Waarom? Ze heeft er toch voor gedaan wat haar gevraagd werd? In tegenstelling tot D66-leden die stemmen krijgen door A te zeggen, maar na de verkiezing toch B gaan doenquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:32 schreef aloa het volgende:
Tweede Kamerleden hebben er geen goed woord voor over. D66-leider Rob Jetten laat via Twitter weten: "Betaal het geld maar terug, of beter: geef het aan een goed doel."
quote:Eerder dit jaar maakte zangeres Famke Louise deel uit van een betaalde campagne van de Rijksoverheid, bevestigt een woordvoerder van de overheidscommissie covid-19 desgevraagd aan de NOS.
Ok sorry ik liet me een beetje gaanquote:Op dinsdag 22 september 2020 19:23 schreef Tijger_m het volgende:
[modbreak]Laten we het nog een keer proberen maar dan met minder beledigingen etc.[/modbreak]
Zegt weer meer dan genoeg.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:27 schreef Tijger_m het volgende:
Overigens is dit #ikdoenietmee van Viruswaarheid aka Viruswaanzin afkomstig, dat iedereen weet waar men mee te maken heeft.
https://www.nu.nl/media/6(...)n-viruswaarheid.html
Bij Jinek toch.quote:Op dinsdag 22 september 2020 20:09 schreef quirina het volgende:
Hoorde op de tv dat ze vanavond ergens bij een programma te gast is.
Ik hoop dat ze flink geroast gaat worden.
Ai jammer. Die pakt niemand aan, omdat ze bang is dat ze dan niet meer in haar showtje komen. Schrijnend niveau überhaupt.quote:
Schiermonnikoog? Doe maar Texel, dat is veel groter en daar passen veel meer gekkies op.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:33 schreef wpor het volgende:
Kunnen we alle viruswaaszin idioten een eigen land geven? Of een eiland? Eén van de waddeneilanden? Lijkt me een win win situatie.
Er zal zich een nieuwe gemeenschap op gaan richten op dat eiland, zal vast een groot succes worden. Zou interessante TV zijn ook trouwens. Nu ik er zo bij nadenk, wellicht kunnen we er geld voor inzamelen? Ik denk dat ze het geld maar al te graag aannemen en akkoord gaan.
#viruswaanzinnaarschiermonnikoog
#enkeltje
Is het trouwens ook niet een goed idee om de sekteleider van viruswaaszin live op tv in debat te laten gaan met een echte expert?
Beetje zonde wel van Texel. Ik geloof niet dat Texel dat verdiendquote:Op dinsdag 22 september 2020 21:58 schreef Also-von-Oder het volgende:
[..]
Schiermonnikoog? Doe maar Texel, dat is veel groter en daar passen veel meer gekkies op.
https://www.shownieuws.nl(...)a-campagne-overheid/quote:Het ministerie van Volksgezondheid heeft in juni ruim ¤65.000 euro betaald aan het inzetten van artiesten als Famke Louise en Boef voor een corona-campagne. Dat blijkt uit documenten die Shownieuws via de Wet Openbaarheid van Bestuur heeft opgevraagd. Dit is des te opmerkelijker aangezien Famke Louise momenteel één van de gezichten is van de actie #ikdoenietmeermee waarin Bekende Nederlanders kritiek uiten op de coronamaatregelen.
In mei van dit jaar heeft Famke Louise drie video’s geplaatst op haar Instagram waarin zij de maatregelen vanuit de overheid als onderdeel van een corona-campagne heeft gepromoot. Boef maakte vier dergelijke video’s voor deze campagne die zich richt op jongeren. In samenwerking met SPEC, het artiestenbureau van Ali B waar Famke en Boef onder contract zijn, heeft een reclamebureau in totaal ¤66.574 ontvangen vanuit de overheid. Hoeveel Famke Louise en Boef precies hebben ontvangen voor de campagne is niet duidelijk.
Uit mailwisseling blijkt dat Ali B in de eerste instantie ook twee video’s zou maken, maar hier heeft hij later vanaf gezien. Het bedrag is toen van ¤86.708,60 euro naar ¤66.574,00 euro verlaagd.
En zorgelijk dat mensen uberhaupt naar dit soort mensen luistert.quote:Op dinsdag 22 september 2020 22:01 schreef Gunner het volgende:
Ik vind het zorgelijk dat deze mensen invloed hebben. Op wat dan ook.
Kan me herinneren dat ze toen ze net bekend werd met een of ander raar nummer en nu een miljoen volgers. Zo dan niet gekocht
De wereld gaat kapot aan het influencervirusquote:Op dinsdag 22 september 2020 22:01 schreef Gunner het volgende:
Ik vind het zorgelijk dat deze mensen invloed hebben. Op wat dan ook.
Kan me herinneren dat ze toen ze net bekend werd met een of ander raar nummer en nu een miljoen volgers. Zo dan niet gekocht
Persoonlijk vind ik Terschelling veel mooier dan Texel.quote:Op dinsdag 22 september 2020 22:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Beetje zonde wel van Texel. Ik geloof niet dat Texel dat verdiend
Ja, hallo, het is niet alsof dat kind ooit van haar leven gewerkt heeft, wat weet zij nou van overuren of verpleegkundige zijn?quote:Op dinsdag 22 september 2020 22:34 schreef Fok-it het volgende:
Vraag me af hoe zij naar dit gesprek luistert. Over verpleegkundigen die overuren draaien en psychische klachten beginnen te krijgen. Als zielloze influencer heb je toch geen idee hoe het er bij de rest van Nederland aan toe gaat.
Ja dat bedoel ik..quote:Op dinsdag 22 september 2020 22:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, hallo, het is niet alsof dat kind ooit van haar leven gewerkt heeft, wat weet zij nou van overuren of verpleegkundige zijn?
Ze heeft net aangekondigd dat corona 100% zeker bestaat. Lijkt me dus niet te maken met dat virusgekheid clubjequote:Op dinsdag 22 september 2020 22:53 schreef Randier het volgende:
Geniale zet van meneer Viruswaanzinwaarheid. Hij heeft de domste, meest aandachtsgeile 'artiesten' opgetrommeld om zijn boodschap te verkondigen. Types die alles doen en zeggen voor aandacht en zichzelf niet eens begrijpen.
”Snap je, weet je, je moet als jongere je ding doen, de maatregelen in maart hebben ook geen effect gehad, ja maar, jij, u, jij, ik heb respect voor de zorg, ik heb respect voor Corona, mensen hebben geen eten meer op tafel, mijn stiefvader is piloot, ik wil steun voor de maatschappij, ik ben van mening veranderd, omdat ik toen niet wist wat Corona ging betekenen, met die hashtag heb ik wel bereikt dat ik hier nu zit, snap je, weet je, ik blijf bij mijn standpunt...”quote:Op dinsdag 22 september 2020 22:53 schreef Randier het volgende:
Geniale zet van meneer Viruswaanzinwaarheid. Hij heeft de domste, meest aandachtsgeile 'artiesten' opgetrommeld om zijn boodschap te verkondigen. Types die alles doen en zeggen voor aandacht en zichzelf niet eens begrijpen.
Uiteindelijk heeft ze wel gelijk met haar gedachtegang achter het gebruiken van de hashtag.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:12 schreef MadMaster het volgende:
[..]
”Snap je, weet je, je moet als jongere je ding doen, de maatregelen in maart hebben ook geen effect gehad, ja maar, jij, u, jij, ik heb respect voor de zorg, ik heb respect voor Corona, mensen hebben geen eten meer op tafel, mijn stiefvader is piloot, ik wil steun voor de maatschappij, ik ben van mening veranderd, omdat ik toen niet wist wat Corona ging betekenen, met die hashtag heb ik wel bereikt dat ik hier nu zit...”
Dus #ikdoenietmeermee...
Maar misschien ga ik een andere hashtag gebruiken...![]()
Zucht...
Het was natuurlijk al bekend, maar die uitgegroeide zaadcel is te dom om te leven.
1 Miljoen volgers hebben kennelijk hetzelfde euvel.
Best ernstig...
Weet zij veel wat ze zegt en wat dat betekent.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Uiteindelijk heeft ze wel gelijk met haar gedachtegang achter het gebruiken van de hashtag.
Een hashtag als #SamenSolidairTegenCorona zou nooit van de grond zijn gekomen en deze aandacht hebben gekregen. en daarvoor zou ze ook niet uitgenodigd worden bij Jinek.
Het is reeds bevestigd dat dit geintje georganiseerd is door de voorman van dit enge clubje.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:05 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ze heeft net aangekondigd dat corona 100% zeker bestaat. Lijkt me dus niet te maken met dat virusgekheid clubje
Nee hoor. Enkel dat het in een bepaalde appgroep in deze kring is bedacht.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:19 schreef Randier het volgende:
[..]
Het is reeds bevestigd dat dit geintje georganiseerd is door de voorman van dit enge clubje.
Die paar duizend doden heb je al lang gekregen en dank namens deze 50+'er voor je stelling op het niveautje Famke L...quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:20 schreef Mikeytt het volgende:
Ik vind het huidige beleid sowieso al veel te humaan.
Veel te veel gefocust op mensen die al schijndood zijn (50+'ers).
Heb er eigenlijk wel een paar duizend doden voor over om snel even groepsimmuniteit op te bouwen. (Of de zwakkeren eruit te filteren)
Dit. Nul argumenten. Behalve dat ze gefrustreerd is.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:16 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Weet zij veel wat ze zegt en wat dat betekent.
Domme papegaai, een marionet die gebruikt wordt door anderen...
Precies, zoals egocentrische narcisten die tot nog niet het minste beetje empathie in staat zijn. Weg met die zwakke schakels uit het weefsel van onze samenleving.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:20 schreef Mikeytt het volgende:
Ik vind het huidige beleid sowieso al veel te humaan.
Veel te veel gefocust op mensen die al schijndood zijn (50+'ers).
Heb er eigenlijk wel een paar duizend doden voor over om snel even groepsimmuniteit op te bouwen. (Of de zwakkeren eruit te filteren)
Mwuah, tot nu toe zijn het aantal doden matig op een bevolking van 17 miljoen inwoners.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:23 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Die paar duizend doden heb je al lang gekregen en dank je namens deze 50+'er voor je stelling op het niveautje Famke L...
Nee hoor, ik heb de link al eerder gegeven, dit is georganiseerd door Engel.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:21 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Nee hoor. Enkel dat het in een bepaalde appgroep in deze kring is bedacht.
Daarmee bedoelde ik eigenlijk dat mensen met een zwak immuunsysteem eruit worden gefilterd.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:24 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Precies, zoals egocentrische narcisten die tot nog niet het minste beetje empathie in staat zijn. Weg met die zwakke schakels uit het weefsel van onze samenleving.
'Volgens Viruswaarheid-oprichter Willem Engel is deze groep een maand geleden ontstaan. "Ik kreeg contact met een aantal kritische BN'ers", vertelt hij dinsdag in gesprek met NRC. "Daarna hebben wij geprobeerd om meer BN'ers bij elkaar te brengen."...'quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:21 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Nee hoor. Enkel dat het in een bepaalde appgroep in deze kring is bedacht.
Engel heeft zelf letterlijk toegegeven dat het idee niet van hem kwam.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb de link al eerder gegeven, dit is georganiseerd door Engel.
Dus het komt wel uit zijn groepje. Fijn dat je het zelf nu ook inziet.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:27 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Engel heeft zelf letterlijk toegegeven dat het idee niet van hem kwam.
“Ik zou mezelf niet de bedenker van het plan noemen, dat is te veel eer. Maar ik ben wel medebedenker”, aldus Engel.
Nee, uit een appgroep in die kring. Niet iedereen in die appgroep denkt dat corona nep is.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dus het komt wel uit zijn groepje. Fijn dat je het zelf nu ook inziet.
Was geen sterk optreden, maar vrijwel alle standpunten waren gebaseerd ok emotie.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:27 schreef Confetti het volgende:
Totale psychopaat. Anders kun je niet zonder blikken of blozen zulke domme teksten uitslaan. Aan het eind dacht ze echt dat ze haar boodschap goed had afgegeven.
Grappig, ik heb nergens gezegd dat ze zeggen dat corona nep is, alleen dat Willem Engel een van de bedenkers van dit lulverhaal is en dat uit zijn "viruswaarheid" groepje komt.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:31 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Nee, uit een appgroep in die kring. Niet iedereen in die appgroep denkt dat corona nep is.
Het zijn stuk voor stuk idioten, maar om ze allemaal bij dat virusgekheid clubje te zetten is gewoon incorrect
Dat eerste ben ik met je eens, maar dat is niet het enige symptoom/gevolg van het virus.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:25 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Mwuah, tot nu toe zijn het aantal doden matig op een bevolking van 17 miljoen inwoners.
Regel lockdowns onder 50+'ers en laat jongeren hun gang weer gaan. De 50+'ers willen immers niet besmet worden.
Terecht dat Famke zo reageert.quote:
Wat had ze volgens jou moeten doen?quote:Op woensdag 23 september 2020 00:28 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Eigenlijk is ze nog erg mild geweest voor die mafkikker Dennis.
Meeeh ... ik wil niet verbannen worden van dit forum, dus dat antwoord krijg je niet van mij.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:29 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Wat had ze volgens jou moeten doen?
Bullshit. Ze had daar haar papiertje niet bij zich en wist niet wat ze moest zeggen. Als je echt hier zo fel op tegen bent en dat verkondigd aan 1 miljoen volgers, dan kan je zo'n Dennis prima te woord staan.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:28 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Terecht dat Famke zo reageert.
Als mensen zeggen geen interview te willen geven dien je dat te respecteren. Eigenlijk is ze nog erg mild geweest voor die mafkikker Dennis.
Famke.![]()
![]()
Betekent trouwens 'meisje' in het Frysk.
Ik erger me al heel lang dus aan 'journalisten' zoals Dennis, niet louter omwille van slechts dit interview. Dennis kan gewoon niet interviewen.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:35 schreef EnterToets het volgende:
[..]
Bullshit. Ze had daar haar papiertje niet bij zich en wist niet wat ze moest zeggen. Als je echt hier zo fel op tegen ben, dan kan je zo'n Dennis prima te woord staan.
Ietswat tegengas? Die Famke heeft een miljoen volgers en verkondigd dat ze niet meer aan de corona maatregelen mee doet. Zeker met haar publiek beïnvloed je daar super veel jonge mensen mee. Dat is wat er niet oke aan is.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik erger me al heel lang dus aan 'journalisten' zoals Dennis, niet louter omwille van slechts dit interview. Dennis kan gewoon niet interviewen.
Inderdaad komt Famke ook niet erg goed uit haar woorden en is haar plotselinge ommekeer wel wat vreemd en met het clubje van 'viruswaanzin' heb ik ook niet veel.
Toch heb ik heel, heel, heel erg veel vragen bij het huidige covid-19-beleid en moet er veel beter een kosten-baten analyse worden gemaakt.
Ik heb nog altijd grote twijfels over het bestaan an sich van dit virus. Te stellen dat het niet bestaat gaat te ver, maar ik twijfel aan veel. Er klopt heel, heel erg veel niet.
Dus ja goed dat er een stel BN-ers ietwat tegengas geven.
Wat een simpel zieltje ben je dan zeg als dit het enige is wat eruit komt. Schaam je je nou niet kapot voor jezelf?quote:Op woensdag 23 september 2020 01:01 schreef MakkieR het volgende:
Hebben jullie überhaupt nog een eigen mening of laten jullie je liever in de kont neuken door Mark Rutte.
Door `grote twijfels' te hebben over het bestaan an sich stel je dit precies. Waarmee je je dus gewoon onherroepelijk buitenspel zet.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik heb nog altijd grote twijfels over het bestaan an sich van dit virus. Te stellen dat het niet bestaat gaat te ver, maar ik twijfel aan veel. Er klopt heel, heel erg veel niet.
Tegengas tegen wat?quote:Op woensdag 23 september 2020 00:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik erger me al heel lang dus aan 'journalisten' zoals Dennis, niet louter omwille van slechts dit interview. Dennis kan gewoon niet interviewen.
Inderdaad komt Famke ook niet erg goed uit haar woorden en is haar plotselinge ommekeer wel wat vreemd en met het clubje van 'viruswaanzin' heb ik ook niet veel.
Toch heb ik heel, heel, heel erg veel vragen bij het huidige covid-19-beleid en moet er veel beter een kosten-baten analyse worden gemaakt.
Ik heb nog altijd grote twijfels over het bestaan an sich van dit virus. Te stellen dat het niet bestaat gaat te ver, maar ik twijfel aan veel. Er klopt heel, heel erg veel niet.
Dus ja goed dat er een stel BN-ers ietwat tegengas geven.
Die aandachtstrekkerquote:Op dinsdag 22 september 2020 19:27 schreef Tijger_m het volgende:
Overigens is dit #ikdoenietmee van Viruswaarheid aka Viruswaanzin afkomstig, dat iedereen weet waar men mee te maken heeft.
https://www.nu.nl/media/6(...)n-viruswaarheid.html
Zonder maatregelen loopt de zorg weer helemaal vast. Dat is geen optie. Harde boodschap, maar wel de realiteit.quote:Op woensdag 23 september 2020 01:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik heb dus echt niets met Thierry en het FvD. Maar ik kan me wel helemaal vinden in zijn betoog hier. Dit zijn ook de vragen waar ik mee loop - en veel vrienden van me, overwegend links stemmend ook - en waar nog altijd geen goed antwoord op gegeven is.
Het WHO heeft inderdaad het virus verkeerd ingedeeld. Beter schorten we alle maatregelen op, want de maatregelen doen meer kwaad dan dat zij goed doen. Eenzaamheid, zelfmoorden, depressies, isolatie, internetverslaving, gameverslaving, alcoholmisbruik, malaise, werkloosheid, hele sectoren worden om zeep geholpen zoals toeristensector, horeca, huiselijk geweld neemt toe en een vrouw die hier slachtoffer van is kan moeilijker vluchten door allerlei maatregelen etc.
Is haar content niet voornamelijk op jonge kinderen gericht? Ik ken haar niet zo goed, maar ze heeft een youtubekanaal en is daarbij ook gaan rappen toch?quote:Op woensdag 23 september 2020 00:39 schreef ham1969 het volgende:
Vind het onbegrijpelijk dat een miljoen mensen haar interessant vinden. ik kan me niet voorstellen dat je haar als een voorbeeld ziet.
Je weet toch dat er allemaal users zijn op fok met allemaal verschillende meningen?quote:Op woensdag 23 september 2020 01:01 schreef MakkieR het volgende:
Het zijn hier echt Fokkers die met de wind meewaaien, kankeren op de overheid, kankeren op Famke, kankeren op het RIVM en dan zijn het weer schoothondjes van Mark Rutte. Hebben jullie überhaupt nog een eigen mening of laten jullie je liever in de kont neuken door Mark Rutte.
Je kan vinden van haar wat je wil , ze zit er wel en doet haar verhaal en loopt niet weg voor tegenspraakquote:Op dinsdag 22 september 2020 23:32 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Was geen sterk optreden, maar vrijwel alle standpunten waren gebaseerd ok emotie.
Domme mensen zijn gewoon leuk om naar te kijken.quote:Op woensdag 23 september 2020 07:59 schreef Spanky78 het volgende:
Stop making stupid people famous. Geldt ook voor Jinek. En dan wordt ze nog met zijden handschoentjes aangepakt.
Denk je nou dat een gek als Engel uitgenodigd wordt ergensquote:Op woensdag 23 september 2020 09:03 schreef Freecky28 het volgende:
[..]
Je kan vinden van haar wat je wil , ze zit er wel en doet haar verhaal en loopt niet weg voor tegenspraak
Waar is die Engel dan??
Willempie lacht zich suf dat famke nu kritiek krijgt over zijn idee en hij nietquote:Op woensdag 23 september 2020 09:03 schreef Freecky28 het volgende:
[..]
Je kan vinden van haar wat je wil , ze zit er wel en doet haar verhaal en loopt niet weg voor tegenspraak
Waar is die Engel dan??
Jinek dr voordeel zijn dr "boebies"quote:Op woensdag 23 september 2020 09:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Domme mensen zijn gewoon leuk om naar te kijken.
Levert wel interessante tv opquote:Op woensdag 23 september 2020 09:05 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Denk je nou dat een gek als Engel uitgenodigd wordt ergens
Frie te piepelquote:Op woensdag 23 september 2020 09:13 schreef quirina het volgende:
Samuh kreige we de overheit er onder.
Helemaal eens. De maatregelen brengen ontzettend veel nevenschade met zich mee.quote:Op woensdag 23 september 2020 01:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik heb dus echt niets met Thierry en het FvD. Maar ik kan me wel helemaal vinden in zijn betoog hier. Dit zijn ook de vragen waar ik mee loop - en veel vrienden van me, overwegend links stemmend ook - en waar nog altijd geen goed antwoord op gegeven is.
Het WHO heeft inderdaad het virus verkeerd ingedeeld. Beter schorten we alle maatregelen op, want de maatregelen doen meer kwaad dan dat zij goed doen. Eenzaamheid, zelfmoorden, depressies, isolatie, internetverslaving, gameverslaving, alcoholmisbruik, malaise, werkloosheid, hele sectoren worden om zeep geholpen zoals toeristensector, horeca, huiselijk geweld neemt toe en een vrouw die hier slachtoffer van is kan moeilijker vluchten door allerlei maatregelen etc.
Je doet net of beleidsmakers dit niet meenemen in hun beslissingen. Dat is gewoon niet waar. Anders zaten we nu al in een tweede lockdown.quote:Op woensdag 23 september 2020 09:40 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Helemaal eens. De maatregelen brengen ontzettend veel nevenschade met zich mee.
De regering zou in plaats van eenzijdig naar de bezetting in op de IC moeten kijken naar wat schade de maatregelen berokkenen. Als de maatregelen veel meer schade doen dan goed doen (door bijvoorbeeld te kijken naar het aantal levensjaren) dan moeten de maatregelen per direct worden opgeheven.
Ik ben ook geen Baudet aanhanger maar hij heeft hier inderdaad helemaal gelijk. Het lijkt steeds meer dat een groot deel van het Nederlandse volk van de maatregelen af willen (en zeker geen lockdown meer accepteren). (zie ondermeer https://www.destentor.nl/(...)-afgedaan~a4c96d87f/ ) Daarom is het goed dat Baudet dit geluid laat horen in de kamer. Ik vraag mij wel af waarom andere partijen ook niet met een dergelijke analyse komen.
Ik kwam dit filmpje tegen op Twitter. Ik weet niet precies wie de man is, maar hij opteert om een nieuwe realiteitszin te ontwikkelen. Het virus zal, net zoals alle andere griepvirussen, terug blijven komen en elk seizoen zullen er mensen ziek worden van dit virus. Een vaccin doet er niets aan af. We moeten weer ons normale leven oppakken.
[ twitter ]
Sterker nog, we hebben niet eens een echte eerste lockdown gehadquote:Op woensdag 23 september 2020 10:27 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Je doet net of beleidsmakers dit niet meenemen in hun beslissingen. Dat is gewoon niet waar. Anders zaten we nu al in een tweede lockdown.
Er wordt we degelijk rekening gehouden met neveneffecten. Sterker nog, daar zijn ook tientallen miljarden aan uitgegeven.
Onuitgesproken weet iedereen dat de huidige maatregelen ook doden zullen ‘veroorzaken’, waarschijnlijk meer dan een full lockdown. Echter andere medische problemen zouden dan weer meer problemen opleveren.
Uiteindelijk is wat ik bier begrijp dat mensen echt denken dat ‘de regering’ alles maar kan regelen. Niet alles is mogelijk. En mensen laten nu hun eigen verantwoordelijkheid liggen qua gedrag en roepen dan maar dat het testbeleid kut is, of iets anders.
wie verbiedt wie om vragen te stellen?quote:Op woensdag 23 september 2020 11:03 schreef Mondkapje het volgende:
Gisteren bij OP1 viel me wel op hoe ontzettend arrogant de virologe was, ze bleef maar praten, er was niet tussen te komen, de huisarts kon nauwelijks zeggen wat ze bedoelde. Zonder geluid kun je zien aan haar houding hoe uit de hoogte ze doet. BN'ers hebben gelijk dat er meer een open discussie moet komen waar alle vragen gesteld kunnen worden en je niet monddood wordt gemaakt.
Nee hoor, sterker nog je zit er midden inquote:Die huisarts noemde een interessante kwestie maar ik heb niet goed begrepen wat ze bedoelde en moet nog een keer kijken en goed luisteren en die virologe dan tussendoor skippen.
Niemand zegt dat de maatregelen niet genomen moeten worden, maar de discussie wordt totaal doodgeslagen.
Ik ga voor een groot gedeelte mee in jouw verhaal, toch wil ik daar een aantal kanttekeningen bij maken.quote:Op woensdag 23 september 2020 10:27 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Je doet net of beleidsmakers dit niet meenemen in hun beslissingen. Dat is gewoon niet waar. Anders zaten we nu al in een tweede lockdown.
Er wordt we degelijk rekening gehouden met neveneffecten. Sterker nog, daar zijn ook tientallen miljarden aan uitgegeven.
Onuitgesproken weet iedereen dat de huidige maatregelen ook doden zullen ‘veroorzaken’, waarschijnlijk meer dan een full lockdown. Echter andere medische problemen zouden dan weer meer problemen opleveren.
Uiteindelijk is wat ik bier begrijp dat mensen echt denken dat ‘de regering’ alles maar kan regelen. Niet alles is mogelijk. En mensen laten nu hun eigen verantwoordelijkheid liggen qua gedrag en roepen dan maar dat het testbeleid kut is, of iets anders.
Ik ben het met je eens. Dat geld is niet zaligmakend, maar we een enorme hoeveelheid om de nog enormerehoeveelheid schade te beperken. Komend jaar gaat voor Heel veel mensen keihard aankomen. Gek genoeg harder dan mensen zich nu beseffen.quote:Op woensdag 23 september 2020 11:14 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Ik ga voor een groot gedeelte mee in jouw verhaal, toch wil ik daar een aantal kanttekeningen bij maken.
1. Er is inderdaad ontzettend veel geld uitgegeven om de effect van de maatregelen te mitigeren. Desondanks lijkt het er op dat een enorme economische crisis aan het voltrekken is wat een enorm effect heeft op het consumentenvertrouwen. Met andere woorden, geld vanuit de overheid is een pleister op de wond maar de economische schade zal nog veel groter zijn met alle gevolgen van dien.
2. De afgelopen maanden heb ik zowat elk coronadebat gevolgd en de debatten gaan met name over testbeleid en beschermingsmiddelen. Ik mis het debat van de kosten/baten analyse. Natuurlijk kan het zijn dat de regering die maakt, maar wees daar dan ook transparant over. Het moet mogelijk zijn om bepaalde beleidslijnen uit te rekenen in verlies van levensjaren, waar vervolgens over gedebatteerd kan worden. Mijn pleidooi zou dan ook zijn: haak meer disciplines aan bij het debat, bijvoorbeeld het CPB, die goed moet kunnen duiden wat het effect is geweest van de grote financiële crisis in 2008.
3. De regering weet donders goed dat een tweede lockdown een paar weken terug door niemand geaccepteerd zou worden wanneer de IC zo goed als leeg zijn. Als de komende weken de IC's voller komen te liggen zou ik me niet verbazen als ze dan toch weer teruggrijpen op het paardenmiddel lockdown, met alle gevolgen van dien.
Geen enkele partij waagt zich aan het financieele verhaal omdat ze dan afgemaakt worden bij de verkiezingen. Men wil alleen maar meer gratis geld, liefst structureel, zonder enige indicatie waar men denkt dat de kosten door betaald gaan worden.quote:Op woensdag 23 september 2020 11:14 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Ik ga voor een groot gedeelte mee in jouw verhaal, toch wil ik daar een aantal kanttekeningen bij maken.
1. Er is inderdaad ontzettend veel geld uitgegeven om de effect van de maatregelen te mitigeren. Desondanks lijkt het er op dat een enorme economische crisis aan het voltrekken is wat een enorm effect heeft op het consumentenvertrouwen. Met andere woorden, geld vanuit de overheid is een pleister op de wond maar de economische schade zal nog veel groter zijn met alle gevolgen van dien.
2. De afgelopen maanden heb ik zowat elk coronadebat gevolgd en de debatten gaan met name over testbeleid en beschermingsmiddelen. Ik mis het debat van de kosten/baten analyse. Natuurlijk kan het zijn dat de regering die maakt, maar wees daar dan ook transparant over. Het moet mogelijk zijn om bepaalde beleidslijnen uit te rekenen in verlies van levensjaren, waar vervolgens over gedebatteerd kan worden. Mijn pleidooi zou dan ook zijn: haak meer disciplines aan bij het debat, bijvoorbeeld het CPB, die goed moet kunnen duiden wat het effect is geweest van de grote financiële crisis in 2008.
3. De regering weet donders goed dat een tweede lockdown een paar weken terug door niemand geaccepteerd zou worden wanneer de IC zo goed als leeg zijn. Als de komende weken de IC's voller komen te liggen zou ik me niet verbazen als ze dan toch weer teruggrijpen op het paardenmiddel lockdown, met alle gevolgen van dien.
Welke maatregelenquote:Op woensdag 23 september 2020 09:40 schreef Oidipous het volgende:
Helemaal eens. De maatregelen brengen ontzettend veel nevenschade met zich mee.
Zelfs huisartsen! De virologen zitten als fanatieke religieuze leiders in de praatprogramma's en net als radicale religieuzen is er niet tussen te komen, een niet aflatende woordenstroom waar de beste talkshowhost nog moeite mee heeft om die te onderbreken.quote:Op woensdag 23 september 2020 11:09 schreef devlinmr het volgende:
[..]
wie verbiedt wie om vragen te stellen?
[..]
Ja leuk, elke leek mag vragen gaan stellen. Whats next, die leken mogen ook beslissingen gaan nemen?quote:Op woensdag 23 september 2020 11:03 schreef Mondkapje het volgende:
Gisteren bij OP1 viel me wel op hoe ontzettend arrogant de virologe was, ze bleef maar praten, er was niet tussen te komen, de huisarts kon nauwelijks zeggen wat ze bedoelde. Zonder geluid kun je zien aan haar houding hoe uit de hoogte ze doet. BN'ers hebben gelijk dat er meer een open discussie moet komen waar alle vragen gesteld kunnen worden en je niet monddood wordt gemaakt.
Die huisarts noemde een interessante kwestie maar ik heb niet goed begrepen wat ze bedoelde en moet nog een keer kijken en goed luisteren en die virologe dan tussendoor skippen.
Niemand zegt dat de maatregelen niet genomen moeten worden, maar de discussie wordt totaal doodgeslagen.
Het gaat om de discussie. Kijk OP1 er maar opna, de een laat de ander er niet tussenkomen, dat is geen discussie.quote:Op woensdag 23 september 2020 12:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja leuk, elke leek mag vragen gaan stellen. Whats next, die leken mogen ook beslissingen gaan nemen?
OP1 is een talkshow, entertainment dus. Ik heb het gevoel dat jij iets te hoge verwachtingen hebt van zo'n programma.quote:Op woensdag 23 september 2020 12:15 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het gaat om de discussie. Kijk OP1 er maar opna, de een laat de ander er niet tussenkomen, dat is geen discussie.
Die vragen van zowel die huisarts als van Tim Douwsma waren dan ook nogal open deuren die al tig keer beantwoord zijn in nieuws- en actualiteitenprogramma's en talkshows (o.a. dat een positieve PCR-test niet per definitie betekent dat iemand ook besmettelijk is). Je kunt dan wel klagen dat er weinig ruimte is voor discussie, maar als je zelf niet de moeite doet om je te laten informeren houdt het wel een beetje op.quote:Op woensdag 23 september 2020 12:15 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het gaat om de discussie. Kijk OP1 er maar opna, de een laat de ander er niet tussenkomen, dat is geen discussie.
Niet tussen kunnen komen bij 1 individu is hetzelfde als verbieden vragen te stellen? Echt?quote:Op woensdag 23 september 2020 12:02 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Zelfs huisartsen! De virologen zitten als fanatieke religieuze leiders in de praatprogramma's en net als radicale religieuzen is er niet tussen te komen, een niet aflatende woordenstroom waar de beste talkshowhost nog moeite mee heeft om die te onderbreken.
Wat ik hier wel interessant aan vind is dat commerciële media (en socia media platforms) zichzelf enigszins in gijzeling genomen hebben. Door het continu aandacht geven aan overwegend talentloze persoonlijkheden en banale BN-controversen, hebben ze in dit soort situaties amper bewegingsruimte om het ‘influencer’ monster dat ze zelf geschapen hebben terug in de kooi te krijgen.quote:Op woensdag 23 september 2020 07:59 schreef Spanky78 het volgende:
Stop making stupid people famous. Geldt ook voor Jinek. En dan wordt ze nog met zijden handschoentjes aangepakt.
Omdat zij bekender is, 1 miljoen volgers beats 100.000 volgers. Heeft er volgens mij niks mee te maken dat het een vrouw is. Hoewel er genoeg opmerkingen in de categorie "dom snolletje" te lezen zijn hier, denk ik dat als het om een mannelijke artiest zou gaan die ook net zo hard aangepakt zou worden.quote:Op woensdag 23 september 2020 13:39 schreef potjecreme het volgende:
Het valt mij op dat er zo op Famke wordt gesprongen en niet op Bizzy bijvoorbeeld. Waarom worden vrouwen harder aangepakt?
Nou, die posts zijn allemaal wel weggehaald, ik zal bij Famke een rekening in dienen voor al het mod werk wat ze mij oplevertquote:Op woensdag 23 september 2020 14:04 schreef zalkc het volgende:
[..]
Omdat zij bekender is, 1 miljoen volgers beats 100.000 volgers. Heeft er volgens mij niks mee te maken dat het een vrouw is. Hoewel er genoeg opmerkingen in de categorie "dom snolletje" te lezen zijn hier, denk ik dat als het om een mannelijke artiest zou gaan die ook net zo hard aangepakt zou worden.
Neemt niet weg dat je nog steeds het standaard verschil in reacties krijgt tussen man en vrouw. Zo worden mannen nooit afgerekend op hun kleding en amper op uiterlijk bijvoorbeeld. Toch nog een stukje verschil wat nog niet is geslecht.
ik las "mond werk"quote:Op woensdag 23 september 2020 14:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou, die posts zijn allemaal wel weggehaald, ik zal bij Famke een rekening in dienen voor al het mod werk wat ze mij oplevert
Ghehequote:Op woensdag 23 september 2020 14:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou, die posts zijn allemaal wel weggehaald, ik zal bij Famke een rekening in dienen voor al het mod werk wat ze mij oplevert
Ze kwam iig niet zo goed uit de verf bij Jinek. Ze is op de uitnodiging ingegaan, maar haar standpunt was niet zo sterk. Er moet aandacht komen voor mensen die het financieel zwaar hebben door de Corona maatregelen, maar ze gaf geen oplossingsvoorbeelden aan.quote:Op woensdag 23 september 2020 13:39 schreef potjecreme het volgende:
Het valt mij op dat er zo op Famke wordt gesprongen en niet op Bizzy bijvoorbeeld. Waarom worden vrouwen harder aangepakt?
Waarom moet zij met oplossingen komen? Punt is dat een afwijkende mening meteen wordt bestempeld als wappie of klapinhetgezichtvoorzorgmederwerks. Er mag inderdaad meer aandacht voor een ander geluid komen.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:31 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Ze kwam iig niet zo goed uit de verf bij Jinek. Ze is op de uitnodiging ingegaan, maar haar standpunt was niet zo sterk. Er moet aandacht komen voor mensen die het financieel zwaar hebben door de Corona maatregelen, maar ze gaf geen oplossingsvoorbeelden aan.
Met een miljoen volgers op Instagram mag je best wel wat kritischer nadenken over zulke acties.
Zwakkeren zoals jouw ongeboren kind bedoel je? Of gelden er dan ineens andere regels?quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:20 schreef Mikeytt het volgende:
Ik vind het huidige beleid sowieso al veel te humaan.
Veel te veel gefocust op mensen die al schijndood zijn (50+'ers).
Heb er eigenlijk wel een paar duizend doden voor over om snel even groepsimmuniteit op te bouwen. (Of de zwakkeren eruit te filteren)
Afwijkende mening? Gewoon een dom kutverhaal.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:34 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Waarom moet zij met oplossingen komen? Punt is dat een afwijkende mening meteen wordt bestempeld als wappie of klapinhetgezichtvoorzorgmederwerks. Er mag inderdaad meer aandacht voor een ander geluid komen.
Bij zwakkeren die ik leuk vind, doe ik uiteraard gewoon voorzichtig.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:36 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Zwakkeren zoals jouw ongeboren kind bedoel je? Of gelden er dan ineens andere regels?
Als jij vindt dat er iets niet goed gaat, mag je ook best wel aangegeven hoe ze het beter zouden kunnen doen.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:34 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Waarom moet zij met oplossingen komen? Punt is dat een afwijkende mening meteen wordt bestempeld als wappie of klapinhetgezichtvoorzorgmederwerks. Er mag inderdaad meer aandacht voor een ander geluid komen.
BN'ers zei je?quote:Op woensdag 23 september 2020 14:51 schreef zalkc het volgende:
Bizzey, Rugged, Trobi, Dyna, Outsiders, DJ Chuckie, Zoe Livay, Abstract, Yes-R en Kosso
Helemaal eens, alles blijft in nevelen gehuld. Hoe kan het nou zijn dat deze minister er nog zit (?), blunder na blunder (niet voldoende ziekenhuiscapaciteit, niet voldoende testcapaciteit, weinig duidelijke antwoorden, etc.). Na april/maart was duidelijk dat budget geen rol meer zou spelen dus waarom niet iemand daar neerzetten die wel kan en durft?quote:Op woensdag 23 september 2020 01:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik heb dus echt niets met Thierry en het FvD. Maar ik kan me wel helemaal vinden in zijn betoog hier. Dit zijn ook de vragen waar ik mee loop - en veel vrienden van me, overwegend links stemmend ook - en waar nog altijd geen goed antwoord op gegeven is.
Het WHO heeft inderdaad het virus verkeerd ingedeeld. Beter schorten we alle maatregelen op, want de maatregelen doen meer kwaad dan dat zij goed doen. Eenzaamheid, zelfmoorden, depressies, isolatie, internetverslaving, gameverslaving, alcoholmisbruik, malaise, werkloosheid, hele sectoren worden om zeep geholpen zoals toeristensector, horeca, huiselijk geweld neemt toe en een vrouw die hier slachtoffer van is kan moeilijker vluchten door allerlei maatregelen etc.
Lijkt erop dat Famke door haar hommies onder de bus wordt gegooid.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:51 schreef zalkc het volgende:
Nos.nl
Verschillende BN'ers hebben de video's die ze maandagavond plaatsten met de hashtag #ikdoenietmeermee weer verwijderd. Het Nederlandse online hiphop-platform Puna schrijft dat Bizzey, Rugged, Trobi, Dyna, Outsiders, DJ Chuckie, Zoe Livay, Abstract, Yes-R en Kosso "zonder mededeling" hun video's verwijderden.
Ik vraag mij af wat Willem bedoelt met officiële waarschuwing? Dat heeft toch geen enkele rechtsgeldigheid verder?quote:Op woensdag 23 september 2020 15:51 schreef capricia het volgende:
Zit die Willem Engel nou Dennis te intimideren?
[ twitter ]
quote:Op woensdag 23 september 2020 15:51 schreef capricia het volgende:
Zit die Willem Engel nou Dennis te intimideren?
[ twitter ]
Voor zover ik weet is daar geen bewijs voor, nee. En Willem gooit zichzelf wel voor de trein met zijn onzin.quote:Op woensdag 23 september 2020 16:21 schreef 5thencounter het volgende:
Dat Willem Engel die gasten van #ikdoenietmeemee betaald zou hebben, ik kan er niets over vinden , of is het een #gooiwillemvoordetrein actie?
Oh, waar lees je dat?quote:Op woensdag 23 september 2020 16:21 schreef 5thencounter het volgende:
Dat Willem Engel die gasten van #ikdoenietmeemee betaald zou hebben, ik kan er niets over vinden , of is het een #gooiwillemvoordetrein actie?
quote:Ophef! Een zwik influencers gooit op hun Instagramaccounts de knuppel in het hoenderhok, ze doen niet meer mee. Met de coronamaatregelen wel te verstaan. Waar Famke Louise, een van de afhakers, in het voorjaar voor een flinke smak geld nog de coronamaatregelen mee hielp te communiceren richting haar schare van ruim een miljoen volgers, draait ze nu 180 graden en waait mee met de viruswaanzinnigen onder leiding van Willem Engel. Maar wat willen ze nu eigenlijk?
Ik volg 'm wel actief, wat 'ie voor onzin verkoopt is mij nog niet duidelijk, behalve dat hij met een team onzinnige maatregelen aankaartquote:Op woensdag 23 september 2020 16:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is daar geen bewijs voor, nee. En Willem gooit zichzelf wel voor de trein met zijn onzin.
Maar Famke (alsook Tim bij Op1) had helemaal geen ander geluid. Ze vindt dat de maatregelen gehandhaafd moeten worden en dat tegelijkertijd gekeken moet blijven worden naar de gevolgen van deze maatregelen en het leed wat dit kan veroorzaken.quote:Op woensdag 23 september 2020 14:34 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Waarom moet zij met oplossingen komen? Punt is dat een afwijkende mening meteen wordt bestempeld als wappie of klapinhetgezichtvoorzorgmederwerks. Er mag inderdaad meer aandacht voor een ander geluid komen.
Als dat je niet duidelijk is dan moet je in BNW zijn, niet in COR.quote:Op woensdag 23 september 2020 16:27 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik volg 'm wel actief, wat 'ie voor onzin verkoopt is mij nog niet duidelijk, behalve dat hij met een team onzinnige maatregelen aankaart
Aangifte blijkbaar. Volgens mij leidt Willem behalve aan viruswaanzin ook aan grootheidswaanzin.quote:Op woensdag 23 september 2020 15:58 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat Willem bedoelt met officiële waarschuwing? Dat heeft toch geen enkele rechtsgeldigheid verder?
-Dit is mijn officiële vraag-
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |