https://viruswaanzin.nl/quote:Laten we er alles aan doen om de regering duidelijk te maken dat onze grens bereikt is. Zeg NEE tegen de spoedwet, zeg JA tegen het normaal zoals we dat kenden. En laten we dit oude normaal een betere invulling geven.
Laat je horen, sluit je aan, zorg dat je erbij bent, zodat we dit samen tot een onvergetelijke samenkomst maken voor onze toekomst!
DIT WILLEN WE
DIT NIET
X GEEN spoedwet
X GEEN inperking van grondwettelijke vrijheden
X GEEN 1,5 meter samenleving
X GEEN gebruik van de term ‘het nieuwe normaal’
X GEEN maatregelen zonder wetenschappelijke basis buiten
crisissituaties
X GEEN censuur
DIT WEL
V Per direct stopzetten van huidige maatregelen
V Het normale leven weer oppakken
V De economie weer maximaal aan de gang krijgen
V 100% transparante informatievoorziening van RIVM & overheid
V Een open debat over het gevoerde en te voeren beleid
V Een parlementaire enquête
V Een optimale voorbereiding op een eventuele nieuwe
Kom op voor je vrijheid, je rechtenen het leven
Uit angst voor het nog onbekende Covid-19 virus ging Nederland medio maart in lockdown. De maatregelen zorgden voor ingrijpende beperkingen van onze vrijheden. Ook al waren ze minder zwaar dan in sommige andere landen. Met de beelden uit Bergamo en Spanje op het netvlies, offerden we onze vrijheid tijdelijk op om overbelasting van de IC’s te voorkomen. En om verdere verspreiding van het virus in te dammen.
Vraagtekens aanpak
Sindsdien is er veel gebeurd; de druk op de IC’s is er al weken niet meer, de termen ‘het nieuwe normaal’ en ‘de 1,5 meter maatschappij’ zijn geïntroduceerd, complete sectoren dreigen te verdwijnen, de minister spreekt over een vaccin als enige oplossing en nog veel meer. Ook zijn er verschillende maatregelen genomen die ondanks een gebrek aan wetenschappelijke onderbouwing zijn doorgevoerd en verplicht gesteld. Het omgekeerde is zelfs het geval; er stapelt zich meer en meer bewijs op waardoor er grote vraagtekens geplaatst mogen worden bij de gekozen aanpak en de bijbehorende maatregelen.
Geen spoedwet met maatregelen zonder onderbouwing effectiviteit
De maatregelen en richtlijnen – ZONDER wetenschappelijke onderbouwing van de effectiviteit – dreigen een permanent karakter te krijgen nu het kabinet werkt aan een spoedwet om deze maatregelen wettelijk te verankeren. Dit kunnen we en zullen we NIET laten gebeuren.
Het nieuwe normaal = NIET Normaal
Hoe serieus het virus ook genomen dient te worden; aan onze grondrechten mag en kan niet getornd worden. Deze mogen NIET structureel worden aangetast. Bovendien is er niets normaals aan ‘het nieuwe normaal’ en ‘de 1,5 meter samenleving’. Het druist volledig in tegen de menselijke natuur.
En daarom komen we, hopelijk ook met jou, op 21 juni bij elkaar om de overheid te laten weten dat we de wetswijziging en het ‘nieuwe normaal’ NIET accepteren. In plaats daarvan gaan we SAMEN TERUG NAAR NORMAAL.
Niet alleen omdat we dit willen. Ook omdat er geen onderbouwde reden is om dit niet te doen.
En wat je zei! Op grond van de noodverordeningquote:
Die mag weer een nachtje overnachten VAN ONZE BELASTINGCENTEN!quote:Op zondag 17 januari 2021 17:05 schreef Starhopper het volgende:
Livestream vanuit de groep aangehouden personen![]()
https://www.facebook.com/revrouwlutie/videos/517422399220835
Is dat niet die duitse streamer? Katja ofzoquote:Op zondag 17 januari 2021 17:09 schreef Tourniquet het volgende:
Ik hoor ook mensen Duits praten. Waar bemoeien die zich mee?
Oh dat zou kunnen.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:10 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Is dat niet die duitse streamer? Katja ofzo
Het is toch strafbaar om je als arts voor te doen als je dat niet bent? Kleine gok dat deze opa met zijn heks geen arts is.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:10 schreef Smack10 het volgende:
Er ligt niemand op de IC volgens de oude huisarts.
Deze mensen zijn geen ontkenners, maar rijp voor het gesticht.![]()
![]()
Die van onrechttv zei dat katja er tussen staat iddquote:
Die zat duidelijk in een soort waan, best treurig.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:12 schreef GS-Raw het volgende:
[..]
Het is toch strafbaar om je als arts voor te doen als je dat niet bent? Kleine gok dat deze opa met zijn heks geen arts is.
Iemand zei het net ook tegen Video in Verzet. Geen idee wie Katja is, weleens iets van gezien op het Malieveld.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:14 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Die van onrechttv zei dat katja er tussen staat idd
Altijd top uitzendingquote:
Ja, dat was die vrouw van onrechttvquote:Op zondag 17 januari 2021 17:15 schreef StephanL het volgende:
[..]
Iemand zei het net ook tegen Video in Verzet. Geen idee wie Katja is, weleens iets van gezien op het Malieveld.
[..]
Altijd top uitzending
Zij zelf. Ze rookt sjag en jointjes als een ketterquote:Op zondag 17 januari 2021 17:23 schreef vipergts het volgende:
Bij de revrouwlutie stream is iemand goed aan het hoesten.
Straks pakken ze haar ook nog op drugsbezitquote:Op zondag 17 januari 2021 17:26 schreef StephanL het volgende:
[..]
Zij zelf. Ze rookt sjag en jointjes als een ketter
Maar een vaccin is eng zeker.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:26 schreef StephanL het volgende:
[..]
Zij zelf. Ze rookt sjag en jointjes als een ketter
Wat een fotoquote:Op zondag 17 januari 2021 17:36 schreef Smack10 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gelukkig is ze betrouwbaar, integer, moedig en verbindend zoals ze net weer even zei over zichzelf.![]()
Goeie tv dit, jammer van de besmettingen en de avondklok wat er uit voort komt.
Homeopatische arts.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:37 schreef Starhopper het volgende:
Die arts is gevonden! Gaat om Piet van Herten:
https://potkaars.nl/blog/(...)chten-kan-verwachten
Zijn website:quote:
quote:Aanvankelijk heb ik als wiskundeleraar in het middelbaar onderwijs gewerkt. Na een zeer ernstige ziekte en genezing door homeopathie ben ik me gaan verdiepen in deze vorm van alternatieve geneeskunst. Na een tiental jaren praktijk als homeopatisch genezer heb ik van 1995 tot 2001 aan de Universiteit Maastricht de opleiding tot regulier arts met goed gevolg afgelegd.
Ik ben dus nu arts die ook homeopatisch werkt, u maakt zelf de keuze. Indien er mijns inziens verder onderzoek nodig is, zal ik dat zelf doen: suiker, urine, bloeddruk e.a.. Vaak zal ik echter ook patiënten doorverwijzen naar het reguliere circuit voor verdere testen.
Ik wens u een vruchtbare en prettige samenwerking toe en hoop uw leven te kunnen verrijken.
Piet van Herten
https://www.artshomeopaat.nl/index.php?id=cv
quote:
Altijd weer die Jensen, ik zie een complot.quote:Piet van Herten is 75 jaar, homeopathisch arts en nu in de corona crisis is hij voor het eerst van zijn leven ‘activist’. Piet kwam naar de Potkaars studio in zijn Jensen t-shirt en vertelde daar het verhaal van mensen met post traumatische stress, …
#JeSuisViderequote:
Dit is dan wel weer een leuke opmerking.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:43 schreef Wegenbouwer het volgende:
Alle demonstraties zijn gelijk, maar de een is meer gelijk dan de ander.
BLM
https://twitter.com/RdeB0(...)197891764226/photo/1
Vandaag
https://twitter.com/BobHGL/status/1350815536322633728
Het werk van vandaag had bij BLM ook absoluut gemogen inderdaad.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:43 schreef Wegenbouwer het volgende:
Alle demonstraties zijn gelijk, maar de een is meer gelijk dan de ander.
BLM
https://twitter.com/RdeB0(...)197891764226/photo/1
Vandaag
https://twitter.com/BobHGL/status/1350815536322633728
Of een zaterdagje naar Parijsquote:Op zondag 17 januari 2021 17:45 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dit is dan wel weer een leuke opmerking.![]()
[ twitter ]
quote:BEWIJS
Op veler verzoek: Hoe tuinboon Michel 850 euro gedoneerd geld aan vliegtuigboer betaalde
Het was een heerlijk spektakel this afternoon op het Museumplein.
Waar al die wapwouzen dachten, de actie der acties op touw te hebben gezet, vlogen we met het hele team lachend over het mierennest heen met een sleep die de tikkie fruitvliegen nog lang zullen heugen.
Inmiddels weten ook verschillende nieuwsfiguurtjes ons te bereiken. En die willen natuurlijk bewijs.
Uiteraard doen wij ons huiswerk WEL, in tegenstelling tot al die flapjanussen die zogezegd 17 miljoen Nederlanders vertegenwoordigen (Waarvan er ook ongeveer 17 miljoen gewoon vanaf de bank, geen fock idee hadden wat er zich afspeelde in de Museumspeeltuin).
Kijk en oordeel, geruchten worden feiten en wij gaan nog ff een frikandelletje scoren.
Je Suis Videre
Download de hele shit zelf via de enigszins overbelaste WeTransfer server: https://wetransfer.com/do(...)0210117155741/cf1687
https://videre.fail/bewijs/
In het BNW topic word deze 'arts' met gejuich ontvangen:quote:Op zondag 17 januari 2021 17:55 schreef Bluesdude het volgende:
vanmiddag bij het Museumplein de arts die zei dat er niemand op de IC ligt en dat artsen die cijfers faken, die faken alles.
[ twitter ]
quote:Op zondag 17 januari 2021 17:50 schreef controlaltdelete het volgende:
Maar even zo de link...
https://www.instagram.com/tv/CKJsFeanmZJ/?igshid=5n9a7cgctsij
Man van bijna 80 en arts legt even uit wat hier nu echt speelt!
Heeft ze ook niet zelf bedacht... Dat zijn de 'kernwaarden' van de politie.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:36 schreef Smack10 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gelukkig is ze betrouwbaar, integer, moedig en verbindend zoals ze net weer even zei over zichzelf.![]()
Goeie tv dit, jammer van de besmettingen en de avondklok wat er uit voort komt.
Onbegrijpelijk hoe diep de rabbithole gaat. Experts worden niet geloofd, waar een enkele homeopatische (pseudowetenschap) arts ineens wel?quote:Op zondag 17 januari 2021 18:07 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
In het BNW topic word deze 'arts' met gejuich ontvangen:
[..]
Handboeien zijn verbindend welquote:Op zondag 17 januari 2021 18:28 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Heeft ze ook niet zelf bedacht... Dat zijn de 'kernwaarden' van de politie.
Hahahaha!!quote:Op zondag 17 januari 2021 18:48 schreef ETA het volgende:
haha, een van de ingesloten gasten maakt zich zorgen, zijn auto staat in de parkeergarage.... Nog een keer 55 euro aan parkeerkosten boven op de boete
Spijker op de kop dit.quote:Op zondag 17 januari 2021 18:33 schreef ETA het volgende:
[...]
Vaak onsuccesvolle mensen in het leven, die hierdoor toch het gevoel te hebben dat ze bij een exclusief groepje horen dat boven de rest staat (zie afgunst in de livestream van wappievrouw over de bewoners die naast het vondelpark wonen).
Echte tokkies zitten de hele thuis bier te drinken van hun uitkering -> perfect gedrag tijdens Coronaquote:Op zondag 17 januari 2021 18:50 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Als ik tokkies zeg, dan beledig ik tokkies. Daarom zeg ik niets.
Jaquote:Op zondag 17 januari 2021 19:01 schreef StephanL het volgende:
Die Eldor op Onrecht TV en Revrouwlutie schreeuwen tegen elkaar
Dit soort personen zijn de tokkies die in het cafe voor elk rondje beschikbaar zijn behalve voor de gene die ze zelf moeten betalen en dat rondje dan op de barman proberen af te schuiven.quote:Op zondag 17 januari 2021 18:56 schreef ETA het volgende:
[..]
Echte tokkies zitten de hele thuis bier te drinken van hun uitkering -> perfect gedrag tijdens Corona
Zou ook strafbaar moeten zijn. Als je pers bent, ben je daar om verslag te doen, nu waren ze zelf aan het demonstreren en probeerden ze persvrijheid te misbruiken.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:04 schreef Starhopper het volgende:
Ze is boos dat de politie schijt heeft aan haar zelfgemaakte perskaart
Valsheid in geschriften danwel fraude plegen is toch ook strafbaar? Of het verstandig is om er ook een zaak van te maken is een tweede, dat lijkt me meer koren op de molen voor de persoon in kwestie dan een effectieve aanpak van het probleem.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:09 schreef ETA het volgende:
[..]
Zou ook strafbaar moeten zijn. Als je pers bent, ben je daar om verslag te doen, nu waren ze zelf aan het demonstreren en probeerden ze persvrijheid te misbruiken.
Door misbruik, breng je juist persvrijheid in het geding.
Hij staat in het BIG register. Ik zoek het even op eerder in dit topicquote:Op zondag 17 januari 2021 19:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
https://www.artshomeopaat.nl/
'Arts' gespot
Homeopathie
Ook regulier arts volgens hem zelf. Maar moet je dan niet aangesloten zijn bij een register om erkend te zijn? Die alleen dat hij bij een homeopathie club zit.
Uit het draadje in post 43:quote:Op zondag 17 januari 2021 19:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
https://www.artshomeopaat.nl/
'Arts' gespot
Homeopathie
Ook regulier arts volgens hem zelf. Maar moet je dan niet aangesloten zijn bij een register om erkend te zijn? Die alleen dat hij bij een homeopathie club zit.
En dan mag je bij hem kiezen zogenaamd uit reguliere of homeopathische medicatie. Levensgevaarlijk kan dat zijn met zo'n wappie. Waar kan je een klacht indienen?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:14 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Uit het draadje in post 43:
[ twitter ]
bij de verzekeraar?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
En dan mag je bij hem kiezen zogenaamd uit reguliere of homeopathische medicatie. Levensgevaarlijk kan dat zijn met zo'n wappie. Waar kan je een klacht indienen?
met die thumbnail laat je duidelijk zie dat je "pers" bent en niet een wappie.....quote:Op zondag 17 januari 2021 19:18 schreef Starhopper het volgende:
Heeft iemand een link naar de stream van katja?
Edit: gevonden. Maar ze moest haar live uitzetten van de politie
Die laatste minuutquote:Op zondag 17 januari 2021 19:18 schreef Starhopper het volgende:
Heeft iemand een link naar de stream van katja?
Edit: gevonden. Maar ze moest haar live uitzetten van de politie
Heerlijke beeldenquote:Op zondag 17 januari 2021 17:45 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dit is dan wel weer een leuke opmerking.![]()
[ twitter ]
Inspectie Gezondheidszorg en Jeugdquote:Op zondag 17 januari 2021 19:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
En dan mag je bij hem kiezen zogenaamd uit reguliere of homeopathische medicatie. Levensgevaarlijk kan dat zijn met zo'n wappie. Waar kan je een klacht indienen?
Oma willie's wappiehoekje, audire of videre op twitterquote:Op zondag 17 januari 2021 19:26 schreef amsoor het volgende:
Is er ergens misschien een 'best of viruswappies' compilatie te zien?
@desektevanengel ook ff meepakken.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Oma willie's wappiehoekje, audire of videre op twitterDan mis je niets. En sinds vandaag heeft videre ook een website: https://videre.fail/
Oohja! Hoe kan ik die vergetenquote:Op zondag 17 januari 2021 19:32 schreef AchJa het volgende:
[..]
@:desektevanengel ook ff meepakken.
https://twitter.com/desektevanengel
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
manmanmanquote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
https://youtube.com/channel/UCaaMmLuMk7f0T46wDHJTgWwquote:Op zondag 17 januari 2021 19:26 schreef amsoor het volgende:
Is er ergens misschien een 'best of viruswappies' compilatie te zien?
Als 'volwassene' er als een meisje van 15 met je telefoontje achteraan lopen, man man manquote:Op zondag 17 januari 2021 19:37 schreef StephanL het volgende:
https://twitter.com/yogasnuiver/status/1350815528072474624
Gelukkig vallen ze niet op met ze allen. Alleen in een bewegende menigte vallen ze niet zo op.
Op de manier waarop men er in dat filmpje over praat lijkt het meer op rellen om te rellen ipv een demonstratie tegen ingezet beleid.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
Lijkt wel op engelquote:Op zondag 17 januari 2021 19:39 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gast bovenop de ME bus is wel grappig
Jaquote:Op zondag 17 januari 2021 19:40 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Als 'volwassene' er als een meisje van 15 met je telefoontje achteraan lopen, man man man
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef vipergts het volgende:
Is er eenclip van die hippie tante die van d'r fiets getikt werd.
Goed item wel. Timmert goed aan de weg dit kanaalquote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
Die gast op 11:55 staat er goed op gelukkig. Zijn moeder zal trots op hem zijn, wat een teringdebiel zeg.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
Heb vandaag geen livestream gekeken of zo, maar het was natuurlijk allemaal de schuld van de romeo's en niet van de vreedzame demonstranten zelf. Of heb ik nu helemaal bij het verkeerde eind?quote:Op zondag 17 januari 2021 16:59 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik vind het raar om 'wij zijn vreedzaam' te schreeuwen.
Als je een inteview krijgt met een boze mevrouw die van haar fiets afgetrapt is omdat ze toevallig fietste in een gebied waar een noodverordening gold zegt dat al genoeg denk ik.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:10 schreef Chia het volgende:
[..]
Heb vandaag geen livestream gekeken of zo, maar het was natuurlijk allemaal de schuld van de romeo's en niet van de vreedzame demonstranten zelf. Of heb ik nu helemaal bij het verkeerde eind?
DAT HEBBE WE GEZIEN DAT STAAT OP DUH LIVE!quote:Op zondag 17 januari 2021 20:11 schreef StephanL het volgende:
Nog meer genot
Was ook te zien bij AT5 van boven
Wat een volk, manmanman....quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
Die gast op 4:00
eigenlijk al deze mensenmannetje op de fiets e.d.
Hey die fietsmevrouw is hier ook te zien volgens mij (o.a. 2:56). Als zij het inderdaad is zie ik haar meerdere malen tegen de ME blijven tetteren (volgens mij 3:35 weer) terwijl ze haar fiets al lang heeft.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:11 schreef StephanL het volgende:
Nog meer genot
Was ook te zien bij AT5 van boven
En nu wachten op de reacties op het vliegtuig van viderequote:Op zondag 17 januari 2021 20:18 schreef StephanL het volgende:
Tis weer mooi geweest voor vandaag, was genieten
Dat zijn BIG-registratie maar snel ongedaan gemaakt mag worden.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:16 schreef Starhopper het volgende:
De arts was net te zien bij het NOS journaal
Het is net Kees...quote:Op zondag 17 januari 2021 20:11 schreef StephanL het volgende:
Nog meer genot
Was ook te zien bij AT5 van boven
Mevrouw Pippen is wel normaal?quote:Op zondag 17 januari 2021 20:28 schreef PippenScottie het volgende:
Oh God, een vriendin van mevrouw Pippen was ook bij die demo. We hebben haar de afgelopen maanden zien afglijden richting wappie territorium. De laatste paar keer dat we haar zagen kon ze ook nergens anders over praten. Niet eens over haar eigen kind, of over hoe het met ons gaat. Alleen maar complot dit, complot dat. Alles wordt er ook bij gehaald. Toeslagenaffaire zelfs.
Jammer wel om dat zo te zien. Ik ben eigenlijk bang dat we haar ‘kwijt’ zijn.
*Honden komen erbij*quote:Op zondag 17 januari 2021 20:11 schreef StephanL het volgende:
Nog meer genot
Was ook te zien bij AT5 van boven
Zie ze huilen dan als ze slaanquote:Op zondag 17 januari 2021 20:11 schreef StephanL het volgende:
Nog meer genot
Was ook te zien bij AT5 van boven
Kiek die blik in zijn ogen!!! Die blik!!!!quote:Op zondag 17 januari 2021 20:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
*Honden komen erbij*
Dierenbeuluhhhh
Nederlandse Karen “vieze vuile gore tyfuslijers”quote:Op zondag 17 januari 2021 20:50 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zie ze huilen dan als ze slaan![]()
![]()
![]()
Moet je maar niet met je grote bek vooraan staan
"Ik la muh nie slaan!!!'.....quote:Op zondag 17 januari 2021 20:50 schreef Starhopper het volgende:
Zie ze huilen dan als ze slaan![]()
![]()
![]()
Moet je maar niet met je grote bek vooraan staan
Typisch mensen die niet eerder met ME etc te maken hebben gehad. Die hebben nog de illusie dat die net als de wijkagent eerst een gesprekje met je aangaan.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:53 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Nederlandse Karen “vieze vuile gore tyfuslijers”
20 seconden later “heb een beetje respect in je kop”
![]()
Allemaal afvoeren
Dat was wel opvallend jaquote:Op zondag 17 januari 2021 20:55 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Typisch mensen die niet eerder met ME etc te maken hebben gehad. Die hebben nog de illusie dat die net als de wijkagent eerst een gesprekje met je aangaan.
Lief he
Daar verlies je dus weinig aan.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:28 schreef PippenScottie het volgende:
Oh God, een vriendin van mevrouw Pippen was ook bij die demo. We hebben haar de afgelopen maanden zien afglijden richting wappie territorium. De laatste paar keer dat we haar zagen kon ze ook nergens anders over praten. Niet eens over haar eigen kind, of over hoe het met ons gaat. Alleen maar complot dit, complot dat. Alles wordt er ook bij gehaald. Toeslagenaffaire zelfs.
Jammer wel om dat zo te zien. Ik ben eigenlijk bang dat we haar ‘kwijt’ zijn.
Nee, dit is iemand die ze al bijna dertig jaar kent. Iemand met een dochtertje van een jaar.quote:
Op rustige momenten kan dat ook prima. Was ook te zien op bijv de livestream van A'dam. Maar als de helmen zijn opgezet, dan moet je dat niet doen. En vaak gaan ze pas in "gesprek" als de eerste klappen zijn gevallen.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:55 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Typisch mensen die niet eerder met ME etc te maken hebben gehad. Die hebben nog de illusie dat die net als de wijkagent eerst een gesprekje met je aangaan.
Lief he
In de jaren 80 waren ze te jong, in de jaren 90 waren ze geen voetbalsupporters en daarna waren ze ouders.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:55 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Typisch mensen die niet eerder met ME etc te maken hebben gehad. Die hebben nog de illusie dat die net als de wijkagent eerst een gesprekje met je aangaan.
Lief he
Omdat mensen nu al bijna een jaar in een bubbel zitten, spelen de algoritmes van bepaalde social media daar natuurlijk op in en het is ook moeilijk om mensen die geen kranten lezen daar uit te halen omdat dat algoritme bepaald of ze grote opiniestukken in de Trouw of NRC lezen, danwel zich stukbijten op de laatste podcast van Rob Jensen of Akwasi.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:07 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Nee, dit is iemand die ze al bijna dertig jaar kent. Iemand met een dochtertje van een jaar.
Daar verlies je een heleboel aan.
Moet nu opeens aanmelden voor facebook.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:16 schreef Starhopper het volgende:
De wappies zijn weer vrijgelaten. Jammer![]()
Revrouwlutie is live:
https://www.facebook.com/revrouwlutie/videos/229923818693059
quote:Op zondag 17 januari 2021 21:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
In de jaren 80 waren ze te jong, in de jaren 90 waren ze geen voetbalsupporters en daarna waren ze ouders.
Katja is opgepakt en nog niet naar buiten!!quote:Op zondag 17 januari 2021 21:16 schreef Starhopper het volgende:
De wappies zijn weer vrijgelaten. Jammer![]()
Revrouwlutie is live:
https://www.facebook.com/revrouwlutie/videos/229923818693059
Dat is fakenews.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:26 schreef Chia het volgende:
[..]
Katja is opgepakt en nog niet naar buiten!!
En de ME heb een zwangere vrouw in de buik geslage en nou is haar baby doodt!!!
quote:Op zondag 17 januari 2021 21:27 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat is fakenews.
[ twitter ]
[ twitter ]
Lijkt het wel op jaquote:Op zondag 17 januari 2021 21:33 schreef onlogisch het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Eieren voor zijn geld gekozen?
Jaquote:
Ja mooie dierenquote:Op zondag 17 januari 2021 21:37 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja![]()
Wel mooi om te zien met dat vuurwerk bij de paarden op het filmpje van nieuwnieuws. Ze schrikken even maar doen daarna net alsof er niets aan de hand isStoere paarden
![]()
quote:
Op beelden van de demonstratie is te zien dat een van de actievoerders rondloopt met zo’n ploertendoder. Dat is een wapenstok met aan het einde een zware metalen knop, die zwaar letsel toe kan brengen. Om die reden valt het wapen onder categorie I van de Wet wapens en munitie en is het verboden om te bezitten, laat staan om te gebruiken.
De Amsterdamse politie laat weten dat er een verdachte met een ploertendoder is aangehouden. Hij viel daarmee een politiepaard aan. Het dier raakte daarbij gewond, laat de Amsterdamse politie desgevraagd aan De Telegraaf weten. Met de opzittende ruiter gaat het naar omstandigheden goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |