Ja in grote lijnen. Ik noemde al 70 plussers en zij die een zwakke gezondheid hebbenquote:Op woensdag 17 maart 2021 13:05 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Die 1,37% is een hard gegeven en je kunt wel degelijk in grote lijnen aangeven wie er grotere kans heeft dood te gaan.
En dan ook nog 'een stevige griep'. De griep is de griep, alleen kan hij bij sommige mensen ernstiger uitpakken.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:18 schreef Isdatzo het volgende:
Beetje suf om met dat percentage te gaan strooien en dan zeggen "ja maar bij de griep is de CFR vergelijkbaar". Ja, dat kan zo zijn maar tegen influenza hebben we veel meer (natuurlijke) immuniteit waardoor veel minder mensen besmet raken en ziek worden.
quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:24 schreef Viesdik het volgende:
t punt bij de FvD is.. dat het nu eenmaal wel extreem rechtse mensen aantrekt..
want hoe je het nu wendt of keert, ook zij hebben stemrecht
Dat kan je de FvD niet aanrekenen.
De FvD neemt zelfs maatregelen, door het lidmaatschap van hen te ontnemen.
Kortom, je moet een partij niet veroordelen als het gaat om de mensen die het aantrekt.
Ik beoordeel de partij hoe zij het afgelopen 4 jaar keihard gewerkt hebben voor Nederland.
Baudet, Hiddema en van Haga hebben echt goed werk verricht.
De FvD heeft ook een geweldig verkiezingsprogramma die heel veel raakvlakken heeft (en had) met de mainstream partijen. Referenda was van D66, beschermen van de boeren was CDA, steun in de rug voor het MKB en ondernemers van VVD, etc etc etc etc!
En ook dat ligt lastiger.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:13 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja, dat is kul inderdaad. Maar de uitspraak waar ik het over heb is gewoon correct.
Je weet van te voren niet wie er dood gaat aan corona. De risicogroep moet dus groter getrokken worden. Daarbij zijn er dus ook mensen die ernstig ziek worden, naar het ziekenhuis moeten, op de IC belanden en er nog lang last van zullen hebben. Echter gaan deze mensen er niet dood aan. Ook zij moeten meegenomen worden.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:05 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Die 1,37% is een hard gegeven en je kunt wel degelijk in grote lijnen aangeven wie er grotere kans heeft dood te gaan.
Van hoeveel mensen is eigenlijk het lidmaatschap ontnomen?quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:24 schreef Viesdik het volgende:
De FvD neemt zelfs maatregelen, door het lidmaatschap van hen te ontnemen.
Mja, de ene variant van influenza is de andere niet. Maar dat is het punt ook niet.. het gaat erom dat feiten zonder de juiste context gewoon waardeloos zijn. Nu heeft Baudet sowieso een geheel eigen kijk op feiten, maar wanneer hij voor de verandering daadwerkelijk de juiste cijfertjes te pakken heeft plaatst hij ze in een context die nergens op slaat.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En dan ook nog 'een stevige griep'. De griep is de griep, alleen kan hij bij sommige mensen ernstiger uitpakken.
Het maakt de vergelijking steeds krommer.
Eens. En wat het ook zo vermoeiend maakt, is dat hij van het ene onzinverhaal naar het andere onzinverhaal gaat. Vaak zit er ook iets van waarheid in, wat het ontkrachten zo lastig maakt. En ondertussen heeft Baudet alweer nieuwe onzin afgevuurd op de kiezers.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:32 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Mja, de ene variant van influenza is de andere niet. Maar dat is het punt ook niet.. het gaat erom dat feiten zonder de juiste context gewoon waardeloos zijn. Nu heeft Baudet sowieso een geheel eigen kijk op feiten, maar wanneer hij voor de verandering daadwerkelijk de juiste cijfertjes te pakken heeft plaatst hij ze in een context die nergens op slaat.
Heel vermoeiend.
Over die geroyeerde leden van 2020 zei Baudet op het beruchte mislukte groepsbindingsetentje ditquote:Op woensdag 17 maart 2021 13:24 schreef Viesdik het volgende:
De FvD neemt zelfs maatregelen, door het lidmaatschap van hen te ontnemen.
https://bnr-binary-extern(...)cki+Pouw-Verweij.pdfquote:op 18 maart halen we ze allemaal weer terug
Dat geldt voor iedere ziekte. Wat we wel weten is dat de kans dat je niet dood gaat aanzienlijk groter is dan dat je wel dood gaat.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:28 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En ook dat ligt lastiger.
[..]
Je weet van te voren niet wie er dood gaat aan corona.
Dat hoeft helemaal niet. We zien nu al dat jongeren nauwelijks ziek worden en dat de sterfgevallen voornamelijk 70 plussers zijn met onderliggend lijden[/quote] Daarbij zijn er dus ook mensen die ernstig ziek worden, naar het ziekenhuis moeten, op de IC belanden en er nog lang last van zullen hebben. Echter gaan deze mensen er niet dood aan. Ook zij moeten meegenomen worden.[/quote]quote:De risicogroep moet dus groter getrokken worden.
En toch blijkt maar 1,37% van de mensen die het krijgt te overlijden. Dus we kunnen ook 17 miljoen mensen tot risicogroep bombarderen, het sterftecijfer blijft slechts 1,37%.quote:Als je alle ouderen en mensen met onderliggend lijden, zoals astma en overgewicht meeneemt, heb je het al snel over 5 tot 7 miljoen mensen. Dat is een enorme groep, en je kunt dus niet zomaar stellen dat het wel meevalt.
Dus gewoon precies de mensen die sterven beschermen en de rest open.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
En toch blijkt maar 1,37% van de mensen die het krijgt te overlijden. Dus we kunnen ook 17 miljoen mensen tot risicogroep bombarderen, het sterftecijfer blijft slechts 1,37%.
Ja. En bij griep zijn dat er een stuk minder. Dus appels en peren.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
En toch blijkt maar 1,37% van de mensen die het krijgt te overlijden.
Je weet van tevoren niet wie sterft maar je zou er wel over na kunnen denken om bepaalde groepen te beschermen en andere groepen vrij te laten.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:05 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dus gewoon precies de mensen die sterven beschermen en de rest open.
Alles open, stem FVD
En dus liegt Baudet. Het is geen kleine specifieke groep.quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
En toch blijkt maar 1,37% van de mensen die het krijgt te overlijden. Dus we kunnen ook 17 miljoen mensen tot risicogroep bombarderen, het sterftecijfer blijft slechts 1,37%.
1,37% is een kleine groep.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:09 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En dus liegt Baudet. Het is geen kleine specifieke groep.
Miljoenen mensen vrezen corona. Voor henzelf, voor hun familie, kennissen
Jullie bagatelliseren.
Het aantal mensen wat er aan zou overlijden is niet de reden dat er maatregelen worden getroffen. Hoe vaak moet dat nou nog gezegd worden?quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:11 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
1,37% is een kleine groep.
Dan kun je met zijn allen bang gaan zitten zijn, dat verandert niks aan het feit dat de kans dat je er aan overlijdt bijzonder klein is.
Prima dat jij je bevestiging en goedkeuring haalt middels kersenplukken.. als dat je ziel aait.. prima toch?quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Over die geroyeerde leden van 2020 zei Baudet op het beruchte mislukte groepsbindingsetentje dit
[..]
https://bnr-binary-extern(...)cki+Pouw-Verweij.pdf
Dus voor de show schoon schip maken en de trash op 18 maart na de verkiezingen terughalen
Interessant. Dus mensen die het niet met jou eens zijn moeten monddood worden gemaakt? Dat is nimmer de oplossing, vrijheid van meningsuiting één van de meest belangrijke dingen die er is, en dat moet ook gelden voor mensen waar je het niet mee eens bent.quote:
Kijk daar komt de ware FvD'er naar boven. Gefeliciteerd, nou begrijp je eindelijk waarom we jouw partij fascistisch en extreem-rechts noemen.quote:
Passender is googleplukken....of verwoorden als: achtergrondinformatie zoeken over het bedrog met die royementenquote:Op woensdag 17 maart 2021 14:25 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Prima dat jij je bevestiging en goedkeuring haalt middels kersenplukken.
Kwetsbaren afschermen heeft in geen enkel land gewerkt. Kwetsbaren hebben namelijk vaak ook gewoon werk. Daarbij hebben ze ook familie en vrienden en hebben ze ook zorg nodig (van mantelzorgers of zorgpersoneel).quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Je weet van tevoren niet wie sterft maar je zou er wel over na kunnen denken om bepaalde groepen te beschermen en andere groepen vrij te laten.
De universiteiten zijn nu niet dicht om studenten en personeel te beschermen, maar om het algehele besmettingsaantal zo laag mogelijk te dichten.quote:Dat doen we nu ook al. Vandaar dat de basisscholen open zijn en de universiteiten niet.
Die visie is bepaald niet zeldzaam bij de FvD, leider Baudet vond het nodig om te benadrukken dat hij geen processen tegen politici wilde organiseren omdat hij geen herhaling van de Nurenberg processen wilde. Wat toch wel de indruk wekt dat die gedachte leeft bij de FvD stemmer. De vraag daarover was geplant bij diverse bijeenkomsten van de FvD.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:28 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Interessant. Dus mensen die het niet met jou eens zijn moeten monddood worden gemaakt? Dat is nimmer de oplossing, vrijheid van meningsuiting één van de meest belangrijke dingen die er is, en dat moet ook gelden voor mensen waar je het niet mee eens bent.
En ik begrijp ergens wel waarom je dit nu post, maar je moet hier echt boven proberen te staan. Omslaan in dit soort rare visies is echt geen oplossing. Probeer altijd het goede voorbeeld te geven, ook al heb je het idee dat jouw mening niet gerespecteerd wordt.
Dat is geen kleine groep. Dat wil je graag denken.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:11 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
1,37% is een kleine groep.
die termen ken ik niet, ga het ook niet opzoekenquote:Op woensdag 17 maart 2021 14:51 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Passender is googleplukken....of verwoorden als: achtergrondinformatie zoeken over het bedrog met die royementen
Jij begon er zelf over.
Dat zegt ook niemand. Dat is hier helemaal de discussie niet.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:20 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Het aantal mensen wat er aan zou overlijden is niet de reden dat er maatregelen worden getroffen. Hoe vaak moet dat nou nog gezegd worden?
Ja dan is de vraag dus wat erger is: dood gaan op je 80e of failliet op je 40e.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Kwetsbaren afschermen heeft in geen enkel land gewerkt. Kwetsbaren hebben namelijk vaak ook gewoon werk. Daarbij hebben ze ook familie en vrienden en hebben ze ook zorg nodig (van mantelzorgers of zorgpersoneel).
[..]
De universiteiten zijn nu niet dicht om studenten en personeel te beschermen, maar om het algehele besmettingsaantal zo laag mogelijk te dichten.
We kunnen nog dagen discussiëren of 1,37% een kleine groep is of een grote groep. Daar gaan we niet uit komen, ik vind het een kleine groep. Het is in ieder geval een minderheid.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dat is geen kleine groep. Dat wil je graag denken.
Kop in het zand, follow the leader
Nog eens: 1.37% overlijdens is 230.000 doden in Nederland
Als er geen vaccins zijn en alle beschermingen terstond opgeheven worden, zoals Baudet wil.
Hij noemt dat : Vrijheid...
Misschien zijn vrijheid als arrogante jongere man. Niet mijn vrijheid.... ik moet nog meer uitkijken dan , nog minder bewegingsvrijheid met zijn egocentrisch plan. Zo ook 5 miljoen anderen met een verhoogd risico
Dit voorval had ik inderdaad meegekregen. Of dit blijk geeft dat deze gedachte leeft bij de gemiddelde FvD stemmer weet ik niet. Volgens mij was dit meer één van zijn eigen vreemde uitspraken.quote:Op woensdag 17 maart 2021 14:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Die visie is bepaald niet zeldzaam bij de FvD, leider Baudet vond het nodig om te benadrukken dat hij geen processen tegen politici wilde organiseren omdat hij geen herhaling van de Nurenberg processen wilde. Wat toch wel de indruk wekt dat die gedachte leeft bij de FvD stemmer. De vraag daarover was geplant bij diverse bijeenkomsten van de FvD.
https://nos.nl/artikel/23(...)m-leider-baudet.html
Als je bijna 10 gezonde levensjaren verliest en dus eerder sterft (een gemiddelde tachtiger haalt nog bijna de 90). Lijkt me dat erger dan failliet gaan.quote:Op woensdag 17 maart 2021 15:47 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja dan is de vraag dus wat erger is: dood gaan op je 80e of failliet op je 40e.
Daar kun je echt nog wel even over discussiëren.
dit is toch wel te begrijpen: achtergrondinformatie zoeken over het bedrog met die royementenquote:Op woensdag 17 maart 2021 15:08 schreef Viesdik het volgende:
achtergrondinformatie zoeken over het bedrog met die royementen
230.000 doden met de plannen van Baudet ?quote:Op woensdag 17 maart 2021 15:49 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
We kunnen nog dagen discussiëren of 1,37% een kleine groep is of een grote groep. Daar gaan we niet uit komen, ik vind het een kleine groep. Het is in ieder geval een minderheid.
Ja maar daar zijn geen feiten van bekend dus dat mogen we niet bespreken ben ik door de moderatie op gewezen. Daar zijn te weinig cijfers over bekend. Vandaar dat ik terugval op het enige harde covid cijfer: de mortaliteit.quote:Op woensdag 17 maart 2021 15:50 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Als je bijna 10 gezonde levensjaren verliest en dus eerder sterft (een gemiddelde tachtiger haalt nog bijna de 90). Lijkt me dat erger dan failliet gaan.
Het is sowieso een valse tegenstelling. Als we corona los laten gaan, doet dat natuurlijk ook wat met de economie. Ziekenhuizen die overstromen. Mensen die bang worden. Mensen die overlijden...quote:Op woensdag 17 maart 2021 16:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja maar daar zijn geen feiten van bekend dus dat mogen we niet bespreken ben ik door de moderatie op gewezen. Daar zijn te weinig cijfers over bekend. Vandaar dat ik terugval op het enige harde covid cijfer: de mortaliteit.
Daarbij zijn er dus ook mensen die ernstig ziek worden, naar het ziekenhuis moeten, op de IC belanden en er nog lang last van zullen hebben. Echter gaan deze mensen er niet dood aan. Ook zij moeten meegenomen worden.[/quote]quote:Op woensdag 17 maart 2021 13:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat geldt voor iedere ziekte. Wat we wel weten is dat de kans dat je niet dood gaat aanzienlijk groter is dan dat je wel dood gaat.
[..]
Dat hoeft helemaal niet. We zien nu al dat jongeren nauwelijks ziek worden en dat de sterfgevallen voornamelijk 70 plussers zijn met onderliggend lijden
Ik heb jouw post niet aangepast. De post waar je op reageerde wel.quote:Op woensdag 17 maart 2021 15:50 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Dit voorval had ik inderdaad meegekregen. Of dit blijk geeft dat deze gedachte leeft bij de gemiddelde FvD stemmer weet ik niet. Volgens mij was dit meer één van zijn eigen vreemde uitspraken.
Wat heb je trouwens aangepast in mijn post? Daar stond toch niets vreemds in volgens mij, maar je hebt em wel zitten editen zie ik
https://www.rivm.nl/nieuw(...)ccinatie-uitnodigingquote:Vijf groepen patiënten met een medisch risico krijgen deze of volgende week een uitnodiging voor een coronavaccinatie. Het gaat om vier groepen patiënten van wie het afweersysteem niet goed werkt. Ook mensen met een neurologische aandoening waardoor de ademhaling is aangetast krijgen een uitnodiging. Zij hebben een extra groot risico om ernstig ziek te worden of te overlijden door COVID-19. De patiënten ontvangen de uitnodiging via het ziekenhuis waar zij onder behandeling staan. Het gaat om ongeveer honderdduizend mensen. Zij worden gevaccineerd met het vaccin van Moderna.
Als alle zwakkeren gevaccineerd zijn kunnen we weer een beetje normaal gaan doen met z'n allen. Ongeveer 2 miljoen mensen. Straks krijg je een crisis die niet eens meer te vergelijken is met deze crisis. Die komt er ook gegarandeerd.quote:Op woensdag 17 maart 2021 19:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.rivm.nl/nieuw(...)ccinatie-uitnodiging
FVD-wappies: het is maar een specifiek klein groepje deze 100.000 mensen
Baudet geeft af op het vaccineren.... wat is het partijstandpunt?
Je kunt niet precies bepalen wie wel en wie niet erg ziek wordt. Een gezond iemand van 40, die sport kan ook zwaar ziek worden , met maandenlange nasleep. Terwijl hij/zij vooraf niet wordt gezien als van een risicogroepquote:Op woensdag 17 maart 2021 19:43 schreef 1991 het volgende:
[..]
Als alle zwakkeren gevaccineerd zijn kunnen we weer een beetje normaal gaan doen met z'n allen. Ongeveer 2 miljoen mensen. Straks krijg je een crisis die niet eens meer te vergelijken is met deze crisis. Die komt er ook gegarandeerd.
Ik moet helemaal niks. Ik moet ademen en zelfs dat is niet verplicht. Enge opmerking beste man.quote:Op woensdag 17 maart 2021 19:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je kunt niet precies bepalen wie wel en wie niet erg ziek wordt. Een gezond iemand van 40, die sport kan ook zwaar ziek worden , met maandenlange nasleep. Terwijl hij/zij vooraf niet wordt gezien als van een risicogroep
2 miljoen mensen? Wat denk je van 5 miljoen met een verhoogd risico en die andere 12 miljoen moet ook liever uitkijken. Dus lockdowns, mondkapjes, afstand houden zal nog een tijd lang nodig zijn. En iedereen moet gevaccineerd willen worden
Een gezond iemand kan ook nog 100 andere ziektes krijgen, wat een flut argumentatie. In de statistieken kun je allang zien dat gezonde jonge mensen nauwelijks kans hebben op zwarte symptomen en al helemaal nauwelijks kans hebben om te overlijden. Dat is in de verste verte niet waard om lockdowns, mondkapjes en afstand houden voor in te voeren. Voor de zwakkere bejaarden is er wat meer risico dus als die zich allemaal laten prikken is er niks meer aan de hand.quote:Op woensdag 17 maart 2021 19:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je kunt niet precies bepalen wie wel en wie niet erg ziek wordt. Een gezond iemand van 40, die sport kan ook zwaar ziek worden , met maandenlange nasleep. Terwijl hij/zij vooraf niet wordt gezien als van een risicogroep
2 miljoen mensen? Wat denk je van 5 miljoen met een verhoogd risico en die andere 12 miljoen moet ook liever uitkijken. Dus lockdowns, mondkapjes, afstand houden zal nog een tijd lang nodig zijn. En iedereen moet gevaccineerd willen worden
Klopt... nog 100 andere ziektes. Maar ook corona en dat is nu actueelquote:Op woensdag 17 maart 2021 19:53 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Een gezond iemand kan ook nog 100 andere ziektes krijgen, wat een flut argumentatie.
Die kans is er zeer zeker wel, veel minder dan ouderen, maar wat jij doet is bagatelliseren, de kop in het zand steken wbt de risico's voor wat we zien als gezonde mensen.quote:In de statistieken kun je allang zien dat gezonde jonge mensen nauwelijks kans hebben op zwarte symptomen en al helemaal nauwelijks kans hebben om te overlijden.
Ja... als 60plussers en minder gezonde mensen gevaccineerd zijn dan is het al heel wat beter, maar dan rest nog dat vaccins niet 100 % veilig zijn en men niet weet hoe lang het werkt.quote:Dat is in de verste verte niet waard om lockdowns, mondkapjes en afstand houden voor in te voeren. Voor de zwakkere bejaarden is er wat meer risico dus als die zich allemaal laten prikken is er niks meer aan de hand.
Iedereen moet ademenen.... dus jij moet dat ook.quote:Op woensdag 17 maart 2021 19:52 schreef 1991 het volgende:
[..]
Ik moet helemaal niks. Ik moet ademen en zelfs dat is niet verplicht. Enge opmerking beste man.
Dan nog is ademen een vrijwillige keuze en dat moet vaccineren ook zijn.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Iedereen moet ademenen.... dus jij moet dat ook.
Ik schreef uitkijken en gevaccineerd willen worden.
Voor jezelf en voor de veiligheid van anderen.
Jij leeft niet alleen. Ben jij besmet dan kun je door besmetting het leven van anderen negatief bepalen.
Kanker is nog steeds actueel. Obesitas is actueler dan ooit. Toch worden daar bijna geen maatregelen voor genomen. Het staat totaal niet in proportie. Doe maar een obesitas paspoort: dikke mensen mogen niet meer de McDonalds in. Kijken hoe het halve land op z'n kop staat. Maar met corona kan het wel...quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:10 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Klopt... nog 100 andere ziektes. Maar ook corona en dat is nu actueel
Niks flut dit te constateren... of je wil perse niet weten dat ook gezonde mensen zwaar ziek kunnen worden
Nee wat jij doet is overdrijven.quote:Die kans is er zeer zeker wel, veel minder dan ouderen, maar wat jij doet is bagatelliseren, de kop in het zand steken wbt de risico's voor wat we zien als gezonde mensen.
Dat gaat juist wel als iedereen elkaar besmet. Afweerstoffen krijg je maar op twee manieren: het virus krijgen, of je laten vaccineren. Gezonde mensen door met het normale leven en elkaar besmetten, zwakkeren vaccineren en zoveel mogelijk thuisblijven.quote:Ja... als 60plussers en minder gezonde mensen gevaccineerd zijn dan is het al heel wat beter, maar dan rest nog dat vaccins niet 100 % veilig zijn en men niet weet hoe lang het werkt.
Daarom moet iedereen afweerstoffen hebben en zo lang dat te weinig is ... moet men maatregelen nemen, lockdowns, afstand houden, mondkapjes
Het gaat om het wegdringen van het virus en dat kan niet als veel mensen doorgaan met zichzelf en anderen besmetten Zij maken het voor iedereen onveilig,
Zwaarlijvigheid is geen besmettelijke ziekte.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:19 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Kanker is nog steeds actueel. Obesitas is actueler dan ooit. Toch worden daar bijna geen maatregelen voor genomen. Het staat totaal niet in proportie. Doe maar een obesitas paspoort: dikke mensen mogen niet meer de McDonalds in. Kijken hoe het halve land op z'n kop staat. Maar met corona kan het wel...
Mensen die gezond zijn, medisch gezien, voor eigen gevoel, kunnen ook zwaar getroffen worden.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:19 schreef YoshiBignose het volgende:
Dat gaat juist wel als iedereen elkaar besmet. Afweerstoffen krijg je maar op twee manieren: het virus krijgen, of je laten vaccineren. Gezonde mensen door met het normale leven en elkaar besmetten, zwakkeren vaccineren en zoveel mogelijk thuisblijven.
Jawel, hoe meer mensen dik worden, des te meer het geaccepteerd wordt. En waarom zijn alleen besmettelijke ziektes van belang dan?quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:34 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Zwaarlijvigheid is geen besmettelijke ziekte.
Natuurlijk ben je niet bestand tegen corona als je gezond bent, net als je ook niet bestand bent tegen kanker, of diabetes... maar gezond zijn (en jong zijn) vergroot je overlevingskansen wel. Aanzienlijk zelfs, bij virussen als influenza en corona.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Mensen die gezond zijn, medisch gezien, voor eigen gevoel, kunnen ook zwaar getroffen worden.
Het idee van gezond = bestand tegen corona, klopt niet. Dat is wishfulthinking
Ook de voor het oog gezonde mensen moeten zich laten vaccineren en de maatregelen nemen.
Nee het is strontegoistisch van dat kleine groepje mensen dat iedereen zich maar moet aanpassen aan hun. Houd afstand, zet je masker op (of twee) en ga alleen op pad als het strikt noodzakelijk is. Kans dat je corona krijgt is dan nihil, zeker als je een degelijk masker draagt. Maar ja, blijkbaar is dat teveel gevraagd dus sluit kinderen maar een jaar op en verbied mensen om naar buiten te gaan na 21:00quote:En veel mensen kunnen om redenen niet thuisblijven...en met een politiek van veel besmetten voor afweerstoffen moeten zij dus toch kiezen zich te bewegen tussen die onveilige mensen waar men volop het virus verspreidt, zoals FvD wil. Wat eigenlijk strontegoistisch is van hun
Precies FvD is een klein strontegoistisch groepje., die de samenleving onveilig maakt door covidbesmettingen te promoten.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:46 schreef YoshiBignose het volgende:
Nee het is strontegoistisch van dat kleine groepje mensen dat iedereen zich maar moet aanpassen aan hun.
Van de mensen die niet tot een risicogroep behoren, dat zijn er zo'n 10 miljoen, komt 0.2-0.5% in het ziekenhuis terecht na een coronabesmetting.quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:46 schreef YoshiBignose het volgende:
Nee het is strontegoistisch van dat kleine groepje mensen dat iedereen zich maar moet aanpassen aan hun.
Joh. Hoe zou dat nou komen?quote:Op woensdag 17 maart 2021 20:19 schreef YoshiBignose het volgende:
Kanker is nog steeds actueel. Obesitas is actueler dan ooit. Toch worden daar bijna geen maatregelen voor genomen. Het staat totaal niet in proportie. Doe maar een obesitas paspoort: dikke mensen mogen niet meer de McDonalds in. Kijken hoe het halve land op z'n kop staat. Maar met corona kan het wel...
Ik weet niet namens welke mensen die 10 tot 14 miljoen spreken maar dat slaat nergens op. Als ik in m'n eigen omgeving kijk zijn de meeste mensen er klaar mee of houden zich niet strikt aan alle regels. En dan heb ik het niet over 18 jarigen ofzo. Ik was van het weekend bij twee bejaarden langs en die schudde zelfs m'n hand. Nou was dat toevallig wel in Hoorn, waar nu zo'n beetje de grootste corona haard is dus dat kan een reden hebbenquote:Op woensdag 17 maart 2021 23:19 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Precies FvD is een klein strontegoistisch groepje., die de samenleving onveilig maakt door covidbesmettingen te promoten.
Je weet toch dat de meerderheid van de bevolking strenge coronamaatregels will
10 tot 14 miljoen. Dat is geen klein groepje.
Ik zeg ook niet dat er totaal geen maatregelen nodig waren, maar we zijn nu een jaar verder hé en veel mensen hebben corona al gehad of het lichaam heeft er nauwelijks op gereageerd. Vorig jaar februari toen het nieuws over corona begon (en het RIVM nog zei dit is niets bijzonders) had ik allang een gasmasker, doos FFP3 maskers en noodvoer gekocht. Heb genoeg boeken en films gezien om te weten dat bij een ernstig virus we complete chaos gaan krijgen en dan zorg ik wel voor dat ik me beter voorbereid dan de rest. Maar.... na een paar weken was al duidelijk dat het ging om een wat ergere variant van de griep dus toen had het beleid allang aangepast kunnen worden.quote:Op woensdag 17 maart 2021 23:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Van de mensen die niet tot een risicogroep behoren, dat zijn er zo'n 10 miljoen, komt 0.2-0.5% in het ziekenhuis terecht na een coronabesmetting.
Over hoeveel mensen hebben we het dan? Kan de zorg dat aan bij ongecontroleerde verspreiding? Wat kost dat de maatschappij? En dan hebben we het alleen over (relatief) jonge en gezonde mensen en vergeten we voor het gemak even de ouderen en/of kwetsbaren.
Ik ben maar een simpel mens. Leg me het eens uit... misschien leer ik nog een keer wat hier.quote:
Kanker en obesitas zijn niet besmettelijk, slimmerd.quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:31 schreef YoshiBignose het volgende:
Ik ben maar een simpel mens. Leg me het eens uit... misschien leer ik nog een keer wat hier.
Wat maakt het uit dat een ziekte besmettelijk is? Dus buikgriep, influenza en legionella zijn erger dan kanker of obesitas in jouw ogen?quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kanker en obesitas zijn niet besmettelijk, slimmerd.
Toch bijzonder dat dat nog steeds moet worden uitgelegd.
Kom op, doe een beetje je best. Corona is niet alleen (zeer) besmettelijk, mensen belanden er ook in grote getale door in het ziekenhuis.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:29 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat maakt het uit dat een ziekte besmettelijk is? Dus buikgriep, influenza en legionella zijn erger dan kanker of obesitas in jouw ogen?
Welk punt probeer je nou te maken? Zijn argument was dat gezonde mensen ook corona kunnen krijgen... en dat klopt. Maar gezonde mensen kunnen heel veel ziektes en aandoeningen krijgen. Je accepteert dat omdat de kans klein is. Net als dikke mensen accepteren dat ze eerder dood kunnen gaan door overgewicht. Waarom moet dat bij corona zoveel anders zijn? Ik accepteer dat ik dood kan gaan aan corona of ernstig ziek kan worden als ik naar de statistieken kijk. Wil je dat niet riskeren dan kun je daar maatregelen tegen nemen (mondkap, quarantaine, vaccinatie) simpel zat en niets egoïstisch aan.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kom op, doe een beetje je best. Corona is niet alleen (zeer) besmettelijk, mensen belanden er ook in grote getale door in het ziekenhuis.
En anderhalve meter afstand houden van kankerpatiënten en dikke mensen maakt geen enkel verschil voor de verspreiding van deze aandoeningen.
En nu concreet?quote:Op donderdag 18 maart 2021 08:31 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er totaal geen maatregelen nodig waren, maar we zijn nu een jaar verder hé en veel mensen hebben corona al gehad of het lichaam heeft er nauwelijks op gereageerd. Vorig jaar februari toen het nieuws over corona begon (en het RIVM nog zei dit is niets bijzonders) had ik allang een gasmasker, doos FFP3 maskers en noodvoer gekocht. Heb genoeg boeken en films gezien om te weten dat bij een ernstig virus we complete chaos gaan krijgen en dan zorg ik wel voor dat ik me beter voorbereid dan de rest. Maar.... na een paar weken was al duidelijk dat het ging om een wat ergere variant van de griep dus toen had het beleid allang aangepast kunnen worden.
Tegen kanker doen we ook van alles, bijvoorbeeld anti-rook maatregelen en campagnes, de strijd tegen fijnstof en regulering tegen kankerverwekkende stoffen als asbest.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:42 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Welk punt probeer je nou te maken? Zijn argument was dat gezonde mensen ook corona kunnen krijgen... en dat klopt. Maar gezonde mensen kunnen heel veel ziektes en aandoeningen krijgen. Je accepteert dat omdat de kans klein is. Net als dikke mensen accepteren dat ze eerder dood kunnen gaan door overgewicht. Waarom moet dat bij corona zoveel anders zijn? Ik accepteer dat ik dood kan gaan aan corona of ernstig ziek kan worden als ik naar de statistieken kijk. Wil je dat niet riskeren dan kun je daar maatregelen tegen nemen (mondkap, quarantaine, vaccinatie) simpel zat en niets egoïstisch aan.
Als we het over egoïsme gaan hebben kan ik diezelfde argumenten ook gebruiken voor rokers, zuiplappen en dikzakken. Die zorgen ook dat het drukker is in ziekenhuizen, terwijl die tijd besteed kan worden aan onschuldige kindertjes met hartafwijkingen.
Zou me niks verbazen als iemand anders het Twitter account van Hiddema gebruikt in zijn naam.quote:Op donderdag 18 maart 2021 10:42 schreef spinazieruiker het volgende:
Theo Hiddema stemde op Freek Jansen
[ twitter ]
Freek Jansen, die in reactie op racistische apps juist de klokkenluiders uit de JFVD zette
Freek Jansen, die de holocaust relativeert en in toespraken refereert aan de omvolkingstheorie en clown world
Freek Jansen, die het etentje van Baudet met Jared Taylor regelde
Theo Hiddema, die vond dat zijn reputatie werd geschonden door degenen die racistische appjes verstuurden
Theo Hiddema, die door Jansen werd voorgelogen bij de aanstelling van Ruben Hermse als fractiemedewerker
Theo Hiddema, die genoeg had van racistische drek
Hoeveel zou Theo betaald krijgen als bliksemafleider?
Nederlanders zijn schofterig genoeg om die stelling te logenstraffen.quote:Op donderdag 18 maart 2021 14:57 schreef Subw00fer het volgende:
Zodra de coronacrisis voorbij is, heeft FvD geen bestaansrecht meer.
Mein Kampf was in feite ook een ideeënroman. Benieuwd op welke manieren deze onbekommerde mensenkinderen de grenzen van het toelaatbare de komende vier jaar nog meer gaan onderzoeken.quote:Met deze mannen (en één vrouw) gaat Thierry Baudet de Tweede Kamer in
[...]
De meest controversiële nieuwkomer in de Kamer is de nummer zeven, Frederik (Freek) Jansen, voorzitter van de jongerenafdeling van Forum. Bij de grote partijruzie in de herfst vormden antisemitische en nazi-uitlatingen in de appgroepen van de jongeren de steen des aanstoots. Van Baudet werd geëist dat hij afstand nam van Jansen, maar dat weigerde hij. In februari onthulde Elsevier nieuwe racistische en homofobe appjes, ditmaal van Baudet zelf en andere kandidaat-Kamerleden, zoals ook nummer zes Gideon van Meijeren. [...]
Hekkensluiter nummer acht is partij-ideoloog Pepijn van Houwelingen. [...] NRC onthulde in 2016 dat hij onder het pseudoniem Vossius in 2010 een essayistisch boek schreef. Daarin keert de hoofdpersoon zich vol walging af van de verzwakte EU, en spreekt bewonderend over het derde rijk van Hitler omdat het – ‘hoe grotesk ook’ – veel vitaliteit en kracht losmaakte. Van Houwelingen zelf noemde het een ‘ideeënroman’, waarin hij ‘de grenzen van het toelaatbare’ onderzocht.
En wat is precies het probleem daarmee? Er is toch duidelijk sprake van omvolking in alle westerse landen....quote:Op donderdag 18 maart 2021 10:42 schreef spinazieruiker het volgende:[quote]
aan de omvolkingstheorie
En wat is er dan met Jared Taylor? Hij is niet eens blanke supremacist...quote:Freek Jansen, die het etentje van Baudet met Jared Taylor regelde
Niet ?quote:Op maandag 22 maart 2021 09:07 schreef BookFreak het volgende:
En wat is er dan met Jared Taylor? Hij is niet eens blanke supremacist...
https://nl.wikipedia.org/wiki/Jared_Taylorquote:Samuel Jared Taylor (Kobe, 15 september 1951) is een Amerikaans publicist en activist van extreemrechtse signatuur, die opvattingen over raszuiverheid en vrijwillige segregatie van rassen propageert.
Ik ken zn werk redelijk goed. Hij is zegt dat bevolkingsgroepen van elkaar verschillen en dat het beste is dat ze hun eigen territorium hebben en over hun eigen mensen moeten gaan. Dus geen domineren of koloniseren. Wat is het probleem?quote:Op maandag 22 maart 2021 10:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Niet ?
Wikipedia vind van wel
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Jared_Taylor
Het probleem zou kunnen zijn dat jij het eens bent met zijn racisme.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:41 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Ik ken zn werk redelijk goed. Hij is zegt dat bevolkingsgroepen van elkaar verschillen en dat het beste is dat ze hun eigen territorium hebben en over hun eigen mensen moeten gaan. Dus geen domineren of koloniseren. Wat is het probleem?
Vertel, wijs maar het racisme aan. Doe je best.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:43 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het probleem zou kunnen zijn dat jij het eens bent met zijn racisme.
quote:Op maandag 22 maart 2021 11:48 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Vertel, wijs maar het racisme aan. Doe je best.
Bingo.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:41 schreef BookFreak het volgende:
Hij is zegt dat bevolkingsgroepen van elkaar verschillen en dat het beste is dat ze hun eigen territorium hebben en over hun eigen mensen moeten gaan.
Hmmm....ik kan toch echt hier nergens vinden waar andere bevolkingsgroepen slechter behandeld worden dan anderen.quote:
Wat jij zegt is ook niet hetzelfde als racisme. Dat jij het niet herkent, wil niet zeggen dat het er niet is.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:54 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Hmmm....ik kan toch echt hier nergens vinden waar andere bevolkingsgroepen slechter behandeld worden dan anderen.
Nou vertel eens, waar is het probleem, help ons even.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:55 schreef VoMy het volgende:
[..]
Wat jij zegt is ook niet hetzelfde als racisme. Dat jij het niet herkent, wil niet zeggen dat het er niet is.
Ja, je kunt leuk uit de hoogte doen, maar het de zin die je net neerpende is overduidelijk op racistische leest gestoeld. Je wil het niet zien, dus ik kan zeggen wat ik wil, maar aangezien je met oogkleppen op je kop in het zand hebt gestoken, ben je verspilde moeite.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:56 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Nou vertel eens, waar is het probleem, help ons even.
Precies, heel slim heb je je eruit geluld. Daaag.quote:Op maandag 22 maart 2021 12:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ja, je kunt leuk uit de hoogte doen, maar het de zin die je net neerpende is overduidelijk op racistische leest gestoeld. Je wil het niet zien, dus ik kan zeggen wat ik wil, maar aangezien je met oogkleppen op je kop in het zand hebt gestoken, ben je verspilde moeite.
Help jezelf.
quote:Op maandag 22 maart 2021 12:06 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Precies, heel slim heb je je eruit geluld. Daaag.
Jij wil van niks weten. De onschuld spelen.quote:Op maandag 22 maart 2021 11:48 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Vertel, wijs maar het racisme aan. Doe je best.
Is dat alles wat je in huis hebt? Kom nou eens met bewijzen joh, wees een man. Beetje beweringen roepen zonder bewijzen is flauw en laf. Kom met bewijzen of zwijg.quote:Op maandag 22 maart 2021 12:22 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Jij wil van niks weten. De onschuld spelen.
Je hebt zelf de bewijzen aangedragen.quote:Op maandag 22 maart 2021 12:24 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Is dat alles wat je in huis hebt? Kom nou eens met bewijzen joh, wees een man. Beetje beweringen roepen zonder bewijzen is flauw en laf. Kom met bewijzen of zwijg.
Voorstander zijn dat mensen in de westerse samenleving naar ras gescheiden moeten wonen, zo min mogelijk relaties aangaan met niet van het eigen ras , is racisme.quote:Op maandag 22 maart 2021 12:24 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Is dat alles wat je in huis hebt? Kom nou eens met bewijzen joh, wees een man. Beetje beweringen roepen zonder bewijzen is flauw en laf. Kom met bewijzen of zwijg.
Ja, is er sprake van een vooropgezet plan van de (linkse?) elite om moslims binnen te halen met als doel de vernietiging van de Europese beschaving of cultuur?quote:Op maandag 22 maart 2021 09:07 schreef BookFreak het volgende:
[..]
En wat is precies het probleem daarmee? Er is toch duidelijk sprake van omvolking in alle westerse landen....
Van vooropgezette plannen kun je niet spreken, doorslaan in dergelijke complottheorieën is oprecht een beetje eng naar mijn mening. Maar er zijn wel bepaalde (regressief linkse) tendensen te merken, dat moet ook zeker kunnen worden benadrukt.quote:Op maandag 22 maart 2021 12:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, is er sprake van een vooropgezet plan van de (linkse?) elite om moslims binnen te halen met als doel de vernietiging van de Europese beschaving of cultuur?
Is dit het BIJ1 topic?quote:Op maandag 22 maart 2021 12:33 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Voorstander zijn dat mensen in de westerse samenleving naar ras gescheiden moeten wonen, zo min mogelijk relaties aangaan met niet van het eigen ras , is racisme.
Vind jij dat dus niet racisme ?
FvD topic. Het onderwerp is Jared Taylor, die met Baudet en Janssen dineerde en de bewering is nu dat de man geen racist is.quote:
Het is blijkbaar verboden om Jared Taylor te verdedigen hier aangezien mijn comments constant verwijderd worden.quote:Op maandag 22 maart 2021 14:38 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
FvD topic. Het onderwerp is Jared Taylor, die met Baudet en Janssen dineerde en de bewering is nu dat de man geen racist is.
Ik probeer het nog maar eens. Is nigeria niet van de nigerianen? Is het niet gewoon logisch dat nigerianen niet-nigerianen weren van bv een nigeriaans paspoort?quote:Op maandag 22 maart 2021 14:38 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
FvD topic. Het onderwerp is Jared Taylor, die met Baudet en Janssen dineerde en de bewering is nu dat de man geen racist is.
Het heeft ook helemaal geen donder te maken met de uitspraak van Jared Taylor, dus ga er maar verder niet op in. Deze man komt met een duidelijke aanwijzing dat Taylor een racist is, ontkent het vervolgens, en vervormd het om de boel nog te redden daarna in deze bespottelijke vraag - die niets te maken heeft met wat Taylor zei.quote:Op maandag 22 maart 2021 14:54 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Feit is dat er nu al talloze bevolkingsgroepen hier wonen en leven. Die gaan niet meer weg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |