abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 8 december 2020 @ 10:02:38 #100
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_196613810
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 09:45 schreef vencodark het volgende:

[..]

Waar ben je begonnen? Ik heb doorgespoeld tot het seizoen van Drazic, Anita etc. :P Alles daarvoor vond ik al weinig aan.
Bij aflevering 1. Ja, dat is misschien wel een goede tip! Drazic was natuurlijk wel mijn crush O+
  dinsdag 8 december 2020 @ 10:04:46 #101
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_196613840
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 09:46 schreef vencodark het volgende:

[..]

Misschien is dit topic wat voor je.
CRE / Traditioneel tekenen #4; met honden
Of

CRE / [Creatief kleuren] Kleuren voor volwassenen #38

En voor kleurpotloden vind ik Faber Castell heerlijk. O+
Ah thanks, ik had niet eens bedacht dat er misschien topics voor zouden zijn op het Alwetende Fok! O+
pi_196614006
Ik zoek nooit in de bieb, ik reserveer altijd online, werkt prima. Onze bieb is best klein maar ik kan reserveren bij de bieb in Utrecht dus genoeg keuze. Is er niet zoiets bij jou @vencodark?
pi_196614020
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 15:48 schreef Deepfreeze het volgende:
bleh, mijn vaatwasser wil niet meer schoon wassen. Stom ding heeft in zijn hele levensduur (jaar of 5) altijd wel wat. Ik ga een nieuwe uitzoeken, iemand tips?
Wij hebben een Siemens SX658X03TE we zijn er erg blij mee.

quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 16:20 schreef exode het volgende:

[..]

Die collega...voor het eerst in 5 maanden naar opa en oma vanwege Sinterklaas. Hij zegt dat ie 10 minuten is binnen geweest met de kinderen en dus op afstand maar toch maakt hij zich nu zorgen. En begrijpelijk. Als hij het had geweten, waren ze nooit gegaan.

Communicatie vanuit school was pas gisteren, maar hij weet niet of dat door school komt of die ouders, dat wordt geloof ik nog uitgezocht.
Ik zou me ook zorgen maken in zijn plaats. En ik vind het slordig dat die ouders het kind naar school hebben laten gaan terwijl ze nog geen uitslag hadden... Ja het is sneu als je kind Sinterklaas mist, maar hoe onverantwoord zeg...

quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 09:49 schreef vencodark het volgende:
Series heb ik zelden op dvd gekocht. Samsam, het eerste seizoen van GTST, Vrouwenvleugel en Prison Break.
Heb alleen Vrouwenvleugel nog. De rest weggegeven.

Ik heb trouwens een boeken-dilemma. :P
Ik ben lid van de bieb maar sinds Corona uitbrak kom ik er zelden meer. En dan is mijn dochter vaak mee en dat zoekt niet lekker. Daarbij: het is een kleine kut bieb dus weinig interessants.

Maar ik hou best van lezen...boeken kopen neemt steeds ruimte in en e-books vind ik qua ervaring niks aan. Ik heb nog geen boek herlezen de afgelopen 15 jaar.
In de boekenwinkel zie ik zoveel interessants en moois (de kaften alleen al) maar toch koop ik niks vanwege bovenstaande. :')

Bij onze bieb kan je ook uit andere vestigingen in de regio reserveren, dus als je weet wat je graag wilt lezen kan je vragen of ze die kunnen laten komen.
Als je een kobo e-reader hebt, kan je ook via bol.com kobo plus nemen, soort bieb, maar dan kan je ze digitaal lezen. Is wel duurder dan de bieb vermoed ik, ik dacht 10 euro per maand. Bieb betaal je hier rond de 50 euro per jaar voor. Ik heb mijn abonnement van de zomer opgezegd en overweeg nu dat kobo plus.

Ik mag zo met de oudste naar de teststraat, ze werd wakker met een snotneus :{
Hopen dat het lukt, ze was al boos dat ik een afspraak ging maken voor haar...

Bij de jongste op school doen ze geen kerstdiner volgende week, slim want dan heb je vaak veel ouders bij elkaar met ophalen enzo. Ze gaan kerstlunchen. Lijkt me een strak plan.
Fake it till you make it...
pi_196614097
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 10:15 schreef Nijna het volgende:

[..]

Wij hebben een Siemens SX658X03TE we zijn er erg blij mee.
[..]

Mijn man heeft gisteren een siemens besteld. Weet zo het type niet, maar deze gaat samen met ons hoge keukenfront. En eerder goede ervaring met Siemens ook..

Hier in de bieb kun je boeken uit het hele land reserveren. Heb weleens een boek uit Tilburg gehad dat aan de geur te ruiken uit de kelder daar kwam :P

Succes met de test! Mijn puber wil nog wel eens in ruil voor een bigmac ;)

En hier kerstontbijt ipv kerstdiner. Alleen dan beginnen ze pas om 9 uur. :?
  dinsdag 8 december 2020 @ 10:26:12 #105
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_196614154
Kobo kan ook gewoon op een ipad bijvoorbeeld via een app. Heb je niet perse een kobo e-reader voor nodig.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_196614203
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 10:21 schreef Deepfreeze het volgende:

[..]

Mijn man heeft gisteren een siemens besteld. Weet zo het type niet, maar deze gaat samen met ons hoge keukenfront. En eerder goede ervaring met Siemens ook..

Hier in de bieb kun je boeken uit het hele land reserveren. Heb weleens een boek uit Tilburg gehad dat aan de geur te ruiken uit de kelder daar kwam :P

Succes met de test! Mijn puber wil nog wel eens in ruil voor een bigmac ;)

En hier kerstontbijt ipv kerstdiner. Alleen dan beginnen ze pas om 9 uur. :?
Boeken met keldergeur... :{ maar altijd nog beter dan zo'n doorrookt boek. Ik ben een tijdje vrijwilliger geweest in de bieb, maar gatver die boeken die naar asbak roken.... blegh.

De mcdonalds is aan het verbouwen, dus die bigmac gaat niet lukken, is ook een eind uit de richting. Maar ik kan vast wel een andere beloning verzinnen ;).
Fake it till you make it...
  dinsdag 8 december 2020 @ 10:41:17 #107
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_196614451
Bij O op school wordt het kerstdiner door een plaatselijk restaurant geleverd dit jaar. O+
***
pi_196614567
Ik heb geen idee wat ze op school bij B doen voor Kerst, informatie zou nog volgen maar dat was voordat ze dicht moesten.
Bij mijn vriendin is het ontbijt om 08:00 waarbij iedereen zijn eigen ontbijt mee moet nemen.
pi_196614623
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 10:29 schreef Nijna het volgende:

[..]

Boeken met keldergeur... :{ maar altijd nog beter dan zo'n doorrookt boek. Ik ben een tijdje vrijwilliger geweest in de bieb, maar gatver die boeken die naar asbak roken.... blegh.

ieuw..
We zijn nu het huis van mijn schoonvader aan het leegmaken. Daar ruikt ook alles muf (stuk of 600 radio's en aanverwanten). Maar geen asbak gelukkig.

Wij gaan straks nog wel even langs het CB. de 9-jaars prik mag erin bij de jongste..
pi_196614679
Bij ons een kerstontbijt i.p.v. diner. Helemaal prima wat mij betreft. ^O^

Mijn kinderen zijn lid van de bibliotheek en zelf heb ik een e-reader, want dat leest in de zon veel fijner dan telefoon of ipad. Voor de kinderen is het juist weer fijn om fysieke boekjes met gekleurde tekeningen in handen te hebben, dus vandaar dat zij nog wel naar de bieb gaan. Daarnaast is het aanbod boekjes met groep 3 niveau zo teleurstellend bij Kobo dat de bieb echt een must is.
pi_196615050
Volgens mij hebben we een gelijkaardige siemens. Sowieso bestekla O+

Vroeger was ik ook huiverig voor een e-reader maar ik ben helemaal om. Zeker sinds mijn kobo gewoon mee in bad kan. _O_
De bieb heeft toch zelden de boeken die ik wil lezen.
pi_196615176
Wij hebben juist een nieuwe zonder bestekla gekocht, vonden dat echt een onding. Gewoon niet fijn. Is dus persoonlijk :P
pi_196615204
oh nee heb ik nu weer een discussie gestart?
pi_196615210
Hmm, bedankt voor het meedenken.
Misschien toch meer gebruik maken van de reserveer-optie bij de bieb. Maar dan moet je wel eerst uitzoeken wat je zou wíllen lezen. :P

Anyway: niet alle fysieke boeken zijn natuurlijk als e-book verkrijgbaar. Bijv: dit boek: https://www.google.nl/amp(...)sophie-hannah/%3famp
Ik zag het laatst in de winkel en het heeft zo’n mooie, aantrekkelijke kaft dat dít weer een reden is zoiets fysiek in handen te hebben. En het is zo te zien niet als e-book verkrijgbaar.
Zo laat je ook mooie boeken liggen.

Reserveren dan. Of een e-reader eens proberen en boeken die ik écht de moeite vindt, kan ik toch we kopen of lenen.
Misschien de bieb nog 1 jaar de kans geven. :)
pi_196615248
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:27 schreef Bottoms_up het volgende:
oh nee heb ik nu weer een discussie gestart?
OPSOM! :D
pi_196615522
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:16 schreef Bottoms_up het volgende:
Volgens mij hebben we een gelijkaardige siemens. Sowieso bestekla O+

Vroeger was ik ook huiverig voor een e-reader maar ik ben helemaal om. Zeker sinds mijn kobo gewoon mee in bad kan. _O_
De bieb heeft toch zelden de boeken die ik wil lezen.
Ik hou zo van mijn E.
Vorige week wilde ik een boek erop zetten. Gebeurde niks. Stekker 2 en 3 deden ook niks. Fabrieksreset gedaan. Al mijn boeken weg. 😭
Stekker 4 deed het wel.. dus nu maar weer vullen
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_196615550
@vencodark Dat is ook het nadeel van een e-reader. Ik zou zo'n mooie boeken dan nog kopen, gewoon om te hebben. Het grote voordeel voor mij is dat dat ding makkelijk mee te nemen is. Het boek dat ik nu lees zou volgens bol >1kg zijn in de papieren variant. Als ik ergens moet wachten kan ik gewoon lezen. Als je alleen thuis leest, zal je dat veel minder hebben.
pi_196615641
Wij krijgen weer eentje met besteklade.. Wel een diepere dan de huidige heeft. We kunnen een hogere vaatwasser kwijt, maar die extra hoogte heeft bijna altijd een besteklade. Of een AEG, maar dat is zo'n beetje hetzelfde als de Ikea vaatwasser die we nu hebben. En dat bevalt dus niet zo..

Maandje of lade maakt me niet zoveel uit. Als het er maar schoon uitkomt :D

En hier papieren boeken-fan. De bieb hier is echt een winkel geworden, veel boeken echt uitgestald en gesorteerd per thema. Lekker neuzen tussen de boeken. Alleen als je een specifieke zoekt is het wel soms lastig. Maar meestal reserveer ik die gewoon, en dan zet de bieb-mevrouw/meneer hem wel voor me klaar.
Ik lees ook wel veel. Zeker wel een boek per week, dus qua prijs kan ik daar geen eigen boeken voor kopen.
pi_196615646
Hier doet school met kerst geen eten, de kinderen gaan wel s middags naar school (16.30 tot 18.00) en gaan dan een toneelstuk voor elkaar opvoeren, muziek maken (de kinderen die een instrument spelen) en samen zingen..
Geen eten, want daar zijn meestal de ouders voor nodig, wel lekker drinken en kerstkransjes eten..

en daarna zullen mijn kinderen wel honger hebben..
pi_196615676
Mijn Kindle gebruik ik zó veel! Ik lees bijna alleen in het engels en dan kun je zo klikkerdeklik binnen een seconde een boek aanschaffen. Ik gebruik dus wel lelijk veel geld aan boeken. Maargoed.

Ik luister ook veel boeken op Storytel, op weg maar mijn werk. Zo zit ik nu midden in Harry Potter O+
pi_196615800
Blijkbaar zijn ze hier van plan wel een kerstdiner te houden waarbij je eten aan je kind mag meegeven. Zoiets zei mijn zoon tenminste maar heb nog geen bevestiging van school gehad.
pi_196615879
Oh @Nanukerst seizoen 1 is inderdaad wat saai. Het wordt pas leuk met Dennis en Drazic :9~
  dinsdag 8 december 2020 @ 12:36:02 #123
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_196616256
Ik ben ook nog steeds niet aan de e-reader. Het idee van weer een scherm en een boel andere bezwaren die vooral gewenning zijn. Maar zo'n ding schaf je ook niet zomaar aan om het uit te proberen.

Kerstdiner op school wordt geleverd door de plaatselijke snackbar, Chinees restaurant en groenteboer. Coronaproof en weinig ouders in de school. Zelfs het kerstverhaal is al eerder opgenomen dus dat wordt als film getoond.
pi_196616494
Ik vind mijn e-reader wel fijn hoor. In eerste instantie aangeschaft om onderweg naar werk in de trein te lezen en voor op vakantie, maar nu lees ik er thuis ook veel mee. Enige nadeel is dat je minder makkelijk even terugbladert. Vooral bij non-fictie mis ik dat, bijvoorbeeld een landkaartje wil je gewoon af en toe erbij kunnen pakken.

Inmiddels ben ik het zo gewend dat ik een real life boek soms met touchscreen probeer om te slaan :').
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_196616514
Door dyslexie (altijd opzoeken hoe je dat kt woord weer schrijft) ben ik geen hoogvlieger wat betreft lezen.
En de kringloop dicht bij het werk heeft heeft een prima boekenafdeling. Koop ik eens in de zoveel tijd een paar romannetjes voor een euro oid. En als ik weer een keer in een opruimbui ben gaat er weer een stapeltje weg naar mini bieb in de wijk, rommelmarkt of terug bij de kringloop.

Ik ben wel aan het kijken om een luisterboeken abbo te nemen, ik luister graag podcasts tijdens het wandelen en mijn podcast app heeft een paar Nederlandstalige boeken. Kan ik ook wat moeilijkere stuff luisteren dan de standaard stuff bij die romannetjes.

Voor de stats:geen vaatwasser, bij groter wonen wel een wens en dan een met bestekla
pi_196616670
Wij hebben een extra hoge vaatwasser zonder besteklade. Van Bosch overigens, die hadden we in ons vorige huis ook en die beviel prima dus weer 1 gekocht. Ze konden hem met besteklade bestellen maar dat was ¤ 150 duurder en dat ik er niet voor over. Sterker nog ik vind dat dus niet fijn.
Wel bij de plaatselijke elektraboer in het dorp. Ik heb gezegd: nooit meer een AEG vaatwasser, extra hoog, met startuitstel en kort programma en verder zal het me worst wezen. Toen kwam deze eruit.
pi_196616885
Ik wou quoten naar Heartbreak High

Zo herkenbaar haha.. En de cast is bijna copy paste naar mcleods daughters...
pi_196616895
Ik heb een vaatwasser en heb geen idee van welk merk hij is of hoe je hem aanzet. Hij doet dienst als opslag voor keukenapparaten. Afwassen doe ik in de gootsteen met een schuurspons en borstel.

Nooit begrepen waarom je een machine 2u laat draaien voor iets wat in een kwartier gepiept is :')

En nee...jullie hoeven me niet uit te leggen wat de voordelen zijn van een vaatwasser. Die ken ik allemaal al, maar vind het prima om even af te wassen. Kan ik meteen het fornuis en het aanrecht ook doen ^O^
pi_196616999
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 12:55 schreef Phaidra het volgende:
Ik vind mijn e-reader wel fijn hoor. In eerste instantie aangeschaft om onderweg naar werk in de trein te lezen en voor op vakantie, maar nu lees ik er thuis ook veel mee. Enige nadeel is dat je minder makkelijk even terugbladert. Vooral bij non-fictie mis ik dat, bijvoorbeeld een landkaartje wil je gewoon af en toe erbij kunnen pakken.

Inmiddels ben ik het zo gewend dat ik een real life boek soms met touchscreen probeer om te slaan :').
Ik heb dat met echte foto’s die ik probeer in te zoomen door erop te tikken. :+ Ben ik vast niet alleen in.
pi_196617065
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:16 schreef Bottoms_up het volgende:
Volgens mij hebben we een gelijkaardige siemens. Sowieso bestekla O+

Vroeger was ik ook huiverig voor een e-reader maar ik ben helemaal om. Zeker sinds mijn kobo gewoon mee in bad kan. _O_
De bieb heeft toch zelden de boeken die ik wil lezen.
Welke Kobo heb jij? Dit klinkt wel aantrekkelijk, met de Kobo in bad kunnen lezen.. :)
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:32:24 #131
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196617099
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:47 schreef Vicky het volgende:

[..]

Ik hou zo van mijn E.
Vorige week wilde ik een boek erop zetten. Gebeurde niks. Stekker 2 en 3 deden ook niks. Fabrieksreset gedaan. Al mijn boeken weg. 😭
Stekker 4 deed het wel.. dus nu maar weer vullen
Maar heb je die boeken niet ook ergens anders opgeslagen, op je pc bijvoorbeeld?
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:34:17 #132
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196617144
Ik ben zelf inmiddels helemaal om, heb geen enkel probleem meer met E-books en lezen op een E-reader. Zelfs wel heel handig als je 's avonds in bed nog even wil lezen en er hoeft geen lamp aan. Vind het alleen jammer dat mijn boekenkast er daardoor al jaren ongeveer hetzelfde uitziet.

exode, wat een ongelooflijk asociale actie van die mensen zeg, om dat meisje toch naar school te laten gaan. Hopelijk valt het mee met de ernstige besmettingen als gevolg hiervan ( en voelen die lui zich flink schuldig :P ).
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:34:41 #133
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_196617156
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:16 schreef Bottoms_up het volgende:
Volgens mij hebben we een gelijkaardige siemens. Sowieso bestekla O+ .
Dat was een van de redenen dat ik alleen maar een *Miele* wilde toen zij daar nog het patent op hadden.
Ik mis de besteklade nu ook echt, maar ik ben dus al vanaf 2001 een besteklade gewend, zo ideaal O+

Edit: WTF waarom staat "Miele" niet in de post? :o
Tussen "alleen maar een" en "wilde" staat in mijn venster gewoon "Miele" maar in de post staat het niet?
Edit again: Sterretjes toegevoegd....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_196617202
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:27 schreef vencodark het volgende:

[..]

Ik heb dat met echte foto’s die ik probeer in te zoomen door erop te tikken. :+ Ben ik vast niet alleen in.
:@ oO<
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:36:40 #135
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196617216
wij hebben ook een Miele, met besteklade. Echt fijn. Ik snap niet wat je daar niet prettig aan kunt vinden, haha. Scheelt zoveel ruimte in de onderste la en het is bij het uitruimen ook zo prettig. (wij sorteren het al netjes bij het inruimen).
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:38:16 #136
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_196617247
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:36 schreef trui het volgende:
wij hebben ook een *Miele*, met besteklade. Echt fijn. Ik snap niet wat je daar niet prettig aan kunt vinden, haha. Scheelt zoveel ruimte in de onderste la en het is bij het uitruimen ook zo prettig. (wij sorteren het al netjes bij het inruimen).
Bij jouw post ook al niet, ik ga *Miele* tussen sterretjes zetten, kijken of het dan wel werkt :')
*Miele*

Ik sorteer ook netjes bij inruimen, gewoon zoals in de gebruiksaanwijzing staat (hoewel daar in mijn 2014 vaatwasser wel een andere indeling van de besteklade stond dan bij mijn 2001 vaatwasser), maar vooral de extra ruimte in het onderste rek.... ik zit daar nu altijd zo op te vloeken, zo zonde zo'n bestekmand.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:39:09 #137
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_196617266
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 08:59 schreef exode het volgende:

[..]

Neeeee die wilde ik weer helemaal opnieuw gaan kijken want NY O+ En Blair en Chuck O+ O+
Ik zit nu bijna aan het einde van seizoen 5 (Blair is nu met Dan :r). En ik vind Blair&Chuck gewoon frustrerend om naar te kijken. En in seizoen 1 was Chuck gewoon een echte asshole.
Gelukkig maakt seizoen 6 het een en ander goed, Blair&Chucksgewijs, maar dan krijg je weer die belachelijke ontknoping van wie GG is. En als je de serie daarna nog eens helemaal terug kijkt, blijkt dat gewoon helemaal niet te (kunnen!) kloppen.
Maar desondanks blijft het een van mijn lievelingsseries O+.
KuikenGuppy
pi_196617294
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:38 schreef Leandra het volgende:

[..]

Bij jouw post ook al niet, ik ga Miele tussen sterretjes zetten, kijken of het dan wel werkt :')
*Miele*
Adblocker gedetecteerd :+
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:40:43 #139
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196617305
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:34 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat was een van de redenen dat ik alleen maar een *Miele* wilde toen zij daar nog het patent op hadden.
Ik mis de besteklade nu ook echt, maar ik ben dus al vanaf 2001 een besteklade gewend, zo ideaal O+

Edit: WTF waarom staat "Miele" niet in de post? :o
Tussen "alleen maar een" en "wilde" staat in mijn venster gewoon "Miele" maar in de post staat het niet?
Edit again: Sterretjes toegevoegd....
Ik zie 't wel staan hoor.
[edit] oh je hebt 'm geedit[/edit]. :D
in de haak.
pi_196617323
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:36 schreef trui het volgende:
wij hebben ook een Miele, met besteklade. Echt fijn. Ik snap niet wat je daar niet prettig aan kunt vinden, haha. Scheelt zoveel ruimte in de onderste la en het is bij het uitruimen ook zo prettig. (wij sorteren het al netjes bij het inruimen).
Wij hadden hem dus en echt iedereen had er commentaar op bij inruimen. Bezoek, vriendin, zoonlief, ik. Geen idee, kan het ook niet beargumenteren met allerlei voorbeelden. Ik vond het vervelend inruimen. Nu is het echt zoveel fijner en zoveel ruimte op de bovenste lade voor grote glazen etc. Dat is het denk ik, gewoon teveel hoge glazen. Wij gebruiken duidelijk minder ruimte in de onderste oftewel pannenla. Daar gaan buiten de borden alleen gewone pannen in. De wok etc wassen wij altijd met de hand af.
pi_196617329
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:36 schreef trui het volgende:
wij hebben ook een Miele, met besteklade. Echt fijn. Ik snap niet wat je daar niet prettig aan kunt vinden, haha. Scheelt zoveel ruimte in de onderste la en het is bij het uitruimen ook zo prettig. (wij sorteren het al netjes bij het inruimen).
Dit :Y vind ik tien keer fijner al al dat bestek in en uit zo'n mandje frutten
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  dinsdag 8 december 2020 @ 13:42:23 #142
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_196617340
quote:
81s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:40 schreef Declan-Harp het volgende:

[..]

Adblocker gedetecteerd :+
Wat raar zou zijn, want de *Siemens* zie ik iedere keer wel staan, compleet met linkkleur.
En ik heb een abo dus ik mag ads blocken *)

Edit: ik zag m in deze post ook niet staan :D _O- _O- _O-
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_196617351
Oh Burdie ik ben echt fan van Chuck met name samen met Blair. Zo heerlijk overdreven. En ik vind Serena een enorm knappe vrouw dus dat helpt ook wel met kijken.
pi_196617475
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:42 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wat raar zou zijn, want de *Siemens* zie ik iedere keer wel staan, compleet met linkkleur.
En ik heb een abo dus ik mag ads blocken *)

Edit: ik zag m in deze post ook niet staan :D _O- _O- _O-
Heb ik ook weleens gehad, komt door de adblocker ;) Geeft verder niks, maar dan weet je waar het aan ligt!
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_196617525
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:30 schreef vlindertje89 het volgende:

[..]

Welke Kobo heb jij? Dit klinkt wel aantrekkelijk, met de Kobo in bad kunnen lezen.. :)
Ik heb de aura H2O. Die verkopen ze niet meer maar nu hebben ze blijkbaar de libra H2O.
pi_196617609
---> Samsung <--- zie ik nu ook niet staan trouwens
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_196617719
Een paar maanden geleden zaten we in een Landal huisje en moesten we weer even leven met een bestekbakje (jaja first world problem) en na 2 dagen had ik al zin om het door het raam te gooien. Het past altijd net niet allemaal.
In de bestekla passen ook alle kleine onderdelen van (baby)flessen.
Oh en de la eronder kunnen we in 3 hoogtes aanpassen zodat het met grotere glazen altijd wel lukt.
pi_196617861
Hier team bestekmandje, al zou ik bij een volgende misschien ook wel voor zo'n besteklade kiezen ja, lijkt me best handig. Maar het mandje werkt eigenlijk ook wel prima.

Hier gelukkig wel een kerstdiner op school. Vorig jaar zou de eerste keer geweest zijn voor de oudste, maar toen moesten we 'r diezelfde dag ophalen van school omdat ze niet lekker was, zo sneu ;(

Normaal gesproken is het een stuk groter, waarbij alle kinderen hapjes meenemen voor de klas en de ouders in de hal een hapje kunnen eten enzo.
Nu regelt de school frietjes en mogen alle kinderen nog iets extra's voor zichzelf meenemen. Brengen en halen gaat net zoals op alle andere momenten (bij de poort). Dus wel een extra breng/haal moment, maar verder corona-proof :)
pi_196618026
Vaatwasser O+ . Sinds dit huis heb ik er eindelijk een. Team bestekmandje want handig met opruimen/inruimen.

Verder ben ik chef vaatwasser :P en zet manlief altijd alles consequent onlogisch/onhandig waardoor er veel minder in past. Dus ik ben ook een herinlader ;(
pi_196618150
https://coopsupermarkten.(...)Adventskalender.html

Achter vakje 8 zit een gratis (kerst)kaartje van Kaartje2Go, je kunt de code inwisselen op álle kaarten. Ook als je ze inplant voor mei 2021 :+
Je kunt meerdere keren klikken, je krijgt steeds een nieuwe code. Geldt alleen vandaag, op=op. In te wisselen t/m 31 december.

Have fun!
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_196618158
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 12:55 schreef Phaidra het volgende:
Ik vind mijn e-reader wel fijn hoor. In eerste instantie aangeschaft om onderweg naar werk in de trein te lezen en voor op vakantie, maar nu lees ik er thuis ook veel mee. Enige nadeel is dat je minder makkelijk even terugbladert. Vooral bij non-fictie mis ik dat, bijvoorbeeld een landkaartje wil je gewoon af en toe erbij kunnen pakken.
Kan je geen bladwijzers/ezelsoor plaatsen? Dat doe ik bij dingen zoals landkaartjes.

quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 12:56 schreef Roosgeluk het volgende:
Door dyslexie (altijd opzoeken hoe je dat kt woord weer schrijft) ben ik geen hoogvlieger wat betreft lezen.
Ik lees ondank mij dyslexie wel graag en dat gaat net wat beter met de ereader. Altijd hetzelfde lettertype en lettergrote, geen afgebroken woorden en een ingebouwd woordenboek <3

Enige grote nadeel van ebooken vind ik dat ze niet 2ehands te krijgen zijn en daardoor in verhouding duurder.
  dinsdag 8 december 2020 @ 14:42:19 #152
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_196618428
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 14:25 schreef Elleska het volgende:

[..]

Kan je geen bladwijzers/ezelsoor plaatsen? Dat doe ik bij dingen zoals landkaartjes.
[..]

Ik lees ondank mij dyslexie wel graag en dat gaat net wat beter met de ereader. Altijd hetzelfde lettertype en lettergrote, geen afgebroken woorden en een ingebouwd woordenboek <3

Enige grote nadeel van ebooken vind ik dat ze niet 2ehands te krijgen zijn en daardoor in verhouding duurder.
Bibliotheek! Ook daar kan je e-Books lenen. En verder hebben wij een kobo-plus abonnement 👍🏻
Oude (on)bekende.
  dinsdag 8 december 2020 @ 14:43:47 #153
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196618448
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 14:25 schreef Elleska het volgende:

[..]

Kan je geen bladwijzers/ezelsoor plaatsen? Dat doe ik bij dingen zoals landkaartjes.
[..]

Ik lees ondank mij dyslexie wel graag en dat gaat net wat beter met de ereader. Altijd hetzelfde lettertype en lettergrote, geen afgebroken woorden en een ingebouwd woordenboek <3

Enige grote nadeel van ebooken vind ik dat ze niet 2ehands te krijgen zijn en daardoor in verhouding duurder.
Ik koop en kocht mijn boeken meestal nieuw, en vind het dus juist erg fijn dat e-books in verhouding zo veel goedkoper zijn. Maar ik deel mijn e-books wel eens met mijn ouders, ik weet dat het eigenlijk illegaal is, maar we deden dat ook altijd met gewone boeken, dus voel ik me daar niet zo schuldig over. Ik koop verder wel alles zelf. (En ik weet dat zij ze toch niet verder verspreiden omdat ze daar niet digitaal handig genoeg voor zijn.)
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 14:45:25 #154
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196618469
Hoe zit het ook weer met zo'n Kobo abonnement, houd je dan die boeken die je gelezen hebt wel of heb je ze maar een x aantal weken tot je beschikking? Bij de bieb wel geloof ik he?
in de haak.
pi_196618603
Met het kobo plus abonnement kun je de boeken houden zolang je een lopend abonnement hebt. Dus als je hem opzegt kun je ze niet meer lezen.
pi_196618665
Soms neem ik een maandje een kobo abonnement en dan lees ik een hele serie en zeg ik hem weer op :P Daarnaast heb ik elke maand bookchoice, 8 ebooks en luisterboeken per maand. Je hebt 2 maanden de tijd om ze te downloaden en op je ereader te zetten, daarna kun je ze niet meer downloaden. In de bookchoice app blijven ze wel voor altijd beschikbaar.
pi_196619075
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:36 schreef trui het volgende:
wij hebben ook een Miele, met besteklade. Echt fijn. Ik snap niet wat je daar niet prettig aan kunt vinden, haha. Scheelt zoveel ruimte in de onderste la en het is bij het uitruimen ook zo prettig. (wij sorteren het al netjes bij het inruimen).
Die we nu hebben is nogal ondiep. Dus opscheplepels en groter moet ik ergens anders plek voor vinden. En dan donderen ze weer door de lades met grote gaten etc.
De siemens die morgen komt heeft een diepere besteklade. Dus dan is dat wel weer goed opgelost denk ik.
pi_196619079
Kan je met zo’n abonnement meerdere talen lezen? Want ik mis met mijn Kindle de mogelijkheid om eenvoudig Nederlands (en Noors) te lezen.
pi_196619299
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 14:43 schreef trui het volgende:

[..]

Ik koop en kocht mijn boeken meestal nieuw, en vind het dus juist erg fijn dat e-books in verhouding zo veel goedkoper zijn. Maar ik deel mijn e-books wel eens met mijn ouders, ik weet dat het eigenlijk illegaal is, maar we deden dat ook altijd met gewone boeken, dus voel ik me daar niet zo schuldig over. Ik koop verder wel alles zelf. (En ik weet dat zij ze toch niet verder verspreiden omdat ze daar niet digitaal handig genoeg voor zijn.)
Ligt misschien aan de boeken waar ik naar keek maar ik vond de prijsverschillen van een paar euro nogal tegenvallen. Daarnaast las ik boeken vrijwel allemaal 2ehands of geleend dus dan is het al snel flink duurder en ik lees niet zo snel dat een abbo uit kan.
pi_196619458
Netto komt een e-reader wel duurder uit. Ebooks zijn wel ietsje goedkoper maar dan moet je al heel wat boeken kopen om de aanschaf van het toestel terug te verdienen.
Het prijsverschil tussen nederlandstalig en engels is vaak wat groter (maar dat geldt voor een papieren boek evengoed).
Ebooks lijken soms sneller in prijs te zakken. Ik keek net even voor een boek van mijn lijslijstje (boek van vorig jaar): 13 euro voor de paperback vs 5,5 voor ebook. Als je veel leest tikt het wel aan.
Ik heb dus het omgekeerde probleem van een aantal hier: een lijst boeken die ik graag zou lezen en geen tijd. Iemand ruilen? :+
pi_196619592
Ik ben ook om qua e-reader. Leest zo fijn.
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:01:34 #162
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_196619675
Nu we het er toch over hebben, wat vinden jullie eigenlijk fijne sloffen?
KuikenGuppy
pi_196619695
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 12:55 schreef Phaidra het volgende:
Ik vind mijn e-reader wel fijn hoor. In eerste instantie aangeschaft om onderweg naar werk in de trein te lezen en voor op vakantie, maar nu lees ik er thuis ook veel mee. Enige nadeel is dat je minder makkelijk even terugbladert. Vooral bij non-fictie mis ik dat, bijvoorbeeld een landkaartje wil je gewoon af en toe erbij kunnen pakken.

Inmiddels ben ik het zo gewend dat ik een real life boek soms met touchscreen probeer om te slaan :').
Je kunt bij mijn kobo echt heel makkelijk bladwijzers aanmaken! Dan ben je in 1 klik terug bij die pagina en hij onthoudt ook op welke pagina je aan het lezen was, dus daar ben je dan ook weer zo terug O+
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_196619794
Ik leen mijn e-books gewoon via de bieb. Ideaal. Ook luisterboeken en sinds kort zelfs een aantal tijdschriften via de iPad.
En als je van klassiekers houdt kun je heel veel rechtenvrij materiaal via Gutenberg downloaden.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_196619852
quote:
17s.gif Op dinsdag 8 december 2020 16:01 schreef Burdie het volgende:
Nu we het er toch over hebben, wat vinden jullie eigenlijk fijne sloffen?
https://www.action.com/nl-nl/p/huissokken-2/
Dit soort _O_
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_196619970
quote:
17s.gif Op dinsdag 8 december 2020 16:01 schreef Burdie het volgende:
Nu we het er toch over hebben, wat vinden jullie eigenlijk fijne sloffen?
Geen sloffen maar wollen huissokken. O+
pi_196619975
Geen sloffen maar gewone sokken. En vloerverwarming _O_
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:20:59 #168
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196619995
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 14:54 schreef Aure het volgende:
Soms neem ik een maandje een kobo abonnement en dan lees ik een hele serie en zeg ik hem weer op :P
slim!

quote:
Daarnaast heb ik elke maand bookchoice, 8 ebooks en luisterboeken per maand. Je hebt 2 maanden de tijd om ze te downloaden en op je ereader te zetten, daarna kun je ze niet meer downloaden. In de bookchoice app blijven ze wel voor altijd beschikbaar.
Dat zijn dan vaak toch niet de boeken van mijn choice vrees ik. Ik wil echt gewoon zelf kiezen. (sprak zij die in een leesclub zit en dus 6x per jaar een boek moet lezen dat iemand anders uitgekozen heeft :+ )
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:21:56 #169
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_196620009
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 15:22 schreef Deepfreeze het volgende:

[..]

Die we nu hebben is nogal ondiep. Dus opscheplepels en groter moet ik ergens anders plek voor vinden. En dan donderen ze weer door de lades met grote gaten etc.
De siemens die morgen komt heeft een diepere besteklade. Dus dan is dat wel weer goed opgelost denk ik.
ja die van ons is ook ondiep, maar het lukt ons aardig om de te grote dingen elders tussen te stoppen.
in de haak.
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:24:28 #170
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_196620043
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 16:18 schreef Roomsnoes het volgende:
Geen sloffen maar gewone sokken. En vloerverwarming _O_
Dat laatste kan in ons huis helaas niet ;(.
Ik had altijd spaanse sloffen, maar krijg daar rugpijn van.
KuikenGuppy
pi_196620056
Mijn sloffen zijn van de Dirk vandaan. Zijn die hogere.

En vanavond komt er een elektrische deken binnen. O+
pi_196620205
quote:
17s.gif Op dinsdag 8 december 2020 16:01 schreef Burdie het volgende:
Nu we het er toch over hebben, wat vinden jullie eigenlijk fijne sloffen?
Veel te duur maar Toms :) pantoffels.
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:45:52 #173
149959 SQ
snelle trees
pi_196620417
Opslofonderwerp!

Spaanse wollen pantoffels O+
disclaimer
pi_196620445
Ik heb nu sloffen met harde zool want verantwoord op de trap met kind op de arm (ben al een keer op mijn sokken weggegleden) en ik vind ik geen zak aan :{
  dinsdag 8 december 2020 @ 16:48:28 #175
319308 Tink89
To live is to dance
pi_196620460
Ik zweer bij dikke wollen antislipsokken, maar sinds de vloerverwarming draag ik ze binnenshuis eigenlijk niet meer zo veel. Want warme vloer O+
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_196620620
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 13:32 schreef trui het volgende:

[..]

Maar heb je die boeken niet ook ergens anders opgeslagen, op je pc bijvoorbeeld?
Ze stonden gelukkig nog in Calibre
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_196620842
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 16:20 schreef trui het volgende:

[..]

slim!
[..]

Dat zijn dan vaak toch niet de boeken van mijn choice vrees ik. Ik wil echt gewoon zelf kiezen. (sprak zij die in een leesclub zit en dus 6x per jaar een boek moet lezen dat iemand anders uitgekozen heeft :+ )
Het is ook niet altijd mijn keuze nee :') maar meestal weet ik het zo te regelen dat ik een jaar voor 35 euro heb en dat vind ik wel schappelijk :D
pi_196620858
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 10:41 schreef BE het volgende:
Bij O op school wordt het kerstdiner door een plaatselijk restaurant geleverd dit jaar. O+
Bij onze jongste ook.

quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 11:16 schreef Bottoms_up het volgende:
Volgens mij hebben we een gelijkaardige siemens. Sowieso bestekla O+

Team bestekla ^O^ (maar dan moet het wel op mijn manier ingepakt ;) want dat ruimt zo handig op, 1 greep per vakje in de bestekla-lade ).

En E-book vind ik praktisch wel handig, maar ik vindt een echt boek toch wel meer hebben dan een ebook.

En voor de sloffen, ik loop in en om het huis op crocs :@
Fake it till you make it...
pi_196620925
Sinds we vloerisolatie hebben en ventilatoren onder de verwarming heb ik nog helemaal geen sloffen gedragen.
pi_196621302
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 17:10 schreef Elleska het volgende:
Sinds we vloerisolatie hebben en ventilatoren onder de verwarming heb ik nog helemaal geen sloffen gedragen.
Hoe werkt dat met die ventilatoren?
  dinsdag 8 december 2020 @ 17:46:23 #181
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_196621649
Ik heb echt oerlelijke benzo ofzoiets sloffen van scapino. Echt heel lelijk maar mn voeten gaan er niet in stinken.
Deze in het zwart https://www.scapino.nl/blenzo-dames-pantoffels-1027690301360
pi_196621701
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 17:29 schreef Roosgeluk het volgende:

[..]

Hoe werkt dat met die ventilatoren?
Is van SpeedComfort. Het zijn kleine ventilatoren die je onder je radiator hangt en een warmtesensor op de buis. De ventilatoren slaan aan wanneer de radiator warm is zodat de warmte beter door de ruimte wordt verspreid.

Onze radiatoren hadden te weinig capaciteit om de cv op een lagere temperatuur te laten draaien. Nu kan dit wel en de kamer voelt nog warmer ook.
pi_196621875
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 17:50 schreef Elleska het volgende:

[..]

Is van SpeedComfort. Het zijn kleine ventilatoren die je onder je radiator hangt en een warmtesensor op de buis. De ventilatoren slaan aan wanneer de radiator warm is zodat de warmte beter door de ruimte wordt verspreid.

Onze radiatoren hadden te weinig capaciteit om de cv op een lagere temperatuur te laten draaien. Nu kan dit wel en de kamer voelt nog warmer ook.
Ze zijn in de aanbieding bij Praxis of Gamma deze week.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_196622081
Ik heb hier 3 paar van ofzo. In combinatie met vloerverwarming of onder een dekentje onder de bank. Heerlijk! #teamkoudevoeten #metdiesokkennietmeerdus #doei
pi_196622108
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 17:59 schreef Vicky het volgende:

[..]

Ze zijn in de aanbieding bij Praxis of Gamma deze week.
En korting via de FNV maar praxis geeft zo te zien hogere kortingen.

Bij de gamma zie ik geen korting?
pi_196622171
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 18:13 schreef Elleska het volgende:

[..]

En korting via de FNV maar praxis geeft zo te zien hogere kortingen.

Bij de gamma zie ik geen korting?
Het was 1 van de 2.. wist niet meer welke. Maar Praxis dus.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_196622211
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 december 2020 18:17 schreef Vicky het volgende:

[..]

Het was 1 van de 2.. wist niet meer welke. Maar Praxis dus.
Ik hoopte op de gamma want we komen nog 1 kabeltje tekort. Bij de gamma staat het verwarrend genoeg wel in de folder staat maar zonder korting.
  dinsdag 8 december 2020 @ 18:52:06 #188
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_196622758
quote:
81s.gif Op dinsdag 8 december 2020 14:25 schreef Declan-Harp het volgende:
https://coopsupermarkten.(...)Adventskalender.html

Achter vakje 8 zit een gratis (kerst)kaartje van Kaartje2Go, je kunt de code inwisselen op álle kaarten. Ook als je ze inplant voor mei 2021 :+
Je kunt meerdere keren klikken, je krijgt steeds een nieuwe code. Geldt alleen vandaag, op=op. In te wisselen t/m 31 december.

Have fun!
Thnx
pi_196624216
Ik heb wel pantoffels maar die gebruik ik alleen als ik er ‘s nachts voor mijn kinderen uit moet ofzo.
Overdag altijd sokken aan. Ik haaat koude voeten.
pi_196624700
Dikke, gevoerde wollen huissokken met antislip, 2 paar gekregen van de Sint O+

Beneden niet per se nodig (want vloerverwarming O+ ), maar op zolder met thuiswerken echt heerlijk!
pi_196624882
Team spaanse sloffen hier. Als ik ze in de winter niet draag heb ik echt koude voeten in de avond of zelfs buikpijn.
En dan als ik in bed lig te lezen nog een paar zelfgebreide bedsokken aan (op een breiring). En de nacht met naakte voetjes :P
pi_196624955
Hier trouwens vloerverwarming door het hele huis maar tóch heb ik koude voeten. :P
Ik ben sowieso een koukleum. In de herfst/winter ben ik de eerste met een sjaal van 2 meter om mijn nek. :')
pi_196625209
Team koude voeten hier. In de herfst en winter slaap ik met sokken. En stop ik de onderkant van mijn pyjamabroek in mijn sokken zodat mijn kuiten niet koud worden.

Als iemand nog meer tips wil om de erotiek in de slaapkamer te houden... :7
pi_196625647
Mijn man heeft bij ons trouwen ingestemd dat ik mijn koude voeten aan hem mag warmen in bed. Hij is zo dom geweest om dat te doen, maar zit er s avonds nog steeds over te piepen als ik hem aanraak met mijn voeten. :N

En verder team bestekbak! Die kan ik in een keer op het aanrecht zetten en leeghalen. Bij een lade moet ik dat vork voor vork doen en ben ik langer bezig. Sinds onze nieuwe koekenpannen niet meer in de vaatwasser gaan heb ik sowieso nooit meer ruimte tekort.
pi_196625709
Hier ook team bestekbak.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_196625724
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 20:07 schreef Bottoms_up het volgende:
Team koude voeten hier. In de herfst en winter slaap ik met sokken. En stop ik de onderkant van mijn pyjamabroek in mijn sokken zodat mijn kuiten niet koud worden.

Als iemand nog meer tips wil om de erotiek in de slaapkamer te houden... :7
Dat het er niet heet aan toe gaat in de slaapkamer is wel duidelijk ja. :Y)
pi_196625760
We hebben een besteklade en dat bevalt prima. Lekker overzichtelijk bij uitladen. En als ik tóch alvast 1 dingetje nodig heb, hoe ik niet te zoeken.
Het is nooit in mijn opgekomen dat mensen geen bestekla hebben en alleen een bakje. :P
pi_196625776
En team badjas. O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')