SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
[ afbeelding ]
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
[ afbeelding ]
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen:
Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie.
Wat je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
-Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
-We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken.
-ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
-We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Guaido was ook niet in Normandië, tijd om die pannekoek ook eens te laten vallen en te kappen met je zwerende stinkvinger in die strontpot te roeren.Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Ben benieuwd of Terry en Wilders nog steeds zo blij zijn met Trump.quote:President Trump on Wednesday said he's not concerned about ISIS prisoners potentially escaping as the U.S. vacates northern Syria, claiming the escapees would end up Europe.
BronOp maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Ik denk niet dat die twee daar op het moment mee bezig zijn. Die hebben hun eigen problemen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Terry en Wilders nog steeds zo blij zijn met Trump.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Uit de FOX News poll die zojuist getoond werd:
Dat kan geen goed nieuws zijn voor zijn herverkiezing. En het onderzoek staat nog maar net in de kinderschoenen.![]()
Nou ja, ter rechterzijde werd Trump onthaald als een verlosser. Na acht jaar ellende onder Obama trok eindelijk een rechtse hardliner aan de touwtjes in de VS. Terry en Wilders en hun aanhang waren in extase. Wat een feest.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:39 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die twee daar op het moment mee bezig zijn. Die hebben hun eigen problemen.
Maar nu bestaat het risico dat als gevolg van de keuzes van Trump ruim 10k IS-strijders aan de wandel gaat en in Europa belandt. Ik durf te verwedden dat Obama noot zo onbezonnen was geweest.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Nee, maar zo lang 82% van de Republikeinen zegt dat Trump niet weg moet, zal het niet gebeuren. Dat moet in elk geval een stuk meer naar 50% en het liefst daar nog ruim onder.Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )![]()
Never forgetquote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Terry en Wilders nog steeds zo blij zijn met Trump.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
En hoe meer hij die inquiry in de weg loopt, of hindert, hoe meer er opgestapeld wordt. Dat is hoe het werkt. Het is maar goed dat klokkenluiders onder geheimhouding hun patriottische plicht doen. Trump is lichtelijk in paniek omdat hij zijn kleine handjes niet om een nek kan wringen, omdat hij niet weet wie.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:43 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Uit de FOX News poll die zojuist getoond werd:
[ afbeelding ]
Dat kan geen goed nieuws zijn voor zijn herverkiezing. En het onderzoek staat nog maar net in de kinderschoenen.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Ik weet niet of het ook zo werkt voor z'n achterban. Als je maar genoeg uitvreet normaliseer je dat gedrag, dat is ook een tactiek van hem.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:51 schreef klappernootopreis het volgende:
En hoe meer hij die inquiry in de weg loopt, of hindert, hoe meer er opgestapeld wordt. Dat is hoe het werkt.Robert Moog died for our synths![]()
Bij elkaar 101% FAKE NEWS!!!quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:43 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Uit de FOX News poll die zojuist getoond werd:
[ afbeelding ]
Dat kan geen goed nieuws zijn voor zijn herverkiezing. En het onderzoek staat nog maar net in de kinderschoenen.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Je zal als trumpfluffer maar achter zo'n figuur aanlopen zeg.quote:'Ze hielpen ons niet in de Tweede Wereldoorlog'
De Amerikaanse president Trump beargumenteert het terugtrekken van troepen uit Syrië door te zeggen dat de Koerden ook niet hielpen bij de invasie van Normandië
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Je hebt geen tegenargument, dus kom je maar weer met een persoonlijke aanval richting republikeinen. Sad!quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je zal als trumpfluffer maar achter zo'n figuur aanlopen zeg.![]()
Ik verwacht elk moment een pro-Erdogan draai.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Terry en Wilders nog steeds zo blij zijn met Trump.My friends all drive horses![]()
De feiten, het transcript, zijn bekentenis en de obstructie werken tegen hem. Als je dan nog probeert om via media de grondwet onderuit te halen, is dit wederom een reden voor een impeachment.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 08:55 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik weet niet of het ook zo werkt voor z'n achterban. Als je maar genoeg uitvreet normaliseer je dat gedrag, dat is ook een tactiek van hem.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Mooie uitspraak. Zou Baudet dat nog steeds vinden, nu Trump feitelijk zegt: beste IS-strijders, keer vooral terug naar de Europese landen waar jullie vandaan komen.quote:Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Ik denk dat hij eerder zegt: blijf zitten waar je zit en ga samen met de koerden vrijwillig de genocide in. Beide problemen opgelost.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mooie uitspraak. Zou Baudet dat nog steeds vinden, nu Trump feitelijk zegt: beste IS-strijders, keer vooral terug naar de Europese landen waar jullie vandaan komen.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Ik verwacht van Trumpfluffers,fvd'erts en PVV'erts dat ze met open armen staan te wachten op de stromen vluchtelingen die acties van hun profeet gaan opleveren.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Wil jij een tegenargument tegen de opmerking over D Day? Ik ga/ging er toch vanuit dat zelfs de Trumpfans zich schamen voor die opmerking...quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:02 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Je hebt geen tegenargument, dus kom je maar weer met een persoonlijke aanval richting republikeinen. Sad!Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )![]()
Nee, hij zegt letterlijk: 'ik maak mij geen zorgen over IS-strijders die ontsnappen, want die keren toch terug naar Europa'.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:06 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik denk dat hij eerder zegt: blijf zitten waar je zit en ga samen met de koerden vrijwillig de genocide in. Beide problemen opgelost.
Oftewel; lekker interessant, wij Amerikanen hebben er verder geen last van.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Deze partijen zijn ironisch genoeg electoraal gebaat bij vluchtelingenstromen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:07 schreef xpompompomx het volgende:
Ik verwacht van Trumpfluffers,fvd'erts en PVV'erts dat ze met open armen staan te wachten op de stromen vluchtelingen die acties van hun profeet gaan opleveren.My friends all drive horses![]()
Zoiets riep ik jaren geleden al een keer, maar daar werden pvv'erts toen heel erg boos om.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:26 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Deze partijen zijn ironisch genoeg electoraal gebaat bij vluchtelingenstromen.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Probeer het nog een keer, ze brullen niet zo hard meer als voorheen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 09:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zoiets riep ik jaren geleden al een keer, maar daar werden pvv'erts toen heel erg boos om.
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
quote:Op woensdag 9 oktober 2019 23:09 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Trump over de Koerden zojuist:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/jamiedupree/status/1182034394925670402Dit kan toch allemaal niet jongens?quote:Op woensdag 9 oktober 2019 23:20 schreef gniffie het volgende:
Weer een mooie uitspraak. US diplomaatje rijdt jongen dood in Engeland en vlucht terug naar Amerika. Weet iemand wat die ook maar kan bedoelen
Donald Trump has defended the wife of a US diplomat who killed a British teenager in a road accident, suggesting it is difficult to drive on the other side of the road and that "we've all done it".
Zoals iemand zich al afvroeg, zijn er nog rechtse publieke figuren (journalisten, politici) in Nederland die dit allemaal de goede kant op willen spinnen? Of is zelfs in het kamp dat al 10 jaar opgang maakt door kranten en twitterfeeds vol te schrijven met de leus 'je mag ook niets meer zeggen in dit land' ondertussen de steun voor Trump afgebrokkeld?![]()
Trumpers:quote:
'Die vuile IS-ers moeten daar blijven, ze zijn daar zelf heengegaan dus niet langer ons probleem11!!'
Ook trumpers:
'Wat een goed idee van Trump dat hij zegt dat we die problemen met IS zelf op moeten lossen.'
[ Bericht 10% gewijzigd door trein2000 op 10-10-2019 10:31:02 ]ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
De vrijheid van meningsuiting kaap van het afgelopen decennium heeft maar één ding duidelijk gemaakt; Dat dit niet bedoeld is om ongegeneerd te kunnen schelden of te trollen. Een paar jaar geleden werden we overrompeld via de media met allerlei (gefabriceerde) berichten om de politieke beeldvorming te beïnvloeden. Het heeft allemaal niks meer met welke politieke richtingen te maken, maar met vijandsbeelden. Despoten van elke politieke richtingen hebben één ding gemeen: Een doel waar ze zich op kunnen projecteren, de "gemeenschappelijke vijand". Op het moment worden we niet zo snel meer overrompeld, het opduiken van feiten is sneller geworden. Het spinnen waar je aan refereert wordt nu razendsnel bestraft. Dat gebeurt in de VS waar een middel tegen de vijandvorming is in de vorm van een anonieme klokkenluider, met relevante en niet te ontwijken informatie, maar ook in de vaderlandse politiek.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:04 schreef VoMy het volgende:
[..]
[..]
Dit kan toch allemaal niet jongens?
Zoals iemand zich al afvroeg, zijn er nog rechtse publieke figuren (journalisten, politici) in Nederland die dit allemaal de goede kant op willen spinnen? Of is zelfs in het kamp dat al 10 jaar opgang maakt door kranten en twitterfeeds vol te schrijven met de leus 'je mag ook niets meer zeggen in dit land' ondertussen de steun voor Trump afgebrokkeld?
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
leuk, als we in de wetenschap zijn dat indertijd op aandringen van de VS de Koerden (die de IS bestreden) grotendeels hun zwaarste wapens hebben ingeleverd. Rest ons om de brokstukken en lijken te rapen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Trumpers:
'Die vuile IS-ers moeten daar blijven, ze zijn daar zelf heengegaan dus niet langer ons probleem11!!'
Ook trumpers:
'Wat een goed idee van Trump dat hij zegt dat we die problemen met IS zelf op moeten lossen.'
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Dat doen we wel gezamenlijk ?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:21 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
leuk, als we in de wetenschap zijn dat indertijd op aandringen van de VS de Koerden (die de IS bestreden) grotendeels hun zwaarste wapens hebben ingeleverd. Rest ons om de brokstukken en lijken te rapen.
Anders krijgt de NL team nog trauma's![]()
ril..quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:24 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Dat doen we wel gezamenlijk ?
Anders krijgt de NL team nog trauma's
krijg er een Karremans gevoel van.
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
De Amerikanen moeten vooral zo doorgaan. Met dank aan Trump blijft er weinig over van de 'soft power' die ze de afgelopen decennia zorgvuldig hebben vergaard in alle uithoeken van de wereld.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Misschien een idee om Trump nadat hij uit het witte huis is vertrokken even naar het front te sturen? Gezien dat hij dag in dag uit golf speelt, lijkt me dat zijn bone-spur hem tegenwoordig niet meer hindert.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:39 schreef KoosVogels het volgende:
De Amerikanen moeten vooral zo doorgaan. Met dank aan Trump blijft er weinig over van de 'soft power' die ze de afgelopen decennia zorgvuldig hebben vergaard in alle uithoeken van de wereld.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Hij heeft immers niet meegedaan met de invasie van Normandië en ook niet in Vietnam, dus dat zou wel zo eerlijk zijn inderdaad.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 10:53 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Misschien een idee om Trump nadat hij uit het witte huis is vertrokken even naar het front te sturen? Gezien dat hij dag in dag uit golf speelt, lijkt me dat zijn bone-spur hem tegenwoordig niet meer hindert.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Maarre, wij Europeanen moeten ook de hand in eigen boezem steken. Een Europees leger of de NAVO moet daar zitten als we het zo te doen hebben met de Koerden en/of bang zijn voor vluchtelingen- en terroristenstromen.![]()
Tsja, blijkbaar is dat noodzakelijk. Maar het zit mij persoonlijk niet lekker dat de Amerikanen decennialang herrie lopen te trappen in het Midden-Oosten, waarna wij de rotzooi op mogen ruimen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maarre, wij Europeanen moeten ook de hand in eigen boezem steken. Een Europees leger of de NAVO moet daar zitten als we het zo te doen hebben met de Koerden en/of bang zijn voor vluchtelingen- en terroristenstromen.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Dat is natuurlijk ook zo. Probleem is dat Duitsland niet echt grote buitenlandse operaties kan uitvoeren, Engeland en Frankrijk daar nog koloniale ressentimenten tegen komen en Turkije daar natuurlijk niet geschikt voor is.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maarre, wij Europeanen moeten ook de hand in eigen boezem steken. Een Europees leger of de NAVO moet daar zitten als we het zo te doen hebben met de Koerden en/of bang zijn voor vluchtelingen- en terroristenstromen.
Dan heb je eigenlijk de landen buiten de VS wel gehad, die het noorden van Syrië hadden kunnen bestrijken.![]()
Dat is op zich een goed punt. De VS had daar niet weg moeten gaan maar we moeten als EU ook eens zelf onze verdediging serieus nemen. Of het nu de middellandse zee is of dit soort zaken. Over het algemeen laten we de VS de kastanjes uit het vuur halen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maarre, wij Europeanen moeten ook de hand in eigen boezem steken. Een Europees leger of de NAVO moet daar zitten als we het zo te doen hebben met de Koerden en/of bang zijn voor vluchtelingen- en terroristenstromen.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
Wanneer hebben we dat de VS laten doen dan?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:14 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat is op zich een goed punt. De VS had daar niet weg moeten gaan maar we moeten als EU ook eens zelf onze verdediging serieus nemen. Of het nu de middellandse zee is of dit soort zaken. Over het algemeen laten we de VS de kastanjes uit het vuur halen.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Dit dus.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wanneer hebben we dat de VS laten doen dan?
Naar mijn weten is het de laatste decennia precies andersom. Wij hoefden niet zo nodig oorlog te voeren in Irak en Afghanistan, maar onze jongens hebben er wel mooi meerdere jaren gezeten, met tientallen lijkenzakken als gevolg.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Olie, gas, grondstoffen. dat zijn de voornaamste redenen waarom de VS en en ook Rusland er blijven rondhangen. Erdogan is op weg naar Jerusalem, die heeft een ander doel, hij wil zichzelf als Suleyman de tweede laten kronen. En dan staat de verovering van Jerusalem in de Arabische wereld best wel aardig op zijn resumé. En Trump helpt hem hierbij. Voor een paar hotelletjes in Ankara misschien. Kortom: hebzucht.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, blijkbaar is dat noodzakelijk. Maar het zit mij persoonlijk niet lekker dat de Amerikanen decennialang herrie lopen te trappen in het Midden-Oosten, waarna wij de rotzooi op mogen ruimen.
[ Bericht 0% gewijzigd door klappernootopreis op 10-10-2019 11:59:17 ]Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
De vraag is meer; welke kastanjes lagen in het vuur en hoe kwamen ze daar terecht.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wanneer hebben we dat de VS laten doen dan?Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Ik kan tot nu toe alleen Joegoslavië bedenken waar "we" de VS hebben gevraagd mee te doen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit dus.
Naar mijn weten is het de laatste decennia precies andersom. Wij hoefden niet zo nodig oorlog te voeren in Irak en Afghanistan, maar onze jongens hebben er wel mooi meerdere jaren gezeten, met tientallen lijkenzakken als gevolg.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Europa moet hier vooral van leren en meer geld in de eigen legers gaan steken. Dat Amerikaans tuig laat je als een baksteen vallen zodra het hun uitkomt, het valt nog maar te bezien of ze bijvoorbeeld hun NAVO bondgenoten in Oost-Europa daadwerkelijk te hulp zouden schieten indien Rusland binnen zou vallen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maarre, wij Europeanen moeten ook de hand in eigen boezem steken. Een Europees leger of de NAVO moet daar zitten als we het zo te doen hebben met de Koerden en/of bang zijn voor vluchtelingen- en terroristenstromen.![]()
'Stiekem' zijn veel mensen het eens met Trump.twitter:Rasmussen_Poll twitterde op woensdag 09-10-2019 om 23:49:12“It is time for us to get out of these ridiculous endless wars, many of them tribal, and bring our soldiers home. We will fight where it is to our benefit, and only fight to win.”55% of Democratic Likely Voters agree.We did not name the quote source.It's by @realDonaldTrump https://t.co/1jQRLfr1GB reageer retweet
2019: The Great Awakening![]()
quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Europa moet hier vooral van leren en meer geld in de eigen legers gaan steken. Dat Amerikaans tuig laat je als een baksteen vallen zodra het hun uitkomt, het valt nog maar te bezien of ze bijvoorbeeld hun NAVO bondgenoten in Oost-Europa daadwerkelijk te hulp zouden schieten indien Rusland binnen zou vallen.Waarom zouden we alleen maar wijzen naar Amerika ?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Europa moet hier vooral van leren en meer geld in de eigen legers gaan steken. Dat Amerikaans tuig laat je als een baksteen vallen zodra het hun uitkomt, het valt nog maar te bezien of ze bijvoorbeeld hun NAVO bondgenoten in Oost-Europa daadwerkelijk te hulp zouden schieten indien Rusland binnen zou vallen.
Zo worden we alleen maar afhankelijker van hen terwijl ze toch zelf doen waar ze zelf zin in hebben![]()
Met het standpunt is an sich dan ook weinig mis. Maar om nou abrupt het roer om te gooien en je bondgenoten in de steek te laten, is ook weer oliedom.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:47 schreef MangoTree het volgende:
'Stiekem' zijn veel mensen het eens met Trump.twitter:Rasmussen_Poll twitterde op woensdag 09-10-2019 om 23:49:12“It is time for us to get out of these ridiculous endless wars, many of them tribal, and bring our soldiers home. We will fight where it is to our benefit, and only fight to win.”55% of Democratic Likely Voters agree.We did not name the quote source.It's by @:realDonaldTrump https://t.co/1jQRLfr1GB reageer retweet
Trek je dan met beleid terug.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Dat de soldaten naar huis gaan is het probleem ook niet.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:47 schreef MangoTree het volgende:
'Stiekem' zijn veel mensen het eens met Trump.twitter:Rasmussen_Poll twitterde op woensdag 09-10-2019 om 23:49:12“It is time for us to get out of these ridiculous endless wars, many of them tribal, and bring our soldiers home. We will fight where it is to our benefit, and only fight to win.”55% of Democratic Likely Voters agree.We did not name the quote source.It's by @:realDonaldTrump https://t.co/1jQRLfr1GB reageer retweet
Het is de manier waarop: zonder overleg, zonder afspraak, zonder aankondiging.
Gewoon "pats boem", even uit het niets een belletje doen.
Met een flink aantal doden en een enorme crisis tot gevolg. Echt niet goed te praten, man![]()
En dan de achtergrondinfo: Dat de Koerden eerst wordt verzocht om hun zwaarste defensie materiaal af te breken, als 'part of the deal'. En als zodra dat voltrokken is, je niet meer aan die 'deal' houden en je biezen pakken. Dat is gewoon zeggen tegen Erdogan: Succes met je genocide.
En al het gezeik wat er bij weg komt, ik noem maar:
- Alle gevangen genomen IS soldaten komen gemakkelijk vrij
- Enorme vluchteling stromen die dat hier op gang kan zetten
- Die hele IS kalifaat gezeik (die bijna opgelost was), kan van voren af aan weer beginnen
En allemaal niet nodig, als je in overleg, met een duidelijk plan vertrekt. Maar het moet verdomme weer op zo'n achterlijke, achterlijke manier.
En waarom? de aandacht voor z'n impeachment wordt weer verlegd naar een grotere schandaal. En persoonlijk slaat ie er uiteraard bij Turkije een mooi slaatje uit met z'n hotelketens en toren.Robert Moog died for our synths![]()
En overleg ook met je bondgenoten over de problematiek van een eenzijdige terugtrekking. In de Arabische wereld wordt een terugtrekking als een overwinning gezien, en zal alle verspreide terroristische groeperingen een signaal geven dat ze zich weer moeten groeperen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met het standpunt is an sich dan ook weinig mis. Maar om nou abrupt het roer om te gooien en je bondgenoten in de steek te laten, is ook weer oliedom.
Trek je dan met beleid terug.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Klopt, de Amerikanen zijn moe van al die oorlogen. De vraag is of de haat tegen Trump sterker is dan het streven om het midden oosten te verlaten.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:47 schreef MangoTree het volgende:
'Stiekem' zijn veel mensen het eens met Trump.twitter:Rasmussen_Poll twitterde op woensdag 09-10-2019 om 23:49:12“It is time for us to get out of these ridiculous endless wars, many of them tribal, and bring our soldiers home. We will fight where it is to our benefit, and only fight to win.”55% of Democratic Likely Voters agree.We did not name the quote source.It's by @:realDonaldTrump https://t.co/1jQRLfr1GB reageer retweet
Veel democraten zijn tegen de posities van Trump puur om tegen zijn posities te zijn. Dat zien we terug bijvoorbeeld bij het debacle rond de grens.![]()
Eensquote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:10 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Dat de soldaten naar huis gaan is het probleem ook niet.
Het is de manier waarop: zonder overleg, zonder afspraak, zonder aankondiging.
Gewoon "pats boem", even uit het niets een belletje doen.
Met een flink aantal doden en een enorme crisis tot gevolg. Echt niet goed te praten, man![]()
En dan de achtergrondinfo: Dat de Koerden eerst wordt verzocht om hun zwaarste defensie materiaal af te breken, als 'part of the deal'. En als zodra dat voltrokken is, je niet meer aan die 'deal' houden en je biezen pakken. Dat is gewoon zeggen tegen Erdogan: Succes met je genocide.
En al het gezeik wat er bij weg komt, ik noem maar:
- Alle gevangen genomen IS soldaten komen gemakkelijk vrij
- Enorme vluchteling stromen die dat hier op gang kan zetten
- Die hele IS kalifaat gezeik (die bijna opgelost was), kan van voren af aan weer beginnen
En allemaal niet nodig, als je in overleg, met een duidelijk plan vertrekt. Maar het moet verdomme weer op zo'n achterlijke, achterlijke manier.
En waarom? de aandacht voor z'n impeachment wordt weer verlegd naar een grotere schandaal. En persoonlijk slaat ie er uiteraard bij Turkije een mooi slaatje uit met z'n hotelketens en toren."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Dat is totale onzin.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Klopt, de Amerikanen zijn moe van al die oorlogen. De vraag is of de haat tegen Trump sterker is dan het streven om het midden oosten te verlaten.
Veel democraten zijn tegen de posities van Trump puur om tegen zijn posities te zijn. Dat zien we terug bijvoorbeeld bij het debacle rond de grens.
Het gaat niet om het terugtrekken an sich maar om de manier waarop.
Idem bij de grens. Die muur kost ontzettend veel geld en het levert amper iets op. De grote stroom komt met een tijdelijk visum het land binnen en vertrekt niet als het visum verlopen is."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Denk je dat bij het terugtrekken van de VS uit het Midden Oosten terroristen binnen de grenzen van de Arabische landen blijven hangen? De afgelopen 20 jaar moesten die groeperingen noodgedwongen hun slachtvelden verplaatsen in de regio. Ik kan je dit zeggen; nadat de ISIS zich meerdere keren in de arm hebben geknepen en een horlepiep hebben gedanst, zullen ze met gezinde spoed zich weer bezighouden met hun basistaken: terrorisme uitvoeren maar dan wél BUITEN hun grondgebied. Dat kan Europa zijn, maar ook de VS.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Klopt, de Amerikanen zijn moe van al die oorlogen. De vraag is of de haat tegen Trump sterker is dan het streven om het midden oosten te verlaten.
Veel democraten zijn tegen de posities van Trump puur om tegen zijn posities te zijn. Dat zien we terug bijvoorbeeld bij het debacle rond de grens.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat is totale onzin.
Het gaat niet om het terugtrekken an sich maar om de manier waarop.
Idem bij de grens. Die muur kost ontzettend veel geld en het levert amper iets op. De grote stroom komt met een tijdelijk visum het land binnen en vertrekt niet als het visum verlopen is.Hier gaan jullie nooit een inhoudelijke reactie op krijgen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:10 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Dat de soldaten naar huis gaan is het probleem ook niet.
Het is de manier waarop: zonder overleg, zonder afspraak, zonder aankondiging.
Gewoon "pats boem", even uit het niets een belletje doen.
Met een flink aantal doden en een enorme crisis tot gevolg. Echt niet goed te praten, man![]()
En dan de achtergrondinfo: Dat de Koerden eerst wordt verzocht om hun zwaarste defensie materiaal af te breken, als 'part of the deal'. En als zodra dat voltrokken is, je niet meer aan die 'deal' houden en je biezen pakken. Dat is gewoon zeggen tegen Erdogan: Succes met je genocide.
En al het gezeik wat er bij weg komt, ik noem maar:
- Alle gevangen genomen IS soldaten komen gemakkelijk vrij
- Enorme vluchteling stromen die dat hier op gang kan zetten
- Die hele IS kalifaat gezeik (die bijna opgelost was), kan van voren af aan weer beginnen
En allemaal niet nodig, als je in overleg, met een duidelijk plan vertrekt. Maar het moet verdomme weer op zo'n achterlijke, achterlijke manier.
En waarom? de aandacht voor z'n impeachment wordt weer verlegd naar een grotere schandaal. En persoonlijk slaat ie er uiteraard bij Turkije een mooi slaatje uit met z'n hotelketens en toren.Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
We zien het al een paar posts terug... "but dem democratzzz"quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
[..]
Hier gaan jullie nooit een inhoudelijke reactie op krijgen.put
your
clothes
on!![]()
Zoals ik al eerder vermelde, een uitgelezen kans voor de Europeanen om er wat tegen te doen.
Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren is een hoop geklaag en gejank tegen de Amerikanen en er gebeurt verder niets.
Uiteindelijk is de keuze voor de Amerikanen we blijven daar tot in het oneindige of we trekken ons terug. Ik kan mij goed voorstellen dat er voor het laatste gekozen word.![]()
Het is weer hilarisch om te zien hoe hier gedacht wordt dat een terugtrekking even in een weekend geregeld is, als je opgelet had dan had je kunnen weten dat dit niet uit de lucht komt vallen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:40 schreef Jerruh het volgende:
[..]
We zien het al een paar posts terug... "but dem democratzzz"2019: The Great Awakening![]()
Als je had opgelet had je inmiddels geweten dat het wél uit de lucht is komen vallen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Het is weer hilarisch om te zien hoe hier gedacht wordt dat een terugtrekking even in een weekend geregeld is, als je opgelet had dan had je kunnen weten dat dit niet uit de lucht komt vallen."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”![]()
Het is wel grappig om te zien hoe mensen zich ook bij dit onderwerp in allerlei bochten moeten wringen, zelfs als de Democraten en Republikeinen het eens een keertje eens zijn met elkaar. Trump moet natuurlijk wel verdedigd worden, want die man is door God gezonden en kan niks fout doen. Ondertussen zijn de eerste slachtoffers al gevallen...In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.![]()
Waarom MOET Trump verdedigd worden als de feiten zo duidelijk zijn? Er zijn staten in de VS waar ze je gelijk jarenlang in de nor gooien als er zulke bewijzen op tafel komen. Tenzij je een smak geld hebt natuurlijk..quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:45 schreef Mike het volgende:
Het is wel grappig om te zien hoe mensen zich ook bij dit onderwerp in allerlei bochten moeten wringen, zelfs als de Democraten en Republikeinen het eens een keertje eens zijn met elkaar. Trump moet natuurlijk wel verdedigd worden, want die man is door God gezonden en kan niks fout doen.
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Dus eigenlijk zijn Trumpers van die mensen die iets smerig maken en het vervolgens maar half schoon maken. Als er dan vervolgens iemand wat van zegt geven ze de reactie 'Als je het schoon wil hebben moet je het zelf maar doen, want ik heb al zo lang zitten poetsen'.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Hier zitten geen Trumpers, hier zitten PVV/FvD-adepten die Trump als platform zien om hier ook een vergelijkbaar politieke bende te creëren.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:48 schreef xpompompomx het volgende:
Dus eigenlijk zijn Trumpers van die mensen die iets smerig maken en het vervolgens maar half schoon maken. Als er dan vervolgens iemand wat van zegt geven ze de reactie 'Als je het schoon wil hebben moet je het zelf maar doen, want ik heb al zo lang zitten poetsen'.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Dit komt wel uit de lucht vallen. Z'n hoogste adviseurs zijn zelfs verbijsterd, lees je het nieuws wel?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Het is weer hilarisch om te zien hoe hier gedacht wordt dat een terugtrekking even in een weekend geregeld is, als je opgelet had dan had je kunnen weten dat dit niet uit de lucht komt vallen.
En het is blijkbaar wel vrij vlot geregeld, het ging immers maar om een paar tientallen soldaten, maar genoeg om een inval vanuit Turkije tegen te gaan. Want de eerste doden door dit besluit zijn al gevallen! Echt 'hilarisch' man..
Robert Moog died for our synths![]()
Er is je al meermaals verteld dat het niet om de terugtrekking gaat maar om de manier waarop.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef Chivaz het volgende:
Zoals ik al eerder vermelde, een uitgelezen kans voor de Europeanen om er wat tegen te doen.
Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren is een hoop geklaag en gejank tegen de Amerikanen en er gebeurt verder niets.
Uiteindelijk is de keuze voor de Amerikanen we blijven daar tot in het oneindige of we trekken ons terug. Ik kan mij goed voorstellen dat er voor het laatste gekozen word."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
De mensen die zich tekort gekomen voelen om een of andere vage reden.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:53 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Hier zitten geen Trumpers, hier zitten PVV/FvD-adepten die Trump als platform zien om hier ook een vergelijkbaar politieke bende te creëren.Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Dit kwam dus wél uit de lucht vallen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Het is weer hilarisch om te zien hoe hier gedacht wordt dat een terugtrekking even in een weekend geregeld is, als je opgelet had dan had je kunnen weten dat dit niet uit de lucht komt vallen.
En dat is ook waarom er over gevallen wordt door anderen. Het gaat niet om de terugtrekking maar om de manier waarop. En welke gevolgen dat heeft."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
De protrumperts houden blijkbaar wel van instabiliteit in het midden oosten. Ik ga er van uit dat ze over 2.5 jaar allemaal "jullie zijn welkom, welkom in ons land" staan te zingen bij azc's en luchthavens.Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Dat gedeelte negeert de Trumpist liever, want dan moet hij plots ook daadwerkelijk discussiëren enzo.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er is je al meermaals verteld dat het niet om de terugtrekking gaat maar om de manier waarop.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
En straks gaan zeuren dat er vluchtelingen hierheen komen. Mensen die nu nog deze klootzak aanhangen zijn geen haar beter dan de grootste schurk op aarde.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef Chivaz het volgende:
Zoals ik al eerder vermelde, een uitgelezen kans voor de Europeanen om er wat tegen te doen.
Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren is een hoop geklaag en gejank tegen de Amerikanen en er gebeurt verder niets.
Uiteindelijk is de keuze voor de Amerikanen we blijven daar tot in het oneindige of we trekken ons terug. Ik kan mij goed voorstellen dat er voor het laatste gekozen word.Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!![]()
De gemiddelde Amerikaan ziet het zo:
dus de goedpraterij van PVV rechts kan gewoon de kliko in.
Het leger is er ook niet bepaald blij mee: https://www.nytimes.com/2(...)ries&pgtype=Homepage
Maar blijf vooral hopen dat dit gunstig uitpakt voor Trump, wacht ik wel gewoon op de polls.![]()
![]()
Dat is natuurlijk weer de schuld van 'links' dan, let maar op..quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:01 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En straks gaan zeuren dat er vluchtelingen hierheen komen. Mensen die nu nog deze klootzak aanhangen zijn geen haar beter dan de grootste schurk op aarde.
Robert Moog died for our synths![]()
Is alleen maar koren op de molen van die zelfde populisten. Forum/PVV zal pleased zijn.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:01 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En straks gaan zeuren dat er vluchtelingen hierheen komen. Mensen die nu nog deze klootzak aanhangen zijn geen haar beter dan de grootste schurk op aarde."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Vluchtelingen wel of niet binnenlaten hangt af van onze eigen politici. Helaas zijn dat mensen zonder ruggengraat die weinig geven om de welzijn van de eigen bevolking.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:01 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En straks gaan zeuren dat er vluchtelingen hierheen komen. Mensen die nu nog deze klootzak aanhangen zijn geen haar beter dan de grootste schurk op aarde.![]()
Ja, want met afgesloten internationale verdragen kun je gewoon je reet afvegen toch? En sowieso is het moreel beter om mensen die in levensgevaar zijn te laten stikken, of niet dan? Is hun probleem, niet het onze..quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vluchtelingen wel of niet binnenlaten hangt af van onze eigen politici. Helaas zijn dat mensen zonder ruggengraat die weinig geven om de welzijn van de eigen bevolking."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vluchtelingen wel of niet binnenlaten hangt af van onze eigen politici. Helaas zijn dat mensen zonder ruggengraat die weinig geven om de welzijn van de eigen bevolking.There it is, nog geen 2 posts verder.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:09 schreef Gehenna het volgende:
Dat is natuurlijk weer de schuld van 'links' dan, let maar op.."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”![]()
Wat is dan voor jou de oplossing voor de Koerden?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vluchtelingen wel of niet binnenlaten hangt af van onze eigen politici. Helaas zijn dat mensen zonder ruggengraat die weinig geven om de welzijn van de eigen bevolking.
Je vindt het prima dat Trump uit het niets, hun aan hun lot overlaat, nadat ze hun grootste wapens inleverden.
Je vindt dat landen vluchtelingen niet moeten binnen laten, want dan anders heb je geen 'ruggengraat'. (internationale verdragen heb je blijkbaar nooit van gehoord)
Serieus, wat blijft er over? Die mensen moeten maar gewoon daar doodgaan? Hun genocide ondergaan? Wat?
Je plempt hier een het ene na de andere makkelijke ondoordachte commentaar neer, maar wat moet er nou volgens jou gebeuren?Robert Moog died for our synths![]()
Over ruggengraten gesproken, volgens Pompeo werden de Amerikaanse troepen terug getrokken omdat ze gevaar zouden lopen. Kennelijk stelt dat o-zo-machtige Amerikaanse leger volgens Trump en Pompeo dus geen fuck voor en bestaat het uit slappelingen.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Ruggengraatloos is synoniem aan links volgens jou? Lolquote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:16 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
[..]
There it is, nog geen 2 posts verder.![]()
Nou nee, ik bedoelde meer te stellen dat je liever onze eigen politici (waar je het niet mee eens bent) de schuld geeft.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ruggengraatloos is synoniem aan links volgens jou? Lol
De huidige regering zou ik eerder 'rechts van het midden' noemen."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”![]()
Ik ben er voor om die mensen te bewapenen. Misschien een vloot in de buurt houden voor het geval dat, maar ik ben absoluut geen voorstander van troepen daar te stationeren.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:21 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Wat is dan voor jou de oplossing voor de Koerden?
Je vindt het prima dat Trump uit het niets, hun aan hun lot overlaat, nadat ze hun grootste wapens inleverden.
Je vindt dat landen vluchtelingen niet moeten binnen laten, want dan anders heb je geen 'ruggengraat'. (internationale verdragen heb je blijkbaar nooit van gehoord)
Serieus, wat blijft er over? Die mensen moeten maar gewoon daar doodgaan? Hun genocide ondergaan? Wat?
Je plempt hier een het ene na de andere makkelijke ondoordachte commentaar neer, maar wat moet er nou volgens jou gebeuren?![]()
Ik noem ze mensen zonder ruggengraat, het politieke kleurtje is niet relevant.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:26 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nou nee, ik bedoelde meer te stellen dat je liever onze eigen (waar je het niet mee eens bent) de schuld geeft.
De huidige regering zou ik eerder 'rechts van het midden' noemen.
En ja het binnen laten van vluchtelingen is toch echt onze eigen schuld. Die vluchtelingen doorkruisen talloze veilige landen voordat ze in Nederland aankomen, de politieke wil ontbreekt gewoon als het gaat om het weren van vluchtelingen.![]()
Tja, zo wijst dat vingertje meestal.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:09 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk weer de schuld van 'links' dan, let maar op..
Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Heeft Trump/de US dan toch een grote fout gemaakt? Hun grootste wapens moesten ze immers ontmantelen of inleveren van hun, 'part of the deal'.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik ben er voor om die mensen te bewapenen. Misschien een vloot in de buurt houden voor het geval dat, maar ik ben absoluut geen voorstander van troepen daar te stationeren.
Maar goed, en dan? Dan hebben ze wapens. Een kleine groepering als hun is niet opgewassen tegen een enorm en professioneel leger als de Turkse. Dan hebben ze pech?Robert Moog died for our synths![]()
Dus je oplossing is gewoon de troepen tot in het oneindige daar inzetten. Natuurlijk wel Amerikaanse troepen want de Europeanen branden daar de vingers niet aan. Het is hetzelfde liedje zoals altijd, een hoop geklaag en gezeur vanuit Europa maar niet de wil hebben om zelf de handen vuil te maken.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:33 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Heeft Trump/de US dan toch een grote fout gemaakt? Hun grootste wapens moesten ze immers ontmantelen of inleveren van hun, 'part of the deal'.
Maar goed, en dan? Dan hebben ze wapens. Een kleine groepering als hun is niet opgewassen tegen een enorm en professioneel leger als de Turkse. Dan hebben ze pech?![]()
Waarom VLUCHTELINGEN weren? Omdat een minderheidsgroepje luid bulkende semi-facisten daar de voorkeur aan geven? Ze mogen dan wel talloze "veilige" landen doorkruisen, maar hoe leg je het aan die landen uit dat ZIJ de bulk van de vluchtelingenstroom moeten opvangen? Verder heeft het minder met "politieke wil" te maken maar met simpele logistiek.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:30 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik noem ze mensen zonder ruggengraat, het politieke kleurtje is niet relevant.
En ja het binnen laten van vluchtelingen is toch echt onze eigen schuld. Die vluchtelingen doorkruisen talloze veilige landen voordat ze in Nederland aankomen, de politieke wil ontbreekt gewoon als het gaat om het weren van vluchtelingen.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Sinds 1945 ongeveer bv in voormalig Yugoslavia nog.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 11:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wanneer hebben we dat de VS laten doen dan?
De VS (en de Britten) zijn natuurlijk ook verantwoordelijk voor een behoorlijke verstoring in het MO maar het is niet dat wij dan geen aanzienlijke aantallen troepen mogen sturen om het te stabiliseren.
Het ironische is dat juist de VS niet erg afhankelijk zijn van MO olie en gas, dat zijn Europa en China.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
Zoals wat?quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef Chivaz het volgende:
Zoals ik al eerder vermelde, een uitgelezen kans voor de Europeanen om er wat tegen te doen.False dilemma, zo simpel zijn de opties niet.quote:Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren is een hoop geklaag en gejank tegen de Amerikanen en er gebeurt verder niets.
Uiteindelijk is de keuze voor de Amerikanen we blijven daar tot in het oneindige of we trekken ons terug. Ik kan mij goed voorstellen dat er voor het laatste gekozen word.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Ik zeg dit werkelijk nergens, en dit dan ook slaat nergens op.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:35 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus je oplossing is gewoon de troepen tot in het oneindige daar inzetten. Natuurlijk wel Amerikaanse troepen want de Europeanen branden daar de vingers niet aan. Het is hetzelfde liedje zoals altijd, een hoop geklaag en gezeur vanuit Europa maar niet de wil hebben om zelf de handen vuil te maken.
Daarnaast ontwijk je hiermee gewoon de vragen:
- Heeft Trump/US een een grote fout gemaakt door de Koerden door een groot deel te laten ontwapenen? (als 'part of the deal', die ze daarna zelf verbraken).
- Door enkel wapens te geven, wordt het een gevecht van grootste leger, dat hebben de Turken hoe dan ook. En die laatsten hebben meer dan eens aangetoond niet vies te zijn van genocide. Dan hebben de Koerden maar pech?Robert Moog died for our synths![]()
Je gaat - wederom- voorbij ah feit dat de Koerden hun grote tactische verdedigingswapens in moesten leveren van de VS. De Koerden hebben dat braaf gedaan. En vervolgens, uit het niets, laat Trump ze in de steek.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:35 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus je oplossing is gewoon de troepen tot in het oneindige daar inzetten. Natuurlijk wel Amerikaanse troepen want de Europeanen branden daar de vingers niet aan. Het is hetzelfde liedje zoals altijd, een hoop geklaag en gezeur vanuit Europa maar niet de wil hebben om zelf de handen vuil te maken.
Dat is echt een walgelijke gang van zaken. Hij geeft ze - zo goed als ontwapend - op een presenteerblaadje aan Erdogan om ze te vermoorden.
En dat juich jij toe...
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Even terug naar de orde van de dag voor dit topic weer een vrijhaven wordt voor onderwerpen die er niet thuis horen, want dit wordt door sommigen weer met beide handen aangegrepen. (lezen jullie even mee MODS?)
https://www.politico.com/(...)ion-democrats-043564Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Kun je er nog meer bedenken dan Joegoslavië? Ik niet namelijk.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Sinds 1945 ongeveer bv in voormalig Yugoslavia nog.
De VS (en de Britten) zijn natuurlijk ook verantwoordelijk voor een behoorlijke verstoring in het MO maar het is niet dat wij dan geen aanzienlijke aantallen troepen mogen sturen om het te stabiliseren.
Het ironische is dat juist de VS niet erg afhankelijk zijn van MO olie en gas, dat zijn Europa en China.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Wil niet rot doen hoor, maar het besluit van Trump om de troepen daar weg te halen is gewoon Amerikaanse politiek en dus on topic. Met je MODS..quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:44 schreef klappernootopreis het volgende:
Even terug naar de orde van de dag voor dit topic weer een vrijhaven wordt voor onderwerpen die er niet thuis horen, want dit wordt door sommigen weer met beide handen aangegrepen. (lezen jullie even mee MODS?)
https://www.politico.com/(...)ion-democrats-043564"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Klopt, en ik zou het ook een best goed idee vinden om wat minder op landen als Amerika (of Turkije for that matter) te vertrouwen.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 12:42 schreef Chivaz het volgende:
Zoals ik al eerder vermelde, een uitgelezen kans voor de Europeanen om er wat tegen te doen.
Maar dan zal je toch ook wel inzien dat die uitgelezen kans voor de Europeanen, een heel stuk beter benut had kunnen worden als de VS en EU eerst even overlegd hadden over het hoe en wat?Laten we hopen van niet, maar ik ben er bang voor ja.quote:Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren is een hoop geklaag en gejank tegen de Amerikanen en er gebeurt verder niets.Ik ook. De meesten waarschijnlijk. Maar dat is het punt dan ook niet.quote:Uiteindelijk is de keuze voor de Amerikanen we blijven daar tot in het oneindige of we trekken ons terug. Ik kan mij goed voorstellen dat er voor het laatste gekozen word."Pools are perfect for holding water"![]()
Probeer de discussie dan niet te laten verzanden. we dwalen een beetje te veel af.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wil niet rot doen hoor, maar het besluit van Trump om de troepen daar weg te halen is gewoon Amerikaanse politiek en dus on topic. Met je MODS..Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Wij hebben de Amerikanen volgens mij vaker bijgestaan in wespennesten waar ze zichzelf in gemanouvreerd hebben dan zij ons. En regelmatig hebben wij meer last vd gevolgen daarvan dan zij.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Kun je er nog meer bedenken dan Joegoslavië? Ik niet namelijk."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Steun voor impeachment uit onverwachte hoek:
George Conway and other prominent conservatives call for ‘expeditious’ impeachment probequote:More than a dozen prominent conservative lawyers, including George T. Conway III, offered their legal reasoning for an “expeditious” impeachment probe into President Trump, creating a document they hope will be read by Republicans who continue to stand by the president.
The 16 attorneys, many of whom worked in Republican administrations, wrote in a joint statement to be released Thursday morning that Trump’s now infamous call with Ukrainian President Volodymyr Zelensky, the text messages between diplomats and Trump’s public call for China to investigate a political opponent are “undisputed” events that amount to Trump violating his oath of office.
“We have not just a political candidate open to receiving foreign assistance to better his chances at winning an election, but a current president openly and privately calling on foreign governments to actively interfere in the most sacred of U.S. democratic processes, our elections,” they wrote.
Conway, husband of White House counselor Kellyanne Conway and outspoken Trump critic, helped form a coalition of like-minded conservatives a year ago who wanted to call out what they deemed illegal and unconstitutional behavior by the president. The signatories are members of that group, Checks and Balances.
Paul Rosenzweig, who served as President George W. Bush’s deputy assistant secretary for policy at the Department on Homeland Security, said he personally would have gone further than the group’s comments, which are stern, but measured in tone.
“It strikes me that no reasonable attorney can doubt that there was a quid pro quo here,” said Rosenzweig, referring to Trump’s holding back military aid to Ukraine while requesting the country investigate a political foe.
“I would vote for impeachment, and I would vote for conviction and removal in the Senate as well,” Rosenzweig said.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
In zekere zin Koeweit/GO1, de Russen, Libie (al was dat een Frans/Brits avontuur waarbij de VS toen toch nodig was),quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Kun je er nog meer bedenken dan Joegoslavië? Ik niet namelijk.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
Ik ben wel benieuwd naar de mogelijke sancties en of Trump die kan vetoën of niet."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”![]()
Die verzandt helemaal niet én is on topic. Dat jij het over een ander onderwerp binnen de Amerikaanse politiek wilt hebben is jouw probleem. Of probleem, er over posten hier staat je gewoon vrij.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:48 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Probeer de discussie dan niet te laten verzanden. we dwalen een beetje te veel af."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Je eerste vraag heb ik al beantwoord, ik ben voorstander van het bewapenen van de Koerden.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:44 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik zeg dit werkelijk nergens, en dit dan ook slaat nergens op.
Daarnaast ontwijk je hiermee gewoon de vragen:
- Heeft Trump/US een een grote fout gemaakt door de Koerden door een groot deel te laten ontwapenen? (als 'part of the deal', die ze daarna zelf verbraken).
- Door enkel wapens te geven, wordt het een gevecht van grootste leger, dat hebben de Turken hoe dan ook. En die laatsten hebben meer dan eens aangetoond niet vies te zijn van genocide. Dan hebben de Koerden maar pech?
En je kan garanties geven aan de Koerden zonder een troepenmacht daar te stationeren. Vooral anno 2019 met al die vliegdekschepen etc.![]()
Ik juich terugtrekking van de troepen toe, niet het ontwapenen van de Koerden.quote:Op donderdag 10 oktober 2019 13:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je gaat - wederom- voorbij ah feit dat de Koerden hun grote tactische verdedigingswapens in moesten leveren van de VS. De Koerden hebben dat braaf gedaan. En vervolgens, uit het niets, laat Trump ze in de steek.
Dat is echt een walgelijke gang van zaken. Hij geeft ze - zo goed als ontwapend - op een presenteerblaadje aan Erdogan om ze te vermoorden.
En dat juich jij toe...
Forum Opties Forumhop: Hop naar: