Oef...quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:45 schreef NaturalScience het volgende:
Alle scholen in Engeland blijven tot zeker 8 Maart gesloten.
Stevige maatregelen daar....
Daarover verschillen de deskundigen van mening met je.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:21 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Waarom? Het is slechts en blijkbaar de dominate variant, op dit moment.
Gelukkig is het niet één en al zwartkijkerij:quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:34 schreef RipCity het volgende:
Perspectief voor september:
Publiek lijkt al uitgesloten bij F1-rentree in Zandvoort, de race zelf dus ook?
https://www.ad.nl/formule(...)lf-dus-ook~aab258bd/
quote:Patrick van Veen doet dat met liefde. Hij is gedragsbioloog en bekijkt de coronapandemie vanuit een ander perspectief dan medici. ,,Die kijken naar besmettingscijfers. Ik vind boeiender: ga je er aan dood, of word je ernstig ziek? Rond de zomer, dat mogen we nu aannemen, zijn de risicogroepen gevaccineerd. Dan moeten we daarna ruimte gaan bieden aan groepen die niet zo gevoelig zijn voor dit virus. We hoeven niet in paniek te raken als mensen dan nog besmet raken. Voorheen zochten we elkaar in het griepseizoen toch ook massaal op? De kans dat je als zeventig-minner sterft aan corona, is minimaal. Met wat we nu weten zeg ik: die grand prix kan doorgaan.’'
Dat zou kunnen. Als we nogmaals het VK als een voorbeeld nemen, daar is het nog steeds aan het dalen, zeker in de regio Londen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:52 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
We kunnen nu al prima zeggen dat de Britse variant boven de 1 ligt. Zou ook niet weten waarom de verhouding over 2 weken opeens anders zou blijken te liggen als deze trend al een tijdje gaande is en ook waarneembaar is in andere landen.
Is toch ook een beetje alsof je zegt dat de ziekenhuisopnames volgende week opeens drastisch zouden afnemen. Ja, in theorie kan dat.
Dan zullen we nog wat gaan beleven want mutaties zullen bij wijze van spreken oneindig zijn.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daarover verschillen de deskundigen van mening met je.
Die zien een lijn die binnenkort tot een nieuwe piek kan zorgen als er geen aanvullende maatregelen komen.
In het persbericht van RIVM:quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:18 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat klinkt op zich logisch. Is die zo goed in kaart dat je er betrouwbaar onderscheid tussen kan maken wat de R betreft? Wel benieuwd waar ik die verschillende R's kan vinden.
0,89 versus 1,27, in lijn met de 40% besmettelijker zoals vaak gerapporteerd. Ik wil niemand de put in praten, maar dit ontkennen is imho een vorm van wensdenken.quote:Op 8 januari ***was het gecombineerde (alle varianten) reproductiegetal in Nederland 0,93 (ondergrens 0,90, bovengrens 0,95). Een lichte daling ten opzichte van de week daarvoor, toen het getal 0,98 was. Het reproductiegetal van 0,93 betekent dat 100 mensen met coronavirus samen 93 andere mensen besmetten.
Het reproductiegetal van de Britse variant in Nederland is op diezelfde datum, 8 januari, 1,27 (ondergrens 1,17, bovengrens 1,37). Het reproductiegetal voor de Britse variant is dus aanzienlijk hoger, dan voor de overige coronavarianten in Nederland. Daaruit kan afgeleid worden dat de Britse variant besmettelijker is. Het reproductiegetal van 1,27 betekent dat 100 mensen met de Britse virusvariant samen 127 andere mensen met deze variant besmetten. Dankzij de maatregelen die begin januari van kracht werden, lijkt een verdere stijging van het reproductiegetal voor de Britse variant in Nederland tot nu toe uitgebleven. Het reproductiegetal lag een week eerder op 1,30.
Het reproductiegetal van de ‘oude’, tot nu toe in Nederland meest voorkomende varianten is op 8 januari 0,89 (ondergrens 0,86, bovengrens 0,92).
Nee, die stijging blijkt uit de cijfers, de piek waar ze bang voor zijn komt uit de modellen,ven tot nu toe kloppen die als je de verwachte cijfers vervangt door de werkelijke cijfers.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
We 'weten' dat die variant stijgt puur en alleen uit modellen hè,
quote:die 30% toename in die variant die gisteren genoemd werd was op basis van modellen van het RIVM, niet op basis van sequencing.
Het is belangrijk waakzaam te blijven, uiteraard. Maar de reden dat we nu die avondklok en dat soort dingen hebben is -nogmaals- om te voorkomen dat het overspoelt.
Ergens snap ik het maar ik wil ook dingen als '< 2000 besmettingen = avondklok + 1 uur'. Zodra er beloningen tegenover zogenaamd 'goed gedrag' komen te staan krijg ik spontaan overal jeuk.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:50 schreef Celestien het volgende:
[..]
Het zou mijn - mentaal - in ieder geval helpen om iets van een toekomstperspectief te hebben. En dat hoeft echt niet het hang-de-vlag-maar-uit-scenario te zijn, maar - as ever - horen we vooral wat er níet goed gaat, wat er verbeterd moet worden en wat voor maatregelen ons evt nog meer boven het hoofd hangen. Niets om optimistisch van te worden.
Zie de eerdere post van @crystal_meth . Die stijging is uit de modellen, niet cijfers.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, die stijging blijkt uit de cijfers, de piek waar ze bang voor zijn komt uit de modellen,ven tot nu toe kloppen die als je de verwachte cijfers vervangt door de werkelijke cijfers.
[..]
Ja, daarom is het van belang zo snel mogelijk te vaccineren, voordat andere meer gevaarlijke varianten aantreden.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:56 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Dan zullen we nog wat gaan beleven want mutaties zullen bij wijze van spreken oneindig zijn.
Van ger rijkers die ze daar quoten ook niet hoor, die voorspelt giga evenementen alleen voor volgend jaar ipv dit jaar.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:53 schreef galantis het volgende:
[..]
Gelukkig is het niet één en al zwartkijkerij:
[..]
Noord-Koreaanse model.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:59 schreef Noek het volgende:
Wat voor maatregelen hangen nog boven ons hoofd dan?
Vanochtend werd op radio 1 uitgelegd dat men door RNA sequencing ziet dat de nieuwe variant stijgt en dat die stijging overeen komt met de modellen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 16:58 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zie de eerdere post van @:crystal_meth . Die stijging is uit de modellen, niet cijfers.
Ok, die heb ik niet gehoord. Dit is wat er op de site van het RIVM staat (van gisteren):quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Vanochtend werd op radio 1 uitgelegd dat men door RNA sequencing ziet dat de nieuwe variant stijgt en dat die stijging overeen komt met de modellen.
Hoe dat leest is dat ze 8,6% van de positieve testen gepakt hebben en daar de R van 1,27 overheen getrokken hebben.quote:De coronavariant, die in het Verenigd Koninkrijk en Ierland tot een zeer hoge toestroom aan patiënten in de ziekenhuizen heeft geleid, wint verder terrein in Nederland. Data van de kiemsurveillance** laten zien dat in de week van 4 t/m 10 januari, 8,6% van de positieve testen de meer besmettelijke Britse variant betrof. Met modellering wordt geschat dat van de mensen die afgelopen week (20 tot en met 26 januari) besmet werden, ruim een derde de Britse variant heeft.
Tja, maar gelukkig “hebben we wel iets gedaan!!”quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:01 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Verwacht je ook niet zeg. Had GommersGod weer gelijk.
Gommers: 'Helaas ziet het er nu naar uit dat extra maatregelen noodzakelijk zijn, waaronder een avondklok'quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:01 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Verwacht je ook niet zeg. Had GommersGod weer gelijk.
Ik zal mijn steentje bijdragen en elke week een feces sample opsturen voor preventief testenquote:Op woensdag 27 januari 2021 17:38 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Gommers: 'Helaas ziet het er nu naar uit dat extra maatregelen noodzakelijk zijn, waaronder een avondklok'
Oh.
Als ze dit meteen in China hadden gedaan, dan hadden we nu ook geen corona gedoe gehad, dus vind ik dit niet eens zo'n slechte oplossingquote:Op woensdag 27 januari 2021 17:00 schreef chratnox het volgende:
[..]
Noord-Koreaanse model.
9.13: 1 positieve test
9.18: 0 besmettingen
9.27: 1 positieve test
9.34: 0 besmettingen
Goh.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:01 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Verwacht je ook niet zeg. Had GommersGod weer gelijk.
Nadat hij vrij opzichtig werd teruggefloten de volgende dag ja.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:38 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Gommers: 'Helaas ziet het er nu naar uit dat extra maatregelen noodzakelijk zijn, waaronder een avondklok'
Oh.
Nationaliseren die bende. Het zou me niks verbazen als die vaccins in de UK zijn. Waarschijnlijk typisch dat graaigedrag van Big Pharma. Ze hebben heel wat uit te leggen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:44 schreef Discombobulate het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uidelijk-effect.html
Avondklok geen succes in Frankrijk.
Mwoah, I beg to differ.quote:"Dit stemt niet optimistisch", is de conclusie.
Dat heb ik hier al meerdere keren gepost (stond eerder al in een artikel), maar werd door velen ontkend hier. Maar nu altijd betrouwbare NOS erover bericht zal het dus toch wel kloppen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:01 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Verwacht je ook niet zeg. Had GommersGod weer gelijk.
Pfff, ongelooflijk.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
Eerder het graaigedrag van die arrogante Britten. Altijd 'ik, ik, ik', kutvolk. Hopelijk worden de UK nu zeer zware sancties opgelegd, met onder meer een handelsembargoquote:Op woensdag 27 januari 2021 17:46 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nationaliseren die bende. Het zou me niks verbazen als die vaccins in de UK zijn. Waarschijnlijk typisch dat graaigedrag van Big Pharma. Ze hebben heel wat uit te leggen.
Epic fail als dit zo is.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
Ajoh maakt het uit?quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
Ik hoop trouwens dat de EU in de contracten alles netjes heeft afgedicht en AZ zo nodig financieel kapot kan maken als dit zo door gaat.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
"even"quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:49 schreef Haags het volgende:
[..]
Ajoh maakt het uit?
We moeten gewoon NoG eVeN vOlHoUdEn
Kan niet misgaan!quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
We halen alle verloren tijd in, heeft Hugo vandaag gezegd.
vind je het erg als ik dit met 2 korrels zout neem ?quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
We halen alle verloren tijd in, heeft Hugo vandaag gezegd.
Zelfs al zou dat kloppen, heb je alsnog tijd verloren. Want "inhalen" bestaat niet in deze. Als we op datum X klaar zijn, had dat datum X - 20 dagen kunnen zijn als we nu al een maandje vol aan het prikken waren. Wat mogelijk was.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
We halen alle verloren tijd in, heeft Hugo vandaag gezegd.
Dat is natuurlijk geen voldongen feit.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:56 schreef Platinumgoat het volgende:
[..]
Zelfs al zou dat kloppen, heb je alsnog tijd verloren. Want "inhalen" bestaat niet in deze. Als we op datum X klaar zijn, had dat datum X - 20 dagen kunnen zijn als we nu al een maandje vol aan het prikken waren.
In theorie zou het idd kunnen dat vanwege een gebrek aan vaccins je toch niet eerder klaar had kunnen zijn dan datum X. Maar zoals we nu al zien komen er in Q2 & Q3 meer dan de benodigde vaccins binnen, dus kun je er op rekenen dat dat wel het geval gaat zijn.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:57 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk geen voldongen feit.
Het is ook het vaccin met de meeste investeerders dus misschien hebben ze gewoon teveel hooi op hun vork genomen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
Dan is het nog steeds geen voldongen feit. Eerder beginnen met vaccineren betekent niet per definitie dat je eerder klaar bent of dat je eerder op punt X bent.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:00 schreef Platinumgoat het volgende:
[..]
In theorie zou het idd kunnen dat vanwege een gebrek aan vaccins je toch niet eerder klaar had kunnen zijn dan datum X. Maar zoals we nu al zien komen er in Q2 & Q3 meer dan de benodigde vaccins binnen, dus kun je er op rekenen dat dat wel het geval gaat zijn.
maar zoals het nu gaat in NL wel, en ze gaan in de loop van februari opschalen naar maar liefst 200.000 per weekquote:Op woensdag 27 januari 2021 18:04 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dan is het nog steeds geen voldongen feit. Eerder beginnen met vaccineren betekent niet per definitie dat je eerder klaar bent of dat je eerder op punt X bent.
Als een maatregel niet werkt, dan is die niet streng genoeg.quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:44 schreef Discombobulate het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uidelijk-effect.html
Avondklok geen succes in Frankrijk.
wat een schande, stuur dan alle EU experts er naar toe om het op te lossenquote:Op woensdag 27 januari 2021 17:43 schreef Predator40 het volgende:
AZ wil/kan maar 25% leveren van de afgesproken vaccins in Q1, NOG minder dus ....
staat in verschillende nieuwsbronnen vandaag.
welke vaccin doen ze in Israël?quote:Op woensdag 27 januari 2021 17:46 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nationaliseren die bende. Het zou me niks verbazen als die vaccins in de UK zijn. Waarschijnlijk typisch dat graaigedrag van Big Pharma. Ze hebben heel wat uit te leggen.
200.000 per week in de loop van februari is voldoende om bijna 50% van de ziekenhuisopnames per eind maart af te laten nemen. Het lijkt me niet aannemelijk dat er dan ineens allemaal 50- komt te liggen, dus dat zou oké zijn.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:07 schreef Predator40 het volgende:
[..]
maar zoals het nu gaat in NL wel, en ze gaan in de loop van februari opschalen naar maar liefst 200.000 per week
400 miljard?quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:15 schreef crystal_meth het volgende:
AstraZeneca heeft een jaarlijkse omzet van ongeveer 400 miljard $. Dan nemen ze wel een risico met dit gedoe, reputatieschade alleen zou hen reeds meer kunnen kosten dan wat het vaccin kan opleveren. Bvb doordat een klein deel van de dokters in Europa minder vaak AZ medicijnen voorschrijven.
Linkje naar route?quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef AdVictoriamN7 het volgende:
Kabinet komt met route uit lockdown: eerst scholen open, dan avondklok weg, daarna winkels open
Horeca nog langer wachtenDat wordt echt pas tegen de zomer aan.
https://www.gelderlander.(...)nkels-open~a4ea60f9/quote:
Oké en bij hoeveel besmettingen/IC, ziekenhuisopnames begint deze route?quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef AdVictoriamN7 het volgende:
Kabinet komt met route uit lockdown: eerst scholen open, dan avondklok weg, daarna winkels open
Horeca nog langer wachtenDat wordt echt pas tegen de zomer aan.
Je dacht toch niet dat ze dat erbij gingen zeggen? Straks kunnen we Rutte nog ergens op afrekenen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:35 schreef Haags het volgende:
[..]
Oké en bij hoeveel besmettingen/IC, ziekenhuisopnames begint deze route?
Gewoon kapper bellen. Die komen graag thuis 'koffie drinken'quote:
quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef AdVictoriamN7 het volgende:
Kabinet komt met route uit lockdown: eerst scholen open, dan avondklok weg, daarna winkels open
Horeca nog langer wachtenDat wordt echt pas tegen de zomer aan.
https://www.ad.nl/politie(...)nkels-open~a4ea60f9/quote:De signaalwaarden voor versoepelingen zijn nog niet in zicht: volgens een Catshuisnotitie van dit najaar is een ‘eerste versoepelingsstap’ logisch als er een week lang minder dan tien IC-opnames per dag zijn, en is het verder loslaten van restricties mogelijk bij minder dan drie IC-opnames. Momenteel moeten de intensive care-afdelingen dagelijks gemiddeld dertig nieuwe patiënten opnemen.
“Oh hee, en je kreeg nog ¤25 van me voor iets compleet ongerelateerd aan de knipbeurt. Fijne dag nog!”quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:37 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gewoon kapper bellen. Die komen graag thuis 'koffie drinken'
In het artikel staat iets van eerste versoepelingen bij minder dan 10 IC opnames, een week lang.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:35 schreef Haags het volgende:
[..]
Oké en bij hoeveel besmettingen/IC, ziekenhuisopnames begint deze route?
Volgens wikipedia hadden ze in 2019 een jaaromzet van 24,4 miljard dollar en een winst van 1,2 miljard dollar.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef Zwansen het volgende:
[..]
400 miljard?
Dat zou meer zijn dan Apple en Microsoft samen, de 2 grootste bedrijven ter wereld.
Gewoon even de wet overtreden. Wat maakt het uit dat in Nederland de beperkende maatregelen nog langer moeten duren doordat allerlei asocialen zich niet aan de maatregelen houden, als jouw haar maar goed zich toch.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:37 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gewoon kapper bellen. Die komen graag thuis 'koffie drinken'
Ik heb het aardig lang volgehouden, maar hier komt zaterdag toch echt de kapper langs.quote:
Dat zat het al een tijdje niet meerquote:Op woensdag 27 januari 2021 18:41 schreef rutger05 het volgende:
[..]
als jouw haar maar goed zich toch.
Ik noem mijn uitgroei gewoon "ombré"quote:
Tenzij die Britse variant, of tenminste de verwachtingen die "men" heeft van de besmettelijkheid ervan, nog roet in het eten gaat gooien.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:46 schreef MissionPhailed het volgende:
Afgaande op de recentste besmettingscijfers ga ik ervan uit dat per 9 februari de avondklok verleden tijd is én dus een gedeelte van de scholen openen. Het dieptepunt van de gehele Coronacrisis (24 en 25 januari toch wel) laten we geleidelijk achter ons en in februari zouden we weleens de eerste aanzet kunnen zien tot uiteindelijke normalisering.
Niet te vroeg juichen, 9 feb. veel te vroeg. 8 feb. is er nieuws over een "mogelijk nieuwe" Zimbabwaanse mutatie, die "eventueel" tussen 10 en 250% besmettelijker kan zijn.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:46 schreef MissionPhailed het volgende:
Afgaande op de recentste besmettingscijfers ga ik ervan uit dat per 9 februari de avondklok verleden tijd is én dus een gedeelte van de scholen openen. Het dieptepunt van de gehele Coronacrisis (24 en 25 januari toch wel) laten we geleidelijk achter ons en in februari zouden we weleens de eerste aanzet kunnen zien tot uiteindelijke normalisering.
Ga daar maar vanuit.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Tenzij die Britse variant, of tenminste de verwachtingen die "men" heeft van de besmettelijkheid ervan, nog roet in het eten gaat gooien.
Eind december was dit nog 10%.quote:Op basis van de huidige cijfers, schat het RIVM dat afgelopen week ongeveer een derde van de besmettingen werd veroorzaakt door de Britse variant. Naar verwachting wordt in de loop van februari de meerderheid van de besmettingen veroorzaakt door deze variant.
De avondklok moet wat betreft de Britse variant de R dus nog minimaal 0,27 naar beneden brengen. En aangezien dat onwaarschijnlijk is, zullen de besmettingen binnen korte termijn wel weer gaan stijgenquote:Op 8 januari lag ‘de R’ van de Britse variant op 1,27, wat wil zeggen dat een besmet persoon gemiddeld 1,27 andere mensen besmet. De R van het oude virus lag gemiddeld op 0,89: een verschil van 40 procent.
Goh.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:01 schreef JosMert het volgende:
Wat vinden we van dit nieuws?
'Franse avondklok heeft geen duidelijk effect'
https://nos.nl/l/2366215
BNWquote:Op woensdag 27 januari 2021 19:01 schreef JosMert het volgende:
Wat vinden we van dit nieuws?
'Franse avondklok heeft geen duidelijk effect'
https://nos.nl/l/2366215
Woepsquote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef Zwansen het volgende:
[..]
400 miljard?
Dat zou meer zijn dan Apple en Microsoft samen, de 2 grootste bedrijven ter wereld.
Ik laat mijn haar mooi groeien. Sinds 25 kan ik eindelijk weer headbangen. Bovendien vindt mijn vrouw mannen met lang haar veel sexierquote:Op woensdag 27 januari 2021 18:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik heb het aardig lang volgehouden, maar hier komt zaterdag toch echt de kapper langs.
Wie had dat nou verwacht ?quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:01 schreef JosMert het volgende:
Wat vinden we van dit nieuws?
'Franse avondklok heeft geen duidelijk effect'
https://nos.nl/l/2366215
quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:26 schreef AdVictoriamN7 het volgende:
Kabinet komt met route uit lockdown: eerst scholen open, dan avondklok weg, daarna winkels open
Horeca nog langer wachtenDat wordt echt pas tegen de zomer aan.
De insinuatie dat zij dat in de hand hebben en naar believen inzetten zoals zij willen, vind ik echt niet oké. We zitten niet in deze toestand omdat zij dat leuk vinden. Je kunt het met de maatregelen al dan niet eens zijn, of de termijn waarop verwacht kan worden dat ze verdwijnen, maar het is niet om te pesten of vanuit dictatoriaal gedrag.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Je dacht toch niet dat ze dat erbij gingen zeggen? Straks kunnen we Rutte nog ergens op afrekenen.
Als het mag van Mark en Jaap, dan mogen we weer buiten spelen. En anders niet.
Hoe kan de NOS zulk nieuws nou brengen man, daar is de staat toch helemaal niet blij meequote:Op woensdag 27 januari 2021 19:01 schreef JosMert het volgende:
Wat vinden we van dit nieuws?
'Franse avondklok heeft geen duidelijk effect'
https://nos.nl/l/2366215
Haha weer niet goedquote:Op woensdag 27 januari 2021 19:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
Die routekaarten van het kabinet kennen we nu wel. Hoe lang zal deze stand houden?
Maar ook wel logisch ook. In een kroeg heb je veel meer contactmomenten dan in een winkel. En scholen zijn toch wel erg belangrijk maatschappelijk gezien.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
https://www.gelderlander.(...)nkels-open~a4ea60f9/
Kort samengevat gaat dat wat het laatste is ingevoerd er ook als eerste weer af, en het OMT heeft een heel groot rempedaal.
Als ik cafébaas was, dan zou ik slecht slapen vannacht.
Het is ook vrij logisch nadenken. Mensen verzetten hun bezoek naar een ander tijdstip naar vrienden en familie voor de avondklok. Tsja.quote:
Dan blijft er nog heel veel horeca over waar met geen woord over wordt gerept.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:13 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Maar ook wel logisch ook. In een kroeg heb je veel meer contactmomenten dan in een winkel. En scholen zijn toch wel erg belangrijk maatschappelijk gezien.
Dat bedoel ik.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:13 schreef JosMert het volgende:
[..]
Het is ook vrij logisch nadenken. Mensen verzetten hun bezoek naar een ander tijdstip naar vrienden en familie voor de avondklok. Tsja.
En het effect van de avondklok is daar sowieso lastig te meten, omdat overdag nog alles open is. Dus mensen gaan overdag winkelen en eten.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:13 schreef JosMert het volgende:
[..]
Het is ook vrij logisch nadenken. Mensen verzetten hun bezoek naar een ander tijdstip naar vrienden en familie voor de avondklok. Tsja.
Meer stress, mensen langer opgehokt, nog minder bewegen, heel positief allemaal.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:13 schreef JosMert het volgende:
[..]
Het is ook vrij logisch nadenken. Mensen verzetten hun bezoek naar een ander tijdstip naar vrienden en familie voor de avondklok. Tsja.
Ik zeg niet dat ze het leuk vinden. Ik zeg dat ze uit politieke overwegingen weigeren om de bevolking écht perspectief te geven. Doordat er niets wordt vastgelegd (hé, waar kennen we dat toch van bij Rutte) blijven we compleet afhankelijk van een ondemocratisch overleg. Dit heeft net zo veel zin als helemaal geen routekaart bekend maken, en dat weet Rutte ook.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:11 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De insinuatie dat zij dat in de hand hebben en naar believen inzetten zoals zij willen, vind ik echt niet oké. We zitten niet in deze toestand omdat zij dat leuk vinden. Je kunt het met de maatregelen al dan niet eens zijn, of de termijn waarop verwacht kan worden dat ze verdwijnen, maar het is niet om te pesten of vanuit dictatoriaal gedrag.
Nou, dan doen we ook maar een bezoekverbod overdag. Kan niet anders.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:13 schreef JosMert het volgende:
[..]
Het is ook vrij logisch nadenken. Mensen verzetten hun bezoek naar een ander tijdstip naar vrienden en familie voor de avondklok. Tsja.
Dat gejank om perspectief steeds.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ze het leuk vinden. Ik zeg dat ze uit politieke overwegingen weigeren om de bevolking écht perspectief te geven. Doordat er niets wordt vastgelegd (hé, waar kennen we dat toch van bij Rutte) blijven we compleet afhankelijk van een ondemocratisch overleg. Dit heeft net zo veel zin als helemaal geen routekaart bekend maken, en dat weet Rutte ook.
Belachelijke onrealistische verwachtingen/eisen hebben ze daar. Imo.quote:Op woensdag 27 januari 2021 18:37 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)nkels-open~a4ea60f9/
Tegen de tijd dat de scholen weer open kunnen zitten we al bijna in de meivakantie.
Tijd voor extra maatregelen zodat het harder daalt.
Gelukkig leren we nu van Frankrijk dat die avondklok ontzettend helptquote:Op woensdag 27 januari 2021 19:24 schreef Da_Sandman het volgende:
Je ziet het toch nu al. De cijfers dalen, maar ze zien een besmettelijkere variant naderen. Dus nemen ze extra maatregelen. Halve land te klein want als de cijfers zouden dalen zouden we gaan versoepelen.
Ik wist wel dat dit punt weer te moeilijk zou zijnquote:Op woensdag 27 januari 2021 19:26 schreef Haags het volgende:
[..]
Gelukkig leren we nu van Frankrijk dat die avondklok ontzettend helpt
Wat écht helpt is als mensen eens lekker thuis zouden blijven ipv elkaar overdag op te zoeken nu het 's avonds niet mag.quote:Op woensdag 27 januari 2021 19:26 schreef Haags het volgende:
[..]
Gelukkig leren we nu van Frankrijk dat die avondklok ontzettend helpt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |