quote:Pandemie
Volgens de Amerikaanse professor aan de prestiqieuze Harvard universiteit Marc Lipsitch wordt de Corona-virus-besmetting een wereldwijde pandemie waar 40 tot 70% van de mensheid besmet mee zal raken.
Volgens Lipsitch zullen de meeste patienten lichtjes ziek zijn, of geen symptomen krijgen, net als met de gewone griep het geval is. Wel is dit virus levensbedreigend voor oudere en zieke mensen.
Bron
SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Het is maar een griepjeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Besmettingen in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-03-2020 13:44:57 ]![]()
+6 is prima geloofwaardig. In andere landen ging het in de beginfase ook niet elke dag met idiote stappen omhoog.![]()
Haha. Goeie.quote:
We zaten gisteravond al op 21. Dus zijn er nog maar 3 bij. Terwijl berichten uit lokale media dat tegenspreken als je dat optelt.
Ach ja, vanavond weer een update? En dat kaartje dat ze hadden beloofd?![]()
Ze zeggen dat dit de cijfers zijn van 2 maart. Dus de eindstand van gisteren is 24.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 12:57 schreef StephanL het volgende:
Laatste is dus aantal van 24
https://www.rivm.nl/nieuws/actuele-informatie-over-coronavirus![]()
Las net op reddit dat er 23 ministers zijn in Iran die ziek zijn, zonder bron.
Google me suf, maar kan niets vinden. Zonder de conspiracy hoek in te willen gaan, best een hoop!! Iemand mad Iraneese-google skills?![]()
Nee, +6 in de afgelopen 24 uur staat op het ad in de liveblog.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 12:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ze zeggen dat dit de cijfers zijn van 2 maart. Dus de eindstand van gisteren is 24.
Dus dat zou dan van 13:00 gisteren tot 13:00 vandaag zijn.![]()
Dat had ik over het hoofd gezien. Dan is het zoals ik al wel had verwacht.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 12:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ze zeggen dat dit de cijfers zijn van 2 maart. Dus de eindstand van gisteren is 24.![]()
Maar het RIVM zegt zelfquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:00 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nee, +6 in de afgelopen 24 uur staat op het ad in de liveblog.
Dus dat zou dan van 13:00 gisteren tot 13:00 vandaag zijn.quote:Op 2 maart zijn er 6 nieuwe patiënten bij het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu gemeld. Zij zijn allemaal in thuisisolatie. Hiermee komt het totaal aantal positieve testen op 24.![]()
Het RIVM zegt zelf dat ze op 2 maart nog 6 extra gevallen hebben binnengekregen en dat daarmee de teller dus op 24 staat. Over de cijfers van vandaag zeggen ze helemaal niks.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:00 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nee, +6 in de afgelopen 24 uur staat op het ad in de liveblog.
Dus dat zou dan van 13:00 gisteren tot 13:00 vandaag zijn.![]()
.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 12:59 schreef _I het volgende:
Las net op reddit dat er 23 ministers zijn in Iran die ziek zijn, zonder bron.
Google me suf, maar kan niets vinden. Zonder de conspiracy hoek in te willen gaan, best een hoop!! Iemand mad Iraneese-google skills?
Ik kan ook op reddit zetten dat ik een vliegende giraffe ben, ik zou niet zomaar alles geloven zeker zo extreem als die claim![]()
![]()
Laten we daar maar vanuit gaan danquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het RIVM zegt zelf dat ze op 2 maart nog 6 extra gevallen hebben binnengekregen en dat daarmee de teller dus op 24 staat. Over de cijfers van vandaag zeggen ze helemaal niks.![]()
![]()
Waarschijnlijk ook in een huis.quote:
Maar het dorp/ de stad waar ze wonen wordt niet meer bekend gemaakt?![]()
Vindt het RIVM veel te veel werk met deze aantallen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:03 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ook in een huis.
Maar het dorp/ de stad waar ze wonen wordt niet meer bekend gemaakt?![]()
De meeste besmette Nederlanders hebben het dus meegebracht uit Italië. Heeft dat nog geen negatief reisadvies inmiddels?![]()
Dus vanaf nu krijgen we elke dag om 13:00 een update van het RIVM?❤️🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤❤️
Doet rubber om staven![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Ah, dat is al geloofwaardiger ja.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het RIVM zegt zelf dat ze op 2 maart nog 6 extra gevallen hebben binnengekregen en dat daarmee de teller dus op 24 staat. Over de cijfers van vandaag zeggen ze helemaal niks.![]()
quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:05 schreef DemonRage het volgende:
De meeste besmette Nederlanders hebben het dus meegebracht uit Italië. Heeft dat nog geen negatief reisadvies inmiddels?![]()
![]()
Vandaar de vraag. Geloof het ook niet, maar aangezien het er vorige week 7 waren die bevestigd waren zou het ook niet geheel onmogelijk kunnen zijn.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:02 schreef Momo het volgende:
[..]
.
Ik kan ook op reddit zetten dat ik een vliegende giraffe ben, ik zou niet zomaar alles geloven zeker zo extreem als die claim
(Mocht het waar blijken. Dan is het beter voor mij om niet verder te zoeken in het verband tussen de ziekte en het feit dat de US “ineens” een afspraak hebben sinds zondag. Ken uzelf! )![]()
Is er al: https://www.nederlandwere(...)ie/reizen/reisadviesquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:05 schreef DemonRage het volgende:
De meeste besmette Nederlanders hebben het dus meegebracht uit Italië. Heeft dat nog geen negatief reisadvies inmiddels?![]()
![]()
Er was toch beloofd dat er een kaart van zou komen? Die zou er gisteravond zijn. Wie had dat ook alweer gezegd, ben het even kwijt.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:03 schreef ToT het volgende:
[..]
Vindt het RIVM veel te veel werk met deze aantallen.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik durf de stelling best aan dat die Iraanse ministers niet helemaal lekker zijnquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:02 schreef Momo het volgende:
[..]
.
Ik kan ook op reddit zetten dat ik een vliegende giraffe ben, ik zou niet zomaar alles geloven zeker zo extreem als die claim![]()
![]()
Die kaart is er al!quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Er was toch beloofd dat er een kaart van zou komen? Die zou er gisteravond zijn. Wie had dat ook alweer gezegd, ben het even kwijt.
.....gemaakt door preppers op een prepper-forum.![]()
Bruinsquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Er was toch beloofd dat er een kaart van zou komen? Die zou er gisteravond zijn. Wie had dat ook alweer gezegd, ben het even kwijt.![]()
Misschien bedoel je de Coronakaart van de NOS per land?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Er was toch beloofd dat er een kaart van zou komen? Die zou er gisteravond zijn. Wie had dat ook alweer gezegd, ben het even kwijt.![]()
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ook echt die Vindicat balletjesquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef capricia het volgende:
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html![]()
Inderdaad. Zonder gipsvlucht wordt dat chaos!1!quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef capricia het volgende:
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html![]()
RIVM zou met een eigen kaart komen begreep ik hieruit:quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef Chia het volgende:
[..]
Misschien bedoel je de Coronakaart van de NOS per land?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Oké, want ik herinner me juist iets met dat ze geen woonplaatsen meer publiceren.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:10 schreef Greys het volgende:
[..]
RIVM zou met een eigen kaart komen begreep ik hieruit:
[ afbeelding ]![]()
![]()
Veel katers en ik gok wat morning-after pilletjes/abortussen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef capricia het volgende:
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
Vandaag op mijn werk. Collega die net drie weken in noord-Italië is geweest meldt dat telefonisch en stelt voor een paar dagen vanuit huis te werken.
Beslissing kaderfiguur: kom gewoon naar het werk. Tegen de tijd dat je begint te snotteren en te hoesten kun je naar huis![]()
Gelukkig is een ander baasje er wél voor gaan liggen.Ja inderdaad, V. ja.![]()
Die had het over een ticker gisteravond. Maar eerder stond ook al op NOS dat RIVM dus met die kaart ging komen. Zie hierboven. Maar ik heb die kaart gister nergens zien verschijnen.quote:IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ja dat nieuws kwam eerst en daarna weer dat er een kaart ging komen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:10 schreef Chia het volgende:
[..]
Oké, want ik herinner me juist iets met dat ze geen woonplaatsen meer publiceren.
Heerlijk he, zo lekker duidelijk en eenduidig allemaal.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Nu ook in mijn stad:
https://www.bndestem.nl/d(...)huis-breda~aa670250/
Oudere vrouw met coronavirus opgenomen in Amphia Ziekenhuis Breda
En Eindhoven."The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.![]()
Misschien bedoelen ze deze;quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:10 schreef Greys het volgende:
[..]
RIVM zou met een eigen kaart komen begreep ik hieruit:
[ afbeelding ]
https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19/verspreiding![]()
In Nederland is de brandhaard bij vliegveld Soesterberg dusquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:13 schreef _I het volgende:
[..]
Misschien bedoelen ze deze;
https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19/verspreiding![]()
Ik inderdaad ook niet. Misschien vond men het voldoende om het alleen te zeggen en verder niets mee te doen? Of het is te veel werk.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Die had het over een ticker gisteravond. Maar eerder stond ook al op NOS dat RIVM dus met die kaart ging komen. Zie hierboven. Maar ik heb die kaart gister nergens zien verschijnen.![]()
Nee, 1 actueel geval.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:14 schreef Chia het volgende:
[..]
In Nederland is de brandhaard bij vliegveld Soesterberg dus![]()
![]()
Zwolle toch?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:18 schreef summer2bird het volgende:
Nog steeds geen gevallen in Overijssel?
https://www.rtvoost.nl/ni(...)ster-Engie-in-Zwolle![]()
ja, maar die woont hier niet.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:19 schreef iBenny het volgende:
[..]
Zwolle toch?
https://www.rtvoost.nl/ni(...)ster-Engie-in-ZwolleTwiddel![]()
Aso's gonna aso.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef capricia het volgende:
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Heb een paar pakjes ffp2 gescoord bij de action, verbaast me nog dat ze er liggen. Handgel is wel op. Ik gebruik ze toch wel voor andere werkzaamheden dus.
En nog wat nitrile handschoentjes gepakt, gisteren eentje gebruikt om te tanken, daarna eraf trekken en weggooien.![]()
In zo'n geval zou je tijdelijk het paspoort in moeten kunnen nemen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:09 schreef capricia het volgende:
Dit gaat ook nog wel wat gevolgen hebben.
https://www.dvhn.nl/groni(...)e-hand-25413510.html![]()
Hoe meer mensen er naar Italië zijn geweest, hoe groter de kans dat het niet meer opvalt dat er zat mensen ziek zijn die niets met Italië te maken hebben.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
In zo'n geval zou je tijdelijk het paspoort in moeten kunnen nemen.
De gekozen strategie is accepteren en vertragen (alhoewel ik dat laatste steeds minder begin te geloven.)![]()
Wintersporters sind hier nicht erwünschtquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
In zo'n geval zou je tijdelijk het paspoort in moeten kunnen nemen.![]()
24 / 1 dus.
Anonieme bron.
RIP.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Die daar werkt.quote:De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Maargoed, vooral zo weinig mogelijk testen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
quote:Coronavirus: Up to fifth of UK workers 'off sick at same time'
Up to a fifth of the workforce may be off sick during the peak of a coronavirus epidemic in the UK, the government says in its latest plans.
Police may need to focus on only responding to the most serious crimes and maintaining public order if the virus spreads.
The military could also provide support to emergency services if needed.
Other possible measures include school closures, reducing large-scale gatherings and working from home.
Some non-urgent hospital care may be delayed to focus on treating coronavirus patients, while recently retired doctors and nurses may be called back to work.
At a conference, Prime Minister Boris Johnson said the government was committed to doing "everything possible" to "prepare for all eventualities" and its priority was keeping the country safe, as the number of cases in the UK rose to 39.
https://www.bbc.co.uk/news/uk-51718917"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen![]()
Oh shit, ik zat daar gisteren nog grappen over te maken hier, maar je kon er ook op wachten natuurlijk.quote:
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Welkomquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:12 schreef Salina het volgende:
Nu ook in mijn stad:
https://www.bndestem.nl/d(...)huis-breda~aa670250/
Oudere vrouw met coronavirus opgenomen in Amphia Ziekenhuis Breda
En Eindhoven.![]()
![]()
Die heb je nou juist niet nodigquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
In zo'n geval zou je tijdelijk het paspoort in moeten kunnen nemen.
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/jmv.25728
Als het de bloed-brein-barriere kan oversteken en neuroinvasief blijkt, zit het niet alleen in de longen.![]()
![]()
Voor de duidelijkheid, mijn bron is voor mij niet anoniem; die hou ik voor jullie anoniem. Ook omdat nog niet 100% zeker is. Vermoedelijk 1ste dodelijk slachtoffer in Limburg dus. 2de patient ligt ook op de IC aldaar. UMC dus.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Die daar werktquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
De immer betrouwbare anonieme bron![]()
Waarom meld je het hier als het nog niet 100% zeker is?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:39 schreef vosss het volgende:
Voor de duidelijkheid, mijn bron is voor mij niet anoniem; die hou ik voor jullie anoniem. Ook omdat nog niet 100% zeker is. Vermoedelijk 1ste dodelijk slachtoffer in Limburg dus. 2de patient ligt ook op de IC aldaar. UMC dus.![]()
Ok dan meld ik me vanaf nu wel als het zeker is.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Waarom meld je het hier als het nog niet 100% zeker is?De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Een 98-jarige Chinese vrouw uit Wuhan, die een zware longontsteking had en daarnaast aan een hartkwaal lijdt, is volledig hersteld van Covid-19. De bejaarde Hu Hanying belandde op 13 februari, samen met haar dochter, in het ziekenhuis en verkeerde een tijd in kritieke toestand.
,,We hadden niet verwacht dat we het zouden redden'', zegt dochter Dang. Samen met haar moeder mocht ze het ziekenhuis drie weken na opname verlaten. Hu mag zich nu de oudste persoon ter wereld noemen die het virus overwonnen heeft. De vorige ‘recordhouder’ in China was 96 jaar.![]()
Het was niet zozeer een verwijt hoor. Meer een oprechte vraag.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:42 schreef vosss het volgende:
[..]
Ok dan meld ik me vanaf nu wel als het zeker is.![]()
Voor de OP.@Tjacka @trein2000quote:21. Persoon uit Haarlem
22. Vrouw uit Eindhoven, familie van patiënte 12, ook naar Noord-Italië(Trentino) geweest.
23. Oudere vrouw uit de regio Breda![]()
Godinquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:43 schreef Momo het volgende:
Een 98-jarige Chinese vrouw uit Wuhan, die een zware longontsteking had en daarnaast aan een hartkwaal lijdt, is volledig hersteld van Covid-19. De bejaarde Hu Hanying belandde op 13 februari, samen met haar dochter, in het ziekenhuis en verkeerde een tijd in kritieke toestand.
,,We hadden niet verwacht dat we het zouden redden'', zegt dochter Dang. Samen met haar moeder mocht ze het ziekenhuis drie weken na opname verlaten. Hu mag zich nu de oudste persoon ter wereld noemen die het virus overwonnen heeft. De vorige ‘recordhouder’ in China was 96 jaar.![]()
![]()
En dit had je niet eerder kunnen bedenken?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:42 schreef vosss het volgende:
[..]
Ok dan meld ik me vanaf nu wel als het zeker is.![]()
quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:43 schreef Momo het volgende:
Een 98-jarige Chinese vrouw uit Wuhan, die een zware longontsteking had en daarnaast aan een hartkwaal lijdt, is volledig hersteld van Covid-19. De bejaarde Hu Hanying belandde op 13 februari, samen met haar dochter, in het ziekenhuis en verkeerde een tijd in kritieke toestand.
,,We hadden niet verwacht dat we het zouden redden'', zegt dochter Dang. Samen met haar moeder mocht ze het ziekenhuis drie weken na opname verlaten. Hu mag zich nu de oudste persoon ter wereld noemen die het virus overwonnen heeft. De vorige ‘recordhouder’ in China was 96 jaar.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ze hebben het voor ze vertrokken overlegd met het RIVM en die zag geen problemen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
In zo'n geval zou je tijdelijk het paspoort in moeten kunnen nemen.
Lijkt me dan raar om de verkeerde aan te pakken voor zo'n achterlijk besluit.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Van de NOS:Dat lijkt me ook ja, dat het nog niet onder controle is.quote:Rutte: grote evenementen gelasten we niet af
Het Haagse crisisoverleg is zojuist afgelopen. Premier Rutte en minister Bruins voor Medisch Zorg kwamen gezamenlijk naar buiten en vertelden dat het overleg met de grote groep betrokken ministers en deskundigen goed was verlopen.
De premier vond het te vroeg om te zeggen dat het virus onder controle is. "Er komen nog steeds mensen bij op de tellen." Volgens Rutte zit Nederland nu in de "indamfase". Het belangrijkste doel van de bijeenkomst was om goed voorbereid te zijn op de volgende fase. "Wanneer die komt? Daar kan ik niets over zeggen."
Het dagelijks leven moet vooral gewoon doorgaan, is zijn boodschap. "Kinderen kunnen gewoon naar school. Vergaderingen kunnen gewoon doorgaan. En grote evenementen gelasten we niet af."
Maareh... hoe lang voordat ze erop terugkomen en er wel evenementen afgelast gaan worden? In bijna alle andere landen merk je dat men het publiek er al zachtjes op aan het voorbereiden is dat dat gaat gebeuren (en in sommige landen gebeurt het ook al). In Nederland wordt nog steeds de indruk gewekt dat dat voorkomen kan worden. Ik denk niet dat deze aanpak slim is. Zo komt het straks iedereen helemáál koud op hun dak vallen.Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Ik ga je terug quoten als het nep is.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:39 schreef vosss het volgende:
Voor de duidelijkheid, mijn bron is voor mij niet anoniem; die hou ik voor jullie anoniem. Ook omdat nog niet 100% zeker is. Vermoedelijk 1ste dodelijk slachtoffer in Limburg dus. 2de patient ligt ook op de IC aldaar. UMC dus.![]()
Wedden dat het kabinet vanaf deze week nog thuis gaat werken oid?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:45 schreef Jane het volgende:
Van de NOS:
[..]
Dat lijkt me ook ja, dat het nog niet onder controle is.
Maareh... hoe lang voordat ze erop terugkomen en er wel evenementen afgelast gaan worden? In bijna alle andere landen merk je dat men het publiek er al zachtjes op aan het voorbereiden is dat dat gaat gebeuren (en in sommige landen gebeurt het ook al). In Nederland wordt nog steeds de indruk gewekt dat dat voorkomen kan worden. Ik denk niet dat deze aanpak slim is. Zo komt het straks iedereen helemáál koud op hun dak vallen.~ The seminar how to handle disappointments, sadly has been cancelled ~![]()
Er was er toch ook een in Beverwijk?quote:"The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
quote:In een poging zijn papieren lezers te behoeden voor het virus doet een Griekse krant een mondkapje cadeau...
bron
[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 03-03-2020 13:50:36 ]![]()
We hadden hier toch al die berichten uit de lokale media even bij moeten houden, want dan zou de teller al een stuk hoger zijn.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:48 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Er was er toch ook een in Beverwijk?Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?![]()
![]()
Ja.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Eerlijk is eerlijk, het is een geniale verkooptruc.quote:Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
https://www.beverwijk.nl/(...)-covid-19_84476.htmlquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Jane het volgende:
[..]
We hadden hier toch al die berichten uit de lokale media even bij moeten houden, want dan zou de teller al een stuk hoger zijn.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)virusziekte-covid-19
Er volgt nog een tweede test lees ik in de eerste bron"The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
Nog niet bevestigd, volgens mij moet de uitslag van de tweede test nog komen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:48 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Er was er toch ook een in Beverwijk?![]()
En dat bericht van Rutte komt ie volgende week al op terug gok ik.
* vosss mompelt iets over met de kennis van nu.....De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Er staan er waarschijnlijk zat leeg door al die tehuizen die de afgelopen jaren zijn gesloten door onze geweldige regering.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
En verpleegtenten toch, las ik gisteren ook ergens?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Het verbaast jou dat de rest niet zo overdreven in paniek raakt als jij?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:24 schreef Xenorium het volgende:
Heb een paar pakjes ffp2 gescoord bij de action, verbaast me nog dat ze er liggen. Handgel is wel op. Ik gebruik ze toch wel voor andere werkzaamheden dus.
En nog wat nitrile handschoentjes gepakt, gisteren eentje gebruikt om te tanken, daarna eraf trekken en weggooien.![]()
Pfff gelukkig maar, door het oog van de naald gekropen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:24 schreef Xenorium het volgende:
Heb een paar pakjes ffp2 gescoord bij de action, verbaast me nog dat ze er liggen. Handgel is wel op. Ik gebruik ze toch wel voor andere werkzaamheden dus.
En nog wat nitrile handschoentjes gepakt, gisteren eentje gebruikt om te tanken, daarna eraf trekken en weggooien."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Weesper uitvaartondernemer: overleden coronapatienten niet thuis opbaren
Duh ..... (alsof je die mee naar huis krijgt als ze in het ziekenhuis zijn overleden ....)![]()
Ik zie Fererro er ook wel op inspringen, corona-verrassingsei met minstens 1 FFP3 kapje in elk doosje met drie eierenquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:51 schreef Jane het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, het is een geniale verkooptruc.![]()
Er staat toch juist dat het niet in gevaar is?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:52 schreef Nielsch het volgende:
RIVM: "Songfestival voorlopig niet in gevaar"
Songfestival gaat dus niet door.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Ja, je weet gewoon dat ze op enig moment keihard gaan beweren dat ze het niet aan hadden kunnen zien komen. Ik zit me bij voorbaat al te ergeren.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:51 schreef vosss het volgende:
En dat bericht van Rutte komt ie volgende week al op terug gok ik.
* vosss mompelt iets over met de kennis van nu.....Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
De tering, dat kan toch nietquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?![]()
![]()
Idd gelijk het schap leeg.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:52 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Pfff gelukkig maar, door het oog van de naald gekropen.![]()
![]()
Castricums gezin van kastje naar muur na Italië-reis; vanmiddag eindelijk test
Kan de rest niet plaatsen want premiumartikel .....
Gezin is op 22 februari ziek thuisgekomen van vakantie in Italië![]()
Hier drie minuten bij me lopen vandaan staat een groot verzorgingstehuis lees, alleen de onderste twee verdiepingen worden nog gebruikt voor revalidatie. Scheelt een tent opzetten, maar of ze daar de juiste voorzieningen hebben... het is geen ziekenhuisquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Dat Outbreak Management Team. Is dat een troll organisatie? Stelde ze serieus voor om verpleeghuizen als alternatieve locatie aan te wijzen voor opvang van corona patiënten?"The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
Is bij voetbaltrainers toch ook zo. Als de de directeur van een voetbalclub zegt dat de positie van de trainer veilig is, ligt die meestal de volgende dag eruit.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:52 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Er staat toch juist dat het niet in gevaar is?![]()
![]()
Maar vader wel met ziekteverschijnselen voor de klas gestaan. Meldt je dan gewoon ziek, lul de behanger.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:53 schreef maily het volgende:
Castricums gezin van kastje naar muur na Italië-reis; vanmiddag eindelijk test
Kan de rest niet plaatsen want premiumartikel .....
Gezin is op 22 februari ziek thuisgekomen van vakantie in ItaliëPWBF![]()
Das de grapquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:52 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Er staat toch juist dat het niet in gevaar is?PWBF![]()
twitter:BBCSport twitterde op dinsdag 03-03-2020 om 12:45:00The Tokyo 2020 Olympics could be postponed from the summer until later in the year, according to Japan's Olympic minister because of the coronavirus.Full story: https://t.co/pMGq7Co5Wh https://t.co/4lR7j9ek8b reageer retweet
![]()
ff lezen in een 'in private' browser.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:53 schreef maily het volgende:
Castricums gezin van kastje naar muur na Italië-reis; vanmiddag eindelijk test
Kan de rest niet plaatsen want premiumartikel .....
Gezin is op 22 februari ziek thuisgekomen van vakantie in ItaliëSometimes I like to hang out with people who aren't that bright, you know, just to see how the other half lives.![]()
Ah, het is al bijna bij me om de hoek dus, zit zelf in Alkmaar. Overigens genoeg hoestende mensen die ook op Station Castricum uitstapte vorige week.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:53 schreef maily het volgende:
Castricums gezin van kastje naar muur na Italië-reis; vanmiddag eindelijk test
Kan de rest niet plaatsen want premiumartikel .....
Gezin is op 22 februari ziek thuisgekomen van vakantie in Italië"The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
Ik weet hoe het werkt. Maar mag het hiet niet plaatsenquote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:57 schreef MikeRoss het volgende:
[..]
ff lezen in een 'in private' browser.![]()
![]()
Volgens het RIVM is dat geen probleem, kinderen krijgen geen symptomen bij een besmetting. RIVM gelooft niet dat iemand het virus kan verspreiden zonder de symptomen te vertonen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:55 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Maar vader wel met ziekteverschijnselen voor de klas gestaan. Meldt je dan gewoon ziek, lul de behanger.Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen![]()
Als je erop let zie je overal hoestende mensen, dat was voorheen niet anders...quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:58 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Ah, het is al bijna bij me om de hoek dus, zit zelf in Alkmaar. Overigens genoeg hoestende mensen die ook op Station Castricum uitstapte vorige week.![]()
Truequote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als je erop let zie je overal hoestende mensen, dat was voorheen niet anders..."The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
Van de vrouw uit Helmond die terug kwam uit Noord-Italiëquote:,,Meerdere malen heb ik de huisartsenpost gebeld. Om te vertellen dat ik me niet goed voelde, dat ik vlakbij een risico-gebied was geweest en dat ik me daarom moest laten testen op het coronavirus. Ik kreeg te horen: ‘u zit op het randje, wacht eerst maar af en kruip onder de wol’. Ik heb echt moeten aandringen op een test”, vertelt ze via de telefoon.
https://www.ed.nl/dossier(...)echt-ziek~acfc309a6/![]()
Oohww...zo. Natuurlijk ik snap hem!quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:58 schreef maily het volgende:
[..]
Ik weet hoe het werkt. Maar mag het hiet niet plaatsenSometimes I like to hang out with people who aren't that bright, you know, just to see how the other half lives.![]()
Zo te lezen is ze alweer bijna beter en volstond het inderdaad om thuis in quarantaine te gaan.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:00 schreef Houtenbeen het volgende:
Van de vrouw uit Helmond die terug kwam uit Noord-Italië
[..]![]()
Samenvatten mag altijd lijkt me?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:58 schreef maily het volgende:
[..]
Ik weet hoe het werkt. Maar mag het hiet niet plaatsen![]()
Wat denken Nederlanders nou? Dat Japan overdrijft als het overweegt om de OS uit te stellen, dat Fransen en Zwitsers voor de lol alle grote evenementen verbieden, dat Australiers en Britten allemaal paniekzaaiers zijn als ze zeggen dat ze waarschijnlijk ook evenementen gaan verbieden?
Vanwaar toch deze volstrekt misplaatste arrogantie? Dat we goed water kunnen managen betekent nog niet dat we hier betere virusbestrijders zijn. Die dijken gaan het heus niet tegenhouden hoor.Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Geen enkele reden toe met maar 24 besmettingen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:02 schreef Jane het volgende:
Wat denken Nederlanders nou? Dat Japan overdrijft als het overweegt om de OS uit te stellen, dat Fransen en Zwitsers voor de lol alle grote evenementen verbieden, dat Australiers en Britten allemaal paniekzaaiers zijn als ze zeggen dat ze waarschijnlijk ook evenementen gaan verbieden?
Vanwaar toch deze volstrekt misplaatste arrogantie? Dat we goed water kunnen managen betekent nog niet dat we hier betere virusbestrijders zijn. Die dijken gaan het heus niet tegenhouden hoor.![]()
Ik weet niet of Nederland die regels ook hanteert, maar in principe zou ze eerst negatief getest moeten worden voordat ze uit quarantaine gaat.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zo te lezen is ze alweer bijna beter en volstond het inderdaad om thuis in quarantaine te gaan.Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
En 1 bijna dode volgens de bron die daar werktquote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Geen enkele reden toe met maar 24 besmettingen.![]()
Of naar carnaval, die zullen allemaal eind deze week / begin volgende week ziek worden.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:04 schreef KingRadler het volgende:
heb het een beetje gehad met die mensen die naar PastaLand op vakantie zijn geweest![]()
Geef het nog een paar dagen, dan zitten we ook boven de 100...quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Geen enkele reden toe met maar 24 besmettingen.Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright, you know, just to see how the other half lives.![]()
Tot 17 februari in Z-K ook maar 30quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Geen enkele reden toe met maar 24 besmettingen.
https://en.wikipedia.org/(...)break_in_South_Korea
Inderdaad, totaal geen reden om je voor te bereiden en je bevolking te lichten en voor te bereiden...
Kwam daar immers ook goed
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 03-03-2020 14:06:29 ]![]()
De hoofdtaak van de huisartsenpost is dan ook het afwimpelen van patiënten en zeggen dat ze maar een paracetamol moeten nemen. Hier tenminste wel. Alleen in al in mijn directe omgeving echt schandalige gevallen mee meegemaakt. 2 gevallen van acute blinde darm die meerdere keren door de post werden afgewimpeld en uiteindelijk toen ze wel gezien werden door een arts voor een spoedoperatie afgevoerd werd. En m'n moeder werd afgewimpeld met wat achteraf een TIA bleek te zijn geweest.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:00 schreef Houtenbeen het volgende:
Van de vrouw uit Helmond die terug kwam uit Noord-Italië
[..]
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
Feit is wel dat het daar tikkeltje anders is gegaan dan hier in NL met die kerk daaro.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:05 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Tot 17 februari in Z-K ook maar 30
https://en.wikipedia.org/(...)break_in_South_Korea
Inderdaad, totaal geen reden om je voor te bereiuen en je bevolking te lichten en voor te bereiden...![]()
Ontspannende vakantie ook zeg. Ga ja naar Pastaland om uit te rusten, zit je alsnog tussen allerlei kuchende en hoestende mensen.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:04 schreef KingRadler het volgende:
heb het een beetje gehad met die mensen die naar PastaLand op vakantie zijn geweest![]()
Vader heeft idd al die tijd voor de klas gestaan als docent. Moeder en kind zijn in het Beverwijkziekenhuis geweest (na overleg met de microbioloog die concludeerde dat ze niet in het besmette gebied geweest waren).quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:02 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Samenvatten mag altijd lijkt me?
Vanmiddag worden moeder en dochter eindelijk getest.
27 maart gaan ze verhuizen naar Umbrië.![]()
Nee, dit kan niet.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:00 schreef Houtenbeen het volgende:
Van de vrouw uit Helmond die terug kwam uit Noord-Italië
[..]
Tevens gepost in mijn topic. Niet echt ziekenhuis, maar ik doe het ervoor.![]()
Als je ver genoeg uitzoomt is Nederland de brandhaard voor alle problemen in de wereld.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:14 schreef Chia het volgende:
[..]
In Nederland is de brandhaard bij vliegveld Soesterberg dus
Waar zijn klein landje toch goed in is.![]()
Italië dan?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:06 schreef Noordzijde het volgende:
[..]
Feit is wel dat het daar tikkeltje anders is gegaan dan hier in NL met die kerk daaro.
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_outbreak_in_Italy
Gaat vast en zeker niet bij ons gebeuren
Gewoon daarvan ujtgaan is het allerbeste, dat het overal vreselijk mis gaat is gewoon toeval![]()
![]()
Ik woon in de biblebelt en de kerken zaten weer vol hier afgelopen zondagquote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:06 schreef Noordzijde het volgende:
[..]
Feit is wel dat het daar tikkeltje anders is gegaan dan hier in NL met die kerk daaro.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen![]()
quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:06 schreef maily het volgende:
Vader heeft idd al die tijd voor de klas gestaan als docent.
Je hebt ook geen reli-gekkies nodig als in Z-K met deze regie![]()
![]()
Nederland is weer massaal lekker een weekje naar Noord-Italie geweest, blijkbaar.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:06 schreef Noordzijde het volgende:
[..]
Feit is wel dat het daar tikkeltje anders is gegaan dan hier in NL met die kerk daaro.
Btw, waarom heb ik de memo niet gehad dat we daar allemaal zouden afspreken?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Japan overweegt helemaal niet om de OS uit te stellen. Ze zeggen alleen dat het een optie is als het helemaal uit de hand loopt.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:02 schreef Jane het volgende:
Wat denken Nederlanders nou? Dat Japan overdrijft als het overweegt om de OS uit te stellen, dat Fransen en Zwitsers voor de lol alle grote evenementen verbieden, dat Australiers en Britten allemaal paniekzaaiers zijn als ze zeggen dat ze waarschijnlijk ook evenementen gaan verbieden?
Vanwaar toch deze volstrekt misplaatste arrogantie? Dat we goed water kunnen managen betekent nog niet dat we hier betere virusbestrijders zijn. Die dijken gaan het heus niet tegenhouden hoor.
Verder is er nog geen reden om de openbare orde te verstoren met 24 besmettingen.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Je sarcasme is té leuk!quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zo te lezen is ze alweer bijna beter en volstond het inderdaad om thuis in quarantaine te gaan.![]()
Stel he, als, die filmpjes die nu ook vanuit Iran komen, waarbij ogenschijnlijk gezonde mensen omvallen op straat. Hoe denk je dat hier gereageerd gaat worden!?
Wij kennen geen censuur, ons internet zit niet achter een muur. Bij het eerste geval => SHTF.
Hoop met alles dat het hier zover niet komt, maar zou het uiterst bijzonder vinden als het hier (of in andere EU landen) niet zou gebeuren.
Dan lukt het niet meer om enig vertrouwen te winnen. Paniek moet voorkomen worden, te allen tijde! Maar met deze laissez faire houding is het niet te remmen als er ook maar iets gebeurt die dat doorbreekt.![]()
Al die studiebollen die graag vooraan zitten ziek.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 14:06 schreef maily het volgende:
[..]
Vader heeft idd al die tijd voor de klas gestaan als docent. Moeder en kind zijn in het Beverwijkziekenhuis geweest (na overleg met de microbioloog die concludeerde dat ze niet in het besmette gebied geweest waren).
Vanmiddag worden moeder en dochter eindelijk getest.
27 maart gaan ze verhuizen naar Umbrië."It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
Forum Opties Forumhop: Hop naar: