Als goudsmit liggen de baantjes blijkbaar niet voor het oprapen :pquote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:17 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
zal ook om $$ gaan, btw er is werk zat
Ik ben nog steeds voor het principe vooral iets te gaan doen waar je je fijn bij voelt, wat je leuk vindt. Altijd die oogkleppen op en maar kijken naar geld is ook niks hoor. Als je iets geweldig vindt, is het makkelijker er goed in te zijn en is er altijd wel werk voor je.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:21 schreef Gutanoth het volgende:
Wat mij betreft was het ook niet heel slim van haar om zo'n obscuur en uitsterven beroep te studeren, maarja
Ze doet het ook beter, haar producten krijgen betere reviews en ze biedt meer producten aan dan de andere, kwantiteit én kwaliteit dus.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:31 schreef xminator het volgende:
Sorry dat ik het zeg maar als je vriendin na 8 maanden tijd het niet lukt om beter te presteren dan een 19 jarige persoon die niet heeft gestudeerd dan is zij slecht in wat ze doet
Maar ze is niet zo goed in vrienden zijn met de baas. En daar gaat het in de praktijk toch echt om.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 19:20 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ze doet het ook beter, haar producten krijgen betere reviews en ze biedt meer producten aan dan de andere, kwantiteit én kwaliteit dus.
Ehm ja aangezien het gevolgen kan hebben voor een eventuele uitkering en dergelijke.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
Lekker belangrijk als je toch al is verteld dat ze je contract niet gaan verlengen
Dat dus. Ik lees wel vaker het advies "dan ga je toch lekker de ziektewet in" alsof dat de magische oplossing voor alles is. Men vergeet alleen dat je dan gewoon keiharde fraude pleegt met alle gevolgen van dien als het ontdekt wordquote:Op donderdag 15 augustus 2019 16:57 schreef Renesite het volgende:
[..]
Wanneer je ziek bent ga je de ziektewet in. Dit op geestelijk danwel lichamelijke grond. Anders niet. Dan pleeg je fraude wat zelfs ontslag op staande voet kan betekenen.
Dat is de instelling van tegenwoordig, the easy way outquote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:01 schreef zonnigetoekomsttegemoed het volgende:
[..]
Wat een f**king instelling!
Fraude? We praten hier over vriendjespolitiek wat op onrechtmatige basis gebeurt en dan kom jij ons even vertellen dat fraude niet is toegestaan. Wie boeit eerlijkheid nog als de tegenpartij onrechtvaardig handelt?quote:Op donderdag 15 augustus 2019 16:57 schreef Renesite het volgende:
[..]
Wanneer je ziek bent ga je de ziektewet in. Dit op geestelijk danwel lichamelijke grond. Anders niet. Dan pleeg je fraude wat zelfs ontslag op staande voet kan betekenen.
Oh, een werknemer klaagt een andere werknemer aan bij de leidinggevende en omdat de aanklager toevallig een vriendinnetje is kan de andere werknemer na 6 maanden opzouten.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:01 schreef zonnigetoekomsttegemoed het volgende:
[..]
Wat een f**king instelling!
Vriendjespolitiek is niet verboden, frauderen wel. Het is zo simpel.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 20:55 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Fraude? We praten hier over vriendjespolitiek wat op onrechtmatige basis gebeurt en dan kom jij ons even vertellen dat fraude niet is toegestaan. Wie boeit eerlijkheid nog als de tegenpartij onrechtvaardig handelt?
Lekker de ziektewet in.
De redenen van ontslag etc. die uit vriendjespolitiek naar voren komen zijn niet gebaseerd op waarheid. Liegen of manipulatie is ook verboden en dat is precies wat er gebeurt.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:02 schreef baskick het volgende:
[..]
Vriendjespolitiek is niet verboden, frauderen wel. Het is zo simpel.
Maar er is hier geen sprake van ontslag. Er is alleen maar gezegd dat ze mogelijk geen nieuw contract volgt. Ziektewet is echt een kutinstelling. Je bent niet ziek, dus je meldt je ook niet ziek.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:05 schreef Werkperd het volgende:
[..]
De redenen van ontslag etc. die uit vriendjespolitiek naar voren komen zijn niet gebaseerd op waarheid. Liegen of manipulatie is ook verboden en dat is precies wat er gebeurt.
Indien je dat geestelijk teveel belast kan je te ziek worden. Wanneer je dan op dát vlak de ziektewet ingaat... tja. Maar niet zondermeer.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:05 schreef Werkperd het volgende:
[..]
De redenen van ontslag etc. die uit vriendjespolitiek naar voren komen zijn niet gebaseerd op waarheid. Liegen of manipulatie is ook verboden en dat is precies wat er gebeurt.
Welk ontslag? Retorische vraag.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:05 schreef Werkperd het volgende:
[..]
De redenen van ontslag etc. die uit vriendjespolitiek naar voren komen zijn niet gebaseerd op waarheid. Liegen of manipulatie is ook verboden en dat is precies wat er gebeurt.
Ik zei ''etc.''.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:09 schreef Jantje2k het volgende:
[..]
Maar er is hier geen sprake van ontslag. Er is alleen maar gezegd dat ze mogelijk geen nieuw contract volgt. Ziektewet is echt een kutinstelling. Je bent niet ziek, dus je meldt je ook niet ziek.
Vdomm zeg ontslag is slechts een voorbeeld. Ik zeg toch etc. dus ook bijvoorbeeld wanneer iemand geen vaste contract krijgt omwille de vriendjespolitiek.Komt uiteindelijk op hetzelfde neer.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:10 schreef baskick het volgende:
[..]
Welk ontslag? Retorische vraag.
In jouw wereldje is dat zo. Real life is anders.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:10 schreef Renesite het volgende:
[..]
Indien je dat geestelijk teveel belast kan je te ziek worden. Wanneer je dan op dát vlak de ziektewet ingaat... tja. Maar niet zondermeer.
Wat een onzin. Collega's kunnen toevallig niet met elkaar overweg en de gene die het laatst erbij kwam moet er dus uit, zo makkelijk is dat. Bovendien horen wij maar 1 kant van het verhaal, dus kunnen we er maar weinig van zeggen, maar dit valt natuurlijk niet onder discriminatie.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:17 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Ik zei ''etc.''.
In mijn ogen is het pas een kutinstelling wanneer je dit bewust doet. Dus wanneer je geen zin hebt om te werken bijv. maar elke situatie en omstandigheid is anders. Je wordt onrechtvaardig behandelt vanwege je werkhouding die een andere niet aanstaat. De leidinggevende handelt niet objectief en benadeelt daarmee de onschuldige werknemer. Dit is fout en zeer verboden gezien dit indirect of zelfs direct te maken heeft met discriminatie.
In dit geval botert het kennelijk niet tussen TS en collega. Bedrijf kiest om welke reden dan ook voor de ander boven TS. TS heeft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde duur. Ze geven nu al aan dat dat zeer waarschijnlijk de laatste is, nota bene inclusief niet-verplichte onderbouwing. Ik lees geen ontkenning van de onderbouwing, eerder bevestiging. Los van eventuele vriendjespolitiek wordt TS keurig behandeld; hij weet nu al dat hij kan rondkijkenquote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:19 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Vdomm zeg ontslag is slechts een voorbeeld. Ik zeg toch etc. dus ook bijvoorbeeld wanneer iemand geen vaste contract krijgt omwille de vriendjespolitiek.Komt uiteindelijk op hetzelfde neer.
Fraude zal wel meevallen..gewoon beetje blablabla doen bij de bedrijfsarts. Wat je dan alleen waarschijnlijk niet krijgt is een goede referentie en dat zou voor mij toch wel een reden zijn om te blijven werken. Thuiszitten is niks joh.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 20:37 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Dat dus. Ik lees wel vaker het advies "dan ga je toch lekker de ziektewet in" alsof dat de magische oplossing voor alles is. Men vergeet alleen dat je dan gewoon keiharde fraude pleegt met alle gevolgen van dien als het ontdekt word
Hoe dan? Er ontstaan spanningen in een team en de persoon die er als laatste bijgekomen is krijgt te horen dat haar contract niet verlengd wordt. Spijtig, maar niets aan te doen en in de verste verte niets met discriminatie te maken natuurlijk.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:17 schreef Werkperd het volgende:
indirect of zelfs direct te maken heeft met discriminatie.
Nee dat valt niet mee, het is gewoon fraude, daar valt niets aan te veranderen. Je kunt mooie verhalen ophangen bij een bedrijfsarts natuurlijk, maar dat veranderd weinig aan het feit.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:26 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Fraude zal wel meevallen..gewoon beetje blablabla doen bij de bedrijfsarts. Wat je dan alleen waarschijnlijk niet krijgt is een goede referentie en dat zou voor mij toch wel een reden zijn om te blijven werken. Thuiszitten is niks joh.
Dat laatste zou ik ook zeker doen. Gewoon blijven werken en ondertussen kijken naar iets anders.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:29 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Nee dat valt niet mee, het is gewoon fraude, daar valt niets aan te veranderen. Je kunt mooie verhalen ophangen bij een bedrijfsarts natuurlijk, maar dat veranderd weinig aan het feit.
Een goeie referentie kun je sowieso wel vergeten dan. Ik zou er altijd voor kiezen om de eer aan mezelf te houden, het laatste contract te accepteren en hard op zoek gaan naar wat anders.
Uit het verhaal kunnen we degelijk opmaken dat het om vriendjespolitiek gaat. Voor jou is natuurlijk alles simpel als je zelf ook in zo n gekke vriendenkringetje zit. Lekker met andermans brood spelen...quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:20 schreef Jantje2k het volgende:
[..]
Wat een onzin. Collega's kunnen toevallig niet met elkaar overweg en de gene die het laatst erbij kwam moet er dus uit, zo makkelijk is dat. Bovendien horen wij maar 1 kant van het verhaal, dus kunnen we er maar weinig van zeggen, maar dit valt natuurlijk niet onder discriminatie.
Als er geen grondige reden bedacht kan worden gaan men de boel manipuleren. Dat is precies wat hier gebeurt. Naam zegt het al: vriendenclubje. Objectiviteit = zero.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:26 schreef baskick het volgende:
[..]
In dit geval botert het kennelijk niet tussen TS en collega. Bedrijf kiest om welke reden dan ook voor de ander boven TS. TS heeft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde duur. Ze geven nu al aan dat dat zeer waarschijnlijk de laatste is, nota bene inclusief niet-verplichte onderbouwing. Ik lees geen ontkenning van de onderbouwing, eerder bevestiging. Los van eventuele vriendjespolitiek wordt TS keurig behandeld; hij weet nu al dat hij kan rondkijkenGeen enkele reden om vanwege een naderende aflopende overeenkomst én om enkel die reden ziek te melden
Jij kent ook de andere kant van het verhaal neem ik aan?quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:39 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Als er geen grondige reden bedacht kan worden gaan men de boel manipuleren. Dat is precies wat hier gebeurt. Naam zegt het al: vriendenclubje. Objectiviteit = zero.
Iedereen heeft zijn eigen manier om onrecht te bestrijden. Al is de wijze waarop ook onrechtmatig.
quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:35 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Uit het verhaal kunnen we degelijk opmaken dat het om vriendjespolitiek gaat. Voor jou is natuurlijk alles simpel als je zelf ook in zo n gekke vriendenkringetje zit. Lekker met andermans brood spelen...
Het heeft wel degelijk met discriminatie te maken gezien er onderscheid wordt gemaakt tussen twee mensen die hetzelfde werk uitvoeren. Beide hebben op dat gebied gelijke rechten maar volgens het vriendinnetje dat in leidinggevende hok zit kan de ene bevoorrecht worden bovenop de andere. Ja, op basis van? Van wat? Leg dat mij eens uit..
Of de ene wel of niet langer werkt is absoluut geen geldig reden.
We praten nu over vriendjespolitiek vs ziektewet. Scenario bedenken we nu even zelf.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:40 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Jij kent ook de andere kant van het verhaal neem ik aan?
Sorry, maar na dit gelezen te hebben kan ik de rest van je verhaal ook niet meer serieus nemen.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:42 schreef Jantje2k het volgende:
[..]tuurlijk gelijk op de man spelen
Natuurlijk geldt wel dat de gene die er het langst werkt, de langste rechten heeft. En als die negentienjarige persoon met iedereen van het team kan omgaan, behalve met die vriendin, dan mag de negentienjarige natuurlijk blijven, want die heeft de langste rechten. Bij een reorganisatie is het in principe ook de bedoeling dat de nieuwste medewerkers er uit gaan. Niet omdat ze minder zijn, maar omdat die er het kortst werken.
ik besef uiteraard dat een wat groter bedrijf, moet voldoen aan het afspiegelingsbeginsel
Dat is misschien wel discriminatie, want er heeft er 1 voordeel, maar dat is niet onrechtmatig.
quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:44 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Sorry, maar na dit gelezen te hebben kan ik de rest van je verhaal ook niet meer serieus nemen.
Nee die discussie maak jij er van, ik niet. We gaan nu alleen af op het verhaal van de vriendin van TS, verteld door TS zelf. Dat is slechts 1 kant van het verhaal, terwijl elk verhaal 2 kanten kent. Voor we een oordeel kunnen geven, als we dat al kunnen, moet je ook beide kanten van het verhaal kennen.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:43 schreef Werkperd het volgende:
[..]
We praten nu over vriendjespolitiek vs ziektewet. Scenario bedenken we nu even zelf.
Gaan we hier een rechtszitting organiseren of wat met je verhaal van beide kanten kennen en blabla?quote:Op donderdag 15 augustus 2019 23:41 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Nee die discussie maak jij er van, ik niet. We gaan nu alleen af op het verhaal van de vriendin van TS, verteld door TS zelf. Dat is slechts 1 kant van het verhaal, terwijl elk verhaal 2 kanten kent. Voor we een oordeel kunnen geven, als we dat al kunnen, moet je ook beide kanten van het verhaal kennen.
Maar er is geen enkele reden nodig, dus er hoeft niets verzonnen te worden.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:39 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Als er geen grondige reden bedacht kan worden gaan men de boel manipuleren. Dat is precies wat hier gebeurt. Naam zegt het al: vriendenclubje. Objectiviteit = zero.
Iedereen heeft zijn eigen manier om onrecht te bestrijden. Al is de wijze waarop ook onrechtmatig.
Dat is helemaal niet zeker. Vriendinnetje heeft nog 6 maanden om te laten zien aan werkgever dat collega degene is die het niet goed doet( als dat zo is) en dat haar kwaliteit en kwantiteit hoger is.quote:Oh, een werknemer klaagt een andere werknemer aan bij de leidinggevende en omdat de aanklager toevallig een vriendinnetje is kan de andere werknemer na 6 maanden opzouten.
Dat is pas een voorbeeld instelling!!
quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 01:19 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Gaan we hier een rechtszitting organiseren of wat met je verhaal van beide kanten kennen en blabla?
Het is toch vrij logisch dat we een mening moeten geven op basis van het verhaal dat te TS schrijft? Uit dat verhaal concludeer ik een aantal dingen en geef ik mijn advies erover.
Met je ik weet het verhaal van beide kanten niet. Zeg dan ook niets.
Onnodige zin verwijderd - Peejturquote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:57 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik heb haar collega's meerdere keren ontmoet, in haar groep kan ze het namelijk met heel veel collega's goed vinden, allemaal hebben ze een hekel aan haar, maar mijn vriendin is de enige die met haar direct moet werken.
Ik ben ook een relevant detail vergeten. Het is een ongelooflijk christelijk bedrijf en de 18 jarige meid is de enige die ook naar de kerk gaat zoals de leiding
Lekker werkloos thuis gaan zitten bedoel je?quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 14:24 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Hoe dan ook, ik zou er snel weggaan als ik je vriendin was, wellicht niet eens het nieuwe contract accepteren maar gewoon op zoek gaan naar een andere baan. Their loss.
TS zal zeer waarschijnlijk nog een maand hebben, want aanzegverplichting en zulks.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 17:33 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Wat is dat nu weer voor onzinnig statement?
[..]
Lekker werkloos thuis gaan zitten bedoel je?
Als zij de ENIGE andere in het bedrijf is is dat niet relevant. Als het nu een bedrijf was met een aannamebeleid gebaseerd op religieuze overtuiging (of ras, geaardheid etc) had je een stok. Maar dat is niet zo zeg je.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:57 schreef Gutanoth het volgende:
Ik ben ook een relevant detail vergeten. Het is een ongelooflijk christelijk bedrijf en de 18 jarige meid is de enige die ook naar de kerk gaat zoals de leiding
Nouja het blijft natuurlijk zo dat dat bedrijf machtsmisbruik door medewerkers loopt de faciliteren. Als goed presterende medewerkers eruit worden gegooid op basis van willekeur van iemand die niet normaal kan doen, is dat onrecht.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 19:10 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Als zij de ENIGE andere in het bedrijf is is dat niet relevant. Als het nu een bedrijf was met een aannamebeleid gebaseerd op religieuze overtuiging (of ras, geaardheid etc) had je een stok. Maar dat is niet zo zeg je.
Ofwel: we hebben hier een keurig bedrijf dat ruim van tevoren aangeeft dat een tijdelijk contract waarschijnlijk niet verlengd gaat worden en daar nog eerlijk bij vertelt waarom ook. Allemaal dingen die ze niet hadden hoeven te doen. Dan hun redenen stom zijn is wederom niet relevant.
Niemand word eruit gegooid, een contract wordt niet verlengd, dat is echt wat anders. Net zo vervelend, maar helaas het gebeurt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nouja het blijft natuurlijk zo dat dat bedrijf machtsmisbruik door medewerkers loopt de faciliteren. Als goed presterende medewerkers eruit worden gegooid op basis van willekeur van iemand die niet normaal kan doen, is dat onrecht.
IK vind het terecht om ze dan eens flink terug te naaien.
Even goed onrechtquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:34 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Niemand word eruit gegooid, een contract wordt niet verlengd, dat is echt wat anders. Net zo vervelend, maar helaas het gebeurt.
Dat ze er niet zomaar mee wegkomenquote:Zinloze praat over "flink terug te naaien" lijkt me dan ook niet nodig, wat bereik je er mee?
Welk onrecht precies? Een contract wordt niet verlengd, het bedrijf geeft dit ruim van tevoren aan, dus ik zie het onrecht niet helemaal.quote:
Waar precies mee wegkomen?quote:Dat ze er niet zomaar mee wegkomen
Ja ze volgen de regeltjes. Maar de reden is onrecht. Ze slachtofferen haar vanwege machtsmisbruik van een medewerker.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:41 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Welk onrecht precies? Een contract wordt niet verlengd, het bedrijf geeft dit ruim van tevoren aan, dus ik zie het onrecht niet helemaal.
Met het onrecht aandoen van iemandquote:Waar precies mee wegkomen?
lol, iemand kan niet met een collega omgaan en we horen het verhaal niet eens van die onobjectieve bron, maar van haar vriend.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 21:35 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Uit het verhaal kunnen we degelijk opmaken dat het om vriendjespolitiek gaat. Voor jou is natuurlijk alles simpel als je zelf ook in zo n gekke vriendenkringetje zit. Lekker met andermans brood spelen...
Het heeft wel degelijk met discriminatie te maken gezien er onderscheid wordt gemaakt tussen twee mensen die hetzelfde werk uitvoeren. Beide hebben op dat gebied gelijke rechten maar volgens het vriendinnetje dat in leidinggevende hok zit kan de ene bevoorrecht worden bovenop de andere. Ja, op basis van? Van wat? Leg dat mij eens uit..
Of de ene wel of niet langer werkt is absoluut geen geldig reden.
Er word niemand onrecht aangedaan, al zal dat best zo voelen. Alle regels worden keurig gevolgd dus helaas valt er weinig tegen te doen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:49 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja ze volgen de regeltjes. Maar de reden is onrecht. Ze slachtofferen haar vanwege machtsmisbruik van een medewerker.
[..]
Met het onrecht aandoen van iemand
Dat zal vast maar het is een keuze. Het bedrijf had die 19 jarige ook kunnen zeggen om zich normaal en professioneel te gedragen. Maar nee de nieuwe wordt geslachtofferd. Dat is gewoon onrecht te noemen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:56 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Er word niemand onrecht aangedaan, al zal dat best zo voelen. Alle regels worden keurig gevolgd dus helaas valt er weinig tegen te doen.
Klopt. Als. En dan schakelt de werkgever de arbo-arts in, wordt ze opgeroepen en valt ze door de mand. Uit niets van TS blijkt namelijk dat hier sprake van is...quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 10:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zal vast maar het is een keuze. Het bedrijf had die 19 jarige ook kunnen zeggen om zich normaal en professioneel te gedragen. Maar nee de nieuwe wordt geslachtofferd. Dat is gewoon onrecht te noemen.
Dus ja als ze daar tussentijds door psychisch leed van heeft en zich moet ziek melden is dat keurig volgens de regeltjes.
Jij werkt ook bij dat bedrijf begrijp ik? Anders zijn dat wat stevige conclusies op basis van een verhaaltje uit een onobjectieve derde hand.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 10:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zal vast maar het is een keuze. Het bedrijf had die 19 jarige ook kunnen zeggen om zich normaal en professioneel te gedragen. Maar nee de nieuwe wordt geslachtofferd. Dat is gewoon onrecht te noemen.
Dus ja als ze daar tussentijds door psychisch leed van heeft en zich moet ziek melden is dat keurig volgens de regeltjes.
Tja we moeten het doen met wat daar geschreven staat. Er dingen bij gaan verzinnen heeft niet zoveel zin.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 10:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij werkt ook bij dat bedrijf begrijp ik? Anders zijn dat wat stevige conclusies op basis van een verhaaltje uit een onobjectieve derde hand.
Had meer van jouverwacht
Een overduidelijk gekleurd verhaal voor de Waarheid aannemen nog minder.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja we moeten het doen met wat daar geschreven staat. Er dingen bij gaan verzinnen heeft niet zoveel zin.
Fraudequote:Op donderdag 15 augustus 2019 20:37 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Dat dus. Ik lees wel vaker het advies "dan ga je toch lekker de ziektewet in" alsof dat de magische oplossing voor alles is. Men vergeet alleen dat je dan gewoon keiharde fraude pleegt met alle gevolgen van dien als het ontdekt word
Tja, we kennen de echte situatie inderdaad niet. Maar meer dan dit is er niets dus speculeren is totaal nergens goed voor. Ik ga dus uit van de informatie die ik wel heb.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:38 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Een overduidelijk gekleurd verhaal voor de Waarheid aannemen nog minder.
Zucht. Waarom geven mensen hier dan meningen en adviezen over een ''onobjectieve'' bron met een halve verhaal? Waarom reageer jij eigenlijk?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 09:55 schreef timmmmm het volgende:
[..]
lol, iemand kan niet met een collega omgaan en we horen het verhaal niet eens van die onobjectieve bron, maar van haar vriend.
Dan kunnen we inderdaad precies opmaken hoe de daadwerkelijke situatie is._!
De vraag in de OP is ook zonder de schuldvraag makkelijk te beantwoorden dus het is niet zo gek dat men die vraag dan ook beantwoord.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 14:05 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Zucht. Waarom geven mensen hier dan meningen en adviezen over een ''onobjectieve'' bron met een halve verhaal? Waarom reageer jij eigenlijk?
Rare redenering hoor van je.
Tja dan zouden de meeste topics hier leeg blijven. Omdat we hier inderdaad maar een kant van het verhaal horen en die ander hier niet komt posten.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 14:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De vraag in de OP is ook zonder de schuldvraag makkelijk te beantwoorden dus het is niet zo gek dat men die vraag dan ook beantwoord.
Ik vraag me inderdaad ook af waarom men dan hier hun mening over de situatie geeft als ze totaal geen kijk op de situatie hebben. Mijn reacties zijn dan ook daarop gericht. Maar het is goed dat je verduidelijking vraagt als de redeneringen je boven de pet gaan, dus ga zo door
Okquote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:17 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja dan zouden de meeste topics hier leeg blijven. Omdat we hier inderdaad maar een kant van het verhaal horen en die ander hier niet komt posten.
Maar het is aan de TS de juiste situatie te schetsen wanneer deze het juiste advies wil. Dus we kunnen niet anders dan er vanuit gaan dat wat TS schrijft klopt.
Wat is dan nog het nut van een forum? Dus volgens jou moet ook de tegenpartij hier registreren en zijn verhaal schrijven alvorens we hier op in kunnen gaan?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 14:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De vraag in de OP is ook zonder de schuldvraag makkelijk te beantwoorden dus het is niet zo gek dat men die vraag dan ook beantwoord.
Ik vraag me inderdaad ook af waarom men dan hier hun mening over de situatie geeft als ze totaal geen kijk op de situatie hebben. Mijn reacties zijn dan ook daarop gericht. Maar het is goed dat je verduidelijking vraagt als de redeneringen je boven de pet gaan, dus ga zo door
haha.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 18:43 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Wat is dan nog het nut van een forum? Dus volgens jou moet ook de tegenpartij hier registreren en zijn verhaal schrijven alvorens we hier op in kunnen gaan?
Bizarre logica heb je haha.
Joh doe wat je wilt het zal mij een zorg zijn. Ik hoef geen verstand te hebben van arbeidsrecht (knap dat je weet dat ik daar geen verstand van heb trouwens, ik ken je niet eens) om te weten dat onterecht de ziektewet in gaan niet het allerbeste advies is. Dat het vaak gebeurt is wat anders, daar heb ik het ook niet over.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 11:44 schreef Dokkertje het volgende:
[..]
Fraude![]()
Joh, die meid zal vast niet lekker in dr vel zitten. Als ze thuisblijft vanwege 'depressieve klachten' gelooft ze het zelf ook nog. Hoe wil men waar achter komen en al zou ze zichzelf verraden of zo wat zijn dan de gevolgen van dien volgens jou?
Je kletst maar wat uit je nek, want van arbeidsrecht heb jij heel weinig kaas gegeten.
In België zou er heel misschien enig risicootje in zitten als je bij wijze van feestend en lallend op tv of krant komt, maar in NL heb je niet +1 van de bank maar +5 en moet je als werkgever wel optimaal gedocumenteerd zijn en dan nog zal de rechter in 9 van de 10 gevallen in het voordeel van de werknemer oordelen, gezien 'persoonlijke omstandigheden' en dat ze onevenredig hard getroffen wordt blabla.
Dat risico van jou bestaat in jouw hoofd, maar heeft niks met de realiteit te maken. Geeft niet, maar als je zo weinig verstand van zaken hebt dan zou ik een toontje lager zingen.
Precies dit. Het maakt het natuurlijk niet minder kinderachtig.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 18:22 schreef timmmmm het volgende:
Dat kan zomaar omdat een werkgever geen enkele verplichting heeft om een contract te verlengen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |