hij heeft nog tot 2021 dus misschien verlengt hij gewoon nog 2 jaar bij Liverpoolquote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:54 schreef Elan het volgende:
[..]
29 en aflopend contract hij zal de rijke clubs wel voor het uitkiezen hebben.
Zou kunnen maar de rest heeft allemaal al bijgetekend daar.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij heeft nog tot 2021 dus misschien verlengt hij gewoon nog 2 jaar bij Liverpool
Denk wel dat ie naar Feyenoord zou gaan, immers is Fer ook teruggekomen en die wordt nu prima geaccepteerd. Wijnaldum is ook een betere voetballer en heeft zijn vertrek bij Feyenoord gewoon een stuk beter aangepakt dan Fer (in principe geef ik Wijnaldum ook groot gelijk dat hij Feyenoord verliet, terwijl ik het onzinnig vond dat Fer zo'n gedoe maakte om naar Twente te gaan).quote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:47 schreef Elan het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)m_campaign=feyenoord
Zal wel geen Feyenoord worden met hoe bizar die gozer is bejegend na zijn transfer naar PSV
Fer zat op een dood spoor door zijn blessure en het volledig ontbreken van ritme en heeft nooit echt potten gebroken in de Premier League. Dat is toch niet echt te vergelijken met de situatie van Gini die inmiddels met Liverpool tot de absolute wereldtop toebehoort en eigenlijk altijd fit is/speelt.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk wel dat ie naar Feyenoord zou gaan, immers is Fer ook teruggekomen en die wordt nu prima geaccepteerd. Wijnaldum is ook een betere voetballer en heeft zijn vertrek bij Feyenoord gewoon een stuk beter aangepakt dan Fer (in principe geef ik Wijnaldum ook groot gelijk dat hij Feyenoord verliet, terwijl ik het onzinnig vond dat Fer zo'n gedoe maakte om naar Twente te gaan).
Denk dat Wijnaldum dus ooit wel terugkomt. Maar dat zal nog wel even duren.
quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:37 schreef Elan het volgende:
Fer trouwens wel steeds nuttiger nu hij volledig fit begint te worden en wat ritme krijgt. Prima dat ze die er bij gehaald hebben.
Kan mij dus echt niet voorstellen dat ik als speler met van die mongolen zou gaan staan praten.quote:
Maar echt hé.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:57 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Kan mij dus echt niet voorstellen dat ik als speler met van die mongolen zou gaan staan praten.
Laat ze lekker de tering krijgen zeg.
Ja, of die debiel die schreeuwt "HET GAAT NIET OM JULLIE MAAR OM ONS!!!!!!!!"quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar echt hé.
GEWOON 10 RODE KAARTEN PAKKEN!!11!!!
Berghuis nog serieus proberen uit te leggen aan zo'n eencellige imbeciel dat het zo niet werkt, wat een GOD
Waanzinnig kansloos inderdaad.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:45 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik blijf het verbazingwekkend vinden dat volwassen mannen dit kunnen maken
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.quote:
Wat was destijds nou precies het probleem dan?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.
Vond het ook best geestig dat Feyenoord toen tweede werd en Twente zesde, waar Fer dat seizoen niet eens een basisspeler was. Maar goed, het is nu ook wel weer vergeven en vergeten van beide kanten. Fer begint nu ook eindelijk wat beter te ballen en het is overduidelijk dat ie echt alles geeft voor Feyenoord.
Plaatsvervangende schaamte. Snel weer uitgezet.quote:
En dan? Ook als hij wel speelt is hij niet beter dan Bozenik.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:06 schreef De_Kraam het volgende:
Die klote Deen zal er wel weer twee maanden uitliggen of zo. Net nu Sinisterra er ook uitligt. Maggewoonniegebeureklaar.
Was gewoon een prima ludiek spandoekje inderdaad.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hoezo? Dit was toch best geestig? Fer heeft dat gewoon niet netjes aangepakt toen, van die achterlijke dingen als rouwbrieven is natuurlijk geen reactie maar op zich was het niet gek dat ie op zijn zachtst gezegd niet goed lag bij het publiek. Dan is dit relatief onschuldig en een prima ludieke reactie geweest.
Vond het ook best geestig dat Feyenoord toen tweede werd en Twente zesde, waar Fer dat seizoen niet eens een basisspeler was. Maar goed, het is nu ook wel weer vergeven en vergeten van beide kanten. Fer begint nu ook eindelijk wat beter te ballen en het is overduidelijk dat ie echt alles geeft voor Feyenoord.
Niet eens een tuin toch?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:13 schreef Elan het volgende:
Weten jullie nog dat Fer een paard had gekocht, om vervolgens tot de ontdekking te komen dat zijn appartement geen stal had?
Steven: “We gaan niet het veld op om te verliezen “quote:
Bozenik is leuk voor Fortuna thuis maar bij PSV uit zie ik liever gewoon de Jørg dan iemand die na 80 minuten kramp krijgt. Nicolai kun je nog gebruiken als aanspeelpunt, Bozenik loopt alleen maar in de weg en schopt er per toeval een paar in.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 17:09 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
En dan? Ook als hij wel speelt is hij niet beter dan Bozenik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |