O die gek, nee die is niet grappigquote:Op dinsdag 23 juni 2020 02:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Jandino Asporaat. Serieus. Zwarten vinden hem helemaal geweldig. Ik heb er nog nooit om kunnen glimlachen.
Sorry man, ik heb het bedoeld als grapje.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 09:11 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Nee daar pleit ik niet voor
Dát is de racisme waar tegenop moet worden getreden.
Wat nu als ik zeg dat ik gekwetst ben door je laatste zinnetje? Ga je dan je excuses aanbieden? Hoop het toch niet.
Nee dat is een strontvervelend mannetje.quote:
Ok primaquote:Op dinsdag 23 juni 2020 10:55 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Sorry man, ik heb het bedoeld als grapje.
Jandino is een totale verschrikking. Wat gebruikt die gozer eigenlijk?quote:
Vraag me af of een beetje grote ruimte steen niet beter is. Dan kan de aarde opnieuw beginnen en komt er voor de mens hopelijk iets in de plaats dat minder destructief is (naar zijn omgeving en elkaar toe)quote:Op dinsdag 23 juni 2020 11:36 schreef Scorpie het volgende:
"Words matter"
Echt hoor, we hebben weer een goeie wereldoorlog nodig, zodat we met zijn allen wat ballen kweken.
Wat boeit het wat er met de aarde gebeurt als er dan niemand meer is die daar wat van kan vinden.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 11:46 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Vraag me af of een beetje grote ruimte steen niet beter is. Dan kan de aarde opnieuw beginnen en komt er voor de mens hopelijk iets in de plaats dat minder destructief is (naar zijn omgeving en elkaar toe)
Ik denk dat de Nederlandse maatschappij er qua gelijkheid niet op vooruit is gegaan de laatste 15-20 jaar, integendeel.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 09:02 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem, dat veel mensen blijkbaar gekwetst zijn door zo'n grap. Ik begrijp dat inderdaad niet, maar het is wel iets wat de laatste jaren steeds vaker voorkomt. Iedere minderheid voelt zich wel gekwetst door iets. Een huilmaatschappij noem ik dat. Het grappige is dat de maatschappij steeds beter wordt qua gelijkheid in de laatste 100 jaar en dat er juist alleen maar meer gezeurd wordt, maar misschien is dat ook wel het logische gevolg.
Lol die is diepquote:Op dinsdag 23 juni 2020 11:55 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Wat boeit het wat er met de aarde gebeurt als er dan niemand meer is die daar wat van kan vinden.
Frasergodquote:Bijvoorbeeld over de toon van het huidige racismedebat, dat hij na zijn ziekbed nadrukkelijk volgde. ,,Weet je wat het is?”, zegt Fraser. ,,Discriminatie mag niet. Ik denk dat ieder normaal denkend mens zo redeneert. Alleen: je kunt ook te ver doorslaan. Ik zie mensen op televisie verschijnen die zich werkelijk overal gekwetst over voelen. Ze zijn slachtoffer van dit, van dat, van zus en zo. Ik kan niet tegen dat gejank. Tegen die extremelingen aan de andere kant van het racismedebat evenmin, trouwens. Juist ook omdat het averechts werkt, dat gebrek aan nuance. In plaats van begrip, kweken ze ergernis. Die kleine groep idioten verpest het voor de rest.
,,Begrijp me niet verkeerd, hè. Ook ik heb meegemaakt dat ik als tiener voor een nachttent stond en dat de portier me weigerde, terwijl mijn blanke rijgenoot wel binnenkwam. Maar denk je dat ik mijn trots op zo’n moment liet krenken door zulke zielige types? Je moet je nooit als slachtoffer willen gedragen. Ik probeerde altijd boven domheid te staan. Ik dacht altijd: ik kom er tóch wel in dit leven.
De laatste 15-20 jaar is wel een ander verhaal ja. Ik denk dat er weinig veranderd is, behalve dat er vroeger niet zoveel over gejankt werd. Ik heb in bijna iedere klas dat ik als kind zat ook wel donkere mensen in de klas gehad en kan me ook niet herinneren dat er iets racistisch gezegd is. Misschien omdat het mij niet interesseert heb ik het niet onthouden, maar ik kan het me echt niet herinneren.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 12:12 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik denk dat de Nederlandse maatschappij er qua gelijkheid niet op vooruit is gegaan de laatste 15-20 jaar, integendeel.
Daarom is het juist zo ironisch dat generatie die elkaar als kinderen uitschold voor Zwarte Piet, kankerkaas, kutmarokkaan, kankerneger en aan kliekjesvorming op basis van ethniciteit of huidskleur deed de oudere generatie wel eens eventjes zal vertellen hoe we met huidskleur om moeten gaan. En dat dan ook nog eens gebaseerd op ideeen uit de VS, een land wat daarin een jaar of honderd achterloopt op Nederland en er maar een puinhoop van blijft maken.
En al die ouwe lullen buigen deemoedig het hoofd en durven de jongeren met hun gebrek aan kennis en inzicht niet eens tegen te spreken als die doodleuk beweren dat zwarte mensen vroeger achterin de bus moesten zitten en tweederangs burger waren. Ik kan mij uit mijn hele jeugd niet één geval herinneren waarin iemand op of met zijn huidskleur werd aangesproken, ik kan mij ook niet een keer herinneren dat ik ergens iets van heb moeten zeggen of iemand heb moeten corrigeren of zelfs maar gecorrigeerd zien worden. Dat liet je er gewoon buiten, ook als je ruzie had.
Hetzelfde hier, ik kan me ook geen enkel geval herinneren, behalve dat roodharigen nog wel eens gepest werden met vragen zoals "had jouw ouwe roest in zijn pijp?". Gewoon een beetje flauw dus, en ik geloof ook niet dat er ooit iemand echt kwaad om is geworden.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:45 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
De laatste 15-20 jaar is wel een ander verhaal ja. Ik denk dat er weinig veranderd is, behalve dat er vroeger niet zoveel over gejankt werd. Ik heb in bijna iedere klas dat ik als kind zat ook wel donkere mensen in de klas gehad en kan me ook niet herinneren dat er iets racistisch gezegd is. Misschien omdat het mij niet interesseert heb ik het niet onthouden, maar ik kan het me echt niet herinneren.
Mijn vader is donker en ik heb in mijn hele leven hem nog nooit over discriminatie of racisme horen praten of momenten gemerkt dat mensen discriminerend zouden zijn. Alhoewel bij voetbalwedstrijden hij wel vaker gefouilleerd werd dan ikmaar ik zie er dan ook heel betrouwbaar uit.
Ik vond het 100% vanzelfsprekend dat het er niet was, ik kende racisme als iets wat voor de oorlog had bestaan en dat terugkwam in Kuifje en Sjors en Jimmie, en die laatste vond ik sowieso een domme strip terwijl Kuifje zijn leven had gebeterd. Het was me wel opgevallen neem ik aan, mijn beste vriend uit de brugklas had een kleurtje, en daarvoor en daarna waren er in ieder geval klasgenootjes met een kleurtje waar ik vrij veel contact mee had. Dan zou je dat echt wel meekrijgen als ze voortdurden daarom werden uitgescholden. Sociale klasse was wel eens een lastig dingetje, en je had straten, een flat met daarbij behorende etnische achtergrond, en de Molukkers. De Molukkers waren degenen die me niet in elkaar wilden slaan, de rest eigenlijk allemaal wel.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:45 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
De laatste 15-20 jaar is wel een ander verhaal ja. Ik denk dat er weinig veranderd is, behalve dat er vroeger niet zoveel over gejankt werd. Ik heb in bijna iedere klas dat ik als kind zat ook wel donkere mensen in de klas gehad en kan me ook niet herinneren dat er iets racistisch gezegd is. Misschien omdat het mij niet interesseert heb ik het niet onthouden, maar ik kan het me echt niet herinneren.
Dat had ik ook, ik was gewoon heel jong voor mijn leeftijd. Ik kon alle winkels leegroven en drank kopen met een nep boodschappenbriefje van mijn ouders, zolang ik mijn vrienden maar niet meenam. Dat had vast niet gewerkt met een kleurtje, maar ook niet met een ander blank uiterlijk en mindere acteerprestaties. Laat zijn met fysieke ontwikkeling, zoals de gekleurden eigenlijk nooit hebben, ervoer ik nochtans helemaal niet als privilege maar zeer vervelend, en dan waren die jongens en meisjes uit mindere buurten altijd wat vroeger wijs.quote:Mijn vader is donker en ik heb in mijn hele leven hem nog nooit over discriminatie of racisme horen praten of momenten gemerkt dat mensen discriminerend zouden zijn. Alhoewel bij voetbalwedstrijden hij wel vaker gefouilleerd werd dan ikmaar ik zie er dan ook heel betrouwbaar uit.
Op de een of andere manier vinden negers het ook humor om zich te verkleden als vrouw. Jandino en Raymann deden het allebei, maar ik vind mannen die zich als vrouwen verkleden altijd tenenkrommend. Welke normale man verkleedt zich als vrouw? Niemand toch. Maar Surinamers lachen zich sufquote:Op dinsdag 23 juni 2020 11:13 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Nee dat is een strontvervelend mannetje.
Voor de donkere mens een soort negergod. Ik ken leukere humor iig.
Dat er vroeger niet werd gejankt en nu wel kan je denk ik verklaren met 1 woord:quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:45 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
De laatste 15-20 jaar is wel een ander verhaal ja. Ik denk dat er weinig veranderd is, behalve dat er vroeger niet zoveel over gejankt werd. Ik heb in bijna iedere klas dat ik als kind zat ook wel donkere mensen in de klas gehad en kan me ook niet herinneren dat er iets racistisch gezegd is. Misschien omdat het mij niet interesseert heb ik het niet onthouden, maar ik kan het me echt niet herinneren.
Mijn vader is donker en ik heb in mijn hele leven hem nog nooit over discriminatie of racisme horen praten of momenten gemerkt dat mensen discriminerend zouden zijn. Alhoewel bij voetbalwedstrijden hij wel vaker gefouilleerd werd dan ikmaar ik zie er dan ook heel betrouwbaar uit.
Twee woorden: social mediaquote:Op dinsdag 23 juni 2020 15:07 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat er vroeger niet werd gejankt en nu wel kan je denk ik verklaren met 1 woord:
Snowflake
Mensen kunnen tegenwoordig een echokamer van heb ik jou daar construeren. Dan krijgen ze fijn en veilig alleen nog maar dingen te zien/horen waar ze het zelf 100% mee eens zijn. Wanneer ze dan eens wat tegenkomen dat niet volledig overeenkomt met hun wereldbeeld dan ontstaat er kortsluiting in hun hoofdje.quote:
Dit ja, dat soort mensen worden in hun omgeving voor gek verklaard, en hebben op fb/ twitter een klankbordquote:
En waar leg je de grens nu als meester/juffrouw op school, of als ouders?quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:10 schreef Hathor het volgende:
[..]
Hetzelfde hier, ik kan me ook geen enkel geval herinneren, behalve dat roodharigen nog wel eens gepest werden met vragen zoals "had jouw ouwe roest in zijn pijp?". Gewoon een beetje flauw dus, en ik geloof ook niet dat er ooit iemand echt kwaad om is geworden.
Ik wel. Genoeg herinneringen ....quote:Op dinsdag 23 juni 2020 12:12 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik kan mij uit mijn hele jeugd niet één geval herinneren waarin iemand op of met zijn huidskleur werd aangesproken, ....
Oh mensen voelen zich beledigd 😪😪🤧quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:21 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik wel. Genoeg herinneringen ....
Even terug op die achterlijke Derksen die nu de handdoek in de ring gooit. Hij heeft dus geen ruggengraat, hij is een slappeling, een vieze oude man. Derksen vindt dat hij alles mag zeggen, alles moet kunnen, zeker als het 'grappig' bedoeld is. De vraag is wat humor is, zeker als hele groepen zich gediscrimineerd, geminacht of gegriefd voelen. Derksen en zijn enge vriendjes beledigen homo's, donkere mensen, Nederlanders van Marokkaanse afkomst, transgenders en ga maar zo door. Genee, Derksen en Gijp zijn de laatste der mohikanen, een ras dat gedoemd is uit te sterven onder het grote applaus van het weldenkende deel der natie.
Godzijdank verdwijnt dit kutprogramma van de buis om voor iets anders, positievers plaats te maken.
Ja, dit vroeg ik me ook eens af.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 15:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Op de een of andere manier vinden negers het ook humor om zich te verkleden als vrouw. Jandino en Raymann deden het allebei, maar ik vind mannen die zich als vrouwen verkleden altijd tenenkrommend. Welke normale man verkleedt zich als vrouw? Niemand toch. Maar Surinamers lachen zich suf
het programma verdwijnt helemaal niet, het gaat gewoon nog een jaar of twee door. denk je dat je dat kan overleven, of knalt je hart uit je borstkas uit pure frustratie? Enorme gefrustreerde stumpert dat je der zit.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:21 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik wel. Genoeg herinneringen ....
Even terug op die achterlijke Derksen die nu de handdoek in de ring gooit. Hij heeft dus geen ruggengraat, hij is een slappeling, een vieze oude man. Derksen vindt dat hij alles mag zeggen, alles moet kunnen, zeker als het 'grappig' bedoeld is. De vraag is wat humor is, zeker als hele groepen zich gediscrimineerd, geminacht of gegriefd voelen. Derksen en zijn enge vriendjes beledigen homo's, donkere mensen, Nederlanders van Marokkaanse afkomst, transgenders en ga maar zo door. Genee, Derksen en Gijp zijn de laatste der mohikanen, een ras dat gedoemd is uit te sterven onder het grote applaus van het weldenkende deel der natie.
Godzijdank verdwijnt dit kutprogramma van de buis om voor iets anders, positievers plaats te maken.
Nee, gediscrimineerd, geminacht of gegriefd.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:29 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Oh mensen voelen zich beledigd 😪😪🤧
Het zit je wel dwars dat er mensen zijn die geen fan zijn van dit walgelijke programma hè?quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:31 schreef Hathor het volgende:
[..]
het programma verdwijnt helemaal niet, het gaat gewoon nog een jaar of twee door. denk je dat je dat kan overleven, of knalt je hart uit je borstkas uit pure frustratie? Enorme gefrustreerde stumpert dat je der zit.
En dat alles door een grapje van een man die ze haten. Dacht je alles gehoord te hebben. Ik vind het echt een ramp hoor, die Derksen. Hoe durft hij.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:48 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Nee, gediscrimineerd, geminacht of gegriefd.
Wat een held. Spijker op zijn kop, niet zo janken allemaal. Echte problemen oplossen maar stop alsjeblieft met dat gejank.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:24 schreef ThePlaneteer het volgende:
https://www.ad.nl/nederla(...)n-gedragen~a51418f4/
[..]
Frasergod
Dat je geen fan bent was me wel duidelijk, dat je desondanks een van de mensen bent die het vaakst post in een topic over dat programma wijst op een ongezonde dosis frustratie. Stiekem zit je elke week te kijken om je honger te stillen, niet?quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:49 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Het zit je wel dwars dat er mensen zijn die geen fan zijn van dit walgelijke programma hè?
Is een man van 62. Hoop dat ik tegen die leeftijd niet zo frusti ben...quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:52 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat je geen fan bent was me wel duidelijk, dat je desondanks een van de mensen bent die het vaak post in een topic over dat programma wijst op een ongezonde dosis frustratie. Stiekem zit je elke week te kijken om je honger te stillen, niet?
Het verdwijnt helemaal niet van de buis, en er zit een knop op je tv, je bent niet verplicht om te kijken als je het programma zo haatquote:Op woensdag 24 juni 2020 07:21 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik wel. Genoeg herinneringen ....
Even terug op die achterlijke Derksen die nu de handdoek in de ring gooit. Hij heeft dus geen ruggengraat, hij is een slappeling, een vieze oude man. Derksen vindt dat hij alles mag zeggen, alles moet kunnen, zeker als het 'grappig' bedoeld is. De vraag is wat humor is, zeker als hele groepen zich gediscrimineerd, geminacht of gegriefd voelen. Derksen en zijn enge vriendjes beledigen homo's, donkere mensen, Nederlanders van Marokkaanse afkomst, transgenders en ga maar zo door. Genee, Derksen en Gijp zijn de laatste der mohikanen, een ras dat gedoemd is uit te sterven onder het grote applaus van het weldenkende deel der natie.
Godzijdank verdwijnt dit kutprogramma van de buis om voor iets anders, positievers plaats te maken.
Als de kijkcijfers hoog blijven, komen ze vanzelf terug. En zo niet, dan springen anderen in de opengelaten ruimte.quote:Adverteerders trekken zich terug of willen gesprek na uitspraken Johan Derksen.
Ik vind Derksen een domme, eigenwijze man die zich er niet van bewust is dat zijn uitlatingen munitie zijn voor mensen die wél racistisch zijn.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
En dat alles door een grapje van een man die ze haten. Dacht je alles gehoord te hebben. Ik vind het echt een ramp hoor, die Derksen. Hoe durft hij.
Het verdwijnt wel want jullie TV-vriendjes zijn boos op elkaar. Ze vechten elkaar de tent uit en ik ga dat allemaal volgen en toosten op de goede afloop.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:20 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
Het verdwijnt helemaal niet van de buis, en er zit een knop op je tv, je bent niet verplicht om te kijken als je het programma zo haat
Gijp heeft in een emotionele bui laten weten dat het nooit meer goed komt, om die keutel na enkele uren alweer in te trekken. Jammer joh, ze dienen gewoon hun contract uit, nog twee jaar ellende voor je.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:36 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Het verdwijnt wel want jullie TV-vriendjes zijn boos op elkaar. Ze vechten elkaar de tent uit en ik ga dat allemaal volgen en toosten op de goede afloop.
Derksen maakt een persoonlijke opmerking over ene Quasie. Hoe ben jij gediscrimineerd, dan?quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:48 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Nee, gediscrimineerd, geminacht of gegriefd.
Dan is het tijd om een psychiater te bezoeken denk ik.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:48 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Nee, gediscrimineerd, geminacht of gegriefd.
Serieuze vraag: heb je dit programma echt gevolgd de laatste jaren, of toevallig wat fragmentjes op facebook?quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:21 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik wel. Genoeg herinneringen ....
Even terug op die achterlijke Derksen die nu de handdoek in de ring gooit. Hij heeft dus geen ruggengraat, hij is een slappeling, een vieze oude man. Derksen vindt dat hij alles mag zeggen, alles moet kunnen, zeker als het 'grappig' bedoeld is. De vraag is wat humor is, zeker als hele groepen zich gediscrimineerd, geminacht of gegriefd voelen. Derksen en zijn enge vriendjes beledigen homo's, donkere mensen, Nederlanders van Marokkaanse afkomst, transgenders en ga maar zo door. Genee, Derksen en Gijp zijn de laatste der mohikanen, een ras dat gedoemd is uit te sterven onder het grote applaus van het weldenkende deel der natie.
Godzijdank verdwijnt dit kutprogramma van de buis om voor iets anders, positievers plaats te maken.
Benieuwd wat je dan vindt van Simons, of Akwasi. Die twee zijn de grootste munitieproducenten sinds Dresden.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:34 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik vind Derksen een domme, eigenwijze man die zich er niet van bewust is dat zijn uitlatingen munitie zijn voor mensen die wél racistisch zijn.
Nee jij komt over als een helder licht wil je zeggen. Khadaffi had nog meer respect voor andere meningen dan jij.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:34 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik vind Derksen een domme, eigenwijze man die zich er niet van bewust is dat zijn uitlatingen munitie zijn voor mensen die wél racistisch zijn.
OK, nou succes met je zielige levenquote:Op woensdag 24 juni 2020 08:36 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Het verdwijnt wel want jullie TV-vriendjes zijn boos op elkaar. Ze vechten elkaar de tent uit en ik ga dat allemaal volgen en toosten op de goede afloop.
Dan zijn het de mensen die vinden dat dit munitie is dom. En de mensen die er in mee gaan zoals jij zijn nog dommer. Hoe kan je nou zo'n groot probleem maken van een grap in een komisch praatprogramma? Hoe treurig is je leventje dan?quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:34 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik vind Derksen een domme, eigenwijze man die zich er niet van bewust is dat zijn uitlatingen munitie zijn voor mensen die wél racistisch zijn.
Gloria Wekker krijgt gewoon een goed pensioen van Universiteit Utrecht.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:44 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Benieuwd wat je dan vindt van Simons, of Akwasi. Die twee zijn de grootste munitieproducenten sinds Dresden.
Gloria Wekker niet te vergeten; die vrouw is puur racisme. (En komt er gewoon mee weg)
Ok je bent dus of een trol, of achterlijk. Weten we dat ook weer, hoef ik geen tijd meer aan jou te besteden in ieder geval.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:21 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik wel. Genoeg herinneringen ....
Even terug op die achterlijke Derksen die nu de handdoek in de ring gooit. Hij heeft dus geen ruggengraat, hij is een slappeling, een vieze oude man. Derksen vindt dat hij alles mag zeggen, alles moet kunnen, zeker als het 'grappig' bedoeld is. De vraag is wat humor is, zeker als hele groepen zich gediscrimineerd, geminacht of gegriefd voelen. Derksen en zijn enge vriendjes beledigen homo's, donkere mensen, Nederlanders van Marokkaanse afkomst, transgenders en ga maar zo door. Genee, Derksen en Gijp zijn de laatste der mohikanen, een ras dat gedoemd is uit te sterven onder het grote applaus van het weldenkende deel der natie.
Godzijdank verdwijnt dit kutprogramma van de buis om voor iets anders, positievers plaats te maken.
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:07 schreef wpor het volgende:
[..]
Ok je bent dus of een trol, of achterlijk. Weten we dat ook weer, hoef ik geen tijd meer aan jou te besteden in ieder geval.
quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
Met jouw houding kan ik best begrijpen dat anderen je negatief benaderen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Kan jij de blijde boodschap van haat
Lolquote:Of durf je niet met je grote bek?
quote:
Wat hij schrijft klopt.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:51 schreef Kamover het volgende:
[..]
Wat een held. Spijker op zijn kop, niet zo janken allemaal. Echte problemen oplossen maar stop alsjeblieft met dat gejank.
Stoere boy hoorquote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
Bijna niemand, klopt.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 15:04 schreef Pleun2011 het volgende:
Welke normale man verkleedt zich als vrouw? Niemand toch. Maar Surinamers lachen zich suf
Jandino is geen Surinamer.quote:Op woensdag 24 juni 2020 07:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, dit vroeg ik me ook eens af.
Is het een Surinaams ding?
Kun jij misschien wat minder op de man spelen en inhoudelijk op zaken in gaan? Of mis je het niveau om dat te doen?quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
Die Akwatsi is behorlijk kleinzerig bezig. Hij roept op om verklede zwate pieten in het gezicht te trappen. Hier hoor je verder niks over. Dereksen maakt een standaard grapje hihi. Heel de media en advertisers op hun kop..... tjongejonge.quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
Toch mooi dat hij tot nieuwe inzichten komt?quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:25 schreef Boris_Karloff het volgende:
en dat misselijke mannetje van Boomsma is er na lang wikken en wegen achter dat hij weer veel te snel conclusies trok en die moet dus rectificeren
https://www.telegraaf.nl/(...)rksen-is-geen-racist
wat een misselijk mannetje (mijn mening)
Wat mij blijft verbazen is dat Europa volgens hen zo'n ontzettend racistisch hell hole is, maar dat ze toch met duizenden bereid zijn de oversteek te maken vanuit Afrika om hier zo ontzettend slecht behandeld te worden. Echt evrschrikkelijk en toch blijven ze komen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:27 schreef BigWhiteCock het volgende:
[..]
Die Akwatsi is behorlijk kleinzerig bezig. Hij roept op om verklede zwate pieten in het gezicht te trappen. Hier hoor je verder niks over. Dereksen maakt een standaard grapje hihi. Heel de media en advertisers op hun kop..... tjongejonge.
Als die zwarte mensen zo kleinzerig kunnen zijn waarom willen we die mensen nog binnen de grenzen hebben. Een kleine opmerking en ze kunnen al gaan rellen. En ze zijn best wel gevaarlijk en agressief weetjewel.
Misschien is het afreageren van coronastress?quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:27 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zouden mensen als NoPicNic het extra zwaar hebben in het leven of heb ik een privilege dat ik me niet om alles druk maak wat ik hoor en zie?
Mensen zouden meer van zich af moeten laten glijden.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:32 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Misschien is het afreageren van coronastress?
Het is in ieder geval allemaal wel erg emotioneel. Nergens voor nodig op een forum.
Ik heb het al vaker gezegd; geef Airfryer en Akwasi een miljoen euro per jaar, en het enige wat ze daarvoor moeten doen is hun gejank verplaatsen naar alle buitengrenzen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:32 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Wat mij blijft verbazen is dat Europa volgens hen zo'n ontzettend racistisch hell hole is, maar dat ze toch met duizenden bereid zijn de oversteek te maken vanuit Afrika om hier zo ontzettend slecht behandeld te worden. Echt evrschrikkelijk en toch blijven ze komen.
quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:25 schreef Boris_Karloff het volgende:
en dat misselijke mannetje van Boomsma is er na lang wikken en wegen achter dat hij weer veel te snel conclusies trok en die moet dus rectificeren
https://www.telegraaf.nl/(...)rksen-is-geen-racist
wat een misselijk mannetje (mijn mening)
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.quote:„Ik ben ervan overtuigd dat hij ongelukkige woorden kiest, ouderwets is en in een programma beweegt waar racisme wel degelijk de toon is en waar ze het nog steeds over ‘negers’ en ‘Marokkaantjes’ hebben. Dat programma doet dat wel, maar ik ben ervan overtuigd dat Johan niet een racist is. Dat zag ik maandag heel duidelijk.”
Sneijdertje.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.
Over 'negers' hebben ze het helemaal niet.
quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.
Over 'negers' hebben ze het helemaal niet.
Smerig neerkijkend op het programma VI. Met z'n programmatjequote:We hebben alles met dat programmaatje gewonnen wat er te winnen viel.
Maandag zei hij steeds 'lieverd' tegen die advocate. Heb gek genoeg niemand daarover gehoord.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.
Over 'negers' hebben ze het helemaal niet.
Het zijn ook vaak homo's..klopt.quote:
Belgjes heb ik hem ook regelmatig horen zeggen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.
Over 'negers' hebben ze het helemaal niet.
Je moet een gereformeerde korfballer als Arie Boomsma ook helemaal niet laten proberen om de setting van VI te interpreteren.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
[..]
Gijp maakt van alles een verkleinwoord. En heeft het dus over Antilliaantjes en Marokkaantjes.
Over 'negers' hebben ze het helemaal niet.
Wellicht is Ali B een goede vervanger.quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
twitter:dannyboyd_ twitterde op dinsdag 23-06-2020 om 00:13:46"Als ik wist dat hier zoveel negers waren had ik mijn schoen gezet." Ik zie een heleboel donkere mensen in de zaal en op de bank lachen. Waarom kan en mag @AliBouali wel een ZP-"grapje" maken en Johan Derksen niet? #voetbalinside #teamJohanDerksen https://t.co/kGHlgATSgw reageer retweet
Jah..en dan staan de volgende in de rij om te cashenquote:Op woensdag 24 juni 2020 11:34 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Ik heb het al vaker gezegd; geef Airfryer en Akwasi een miljoen euro per jaar, en het enige wat ze daarvoor moeten doen is hun gejank verplaatsen naar alle buitengrenzen.
Ze zullen hun geld waard zijn.
quote:Op woensdag 24 juni 2020 09:11 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Waarom solliciteer jij niet om de vacante positie van Derksen in te nemen? Kan jij de blijde boodschap van haat, minachting en discriminatie jegens minderheden voortzetten.
Of durf je niet met je grote bek?
ooooOOOOOPHEEEEEF incoming!quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:36 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Wellicht is Ali B een goede vervanger.
Die kan er ook wat van; negers wegzetten als zwarte piet (oei oei oei);twitter:dannyboyd_ twitterde op dinsdag 23-06-2020 om 00:13:46"Als ik wist dat hier zoveel negers waren had ik mijn schoen gezet." Ik zie een heleboel donkere mensen in de zaal en op de bank lachen. Waarom kan en mag @:AliBouali wel een ZP-"grapje" maken en Johan Derksen niet? #voetbalinside #teamJohanDerksen https://t.co/kGHlgATSgw reageer retweet
1. Nogal een andere venue of je op een Roast staat (doel is zoveel mogelijk supergrove grappen te maken, men weet waarom ze daar zitten) of in een praatshow over voetbal.quote:Op woensdag 24 juni 2020 12:36 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Wellicht is Ali B een goede vervanger.
Die kan er ook wat van; negers wegzetten als zwarte piet (oei oei oei);twitter:dannyboyd_ twitterde op dinsdag 23-06-2020 om 00:13:46"Als ik wist dat hier zoveel negers waren had ik mijn schoen gezet." Ik zie een heleboel donkere mensen in de zaal en op de bank lachen. Waarom kan en mag @:AliBouali wel een ZP-"grapje" maken en Johan Derksen niet? #voetbalinside #teamJohanDerksen https://t.co/kGHlgATSgw reageer retweet
Nee inderdaad.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
ooooOOOOOPHEEEEEF incoming!
O nee, wacht.
Deze vraag is wat te moeilijk voor hem denk ik.quote:Op woensdag 24 juni 2020 08:40 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Derksen maakt een persoonlijke opmerking over ene Quasie. Hoe ben jij gediscrimineerd, dan?
Geer en Goor grossieren idd in de foute homo-grappen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:17 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nee inderdaad.
Oplossing; vervang Derksen en zet er iemand met een getinte huidkleur neer.
Dan komt er geen ophef als er eens een huidskleur gerelateerd grapje gemaakt.
En als we dan toch bezig zijn, vervang vd Gijp door een bekende homo. Mocht er eens een foute homo grap gemaakt worden, is er ook niets aan de hand.
Lol hele andere toon.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:05 schreef Bocaj het volgende:
Wilfred Genee reageert op de tv-uitzending van maandagavond.
Hij gaf toe dat het geen gepaste grap was, hij heeft geen excuses gemaakt over dat het racistisch zou zijn want dat is het niet. Je hoeft echt niet iedere keer excuses aan te bieden als je wat mensen kwetst. Er is in 2020 namelijk altijd wel iemand gekwetst.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:16 schreef speknek het volgende:
1. Nogal een andere venue of je op een Roast staat (doel is zoveel mogelijk supergrove grappen te maken, men weet waarom ze daar zitten) of in een praatshow over voetbal.
2. De opmerking van Johan Derksen was enigszins grappig en niemand zegt dat het per se niet gemaakt kan worden, maar het is ook een racistische grap (net zoals die van Ali B). Op het moment dat je daarop gewezen wordt kun je ook gewoon zeggen ja sorry had ik niet moeten doen, en niet vol gaan ontkennen en en trouwens als het wel zo was heb ik dat volste recht en jij moet het maar incasseren.
Fout. Bekijk de intro anders even die er was maandag bij VI.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:16 schreef speknek het volgende:
[..]
1. Nogal een andere venue of je op een Roast staat (doel is zoveel mogelijk supergrove grappen te maken, men weet waarom ze daar zitten) of in een praatshow over voetbal.
2. De opmerking van Johan Derksen was enigszins grappig en niemand zegt dat het per se niet gemaakt kan worden, maar het is ook een racistische grap (net zoals die van Ali B). Op het moment dat je daarop gewezen wordt kun je ook gewoon zeggen ja sorry had ik niet moeten doen, en niet vol gaan ontkennen en en trouwens als het wel zo was heb ik dat volste recht en jij moet het maar incasseren.
Beide formats hebben satirische kenmerken. Het één heeft niet meer recht om over méér dingen grappen te maken.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:16 schreef speknek het volgende:
[..]
1. Nogal een andere venue of je op een Roast staat (doel is zoveel mogelijk supergrove grappen te maken, men weet waarom ze daar zitten) of in een praatshow over voetbal.
2. De opmerking van Johan Derksen was enigszins grappig en niemand zegt dat het per se niet gemaakt kan worden, maar het is ook een racistische grap (net zoals die van Ali B). Op het moment dat je daarop gewezen wordt kun je ook gewoon zeggen ja sorry had ik niet moeten doen, en niet vol gaan ontkennen en en trouwens als het wel zo was heb ik dat volste recht en jij moet het maar incasseren.
Klopt, Gijp had weer eens behoefte om een gekleurde en succesvolle vrouw kleinerend toe te spreken. En dat voor een man met een ernstig psychisch verleden.quote:Op woensdag 24 juni 2020 11:41 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Maandag zei hij steeds 'lieverd' tegen die advocate. Heb gek genoeg niemand daarover gehoord.
Maandag is al iets later dan de ophef natuurlijk. VI is ook zo goed als weer geuncanceled.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:24 schreef Red_85 het volgende:
Fout. Bekijk de intro anders even die er was maandag bij VI.
En zo is het natuurlijk ook gewoon.quote:Alleen omdat JD geen kleur heeft, mag hij dat grapje niet maken.
Daarbij is ali b de vijand niet in het kozp/blm kamp en JD wel als oudere blanke man.
Zo praat Gijp altijd hoor. Hij is gewoon van de vrouwtjes. Viel me alleen op dat deugend Nederland niks heeft gezegd over dit vreselijke SEKSIMEquote:Op woensdag 24 juni 2020 13:28 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Klopt, Gijp had weer eens behoefte om een gekleurde en succesvolle vrouw kleinerend toe te spreken. En dat voor een man met een ernstig psychisch verleden.
Wat een racistische opmerking zeg.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:33 schreef speknek het volgende:
"Hey man listen up there, you can say whatever you want, you can say nigger"
"Yeah.. when I last checked that was the only advantage I had for being black. You want to switch places? You scream nigger, and I raise interest rates."
#boycottchrisrockquote:Op woensdag 24 juni 2020 13:54 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Wat een racistische opmerking zeg.
Want iemand "lieverd" noemen is kleinerend?quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:28 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Klopt, Gijp had weer eens behoefte om een gekleurde en succesvolle vrouw kleinerend toe te spreken. En dat voor een man met een ernstig psychisch verleden.
Of verf Johan z'n gezicht zwart uit solidariteit met BLM.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:17 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nee inderdaad.
Oplossing; vervang Derksen en zet er iemand met een getinte huidkleur neer.
aapquote:Op woensdag 24 juni 2020 14:01 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik las dat Harlequin een eigen talkshow wil. Daar komt de aap dus uit de mouw. Lijkt mij overigens geen aanwinst voor de kijkbuis.
Hij noemt Genee en Boskamp ook vaak lieverd.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:58 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Want iemand "lieverd" noemen is kleinerend?
Of komt het door haar kleurtje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |