Hopelijk ging alles goed.quote:Op woensdag 17 november 2021 19:11 schreef BillDauterive het volgende:
Ik moest vandaag naar het VUmc. Het ging o.a. over het aanpassen van je geslacht, wat lastig is voor mensen als ik. Ook hebben ze een prik in mijn achterste gezet
Het verbaasde me hoe druk het was in de trein, er was geen zitplaats meer te vinden en we stonden dicht op elkaar. Mweh, dat voelde niet veilig.
Zo spannend was het niet, een of ander kutventje die eerder vandaag ook al probeerde te trollen in de WLR SC. Ik heb misschien wat dingen daaruit nog een keer gebruiktquote:
Jij had 301 wat 292 bleek te zijnquote:Op woensdag 17 november 2021 19:15 schreef Em31 het volgende:
volgens mij kijk jij naar een ander nummer?
Beweer jij nu dat vrouwen niet kunnen trollen? Lekker seksistisch dit, weerquote:Op woensdag 17 november 2021 19:16 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Zo spannend was het niet, een of ander kutventje die eerder vandaag ook al probeerde te trollen in de WLR SC. Ik heb misschien wat dingen daaruit nog een keer gebruikt
Op de heenweg was ik bijna in Amersfoort toen de trein stopte. Een trein even verderop op hetzelfde spoor was stilgevallen. Daardoor miste ik mijn aansluiting en was ik 10 minuten te laat. Gelukkig kon alles alsnog geregeld worden! Ik was even bang dat HT bij me in de trein zat en de hele dag in de soep liep, maar uiteindelijk kwam ik slechts een half uur later aan op bestemming.quote:Op woensdag 17 november 2021 19:15 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Hopelijk ging alles goed.
Nee, maar vrouwen doen het tenminste goed, mannen vallen altijd weer kansloos door de mand. Dat laatste was hier het geval, dus moet het wel een man zijn geweest, he!quote:Op woensdag 17 november 2021 19:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Beweer jij nu dat vrouwen niet kunnen trollen? Lekker seksistisch dit, weer
SkinTech is topspul! Ph-neutraal ookquote:Op woensdag 17 november 2021 17:40 schreef Arizona het volgende:
En ik ben klaar met koken en eten dus hier toch weer even een skincare post
[..]
CeraVe heb ik de reiniger van, die bevalt goed! De creme (in de grote tube) was weer te vettig voor mijn gezichtshuid en daarom heb ik hem gebruikt als bodycreme. Mocht het spul van de schoonheidsspecialiste toch niet bevallen, dan zou ik wel eens een echte gezichtscreme van Cerave kunnen proberen want dat merk irriteert wel het minst
Is geen toeval dat @Em31 deze binnen 10 seconden een like gaf.quote:Op woensdag 17 november 2021 19:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Nee, maar vrouwen doen het tenminste goed, mannen vallen altijd weer kansloos door de mand. Dat laatste was hier het geval, dus moet het wel een man zijn geweest, he!
Oh, dat valt nog mee.quote:Op woensdag 17 november 2021 19:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Op de heenweg was ik bijna in Amersfoort toen de trein stopte. Een trein even verderop op hetzelfde spoor was stilgevallen. Daardoor miste ik mijn aansluiting en was ik 10 minuten te laat. Gelukkig kon alles alsnog geregeld worden! Ik was even bang dat HT bij me in de trein zat en de hele dag in de soep liep, maar uiteindelijk kwam ik slechts een half uur later aan op bestemming.
Snap ik. Zou ik ook hebben.quote:De drukte in de trein vind ik wel een dingetje hoor, zeker nu al die besmettingen oplopen.
Ik ben ook Ph-neutraal. Althans, ik heb er niet echt een mening over.quote:Op woensdag 17 november 2021 19:20 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
SkinTech is topspul! Ph-neutraal ook
Ooh ja ik vergeet vaak dat dat er ook staatquote:Op woensdag 17 november 2021 19:17 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Jij had 301 wat 292 bleek te zijn
quote:Op woensdag 17 november 2021 19:20 schreef Strani het volgende:
[..]
Is geen toeval dat @:Em31 deze binnen 10 seconden een like gaf.
kutventje gaat nu het hele forum rond. Hij zat net ook in het Barbara Pravi topic (en is inmiddels door onze mods weggehaald).quote:Op woensdag 17 november 2021 19:16 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Zo spannend was het niet, een of ander kutventje die eerder vandaag ook al probeerde te trollen in de WLR SC. Ik heb misschien wat dingen daaruit nog een keer gebruikt
Omdat ik daar heb geNSB-knoptquote:Op woensdag 17 november 2021 19:23 schreef usagi414 het volgende:
[..]
kutventje gaat nu het hele forum rond. Hij zat net ook in het Barbara Pravi topic (en is inmiddels door onze mods weggehaald).
Kwartje valtquote:Op woensdag 17 november 2021 19:24 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Omdat ik daar heb geNSB-knopt*wil deel van de eer*
Audi A-zes is prachtig. Zonder Audi blijft er helemaal niks overquote:
quote:Op woensdag 17 november 2021 19:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Op de heenweg was ik bijna in Amersfoort toen de trein stopte. Een trein even verderop op hetzelfde spoor was stilgevallen. Daardoor miste ik mijn aansluiting en was ik 10 minuten te laat. Gelukkig kon alles alsnog geregeld worden! Ik was even bang dat HT bij me in de trein zat en de hele dag in de soep liep, maar uiteindelijk kwam ik slechts een half uur later aan op bestemming.
De drukte in de trein vind ik wel een dingetje hoor, zeker nu al die besmettingen oplopen.
Was je alleen?quote:Op woensdag 17 november 2021 19:30 schreef Arizona het volgende:
Ik heb ook de ophef gemist omdat ik zonodig in het donker nog een wandeling moest maken.
Nee, samen met mijn vriend. En ik had een reflectiebandje om mijn arm maar de batterij ging leegquote:
De meeste van mijn reflectoren hebben geen batterij nodigquote:Op woensdag 17 november 2021 19:32 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee, samen met mijn vriend. En ik had een reflectiebandje om mijn arm maar de batterij ging leeg
De mijne is mooi reflecterend geel en heeft normaal ook nog rode lampjes. Maar die rode lampjes hadden er geen zin meer inquote:Op woensdag 17 november 2021 20:09 schreef H_T het volgende:
[..]
De meeste van mijn reflectoren hebben geen batterij nodig
Arme rode lampjesquote:Op woensdag 17 november 2021 20:13 schreef Arizona het volgende:
[..]
De mijne is mooi reflecterend geel en heeft normaal ook nog rode lampjes. Maar die rode lampjes hadden er geen zin meer in
Ze kwamen er net achter dat in het donker knipperen op Ari’s arm toch niet helemaal hun ding is.quote:Op woensdag 17 november 2021 20:16 schreef H_T het volgende:
[..]
Arme rode lampjesZijn ze er weer bovenop te krijgen?
quote:Op woensdag 17 november 2021 20:09 schreef H_T het volgende:
[..]
De meeste van mijn reflectoren hebben geen batterij nodig
Met een nieuwe knoopcelbatterij vast wel!quote:Op woensdag 17 november 2021 20:16 schreef H_T het volgende:
[..]
Arme rode lampjesZijn ze er weer bovenop te krijgen?
Gelukkig maarquote:Op woensdag 17 november 2021 20:54 schreef Arizona het volgende:
[..]
Met een nieuwe knoopcelbatterij vast wel!
Viel tegen, spammertjequote:
Ik gebruik hem wel veel vaker dan bijvoorbeeld de A73. Paar rare weefvakken en zo, maar je komt wel langs de leuke betonnen olifantenquote:Op woensdag 17 november 2021 21:08 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
De A6 is dan ook een matige snelweg.
A28 boven alles.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik gebruik hem wel veel vaker dan bijvoorbeeld de A73. Paar rare weefvakken en zo, maar je komt wel langs de leuke betonnen olifanten
Nee, de A1 is een nare snelwegquote:Op woensdag 17 november 2021 21:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Wel mee eens, maar ook de A1. Staat niet voor niets op 1.
De laatste keer dat ik van de A10 via de A6 naar de A1 moest, heb ik echt naar rechts gekeken,quote:Op woensdag 17 november 2021 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik gebruik hem wel veel vaker dan bijvoorbeeld de A73. Paar rare weefvakken en zo, maar je komt wel langs de leuke betonnen olifanten
"Daar staan ze weer" doet denken dat ze er ook wel eens niet staan.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:20 schreef usagi414 het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik van de A10 via de A6 naar de A1 moest, heb ik echt naar rechts gekeken,
Oh ja, daar staan ze weer.
Highlight op dat stukjequote:Op woensdag 17 november 2021 21:20 schreef usagi414 het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik van de A10 via de A6 naar de A1 moest, heb ik echt naar rechts gekeken,
Oh ja, daar staan ze weer.
Arjen Lubach heeft een dwangneurose dat hij altijd bij het passeren naar die dingen moet zwaaien /nutteloos feitjequote:Op woensdag 17 november 2021 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik gebruik hem wel veel vaker dan bijvoorbeeld de A73. Paar rare weefvakken en zo, maar je komt wel langs de leuke betonnen olifanten
Nog steeds was beter geweest,quote:Op woensdag 17 november 2021 21:21 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
"Daar staan ze weer" doet denken dat ze er ook wel eens niet staan.
Nooit betonnen olifanten gespot op de A6quote:Op woensdag 17 november 2021 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik gebruik hem wel veel vaker dan bijvoorbeeld de A73. Paar rare weefvakken en zo, maar je komt wel langs de leuke betonnen olifanten
Ze schijnen af en toe aan de wandel te gaan.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Nooit betonnen olifanten gespot op de A6
Of ze verdwijnen als je Emmeloord voorbij rijdtquote:Op woensdag 17 november 2021 21:35 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ze schijnen af en toe aan de wandel te gaan.
Dat was toch een eindje verderop, in die donut op een stok?quote:Op woensdag 17 november 2021 21:25 schreef Em31 het volgende:
Iemand had ooit voor 20 miljoen aan gestolen diamanten onder die olifanten verstopt
Dan rijd je zeker altijd over de Afsluitdijk?quote:Op woensdag 17 november 2021 21:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Nooit betonnen olifanten gespot op de A6
Gelukkig staan ze er naastquote:Op woensdag 17 november 2021 21:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Nooit betonnen olifanten gespot op de A6
Ga je me nou vertellen dat ik iedereen al jaren fake news vertel?quote:Op woensdag 17 november 2021 21:37 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat was toch een eindje verderop, in die donut op een stok?
Dat kan ook, ik doe dat nooit.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Of ze verdwijnen als je Emmeloord voorbij rijdt
Afsluitdijk is A7.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:37 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dan rijd je zeker altijd over de Afsluitdijk?
Anders moet je de volgende keer beter naar links kijken
I know, maar omdat je die olifanten nog nooit gezien hebtquote:Op woensdag 17 november 2021 21:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Afsluitdijk is A7.
Vroeger A6 over als je richting het zuiden wil als je toen in buurt van Joure of Sneek woonde
Was het niet gewoon in iemands voorhoofd?quote:Op woensdag 17 november 2021 21:37 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat was toch een eindje verderop, in die donut op een stok?
quote:Rapper laat diamant van 20 miljoen euro in voorhoofd planten
https://www.ad.nl/show/ra(...)ijn-lijden~ae681a39/
Ik kan me niet herinneren of dat vanaf de A6 richting over ging in n50 om later over te gaan naar de a50quote:Op woensdag 17 november 2021 21:41 schreef Em31 het volgende:
[..]
I know, maar omdat je die olifanten nog nooit gezien hebt
Dat is een behoorlijke opknapwoning.quote:
Het loont misschien de moeite het verhaal te checkenquote:Op woensdag 17 november 2021 21:38 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ga je me nou vertellen dat ik iedereen al jaren fake news vertel?
Vraag me nu af hoeveel mensen dit verhaal door mij weer aan anderen verteld hebben.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:43 schreef H_T het volgende:
[..]
Het loont misschien de moeite het verhaal te checken
Kun je toch heel wat appartementen in bouwen!quote:Op woensdag 17 november 2021 21:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is een behoorlijke opknapwoning.
Ja, het ziet er op dit moment alleen nog wel een beetje tochtig uit. Zal geen A label woning zijn.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:45 schreef Em31 het volgende:
[..]
Kun je toch heel wat appartementen in bouwen!
Moeten nog wat tochtstrips aangeschaft worden jaquote:Op woensdag 17 november 2021 21:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja, het ziet er op dit moment alleen nog wel een beetje tochtig uit. Zal geen A label woning zijn.
Helpt de (ouderwetse) Nivea niet?quote:Op woensdag 17 november 2021 16:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee, ik ben daar mee gestopt. Eerst leek het heel goed voor mijn gezicht, het voelde lekker gehydrateerd en zacht. Maar na een paar weken werd mijn huid toch weer onrustig
Nu ben ik alweer een tijdje aan het aanmodderen maar DE verzorging heb ik nog niet gevonden. Wat dat betreft zou het wel mooi zijn als die producten van de schoonheidsspecialiste helpen.
Waar ik wel bij zweer, is rozenwater als toner, dat kalmeert wel. Maarja, met alleen een toner kom ik er niet![]()
Hoe gaat het met jouw huid?
Ik Vertrek-projectje.quote:Op woensdag 17 november 2021 21:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is een behoorlijke opknapwoning.
"Ik Vertrek naar langs de A6, de Covid-reisbeperkingsaflevering."quote:
Liever geen nivea. Daar zit parfum en andere zooi in.quote:Op woensdag 17 november 2021 22:07 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Helpt de (ouderwetse) Nivea niet?
Ah zo.quote:Op woensdag 17 november 2021 23:10 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Liever geen nivea. Daar zit parfum en andere zooi in.
Voelt je huid dan niet heel droog, vooral na het douchen?quote:Op woensdag 17 november 2021 23:24 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ah zo.
Ik smeer eigenlijk nooit iets op mijn gezicht, alleen heel af en toe wat Nivea.
Lamequote:Op dinsdag 16 november 2021 23:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Morgen eens even rustig kijken. In Europa gaan de mensen nu gewoon netjes naar bed Meke.
Ik zie hier een patroon en trek m'n conclusiesquote:Op woensdag 17 november 2021 23:48 schreef Strani het volgende:
[..]
En opnieuw tref je me nét nu ik naar bed ga.
Inderdaad nogal opzichtig baltsgedrag, om elke keer meteen in bed te duiken als jij in de buurt komt.quote:Op woensdag 17 november 2021 23:55 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik zie hier een patroon en trek m'n conclusies
Lame slapen iddquote:
Ja! Ik ben echt fan van snorkelen, dat is ZOVEEL LEUKER dan ik eigenlijk gedacht hadquote:Op donderdag 18 november 2021 00:00 schreef H_T het volgende:
Meke! Heb je al leuke dingen gedaan op het eiland?
Je kan daar behoorlijk wat zien he?quote:Op donderdag 18 november 2021 01:29 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja! Ik ben echt fan van snorkelen, dat is ZOVEEL LEUKER dan ik eigenlijk gedacht had![]()
![]()
Jaquote:Op donderdag 18 november 2021 01:29 schreef H_T het volgende:
[..]
Je kan daar behoorlijk wat zien he?Allemaal koraal en vissen en zo
Veel plezier danquote:Op donderdag 18 november 2021 01:31 schreef Meke het volgende:
[..]
JaMorgen gaan we naar Klein Curaçao, dat schijnt echt fantastisch te zijn
"Gaarne die brug bij de naam te noemen, jongeman."quote:Op donderdag 18 november 2021 01:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Veel plezier danBen je ook al over de bootjesbrug geweest?
Ja vandaag toevallig!quote:Op donderdag 18 november 2021 01:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Veel plezier danBen je ook al over de bootjesbrug geweest?
Ik heb dat vroeger (oma spreekt) ook altijd gedaan, maar daar heb ik nu zo veel spijt van.quote:Op woensdag 17 november 2021 23:24 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ah zo.
Ik smeer eigenlijk nooit iets op mijn gezicht, alleen heel af en toe wat Nivea.
Oh wat heerlijk! Hoe warm is het daar?quote:Op donderdag 18 november 2021 01:31 schreef Meke het volgende:
[..]
JaMorgen gaan we naar Klein Curaçao, dat schijnt echt fantastisch te zijn
Is dit Wilhelmina? Zij is (was) tegelijk met mij jarigquote:Op donderdag 18 november 2021 01:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
"Gaarne die brug bij de naam te noemen, jongeman."
[ afbeelding ]
Als jij maar niet in een vervelende bui bentquote:Op donderdag 18 november 2021 08:18 schreef ESF1Gamer het volgende:
Goedemorgen
Silke is in haar vervelende bui
Ik denk Emmaquote:Op donderdag 18 november 2021 08:47 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Is dit Wilhelmina? Zij is (was) tegelijk met mij jarig![]()
Waarom heb ik dit onthouden
Ah ja, je hebt gelijk!quote:
Dat is Emma die even kwam protesteren dat de Koningin Emmabrug hier bootjesbrug genoemd werd.quote:Op donderdag 18 november 2021 08:47 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Is dit Wilhelmina? Zij is (was) tegelijk met mij jarig![]()
Waarom heb ik dit onthouden
Weer wat geleerdquote:Op donderdag 18 november 2021 09:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is Emma die even kwam protesteren dat de Koningin Emmabrug hier bootjesbrug genoemd werd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef Arizona het volgende:
Mogguh. Ik heb weer een migraineaanval.![]()
Lig weer eens in bed.
Ik word soms zo moe van mezelf![]()
Maar kan nu echt niet verder slapen en het medicijn doet maar half zijn werk.Sterkte.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Koel en donker bewaren
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef Arizona het volgende:
Mogguh. Ik heb weer een migraineaanval.![]()
Lig weer eens in bed.
Ik word soms zo moe van mezelf![]()
Maar kan nu echt niet verder slapen en het medicijn doet maar half zijn werk.Migraine is zo kloteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Sterkte. Hopelijk gaat het snel wat beter
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef Arizona het volgende:
Mogguh. Ik heb weer een migraineaanval.![]()
Lig weer eens in bed.
Ik word soms zo moe van mezelf![]()
Maar kan nu echt niet verder slapen en het medicijn doet maar half zijn werk.Sterkte, hopelijk duurt het minder lang dan de vorige keer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef Arizona het volgende:
Mogguh. Ik heb weer een migraineaanval.![]()
Lig weer eens in bed.
Ik word soms zo moe van mezelf![]()
Maar kan nu echt niet verder slapen en het medicijn doet maar half zijn werk.Das niet fijn. BeterschapSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Dat welquote:Op woensdag 17 november 2021 23:31 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Voelt je huid dan niet heel droog, vooral na het douchen?
quote:Op donderdag 18 november 2021 08:20 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik heb dat vroeger (oma spreekt) ook altijd gedaan, maar daar heb ik nu zo veel spijt van.
In mijn tijd waren we er totaal niet mee bezig, maar nu zie ik het belang van een goede huidverzorging.
Jong beginnen met een goede huidverzorging, daar heb je later zoveel profijt van!
Dus scrub, peel en smeer (met goede producten zonder parfum en allerlei andere zooi aan stoffen)!
Ik wel vrij goede genen wat dat betreftquote:Op donderdag 18 november 2021 10:50 schreef Em31 het volgende:
Als je Nivea kunt gebruiken voor je gezicht ben je wel gezegend met een goede huid, dat hoef ik echt niet te proberen![]()
Misschien ook eens proberen!quote:Op donderdag 18 november 2021 10:53 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Oh, het gaat weer over huidproducten.
Want wat gebeurt er dan?quote:Op donderdag 18 november 2021 10:50 schreef Em31 het volgende:
Als je Nivea kunt gebruiken voor je gezicht ben je wel gezegend met een goede huid, dat hoef ik echt niet te proberen![]()
Wees blijquote:Op donderdag 18 november 2021 10:53 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ik wel vrij goede genen wat dat betreft
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef Arizona het volgende:
Mogguh. Ik heb weer een migraineaanval.![]()
Lig weer eens in bed.
Ik word soms zo moe van mezelf![]()
Maar kan nu echt niet verder slapen en het medicijn doet maar half zijn werk.Sterkte Ari!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Jaloersquote:Op donderdag 18 november 2021 10:53 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ik wel vrij goede genen wat dat betreft
Micellair water is ook nog een dingquote:Op donderdag 18 november 2021 11:12 schreef ijs_beer het volgende:
Hylaruronzuur! Althans dat is wat ik van de vorige keer heb onthouden.
Watte?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:15 schreef H_T het volgende:
[..]
Micellair water is ook nog een ding
Irritatie/rood, had nooit een fantastische huid dus moest wel andere dingen gebruiken. Nu wel beter, maar kan alsnog niet alles opsmeren.quote:Op donderdag 18 november 2021 10:59 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Want wat gebeurt er dan?
(Oprechte interesse)
Ik heb wel jaaarenlang Nivea dagcrème en nachtcrème gebruikt, maar ben daar sinds begin dit jaar mee gestopt voor wat betere (maar niet per se duurdere) spullen.
[..]
Wees blijAls je zonder af kan is dat alleen maar fijn.
Je zou de Nivea for Men crème kunnen gebruiken, maar ik weet niet wat voor huid jij hebt, droog of gevoelig of nietquote:
gevoelig.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:21 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Je zou de Nivea for Men crème kunnen gebruiken, maar ik weet niet wat voor huid jij hebt, droog of gevoelig of niet
Misschien komt het door het weer? Mijn broer heeft bij te veel zon ook last van blaasjes op zijn handen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:22 schreef ijs_beer het volgende:
Goed moment om over de blaasjeseczeemuitbraak op m'n handen te beginnen?
Nouja, dat dus. Niet voor het eerst. Wordt ook elke keer erger, dus tegenwoordig krijg ik er een speciaal smeerseltje voor van de huisarts.
Geen idee wat de eventuele trigger is.
Gaat je leeftijd dan dood?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:23 schreef Guanabana het volgende:
Oh kijk, de mannenlijn heeft zelfs ook hyaluronzuur
[ afbeelding ]
Maar is wel voor anti-age
Dus stel, ik heb, hypothetisch uiteraardquote:Op donderdag 18 november 2021 11:23 schreef Guanabana het volgende:
Oh kijk, de mannenlijn heeft zelfs ook hyaluronzuur
[ afbeelding ]
Maar is wel voor anti-age
Volgens Nivea zelf:quote:Op donderdag 18 november 2021 11:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En waar helpt dat tegen of voor?
quote:NIVEA MEN SENSITIVE GEZICHTSCRÈME voedt de huid intensief zonder restjes achter te laten. Het verzacht de huid en helpt huidirritaties te voorkomen dankzij de combinatie van Kamille en Hamamelis. De lichte crème formule met 0% alcohol geeft geen branderig gevoel en trekt snel in. Geeft de gevoelige huid een comfortabel en relaxed gevoel en laat de huid er gezond uitzien.
Ja, ik heb het vaak in de zomer.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:24 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Misschien komt het door het weer? Mijn broer heeft bij te veel zon ook last van blaasjes op zijn handen.
Nee.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:25 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dus stel, ik heb, hypothetisch uiteraard, een dikke vette rimpel op m'n voorhoofd... Dat helpt?
Nee, afgelopen dagen was er niet echt zon inderdaad.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:26 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ja, ik heb het vaak in de zomer.Maar nu dus ook? En niet zo ontzettend veel zon gezien de laatste tijd.
Aha. Je ziet er wat frisser uit, om het zo te zeggen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Nee.Ik zal ook de laatste zijn die beweert dat smeren helpt om rimpels te voorkomen of verminderen. Dat is volgens mij puur genen.
Maar mensen zeggen vaak wel dat je huid iets meer 'plump' is en wat meer vocht vasthoudt als je het gebruikt hebt. Het doet wel íets, maar geen wonderen.
Zit een beetje op likes van mij te azen hiermee.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:28 schreef Strani het volgende:
Schijnt dat het niet krijgen van kinderen ook heel goed is voor je huid.
Dat wordt moeilijk hier. Hoewel ik vrijwel nooit shirtloos buiten rondloop dus alles behalve m'n gezicht, nek en onderarmen zal een babyhuidje blijven houden.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:28 schreef Guanabana het volgende:
Het belangrijkste wat je kan doen voor je huid is het uit de zon houden. Qua veroudering.
quote:Op donderdag 18 november 2021 11:26 schreef Guanabana het volgende:
en laat de huid er gezond uitzien
Laat de huid er gezond uit zien, dat is de huid niet, maar we doen je wel voorkomen dat het zo is.quote:en laat de huid er gezond uitzien
Aha. Je ziet er wat frisser uit, om het zo te zeggen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Nee.Ik zal ook de laatste zijn die beweert dat smeren helpt om rimpels te voorkomen of verminderen. Dat is volgens mij puur genen.
Maar mensen zeggen vaak wel dat je huid iets meer 'plump' is en wat meer vocht vasthoudt als je het gebruikt hebt. Het doet wel íets, maar geen wonderen.
Ook qua grijze haren.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:28 schreef Strani het volgende:
Schijnt dat het niet krijgen van kinderen ook heel goed is voor je huid.
Heb ik óók nog niet inderdaad!quote:Op donderdag 18 november 2021 11:30 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Aha. Je ziet er wat frisser uit, om het zo te zeggen.
[..]
Ook qua grijze haren.
'Officieel' wordt wel aangeraden om altijd een SPF te gebruiken, en zeker waar jij woont (ook in de winter!). En dan ook echt een hoge factor. Ook tegen huidkanker natuurlijk, dat lijkt me voor iedereen belangrijk, ook als je niets geeft om huidverouderingquote:Op donderdag 18 november 2021 11:29 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat wordt moeilijk hier. Hoewel ik vrijwel nooit shirtloos buiten rondloop dus alles behalve m'n gezicht, nek en onderarmen zal een babyhuidje blijven houden.
Niet met vrouwen werken op kantoor, helpt daar ook bij. Is helaas voor mij al te laat.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:30 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Aha. Je ziet er wat frisser uit, om het zo te zeggen.
[..]
Ook qua grijze haren.
Jonge god.quote:
Nee en ik zit meestal ook weer niet uren achter elkaar in de zon. Maar in de zomer doe ik altijd factor 30 op m'n gezicht, nek, armen en benen. Dat is voldoende gebleken om niet te verbranden.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:31 schreef Guanabana het volgende:
[..]
'Officieel' wordt wel aangeraden om altijd een SPF te gebruiken, en zeker waar jij woont (ook in de winter!). En dan ook echt een hoge factor. Ook tegen huidkanker natuurlijk, dat lijkt me voor iedereen belangrijk, ook als je niets geeft om huidveroudering
Maar snap ook wel dat je dat niet elke dag gaat doen als dat niet in je systeem zit. (Doe ik zelf ook niet, maar ik kom dan ook veel minder buiten/in de zon dan gemiddeld)
Veel met je planten bezig geweest?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:26 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ja, ik heb het vaak in de zomer.Maar nu dus ook? En niet zo ontzettend veel zon gezien de laatste tijd.
Ik weet niet waarom nu ineens maar in de laatste paar maanden word ik regelmatig een stuk jonger geschat dan dat ik ben. Apart want in m'n 20ers werd ik juist altijd ouder geschat.quote:
Maar soms wel?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:29 schreef Strani het volgende:
Hoewel ik vrijwel nooit shirtloos buiten rondloop
Ik heb wel eens op een stil stukje bosbad mijn shirt voorzichtig uitgedaan, angstvallig rondkijkend of er echt geen mensen achter bomen staan.quote:
Dan heb je micellenquote:
Shell Helix 5W30quote:
Misschien tijd om die profielfoto eindelijk eens aan te passen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom nu ineens maar in de laatste paar maanden word ik regelmatig een stuk jonger geschat dan dat ik ben. Apart want in m'n 20ers werd ik juist altijd ouder geschat.
Mensen zien hoe oud je ongeveer bent, dus zeggen ze een jongere leeftijd dan dat. Daardoor krijg jij een goed gevoel dat je er jonger uit ziet en ben je blijer en dat werkt ook weer positief naar die anderen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom nu ineens maar in de laatste paar maanden word ik regelmatig een stuk jonger geschat dan dat ik ben. Apart want in m'n 20ers werd ik juist altijd ouder geschat.
Ik gebruik in het echte leven geen profielfoto.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:37 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Misschien tijd om die profielfoto eindelijk eens aan te passen.
Oh is dat het gewoonquote:Op donderdag 18 november 2021 11:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Mensen zien hoe oud je ongeveer bent, dus zeggen ze een jongere leeftijd dan dat. Daardoor krijg jij een goed gevoel dat je er jonger uit ziet en ben je blijer en dat werkt ook weer positief naar die anderen.
Maw iedereen liegt tegen hem, weet niet of hij zich hier beter door gaat voelen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Mensen zien hoe oud je ongeveer bent, dus zeggen ze een jongere leeftijd dan dat. Daardoor krijg jij een goed gevoel dat je er jonger uit ziet en ben je blijer en dat werkt ook weer positief naar die anderen.
Zolang hij dat niet weer. En denkt dat het oprecht is.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:39 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maw iedereen liegt tegen hem, weet niet of hij zich hier beter door gaat voelen.
Ja, maar dat hele idee heb jij nu wel vakkundig om zeep geholpen natuurlijk.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:41 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zolang hij dat niet weer. En denkt dat het oprecht is.
Dat heb ik trouwens ook! Ach, op zich is dat wel fijn, toch? Nooit je id laten zien als je sigaretten of alcohol koopt en dan dat ze nu zeggen: "ben je al zo oud? ik had je jonger ingeschat". Beter dat dan andersom.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom nu ineens maar in de laatste paar maanden word ik regelmatig een stuk jonger geschat dan dat ik ben. Apart want in m'n 20ers werd ik juist altijd ouder geschat.
Heeft ook wel veel met gewicht te maken denk ik.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom nu ineens maar in de laatste paar maanden word ik regelmatig een stuk jonger geschat dan dat ik ben. Apart want in m'n 20ers werd ik juist altijd ouder geschat.
Ik ben te eerlijk voor deze wereld.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja, maar dat hele idee heb jij nu wel vakkundig om zeep geholpen natuurlijk.
Welke hunters?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik ben te eerlijk voor deze wereld.
Ik zou ook een slechte leugenaar zijn tegen de Hunters
Dat klinkt ook niet echt positief trouwens.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:42 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dat heb ik trouwens ook! Ach, op zich is dat wel fijn, toch? Nooit je id laten zien als je sigaretten of alcohol koopt en dan dat ze nu zeggen: "ben je al zo oud? ik had je jonger ingeschat". Beter dat dan andersom.
Ja nee het is absoluut fijn. Zeker op mijn leeftijd, dan wordt dat steeds leuker. Gelukkig word ik ook weer niet zó jong geschat dat ik ergens m'n ID moet laten zienquote:Op donderdag 18 november 2021 11:42 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dat heb ik trouwens ook! Ach, op zich is dat wel fijn, toch? Nooit je id laten zien als je sigaretten of alcohol koopt en dan dat ze nu zeggen: "ben je al zo oud? ik had je jonger ingeschat". Beter dat dan andersom.
Ja dat klopt wel denk ikquote:Op donderdag 18 november 2021 11:43 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Heeft ook wel veel met gewicht te maken denk ik.
Nee, niet eens van gehoord zelfs, maar even opgezocht en het ziet er niet oninteressant uit.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:44 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh, jij kijk geen Hunted.
Kom je het wel zelf ophalen?quote:Op donderdag 18 november 2021 11:45 schreef Strani het volgende:
Wie wil voor mij koken vandaag? Iemand zin?
Je moeder? Moeders schijnen dat vaak niet erg te vinden.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:45 schreef Strani het volgende:
Wie wil voor mij koken vandaag? Iemand zin?
Gewoon de erwtensoep in een envelop geadresseerd aan "@Strani in Spanje", zoeken ze het daar verder maar uit.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Kom je het wel zelf ophalen?
Die woont op anderhalf uur en ik heb nú hongerquote:Op donderdag 18 november 2021 11:47 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Je moeder? Moeders schijnen dat vaak niet erg te vinden.
Mijn moeder dan weer wel, die houdt niet van koken.
quote:Op donderdag 18 november 2021 11:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Gewoon de erwtensoep in een envelop geadresseerd aan "@:Strani in Spanje", zoeken ze het daar verder maar uit.
Ik denk dat degenen in dit topic om meer dan anderhalf uur van jou wonen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:49 schreef Strani het volgende:
[..]
Die woont op anderhalf uur en ik heb nú honger
Ik gok dat de meeste mensen hier in de SC op iets meer dan dat wonen, dus ik denk nog steeds dat je moeder een beter idee is als je het zelf niet wil doen.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:49 schreef Strani het volgende:
[..]
Die woont op anderhalf uur en ik heb nú honger
Vraag het aan @Em31 of @Meke, die willen jou best wel koken.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:45 schreef Strani het volgende:
Wie wil voor mij koken vandaag? Iemand zin?
Treurig eigenlijk hèquote:Op donderdag 18 november 2021 11:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik denk dat degenen in dit topic om meer dan anderhalf uur van jou wonen.
Ja??quote:Op donderdag 18 november 2021 11:50 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Vraag het aan @:Em31 of @:Meke, die willen jou best wel koken.
Ja, ik hoor dat het daar veel fijner weer is dan hier.quote:
Ik denk dat de meningen daarover verschillen.quote:
Ook hier:quote:Op donderdag 18 november 2021 11:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, ik hoor dat het daar veel fijner weer is dan hier.
quote:Op donderdag 18 november 2021 11:54 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik denk dat de meningen daarover verschillen.
Ze doen het vast met liefde.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:52 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja??![]()
Wat lief!!
Wacht even. Nee, helemaal niet lief
quote:
Hier de zon, dus ik blijf in Nederland.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:56 schreef Strani het volgende:
Nou je mist niks hier vandaag want het is guur en het waait en regent. Temperatuur valt nog mee met 16 graden maar ja we zijn hier meer gewend hè.
Ja, wat een helquote:Op donderdag 18 november 2021 11:56 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zomers in Nederland, de winters in Spanje. Heb je hele jaar door een graad of 20-25.
Zó erg is het dan ook niet altijd daar.quote:Volgens de Spaanse weerdienst Aemet zullen grote delen van Spanje vanaf dit weekend en volgende week te maken krijgen met echt winterweer. Dat betekent regenbuien, windvlagen, koude temperaturen, sneeuw en wilde zeeën
https://www.spanjevandaag(...)-op-komst-in-spanje/
quote:Op donderdag 18 november 2021 11:56 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zomers in Nederland, de winters in Spanje. Heb je hele jaar door een graad of 20-25.
quote:
Ieder zijn/haar voorkeur.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:58 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Nooit frisse herfst en winter? Mij niet gezien.
quote:
quote:Op donderdag 18 november 2021 11:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ieder zijn/haar voorkeur.
Nou valt tegen hoorquote:
Wat grappig dat je op die site bent terechtgekomen, dat is echt dé nieuwsbron voor Nederlanders hier die geen of weinig Spaans sprekenquote:Op donderdag 18 november 2021 11:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
Aan de andere kant, als ik dit dan lees:
[..]
Zó erg is het dan ook niet altijd daar.
Om eerlijk te zijn, weet ik niet hoe de zomers zijn in IJsland.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:59 schreef Roger_Epiales het volgende:
Liever de winter hier en dan de zomer in IJsland of zo.
Het was dan ook de eerste linkt bij zoekopdracht "Spanje winterweer"quote:Op donderdag 18 november 2021 12:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Wat grappig dat je op die site bent terechtgekomen, dat is echt dé nieuwsbron voor Nederlanders hier die geen of weinig Spaans spreken
*haalt muts en handschoenen tevoorschijn.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:00 schreef Guanabana het volgende:
Het wordt hier vanaf volgende week ook wel echt kouder zie ik, overdag rond de 6 graden, en 's nachts rond de 1.
quote:Op donderdag 18 november 2021 12:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, weet ik niet hoe de zomers zijn in IJsland.
quote:De beste periode om naar IJsland te reizen zijn de zomermaanden. In de maanden juni, juli en augustus heb je de meeste kans op heldere, zonnige dagen. De gemiddelde temperatuur ligt in die periode tussen de 10 en 14 graden, vergelijkbaar met onze herfst.
https://www.riksjatravel.nl/ijsland/informatie/klimaat/
Daarbij hebben we natuurlijk ook wintersportgebieden hier zoals de Pyreneeën en de Sierra Nevadaquote:Op donderdag 18 november 2021 12:01 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Het was dan ook de eerste linkt bij zoekopdracht "Spanje winterweer"
Sierra Nevada klinkt als een woestijn, maar dat is een beetje de schuld van Nevada natuurlijk.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Daarbij hebben we natuurlijk ook wintersportgebieden hier zoals de Pyreneeën en de Sierra Nevada
In en woestijn kan het ook flink afkoelen.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Sierra Nevada klinkt als een woestijn, maar dat is een beetje de schuld van Nevada natuurlijk.
Ik heb hem hier vorig jaar ook een keer een paar dagen aan gehad.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:03 schreef Guanabana het volgende:
We hebben hier thuis de verwarming nog niet aangehadMaar ik denk dat we er vanaf volgende week toch aan gaan geloven.
Hebben ze ook in de VSquote:Op donderdag 18 november 2021 12:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Sierra Nevada klinkt als een woestijn, maar dat is een beetje de schuld van Nevada natuurlijk.
quote:De Sierra Nevada (Spaans voor 'besneeuwde bergketen', in het Engels uitgesproken als [siˈɛrə nɨˈvɑːdə]? of [nɨˈvædə]?) is een gebergte in het westen van de Verenigde Staten tussen de vruchtbare Central Valley van Californië in het westen en de woestijnachtige Basin and Range Province in het oosten. Het gebergte ligt voornamelijk op het grondgebied van Californië, al ligt een deel, de Carson Range, voor het merendeel in de buurstaat Nevada.
"meeste kans op heldere, zonnige dagen" is toch niet deprimerend?quote:
Ja letterlijk betekent het gewoon Besneeuwd Gebergte. Geen idee ook waarom die Amerikanen er weer iets geks van hebben gemaakt.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Sierra Nevada klinkt als een woestijn, maar dat is een beetje de schuld van Nevada natuurlijk.
Ja ok, maar het zou toch niet mijn eerste idee zijn voor een wintersportvakantie.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:05 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
In en woestijn kan het ook flink afkoelen.
Voorheen ging hij aan zodra het onder de 20 kwam, maar als je het niet echt koud hebt en je kan iets extra's aantrekken hoeft dat eigenlijk ook niet.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb hem hier vorig jaar ook een keer een paar dagen aan gehad.
Omdat Amerikanen.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:07 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja letterlijk betekent het gewoon Besneeuwd Gebergte. Geen idee ook waarom die Amerikanen er weer iets geks van hebben gemaakt.
Vind ik een hele redelijke uitleg.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:08 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Omdat Amerikanen.
Verder dan dat kom ik vaak niet voor de meeste dingen die ze daar doen.
Zo gaat het hier ook.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:07 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Voorheen ging hij aan zodra het onder de 20 kwam, maar als je het niet echt koud hebt en je kan iets extra's aantrekken hoeft dat eigenlijk ook niet.
Dus we kijken nu hoe lang we het trekken
Leuk, ben benieuwd hoe je hem gaat vindenquote:Op donderdag 18 november 2021 11:42 schreef Guanabana het volgende:
@:Arizona (voor als je weer boven Jan bent), ik ga vanavond of zaterdag denk ik die rode kool ovenschotel maken die je laatst postte!
Ja. En behandelingen met goede producten.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:28 schreef Guanabana het volgende:
Het belangrijkste wat je kan doen voor je huid is het uit de zon houden. Qua veroudering.
Het zijn in Amerika ook gewoon Besneeuwde Bergen. Heb ik met eigen ogen gezien! Nou ja, wel dat het bergen waren, sneeuw lag er nietquote:Op donderdag 18 november 2021 12:07 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja letterlijk betekent het gewoon Besneeuwd Gebergte. Geen idee ook waarom die Amerikanen er weer iets geks van hebben gemaakt.
Wij hebben tot vandaag verwarmd met de airco en met de houtkachel, vandaag hebben we voor het eerst de echte verwarming erbij aan.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:07 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Voorheen ging hij aan zodra het onder de 20 kwam, maar als je het niet echt koud hebt en je kan iets extra's aantrekken hoeft dat eigenlijk ook niet.
Dus we kijken nu hoe lang we het trekken
Parfum op je gezicht is heel slecht, zeggen zequote:Op donderdag 18 november 2021 10:49 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Dat wel
[..]
Van thuis uit altijd gehoord dat het onzin is en Nivea prima volstaat enz
Laatst wel een gezichtsbehandeling gedaan bij een schoonheidsspecialiste, was wel lekker hoor.
Misschien moet ik er toch aan gaan geloven.
De zon vermijden is superlastig als je wandelt en fietst en tennistquote:Op donderdag 18 november 2021 12:13 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ja. En behandelingen met goede producten.
Is jullie huis zo goed geïsoleerd dan?quote:Op donderdag 18 november 2021 12:03 schreef Guanabana het volgende:
We hebben hier thuis de verwarming nog niet aangehadMaar ik denk dat we er vanaf volgende week toch aan gaan geloven.
Hoge factor op en onder parasol of niet te lang.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:15 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Best tegenstrijdig. Je moet uit de zon blijven vanwege huidveroudering en huidkanker en je moet in de zon voor opname van voldoende vitamine D.
Mijn huisarts heeft gezegd, van november tot maart hoef je je niet in te smeren maar ik doe het toch wel, ik slik wel vitamine D bij in de winterquote:Op donderdag 18 november 2021 12:15 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Best tegenstrijdig. Je moet uit de zon blijven vanwege huidveroudering en huidkanker en je moet in de zon voor opname van voldoende vitamine D.
Ja, klopt. Ik wandel ook veel. Maar nooit meer echt dat bakken.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:16 schreef Arizona het volgende:
[..]
De zon vermijden is superlastig als je wandelt en fietst en tennist. Ik smeer me in de zomer altijd in met factor 30. Zowel gezicht als lichaam. In de winter factor 15-20 op mijn gezicht.
Mijn huid is echt een kandidaat voor huidkanker. Ik heb een lichte huid, ben vroeger als kind vaak verbrand (mijn moeder was meer van de after sun dan van de zonnebrandcreme) en ik heb heel veel moedervlekken , met name op mijn romp.
Maak dan ook wat extra voor mijquote:Op donderdag 18 november 2021 11:45 schreef Strani het volgende:
Wie wil voor mij koken vandaag? Iemand zin?
19,5quote:Op donderdag 18 november 2021 12:19 schreef AgnesGru het volgende:
Maar wat bedoelen jullie met de kachel aan? Hier staat ie op 18 graden, anders is het maar een graad of 16 in de woonkamer.
Ik dacht alquote:
Er hangt hier wel een radiator in de kamer, maar die staat uit.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:19 schreef AgnesGru het volgende:
Maar wat bedoelen jullie met de kachel aan? Hier staat ie op 18 graden, anders is het maar een graad of 16 in de woonkamer.
https://speld.nl/2021/11/(...)-prik-in-de-booster/quote:Misverstand: Henny (81) kreeg prik in de Booster
18 november 2021 door Matthijs van Rumpt
De 81-jarige Henny uit Raalte was uitgenodigd voor haar derde prik. Door een wat ongelukkige miscommunicatie kreeg ze een prik in de Booster.
“Ik ging gewoon zitten en deed mijn ogen dicht, want ik ben bang voor naalden”, zegt Henny. “Toen hoorde ik zo’n galmende stem die zei ‘okeeee let’s go!’, dus toen dacht ik dat de prik ging komen.” Henny is zojuist drieëntwintig keer op twintig meter hoogte over de kop gegaan en heeft ergens halverwege haar derde prik gekregen.
Henny geeft aan zich verder goed te voelen. “Alleen een beetje duizelig, maar dat hoort erbij!”
Je zou de kost geven die hem al 20+ graden hebben staanquote:Op donderdag 18 november 2021 12:27 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat we het op 25 graden zetten?![]()
![]()
Ik vind koken leukquote:Op donderdag 18 november 2021 12:22 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Maak dan ook wat extra voor mij![]()
Ik háát koken
Verstandige keus, foe yong hai en bami eet toch makkelijker als er net aan je gebit gesleuteld is dan bijvoorbeeld spareribsquote:Op donderdag 18 november 2021 12:38 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik vind koken leukMeestal dan
![]()
Vandaag halen we Chinees
Een warm appartement. Als de zon op de ramen staat (zuidwesten) dan warmt het al heel erg op. In de zomer een hel, in de winter wel okequote:Op donderdag 18 november 2021 12:16 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Is jullie huis zo goed geïsoleerd dan?![]()
Hier heeft ie al een aantal keer aangestaan.
Mwe ook dat nogquote:Op donderdag 18 november 2021 12:11 schreef Arizona het volgende:
[..]
Leuk, ben benieuwd hoe je hem gaat vinden![]()
Qua winterweer, ik vind alles best, als het maar niet glad is en als het maar niet zo grijs en grauw is als het de afgelopen dagen was![]()
Maar ik ben meer een zomerkind, de winter is mijn minst favoriete seizoen.
Ik ben naar beneden verkast en zelfs aangekleed, want ik moet straks nog naar de tandarts voor mijn laatste behandeling, dan krijg ik de definitieve kroon. Natuurlijk heel k*t om naar de tandarts te moeten als je allesbehalve fit bent, maar uitstel vind ik nog veel erger, ik wil het achter de rug hebben nu. MIjn vriend brengt me
Ik hoop het ookquote:Op donderdag 18 november 2021 12:48 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Mwe ook dat nogMaar scheelt wel om het achter de rug te hebben ja.
Sterkte, hoop dat het meevalt!
Preciesquote:Op donderdag 18 november 2021 12:44 schreef H_T het volgende:
[..]
Verstandige keus, foe yong hai en bami eet toch makkelijker als er net aan je gebit gesleuteld is dan bijvoorbeeld spareribs
Daar heb ik me vroeger een paar keer flink misselijk aan gegeten, te lekker die dingen.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Precies
Ik zat inderdaad te denken aan bami en foe yong hai en dan nog gebakken banaantjes erbij
Dat komt door alle klappenquote:
gebakken banaan.quote:Op donderdag 18 november 2021 12:53 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Daar heb ik me vroeger een paar keer flink misselijk aan gegeten, te lekker die dingen.
In dat geval heb ik dus nooit de verwarming aanquote:Op donderdag 18 november 2021 12:31 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Je zou de kost geven die hem al 20+ graden hebben staan![]()
Maar eigenlijk telt onder de 20 niet als verwarming aan dus
Balen ja. Succes!quote:Op donderdag 18 november 2021 12:11 schreef Arizona het volgende:
[..]
Leuk, ben benieuwd hoe je hem gaat vinden![]()
Qua winterweer, ik vind alles best, als het maar niet glad is en als het maar niet zo grijs en grauw is als het de afgelopen dagen was![]()
Maar ik ben meer een zomerkind, de winter is mijn minst favoriete seizoen.
Ik ben naar beneden verkast en zelfs aangekleed, want ik moet straks nog naar de tandarts voor mijn laatste behandeling, dan krijg ik de definitieve kroon. Natuurlijk heel k*t om naar de tandarts te moeten als je allesbehalve fit bent, maar uitstel vind ik nog veel erger, ik wil het achter de rug hebben nu. MIjn vriend brengt me
Vind je het echt zo erg?quote:Op donderdag 18 november 2021 13:21 schreef molloot200 het volgende:
De stoksnavelmarteling ook weer overleefd
En nu heb jij uit solidariteit ook je telefoon op de grond gegooid?quote:Op donderdag 18 november 2021 13:34 schreef Arizona het volgende:
Ik zit naast een vrouw van mijn leeftijd die van zenuwen haar telefoon liet vallen en nu hebben we een band
Mijn ervaringen met stoksnaveken zijn heel wisselend. Soms peanuts maar soms extreem vervelend.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Vind je het echt zo erg?
De paar keer dat ik getest ben merkte ik er amper wat van, het is dat ze het zeggen als ze klaar zijn anders zou ik blijven zitten denkend dat ze nog moeten beginnen.
Nee maar we hebben ervaringen uitgewisseld over dat we de hele ochtend geen hap door onze keel hebben kunnen krijgen enzoquote:Op donderdag 18 november 2021 13:37 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
En nu heb jij uit solidariteit ook je telefoon op de grond gegooid?
Misschien heb ik geluk en elke keer een hele goede snaveldame getroffen.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:37 schreef Arizona het volgende:
[..]
Mijn ervaringen met stoksnaveken zijn heel wisselend. Soms peanuts maar soms extreem vervelend.
Nou ja, vandaag was erger dan andere keren imoquote:Op donderdag 18 november 2021 13:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Vind je het echt zo erg?
De paar keer dat ik getest ben merkte ik er amper wat van, het is dat ze het zeggen als ze klaar zijn anders zou ik blijven zitten denkend dat ze nog moeten beginnen.
Ah, dat lijkt me eigenlijk ook wel prettig voor de tandarts ipv door een lating etensresten te moeten waden.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:38 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee maar we hebben ervaringen uitgewisseld over dat we de hele ochtend geen hap door onze keel hebben kunnen krijgen enzo
Ik denk dat dit gewoon een artsending is, ik weet niet beter dan dat.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:38 schreef Arizona het volgende:
Waarom loopt mijn tandarts altijd uit.
Mijn nieuwe bestie en ik zijn nu gezamenlijk verontwaardigd over de uitloopquote:Op donderdag 18 november 2021 13:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ah, dat lijkt me eigenlijk ook wel prettig voor de tandarts ipv door een lating etensresten te moeten waden.![]()
Misschien toch voor de zekerheid nog even met je telefoon gooien.
[..]
Ik denk dat dit gewoon een artsending is, ik weet niet beter dan dat.
Tandartsen, huisartsen, neurologen, urologen, alle andere logen, iedereen loopt altijd uit.
Ik snap ook niet hoe artsen dat fijn kunnen vinden. Ik voel me altijd onder druk gezet als ik uitloop bij het geven van mijn muzieklessenquote:Op donderdag 18 november 2021 13:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ah, dat lijkt me eigenlijk ook wel prettig voor de tandarts ipv door een lating etensresten te moeten waden.![]()
Misschien toch voor de zekerheid nog even met je telefoon gooien.
[..]
Ik denk dat dit gewoon een artsending is, ik weet niet beter dan dat.
Tandartsen, huisartsen, neurologen, urologen, alle andere logen, iedereen loopt altijd uit.
Dat kan ik me voorstellen, ik kan er van hier alleen weinig aan doen.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:46 schreef Arizona het volgende:
[..]
Mijn nieuwe bestie en ik zijn nu gezamenlijk verontwaardigd over de uitloop
Ik denk ook niet dat ze het fijn vinden, eerder dat ze er zo aan gewend zijn dat ze ermee hebben leren leven.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:48 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik snap ook niet hoe artsen dat fijn kunnen vinden. Ik voel me altijd onder druk gezet als ik uitloop bij het geven van mijn muzieklessen
Alsof mensen die geboren zijn in 1941 of eerder een computer hebben.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Nou weer van dit soort tweets komen er aan, nu kan alleen sinterklaas zijn booster halen.
Bellen kunnen ze meestal welquote:Op donderdag 18 november 2021 13:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Alsof mensen die geboren zijn in 1941 of eerder een computer hebben.
1900 of eerder.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Nou weer van dit soort tweets komen er aan, nu kan alleen sinterklaas zijn booster halen.
Hun kinderen of kleinkinderen welquote:Op donderdag 18 november 2021 13:57 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Maar die lezen dit echt niet op Twitter
Mijn ouders zijn van 1939 en m’n vader heeft een laptop. Hij doet online bankieren en mailen. Verder niet heel veel, maar tochquote:Op donderdag 18 november 2021 13:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Alsof mensen die geboren zijn in 1941 of eerder een computer hebben.
Vast wel vaak een kind of kleinkind dat ze kan helpen?quote:Op donderdag 18 november 2021 13:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Alsof mensen die geboren zijn in 1941 of eerder een computer hebben.
@Strani wij kunnen bellen voor de booster.quote:Op donderdag 18 november 2021 13:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Nou weer van dit soort tweets komen er aan, nu kan alleen sinterklaas zijn booster halen.
Ben trouwens serieus wel benieuwd in welk tempo dit gaatquote:Op donderdag 18 november 2021 13:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Nou weer van dit soort tweets komen er aan, nu kan alleen sinterklaas zijn booster halen.
Als je het een keer hebt gedaan heb je die associatie niet meer hoorquote:Op donderdag 18 november 2021 14:09 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb nog nooit gestoksnaveld
Of me laten stoksnavelen, eigenlijk. Waarom klinkt dit seksueel.
Nou, mijn oma is geboren in 1934 en heeft een tablet!quote:Op donderdag 18 november 2021 13:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Alsof mensen die geboren zijn in 1941 of eerder een computer hebben.
Voorlopig voorzichtig olijven eten of je zit er over een week weer.quote:Op donderdag 18 november 2021 14:07 schreef Arizona het volgende:
Weer thuis. Met klotsende oksels, rode vlekken in mijn nek maar ook met een nieuwe kroon!
Het plaatsen zelf was in een paar minuten gepiept
Niet? Iedereen doet het joh, je weet niet wat je mist. Echt helemaal hét ding van 2020/2021quote:Op donderdag 18 november 2021 14:09 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb nog nooit gestoksnaveld
Of me laten stoksnavelen, eigenlijk. Waarom klinkt dit seksueel.
Je bent gekroondquote:Op donderdag 18 november 2021 14:07 schreef Arizona het volgende:
Weer thuis. Met klotsende oksels, rode vlekken in mijn nek maar ook met een nieuwe kroon!
Het plaatsen zelf was in een paar minuten gepiept
Aaawquote:Op donderdag 18 november 2021 14:36 schreef H_T het volgende:
[..]
Je bent gekroondGoed gedaan! Je bent voor de rest van de dag mijn koningin
Ik eet altijd olijven zonder pit!quote:Op donderdag 18 november 2021 14:21 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Voorlopig voorzichtig olijven eten of je zit er over een week weer.
Ik ook, maar al vaak genoeg gehad dat er toch een in zat (of een stukje).quote:Op donderdag 18 november 2021 14:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik eet altijd olijven zonder pit!
Jammer is dat! Had je nu hetzelfde model of een ander model gekozen als eerst?quote:Op donderdag 18 november 2021 14:45 schreef Guanabana het volgende:
Verdomme, zit al paar dagen te wachten op nieuwe draadloze koptelefoon, heb ik hem net binnen zit hij TOTAAL niet lekker op mijn oren. Dus hij kan meteen terug, en heb ik nog niks.
Echtquote:Op donderdag 18 november 2021 14:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik ook, maar al vaak genoeg gehad dat er toch een in zat (of een stukje).
Gelukkig zijn mijn kiezen (nu nog) sterker dan een olijvenpit en kauw ik hem meestal per ongeluk in stukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |