Terwijl hij echt meer dan prima inviel de laatste tijdquote:Op zondag 23 februari 2020 00:14 schreef kapiteintje het volgende:
Zullen we die Karsdorp maar gewoon niet meer doen anders, tenzij hij een contract voor langere tijd tekent. Waar is die mee bezig zeg.
Dat was hij in de jeugd toch ook, of ben ik in de war moet iemand anders?quote:Op zondag 23 februari 2020 00:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Terwijl hij echt meer dan prima inviel de laatste tijd
Op het middenveld
Gaat echt een cult figuur wordenquote:Op zondag 23 februari 2020 00:13 schreef Caland het volgende:
De lelijkste spits van de eredivisie strikes again
Dat klopt. Altijd een 10 geweestquote:Op zondag 23 februari 2020 00:15 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Dat was hij in de jeugd toch ook, of ben ik in de war moet iemand anders?
4 miljoen voor een spits die alleen maar heel hard kan werken.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:19 schreef Caland het volgende:
Njah, het is wel leuk dat Bozenik die bal weer per ongeluk tegen z’n knie aan krijgt. En aan inzet geen gebrek. Maar het hield bij hem ook allemaal niet over vandaag.
Nouja, er valt genoeg aan te verbeteren en er zijn spitsen die slechter zijn begonnen. Wat dat betreft wel leuk voor hem.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:21 schreef Maastoren het volgende:
[..]
4 miljoen voor een spits die alleen maar heel hard kan werken.
Alsof je er wat zinnigs over kan zeggen na 100 minuten spelen. Dat het geen Ronaldinho is zien we ook wel.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:19 schreef Caland het volgende:
Njah, het is wel leuk dat Bozenik die bal weer per ongeluk tegen z’n knie aan krijgt. En aan inzet geen gebrek. Maar het hield bij hem ook allemaal niet over vandaag.
quote:Op zondag 23 februari 2020 00:18 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Omdat hij z'n drugsdealer niet betaalt vermoed ik gezien zijn spel.
Ik vind het wel pijnlijk om te zien. Hij heeft ook helemaal geen spelvreugde meer. Misschien kan John Troost er nog wat mee.quote:
Is ook zo. Vond hem vorige week tegen Zwolle wel aardig in de combinatie.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, er valt genoeg aan te verbeteren en er zijn spitsen die slechter zijn begonnen. Wat dat betreft wel leuk voor hem.
Misschien kunnen ze samen de zonnedans doen idd.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:23 schreef Maastoren het volgende:
[..]
[..]
Ik vind het wel pijnlijk om te zien. Hij heeft ook helemaal geen spelvreugde meer. Misschien kan John Troost er nog wat mee.
Nee daarom. Persoonlijk hou ik niet zo van dat soort spitsen, maar zijn enthousiasme en gebrek aan ‘Kuipvrees’ is wel aanstekelijk.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Alsof je er wat zinnigs over kan zeggen na 100 minuten spelen. Dat het geen Ronaldinho is zien we ook wel.
Dat ziet iedereen behalve @onlogischquote:Op zondag 23 februari 2020 00:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Alsof je er wat zinnigs over kan zeggen na 100 minuten spelen. Dat het geen Ronaldinho is zien we ook wel.
quote:Op zondag 23 februari 2020 00:23 schreef Maastoren het volgende:
[..]
[..]
Ik vind het wel pijnlijk om te zien. Hij heeft ook helemaal geen spelvreugde meer. Misschien kan John Troost er nog wat mee.
[..]
Is ook zo. Vond hem vorige week tegen Zwolle wel aardig in de combinatie.
Op basis waarvan dan? Ze hebben vrijwel geen enkele échte kans gehad en hingen alleen maar met de kont tegen de 16.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:47 schreef Caland het volgende: [..] Groot woord, maar ze hadden wel een puntje verdiend. Magic Dickgod
Geheel toevallig dat deze man dit doet net op het moment dat er een interview met camera plaatsvindt. Ongelofelijk dat men met dit soort clowns in zee gaat.quote:
Ik had juist het idee dat ze vrijwel de gehele tweede helft balbezit hebben gehad.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:31 schreef fetX het volgende:
[..]
Op basis waarvan dan? Ze hebben vrijwel geen enkele échte kans gehad en hingen alleen maar met de kont tegen de 16.
Tsja, only in Belgium.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:32 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Geheel toevallig dat deze man dit doet net op het moment dat er een interview met camera plaatsvindt. Ongelofelijk dat men met dit soort clowns in zee gaat.
Larsson is vrijwel elke rond richting vijandelijk doelgebied 90% geweldig en de laatste 10% kut.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:32 schreef fetX het volgende:
Heb het trouwens ook alweer gehad met Larsson. Wat maakt hij domme keuzes en al zijn passes zijn nét te zacht.
Al zijn schoten richting het doel waren bijna een ingooiquote:Op zondag 23 februari 2020 00:32 schreef fetX het volgende:
Heb het trouwens ook alweer gehad met Larsson. Wat maakt hij domme keuzes en al zijn passes zijn nét te zacht.
Vanaf de 75e minuut ging Feyenoord achteruit lopen inderdaad, maar daar heeft Fortuna ook niks mee gedaan.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik had juist het idee dat ze vrijwel de gehele tweede helft balbezit hebben gehad.
Ik sta doorgaans bij de cornervlag, dus daar heb je niet het beste overzicht. Vond het aardig billenknijpen met geen duidelijk sterkere ploeg.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Vanaf de 75e minuut ging Feyenoord achteruit lopen inderdaad, maar daar heeft Fortuna ook niks mee gedaan.
De kans dat ik op vakkie VV nog een balletje van hem kan vangen is wel aanwezig als hij zo doorgaat. Zo zonde, want hij laat bij vlagen zien uitstekend te kunnen voetballen.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:34 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Al zijn schoten richting het doel waren bijna een ingooi
Da’s voordeel van 2e ring zittenquote:Op zondag 23 februari 2020 00:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik sta doorgaans bij de cornervlag, dus daar heb je niet het beste overzicht. Vond het aardig billenknijpen met geen duidelijk sterkere ploeg.
Mjah. We hebben ze al genoeg gegund in de uitwedstrijd.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:47 schreef Caland het volgende: [..] Groot woord, maar ze hadden wel een puntje verdiend. Magic Dickgod
Ik heb niet met volledige aandacht gekeken de hele tijd, maar het is volgens mij niet zo dat Fortuna op enig moment echt bovenliggende partij was hoor. Pas op het laatste zag je dat Feyenoord de voorsprong wilde verdedigen door terug te zakken.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik sta doorgaans bij de cornervlag, dus daar heb je niet het beste overzicht. Vond het aardig billenknijpen met geen duidelijk sterkere ploeg.
Daarom wel benieuwd naar volgende week, tegen een ploeg die moet komen.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mjah. We hebben ze al genoeg gegund in de uitwedstrijd.
Fortuna ligt ons niet
Hij kan heerlijk ballen ja, daarom sta ik ook altijd raar te kijken naar zijn debiele keuzesquote:Op zondag 23 februari 2020 00:37 schreef fetX het volgende:
[..]
De kans dat ik op vakkie VV nog een balletje van hem kan vangen is wel aanwezig als hij zo doorgaat. Zo zonde, want hij laat bij vlagen zien uitstekend te kunnen voetballen.
Ik miste hem behoorlijk vandaag. Hoop echt dat hij z’n niveau weer gaat halen na z’n blessure.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:41 schreef Caland het volgende:
PSV uit was echt de perfecte pot voor Sinisterra geweest.
Ik zou oprecht lekker met Haps op linksbuiten gaan spelen daar.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:42 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik miste hem behoorlijk vandaag. Hoop echt dat hij z’n niveau weer gaat halen na z’n blessure.
Dat roepen we al 3 jaar maar het komt er maar niet uit.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:37 schreef fetX het volgende:
[..]
De kans dat ik op vakkie VV nog een balletje van hem kan vangen is wel aanwezig als hij zo doorgaat. Zo zonde, want hij laat bij vlagen zien uitstekend te kunnen voetballen.
Best of the rest jaquote:Op zondag 23 februari 2020 00:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou oprecht lekker met Haps op linksbuiten gaan spelen daar.
Ik denk ook zeker niet dat het nog wat wordt. Ben wel een beetje klaar met Larsson.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:44 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Dat roepen we al 3 jaar maar het komt er maar niet uit.
Op een gegeven moment moet je accepteren dat het niks meer wordt en doorselecteren. Zelfde geldt voor Jorgensen. Ik hoop dat Arnesen dat wel wat sneller doet dan Van Geel.
Niet eens, bizar veel snelheid. Leuke actie in huis.quote:
Misschien tegen de ruimte die je tegen PSV krijgt wel ja, zou het niet als standaard optie overwegenquote:Op zondag 23 februari 2020 00:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet eens, bizar veel snelheid. Leuke actie in huis.
Aan Larsson heb je helemaal niks daar, loopt toch alleen de drukte in.
Contract loopt ook tot en met 2021 dus die moet je in de zomer wel verkopen. Verlengen zou krankzinnig zijn. Gewoon je verlies pakken. Lees als dank voor de bewezen diensten een mooie stap gunnen voor een jodenfooi.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:45 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik denk ook zeker niet dat het nog wat wordt. Ben wel een beetje klaar met Larsson.
Hardop gelachen, Bas actquote:Op zondag 23 februari 2020 00:53 schreef Caland het volgende:
Wel bizar hard gelachen toen Basje mediageil maar de hele bank van Fortuna geel gaf
[ afbeelding ]
Ja, weet het ook niet zo. PSV heeft geen enkele individuele kwaliteit meer voorin lopen, maar aan de andere kant krijgt Berghuis nu met Lato een serieuze directe tegenstander en Larsson speelt sowieso al tegen zichzelf. Vorig seizoen sloopte Feyenoord het middenveld van PSV maar dat was in het onderlinge duel dit seizoen niet het geval, we wonnen dat duel echt op de individuele kwaliteiten van Berghuis en Sinigod. Het grote probleem vandaag tegen Fortuna was sowieso wel dar Feyenoord met het gemis van Sinisterra (en de waardeloze vorm van Kökcü en Toornstra) individuele kwaliteiten mist om een wedstrijd te beslissen.quote:Op zondag 23 februari 2020 00:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Daarom wel benieuwd naar volgende week, tegen een ploeg die moet komen.
Zijn moyenne ligt een stuk hoger dan Sekou Jörgensen tot nu toe. (Die ook vaak loopt te slenteren over het veld de laatste tijd.)quote:Op zondag 23 februari 2020 00:19 schreef Caland het volgende:
Njah, het is wel leuk dat Bozenik die bal weer per ongeluk tegen z’n knie aan krijgt. En aan inzet geen gebrek. Maar het hield bij hem ook allemaal niet over vandaag.
Ik heb Toornstra nog nooit zo slecht zien spelen inderdaad.quote:Op zondag 23 februari 2020 06:53 schreef Haringkop het volgende:
Wat een wanvertoning gisteren. Fortuna was echt veel gretiger, veel feller in de duels ook. Toch bijzonder dat we het iedere keer zo lastig tegen hun hebben.
Circus Ié was wel het toppunt, maar Malacia is ook één grote bron van onrust en Toornstra blonk ook weer uit in slordigheid en verkeerde keuzes...net als de rest eigenlijk.
En laten we hopen dat Bozenik nog een beetje moet wennen
Lato?quote:Op zondag 23 februari 2020 05:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja, weet het ook niet zo. PSV heeft geen enkele individuele kwaliteit meer voorin lopen, maar aan de andere kant krijgt Berghuis nu met Lato een serieuze directe tegenstander en Larsson speelt sowieso al tegen zichzelf. Vorig seizoen sloopte Feyenoord het middenveld van PSV maar dat was in het onderlinge duel dit seizoen niet het geval, we wonnen dat duel echt op de individuele kwaliteiten van Berghuis en Sinigod. Het grote probleem vandaag tegen Fortuna was sowieso wel dar Feyenoord met het gemis van Sinisterra (en de waardeloze vorm van Kökcü en Toornstra) individuele kwaliteiten mist om een wedstrijd te beslissen.
Niet eens z’n slecht idee, linkspoot ook dus kan een prima voorzet geven vanaf die flank. En met zijn snelheid kan hij in de counter psv pijn doen. Aangezien Dumfries toch alleen maar voorin looptquote:Op zondag 23 februari 2020 00:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet eens, bizar veel snelheid. Leuke actie in huis.
Aan Larsson heb je helemaal niks daar, loopt toch alleen de drukte in.
PSV wordt gewoon #Ozyakupedquote:Op zondag 23 februari 2020 05:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja, weet het ook niet zo. PSV heeft geen enkele individuele kwaliteit meer voorin lopen, maar aan de andere kant krijgt Berghuis nu met Lato een serieuze directe tegenstander en Larsson speelt sowieso al tegen zichzelf. Vorig seizoen sloopte Feyenoord het middenveld van PSV maar dat was in het onderlinge duel dit seizoen niet het geval, we wonnen dat duel echt op de individuele kwaliteiten van Berghuis en Sinigod. Het grote probleem vandaag tegen Fortuna was sowieso wel dar Feyenoord met het gemis van Sinisterra (en de waardeloze vorm van Kökcü en Toornstra) individuele kwaliteiten mist om een wedstrijd te beslissen.
Fred Rutten wil je locatie wetenquote:Op zondag 23 februari 2020 00:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou oprecht lekker met Haps op linksbuiten gaan spelen daar.
Dat is wel geinig in wezen.quote:Op zondag 23 februari 2020 10:40 schreef Zipportal het volgende:
Willem van Hanegem vanavond bij Studio Voetbal allen.
Genotquote:Op zondag 23 februari 2020 10:40 schreef Zipportal het volgende:
Willem van Hanegem vanavond bij Studio Voetbal allen.
Ik vond het na terugzien allebei geen strafschoppen, die van Feyenoord nog minder dan die van Fortuna maar ze waren allebei echt lullig om te geven. Laten we zeggen dat het elkaar wegstreept maar vreemd vind ik het wel.quote:Op zondag 23 februari 2020 10:36 schreef Tarado het volgende:
niet gezien maar zie nu dat penalty moment voorbij komen, wat een grap
Het nadeel is dat Bas morgen weer bij VI zitquote:Op zondag 23 februari 2020 13:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond het na terugzien allebei geen strafschoppen, die van Feyenoord nog minder dan die van Fortuna maar ze waren allebei echt lullig om te geven. Laten we zeggen dat het elkaar wegstreept maar vreemd vind ik het wel.
Botteghin natuurlijk. Aan die hele Ié moet je niet eens meer willen beginnen.quote:Op zondag 23 februari 2020 14:35 schreef Generationalpha het volgende:
Wie speelt er volgende week achterin rechts in het centrum verwachten jullie? Wat is (aannemende dat volgens Dick Botteghin, Ozyakup en Narsingh weer fit zijn) voor volgende week de meest logische opstelling?
Bijlow, Karsdorp, Botteghin, Senesi, Malacia, Ozyakup, Fer, Kokcu, Larsson, Bozenik, Berghuisquote:Op zondag 23 februari 2020 14:35 schreef Generationalpha het volgende:
Wie speelt er volgende week achterin rechts in het centrum verwachten jullie? Wat is (aannemende dat volgens Dick Botteghin, Ozyakup en Narsingh weer fit zijn) voor volgende week de meest logische opstelling?
Larsson-Bozenik-Berghuisquote:Op zondag 23 februari 2020 14:35 schreef Generationalpha het volgende:
Wie speelt er volgende week achterin rechts in het centrum verwachten jullie? Wat is (aannemende dat volgens Dick Botteghin, Ozyakup en Narsingh weer fit zijn) voor volgende week de meest logische opstelling?
Haps op rechtsbackquote:Op zondag 23 februari 2020 14:43 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Larsson-Bozenik-Berghuis
Fer--- Kökcü - Toornstra
Malacia----Senesi----Bottegod----Haps
-----------------bijlow-------------------
Toornstra is in de grotere wedstrijden meestal wel belangrijk, dus die zal gewoon spelen denk ik. Kokcu zal wel de opdracht krijgen om zichzelf helemaal het leplazarus te lopen en dan in de tweede helft gewisseld worden voor Ozyakup. Ik verwacht dat Karsdorp, Larsson en Jorgensen gewoon spelen.quote:Op zondag 23 februari 2020 14:43 schreef fetX het volgende:
[..]
Bijlow, Karsdorp, Botteghin, Senesi, Malacia, Ozyakup, Fer, Kokcu, Larsson, Bozenik, Berghuis
Of
Bijlow, Karsdorp, Botteghin, Senesi, Malacia, Toornstra, Fer, Ozyakup, Kokcu, Bozenik, Berghuis
Als Jorgensen fit is zal hij spelen ipv Bozenik vermoed ik.
Haps op rechtsback jaquote:Op zondag 23 februari 2020 14:43 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Larsson-Bozenik-Berghuis
Fer--- Kökcü - Toornstra
Malacia----Senesi----Bottegod----Haps
-----------------bijlow-------------------
Haps rechtsback? Wel gelachen hoor.quote:Op zondag 23 februari 2020 14:43 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Larsson-Bozenik-Berghuis
Fer--- Kökcü - Toornstra
Malacia----Senesi----Bottegod----Haps
-----------------bijlow-------------------
Kan zomaar dat ze (Kokcu en Ozyakup) allebei spelen. Volgens mij heeft Dick het niet zo op Larsson (en terecht).quote:Op zondag 23 februari 2020 14:45 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Toornstra is in de grotere wedstrijden meestal wel belangrijk, dus die zal gewoon spelen denk ik. Kokcu zal wel de opdracht krijgen om zichzelf helemaal het leplazarus te lopen en dan in de tweede helft gewisseld worden voor Ozyakup. Ik verwacht dat Karsdorp, Larsson en Jorgensen gewoon spelen.
Duurt maximaal 6 wedstrijden.quote:Op zondag 23 februari 2020 14:47 schreef onlogisch het volgende:
Daarover gesproken. Hoelang zou het duren voordat hij weer blessa is?
Het kan nog leuk worden als PSV en AZ punten verspelen...quote:Op zondag 23 februari 2020 15:17 schreef DonRaja het volgende:
Op zich wel leuk op zaterdag al spelen, maar dan is de zondag zo saai...
Voor Feyenoord is die wedstrijd in Arnhem psychologisch vrij belangrijk denk ik ja. Als PSV na vandaag 4 punten achter staat dan geeft dat toch wat extra lucht.quote:Op zondag 23 februari 2020 15:21 schreef fetX het volgende:
[..]
Het kan nog leuk worden als PSV en AZ punten verspelen...
Ze staan vier verliespunten achterquote:Op zondag 23 februari 2020 15:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Voor Feyenoord is die wedstrijd in Arnhem psychologisch vrij belangrijk denk ik ja. Als PSV na vandaag 4 punten achter staat dan geeft dat toch wat extra lucht.
quote:Op zondag 23 februari 2020 16:25 schreef fetX het volgende:
Dit wordt wel een spannend potje volgende week. Verlies je daar dan denk ik dat we vierde worden.
Is niet zo'n gekke gedachte hoor. We moeten nog uit naar PSV en AZ, thuis tegen Ajax en dan nog een handvol potjes uit bij degradatiekandidaten (vaak puntverlies). PSV lijkt inmiddels ook weer de wind mee te hebben. Gaat lastig zat worden. Volgende week is belangrijk.quote:
En vooral in die uitwedstrijden had je Sinisterra nodig.Nu is het hopen op Berghuis en verder tegenhouden.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Is niet zo'n gekke gedachte hoor. We moeten nog uit naar PSV en AZ, thuis tegen Ajax en dan nog een handvol potjes uit bij degradatiekandidaten (vaak puntverlies). PSV lijkt inmiddels ook weer de wind mee te hebben. Gaat lastig zat worden. Volgende week is belangrijk.
Sinisterra is echt een gemis ja. Hoop zo dat hij zijn niveau weer haalt als hij terug is.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:59 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
En vooral in die uitwedstrijden had je Sinisterra nodig.Nu is het hopen op Berghuis en verder tegenhouden.
De serie na Ajax wordt wel vrij simpel hoor. Laatste 6 wedstrijden kunnen zomaar 18 punten worden.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Is niet zo'n gekke gedachte hoor. We moeten nog uit naar PSV en AZ, thuis tegen Ajax en dan nog een handvol potjes uit bij degradatiekandidaten (vaak puntverlies). PSV lijkt inmiddels ook weer de wind mee te hebben. Gaat lastig zat worden. Volgende week is belangrijk.
Potjes uit bij degradatiekandidaten in de laatste paar wedstrijden zijn altijd erg vervelend. En daarnaast is bijna elke uitwedstrijd van Feyenoord zeer moeizaam.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:03 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
De serie na Ajax wordt wel vrij simpel hoor. Laatste 6 wedstrijden kunnen zomaar 18 punten worden.
Natuurlijk is het wel een gekke gedachte als je van één wedstrijd onze plaatsing af laat hangen. Dan ben je niet goedquote:Op zondag 23 februari 2020 16:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Is niet zo'n gekke gedachte hoor. We moeten nog uit naar PSV en AZ, thuis tegen Ajax en dan nog een handvol potjes uit bij degradatiekandidaten (vaak puntverlies). PSV lijkt inmiddels ook weer de wind mee te hebben. Gaat lastig zat worden. Volgende week is belangrijk.
Je speelt altijd nog een paar uitwedstrijden, dat geldt voor elke club. PSV draait uit ook voor geen meter dit jaar. Lijkt mij dat uitwedstrijden bij Sparta en RKC gewoon te doen moeten zijn.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:04 schreef fetX het volgende:
[..]
Potjes uit bij degradatiekandidaten in de laatste paar wedstrijden zijn altijd erg vervelend. En daarnaast is bijna elke uitwedstrijd van Feyenoord zeer moeizaam.
Wat ben je altijd lekker subtiel. Denk dat het inderdaad vrij lastig gaat worden om 3e te worden als we volgende week verliezen.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:04 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Natuurlijk is het wel een gekke gedachte als je van één wedstrijd onze plaatsing af laat hangen. Dan ben je niet goed
Uitwedstrijden bij de wat sterkere teams liggen ons doorgaans wat beter (in normale doen).quote:Op zondag 23 februari 2020 17:05 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Je speelt altijd nog een paar uitwedstrijden, dat geldt voor elke club. PSV draait uit ook voor geen meter dit jaar. Lijkt mij dat uitwedstrijden bij Sparta en RKC gewoon te doen moeten zijn.
Tja, zo kun je alles natuurlijk lastig maken. Een uitwedstrijd bij Heerenveen, Groningen, Vitesse etc. zou doorgaans lastiger moeten zijn dan een RKC uit.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:07 schreef fetX het volgende:
[..]
Uitwedstrijden bij de wat sterkere teams liggen ons doorgaans wat beter (in normale doen).
Klopt. Al werkt het in voetbal lang niet altijd zo.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:08 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Tja, zo kun je alles natuurlijk lastig maken. Een uitwedstrijd bij Heerenveen, Groningen, Vitesse etc. zou doorgaans lastiger moeten zijn dan een RKC uit.
Vierde plek geeft dit jaar vast ook recht op EL aangezien (hoogstwaarschijnlijk) Feyenoord of Ajax de beker wint.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef Haringkop het volgende:
Volgende week wordt wel een potje hoor. Maar dat geldt eigenlijk voor heel de maand maart. Eigenlijk kan ik overal wel mee leven. Mocht je vierde worden dan is dat maar zo. Dan moet je vooral naar het begin van de competitie kijken.
Een 2e plek en bekerwinst zou bij Feyenoord waarschijnlijk negatiever uitpakken dan een 3e plek en bekerwinst.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef Haringkop het volgende:
Volgende week wordt wel een potje hoor. Maar dat geldt eigenlijk voor heel de maand maart. Eigenlijk kan ik overal wel mee leven. Mocht je vierde worden dan is dat maar zo. Dan moet je vooral naar het begin van de competitie kijken.
Ze zullen v Wolfswinkel wel gratis oppikken en vast nog ergens een aanvaller vandaan toveren die ook in de spits kan.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:41 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Lees net in interview van AD met Berghuis dat Jorgensens voet in een brace zit. Berghuis zegt echter dat hij geen idee heeft waar hij last van heeft.
Bijzonder. Verkopen deze zomer, pakken wat je pakken kan, bedanken voor het ene goede jaar en verder.
Van Wolfswinkel mag alweer niet spelen dus daar moet je nooit meer aan beginnen.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:44 schreef fetX het volgende:
[..]
Ze zullen v Wolfswinkel wel gratis oppikken en vast nog ergens een aanvaller vandaan toveren die ook in de spits kan.
Oh, dat heb ik niet meegekregen.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:44 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Van Wolfswinkel mag alweer niet spelen dus daar moet je nooit meer aan beginnen.
Ah, ja. Dat zou ik inderdaad niet meer doen dan.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:52 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
https://m.fcupdate.nl/voe(...)en-stapje-terugdoen/
Sneu, maar teveel risico wat mij betreft.
Ach welneequote:Op zondag 23 februari 2020 18:32 schreef Landgeld het volgende:
Gaat toch nog spannend worden het kampioenschap
We hadden nu al bijna kampioen kunnen zijnquote:Op zondag 23 februari 2020 18:40 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Thuis winnen van ze, dan nog 4 punten. Echt, zonder Stam....
Sowieso was ik net eigenlijk best wel verrast toen ik de stand bekeek en het blijkt dat wij gewoon de ploeg met de minste nederlagen zijnquote:Op zondag 23 februari 2020 18:40 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Thuis winnen van ze, dan nog 4 punten. Echt, zonder Stam....
Hm ja. Stam was koning gelijkspelen. Al moet ik zeggen dat ik het gevoel heb dat we de eerste 5 potten verloren hebben.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:46 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Sowieso was ik net eigenlijk best wel verrast toen ik de stand bekeek en het blijkt dat wij gewoon de ploeg met de minste nederlagen zijn
Nee joh. Laten we eerst volgende week maar winnen PSV. Dat zie ik allemaal niet zo snel gebeuren.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:32 schreef Landgeld het volgende:
Gaat toch nog spannend worden het kampioenschap
Ja dat is ook zo. Al die belabberde gelijke spelen onder Stam...quote:Op zondag 23 februari 2020 18:46 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Sowieso was ik net eigenlijk best wel verrast toen ik de stand bekeek en het blijkt dat wij gewoon de ploeg met de minste nederlagen zijn
Nou inderdaad. Die pot hebben we echt 3 á 4 100% kansen gemist.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja dat is ook zo. Al die belabberde gelijke spelen onder Stam...
En onder Advocaat hadden we ook moeten winnen bij Vitesse.
Zo makkelijk als de thuispot gaat het niet worden, maar PSV ontbeert het ook wel echt aan kwaliteit. Die moeten we gewoon winnen.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:48 schreef fetX het volgende:
[..]
Nee joh. Laten we eerst volgende week maar winnen PSV. Dat zie ik allemaal niet zo snel gebeuren.
Verwacht dat PSV thuis tegen Feyenoord toch wel een stuk beter gaan spelen dan normaal. Zelfs uit waren ze de eerste 15 minuten een stuk beter en toen liep het voor geen meter. Tuurlijk moeten we ze kunnen pakken, maar heel veel vertrouwen in dit labiel voetballende Feyenoord vind ik lastig (even los vh feit dat we onze wedstrijden over het algemeen wel verdiend winnen gezien de kansen).quote:Op zondag 23 februari 2020 18:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zo makkelijk als de thuispot gaat het niet worden, maar PSV ontbeert het ook wel echt aan kwaliteit. Die moeten we gewoon winnen.
Maar toen speelde PSV nog met Bergwijn en Malen. Nu staat daar echt niks meer.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Verwacht dat PSV thuis tegen Feyenoord toch wel een stuk beter gaan spelen dan normaal. Zelfs uit waren ze de eerste 15 minuten een stuk beter en toen liep het voor geen meter. Tuurlijk moeten we ze kunnen pakken, maar heel veel vertrouwen in dit labiel voetballende Feyenoord vind ik lastig (even los vh feit dat we onze wedstrijden over het algemeen wel verdiend winnen gezien de kansen).
True, maar wij missen met Sinisterra toch ook wel een belangrijke kracht. Bozenik is ook niet echt je van hetquote:Op zondag 23 februari 2020 18:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar toen speelde PSV nog met Bergwijn en Malen. Nu staat daar echt niks meer.
Nee, mee eens. Ik herinner mij wel dat Dumfries vaak moeite heeft met Larsson dus wie weet.quote:Op zondag 23 februari 2020 19:00 schreef fetX het volgende:
[..]
True, maar wij missen met Sinisterra toch ook wel een belangrijke kracht. Bozenik is ook niet echt je van het
Stuk van de rotonde tot net iets na het stadhuis is volgens mij dan wel klaar.quote:Op zondag 23 februari 2020 18:53 schreef Caland het volgende:
De coolsingel wordt toch nog steeds verbouwd?
Laten we dat kampioenschap dit seizoen dus nog maar even voor wat het is
Toevallig, Larsson heeft ook vaak moeite met Larssonquote:Op zondag 23 februari 2020 19:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee, mee eens. Ik herinner mij wel dat Dumfries vaak moeite heeft met Larsson dus wie weet.
Waarde van Jörgensen momenteel?quote:Op zondag 23 februari 2020 17:41 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Lees net in interview van AD met Berghuis dat Jorgensens voet in een brace zit. Berghuis zegt echter dat hij geen idee heeft waar hij last van heeft.
Bijzonder. Verkopen deze zomer, pakken wat je pakken kan, bedanken voor het ene goede jaar en verder.
Verkeerde topicquote:Op zondag 23 februari 2020 19:31 schreef Generationalpha het volgende:
De VAR levert PSV vandaag overigens wel gewoon 3 punten op.
5 miljoen ofzo. Maar eigenlijk heb ik geen idee.quote:Op zondag 23 februari 2020 19:34 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Waarde van Jörgensen momenteel?
Dat lijkt me een erg hoog bedrag voor een 29-jarige speler die constant geblesseerd is en al jaren niet scoort.quote:Op zondag 23 februari 2020 19:37 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
5 miljoen ofzo. Maar eigenlijk heb ik geen idee.
Bedankt voor je meningquote:Op zondag 23 februari 2020 19:37 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat lijkt me een erg hoog bedrag voor een 29-jarige speler die constant geblesseerd is en al jaren niet scoort.
1,5 miljoen.quote:Op zondag 23 februari 2020 19:38 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Bedankt voor je mening.
Wat zou jij een reëel bedrag vinden? Dan geef ik dat even door aan Frank.
Potverdorie. Zo'n gozer hadden we gewoon al eerder moeten hebben.quote:Op zondag 23 februari 2020 20:02 schreef M.Melandri het volgende:
De Wolf gaat voor het hoogst haalbare.
Prima, dan ga je voor 5 miljoen.quote:Op zondag 23 februari 2020 20:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Veel slimmer dan jij krijg je ze niet.
Creatief.quote:Van Bodegom, die erg gecharmeerd is van Troost, knutselde de afgelopen weken een oplossing in elkaar. Commissaris Richard Bruens, die namens Feyenoord in de raad van commissarissen zat, zal het orgaan gaan verlaten en Sjaak Troost zal zijn vrijgekomen plek dan innemen. Troost is dan weliswaar weer gewoon commissaris, maar niet meer onder de vlag van de Vrienden van Feyenoord.
Die investeerdersgroep draagt eerdaags zelf twee nieuwe kandidaten voor om hun twee vacante posities in te nemen. Herman van Drie stapte eerder op omdat hij niet kon samenwerken met Van Bodegom en de plek van Troost komt uiteraard eveneens vrij.
Die Vrienden maken het allemaal wel complex. Gelukkig is ToonGod lekker creatief. Zo komen we er wel.quote:
Hopelijk is ie ook creatief genoeg om de vrienden buiten de deur te werken.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:11 schreef fetX het volgende:
[..]
Die Vrienden maken het allemaal wel complex. Gelukkig is ToonGod lekker creatief. Zo komen we er wel.
Ja, dat lijkt me een mooie doelstelling voor Toon.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:13 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Hopelijk is ie ook creatief genoeg om de vrienden buiten de deur te werken.
moet hij met centjes komenquote:Op maandag 24 februari 2020 11:13 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Hopelijk is ie ook creatief genoeg om de vrienden buiten de deur te werken.
Rond de 40 dacht ik. Is pas een (klein) deel afbetaald.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
moeilijk verhaal wel, hoeveel % hebben ze nog van die 49?
je zou eigenlijk een soort van constructie als Ajax moeten doen, die 40% terugkopen en dan 30-35% naar de beurs, levert natuurlijk niet enorm veel op omdat je hen eerst uit moet kopen maar je hebt dan wel weer meer controle.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:43 schreef fetX het volgende:
[..]
Rond de 40 dacht ik. Is pas een (klein) deel afbetaald.
Ik zit eigenlijk niet diep genoeg in dit soort materie om te zeggen waarom naar de beurs beter zou zijn (voordelen/nadelen).quote:Op maandag 24 februari 2020 11:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
je zou eigenlijk een soort van constructie als Ajax moeten doen, die 40% terugkopen en dan 30-35% naar de beurs, levert natuurlijk niet enorm veel op omdat je hen eerst uit moet kopen maar je hebt dan wel weer meer controle.
je bent van hun grote bek en vinger in de pap af en je zou nog wat geld op kunnen halen op de koop toe.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik zit eigenlijk niet diep genoeg in dit soort materie om te zeggen waarom naar de beurs beter zou zijn (voordelen/nadelen).Maar ik hoop in ieder geval dat Feyenoord op niet al te lange termijn van ze af raakt.
Iets met 'the road to hell' en 'good intentions'.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:04 schreef PIETR het volgende:
Wat is er eigenlijk mis de Vrienden van Feyenoord? Net ofdat zij niet allemaal Feyenoorders zijn die het beste voorhebben met de club.
het beste voor hebben betekent niet automatisch het beste, ik volg het uiteraard niet zo als jij als Feyenoorder doet maar wat ik begrijp vinden ze de macht die met het aandeleneigendom gepaard gaat wel prettig.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:04 schreef PIETR het volgende:
Wat is er eigenlijk mis met de Vrienden van Feyenoord? Net ofdat zij niet allemaal Feyenoorders zijn die het beste voorhebben met de club.
macht en de privileges hequote:Op maandag 24 februari 2020 12:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
het beste voor hebben betekent niet automatisch het beste, ik volg het uiteraard niet zo als jij als Feyenoorder doet maar wat ik begrijp vinden ze de macht die met het aandeleneigendom gepaard gaat wel prettig.
Zij willen/hebben te veel inspraak en meepraten over beleid. Dat je zakelijk sterk bepaalde kwaliteiten hebt en financieel onafhankelijk bent wil nog niet zeggen dat je verstand hebt van voetbal en het besturen van een club. Als je echt het beste met de club voor hebt dan laat je het besturen van de club over aan mensen als Arnesen.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:04 schreef PIETR het volgende:
Wat is er eigenlijk mis met de Vrienden van Feyenoord? Net ofdat zij niet allemaal Feyenoorders zijn die het beste voorhebben met de club.
Feyenoord zat toen in cat. 1 en raakte bijna de licentie kwijt. Die Skybox hebben ze wat mij betreft wel verdiend dus.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:20 schreef aTypisch het volgende:
[..]
macht en de privileges he
lekker skyboxje e.d.
het was toen nodig, maar het is het wat mij betreft wel waard om ze er zo snel mogelijk uit te krijgen
maar dat kost je wel 5 Senesi's
Ik heb niet het idee dat Arnesen zich iets aan zal trekken van de VvF. Jij wel?quote:Op maandag 24 februari 2020 12:51 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Zij willen/hebben te veel inspraak en meepraten over beleid. Dat je zakelijk sterk bepaalde kwaliteiten hebt en financieel onafhankelijk bent wil nog niet zeggen dat je verstand hebt van voetbal en het besturen van een club. Als je echt het beste met de club voor hebt dan laat je het besturen van de club over aan mensen als Arnesen.
Daarnaast vraag ik me af wat voor belang zij hebben bij een nieuw stadion. En als je echt van de club houdt hoef je er geen cent aan te verdienen toch?
Aangezien ze zetels hebben in de RvC hebben ze invloed op de aanstelling van een trainer of inkomende en uitgaande transfers.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:59 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat Arnesen zich iets aan zal trekken van de VvF. Jij wel?
Dikgedrukte gaat over VvF.quote:We zijn dan ook blij dat Róbert heel bewust voor Feyenoord heeft gekozen en we hem nu, met medewerking en de steun van alle geledingen binnen de club, voor een lange tijd aan ons hebben weten te binden.'
Van Bodegom bemoeide zich met de transfer van Senesi omdat Troost de Engelse taal niet beheerst, maar dat is niet gebruikelijk.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:02 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Aangezien ze zetels hebben in de RvC hebben ze invloed op de aanstelling van een trainer of inkomende en uitgaande transfers.
Eens. Aan de andere kant is Arnesen gekomen dankzij de VvF. Blokland heeft Arnesen voorgesteld aan vBodegom.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:51 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Zij willen/hebben te veel inspraak en meepraten over beleid. Dat je zakelijk sterk bepaalde kwaliteiten hebt en financieel onafhankelijk bent wil nog niet zeggen dat je verstand hebt van voetbal en het besturen van een club. Als je echt het beste met de club voor hebt dan laat je het besturen van de club over aan mensen als Arnesen.
Daarnaast vraag ik me af wat voor belang zij hebben bij een nieuw stadion. En als je echt van de club houdt hoef je er geen cent aan te verdienen toch?
Arnesen was de enige die ze nog niet hadden benaderd geloof ik. Ze zullen vast wel goede dingen doen maar het is geen gezonde situatie voor de club.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Eens. Aan de andere kant is Arnesen gekomen dankzij de VvF. Blokland heeft Arnesen voorgesteld aan vBodegom.
Als de VvF niet akkoord gaan met een transfer gaat het echt niet door hoor.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:07 schreef PIETR het volgende:
[..]
Van Bodegom bemoeide zich met de transfer van Senesi omdat Troost de Engelse taal niet beheerst, maar dat is niet gebruikelijk.
De RvC moet toestemming geven over het te spenderen totale transferbudget, maar verder hoeft Arnesen geen toestemming te vragen voor transfers.
Helemaal mee eens hoor. De VvF mag van mij zsm ophoepelen:quote:Op maandag 24 februari 2020 13:10 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Arnesen was de enige die ze nog niet hadden benaderd geloof ik. Ze zullen vast wel goede dingen doen maar het is geen gezonde situatie voor de club.
Niemand wilde naar Feyenoord komen. Dan draagt Blokland een golfvriendje aan, wat ook nog eens een prima kandidaat is, en die wordt dan aangesteld. Daar is weinig mis mee.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:10 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Arnesen was de enige die ze nog niet hadden benaderd geloof ik. Ze zullen vast wel goede dingen doen maar het is geen gezonde situatie voor de club.
De RvC is een toezichthoudend orgaan, niet bestuurlijk.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:12 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Als de VvF niet akkoord gaan met een transfer gaat het echt niet door hoor.
Als dit een incident zou zijn dan was het geen probleem. Feyenoord is enge kliek geworden. Zie de aanstelling van Koevermans. Of zou die aangesteld zijn op basis van zijn kwaliteiten?quote:Op maandag 24 februari 2020 13:18 schreef PIETR het volgende:
[..]
Niemand wilde naar Feyenoord komen. Dan draagt Blokland een golfvriendje aan, wat ook nog eens een prima kandidaat is, en die wordt dan aangesteld. Daar is weinig mis mee.
in de regel wel ja alleen bij Feyenoord nietquote:Op maandag 24 februari 2020 13:21 schreef PIETR het volgende:
[..]
De RvC is een toezichthoudend orgaan, niet bestuurlijk.
Natuurlijk is het triest dat Koevermans onze algemeen directeur is. Maar dat is hij niet omdat hij een vriendje is van de VvF, maar dat komt omdat wederom niemand in wilde stappen. Zelfs 'Feyenoorder' Eenhoorn niet.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:24 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Als dit een incident zou zijn dan was het geen probleem. Feyenoord is enge kliek geworden. Zie de aanstelling van Koevermans. Of zou die aangesteld zijn op basis van zijn kwaliteiten?
Jij bent erg naïef.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:27 schreef PIETR het volgende:
[..]
Natuurlijk is het triest dat Koevermans onze algemeen directeur is. Maar dat is hij niet omdat hij een vriendje is van de VvF, maar dat komt omdat wederom niemand in wilde stappen. Zelfs 'Feyenoorder' Eenhoorn niet.
Op papier. Algemeen bekend dat de VvF bij Feyenoord over alles meepraten en bepalen. Daarom willen ze zo graag van ze af. Dat is echt niet om die paar units en parkeerplaatsen.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:21 schreef PIETR het volgende:
[..]
De RvC is een toezichthoudend orgaan, niet bestuurlijk.
De VvF en daarbij gepaarde machtsstrijd bij Feyenoord zal ongetwijfeld ook een van de redenen zijn waarom Eenhoorn niet wil komen.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:27 schreef PIETR het volgende:
[..]
Natuurlijk is het triest dat Koevermans onze algemeen directeur is. Maar dat is hij niet omdat hij een vriendje is van de VvF, maar dat komt omdat wederom niemand in wilde stappen. Zelfs 'Feyenoorder' Eenhoorn niet.
Vind het erg makkelijk om de VvF af te zeiken. Je kunt ze wel uit gaan kopen, en dan? Dan ben je een vermogen kwijt en ben je geen stap verder.quote:
Jij denkt dat als ze bij Feyenoord met goede plannen / ideeën komen die Feyenoord vooruit helpen dat de VvF hier dan negatieg tegenover staan?quote:Op maandag 24 februari 2020 13:28 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Jij bent erg naïef.
[..]
Op papier. Algemeen bekend dat de VvF bij Feyenoord over alles meepraten en bepalen. Daarom willen ze zo graag van ze af. Dat is echt niet om die paar units en parkeerplaatsen.
Ik zie liever stap voor stap een afbetaling. Elke transfer 1-2 miljoen bijvoorbeeld (afhankelijk van wat de transfer heeft opgebracht uiteraard) of een percentage van elke transfer richting de VvF.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:32 schreef PIETR het volgende:
[..]
Vind het erg makkelijk om de VvF af te zeiken. Je kunt ze wel uit gaan kopen, en dan? Dan ben je een vermogen kwijt en ben je geen stap verder.
Zou liever zien dat ze het beschikbare geld in het team investeren.
Dat weet niet niemand. Maar ik vraag me af of de zogenaamde vrienden akkoord gaan als het niet in hun belang is maar wel in het belang van Feyenoord.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:35 schreef PIETR het volgende:
[..]
Jij denkt dat als ze bij Feyenoord met goede plannen / ideeën komen die Feyenoord vooruit helpen dat de VvF hier dan negatieg tegenover staan?
Stapsgewijs de aandelen terugkopen zou een prima optie zijn. Met het geld wat in Feyenoord City gestoken is had je al een aardig deel van de aandelen kunnen kopen.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:32 schreef PIETR het volgende:
[..]
Vind het erg makkelijk om de VvF af te zeiken. Je kunt ze wel uit gaan kopen, en dan? Dan ben je een vermogen kwijt en ben je geen stap verder.
Zou liever zien dat ze het beschikbare geld in het team investeren.
quote:Want de zogenaamde Vrienden worden vorstelijk beloond voor hun positie. Hierin is veel onduidelijk, maar sommige feiten liggen er. Per ingebracht miljoen vier business seats, goede parkeerplaatsen voor de deur. Plaatsen die jaarlijks meer waard worden, dus verdienen de Vrienden erop. Daarnaast krijgen ze 4% dividend, plus nog eens 2% prestatiedividend (bijv. bij behalen Europees voetbal of kampioenschap). Kortom, de "Vrienden" helpen vooral zichzelf. Iets wat jaarlijks Feyenoord veel geld kost wat juist goed gebruikt kan worden in de noodzakelijke vooruitgang.
https://www.indehekken.net/feyenoord-gijzeling-van-een-volksclub/
Mochten we een keer een echte klapper maken dan kun je daarvan weer een percentage besteden aan het uitkopen van de VvF, maar dat zou wat mij betreft niet een prioriteit moeten zijn.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik zie liever stap voor stap een afbetaling. Elke transfer 1-2 miljoen bijvoorbeeld (afhankelijk van wat de transfer heeft opgebracht uiteraard) of een percentage van elke transfer richting de VvF.
Die beloning hoeft Feyenoord alleen uit te betalen als ze winst maken. En die gasten mogen best beloond worden, staken 10 jaar geleden hun nek uit toen Feyenoord bijna failliet was.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:38 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Dat weet niet niemand. Maar ik vraag me af of de zogenaamde vrienden akkoord gaan als het niet in hun belang is maar wel in het belang van Feyenoord.
[..]
Stapsgewijs de aandelen terugkopen zou een prima optie zijn. Met het geld wat in Feyenoord City gestoken is had je al een aardig deel van de aandelen kunnen kopen.
De VvF verdienen ook gewoon aan het Feyenoord he?
[..]
Bij Feyenoord allesbehalve, dat hebben we kunnen zien met de invulling van de diverse directieposten afgelopen tijd. Allemaal RvC-leden.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:21 schreef PIETR het volgende:
[..]
De RvC is een toezichthoudend orgaan, niet bestuurlijk.
Alleen Troost? Uit nood geboren.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:48 schreef Elan het volgende:
[..]
Bij Feyenoord allesbehalve, dat hebben we kunnen zien met de invulling van de diverse directieposten afgelopen tijd. Allemaal RvC-leden.
Die beloning hebben ze al gekregen in de vorm van onder meer businessunits en parkeerplaatsen. Maar dat is niet genoeg. Ze moeten er ook nog aan verdienen.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:47 schreef PIETR het volgende:
[..]
Die beloning hoeft Feyenoord alleen uit te balen als ze winst maken. En die gasten mogen best beloond worden, staken 10 jaar geleden hun nek uit toen Feyenoord bijna failliet was.
Ja maar Toon van Bodegom is de baas over al die aanstellingen en niemand anders, dat gaat wel wat verder dan een louter controlerende rol.quote:
Hoe is het met Blokkie?quote:Op maandag 24 februari 2020 13:59 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Die beloning hebben ze al gekregen in de vorm van onder meer businessunits en parkeerplaatsen. Maar dat is niet genoeg. Ze moeten er ook nog aan verdienen.
Ze hebben vooral in Feyenoord geïnvesteerd voor zichzelf. Het heeft allemaal niks met clubliefde te maken.
Het artikel in NRC om VBodegom zwart te maken is ook zo opzichtig en gênant. Puur om alles in stand proberen te houden.
quote:De broers Salah-Edinne Oulad 'm Hand en Ismail Edinne Oulad 'm Hand vertrekken per direct uit de jeugdopleiding van Feyenoord. De twee talenten hebben onvoldoende vertrouwen in de plannen van de Rotterdammers en hebben na meerdere gesprekken met de clubleiding besloten de stekker uit de onderhandelingen te trekken. De stadionclub heeft inmiddels de spelersprofielen al verwijderd op de website van de Feyenoord Academy.
Salah-Edinne was actief in de Feyenoord Onder 19 en Ismail in de Onder 15. Beide spelers speelden op het middenveld. De Rotterdammers wilden dolgraag langer door met de twee talenten, maar een gebrek aan vertrouwen bij de familie is momenteel de reden van vertrek. Salah-Edinne en Ismail zijn volgens eerdere berichtgeving niet weggestuurd, maar hebben besloten zelf te vertrekken.
Stel je niet aan, 4 procent dividend teruggebracht naar 2. Dat geld hadden ze een stuk gunstiger kunnen wegzetten.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:59 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Die beloning hebben ze al gekregen in de vorm van onder meer businessunits en parkeerplaatsen. Maar dat is niet genoeg. Ze moeten er ook nog aan verdienen.
Ze hebben vooral in Feyenoord geïnvesteerd voor zichzelf. Het heeft allemaal niks met clubliefde te maken.
Het artikel in NRC om VBodegom zwart te maken is ook zo opzichtig en gênant. Puur om alles in stand proberen te houden.
Triest dat zo'n vader zijn kinderen wegjaagt bij Feyenoord.quote:
Ijdelheid en hunkering naar macht kent geen prijs.quote:Op maandag 24 februari 2020 19:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Stel je niet aan, 4 procent dividend teruggebracht naar 2. Dat geld hadden ze een stuk gunstiger kunnen wegzetten.
Businessseats geen units.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:59 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Die beloning hebben ze al gekregen in de vorm van onder meer businessunits en parkeerplaatsen. Maar dat is niet genoeg. Ze moeten er ook nog aan verdienen.
Ze hebben vooral in Feyenoord geïnvesteerd voor zichzelf. Het heeft allemaal niks met clubliefde te maken.
Het artikel in NRC om VBodegom zwart te maken is ook zo opzichtig en gênant. Puur om alles in stand proberen te houden.
De Vrienden van Feyenoord hebben toch wel een skybox?quote:Op maandag 24 februari 2020 21:29 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Businessseats geen units.
Terwijl die seats maar 5000 kosten
Derksen verzint vaak genoeg dingen (over Feyenoord) om praatstof te genereren. Niet te serieus nemen.quote:Op maandag 24 februari 2020 22:55 schreef PIETR het volgende:
Hoe kunnen de VvF een transfer van Senesi tegenhouden?
Als die 18 miljoen klopt dan is dat een aardige winst in 1 jaar tijd. Terwijl het geen wereldspeler is ofzo.
Ik zal eens gaan kijken de volgende wedstrijdquote:Op maandag 24 februari 2020 21:53 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De Vrienden van Feyenoord hebben toch wel een skybox?
quote:Op dinsdag 25 februari 2020 00:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Johnston heeft nog nooit een profwedstrijd gespeeld en vBeek heeft Parkinson
die zal dat komend seizoen sowieso nog niet doen denk ikquote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:47 schreef Elan het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)m_campaign=feyenoord
Zal wel geen Feyenoord worden met hoe bizar die gozer is bejegend na zijn transfer naar PSV
29 en aflopend contract hij zal de rijke clubs wel voor het uitkiezen hebben.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
die zal dat komend seizoen sowieso nog niet doen denk ik
hij heeft nog tot 2021 dus misschien verlengt hij gewoon nog 2 jaar bij Liverpoolquote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:54 schreef Elan het volgende:
[..]
29 en aflopend contract hij zal de rijke clubs wel voor het uitkiezen hebben.
Zou kunnen maar de rest heeft allemaal al bijgetekend daar.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij heeft nog tot 2021 dus misschien verlengt hij gewoon nog 2 jaar bij Liverpool
Denk wel dat ie naar Feyenoord zou gaan, immers is Fer ook teruggekomen en die wordt nu prima geaccepteerd. Wijnaldum is ook een betere voetballer en heeft zijn vertrek bij Feyenoord gewoon een stuk beter aangepakt dan Fer (in principe geef ik Wijnaldum ook groot gelijk dat hij Feyenoord verliet, terwijl ik het onzinnig vond dat Fer zo'n gedoe maakte om naar Twente te gaan).quote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:47 schreef Elan het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)m_campaign=feyenoord
Zal wel geen Feyenoord worden met hoe bizar die gozer is bejegend na zijn transfer naar PSV
Fer zat op een dood spoor door zijn blessure en het volledig ontbreken van ritme en heeft nooit echt potten gebroken in de Premier League. Dat is toch niet echt te vergelijken met de situatie van Gini die inmiddels met Liverpool tot de absolute wereldtop toebehoort en eigenlijk altijd fit is/speelt.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk wel dat ie naar Feyenoord zou gaan, immers is Fer ook teruggekomen en die wordt nu prima geaccepteerd. Wijnaldum is ook een betere voetballer en heeft zijn vertrek bij Feyenoord gewoon een stuk beter aangepakt dan Fer (in principe geef ik Wijnaldum ook groot gelijk dat hij Feyenoord verliet, terwijl ik het onzinnig vond dat Fer zo'n gedoe maakte om naar Twente te gaan).
Denk dat Wijnaldum dus ooit wel terugkomt. Maar dat zal nog wel even duren.
quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:37 schreef Elan het volgende:
Fer trouwens wel steeds nuttiger nu hij volledig fit begint te worden en wat ritme krijgt. Prima dat ze die er bij gehaald hebben.
Kan mij dus echt niet voorstellen dat ik als speler met van die mongolen zou gaan staan praten.quote:
Maar echt hé.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:57 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Kan mij dus echt niet voorstellen dat ik als speler met van die mongolen zou gaan staan praten.
Laat ze lekker de tering krijgen zeg.
Ja, of die debiel die schreeuwt "HET GAAT NIET OM JULLIE MAAR OM ONS!!!!!!!!"quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar echt hé.
GEWOON 10 RODE KAARTEN PAKKEN!!11!!!
Berghuis nog serieus proberen uit te leggen aan zo'n eencellige imbeciel dat het zo niet werkt, wat een GOD
Waanzinnig kansloos inderdaad.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:45 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik blijf het verbazingwekkend vinden dat volwassen mannen dit kunnen maken
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.quote:
Wat was destijds nou precies het probleem dan?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.
Vond het ook best geestig dat Feyenoord toen tweede werd en Twente zesde, waar Fer dat seizoen niet eens een basisspeler was. Maar goed, het is nu ook wel weer vergeven en vergeten van beide kanten. Fer begint nu ook eindelijk wat beter te ballen en het is overduidelijk dat ie echt alles geeft voor Feyenoord.
Plaatsvervangende schaamte. Snel weer uitgezet.quote:
En dan? Ook als hij wel speelt is hij niet beter dan Bozenik.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:06 schreef De_Kraam het volgende:
Die klote Deen zal er wel weer twee maanden uitliggen of zo. Net nu Sinisterra er ook uitligt. Maggewoonniegebeureklaar.
Was gewoon een prima ludiek spandoekje inderdaad.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.
Vond het ook best geestig dat Feyenoord toen tweede werd en Twente zesde, waar Fer dat seizoen niet eens een basisspeler was. Maar goed, het is nu ook wel weer vergeven en vergeten van beide kanten. Fer begint nu ook eindelijk wat beter te ballen en het is overduidelijk dat ie echt alles geeft voor Feyenoord.
Niet eens een tuin toch?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:13 schreef Elan het volgende:
Weten jullie nog dat Fer een paard had gekocht, om vervolgens tot de ontdekking te komen dat zijn appartement geen stal had?
Steven: “We gaan niet het veld op om te verliezen “quote:
Bozenik is leuk voor Fortuna thuis maar bij PSV uit zie ik liever gewoon de Jørg dan iemand die na 80 minuten kramp krijgt. Nicolai kun je nog gebruiken als aanspeelpunt, Bozenik loopt alleen maar in de weg en schopt er per toeval een paar in.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:09 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
En dan? Ook als hij wel speelt is hij niet beter dan Bozenik.
Nou ja. Deze maand PSV, Ajax en waarschijnlijk AZ (als ze worden uitgeschakeld). Tussendoor even Willem II en Sparta. Na maart moeten we eigenlijk alles winnen.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:26 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Even PSV uit overleven en we hebben toch een heerlijk programma voor de boeg die niet al te veel problemen zouden moeten opleveren. Pwooh.
Al blijft het Feyenoord natuurlijk.
Met de huidige vormen van die ploegen en thuis mag dat niet al teveel problemen hebben.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Nou ja. Deze maand PSV, Ajax en waarschijnlijk AZ (als ze worden uitgeschakeld). Tussendoor even Willem II en Sparta. Na maart moeten we eigenlijk alles winnen.
Deze maand (AZ meegerekend) 10-15 punten halen en je doet prima zaken.
Nooit meer Vermeerquote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:22 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Steven: “We gaan niet het veld op om te verliezen “
Schreeuwhooligan: “Vermeer wel!”
Vraag me af op hij op z'n 34e nog wel de fysiek heeft om het verschil echt te maken. Voor een aanvaller die zonder te veel moeite wat goals maakt ligt dat wat makkelijker. En voor een van Persie die op krukken nog beter is dan de andere 10, ook.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk wel dat ie naar Feyenoord zou gaan, immers is Fer ook teruggekomen en die wordt nu prima geaccepteerd. Wijnaldum is ook een betere voetballer en heeft zijn vertrek bij Feyenoord gewoon een stuk beter aangepakt dan Fer (in principe geef ik Wijnaldum ook groot gelijk dat hij Feyenoord verliet, terwijl ik het onzinnig vond dat Fer zo'n gedoe maakte om naar Twente te gaan).
Denk dat Wijnaldum dus ooit wel terugkomt. Maar dat zal nog wel even duren.
gEeN wAaRDequote:Feyenoord doet er alles aan om Orkun Kökcü langer aan zich te binden. Eerder werd al bekend dat diverse clubs de middenvelder graag willen overnemen van de Rotterdammers. Voetbal International omschrijft de huidige situatie rondom Kökcü. Achter de schermen speelt momenteel een hoop.
Kökcü kan miljoenen gaan verdienen in het buitenland, maar zichzelf verder ontwikkelen bij Feyenoord is ook een optie. ''Als hij wil, kan hij die krijgen in Sevilla,'' schrijft Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam. ''Monchi, de technische baas van die club, meldde zich onlangs om te praten over een mogelijke transfer van Kökcü naar Spanje. Betis, de grootste concurrent, heeft ook al laten weten zaken te willen doen, net zoals Valencia. Binnenkort volgen er meer gesprekken.''
''Ook vanuit Engeland is er belangstelling,'' vervolgt de journalist. ''Arsenal volgt de ontwikkeling van Kökcü al een tijd, Chelsea nu ook, en dan zijn er natuurlijk nog de Turkse clubs. Altijd met belangstelling voor talenten met de Turkse nationaliteit. Kortom, als hij zou willen, heeft Kökcü de clubs voor het uitkiezen.'' De 19-jarige middenvelder heeft nog een contract tot 2023 in De Kuip.
#fakenewsquote:Op woensdag 26 februari 2020 11:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
https://twitter.com/fr12nl/with_replies
Ik zie niks.
Wat zou die gozer realistisch gezien op dit moment moeten opleveren, 10-15 miljoen?quote:
Denk tussen de 8 en 10.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat zou die gozer realistisch gezien op dit moment moeten opleveren, 10-15 miljoen?
20-25.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat zou die gozer realistisch gezien op dit moment moeten opleveren, 10-15 miljoen?
Waarom ook niet.Voor Drenthe hebben we al 15 opgestreken, dat was 13 jaar geleden.quote:
Denk niet dat Feyenoord hem voor onder de 15 laat gaan.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat zou die gozer realistisch gezien op dit moment moeten opleveren, 10-15 miljoen?
Feyenoord heeft een eenzijdige optie om te verlengen.quote:Op woensdag 26 februari 2020 13:10 schreef Elan het volgende:
Fer dus ook al aflopend, geen optie tot verlengen?
Zal vast wel verlengd worden.quote:Op woensdag 26 februari 2020 13:10 schreef Elan het volgende:
Fer dus ook al aflopend, geen optie tot verlengen?
Nicequote:Op woensdag 26 februari 2020 13:16 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Feyenoord heeft een eenzijdige optie om te verlengen.
Ja klopt. Het is ook niet alsof we gauw beter gaan vinden, en in de zomer moeten we ook voor andere plekken spelers halen op een klein budget. Hou dan Fer maar.quote:Op woensdag 26 februari 2020 13:34 schreef Elan het volgende:
[..]
NiceBegint na een uiterst moeizaam begin steeds beter te spelen en belangrijk te worden voor de ploeg.
Huh.twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:05:36Opmerkelijk: #Feyenoord staat op het punt Sam #Larsson te verkopen. Transfersom naar verluidt rond de 5 miljoen euro. Zie @VI_nl reageer retweet
Dat klinkt niet heel logischquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:09 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Huh.twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:05:36Opmerkelijk: #Feyenoord staat op het punt Sam #Larsson te verkopen. Transfersom naar verluidt rond de 5 miljoen euro. Zie @:VI_nl reageer retweet
Kuiptalkgod weet ook iets:quote:
twitter:KuipTalk twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:10:06Sam Larsson is on his way out at Feyenoord. Swedish winger close to signing for what I'm hearing is a Chinese club. reageer retweet
dat zou heel raar zijnquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:09 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Huh.twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:05:36Opmerkelijk: #Feyenoord staat op het punt Sam #Larsson te verkopen. Transfersom naar verluidt rond de 5 miljoen euro. Zie @:VI_nl reageer retweet
twitter:KuipTalk twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:12:27Chinese market closes in two days and Larsson repeatedly already waved goodbye to his team mates at Feyenoord. reageer retweet
Njah, Haps/Kokcu daar zodat Ozyakup gewoon naar het middenveld kan. Nog even 5 miljoen pakken voor een speler die het eigenlijk nooit heeft laten zienquote:
haps linksbuiten vind ik zo'n bullshitquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, Haps/Kokcu daar zodat Ozyakup gewoon naar het middenveld kan. Nog even 5 miljoen pakken voor een speler die het eigenlijk nooit heeft laten zien
twitter:KuipTalk twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:16:32Larsson's farewell at the club was this morning, btw. Deal not dOnE yet, but very likely to be completed in the upcoming hours/day. Haps will start against PSV on Sunday. reageer retweet
https://www.vi.nl/nieuws/(...)on-op-weg-naar-chinaquote:De tweede seizoenshelft is in volle gang, maar toch raakt Feyenoord nog een speler kwijt. Sam Larsson is hard op weg naar de Chinese Super League.
Larsson begon afgelopen zaterdag nog in de basis tegen Fortuna Sittard, maar dat kan wel heel eens goed zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord zijn geweest. De Zweed is al vertrokken uit Rotterdam en op weg naar zijn nieuwe werkgever.
Door de zware knieblessure van Luis Sinisterra komt het naderende vertrek van Larsson eigenlijk niet goed uit voor Feyenoord, maar het bod uit China was voor de club te goed om te weigeren. Naar verluidt ontvangen de Rotterdammers rond de vijf miljoen euro.
Naar welke club Larsson op het punt staat over te stappen is nog onduidelijk, maar zeker is dat het om een club uit China gaat. De transfermarkt is daar nog open. De start van de competitie is tot nader order uitgesteld wegens de uitbraak van het coronavirus. Veel clubs zijn momenteel op trainingskamp in het buitenland.
Je hebt al nauwelijks middenvelders en aanvallers op de bank ieder weekend. Totaal niet het moment om dan een speler te verkopen terwijl je geen vervanger kan halen.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, Haps/Kokcu daar zodat Ozyakup gewoon naar het middenveld kan. Nog even 5 miljoen pakken voor een speler die het eigenlijk nooit heeft laten zien
Eens. Pas je systeem gewoon aan.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:14 schreef aTypisch het volgende:
[..]
haps linksbuiten vind ik zo'n bullshit
Weet je nog dat ik een Wouter Burger topic had gemaakt omdat jij zo vol lof over hem was?quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:29 schreef Scrummie2.1 het volgende:
De Azarkan hype is wel een beetje gaan liggen he.
Dat was volkomen terecht. En nog steeds.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
Weet je nog dat ik een Wouter Burger topic had gemaakt omdat jij zo vol lof over hem was?(lol)
Oh.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:31 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Dat was volkomen terecht. En nog steeds.
Wouter komt er wel.
Nee.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:32 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Is er eigenlijk wel een Bijlow topic?
Jammer.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:32 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee.
Topics over keepers zijn erg schaars.
Ik denk dat het financieel toch iets minder loopt dan we denken. Of Advocaat ziet Larsson echt niet zitten, maar ook dat idee heb ik niet.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:25 schreef Oldground het volgende:
Vreemde zet. 5 miljoen is nou ook geen 'niet te weigeren bod'. Of er moet transfervrij iemand in de startblokken staan, maar dat lijkt me erg sterk.
Geblesseerd al een tijdje toch?quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:29 schreef Scrummie2.1 het volgende:
De Azarkan hype is wel een beetje gaan liggen he.
Ik heb wel het idee dat Advocaat het niet zo op hem heeft hoor (en terecht).quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk dat het financieel toch iets minder loopt dan we denken. Of Advocaat ziet Larsson echt niet zitten, maar ook dat idee heb ik niet.
Dan is Haps nu dus de enige overgebleven speler van vGeels aanwinsten na het kampioenschap. Rip St Juste, Amrabat, Boëtius, Diks, Ayoub, vPersie, Clasie, Martina en nu dus Larsson.
Net terug van blessure dan? Laatste paar potjes van O19 zat hij niet eens bij de selectie dacht ik.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:37 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Zat laatst op de bank bij een O19 of Jong wedstrijd.
Huh? Jij gaat een 19-jarig talent waar al flink wat clubs achteraan zitten nu vergelijken met een 26-jarige speler die al 3 jaar niets laat zienquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:45 schreef onlogisch het volgende:
5 miljoen voor Larsson?
Mijn nederige excuus @:GurneyIsBestOke en @:fetx
Als er zo'n bedrag betaald wordt voor Larsson raken we Kökcü makkelijk voor 25 miljoen kwijt.
5 miljoen
Wut. Opmerkelijk.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:09 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Huh.twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 26-02-2020 om 22:05:36Opmerkelijk: #Feyenoord staat op het punt Sam #Larsson te verkopen. Transfersom naar verluidt rond de 5 miljoen euro. Zie @:VI_nl reageer retweet
Dat kan, maar acute problemen zijn er niet. Blijkbaar toch bang dat hij anders gratis de deur uit zou lopen.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk dat het financieel toch iets minder loopt dan we denken. Of Advocaat ziet Larsson echt niet zitten, maar ook dat idee heb ik niet.
Dan is Haps nu dus de enige overgebleven speler van vGeels aanwinsten na het kampioenschap. Rip St Juste, Amrabat, Boëtius, Diks, Ayoub, vPersie, Clasie, Martina en nu dus Larsson.
Iedereen behalve jij had dit verwacht. 5 miljoen is zo'n beetje het minimum transferbedrag tegenwoordig.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:45 schreef onlogisch het volgende:
5 miljoen voor Larsson?
Mijn nederige excuus @:GurneyIsBestOke en @:fetx
Als er zo'n bedrag betaald wordt voor Larsson raken we Kökcü makkelijk voor 25 miljoen kwijt.
5 miljoen
In het hoofd @onlogisch is het altijd de jaren 90quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Iedereen behalve jij had dit verwacht. 5 miljoen is zo'n beetje het minimum transferbedrag tegenwoordig.
Ik had eigenlijk het idee dat de post van @onlogisch sarcasme wasquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Iedereen behalve jij had dit verwacht. 5 miljoen is zo'n beetje het minimum transferbedrag tegenwoordig.
Nee man. 2,5 miljoen had ik wel verwacht. 5 miljoen is echt een positieve meevaller.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Iedereen behalve jij had dit verwacht. 5 miljoen is zo'n beetje het minimum transferbedrag tegenwoordig.
Tegenwoordig haal je daar niet eens de spits van MSK Zilina meer voor.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:58 schreef PIETR het volgende:
[..]
Nee man. 2,5 miljoen had ik wel verwacht. 5 miljoen is echt een positieve meevaller.
5 miljoen is gewoon veel geld voor een kwast als Larssonquote:Op woensdag 26 februari 2020 22:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Iedereen behalve jij had dit verwacht. 5 miljoen is zo'n beetje het minimum transferbedrag tegenwoordig.
Dit is duidelijk een paniekaankoop. Als Larsson echt gescout was dan zouden ze inzien dat Larsson zeker geen 5 miljoen waard is.quote:Op woensdag 26 februari 2020 23:01 schreef Oldground het volgende:
[..]
Tegenwoordig haal je daar niet eens de spits van MSK Zilina meer voor.
Het is prima ja, maar niet enorm veel ofzoquote:Op woensdag 26 februari 2020 23:01 schreef onlogisch het volgende:
[..]
5 miljoen is gewoon veel geld voor een kwast als Larsson
Dit.quote:Op woensdag 26 februari 2020 23:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is prima ja, maar niet enorm veel ofzo
Probeer maar een goede vervanger te halen voor dat geld.quote:Op woensdag 26 februari 2020 23:01 schreef onlogisch het volgende:
[..]
5 miljoen is gewoon veel geld voor een kwast als Larsson
Een goede bankzitter is zo gevonden.quote:Op woensdag 26 februari 2020 23:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Probeer maar een goede vervanger te halen voor dat geld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |