer kan nu.
ah ja, sowieso is die QR een wassen neus.quote:Op zondag 21 november 2021 12:13 schreef Molo het volgende:
[..]
Die QR code maakt daar geen zak in uit qua veiligheid
Was uw neusquote:Op zondag 21 november 2021 12:14 schreef Noek het volgende:
[..]
ah ja, sowieso is die QR een wassen neus.
- Morgen is het 2G wetsvoorstel afquote:Op zondag 21 november 2021 11:59 schreef Noek het volgende:
Er is hier gewoon niemand paranormaal belast? FOK!kers weten toch alles..
Ik zou het in ieder geval even heel goed checken voor je het plaatst. Niet alles is wat het lijkt, zo is al gebleken.quote:
Ach, op vrijdag 12 november zeiden ze dat de Sinterklaasintochten een dag later door konden gaan. Nieuwe coulance richting de Goedheiligman sluit ik niet uit.quote:Op zondag 21 november 2021 12:04 schreef Momo het volgende:
Mooi op 3 december zeggen dat mensen vanaf 5 december niet meer mogen samenkomen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog een sudderen dus.quote:Op zondag 21 november 2021 12:18 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
- Morgen is het 2G wetsvoorstel af
- Woensdag komt het OMT bij elkaar
- Donderdag de veiligheidsraad (burgemeesters)
- Zaterdag/Zondag Catshuisoverleg en ministerraad
- Maandag kamer informeren
- Dinsdag 30ste persconferentie, met de maatregelen vanaf 4 december.
Ik denk eerder dat aankomende vrijdag de persconferentie al is. 4 december is veel en veel te laat, zeker als het OMT woensdag adviseert om onmiddellijk in lockdown te gaan, wat niet onaannemelijk is.quote:Op zondag 21 november 2021 12:18 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
- Morgen is het 2G wetsvoorstel af
- Woensdag komt het OMT bij elkaar
- Donderdag de veiligheidsraad (burgemeesters)
- Zaterdag/Zondag Catshuisoverleg en ministerraad
- Maandag kamer informeren
- Dinsdag 30ste persconferentie, met de maatregelen vanaf 4 december.
Woensdag zal het OMT nog een onmiddelijke lockdown adviseren, willen eerst nog de cijfers van de rest van de week afwachten (gok ik).quote:Op zondag 21 november 2021 12:24 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat aankomende vrijdag de persconferentie al is. 4 december is veel en veel te laat, zeker als het OMT woensdag adviseert om onmiddellijk in lockdown te gaan, wat niet onaannemelijk is.
Je komt over als een lief persoonquote:Op zondag 21 november 2021 11:32 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Daar ben ik wel niet van gediend, als iemand anders mij aanspreekt op gedrag van kind. Dan zou ik diegene graag een vuistslag tussen de ogen willen geven.
Het kan iig niet aan het vaccin liggen, de ziekenhuizen lagen tot voor kort immers vol met ongevaccineerden (90%) volgens Hugo de Jonge.quote:Op zondag 21 november 2021 08:27 schreef Nielsch het volgende:
Okee nu jij svp verklaren waarom er ondanks het hogere aantal besmettingen zoveel minder doden vallen.
Inderdaad. Maar er zijn dus wel mensen die denken het niet te gaan oplopen door zeer voorzichtig te zijn.quote:Op zondag 21 november 2021 11:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, dat geloof ik zeker. Ik denk alleen niet dat dat was wat de user in kwestie bedoelde met zijn reactie op mijn post
Wat dan? Ik ga dit niet terug zitten luisteren/kijkenquote:Op zondag 21 november 2021 12:28 schreef THEFXR het volgende:
Zijn de huidige coronamaatregelen genoeg?
Het aantal coronabesmettingen loopt weer op, en hard ook. Het zevendaags gemiddelde ligt nu op 19.000 nieuwe besmettingen per dag, het hoogste niveau ooit.
Vandaag kwam het OMT bijeen om over die snel stijgende coronabesmettingen te praten. Zijn de huidige maatregelen voorlopig genoeg of moeten er snel strengere regels komen? We bespreken het met zes experts uit verschillende vakgebieden.
En we praten in de studio met Jochen Mierau, gezondheidseconoom aan de Rijksuniversiteit Groningen.
het is het 1ste onderwerp:
https://www.npostart.nl/nieuwsuur/19-11-2021/VPWON_1324398
.
Die Jochen Mierau zeg wel rake dingen.
Tja, definieer 'veilig'. En als we dat als criterium gaan hanteren dan is het einde zoek natuurlijk hč.quote:Op zondag 21 november 2021 12:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Was uw neus![]()
Maar klopt ja, ik kom net uit een voorstelling met tig kinderen, ouders en grootouders op elkaar.
Iedereen ge-QR-d die in die leeftijd valt natuurlijk. Maar dat doet echt geen zak.
De helft is kind dus geen QR code, de gevaccineerden kunnen ook besmettelijk zijn, zeer bijzonder dat we dat als veilig zien.
Ja, eens, maar dat was dus het oorspronkelijke idee erachter. Iig war gecommuniceerd werd naar buiten toe.quote:Op zondag 21 november 2021 12:34 schreef galantis het volgende:
[..]
Tja, definieer 'veilig'. En als we dat als criterium gaan hanteren dan is het einde zoek natuurlijk hč.
In de plaatjes van 19 november verwachten het OMT een daling begin december van ziekhuis bezetting.quote:Op zondag 21 november 2021 12:24 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat aankomende vrijdag de persconferentie al is. 4 december is veel en veel te laat, zeker als het OMT woensdag adviseert om onmiddellijk in lockdown te gaan, wat niet onaannemelijk is.
De schijnveiligheid is er met name voor ongevaccineerden. 3G kan zeker niet garanderen dat er eenmaal binnen geen besmettingen meer plaatsvinden. 2G kan dat ook niet, maar zorgt er in ieder geval voor dat elke aanwezige enige mate van bescherming heeft.quote:Op zondag 21 november 2021 12:36 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja, eens, maar dat was dus het oorspronkelijke idee erachter. Iig war gecommuniceerd werd naar buiten toe.
Niet bepaald houdbaar meer
Je kunt het niet contextloos en simpel vergelijken met vorig jaarquote:Op zondag 21 november 2021 12:37 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
In de plaatjes van 19 november verwachten het OMT een daling begin december van ziekhuis bezetting.
We lijken ook rond de 20-22k besmettingen te blijven hangen (hoewel dat mogelijk aan de GGD capaciteit ligt).
Aantal IC is nog ver onder de aantallen van vorig jaar.
Als ze nu een lockdown afkondigen dan mogen we wat mij betreft het hele OMT vervangen vanwege de slechte voorspellingen en adviezen.
Als ze nu een lockdown afkondigen dan betekent dat vooral dat ze niet de ballen hebben om op modellen te vertrouwen en de effecten van na 2 weken af te wachten.quote:Op zondag 21 november 2021 12:37 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
In de plaatjes van 19 november verwachten het OMT een daling begin december van ziekhuis bezetting.
We lijken ook rond de 20-22k besmettingen te blijven hangen (hoewel dat mogelijk aan de GGD capaciteit ligt).
Aantal IC is nog ver onder de aantallen van vorig jaar.
Als ze nu een lockdown afkondigen dan mogen we wat mij betreft het hele OMT vervangen vanwege de slechte voorspellingen en adviezen.
Ja klopt. Maar met 2G kun je het vrolijk verspreiden onder elkaar. En dan in niet 2G check situaties aan niet gevaccineerden of mensen met slecht immuunsysteem doorgevenquote:Op zondag 21 november 2021 12:39 schreef galantis het volgende:
[..]
De schijnveiligheid is er met name voor ongevaccineerden. 3G kan zeker niet garanderen dat er eenmaal binnen geen besmettingen meer plaatsvinden. 2G kan dat ook niet, maar zorgt er in ieder geval voor dat elke aanwezige enige mate van bescherming heeft.
Er zijn zeker mensen die denken dat als ze voorzichtig zijn ze het een tijd langer kunnen ontlopen. En dat kan ook, want er zijn nog steeds veel mensen die het nog niet gehad hebben.quote:Op zondag 21 november 2021 12:32 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar er zijn dus wel mensen die denken het niet te gaan oplopen door zeer voorzichtig te zijn.
Want dan geeft het virus het vanzelf op
Het enige wat ik vergelijk is dat we vorig jaar hogere aantallen hadden en we nu "al" moord en brand schreeuwen bij lagere aantallen.quote:Op zondag 21 november 2021 12:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt het niet contextloos en simpel vergelijken met vorig jaar
We moeten wmb wel af van de kwalificatie of iemand het goed heeft gedaan als ie nog steeds niet besmet is geraakt. En dat iemand onvoorzichtig of roekeloos is geweest of verkeerd bezig was als ie wel besmet is geraakt.quote:Op zondag 21 november 2021 12:43 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er zijn zeker mensen die denken dat als ze voorzichtig zijn ze het een tijd langer kunnen ontlopen. En dat kan ook, want er zijn nog steeds veel mensen die het nog niet gehad hebben.
Dat het virus het opgeeft is dan weer een poging om mensen belachelijk te maken. Lijkt me nogal onnodig.
De impact op de samenleving en zorg in bijzonder met alle uitgestelde zorg is nogal anders en heftiger nuquote:Op zondag 21 november 2021 12:44 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Het enige wat ik vergelijk is dat we vorig jaar hogere aantallen hadden en we nu "al" moord en brand schreeuwen bij lagere aantallen.
Eigenlijk is dat ook iets om op te lossen door de politiek en niet het OMT.
Maar een OMT, een club van experts, wat gaat over de bestrijding het virus welke in 2 weken van niks aan de hand tot wij adviseren een lockdown gaat kan ik moeilijk geloven op het expertise.
En dan laat ik de voorspellingen in de modellen nog even buiten beschouwing
deze week nog?quote:Op zondag 21 november 2021 12:43 schreef groenen het volgende:
Brult bij Buitenhof lijkt wel zin te hebben in een lockdown.
De modelleur van het RIVM heeft zelf al gezegd dat hij het niet meer kan inschatten.quote:Op zondag 21 november 2021 12:41 schreef galantis het volgende:
[..]
Als ze nu een lockdown afkondigen dan betekent dat vooral dat ze niet de ballen hebben om op modellen te vertrouwen en de effecten van na 2 weken af te wachten.
V/d Walle?quote:Op zondag 21 november 2021 12:48 schreef Confetti het volgende:
[..]
De modelleur van het RIVM heeft zelf al gezegd dat hij het niet meer kan inschatten.
Ze bidden nu gewoon dat het meevalt. Met het volgen van modellen heeft het niets meer te maken. Russische roulette met de zorg.
Dat is ook geen kwalificatie die ik ergens aan geef, in ieder geval.quote:Op zondag 21 november 2021 12:46 schreef Molo het volgende:
[..]
We moeten wmb wel af van de kwalificatie of iemand het goed heeft gedaan als ie nog steeds niet besmet is geraakt. En dat iemand onvoorzichtig of roekeloos is geweest of verkeerd bezig was als ie wel besmet is geraakt.
En dat bij een besmetting alleen de bron de schuld heeft en ontvanger een hulpeloos slachtoffer is. Tenzij de bron nalatig is geweest mbt beginnende klachten.quote:Op zondag 21 november 2021 12:46 schreef Molo het volgende:
[..]
We moeten wmb wel af van de kwalificatie of iemand het goed heeft gedaan als ie nog steeds niet besmet is geraakt. En dat iemand onvoorzichtig of roekeloos is geweest of verkeerd bezig was als ie wel besmet is geraakt.
Wallingaquote:
Ik sprak jou niet persoonlijk aanquote:Op zondag 21 november 2021 12:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is ook geen kwalificatie die ik ergens aan geef, in ieder geval.
Ik gaf gisteren aan dat ik er niet op zit te wachten besmet te raken. Kennelijk is dat heel erg raar. Ik heb echter een schoolgaand kind, dus het is best wel wachten tot het wel zo ver is. En tot die tijd ben ik blij dat ik nog niet besmet ben. That’s all.
Ik kan een hoop hebben, maar Bruls is daar zeker niet bij.quote:
Oh van dat concept ben ik al lang afgestapt hoor. Moet toegeven dat ik in 2020 er wel nog een beetje zo in zat, maar inmiddels denk ik echt van, men moet maar doen wat ze niet laten kunnen.quote:Op zondag 21 november 2021 12:46 schreef Molo het volgende:
[..]
We moeten wmb wel af van de kwalificatie of iemand het goed heeft gedaan als ie nog steeds niet besmet is geraakt. En dat iemand onvoorzichtig of roekeloos is geweest of verkeerd bezig was als ie wel besmet is geraakt.
Er is toch helemaal geen sprake van schuld en onschuld? In normale gevallen in ieder geval. Inderdaad, als iemand bewust nalatig is geweest, vind ik het een ander verhaal. Maar ziek worden, een virus oplopen, dat zijn dingen die gebeuren in het leven.quote:Op zondag 21 november 2021 12:50 schreef galantis het volgende:
[..]
En dat bij een besmetting alleen de bron de schuld heeft en ontvanger een hulpeloos slachtoffer is. Tenzij de bron nalatig is geweest mbt beginnende klachten.
Zegt ie ook nog wat inhoudelijks daarover? Kan het zelf niet kijken, helaas.quote:Op zondag 21 november 2021 12:47 schreef Jason22 het volgende:
Bruls vreest een lockdown voor de hele winter.
Mwah, ook te kort door de bocht wmbquote:Op zondag 21 november 2021 12:50 schreef galantis het volgende:
[..]
En dat bij een besmetting alleen de bron de schuld heeft en ontvanger een hulpeloos slachtoffer is. Tenzij de bron nalatig is geweest mbt beginnende klachten.
Eens met dat laatste. Dat lijkt me toch ook wel echt gezond verstand en eigen verantwoordelijkheid nemen, maar jaquote:Op zondag 21 november 2021 12:52 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Oh van dat concept ben ik al lang afgestapt hoor. Moet toegeven dat ik in 2020 er wel nog een beetje zo in zat, maar inmiddels denk ik echt van, men moet maar doen wat ze niet laten kunnen.
Anderzijds, vind ik wel dat als je wat ouder bent en/of weet dat je algehele gezondheid niet top is, je écht wel zelf het inzicht mag hebben om nu niet op kinderfeestjes te gaan zitten of in een drukke ongeventileerde bruine kroeg ofzo.
Zie o.a. de supermarkt en virustankjes posts van vanmorgenquote:Op zondag 21 november 2021 12:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er is toch helemaal geen sprake van schuld en onschuld? In normale gevallen in ieder geval. Inderdaad, als iemand bewust nalatig is geweest, vind ik het een ander verhaal. Maar ziek worden, een virus oplopen, dat zijn dingen die gebeuren in het leven.
Meer om aan te geven dat bij een besmetting beide partijen even veel (of even weinig dan eigenlijk) 'schuld' hebben. Terwijl ik me kan voorstellen dat de bron zich wel schuldig kan voelen.quote:Op zondag 21 november 2021 12:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er is toch helemaal geen sprake van schuld en onschuld? In normale gevallen in ieder geval. Inderdaad, als iemand bewust nalatig is geweest, vind ik het een ander verhaal. Maar ziek worden, een virus oplopen, dat zijn dingen die gebeuren in het leven.
Nee hij vreest het alleen. Sowieso die hele sfeer daar aan tafel is dat niemand weet ze moeten doen.quote:Op zondag 21 november 2021 12:52 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Zegt ie ook nog wat inhoudelijks daarover? Kan het zelf niet kijken, helaas.
Ja, maar als we het OMT mogen geloven pieken we over 1,5 week daarin en daarna zou het zakken.quote:Op zondag 21 november 2021 12:47 schreef Molo het volgende:
[..]
De impact op de samenleving en zorg in bijzonder met alle uitgestelde zorg is nogal anders en heftiger nu
Sinterklaas yooooquote:Op zondag 21 november 2021 12:55 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
De Walle
@:zipportal
FlodderGod
Ik heb er sowieso nul verstand van iigquote:Op zondag 21 november 2021 12:55 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ja, maar als we het OMT mogen geloven pieken we over 1,5 week daarin en daarna zou het zakken.
Het lijkt mij ook sterk dat het gebeurt maar ik ga er vanuit dat zij daar meer inzicht in hebben dan jij en ik.
Wat is te kort door de bocht? Vingertje wijzen naar de bron als deze zijn klachten veronachtzaamd?quote:
Met deze aantal besmettingen zou die kwalificatie inderdaad raar zijnquote:Op zondag 21 november 2021 12:46 schreef Molo het volgende:
[..]
We moeten wmb wel af van de kwalificatie of iemand het goed heeft gedaan als ie nog steeds niet besmet is geraakt. En dat iemand onvoorzichtig of roekeloos is geweest of verkeerd bezig was als ie wel besmet is geraakt.
Sowieso, ik loop dagelijks tussen al die ongevaccineerde jongeren en kind op basisschool, tot nu toe niets (even afkloppen). Een vriendin van mij die zichzelf echt zoveel mogelijk isoleert nu, even naar de super en besmet.quote:Op zondag 21 november 2021 13:00 schreef dick_laurent het volgende:
Man, er is momenteel zoveel virus dat rondgaat. Je kan het met wat pech ook oplopen van een besmet iemand die naast je komt zitten in de trein terwijl die nog nauwelijks klachten heeft en zich nog nergens van bewust is.
Denk dat zoeken naar "who did it" wel het laatste is waar we ons in deze fase druk over moeten maken
OF, juist omdat je zoveel tussen de mensen bent en exposure krijgt aan virussen etc, dat jouw immuunsysteem daardoor beter getraind is dan dat van jouw self-isolating vriendinquote:Op zondag 21 november 2021 13:02 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Sowieso, ik loop dagelijks tussen al die ongevaccineerde jongeren en kind op basisschool, tot nu toe niets (even afkloppen). Een vriendin van mij die zichzelf echt zoveel mogelijk isoleert nu, even naar de super en besmet.
Het is ook gewoon deels domme pech
Yepquote:Op zondag 21 november 2021 12:57 schreef galantis het volgende:
[..]
Wat is te kort door de bocht? Vingertje wijzen naar de bron als deze zijn klachten veronachtzaamd?
Dick for presidentquote:Op zondag 21 november 2021 13:00 schreef dick_laurent het volgende:
Man, er is momenteel zoveel virus dat rondgaat. Je kan het met wat pech ook oplopen van een besmet iemand die naast je komt zitten in de trein terwijl die nog nauwelijks klachten heeft en zich nog nergens van bewust is.
Denk dat zoeken naar "who did it" wel het laatste is waar we ons in deze fase druk over moeten maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |