Nou als het een zekerheidje is, laat de onderbouwing maar zien dan van de avondklok en de effecten daarvan.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:17 schreef devlinmr het volgende:
[..]
verander "mogelijk" maar in zekerheid. Bovendien gokken met andermans leven is niet iets wat de regering hoort te doen.
[..]
Het is geen drijfzand. Heel simpel, een virus als dit heeft mens op mens contact nodig om te overleven. Neem dat contact weg en het virus verdwijnt.
Nou is 0 contact onmogelijk, dus stel je maatregelen in die het contact zoveel mogelijk beperken totdat iedereen is gevaccineerd.
ja, mee eens, en daar ben ik zelf ook voor MAAR je merkt hoe moeilijk dat is he in dit topic, tevens is iedereen het kotsbeu.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:22 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Mooi sluiten we alle bejaarden op in tehuizen, inclusief personeel, schoonmakers, koks,...
3,2 miljoen mensen + 500.000 mensen aan verzorgers en ondersteunend personeel. Pak m beet 4 miljoen mensen.
Waar en hoe wil je dat gaan doen?
[..]
Of we passen ons allemaal even aan en schieten op met vaccinatie
Oh, die modellen 'kloppen' achteraf sowieso. Dat betrouwbaarheidsinterval omvat in maart voor de meeste scenario's zo ongeveer de hele y-as:quote:Op zaterdag 20 februari 2021 09:36 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Als je een model niet toetst op de werkelijkheid dan is het waardeloos.
Wauw... daar heb ik gewoon geen woorden voor...quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:22 schreef maan_man het volgende:
Ja, al zou je aan die mensen een verplichte quarantaine willen opleggen, dat wordt dat heel moeilijk want de wet leent zich daar niet voor.
ik heb liever dat ze helemaal stoppen met maatregelen, het gaat erom dat ze met betere cijfers komen over wat welke maatregel helpt.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:24 schreef Questular het volgende:
Ik vind de avondklok nog wel de minst interessante beperking die we opgelegd hebben gekregen. Ik heb liever dat ze het normale leven overdag opstarten dan dat overdag niks kan maar dat ik wel na 21:00 nog buiten mag zijn.
Valt niet tegen op te discussiëren. De intelligente lockdown kon je nog over de term discussieren maar als dit al geen lockdown is dan kan men die term wel in de vuilnisbak gooien.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:24 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Hou maar op, dit wordt hem niet.
Kan alleen de titel lezen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:23 schreef JosMert het volgende:
Leestip
https://www.telegraaf.nl/(...)doordachte-strategie
Ik ga er van uit dat dat nog wel even duurt, dit gaat hoogstwaarschijnlijk de eerste week dit jaar worden met een stijging in het aantal besmettingen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:28 schreef popje het volgende:
Vanmiddag interessante cijfers, als de achterstand van afgelopen week (ik las 1600 gevallen van gisteren waren achterstand) zijn ingehaald! Of misschien pas morgen
Het is wel een lockdown, maar geen complete. Er is nog best veel mogelijk, namelijk. Gelukkig maar.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:27 schreef CR7 het volgende:
[..]
Valt niet tegen op te discussiëren. De intelligente lockdown kon je nog over de term discussieren maar als dit al geen lockdown is dan kan men die term wel in de vuilnisbak gooien.
Dat er vandaag nog steeds achterstand is van van de week?quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:29 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat dat nog wel even duurt, dit gaat hoogstwaarschijnlijk de eerste week dit jaar worden met een stijging in het aantal besmettingen.
Dat niet alleen, veel meer mensen laten zich testen dus dan zal het absolute aantal positieve tests ook hoger zijn. Het percentage positieve tests gaat wel omlaag, het zou pas zorgelijk zijn als dat niet zo was.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:30 schreef popje het volgende:
[..]
Dat er vandaag nog steeds achterstand is van van de week?
wat is het percentage nu ??? ik hou het wat minder bij allemaal omdat ik er zelf ook wel klaar mee ben.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:31 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat niet alleen, veel meer mensen laten zich testen dus dan zal het absolute aantal positieve tests ook hoger zijn. Het percentage positieve tests gaat wel omlaag, het zou pas zorgelijk zijn als dat niet zo was.
Zeiken zullen we altijd blijven doenquote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:25 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ja, mee eens, en daar ben ik zelf ook voor MAAR je merkt hoe moeilijk dat is he in dit topic, tevens is iedereen het kotsbeu.
vandaar dat ik nu zeg, open alles maar.....zijn we van al dat gezeik af ( waarschijnlijk niet want we zijn nederlanders maargoed )
Laatst 9% (op een specifieke dag, eergisteren ofzo)quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
wat is het percentage nu ??? ik hou het wat minder bij allemaal omdat ik er zelf ook wel klaar mee ben.
Het meest frustrerende blijf ik inmiddels vinden dat we over allemaal randzaken aan het leuteren zijn, inclusief politiek.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:22 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Mooi sluiten we alle bejaarden op in tehuizen, inclusief personeel, schoonmakers, koks,...
3,2 miljoen mensen + 500.000 mensen aan verzorgers en ondersteunend personeel. Pak m beet 4 miljoen mensen.
Waar en hoe wil je dat gaan doen?
[..]
Of we passen ons allemaal even aan en schieten op met vaccinatie
Vorige week rond deze tijd bijna 12 procent, de afgelopen paar dagen tussen de 9 en 10.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
wat is het percentage nu ??? ik hou het wat minder bij allemaal omdat ik er zelf ook wel klaar mee ben.
Helemaal eens, en zowel de Kamer als De Jonge zou hier constant over moeten praten. Maar niemand schijnt het interessant te vinden.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:33 schreef OProg het volgende:
[..]
Het meest frustrerende blijf ik inmiddels vinden dat we over allemaal randzaken aan het leuteren zijn, inclusief politiek.
Maar dat we in een periode die inmiddels korter is dan deze lockdown de vaccins hebben om de hele groep hierboven te vaccineren. En dat het daar vervolgens amper over gaat. De krant zou dagelijks vol moeten staan over hoe we deze operatie als een soort deltaplan in no-time uit gaan voeren.
Pro tip: Koop een tondeuzequote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:33 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zeiken zullen we altijd blijven doen![]()
Vanuit mijn bubbel heb ik ook redelijk makkelijk lullen, heb nog steeds een vaste baan die geen gevaar loopt door corona, een vrouw die als ZZP'er momenteel geld als water binnenharkt (jammer van die belasting die langskomt, maar ja).
Heb een redelijk groot huis met dito tuin, en studerende kinderen die zich prima redden.
Het enige wat ik merk is dat mijn haar voor mijn ogen begint te hangen.
Dus, tja alle maatregelen zijn irritant maar raken me niet echt
Omdat al dit 'geleuter' clicks oplevert en kijkcijfers.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:33 schreef OProg het volgende:
[..]
Het meest frustrerende blijf ik inmiddels vinden dat we over allemaal randzaken aan het leuteren zijn, inclusief politiek.
Maar dat we in een periode die inmiddels korter is dan deze lockdown de vaccins hebben om de hele groep hierboven te vaccineren. En dat het daar vervolgens amper over gaat. De krant zou dagelijks vol moeten staan over hoe we deze operatie als een soort deltaplan in no-time uit gaan voeren.
Alleen maar als er wat oudjes veel te vroeg komen en er daar een foto van verschijnt op twitter.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:36 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Omdat al dit 'geleuter' clicks oplevert en kijkcijfers.
Elke dag berichten over vaccineren is 'saai', dat willen mensen niet lezen.
Kappers zullen 2 maart wel open gaan, maar alleen op afspraak. Dezelfde regels als voorheen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:31 schreef Predator40 het volgende:
zoals voorspeld, pas gewoon echte versoepelingen in april/mei/juni ( stapje voor stapje )
kappers/winkels/sportscholen open na pasen ?
Terras vanaf mei ?
De rest in juni ?
als je dan ziet hoe slecht sommigen het dan hebben en zelfs duizenden steun moeten terug betalen.....quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:33 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zeiken zullen we altijd blijven doen![]()
Vanuit mijn bubbel heb ik ook redelijk makkelijk lullen, heb nog steeds een vaste baan die geen gevaar loopt door corona, een vrouw die als ZZP'er momenteel geld als water binnenharkt (jammer van die belasting die langskomt, maar ja).
Heb een redelijk groot huis met dito tuin, en studerende kinderen die zich prima redden.
Het enige wat ik merk is dat mijn haar voor mijn ogen begint te hangen.
Dus, tja alle maatregelen zijn irritant maar raken me niet echt
dat is zeker nice !!!!quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:33 schreef popje het volgende:
[..]
Laatst 9% (op een specifieke dag, eergisteren ofzo)
quote:Weitere Öffnungsschritte - etwa im Einzelhandel - sind erst "bei einer stabilen Sieben-Tage-Inzidenz von höchstens 35 Neuinfektionen pro 100.000 Einwohner" vorgesehen. Dann sollen der Einzelhandel, Museen und Galerien sowie weitere Betriebe mit körpernahen Dienstleistungen wieder aufmachen können.
Kappers die open gaan op 2 maart vind ik al een vrij gedrufde voorspelling. Ik gok later.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:37 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Kappers zullen 2 maart wel open gaan, maar alleen op afspraak. Dezelfde regels als voorheen.
De versoepeling voor niet essentiële winkels om kleding en schoenen te mogen passen tijdens click and collect vind ik ronduit lachwekkend. Dat Hugo de Jonge dit 'iets voor de economie' noemt in lachwekkend.
Ik denk dat na het paasweekend de niet-essentiële winkels weer open mogen. Had eerder gehoopt, maar helaas.
Sportscholen, terrassen, bioscopen..... ik durf het simpelweg niet meer te voorspellen
Tja, die tijd komt voor ons allemaal, sorryquote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:38 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Wat... En mijn gouden lokken afscheren
De horeca zou in januari ook weer gewoon open gaan (lol)quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:38 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Kappers die open gaan op 2 maart vind ik al een vrij gedrufde voorspelling. Ik gok later.
Ik denk dat ze enkel kijken naar middelbare scholen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:38 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Kappers die open gaan op 2 maart vind ik al een vrij gedrufde voorspelling. Ik gok later.
Gevallen besmettingen dalen vanaf april zeker ivm het mooie weer, dus terrassen zullen ergens in april wel opengaan. En anders is het park ons terras.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:41 schreef falling_away het volgende:
Sommigen zullen het niet met me eens zijn, maar ik ben blij dat ze in ieder geval een start gaan maken met het toelaten van publiek bij evenementen ism een negatief testbewijs. Ik begrijp dat je tussen het nemen van de test en de start van het evenement besmet kunt raken, maar de vraag is of je op zo'n korte termijn zelf ook besmettelijk bent voor anderen.
Ik denk wel dat een sneltest de enige reële mogelijkheid is hiervoor, niet de PCR test.
Ja, ook omdat we niet mogen sporten ofso. Anders hadden er een hoop meer mensen na 2100 gewoon weggeweest.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 09:53 schreef Predator40 het volgende:
[..]
alles voor de "vrijheid" en ondertussen zit 99.9% van de bevolking al gewoon binnen na 21:00 omdat het gewoon winter is
Ze hebben wel gekregen waarom zei dreigden open te gaan, geld. Logisch ook als ze gedwongen de deuren dicht blijven.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:40 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De horeca zou in januari ook weer gewoon open gaan (lol)
Quarantaineplicht kan wel degelijk op basis van de wet publieke gezondheid. Het heeft echter twee praktische problemen. Nederland heeft de capaciteit niet om dat te handhaven en het zou de testbereidheid drastisch omlaag halen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:22 schreef maan_man het volgende:
Ik denk dat de drukte in de ziekhuizen op dit moment een heel slecht argument is als het over bijvoorbeeld de avondklok gaat. Daar gaat het maar beperkt om en ik denk dat veel mensen het afgelopen jaar hebben aangetoond bereid te zijn om maatregelen op te volgen.
Waar het mij om gaat is dat hele zware maatregelen worden ingevoerd. Acht uur per dag worden volledig onschuldige burgers opgesloten. Dan is het belangrijk dat je naar proportionaliteit en subsidiariteit kijkt. Kabinet zegt hebben wij gedaan. Maar de rechter zegt van niet, de Afdeling advisering van Raad van State zegt van niet en kamerleden twijfelen hier ook ernstig aan. Ook in de memorie van toelichting is hier amper iets over terug te lezen.
En als Eerste Kamerleden terecht vragen 40% houdt zich niet aan quarantaine advies, welke winst is daar te behalen? Lijkt mij een terechte vraag, want dan treft je een vele kleinere groep, een vele kortere tijd met je maatregelen. Maar uit alles blijkt gewoon dat andere opties niet zijn afgewogen en dat de avondklok de weg is die zij willen bewandelen en dan maar blijven beweren dat naar de proportionaliteit en subsidiariteit is gekeken.
En dan die drogredenen van Grapperhaus in de Eerste Kamer. Ja, al zou je aan die mensen een verplichte quarantaine willen opleggen, dat wordt dat heel moeilijk want de wet leent zich daar niet voor. Dan denk ik: tja, de wet leent zich ook niet voor een avondklok, daarom sta je nu in de eerste kamer die met spoed bij elkaar is geroepen.
Zodra de proportionaliteit en subsidiariteit eindelijk eens goed is afgewogen, ben ik bereid om naar de avondklok te kijken. Nu is gewoon onvoldoende afgewogen of wij op een minder ingrijpende manier hetzelfde resultaat kunnen behalen voor de ziekenhuizen.
'Mijn' park heeft sinds afgelopen zomer een alcoholverbod wegens overlast door 'kleine groepjes'...quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:42 schreef popje het volgende:
[..]
Gevallen besmettingen dalen vanaf april zeker ivm het mooie weer, dus terrassen zullen ergens in april wel opengaan. En anders is het park ons terras.
inderdaad, als er niks open is, doe je ook niks. Maar in het normale leven ging je in de winter ook sporten, naar de kroeg, uit eten, naar de bioscoop...quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:42 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ja, ook omdat we niet mogen sporten ofso. Anders hadden er een hoop meer mensen na 2100 gewoon weggeweest.
Onzin om te stellen dat iedereen toch al binnen zou zijn. Of ben je het echte leven alweer vergeten?
quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:42 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik denk dat ze enkel kijken naar middelbare scholen.
Vond het wel lachwekkend dat Hugo gister bleef volhouden dat de horeca zoveel extra contacten veroorzaakt en dat we die stijging niet kunnen gebruiken. Dat we dat moeten voorkomen. Maar dan wel prio geven aan scholen.
Ja bij NEC - De Graafschapquote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:41 schreef falling_away het volgende:
Sommigen zullen het niet met me eens zijn, maar ik ben blij dat ze in ieder geval een start gaan maken met het toelaten van publiek bij evenementen ism een negatief testbewijs. Ik begrijp dat je tussen het nemen van de test en de start van het evenement besmet kunt raken, maar de vraag is of je op zo'n korte termijn zelf ook besmettelijk bent voor anderen.
Ik denk wel dat een sneltest de enige reële mogelijkheid is hiervoor, niet de PCR test.
En dat ondanks de geweldige maatregel om geen alcohol te mogen verkopen na 20u. Dat dit kan in Nederland!quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:43 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
'Mijn' park heeft sinds afgelopen zomer een alcoholverbod wegens overlast door 'kleine groepjes'...
Dat denk ik ook, avondklok is iets wat wel even blijft tot we andere seizeonnseffecten hebben. Maar ik snap niet dat ze niet kijken naar alternatieven, waardoor we wel wat kunnen maar geen groter risico lopen. Waar mensen elkaar buiten kunnen ontmoeten. Misschien dat het zelfs wel een positief effect kan hebben op de besmettingen, als we de contacten uit de thuissituatie kunnen onttrekken.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:42 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik denk dat ze enkel kijken naar middelbare scholen.
Vond het wel lachwekkend dat Hugo gister bleef volhouden dat de horeca zoveel extra contacten veroorzaakt en dat we die stijging niet kunnen gebruiken. Dat we dat moeten voorkomen. Maar dan wel prio geven aan scholen. En nu weet ik best dat scholen wat belangrijker zijn omdat de schade niet met geld opgevangen kan worden, maar toch vind ik het krom.
Dat gebrek aan perspectief begint me echt op te breken.
Gelukkig maar, anders de besmettingen helemaal uit de hand gelopen. Zelfde als we geen mondkapjes plicht hadden gehad vanaf 1 december.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:43 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
'Mijn' park heeft sinds afgelopen zomer een alcoholverbod wegens overlast door 'kleine groepjes'...
Ja, buiten zou er veel meer mogelijk moeten zijn imo. Ik zou in ieder geval graag zien dat ze het zouden proberen. Terrasjes, meer buiten sport mogelijkheden, ook groepsverband, etc.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, avondklok is iets wat wel even blijft tot we andere seizeonnseffecten hebben. Maar ik snap niet dat ze niet kijken naar alternatieven, waardoor we wel wat kunnen maar geen groter risico lopen. Waar mensen elkaar buiten kunnen ontmoeten. Misschien dat het zelfs wel een positief effect kan hebben op de besmettingen, als we de contacten uit de thuissituatie kunnen onttrekken.
Whahahaha wat een onzin man.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 08:35 schreef Haags het volgende:
[..]
Ze trekken nu ook alles uit de kast om die klok maar in stand te houden. Firma list en bedrog:
[ twitter ]
En dan test je negatief - betaald uit eigen zak, uiteraard - en mag je in het stadion nog steeds 1,5 meter verplicht van je maten gaan zitten zeker, niet juichen, geen bier drinken en moet je een mondkapje op als je gaat lopen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ja bij NEC - De Graafschap
Heb je niet door dat dit gewoon trucjes zijn van de overheid om de maatregelen zolang mogelijk erin te houden. Nu kunnen ze onder het mom van onderzoek alle evenementen nog een half jaar stop zetten
Staat een beetje los van elkaar, het verbod in het park was ook nog eens eerder.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:46 schreef leolinedance het volgende:
[..]
En dat ondanks de geweldige maatregel om geen alcohol te mogen verkopen na 20u. Dat dit kan in Nederland!
Ja echt lol man. Echt lol dat er groepen zijn die uit paniek wat roepen. Echt lol dat er mensen kapot aan gaan. Vooral met zijn allen lollen.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 10:40 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De horeca zou in januari ook weer gewoon open gaan (lol)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |