Zeker. Jammer dat de politie een vreedzame demonstratie op het museumplein zonodig moest verstoren met waterkanonnen, met alle gevolgen van dien.quote:Op zondag 17 januari 2021 16:13 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mooie opkomst, ik had dit eerlijk gezegd niet verwacht. Laat de trollen maar trollen in hun gif.
Welke demonstratiequote:Op zondag 17 januari 2021 16:18 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Zeker. Jammer dat de politie een vreedzame demonstratie op het museumplein zonodig moest verstoren met waterkanonnen, met alle gevolgen van dien.
Helaas dit moet snel de kop ingedrukt worden idd maar bij BLM gaan ze door de knietjes en komt zelfs Fem opdagen.quote:Op zondag 17 januari 2021 16:18 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Zeker. Jammer dat de politie een vreedzame demonstratie op het museumplein zonodig moest verstoren met waterkanonnen, met alle gevolgen van dien.
net als de rest van de maatregelen maar dat maakt niet uit het wordt toch door je strot geduwd.quote:Op zondag 17 januari 2021 16:26 schreef Sponsje88 het volgende:
Peer-Reviewed Study "Did Not Find Evidence" Lockdowns Were Effective In Stopping COVID Spread
https://www.zerohedge.com(...)ctive-stopping-covid
While small benefits cannot be excluded, we do not find significant benefits on case growth of more restrictive NPIs. Similar reductions in case growth may be achievable with less restrictive interventions.
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1111/eci.13484
Hup weg met die lockdown!
De politie is je beste vriend was ooit een slogan van een paar jaar geleden.quote:
"griep is verdwenen door social distancing..."quote:
Wederom een lekker domme post van je, aangezien zelfs die duivelse NOS er over bericht:quote:
Is in jouw wereld een Witte haai hetzelfde als een Goudvis?quote:Op zondag 17 januari 2021 17:12 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
"griep is verdwenen door social distancing..."
"coronabesmettingen lopen op doordat mensen zich niet aan te maatregelen houden.."
Sorry maar je mist compleet het punt. Ik kan het niet verder versimpelenquote:Op zondag 17 januari 2021 13:50 schreef Sponsje88 het volgende:
[..]
[..]
Hier maak jij toch de bereking op de hele bevolking van noorwegen? En dan kom ik uit op 5x meer. Dat is in werkelijkheid nog veel meer aangezien ik een foutje had gemaakt door de aantal cases te pakken ipv de 0.25%. En er zullen ongetwijfeld nog meer doden vallen.
[..]
De griepprik is acceptabel. Dan is het, althans voor mij, interessant om te weten hoeveel doden daarbij gevallen zijn en hoe het gaat met de covid vaccin. Dat jij dit nutteloos vind, dat moet jij weten.
[..]
Dit vind ik nou een nutteloze vergelijking. Ik zou de vergelijking tussen bv paracetamol en een andere pijnstiller en daar de % doden gevallen vergelijken. Als bij een andere medicatie 10x meer doden vallen, dan ga ik liever voor paracetamol.
Dat kan. Dat heb ik wel vaker met jouw beagumentatie. Het feit blijft wel dat er gemiddeld meer doden vallen van dit vaccin dan bij de griep prik.quote:
Bullshit. Je DNA verandert niet door mRNA. Onmogelijkquote:Op zondag 17 januari 2021 13:59 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
https://www.bitchute.com/video/CIRPgHrx3VEP/
Nee dus. Dat is zeker geen feit. Het is mogelijk, maar geen feit.quote:Op zondag 17 januari 2021 17:41 schreef Sponsje88 het volgende:
[..]
Dat kan. Dat heb ik wel vaker met jouw beagumentatie. Het feit blijft wel dat er gemiddeld meer doden vallen van dit vaccin dan bij de griep prik.
want?quote:Op zondag 17 januari 2021 17:41 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Bullshit. Je DNA verandert niet door mRNA. Onmogelijk
Als we de doden van noorwegen vergelijken met de jaarlijkse griep prik in USA, dan zijn we daar al ruim overheen...quote:Op zondag 17 januari 2021 17:42 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Nee dus. Dat is zeker geen feit. Het is mogelijk, maar geen feit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |