Ze werden wel in de houdgreep genomen door Arnoldquote:Op maandag 16 maart 2020 23:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hebben die zich al een steen gestoten?
Ja wel een gevalletje 'be careful what you wish for'quote:Op maandag 16 maart 2020 22:37 schreef Moira het volgende:
Jongons, ik besef me wel dat we zo dus wel echt het meest memorabele ESF in al die 65 jaar hebben he
quote:Op maandag 16 maart 2020 23:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ze werden wel in de houdgreep genomen door ArnoldEn ze heten Whisky en Lulu
twitter:cgoodz twitterde op maandag 16-03-2020 om 16:16:23Statement on COVID-19 from my Rollercoaster Tycoon park
reageer retweet
Als ik de mensen in COR mag geloven, zijn wij het slechtste land ter wereldquote:Op maandag 16 maart 2020 23:15 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
NL in vergelijking met andere landen
Ik zat echt te wachten totdat het laten verdrinken van de besmette parkgasten voorbijkwam.quote:Op maandag 16 maart 2020 23:17 schreef Hamlapjes het volgende:
twitter:cgoodz twitterde op maandag 16-03-2020 om 16:16:23Statement on COVID-19 from my Rollercoaster Tycoon park
[ afbeelding ] reageer retweet
https://lci.rivm.nl/remdesivirquote:Op maandag 16 maart 2020 23:20 schreef Strani het volgende:
Het lijkt er op dat een medicijn genaamd remdesivir de meeste hoop geeft momenteel. Dit medicijn werd voorheen getest voor ebola maar met weinig succes, als ik het goed begrijpt. Nu lijken de resultaten hoopgevend.
Pony en ezel toch?quote:Op maandag 16 maart 2020 23:09 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Arnold Schwarzenegger heeft twee ezeltjes
Hahaha, prachtig!quote:Op maandag 16 maart 2020 23:17 schreef Hamlapjes het volgende:
twitter:cgoodz twitterde op maandag 16-03-2020 om 16:16:23Statement on COVID-19 from my Rollercoaster Tycoon park
[ afbeelding ] reageer retweet
quote:
Ook goed. Het ezeltje vind ik dan leukerquote:
Ja geweldig is die hequote:Op maandag 16 maart 2020 23:24 schreef Hamlapjes het volgende:
En ik kom dit nu ineens tegen bij mijn suggesties op YouTube. Had zo mee kunnen doen, absolute banger!
Dan is dat helder.quote:Op maandag 16 maart 2020 22:59 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Laat ik duidelijk zijn dat ik niet wil stellen dat voor een lockdown kiezen niet wil zeggen dat je schijt hebt aan de economie, het kan de uitkomst zijn van de afweging tussen economie en volksgezondheid! Maar je kan bij wijze van voor de eerste besmetting al het hele land in lockdown gooien, daarmee allerlei economische schade toebrengen, terwijl het virus anders helemaal niet in het land zou zijn getreden. Probeerde zeg maar een hypothetische situatie te schetsen, niet de lockdown zelf meteen in het verdomhoekje zetten. Zoals ik elders al zei: ik snap de rationale voor de lockdown ook zeker!
"wij kiezen nog niet voor een lockdown, dus de balans schiet door naar de economie." is dan ook niet wat ik zei. Wat ik zei is dat er, gekeken naar de huidige maatregelen en de keuze voor collectieve immuniteit, naar mijn mening waarschijnlijk te veel is gekeken naar de eventuele economische risico's en te weinig naar de gezondheidsrisico's. Dat is best een wezenlijk verschil.quote:Ik vind het in ieder geval erg makkelijk om te zeggen: wij kiezen nog niet voor een lockdown, dus de balans schiet door naar de economie. Wij kennen de onderliggende adviezen en het besluitproces niet en kunnen daar dus niet over oordelen. Uiteindelijk is elk land weer een afzonderlijke case en de landen die nu in lockdown gaan, hebben significant meer besmette gevallen dan wij in Nederland, ook gecorrigeerd voor inwonersaantal.
Ik probeer niks voor jou in te vullen. Ik lees wat je zegt en kom op basis daarvan tot een conclusie. Die kan verkeerd zijn en dat kan je dan verhelderen, zoals je na de eerste zin in dit stukje doet.quote:Fijn dat je ook voor mij invult dat ik meteen zeg dat we hier betere adviezen hebben dan elders op de wereld![]()
Ook hiervoor geldt dat we de onderliggende documentatie niet kennen, het kan natuurlijk ook zo zijn dat de risico's van dit beleid breed uit zijn gemeten, het wetenschappelijk advies wijst op meer richting de lockdown sturen, maar de regering daar nu de timing nog niet goed voor vindt. Kan ook zijn dat het wetenschappelijke advies hier op iets anders wijst dan elders in de wereld, maar dan nog geven die naar hun inzicht het beste advies dat zij naar hun mogelijkheden kunnen geven. Dat geldt uiteraard voor alle wetenschappers op de wereld en dat die tegenstrijdige adviezen geven, wil niet per se zeggen dat de een het beter weet dan de ander, daar zitten nog oneindig veel andere variabelen tussen die dat verschil kunnen verklaren.
Top, hou ik je aan.quote:Op maandag 16 maart 2020 23:04 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh nou ja, tegen die tijd kunnen we met virtual reality of zo doen alsof we naast elkaar wonen, komt goed
Jup, ze zijn vast ook aan het uitproberen wat wel helpt. Las ook al over andere middelen die voor andere ziektes waren die kunnen helpen. Maar die hebben al een beperkte productie natuurlijk. En soms zijn die ook voor mensen die ook niet zonder kunnen leven. Maar hopelijk worden er een paar belangrijke dingen in werking gezet die kunnen helpen bij bestrijden. Hopelijk is de levering door gehamster etc. geen probleem.quote:Op maandag 16 maart 2020 23:24 schreef Strani het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp staat ook de RIVM open voor het gebruik van dit medicijn in noodgevallen?
Het stemt me in elk geval hoopvol, en versterkt ook m'n voorkeur voor lockdowns.quote:Op maandag 16 maart 2020 23:32 schreef Momo het volgende:
[..]
Jup, ze zijn vast ook aan het uitproberen wat wel helpt. Las ook al over andere middelen die voor andere ziektes waren die kunnen helpen. Maar die hebben al een beperkte productie natuurlijk. En soms zijn die ook voor mensen die ook niet zonder kunnen leven. Maar hopelijk worden er een paar belangrijke dingen in werking gezet die kunnen helpen bij bestrijden. Hopelijk is de levering door gehamster etc. geen probleem.
Voor vaccins is dat inderdaad wel de verwachting. Daarom ben ik voor nu zelf ook vooral aan het lezen over andere medicijnen die gebruikt kunnen worden voor mensen die al ziek zijn. En dat zou eventueel sneller kunnen.quote:Op maandag 16 maart 2020 23:55 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Newsnight aan. Hoge pief van een pharmabedrijf zit er aan tafel. Het eerste vaccin wordt nu getest, maar het kan zomaar een jaar duren voor het vaccin ver genoeg is om op grote schaal te gebruiken
Ik ben niet Iers of katholiek, maar heb het wel eens gebruikt als excuus om een Guinness te gaan drinkenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:02 schreef BillDauterive het volgende:
Proost Tim!St. Patricks Day wordt hier niet echt gevierd, maar in andere landen zullen ze wel balen dat ze nu een feestje mislopen.
Niet iedereen vindt het lekker en dat snap ik welquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:13 schreef BillDauterive het volgende:
Guinness was ooit mijn eerste 'aparte' biertje, naast pils en de witbiertjes die je in de zomer in een café kon drinken. Ik vond er weinig aan en sindsdien probeer ik dat merk maar een beetje te mijden
Het heeft wel een jaartje geduurd voordat ik weer een speciaalbiertje durfde te drinken. Sinds afgelopen vrijdag heb ik - volgens untappd - 1.100 unieke biertjes gedronken. Jij?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Niet iedereen vindt het lekker en dat snap ik welIk hoop niet dat Guinness je overtuigd heeft om helemaal geen speciaalbier meer te drinken
Ik ben opgehouden met tellen toen het boven de 100 wasquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:21 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Het heeft wel een jaartje geduurd voordat ik weer een speciaalbiertje durfde te drinken. Sinds afgelopen vrijdag heb ik - volgens untappd - 1.100 unieke biertjes gedronken. Jij?
Is dat zo? untappd bestaat al sinds 2010. Maar als je door zou gaan met tellen, zou je dan ook wel boven de 1000 uitkomen?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:21 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ben opgehouden met tellen toen het boven de 100 wasToen bestond untappd ook nog niet
Wel een leuke hobbyquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:22 schreef TheFreshPrince het volgende:
Speciaal bier uitproberen is wel een beetje een "hobby".
Haal meestal 1 flesje bier voor vrijdagavond, iedere keer iets anders.
Van tevoren lees ik geen reviews op Untappd.
Bij het ene biertje ben ik in een uur op de bodem van de fles, soms vind ik het na 2 slokjes wel genoeg
Ik ben een beetje flink met speciaalbier begonnen in 2004quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:23 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Is dat zo? untappd bestaat al sinds 2010. Maar als je door zou gaan met tellen, zou je dan ook wel boven de 1000 uitkomen?
[..]
Wel een leuke hobbyMaar dat je bier moet weggooien is wel erg zonde. Wat voor bier vind je echt niet lekker en gooi je na 2 slokjes weg?
M'n laagste waardering is voor een Singha biertje.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:23 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Is dat zo? untappd bestaat al sinds 2010. Maar als je door zou gaan met tellen, zou je dan ook wel boven de 1000 uitkomen?
[..]
Wel een leuke hobbyMaar dat je bier moet weggooien is wel erg zonde. Wat voor bier vind je echt niet lekker en gooi je na 2 slokjes weg?
Wow, een early adopterquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ben een beetje flink met speciaalbier begonnen toen ik in 2004 aan m'n eerste studie gingDus volgens mij bestond Untappd toen inderdaad nog niet
Of ik de 1100 zou halen weet ik niet. Denk het niet overigens.
Rauchbier blijft ook altijd een gok. De een smaakt een beetje naar gerookte ham en de ander naar asbak.quote:Als ik echt naar een bierwinkel ga kies ik er vaak voor om een paar onbekende bieren te kopen en een paar die ik zeker lekker vind. Het komt weinig voor dat ik een bier echt vies vind, eerder dat het een beetje saai en teleurstellend is. Een Duits rauchbier was een van de meer extreme
Hoeveel had je daar toen voor betaald? Ik koop in een bierwinkel eigenlijk nooit bier dat duurder dan 5 euro is. Er is genoeg keus voor goedkopere en even goede bierenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
M'n duurste maar ook bijzonderste biertje is een Trappist Westvleteren uit 2016.
In Amsterdam gehaald in 1 van de speciaalzaakjes.
Iets van ¤13,50 ofzo.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:33 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Hoeveel had je daar toen voor betaald? Ik koop in een bierwinkel eigenlijk nooit bier dat duurder dan 5 euro is. Er is genoeg keus voor goedkopere en even goede bieren
Al is Westvleteren lastig te evenaren.
Bij de lokale kroeg kon je voor een bierdiploma gaan. Dat kreeg je pas als je alle vijftig bieren die ze daar hadden af had laten strepen in een speciaal boekje.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:31 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wow, een early adopterToen had je nog niet heel veel keuze in speciaalbier en was iets als Leffe of Grimbergen al heel speciaal.
Ai, jammer ditquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:34 schreef TheFreshPrince het volgende:
Stiekem vind ik een Leffe Triplel toch net lekkerder
Dat is het fijne aan speciaalbier, je doet er best lang mee en ontwijkt zo een katerquote:Op dinsdag 17 maart 2020 00:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
Alcoholist worden is voor mij geen optie, 1 zwaar biertje doe ik een hele avond mee... drink ik sneller dan kan ik aan de maagbeschermers
Voorkeurquote:
Zeker die Chocolate Quad, de smaak zegt "drinken!" maar de alcohol zegt "rustaaaghh"...quote:Dat is het fijne aan speciaalbier, je doet er best lang mee en ontwijkt zo een kater
Zwakkeren zo min mogelijk naar buiten, waardoor de kans dat zij het virus krijgen zo klein mogelijk is. Voor de rest het aantal contacten beperken, maar niet helemaal proberen te voorkomen. Als een (onwetende) drager minder mensen tegenkomt kan het virus ook op minder mensen worden overgedragen en gaat de verspreiding langzamer. Met minder mensen die op hetzelfde moment een behandeling nodig hebben komt het niet zo ver dat er geen plek meer voor hen is en kan iedereen de behandeling krijgen die hij/zij nodig heeft.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 08:04 schreef summer52 het volgende:
Goedemorgen! Alles even laten bezinken en ik snap nog steeds niet hoe ze die groepsimmuniteit gaan krijgen. Ik heb begrepen dat 50 tot 60 procent van de Nederlanders het virus zou moeten krijgen om groepsimmuniteit te bereiken. Dat snap ik maar hoe willen ze dat bereiken. Bepaalde groepen gezonde mensen het virus bewust laten krijgen, oudere mensen en mensen met een zwakke gezondheid afzonderen? Het was een indrukwekkende toespraak maar heeft het alles duidelijk gemaakt? Voor mij in ieder geval niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |