Dan hebben we hier wel echt een vet probleem.quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:07 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Goede vooruitzichten![]()
Hier dreigt het eerste Corona slachtoffer te vallen... een overleg wat afgezegd wordt.
Ik snap dat we voorzichtig moeten zijn, omdat we uit alle windstreken komen en met kwetsbare mensen werken.
Maar dan roept iemand dat: ‘er een algemene richtlijn is dat je niet met meer dan 15 mensen uit diverse locaties in één ruimte mag zitten’.
Niemand die een bron heeft, maar iedereen roept wel dat we dus maar af moeten zeggen ivm die richtlijn.
Ik heb hem vanavond even bij een GGDer voorgelegd. Die had er nog nooit van gehoord. Enige advies wat zij geven: handen wassen, niezen in elleboog en gezond verstand gebruiken als je je niet lekker voelt.
Hysterie
quote:
Ik begrijp dat het RIVM heel andere brieven verstuurd als je besmet bent..quote:Op donderdag 5 maart 2020 23:15 schreef fietsie het volgende:
Ik zat maandag met een longarts die e.e.a. tot in details heeft uitgelegd.
Precies wat jij zegt: zeepje, handjes wassen en als je ziek bent thuis beter worden. En ook daar met normaal gedrag; geen gedoe met was op 60 graden en alles dagelijks boenen.
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 06:29 schreef PdeHoog het volgende:
MogguhGisteravond zitten werken tot 23:45 en vervolgens een kutnacht gehad. Nu maar opstaan en naar kantoor
Wordt een dag met veel koffie vermoed ik
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 05:48 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Daar is het ook bij gebleven. Een cyper-witte en een rooie.
Sowieso niet eeneiig als het twee verschillende kleur vachtjes zijn.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:49 schreef Blues het volgende:
Goed zo. Geen paniek
Ik ga vandaag ook weer eens in ons zkh kijken hoe het ervoor staat.
Laatste dagje
Lieff de opvangkat van Cat en gelukkig zijn het er maar 2! Eéneiig, Isa ? Hoe zit dat eigenlijk bij katten? Of allemaal een eigen zakje?
Oh, tof!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:17 schreef Myraela het volgende:
Pot is binnen.Aangezien jullie vast allemaal in spanning zaten te wachten, zal ik een foto delen. Zo onwijs blij mee.
Hopelijk de plant over een poosje ook, want die kon wel wat liefde gebruiken.
[ afbeelding ]
Mooi!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:17 schreef Myraela het volgende:
Pot is binnen.Aangezien jullie vast allemaal in spanning zaten te wachten, zal ik een foto delen. Zo onwijs blij mee.
Hopelijk de plant over een poosje ook, want die kon wel wat liefde gebruiken.
[ afbeelding ]
Oh die is inderdaad wel echt heel coolquote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:17 schreef Myraela het volgende:
Pot is binnen.Aangezien jullie vast allemaal in spanning zaten te wachten, zal ik een foto delen. Zo onwijs blij mee.
Hopelijk de plant over een poosje ook, want die kon wel wat liefde gebruiken.
[ afbeelding ]
Sterker nog.. ik begreep van de fokker van mijn mannen (ook een tweelingnestje) dat zulke nestjes altijd superhecht zijn.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:47 schreef Isabeau het volgende:
Cat's logeercatGefeliciteerd met de geboortes. Kan je zoiets nu ook gewoon tweeling noemen?
@:BarreltjeIk moest lachen om je foto's
Gave pot! En herkenbaar. Het zijn van die...vlagen die wel lang duren. Ik ben atm binnen wel content. tzt moeten er wat planten uit omdat ik er op uit gekeken ben, en wat nieuwe planten in.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:49 schreef Myraela het volgende:
Danku danku.Ik ben ook helemaal blij.
Sowieso weer helemaal into de planten op het moment. Ik weet niet of het lentekriebels zijn of rammelende eierstokken, maar ik ben wekelijks wel in meerdere plantenwinkels.Zit online te zoeken naar toffe planten, lees in Facebookgroepen, bestel stekjes. Het loopt echt een beetje uit de hand.
Maar ach, vanavond weer naar de plantenhal.
Doe geen grind. Dat graaft zich in en je komt het tot het einde der tijden tegen steeds als je je schep in de grond steekt.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:08 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Nu zit ik echter balls deep in de tuin. TuinHet plan begint zich te vormen, maar is lastig want sommige dingen zijn vrij definitief. Zo heb ik 7 van die (lelijke) betonbloembakken die vrij uh, zwaar zijn. Die staan nu werkloos opgestapeld tegen de schutting en ik wil ze wel gebruiken. Waarschijnlijk voor aardbeien. Maar ik wil ze maar 1 keer verplaatsen en ik weet nog niet waar ze komen.
Verder twijfels over de border. Ik heb m tot halverwege uitgegraven/omgespit. Maar dan? Hij is best lang en ik wil een deel moestuinen en een deel vaste (eetbare en insecten) planten. Worteldoek op 30 cm diep? Maar das lastig met planten. Geen worteldoek? thunder veel onkruid (brandnetel en weegbree)Worteldoek OP de aarde en dan planten? Ziet er niet uit. Grind erop? Misschien, moet ik grind kopen.
![]()
De aarde is wel mooi geworden door het afgraven vorig jaar. Veel minder wortels, veel regenwormen
Ik overweeg het een jaar 50/50 te proberen. Helft van de border geen worteldoek, andere helft worteldoek OP de aarde. En dan eind van het jaar evalueren.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:26 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Doe geen grind. Dat graaft zich in en je komt het tot het einde der tijden tegen steeds als je je schep in de grond steekt.
Worteldoek is lastig. Dat is eigenlijk alleen geschikt bij een vast tuinontwerp. Je legt het dan op de aarde en zorgt voor bodembedekkers.
Mulchen is tegenwoordig wat je moet doen tegen onkruid. Je verstikt het met houtsnippers, compost, karton of bladeren. Zie YT Charles Dowding.
Je verstoort de bodem zo min mogelijk. Nooit meer spitten, yay.
Verticale tuin! Van de week ergens, denk op pinterest, een hele leuke gezien. Moet een handige harrie eens vragen of dat op mijn balkon ook kan.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:36 schreef Barreltje het volgende:
Alsnjulliebklaar zijn met tuin idee En voor jullie eigen tuin heb ik nog wel een postzegel die met onderhoudsvriendelijke planten bezet mag worden..
Voorlopig denk ik aan een verticale tuin..
Kan ook. Of tussen je rijen groente tijdelijke reepjes worteldoek leggen en die verwijderen als de planten groot genoeg zijn om zelf onkruid te verdringen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:36 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik overweeg het een jaar 50/50 te proberen. Helft van de border geen worteldoek, andere helft worteldoek OP de aarde. En dan eind van het jaar evalueren.
Dat zal bij jullie anders zijn (en veel meer) dan bij mij. Maar zodra ik wat zie langskomen stop ik het meteen in een mapje.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 12:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat is het toch altijd veel werk om alle jaaropgaven te verzamelen. Ik vind het elk jaar weer een rotklus.
Ik ben normaal echt fan van binnenpotten, voor het overtollige water. Maar deze is niet helemaal strak rond van binnen. Dus dat past niet goed. Ik heb nu een vuilniszak aan de binnenkant gedaan om het hout een beetje te beschermen. En dan onderin eerst een laag hydrokorrels gedaan voor het water.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 12:59 schreef AnneX het volgende:
Oh ja, Myraela: mooie pot.Heb je geen binnenpot nodig?
Het zijn er bij ons een stuk of 20. Wij moeten bijna overal inloggen om de overzichten te krijgen. En soms heeft J de login en soms ik. Of soms hebben we hem allebei maar dan zit de 2FA op zijn telefoonnummer. Profi voor een ICT-bedrijf. Ik mopper daar heus niet al 10 jaar over.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:01 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat zal bij jullie anders zijn (en veel meer) dan bij mij. Maar zodra ik wat zie langskomen stop ik het meteen in een mapje.
Dat bedoel ik, heel anders en lastiger dan bij mij. Kan me voorstellen dat je aan het mopperen bentquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het zijn er bij ons een stuk of 20. Wij moeten bijna overal inloggen om de overzichten te krijgen. En soms heeft J de login en soms ik. Of soms hebben we hem allebei maar dan zit de 2FA op zijn telefoonnummer. Profi voor een ICT-bedrijf. Ik mopper daar heus niet al 10 jaar over.
En wat ik nu aan het doen ben is nog veeeeeeel kutter. Ik moet de facturen die met onze pinautomaat betaald zijn koppelen aan de bijschrijvingen op de bankrekening. Die bijschrijvingen bestaan meestal uit meerdere facturen dus dat is een enorm gepuzzel. Onze pinleverancier is niet heel goed in het aanleveren van duidelijke overzichten.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:11 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, heel anders en lastiger dan bij mij. Kan me voorstellen dat je aan het mopperen bent
Maken twee opgedroogde streepjespakjes het een beetje beter?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het zijn er bij ons een stuk of 20. Wij moeten bijna overal inloggen om de overzichten te krijgen. En soms heeft J de login en soms ik. Of soms hebben we hem allebei maar dan zit de 2FA op zijn telefoonnummer. Profi voor een ICT-bedrijf. Ik mopper daar heus niet al 10 jaar over.
Ja, dat helptquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maken twee opgedroogde streepjespakjes het een beetje beter?
[ afbeelding ]
Wel een gedoe zeg! En die tweestapsauthorisatie is echt dramatisch.
Gelukkigquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:25 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja, dat helpt![]()
Hoe was Robert trouwens? Ben je nog een beetje fit na vannacht?
Ik zou de bank naar de kittenkamer verhuizenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:28 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Gelukkig![]()
Robert was leuk! Verrassend! Lekker!
En woensdagavondGisteren was ik van 10 tot 10 aan het werk.
Dus nee, niet helemaal fit nu maar vanmiddag heb ik alleen maar een afspraak met mijn bank. Als ik me kan losrukken van het moedergeluk.
*plasje smeltwater*quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maken twee opgedroogde streepjespakjes het een beetje beter?
[ afbeelding ]
Wel een gedoe zeg! En die tweestapsauthorisatie is echt dramatisch.
Wen er maar aan. Hoort voor alle systemen met persoonsinformatie.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
Wel een gedoe zeg! En die tweestapsauthorisatie is echt dramatisch.
Ik weet er alles van.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:34 schreef fietsie het volgende:
[..]
Wen er maar aan. Hoort voor alle systemen met persoonsinformatie.
Help jij mee tillen?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:29 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik zou de bank naar de kittenkamer verhuizen
Mag er eigenlijk niet over hebben, soort B. Maar hij had een geweldige fanpage hier op het forum. Ik heb het deze week nog na zitten lezen. Genieten! Leest als een boek. Gewoon effe googele met forum.fok en je vindt de hele serie.quote:
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
Maken twee opgedroogde streepjespakjes het een beetje beter?
[ afbeelding ]
Hoe bevalt je baan, JT?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:34 schreef Jagärtrut het volgende:
och Cat, wat schattig zeg. Ik zou wel een kitten willen, maar met mijn 2 rauwdauwers en een huis zonder tuin lijkt het me niet praktisch. Wellicht later.
Zo, terug naar corona-central. Lekker zeg, thuis werken met een ziek kind.
Hmm...Friesland was het he?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:39 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg om dit weekend een low and slow varkensnek te gaan maken....
Hoe laat waar?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:39 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg om dit weekend een low and slow varkensnek te gaan maken....
Hoe ga je dat doen?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:39 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg om dit weekend een low and slow varkensnek te gaan maken....
Hehe ergens in Friesland, en ik gok zo'n 9 uur na dat ik begonnen benquote:
Over welke stream heb je het Sigaar? Het klinkt wat onsmakelijkquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:31 schreef Sigaartje het volgende:
Vandaag de streams van Ad L weer eens bekeken. Maar is geen zak meer aan. Hij zit alleen nog te boeren en te slapen. De zakken patat voor drie personen eet hij niet meer.
nonde dat is wel een eind wegquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:45 schreef fietsie het volgende:
[..]
Hehe ergens in Friesland, en ik gok zo'n 9 uur na dat ik begonnen ben
Dat mag ik niet zeggen, dan ga je voor mij een ban aanvragen met tenminste een note.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Over welke stream heb je het Sigaar? Het klinkt wat onsmakelijk
Stopover bij mij, en dan kan ik meerijdenquote:
Ohhh, die. Nee, mondje dicht idd.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:48 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Dat mag ik niet zeggen, dan ga je voor mij een ban aanvragen met tenminste een note.
Over rijden gesproken.. Heb een scheur in mijn voorruit zitten. We zagen hem woensdag steeds groter worden. Maandag kunnen ze de ruit gelukkig al vervangen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:49 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Stopover bij mij, en dan kan ik meerijden
Oh, wat een luxe. Handig ook als je terugkomt van vakantie. Dat hebben mijn ouders ook, zij hebben de oude machine van mijn oma staan.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:50 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik heb een nieuwe wasmachine gekocht. Die we nu hebben begint redelijk oud te worden. En ik bedacht mij dan kan ik mooi alle honden en paarden spullen in die oude wassen tot hij de geest geeft.
Goede reden om die hoek van de garage op te gaan ruimen zodat ze naast elkaar kunnen staan.
Gaat dat wel goed?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:50 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik heb een nieuwe wasmachine gekocht. Die we nu hebben begint redelijk oud te worden. En ik bedacht mij dan kan ik mooi alle honden en paarden spullen in die oude wassen tot hij de geest geeft.
Goede reden om die hoek van de garage op te gaan ruimen zodat ze naast elkaar kunnen staan.
Ja ik had er altijd al een beetje haat aan om die handdoeken van loebes en paarden dekens in de machine te gooien waar de gewone was ook weer in ging. Naspoelen enzo.. En het ding is ook alles behalve energie zuinig. Dus nu lekker een energie zuinige.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh, wat een luxe. Handig ook als je terugkomt van vakantie. Dat hebben mijn ouders ook, zij hebben de oude machine van mijn oma staan.
Ik ben nog steeds blij met mijn machine met al die trucjes. Hij is alweer 5 of 6 jaar oud dus die trucjes zijn niet zo bijzonder meer. Maar toch. Elektronica met trucjesquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:53 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja ik had er altijd al een beetje haat aan om die handdoeken van loebes en paarden dekens in de machine te gooien waar de gewone was ook weer in ging. Naspoelen enzo.. En het ding is ook alles behalve energie zuinig. Dus nu lekker een energie zuinige.
Broek in de droger doen. Of bij de blokker heb je van die borstels met rode stof eroverheen daar borstel je een beetjr haar er wel mee af. Haarvrij krijgt een wasmachine ze niet nee. Maar ik heb een hond die tijdens het wandelen ook weleens een vieze sloot in springt enzo. En dan moet hij toch even afgedroogd worden voor hij de auto weer in kan. Dat spoelt er wel uit.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:53 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Gaat dat wel goed?
Ik moet bij vrienden op hun kat passen als ze op vakantie zijn. Die gaat dan wel eens heel bezitterig op mijn schoot zitten. Maar de haren zitten nog steeds in de broek na het wassen.
Het kan dat die kat extra verhaart vanwege de stress dat haar baasjes er niet zijn.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:53 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Gaat dat wel goed?
Ik moet bij vrienden op hun kat passen als ze op vakantie zijn. Die gaat dan wel eens heel bezitterig op mijn schoot zitten. Maar de haren zitten nog steeds in de broek na het wassen.
Ja ik heb nu ook expres zo add wash genomen. Sta toch regelmatig nog met een sok in mijn handen ofzoquote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds blij met mijn machine met al die trucjes. Hij is alweer 5 of 6 jaar oud dus die trucjes zijn niet zo bijzonder meer. Maar toch. Elektronica met trucjes
Oh daar merk ik weinig van. Ze staat al aan de deur als ik de deur open doe. Maar dan ook zijn dat ze denkt: ha eten!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het kan dat die kat extra verhaart vanwege de stress dat haar baasjes er niet zijn.
Hier betere ervaring met plakrollers. Minder milieuvriendelijk... maar onthaard wel beter.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het kan dat die kat extra verhaart vanwege de stress dat haar baasjes er niet zijn.
Hier ook. Specifiek die van Ikea.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 14:18 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hier betere ervaring met plakrollers. Minder milieuvriendelijk... maar onthaard wel beter.
Je benen??quote:Op vrijdag 6 maart 2020 14:18 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hier betere ervaring met plakrollers. Minder milieuvriendelijk... maar onthaard wel beter.
Voor de bank gebruik ik een trekker voor de ramen.. gaat superquote:Op vrijdag 6 maart 2020 14:21 schreef Kaatje1 het volgende:
En voor grotere stukken zoals de bank, een rubberen borstel, ideaal
(Brazilian)wax.quote:
of H&Mquote:Op vrijdag 6 maart 2020 14:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Hier ook. Specifiek die van Ikea.
PM ‘en mobiel suckt bigtime. Dank voor de extra pieper-infoquote:
Plastic huishoudhandschoenenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 14:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik hou niet van die plak rollers. Vind het ellendige dingen![]()
Voor de bank en vloerkleed zo'n trekker waar je de ramen mee kan droog trekken
Echt, why??!?!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 13:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja ik heb nu ook expres zo add wash genomen. Sta toch regelmatig nog met een sok in mijn handen ofzoen het heeft een app.. Alles heeft tegenwoordig een app
heb ik met koelkasten ook altijd..... wandelen die voor mij de supert binnen en vullen die zichzelf??? totaal zinloosquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:42 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Echt, why??!?!
Dat je op je werk zit en denkt: o ja, de was moet nog de machine in en dat die app hem dan vult of zo?![]()
Enige voordeel wat ik kan bedenken is dat je hem op afstand kunt aanzetten, maar daar is jaren geleden ook de timer voor uitgevonden.
Ik heb vorig jaar een nieuwe gekocht. Met timer. Zonder app.
Oja dat moet ik ook nog steeds eens proberenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:40 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Plastic huishoudhandschoenen![]()
Toen ik nog vloerkleden had liggen haalde ik daarmee regelmatig een halve kat aan haar eruit.
En wat doet die app met die sok?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:42 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Echt, why??!?!
Dat je op je werk zit en denkt: o ja, de was moet nog de machine in en dat die app hem dan vult of zo?![]()
Enige voordeel wat ik kan bedenken is dat je hem op afstand kunt aanzetten, maar daar is jaren geleden ook de timer voor uitgevonden.
Ik heb vorig jaar een nieuwe gekocht. Met timer. Zonder app.
Ik ging er niet eens vanuit dat je nu je PM al zou lezenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:29 schreef sigme het volgende:
[..]
PM ‘en mobiel suckt bigtime. Dank voor de extra pieper-info![]()
Ik heb het pakketje niet eens bekeken, enkel binnen gelegd en vertrokken naar Spanje.
Alles kan kapot hequote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik zou best een wasmachine met een app willen. Gewoon om te testen. Maar ik mag pas over 10 jaar ofzo een nieuwe wasmachine.
Mag ik je ook alvast waarschuwen voor Wijkopenautos.nlquote:Op vrijdag 6 maart 2020 16:54 schreef Myraela het volgende:
Pff. We hadden mijn oude iPhone 7 opgestuurd naar zo'n inkoper. Zouden er nog 120 euro voor krijgen. Prima, geen geweldig bedrag, maar tenminste ook geen gezeur. Dus wij opgestuurd. Komen ze nu met een herbeoordeling en willen ze maar 26 euro betalen.Ding was perfect.
Dan maar retour en ga ik er thuis eens flink op stampen ofzo. Dat geeft me meer voldoening dan die 26 euro.
Dit wordt echt eis nummer 1 bij de aanschaf van een nieuwe machine. Zo'n piep moet uit kunnen. Ik ben daar niet zo goed mee. Dat kan wel bij de droger maar niet bij de wasmachine. Ik kan de piep bij de wasmachine wel op 2 niveaus instellen en hij staat al op de laagste.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:04 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Alles kan kapot he
Is er ook een app die je droger voor je leeghaalt? Ik heb net de kraamwas gedaan en droger gilt al een kwartier dat hij klaar is. Maar de bank ligt zo lekker.....
J vond het een goed idee om daar onze auto auto te laten taxeren. Ik voorzag alweer allerlei gedoe. Gelukkig geen tijd voor gehad. Hij is lekker ingeruild. Ze hebben de extra schade niet eens gezienquote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:09 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Mag ik je ook alvast waarschuwen voor Wijkopenautos.nl
Dacht dat het wel algemeen bekend was dat dit soort bedrijven nauwelijks uitkeren als puntje bij paaltje komt.
Ik moet juist de piep hebben om me tot actie aan te sporen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 17:11 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dit wordt echt eis nummer 1 bij de aanschaf van een nieuwe machine. Zo'n piep moet uit kunnen. Ik ben daar niet zo goed mee. Dat kan wel bij de droger maar niet bij de wasmachine. Ik kan de piep bij de wasmachine wel op 2 niveaus instellen en hij staat al op de laagste.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |