Het zou kunnen hoor. En wat mij betreft helemaal prima. Ik vind het een goede rechtsback. Verdedigend in ieder geval (veel) sterker dan St Juste.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Vind ik niet. Blijkbaar was Lyon de enige club die hij op dit moment volgt. Ook dat ie Feyenoord eerst wel volgt en dan weer ontvolgt, en het feit dat ie ineens enkele Feyenoord-spelers volgt (zoals Narsingh en, ironisch genoeg, stJuste), lijkt mij te betekenen dat er wel iets speelt.
Heel slim inderdaad. Een verdediger weg doen en er niks voor terug halen. Onze verdediging is tenslotte al zo sterk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:44 schreef Idisrom het volgende:
Ik zou de miljoenen van St Juste gebruiken om de Vrienden van Feyenoord verder uit te kopen.
Voor 8 miljoen euro kun je hun belang in Feyenoord onder een derde deel krijgen. Daarmee heeft de VvF in de toekomst ook geen blokkerende stem meer.
Na Haps de enige degelijke optie achterin.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:49 schreef Pleun2011 het volgende:
Benieuwd wat we er voor gaan krijgen.. Mainz is nou niet echt de rijkste club die ik kan bedenken. St. Juste vind ik geen geweldenaar dus toedeledokie en tot ziens zullen we maar zeggen.
Dan zou ik hem echt lekker houden.quote:
Dan kan je nog beter op Facebook kijken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:57 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Zit ook maar op FR12 te kijken allen.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:57 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Zit ook maar op FR12 te kijken allen.
Facebook, trage kut websites.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dan kan je nog beter op Facebook kijken.
aardige bronquote:tommentor 13:54 schijnt om 74 miljoen te gaan
Dat is zijn marktwaarde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:07 schreef satecl het volgende:
https://www.fussballeck.c(...)sel-zu-bundesligist/
7,5 miljoen.
Wilde 'm al plaatsen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:07 schreef satecl het volgende:
https://www.fussballeck.c(...)sel-zu-bundesligist/
7,5 miljoen.
Lijkt mij ook, ja. Tijd voor de koopjes mag weleens voorbij zijn. 22 jaar, 2-jarig contract, prima RB. Mag je wel minstens 10 voor vragen.quote:
Ja..maar ik ga er vanuit dat er een degelijke vervanger komt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:51 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Na Haps de enige degelijke optie achterin.
Inderdaad, lees het nu ook. Niet z'n transfersom (als het überhaupt rond komt natuurlijk).quote:
Op basis van het jarenlange trackrecord van goede (vervangende) transfers?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:11 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja..maar ik ga er vanuit dat er een degelijke vervanger komt.
Op zich zijn Haps en St Juste wel kwalitatief (w)aardige vervangers voor Karsdorp en Kongolo.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:20 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Op basis van het jarenlange trackrecord van goede (vervangende) transfers?
Haps ligt in elk geval wel net zo vaak in de lappenmand als die laatste 2.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Op zich zijn Haps en St Juste wel kwalitatief (w)aardige vervangers voor Karsdorp en Kongolo.
quote:Dinsdagmiddag maakte Voetbal International bekend dat Jeremiah St. Juste in de belangstelling staat van FSV Mainz 05. De Duitse club zou de verdediger graag willen overnemen van Feyenoord.
Het management van St. Juste heeft tegenover het Algemeen Dagblad gereageerd op de geruchten. ,,Er is verregaande interesse van die club, ja”, aldus het management tegen het Algemeen Dagblad. De Duitse club is niet de enige club die interesse heeft. Ook andere clubs in de Bundesliga en uit de Franse competitie hebben interesse in de verdediger van Feyenoord.
Klopt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:27 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Haps ligt in elk geval wel net zo vaak in de lappenmand als die laatste 2.
Hmmm. True, behalve dat St Juste geen vervanger voor Karsdorp was maar een centrale verdediger.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Op zich zijn Haps en St Juste wel kwalitatief (w)aardige vervangers voor Karsdorp en Kongolo.
Nee hoor, deed het zeker niet slecht. Maar Bosz gaf op een gegeven moment de voorkeur aan Veltman.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 13:42 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik heb even gemist hoe dat is gegaan dan hoor, maar was Tete daadwerkelijk een mislukking bij Ajax? Ik vond dat altijd een hele goede rechtsback eigenlijk.
Ik denk dat Dirk het serieus zou doen als je hem vraagt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:47 schreef satecl het volgende:
Kunnen we van Persie niet even bellen om te vragen of hij nog een wedstrijdje mee wilt doen?
Ah, dank.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nee hoor, deed het zeker niet slecht. Maar Bosz gaf op een gegeven moment de voorkeur aan Veltman.Daar was ik toen woedend over.Niet voor niks dat Lyon hem kocht natuurlijk, en ook nog een redelijk bedrag betaalde voor een bankzitter van Ajax. (rond de 5 miljoen dacht ik) Bij Lyon ook nog wel redelijke wedstrijden gespeeld, zou zeker een goede versterking zijn in mijn ogen.
Pagina niet gevonden genotquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:50 schreef jorienvdherik het volgende:
Tete welcome
https://www.feyenoord.nl/teams/feyenoord-1/selectie/kenny-tete
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:50 schreef jorienvdherik het volgende:
Tete welcome
https://www.feyenoord.nl/teams/feyenoord-1/selectie/kenny-tete
Speelt meer niet dan wel daar hoor.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nee hoor, deed het zeker niet slecht. Maar Bosz gaf op een gegeven moment de voorkeur aan Veltman.Daar was ik toen woedend over.Niet voor niks dat Lyon hem kocht natuurlijk, en ook nog een redelijk bedrag betaalde voor een bankzitter van Ajax. (rond de 5 miljoen dacht ik) Bij Lyon ook nog wel redelijke wedstrijden gespeeld, zou zeker een goede versterking zijn in mijn ogen.
Ik snap niet helemaal hoe dit op mijn post ingaat maar je hebt wel gelijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Speelt meer niet dan wel daar hoor.
Anders kom je toch ook niet met hangende pootjes terug om voor Feyenoord van alle clubs te spelen op je 24e? Is zowel sportief als financieel toch helemaal geen vooruitgang meer man.
Hij kwam vooral voetballend het één en ander tekort, maar heeft wel een goede tackle in huis ja.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nee hoor, deed het zeker niet slecht. Maar Bosz gaf op een gegeven moment de voorkeur aan Veltman.Daar was ik toen woedend over.Niet voor niks dat Lyon hem kocht natuurlijk, en ook nog een redelijk bedrag betaalde voor een bankzitter van Ajax. (rond de 5 miljoen dacht ik) Bij Lyon ook nog wel redelijke wedstrijden gespeeld, zou zeker een goede versterking zijn in mijn ogen.
Ja klopt maar dat vond/vind ik van Veltman ook. Ik vond/vind hem verdedigend beter.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij kwam vooral voetballend het één en ander tekort, maar heeft wel een goede tackle in huis ja.
Dat mag ik wel hopen. Ik vind Veltman niet zoveel.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:55 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja klopt maar dat vond/vind ik van Veltman ook. Ik vond/vind hem verdedigend beter.
Eens.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat mag ik wel hopen. Ik vind Veltman niet zoveel.
Volgens mij, maar jij weet dit ongetwijfeld beter gold hij op een gegeven moment als een heel groot talent bij Ajax. Samen met nog 2 jongens (Bazoer en Riedewald?) Haalde het NL elftal ook, maar bij Ajax kreeg hij inderdaad niet de voorkeur. Dat kan gebeuren, toen is hij op stel en sprong weggegaan en bij OL terecht gekomen, zit daar vervolgens ook veel op de bank (de nummer 5 van Frankrijk) en uit beeld bij Oranje. Dan ben je toch eigenlijk gewoon mislukt als je kijkt naar wat voor potentieel hem toedichte?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:53 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal hoe dit op mijn post ingaat maar je hebt wel gelijk.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:02 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Maar god, waar hebben we het over. Werkelijk het enige wat Tete aan Feyenoord linkt is dat volgen van Feyenoord op fucking Instagram.
90+5 #neverforgetquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 14:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat mag ik wel hopen. Ik vind Veltman niet zoveel.
Wel een talent ja, hoewel ik daar altijd wat voorzichtiger mee ben dan de meeste Ajacieden. Riedewald zag ik het meer in zitten, dat is er ook niet helemaal uitgekomen. Maar Fetx vroeg of hij mislukt was bij Ajax, dat vind ik niet. Hij heeft behoorlijk wat gespeeld, het Nederlands Elftal gehaald (12 interlands) en een transfer naar Lyon afgedwongen ondanks dat de trainer het niet in hem zag zitten. Een bondscoach (Blind?) bleef hem ook opstellen terwijl hij op de bank zat, dat zegt ook wel iets. (ook dat we weinig alternatieven hadden) Maar in de vijver van <10 miljoen is het gewoon lastig vissen, dan kom je of bij een talent uit die nog weinig heeft bewezen of bij een oudere speler die weer geen restwaarde heeft. Wat dat betreft zou ik het wel een logische keuze vinden, hoewel ik ook snap dat je liever een 'onbekende' speler hebt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens mij, maar jij weet dit ongetwijfeld beter gold hij op een gegeven moment als een heel groot talent bij Ajax. Samen met nog 2 jongens (Bazoer en Riedewald?) Haalde het NL elftal ook, maar bij Ajax kreeg hij inderdaad niet de voorkeur. Dat kan gebeuren, toen is hij op stel en sprong weggegaan en bij OL terecht gekomen, zit daar vervolgens ook veel op de bank (de nummer 5 van Frankrijk) en uit beeld bij Oranje. Dan ben je toch eigenlijk gewoon mislukt als je kijkt naar wat voor potentieel hem toedichte?
Dat gezegd hebbende wil ik daarmee absoluut niet hoog van de toren blazen door te roepen dat het geen versterking zou kunnen zijn voor dit Feyenoord verder. Maar het is imo wel een beetje een armoedige en voor de hand liggende keuze zeg maar.
Het gaat ook niet per se over het poppetje Tete maar ook over het te volgen beleid.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:02 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Maar god, waar hebben we het over. Werkelijk het enige wat Tete aan Feyenoord linkt is dat volgen van Feyenoord op fucking Instagram.
Jij en je gesprekspartner ja. Ik niet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:05 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Het gaat ook niet per se over het poppetje Tete maar ook over het te volgen beleid.
Oh zo, nee jij niet nee.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:06 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Jij en je gesprekspartner ja. Ik niet.
Precies dit ja.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:05 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Het gaat ook niet per se over het poppetje Tete maar ook over het te volgen beleid.
Ik heb niet per definitie zoveel problemen met een oude bekende die wat toevoegt, relatief jong is en ook nog restwaarde heeft.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies dit ja.
Zou zo fijn zijn als je zelf eens ergens mee komt als club in plaats van weer ergens een speler op te pikken die of een oude bekende is of ergens bij zijn buitenlandse werkgever niet meer aan spelen toekomt.
En het feit dat hij weg mag bij Lyon. Totaal geen speeltijd krijgt daar. Nederlands is. Weinig clubs zullen interesse in hem hebben.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:02 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Maar god, waar hebben we het over. Werkelijk het enige wat Tete aan Feyenoord linkt is dat volgen van Feyenoord op fucking Instagram.
Of Burgerquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:22 schreef aTypisch het volgende:
Ik zou Tete wel prima vinden hoor, liever een type Karsdorp/aanvallende back tho.. Maar met de huidige cv's is een derde ondersteunende niet heel erg. Kun je op rechts misschien weer makkelijker met een cm als Toornstra spelen die ook veel weg is.
Tete - Botteghod - Geertruida - Haps
met Fer en Toornstra ervoor
Kan ook. Ging mij er meer om dat in dit systeem zo'n Tete ook wel kan passen. Als Haps altijd weg is kun je met Tete wat meer zekerheid (quote:
Dat plafond is denk ik tegelijk met Van Geel verdwenen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:32 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens Voetbal International is het salaris van Berghuis verhoogd naar 2 miljoen euro.
Ik dacht dat wij een salarisplafond hadden
Zo snap ik wel dat er verder geen salarisbudget meer is ja.
Over 6 jaar dus al kampioenquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:46 schreef satecl het volgende:
Het gaat helemaal mis met dit Feyenoord. We zijn weer terug bij af. Hallo 2010/2011.
Waar is de 40 miljoen negatief eigen vermogen en de begroting van 39 miljoen?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:46 schreef satecl het volgende:
Het gaat helemaal mis met dit Feyenoord. We zijn weer terug bij af. Hallo 2010/2011.
Zou een wereldprestatie zijn! Zal dan ook weer alles meezittenquote:
Stel je niet zo aan man. Sommige mensen overdrijven zo ontzettend (in het negatieve) als het over Feyenoord gaat.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:46 schreef satecl het volgende:
Het gaat helemaal mis met dit Feyenoord. We zijn weer terug bij af. Hallo 2010/2011.
Dit elftal is minstens zo slecht.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan man. Sommige mensen overdrijven zo ontzettend (in het negatieve) als het over Feyenoord gaat.
Voor de duidelijkheid, dit was 2/3 jaar daarvoor.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:03 schreef De_Kraam het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was ook een genotsverdediging, boh.
lekker manquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:03 schreef De_Kraam het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was ook een genotsverdediging, boh.
Zo snap ik het ook wel ja. Dat is in principe 3 vrij goed betaalde spelers.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 15:32 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens Voetbal International is het salaris van Berghuis verhoogd naar 2 miljoen euro.
Ik dacht dat wij een salarisplafond hadden
Zo snap ik wel dat er verder geen salarisbudget meer is ja.
Volgens het gros van de users hier worden we eenvoudig derde (lol)quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:03 schreef satecl het volgende:
Tjah er wordt hier al een paar weken lacherig gedaan over de kritische blik van Elan en mijn persoontje. Maar al met al begint het steeds meer uit te komen. Dit elftal is niet beter dan de subtop. En onze bank is al helemaal om te janken. In 2010 hadden we een goede jeugdopleiding. Maar dat is allang al niet meer zo. Wouter Burger? Lachwekkend. We zijn al blij als hij een bal goed aanneemt.
Jongens als Achahbar, Vilhena en Rekik werden door heel Europa gevolgd. Deze huidige talenten niet hoor. Wees daar maar niet bang voor. Enige lichtpuntje in Kokcu. Ik ben bang dat de druk voor hem te groot wordt en het Wijnaldum scenario gaat gebeuren.
Aankomende donderdag in de Kuip zie ik Feyenoord nog wel winnen. Maar daarna Heerenveen uit, Utrecht en AZ en vervolgens Willem II uit. Ik spreek jullie dan weer!
Dat was toen een van de grootste talenten. Samen met Ebecillio, Rekik en Ake. Achahbar besloot toen niet naar Chelsea te gaan. Na het gewonnen EK o17.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:12 schreef Tomatenboer het volgende:
Over de geweldige jeugdopleiding beginnen en dan met Achahbar komen
Hoe smaakt die azijn?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:16 schreef satecl het volgende:
[..]
Dat was toen een van de grootste talenten. Samen met Ebecillio, Rekik en Ake. Achahbar besloot toen niet naar Chelsea te gaan. Na het gewonnen EK o17.
Dat elftal toen bestond uit 9 Feyenoorders. Uit het huidige Oranje o17 stond er 1 in volgens mij.
Maar nogmaals: Blijf lekker denken dat het allemaal wel meevalt. Dit Feyenoord is gewoon godsgruwelijk slecht. De jeugd is in de voorbereiding te licht bevonden en wat er nu staat kan er geen kut meer van. Behalve Berghuis, die zit lekker zakken te vullen. En verder? Het geld is op. We praten over Lars Veldwijk en kunnen niet eens winnen van Sparta in eigen Kuip![]()
Ach hou toch op, je kan ook overdrijven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:16 schreef satecl het volgende:
[..]
Dat was toen een van de grootste talenten. Samen met Ebecillio, Rekik en Ake. Achahbar besloot toen niet naar Chelsea te gaan. Na het gewonnen EK o17.
Dat elftal toen bestond uit 8 Feyenoorders(de Jong, Rekik, Kongolo, Ebecillio, Ake, Boetius, Vilhena en Achahbar). Uit het huidige Oranje o17 stond er 1 in volgens mij.
Maar nogmaals: Blijf lekker denken dat het allemaal wel meevalt. Dit Feyenoord is gewoon godsgruwelijk slecht. De jeugd is in de voorbereiding te licht bevonden en wat er nu staat kan er geen kut meer van. Behalve Berghuis, die zit lekker zakken te vullen. En verder? Het geld is op. We praten over Lars Veldwijk en kunnen niet eens winnen van Sparta in eigen Kuip![]()
Prima transferprijs.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Elan het volgende:
Vinden jullie 2 miljoen voor Berghuis marktconform of teveel? Dat zal de weinig meer onder doen voor de grootverdieners bij Ajax?
Kokcu heb ik opgenoemd. Dat is de enige uitzondering.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ach hou toch op, je kan ook overdrijven.
We hebben ook nog Kokcu, die vergeet je voor het gemak even.
Verder is onze selectie echt niet slechter dan die van AZ, FC Utrecht of Vitesse. Misschien dat we met een hoop pech inderdaad 6e eindigen ja, maar zo slecht als in 2010 / 2011 is het echt niet.
Bovendien denk / hoopik dat er nog wel spelers bij komen, zeker als St Juste vertrekt.
Ik dacht dat alle toppers bij Ajax inmiddels rond de 3 of 4 miljoen zaten. Meen zoiets gelezen te hebben na de verlenging van Ziyech en de aankopen van Blind en Tadic.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Elan het volgende:
Vinden jullie 2 miljoen voor Berghuis marktconform of teveel? Dat zal de weinig meer onder doen voor de grootverdieners bij Ajax?
Wat loopt er nou bij de subtop als substantiele versterking voor ons? Boadu (omdat Jorgensen geblesseerd is), Stengs? En verder? Een Koopmeiners is leuk voor een AZ, maar gaat waarschijnlijk net als al die andere subtoppers de stap naar Feyenoord niet kunnen maken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:21 schreef satecl het volgende:
[..]
Kokcu heb ik opgenoemd. Dat is de enige uitzondering.
Mocht Feyenoord nog echt 3 versterkingen halen, zal het iets anders zijn. Ben ik het mee eens. Maar dat zie ik gewoon niet gebeuren. Een nieuwe RB, ja. En dan misschien nog wel een centrale verdediger. Maar Feyenoord kennende zal dat wel weer een miskoop zijn. Zie nu weer met die Kelly. Lachwekkend gewoon, zo'n dwerg in het veld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ach hou toch op, je kan ook overdrijven.
We hebben ook nog Kokcu, die vergeet je voor het gemak even.
Verder is onze selectie echt niet slechter dan die van AZ, FC Utrecht of Vitesse. Misschien dat we met een hoop pech inderdaad 6e eindigen ja, maar zo slecht als in 2010 / 2011 is het echt niet.
Bovendien denk / hoopik dat er nog wel spelers bij komen, zeker als St Juste vertrekt.
Bizot, Koopmeijners, Svennson, Wijndal, Stengs, Boadu, Idrissi vind ik allemaal spelers die beter zijn dan wat bij ons loopt. Daar komt bij dat AZ in de piramide zit en een goede jeugdopleiding heeft. Daar komt nog wel wat aan. Zoals Kenzo Goudmijn. Plus dat ze een aankoop hebben gedaan(die Chinees) die het meteen laat zien(afwachten nog). Ohja, en ze hebben nog 40 miljoen op de bank staan om eventueel wat op te vangen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Wat loopt er nou bij de subtop als substantiele versterking voor ons? Boadu (omdat Jorgensen geblesseerd is), Stengs? En verder? Een Koopmeiners is leuk voor een AZ, maar gaat waarschijnlijk net als al die andere subtoppers de stap naar Feyenoord niet kunnen maken.
Maherquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Wat loopt er nou bij de subtop als substantiele versterking voor ons? Boadu (omdat Jorgensen geblesseerd is), Stengs? En verder? Een Koopmeiners is leuk voor een AZ, maar gaat waarschijnlijk net als al die andere subtoppers de stap naar Feyenoord niet kunnen maken.
Waarom worden ze elk jaar overschat? De afgelopen 5 jaar zijn 4 keer kampioen van de subtop geweest. En zelfs nog een seizoen boven Feyenoord geëindigd. Daarbij 2 keer finale KNVB beker en net meer Europese wedstrijden gewonnen dan Feyenoord. En zelfs nog een keer boven Feyenoord geëindigd. En aangezien dit Feyenoord echt zo slecht is, gaat dat dit seizoen weer gebeuren.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:28 schreef fetX het volgende:
Ga toch weg. Wijndal? Wat heeft die laten zien dan? Svensson, Koopmeiners, Bizot, Idrissi zijn absoluut geen spelers die ons substantieel beter maken. AZ wordt, zoals elk jaar, weer enorm overschat.
Allemaal subtop in de categorie Larsson/Bilal die ons niet beter gaan maken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:31 schreef Elan het volgende:
[..]
MaherZo'n Dalmau of Svensson zouden we op zich ook best kunnen gebruiken. Het gezeik met die verdediging en een spits duurt nu gewoon veel te lang.
Die spelers van AZ zijn niet te halen voor Feyenoord. Zij verkopen de laatste jaren spelers voor bedragen die Feyenoord sinds Kuyt niet meer gevangen heeft.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Wat loopt er nou bij de subtop als substantiele versterking voor ons? Boadu (omdat Jorgensen geblesseerd is), Stengs? En verder? Een Koopmeiners is leuk voor een AZ, maar gaat waarschijnlijk net als al die andere subtoppers de stap naar Feyenoord niet kunnen maken.
Allebei? Wil je Tete dan centraal?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:23 schreef Tomatenboer het volgende:
De eerste betrouwbare (?) bron, RTV Rijnmond, meldt dat Feyenoord interesse heeft in Janmaat en / of Tete. Karsdorp zou zeker geen optie zijn volgens Rijnmond.
Als ze allebei komen zou ik het prima vinden. 1 van die 2 is te weinig.
Boven Feyenoord, omdat we dankzij Gio zwaar onderpresteerde en AZ een geweldig seizoen draaide. In de afgelopen jaren zag je in de onderlinge duels duidelijk het verschil tussen AZ en Feyenoord.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:32 schreef satecl het volgende:
[..]
Waarom worden ze elk jaar overschat? De afgelopen 5 jaar zijn 4 keer kampioen van de subtop geweest. En zelfs nog een seizoen boven Feyenoord geëindigd. Daarbij 2 keer finale KNVB beker en net meer Europese wedstrijden gewonnen dan Feyenoord. En zelfs nog een keer boven Feyenoord geëindigd. En aangezien dit Feyenoord echt zo slecht is, gaat dat dit seizoen weer gebeuren.
Het is vooral Feyenoord wat nu overschat wordt.
Dat zeker. Maar die moeten we ook niet willen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:32 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Die spelers van AZ zijn niet te halen voor Feyenoord. Zij verkopen de laatste jaren spelers voor bedragen die Feyenoord sinds Kuyt niet meer gevangen heeft.
Dankzij Gioquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:34 schreef fetX het volgende:
[..]
Boven Feyenoord, omdat we dankzij Gio zwaar onderpresteerde en AZ een geweldig seizoen draaide. In de afgelopen jaren zag je in de onderlinge duels duidelijk het verschil tussen AZ en Feyenoord.
Subtop is nog altijd aanzienlijk beter wat wij op die posities hebben rondlopen. Zo'n Vente zou bij elke club in het linkerrijtje allang op de bank zitten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Allemaal subtop in de categorie Larsson/Bilal die ons niet beter gaan maken.
Behalve Maher.
Ik denk echt dat je je mening over Gio bij moet stellen. Er is geen coach die het op nationaal niveau beter heeft gedaan dan hij.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:34 schreef fetX het volgende:
[..]
Boven Feyenoord, omdat we dankzij Gio zwaar onderpresteerde en AZ een geweldig seizoen draaide. In de afgelopen jaren zag je in de onderlinge duels duidelijk het verschil tussen AZ en Feyenoord.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:34 schreef satecl het volgende:
[..]
Dankzij GioNee aan de spelers lag het niet. Zet Ten Hag daar neer en we hadden CL finale gestaan met Scharie en Botje!
Klopt, maar Vente is niet onze eerste spits. Dat is Jorgensen en een back up spits moeten we nog halen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Subtop is nog altijd aanzienlijk beter wat wij op die posities hebben rondlopen. Zo'n Vente zou bij elke club in het linkerrijtje allang op de bank zitten.
Was ook sarcastisch. Dat mensen maar blijven afgeven op Gio. ongekend.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik zeg inderdaad, Klaas.
Nu al een held! Welkom Kenny!quote:KENNY TETE NIET ONDER DE INDRUK VAN AJAX-AANHANG: "DEZE MANNEN SPELEN HOOLIGAN, MAAR IN HET STADION HOOR JE ZE NIET"
Ik zie Fer eerder wat scheuren zodat hij weer 20 wedstrijden op de tribune zit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:39 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Fer houdt keurig 90 minuten vol en gaat alleen maar beter voetballen de aankomende tijd, dus dat wordt echt een steunpilaar op het middenveld. Toornstra is straks weer terug en komt op de plek van Burger. Met zijn diepgang en scorend vermogen heb je een extra wapen. Waarbij Kokcu aanvallend voor creativiteit gaat zorgen. Dan heb je gewoon een sterk middenveld dat creativiteit, loopvermogen en en power heeft.
Als je dan met een aanval Larsson - Berghuis - Narsingh speelt, tot Jorgensen weer fit is, dan heb je ook daar voetballend vermogen en eindelijk weer eens diepgang.
Als je dan achterin Tete - Botteghin (eventueel Geertruida) - (een snelle linker centrale verdediger) - Haps hebt, met daarachter Vermeer of Bijlow, dan heb je gewoon een heel lekker elftal.
Zorg er vervolgens voor dat spelers als Geertruida, Malacia, Burger, Sinisterra en Azarkan ook veel minuten kunnen maken, creëer je daarmee ook waarde op het veld.
Misschien moeten we eens stoppen met arrogant zijn en de realiteit onder ogen zien dat AZ betere spelers voortbrengt. Weet nog dat ik hard werd uitgelachen toen ik Weghorst opperde als backup voor Jorgensen, die heeft er inmiddels 17 in liggen in de Bundesliga. Net zoveel als een Werner, Jovic of Reus en wij spelen met fucking Vente in de spits..quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:34 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat zeker. Maar die moeten we ook niet willen.
Ja zoiets.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:33 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Allebei? Wil je Tete dan centraal?
Ja, ik hoop wel dat ze twee versterkingen op de korrel hebben die op zijn hoogst evenveel kosten als St. Juste. Anders heeft het weinig nut om hem van de hand te doen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:40 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja zoiets.
In ieder geval hoop ik dat ze bij een vertrek van St Juste een RB kopen én een centrale verdediger.
Mag ook iemand anders zijn van mij hoor.
Je werd uitgelachen omdat een belachelijk voorstel was. Waarom dacht je dat ie betaalbaar was én bij ons op de bank zou willen zitten?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien moeten we eens stoppen met arrogant zijn en de realiteit onder ogen zien dat AZ betere spelers voortbrengt. Weet nog dat ik hard werd uitgelachen toen ik Weghorst opperde als backup voor Jorgensen, die heeft er inmiddels 17 in liggen in de Bundesliga. Net zoveel als een Werner, Jovic of Reus en wij spelen met fucking Vente in de spits..
Precies, en ik hoop eigenlijk ook nog op een nieuwe spits.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:42 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ja, ik hoop wel dat ze twee versterkingen op de korrel hebben die op zijn hoogst evenveel kosten als St. Juste. Anders heeft het weinig nut om hem van de hand te doen.
Bovendien ligt het niet aan AZ dat Weghorst iedereen loopt te verbazen, maar meer aan Weghorst zelf.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je werd uitgelachen omdat een belachelijk voorstel was. Waarom dacht je dat ie betaalbaar was én bij ons op de bank zou willen zitten?
Naast Tete (óf Janmaat, zeker niet allebei) zou ik het liefst Van Drongelen halen. Als je die niet allebei kan kopen, dan proberen Tete te huren en Van Drongelen te kopen. Ben benieuwd hoeveel HSV kan vragen maar ze zitten niet in een luxepositie in de 2. Bundesliga.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:40 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja zoiets.
In ieder geval hoop ik dat ze bij een vertrek van St Juste een RB kopen én een centrale verdediger.
Mag ook iemand anders zijn van mij hoor.
Ik riep dat al ruim voor dat Duitse miljoenenaanbod.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je werd uitgelachen omdat een belachelijk voorstel was. Waarom dacht je dat ie betaalbaar was én bij ons op de bank zou willen zitten?
Waarom doe je zo positief?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:39 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Fer houdt keurig 90 minuten vol en gaat alleen maar beter voetballen de aankomende tijd, dus dat wordt echt een steunpilaar op het middenveld. Toornstra is straks weer terug en komt op de plek van Burger. Met zijn diepgang en scorend vermogen heb je een extra wapen. Waarbij Kokcu aanvallend voor creativiteit gaat zorgen. Dan heb je gewoon een sterk middenveld dat creativiteit, loopvermogen en en power heeft.
Als je dan met een aanval Larsson - Berghuis - Narsingh speelt, tot Jorgensen weer fit is, dan heb je ook daar voetballend vermogen en eindelijk weer eens diepgang.
Als je dan achterin Tete - Botteghin (eventueel Geertruida) - (een snelle linker centrale verdediger) - Haps hebt, met daarachter Vermeer of Bijlow, dan heb je gewoon een heel lekker elftal.
Zorg er vervolgens voor dat spelers als Geertruida, Malacia, Burger, Sinisterra en Azarkan ook veel minuten kunnen maken, creëer je daarmee ook waarde op het veld.
Punt is ook dat de betere spelers van AZ je de hoofdprijs kost. überhaupt, met of zonder interesse van andere clubs.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik riep dat al ruim voor dat Duitse miljoenenaanbod.
Maakt verder ook niet uit, maar het is natuurlijk gelul dat de topspelers van AZ of Utrecht een Feyenoord niet beter kunnen maken.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom doe je zo positief?
Beter trek je eens de vergelijking met Willem II, om te realiseren dat zij ons op alle fronten voorbij zijn
Valt wel mee hoor, we hebben Haps daar tenslotte ook vandaan. 6 miljoen is wel een aardig bedrag maar nou ook weer niet direct de hoofdprijs of zoquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:47 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Punt is ook dat de betere spelers van AZ je de hoofdprijs kost. überhaupt, met of zonder interesse van andere clubs.
Bizot < Vermeerquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:26 schreef satecl het volgende:
[..]
Bizot, Koopmeijners, Svennson, Wijndal, Stengs, Boadu, Idrissi vind ik allemaal spelers die beter zijn dan wat bij ons loopt. Daar komt bij dat AZ in de piramide zit en een goede jeugdopleiding heeft. Daar komt nog wel wat aan. Zoals Kenzo Goudmijn. Plus dat ze een aankoop hebben gedaan(die Chinees) die het meteen laat zien(afwachten nog). Ohja, en ze hebben nog 40 miljoen op de bank staan om eventueel wat op te vangen.
AZ is Feyenoord voorbij. Op alle fronten.
Hmm, schijnt een opgewonden standje te zijn hoor.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Wat dachten jullie van Kutalia als reservespits?
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom doe je zo positief?
Beter trek je eens de vergelijking met Willem II, om te realiseren dat zij ons op alle fronten voorbij zijn
Oké. Oprecht, hoe is Willem II ons voorbij? Pavlidis is beter dan Vente, maar Vente is niet onze eerste spits. Pavlidis is niet beter dan Jorgensen.twitter:WillemII twitterde op vrijdag 02-08-2019 om 18:53:25💥 Goooodluck guys! https://t.co/hkDdGKlkIT reageer retweet
Kunnen we donderdag gaan aanschouwenquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:52 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Hmm, schijnt een opgewonden standje te zijn hoor.
Ja weet ik ook niet, maar dit zijn wel de dingen die je soms leest in dit topic.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:53 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]Oké. Oprecht, hoe is Willem II ons voorbij?twitter:WillemII twitterde op vrijdag 02-08-2019 om 18:53:25💥 Goooodluck guys! https://t.co/hkDdGKlkIT reageer retweet
Hopelijk wordt dat nieuwe stadion niet net zo’n walgelijk tochthol als in Alkmaar.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Er zijn er een aantal die nogal geobsedeerd zijn door het grote AZ.
Prima, volgens mij zitten ze bij Ajax op 3/4 miljoen. Perez zei gister bij 'voetbalpraat' dat Toornstra schrok van de aanbieding die hij kreeg en meteen tekende. Sjaak is dus niet zuinig met de salarissen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:20 schreef Elan het volgende:
Vinden jullie 2 miljoen voor Berghuis marktconform of teveel? Dat zal de weinig meer onder doen voor de grootverdieners bij Ajax?
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:53 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]Oké. Oprecht, hoe is Willem II ons voorbij? Pavlidis is beter dan Vente, maar Vente is niet onze eerste spits. Pavlidis is niet beter dan Jorgensen.twitter:WillemII twitterde op vrijdag 02-08-2019 om 18:53:25💥 Goooodluck guys! https://t.co/hkDdGKlkIT reageer retweet
Welke andere speler zou bij ons in de basis staan? En dan breek ik een lans voor Burger, want Feyenoord zet in de op de jeugd.
Peters en Holmen gaan het echt niet beter doen dan Botteghin en vd Heijden, niet met de manier waarop Stam wil voetballen.
Was hij daar bij aanwezig dan?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:04 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Prima, volgens mij zitten ze bij Ajax op 3/4 miljoen. Perez zei gister bij 'voetbalpraat' dat Toornstra schrok van de aanbieding die hij kreeg en meteen tekende. Sjaak is dus niet zuinig met de salarissen.
WILLEM II IS FEYENOORD VOORBIJquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom doe je zo positief?
Beter trek je eens de vergelijking met Willem II, om te realiseren dat zij ons op alle fronten voorbij zijn
Hij zal toch weleens wat opvangen zo nu en dan?quote:
twitter:Mkrabby twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 17:09:35Nieuwe spelers zullen snel komen, het lijkt een uitgemaakte zaak dat #Feyenoord Rick #Karsdorp zal gaan polsen voor een terugkeer. Net als vorig jaar 👇 https://t.co/Nh4oukdq44 reageer retweet
Die komt dus niet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:14 schreef Zipportal het volgende:
twitter:Mkrabby twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 17:09:35Nieuwe spelers zullen snel komen, het lijkt een uitgemaakte zaak dat #Feyenoord Rick #Karsdorp zal gaan polsen voor een terugkeer. Net als vorig jaar 👇 https://t.co/Nh4oukdq44 reageer retweet
Ernstig dat Sinclair nog slechter ingevoerd is dan Krabby.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:14 schreef Zipportal het volgende:
twitter:Mkrabby twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 17:09:35Nieuwe spelers zullen snel komen, het lijkt een uitgemaakte zaak dat #Feyenoord Rick #Karsdorp zal gaan polsen voor een terugkeer. Net als vorig jaar 👇 https://t.co/Nh4oukdq44 reageer retweet
Haha, lekker tegenstrijdig weer met Sinclair Bisschop van Rijnmond die zegt zeker te weten dat Karsdorp geen optie is voor Feyenoord.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:14 schreef Zipportal het volgende:
twitter:Mkrabby twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 17:09:35Nieuwe spelers zullen snel komen, het lijkt een uitgemaakte zaak dat #Feyenoord Rick #Karsdorp zal gaan polsen voor een terugkeer. Net als vorig jaar 👇 https://t.co/Nh4oukdq44 reageer retweet
Hopefully more sumbuddies!quote:
Benieuwd naar die Zuid-Amerikanen die Feyenoord gaat halen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:14 schreef Zipportal het volgende:
twitter:Mkrabby twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 17:09:35Nieuwe spelers zullen snel komen, het lijkt een uitgemaakte zaak dat #Feyenoord Rick #Karsdorp zal gaan polsen voor een terugkeer. Net als vorig jaar 👇 https://t.co/Nh4oukdq44 reageer retweet
Nee man, Rick Hoogendorp!quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:26 schreef M.Melandri het volgende:
Feyenoord had Benschop moeten kopen als stand-in van Jorgensen. Balvast en sterk.
Ik moet nog steeds grinniken bij de gedachte dat Cocu hem wel dacht te kunnen gebruiken bij Fenerbahcequote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:29 schreef De_Kraam het volgende:
Ik hoop dat een club per ongeluk Van Beek koopt terwijl ze eigenlijk Van de Beek willen hebben. Net als die Turken die de verkeerde Keniaan kochten.
Announce Desi Bouterse.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:29 schreef De_Kraam het volgende:
Ik hoop dat een club per ongeluk Van Beek koopt terwijl ze eigenlijk Van de Beek willen hebben. Net als die Turken die de verkeerde Keniaan kochten.
Gelachenquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:50 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Bizot < Vermeer
Koopmeijners< Fer
Svennson < St Juste
Wijndal< Haps
Stengs <> Kokcu
Boadu <> Jorgensen
Idrissi < Larsson(die al bankt bij ons)
Nu Jorgensen geblesseerd is zou Boadu spelen, voor Stengs zou een plekkie gemaakt worden, maar de rest zou gewoon op de bank zitten bij ons hoor
Er moet wel wat bij bij ons, maar het is zeker niet zo dramatisch als jij 't nu schetst
Ik ook, dat ie serieus op jouw domme gebrabbel in ging, das echt te stom voor woordenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste
Krabbendam houdt alle opties openquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:45 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens Krabbendam is niet alleen Karsdorp een serieuze optie maar ook het beruchte Argentijnse duo dat al vele malen in de transfergeruchten voorbij is gekomen.
Het zou dan gaan om een LCV en een spits uit Argentinië.
Waarom zijn er nog geen namen bekend van dat duo dan?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 17:45 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens Krabbendam is niet alleen Karsdorp een serieuze optie maar ook het beruchte Argentijnse duo dat al vele malen in de transfergeruchten voorbij is gekomen.
Het zou dan gaan om een LCV en een spits uit Argentinië.
Marcos Senesi, 22 jarige linker centrale verdediger van San Lorenzo is een naam die ik veel voorbij heb zien komen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 18:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom zijn er nog geen namen bekend van dat duo dan?
Maher heeft het op een hoger niveau niet laten zien. Waarom zou die bij Feyenoord wel renderen?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 16:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Allemaal subtop in de categorie Larsson/Bilal die ons niet beter gaan maken.
Behalve Maher.
Het is hier tegenwoordig traditie om spelers van andere clubs (en EIGEN JEUGD) de hemel in te prijzen tegenover de huidige selectie.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 18:20 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maher heeft het op een hoger niveau niet laten zien. Waarom zou die bij Feyenoord wel renderen?
Kan Julio Cruz geen goed woordje voor ons doen daar. Misschien sowieso niet verkeerd om dat soort spelers voor je te laten scouten. En Cruz is natuurlijk gewoon een bekende naam in Argentinië als oud international en speler van Interquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 18:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Marcos Senesi, 22 jarige linker centrale verdediger van San Lorenzo is een naam die ik veel voorbij heb zien komen.
Wat betreft aanvaller heb ik veel de naam Adolfo Gaich voorbij zien komen, maar dat gerucht lijkt me niet realistisch (veel te duur, not in our league).
Had het woordje ‘misschien’ erachter moeten plakken. Speelde vorig jaar een heel goed seizoen op een nieuwe positie. Alsnog is de stap naar Feyenoord dan wel (te) groot inderdaad.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 18:20 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maher heeft het op een hoger niveau niet laten zien. Waarom zou die bij Feyenoord wel renderen?
1.82, niet echt heel groot.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:01 schreef Duveldrinker het volgende:
Groot snel sterk en geen zeep laten vallen in zn buurt.
Hij scoort in ieder geval nooit, 150 duels 1 goal. Maar goed, hij staat er natuurlijk vooral om de ballen tegen te houden. Ook nog een pot bij Barca gespeeld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Doet me een beetje aan Kongolo denken met die uitschuifbenen
Vermeer ook al nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:08 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij scoort in ieder geval nooit, 150 duels 1 goal. Maar goed, hij staat er natuurlijk vooral om de ballen tegen te houden.
Met Sven van Beek hebben we al een scorende verdediger.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:08 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij scoort in ieder geval nooit, 150 duels 1 goal. Maar goed, hij staat er natuurlijk vooral om de ballen tegen te houden.
Van Beek.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Vermeer ook al niet
Vraag me af wie ze dan gaat maken
Gelachen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Vermeer ook al niet
Vraag me af wie ze dan gaat maken
Hij zou van Lille naar Trabzonspor gaan maar die verhuren hem direct aan Feyenoord vanwege teveel buitenlanders in de selectie ofzoquote:Volgens de laatste berichten gaat Edgar Le wel naar Trabzonspor maar wordt hij gelijk verhuurd voor 1 seizoen aan #Feyenoord
Rookgordijngenot.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hij zou van Lille naar Trabzonspor gaan maar die verhuren hem direct aan Feyenoord vanwege teveel buitenlanders in de selectie ofzo.
Omdat Turken niet kunnen tellen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:15 schreef Pleun2011 het volgende:
De vraag die dan bij mij opborrelt is waarom deze speler wordt verhuurd door zijn club. Dat zal niet zijn omdat hij zo'n onmisbaar talent is.
Ik dacht eigenlijk dat het voornamelijk een rechtsback was, maar aan de filmpjes te zien is het vooral een LCV?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:18 schreef fetX het volgende:
Hij schijnt ook als rechtsback uit de voeten te kunnen.
Ja klopt. Denk dat ze een verdediger en aanvaller gaan kopen. Al had ik 2 verdedigers gekocht en een aanvaller gehuurd, maar goed.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Wel iemand waar je niks aan gaat verdienen. Maar gezien de situatie is een huur wel logisch.
Hmm. Opleiding bij Barcelona is een plus. Door Lille gewogen en te licht bevonden dus kennelijk geen topper. Door Trabzonspor gehaald terwijl ze hem niet nodig hebben.. vaag. Maar alles is beter dan wat er nu bij ons rondloopt dus hij is welkom.quote:
Aanvallers zijn over het algemeen wel meer waard, dus kopen is denk beter met visie op de toekomst.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:21 schreef fetX het volgende:
[..]
Ja klopt. Denk dat ze een verdediger en aanvaller gaan kopen. Al had ik 2 verdedigers gekocht en een aanvaller gehuurd, maar goed.
Daar heb je wel een punt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:25 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Aanvallers zijn over het algemeen wel meer waard, dus kopen is denk beter met visie op de toekomst.
nieuwe vd hoorn?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:33 schreef Elan het volgende:
Gehuurd nog wel. Nouja alles beter dan Vente
Ja, laten we een verdediger in de spits zetten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:33 schreef Elan het volgende:
Gehuurd nog wel. Nouja alles beter dan Vente
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:45 schreef PIETR het volgende:
Afgaande op de Youtube-beelden: prima verdediger voor Feyenoord.
Matig bedrag zeg.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:50 schreef maxi-mus het volgende:
9 miljoen voor St.Juste aldus VI. Kan oplopen tot 12 miljoen.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)5-op-details-na-rond
Maar ja met een huurconstructie schiet je ook niet echt op. Dit seizoen was de bedoeling om te werken naar een nieuw elftal. En en dan ga je weer een speler huren, die ook nog eens uit een heel andere cultuur komt en de taal niet spreekt en niet eens van een topclub afkomstig.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:39 schreef fetX het volgende:
[..]
Je wilde toch een speler die niemand nog kent
Ah, 14 miljoen en morgen wordt Tete gepresenteerd dusquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:50 schreef maxi-mus het volgende:
9 miljoen voor St.Juste aldus VI. Kan oplopen tot 12 miljoen.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)5-op-details-na-rond
Kan wel oplopen tot 12 miljoen, maar toch, daar moet je niet meteen vanuit gaan.quote:
Ik ga ervan uit dat ze nog wel twee spelers kopen eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar ja met een huurconstructie schiet je ook niet echt op. Dit seizoen was de bedoeling om te werken naar een nieuw elftal. En en dan ga je weer een speler huren, die ook nog eens uit een heel andere cultuur komt en de taal niet spreekt en niet eens van een topclub afkomstig.
Zo'n Diks begon eigenlijk ook pas aardig te spelen toen zijn verhuurperiode bijna was afgelopen.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ah, 14 miljoen en morgen wordt Tete gepresenteerd dus
Hoeveel gaat er naar Heerenveen?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:50 schreef maxi-mus het volgende:
9 miljoen voor St.Juste aldus VI. Kan oplopen tot 12 miljoen.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)5-op-details-na-rond
Zal toch nog wel iéts in het potje zitten? Met twaalf miljoen de markt op voor in ieder geval 2 spelers. Moet te doen zijn. Wat mij betreft kopen ze twee spelers en huren ze een spits.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:52 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Kan wel oplopen tot 12 miljoen, maar toch, daar moet je niet meteen vanuit gaan.
Benieuwd wat we met die 9 miljoen kunnen op de transfermarkt.
Is niet dusdanig veel dat we er 3 goede spelers mee kunnen aantrekken in ieder geval.
Das waar.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:53 schreef fetX het volgende:
[..]
Zal toch nog wel iéts in het potje zitten? Met twaalf miljoen de markt op voor in ieder geval 2 spelers. Moet te doen zijn. Wat mij betreft kopen ze twee spelers en huren ze een spits.
Met het bedrag van Tonny zou je in principe nu rond de 20 miljoen moeten hebben voor nieuwe aankopen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:53 schreef fetX het volgende:
[..]
Zal toch nog wel iéts in het potje zitten? Met twaalf miljoen de markt op voor in ieder geval 2 spelers. Moet te doen zijn. Wat mij betreft kopen ze twee spelers en huren ze een spits.
twitter:FR12Jack twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 21:52:17Toch wel heel opvallend hoor, Kökcü bij Andy in de auto op FOX: Als Besiktas genoeg geld had gehad, was hij vorige zomer daar naartoe gegaan. Van Geel was zelfs bereid hem te laten gaan, na diens transferverzoek, omdat hij vond dat afspraken uit contract niet werden nagekomen... reageer retweet
Ik hoop eigenlijk ook op Tete...quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Tete en die cv zou al een hele stap vooruit zijn. Je zou dan bijna nog gaan smeken om nog een cv. Laat Berghuis/Larsson maar wat aanrommelen in de spits positie tot Jorgensen er weer is.
Wat is het toch fijn dat die vGeel is opgerot zeg. Je grootste talent in jaren willen laten gaanquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:58 schreef Caland het volgende:
twitter:FR12Jack twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 21:52:17Toch wel heel opvallend hoor, Kökcü bij Andy in de auto op FOX: Als Besiktas genoeg geld had gehad, was hij vorige zomer daar naartoe gegaan. Van Geel was zelfs bereid hem te laten gaan, na diens transferverzoek, omdat hij vond dat afspraken uit contract niet werden nagekomen... reageer retweet
Wat een Godquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:58 schreef Caland het volgende:
twitter:FR12Jack twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 21:52:17Toch wel heel opvallend hoor, Kökcü bij Andy in de auto op FOX: Als Besiktas genoeg geld had gehad, was hij vorige zomer daar naartoe gegaan. Van Geel was zelfs bereid hem te laten gaan, na diens transferverzoek, omdat hij vond dat afspraken uit contract niet werden nagekomen... reageer retweet
Nou ja, uiteindelijk wilde Feyenoord hem niet laten gaan. Besiktas schijnt een heel forse transfersom te hebben geboden volgens Kökcü. Daar sprak volgens Kökcü juist weer vertrouwen uit in hem, en daarom is hij gebleven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:58 schreef Caland het volgende:
twitter:FR12Jack twitterde op dinsdag 06-08-2019 om 21:52:17Toch wel heel opvallend hoor, Kökcü bij Andy in de auto op FOX: Als Besiktas genoeg geld had gehad, was hij vorige zomer daar naartoe gegaan. Van Geel was zelfs bereid hem te laten gaan, na diens transferverzoek, omdat hij vond dat afspraken uit contract niet werden nagekomen... reageer retweet
Hij kiest niet voor niks voor zo'n kutland. Die voelt zich meer Turk dan Nederlander.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nou ja, uiteindelijk wilde Feyenoord hem niet laten gaan. Besiktas schijnt een heel forse transfersom te hebben geboden volgens Kökcü. Daar sprak volgens Kökcü juist weer vertrouwen uit in hem, en daarom is hij gebleven.
Zegt overigens ook wel iets over Kökcü dat hij al zo snel wilde vertrekken. Die jongen komt pas net kijken.
Prima bedrag.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 21:50 schreef maxi-mus het volgende:
9 miljoen voor St.Juste aldus VI. Kan oplopen tot 12 miljoen.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)5-op-details-na-rond
Mwah, vind het aan de magere kant.quote:
Oke Johanquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kiest niet voor niks voor zo'n kutland. Die voelt zich meer Turk dan Nederlander.
Eens. Nieuwe spelers kunnen toch niet zomaar meedoen volgende week? Of maakt dat niet uit? Dacht dat je altijd zo’n lijst in moest dienen per ronde wie er in je selectie zit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mwah, vind het aan de magere kant.
Overigens ook opmerkelijk om die deal al rond te maken zo vlak voor de belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Daar voetbal je dan een heel jaar voor.
Om tegen Heerenveen te spelen?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mwah, vind het aan de magere kant.
Overigens ook opmerkelijk om die deal al rond te maken zo vlak voor de belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Daar voetbal je dan een heel jaar voor.
Doe dit maar niet meer.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:10 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Om tegen Heerenveen te spelen?
Ik weet dat het lat bij Feyenoord hoog ligt, maar zo hoog
Kwalificatie voor de groepsfase levert de club al met al iets van 7 of 8 miljoen op. Onbegrijpelijk dat men daar zo makkelijk over denkt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mwah, vind het aan de magere kant.
Overigens ook opmerkelijk om die deal al rond te maken zo vlak voor de belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Daar voetbal je dan een heel jaar voor.
Dat is denk ik Fries, daar hebben ze allemaal een taalgebrek.quote:
Volgens mij is die inschrijving dan dicht ja, zeker met die wedstrijden zo kort op elkaar.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:10 schreef fetX het volgende:
[..]
Eens. Nieuwe spelers kunnen toch niet zomaar meedoen volgende week? Of maakt dat niet uit? Dacht dat je altijd zo’n lijst in moest dienen per ronde wie er in je selectie zit.
Dan zou het mij niet opvallen hé Frits.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is denk ik Fries, daar hebben ze allemaal een taalgebrek.
Voor een speler die nooit een onuitwisbare indruk heeft achter gelaten vind ik het geen slecht bedrag. In potentie leek het heel wat maar had toch regelmatig z'n foutjes en slaapmomenten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mwah, vind het aan de magere kant.
TroostGod.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volgens mij is die inschrijving dan dicht ja, zeker met die wedstrijden zo kort op elkaar.
Voor een speler van Feyenoord is het een normaal bedrag. We maken er winst op in ieder geval. Zo bijzonder vind ik hem niet, dat paarse kapsel is wat mij betreft zijn voornaamste wapenfeit. Voor een CV is hij te klein en als rechtsback vind ik hem helemaal niks. Veel te onrustig. Wat in zijn voordeel spreekt is dat hij nog jong is, dus misschien gaat hij zich nog verbeteren.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mwah, vind het aan de magere kant.
Overigens ook opmerkelijk om die deal al rond te maken zo vlak voor de belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Daar voetbal je dan een heel jaar voor.
En hij was vaak geblesseerd, maar 9 miljoen blijf ik wel matig vinden eigenlijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:14 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Voor een speler van Feyenoord is het een normaal bedrag. We maken er winst op in ieder geval. Zo bijzonder vind ik hem niet, dat paarse kapsel is wat mij betreft zijn voornaamste wapenfeit. Voor een CV is hij te klein en als rechtsback vind ik hem helemaal niks. Veel te onrustig. Wat in zijn voordeel spreekt is dat hij nog jong is, dus misschien gaat hij zich nog verbeteren.
Zou alsnog voldoende moeten zijn, maar Feyenoord en Europees is een slechte combi.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:16 schreef fetX het volgende:
Haps, Scharie, Tapia, Geertruida. Het moet maar.
En dat die soms pislink wordt helpt ook nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Voor een speler die nooit een onuitwisbare indruk heeft achter gelaten vind ik het geen slecht bedrag. In potentie leek het heel wat maar had toch regelmatig z'n foutjes en slaapmomenten.
De timing is matig ja.
‘Ik laat me niet in de maling nemen’quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die zal de regels wel niet kennen.
Laat Geertruida zich maar iets meer focussen op het verdedigende aspect dan. Moet wel te doen zijn.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:20 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Zou alsnog voldoende moeten zijn, maar Feyenoord en Europees is een slechte combi.
Vind het niet gek. Turken zijn erg nationalistisch, Turken die buiten Turkije wonen nog meer. Je had ooit een Turk die wel voor Oranje koos maar na 1 wedstrijdje alweer werd afgedankt. Zo kan het dus ook gaan. Rationeel gezien vind ik dat je moet kiezen voor het land waarin je bent opgegroeid, maar als je hart daar niet ligt dan kan je beter voor het bananenland van je ouders kiezen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kiest niet voor niks voor zo'n kutland. Die voelt zich meer Turk dan Nederlander.
Yildirim ofzo. Maar dat was ook niet veel.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:22 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vind het niet gek. Turken zijn erg nationalistisch, Turken die buiten Turkije wonen nog meer. Je had ooit een Turk die wel voor Oranje koos maar na 1 wedstrijdje alweer werd afgedankt. Zo kan het dus ook gaan. Rationeel gezien vind ik dat je moet kiezen voor het land waarin je bent opgegroeid, maar als je hart daar niet ligt dan kan je beter voor het bananenland van je ouders kiezen.
Kon wel goed vrije trappen nemen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:24 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Yildirim ofzo. Maar dat was ook niet veel.
Lukaku heeft nog geen nieuwe club. Of Bojan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:26 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker speculeren wie de nieuwe spits wordt die binnen een dag of 5 zal worden gepresenteerd mannen?
Ik hoop op Novakovich.
Maar misschien wordt het wel van Wolfswinkel. Maar die zie ik liever niet komen, is al 30 en zo geweldig vind ik hem niet.
Met Novakovich achter Jorgensen gaat je selectie er echt enorm op vooruit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:26 schreef Tomatenboer het volgende:
Lekker speculeren wie de nieuwe spits wordt die binnen een dag of 5 zal worden gepresenteerd mannen?
Ik hoop op Novakovich.
Maar misschien wordt het wel van Wolfswinkel. Maar die zie ik liever niet komen, is al 30 en zo geweldig vind ik hem niet.
Lukaku ken ik niet goed genoeg (niet gevolgd), maar Bojan... ajb niet zeg... (is wel transfervrij en zou ik inderdaad een typische Feyenoord 'aankoop' vinden).quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Lukaku heeft nog geen nieuwe club. Of Bojan.
Feyenoord mocht willen ooit zulke spelers te hebben. Zoveel assists, en hij won nog het WK vrije schoppen nemen. Van klasbakken als Beckham en Roberto Carlos.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:24 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Yildirim ofzo. Maar dat was ook niet veel.
Idd..hij was even een hype door zijn goede vrije trap maar heeft er weinig van gebakken verder. Hij had achteraf spijt dat hij voor Oranje had gekozen, al is de kans klein dat hij voor Turkije wel de pannen van het dak had gespeeld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:24 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Yildirim ofzo. Maar dat was ook niet veel.
Romelu Menama Lukaku Bolingoli is een Belgische voetballer van Congolese afkomst die doorgaans in de spits speelt. Hij tekende in juli 2017 een vijfjarig contract bij Manchester United, dat circa ¤84.700.000, - voor hem betaalde aan Everton.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:29 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Lukaku ken ik niet goed genoeg (niet gevolgd), maar Bojan... ajb niet zeg... (is wel transfervrij en zou ik inderdaad een typische Feyenoord 'aankoop' vinden).
Eens. Ik vind 9 miljoen een prima bedrag. Hij heeft toch zelden echt overtuigd....quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Voor een speler die nooit een onuitwisbare indruk heeft achter gelaten vind ik het geen slecht bedrag. In potentie leek het heel wat maar had toch regelmatig z'n foutjes en slaapmomenten.
De timing is matig ja.
Kon ook centraal spelen, wat met dit duo wel bruikbaar was.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:35 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Vind het toch wel echt jammer dat St Juste weggaat. Met Tony had ik vrede, maar ik geloof echt dat Juste nog zoveel potentie heeft. Slaapmomentjes eruit en het is een heel degelijke verdediger.
Denk dat hij in combinatie met van Beek miss nog wel goed was, dan kan Sven met iets meer vertrouwen spelen. Niet dat ik verwacht dat hij ooit nog zijn oude niveau zal halen maar het was een gok waard geweest, slechter dan wat er nu staat kan ook niet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:44 schreef x_PusSy_DeStRoYer_69_X het volgende:
[..]
Kon ook centraal spelen, wat met dit duo wel bruikbaar was.
Is hij nou breed of dik?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Die heb veel volgers.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Daar lijkt het op. Wtfquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Dat zou erg mooi zijn. En dan als vaste centrale verdedigerquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Genot?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:03 schreef Caland het volgende:
Ik ga alvast even een klein prefapje plegen op Tapia die blijft
nee ik vergeef nooit meer dat moment dat Mike van duinen hem ziek speelde nadat van Geel net een hoog bod had afgewezen tijdens de winterstop.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:35 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Vind het toch wel echt jammer dat St Juste weggaat. Met Tony had ik vrede, maar ik geloof echt dat Juste nog zoveel potentie heeft. Slaapmomentjes eruit en het is een heel degelijke verdediger.
Tegen Excelsior was dat toen tochquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
nee ik vergeef nooit meer dat moment dat Mike van duinen hem ziek speelde nadat van Geel net een hoog bod had afgewezen tijdens de winterstop.
Ja, want vd Heijden wil en gaat nog weg.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Opmerkelijk als Tapia bijtekent.
Als hij bijtekent zou dat - volgens mij - wel inhouden dat Jaap Stam voor hem ergens een basisplaats in gedachten heeft. Misschien als CV?
Maar als Tapia CV gaat spelen, komen er dan nog wel 2 verdedigers bij deze transferwindow.... vragen, vragen...
Ook weer 1,5 jaar ouder en misschien is daarmee zijn spel wat wat minder risicovol door geworden.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:08 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Maar waarom Tapia weer misbruiken als CV? Je weet dat hij weer grove fouten gaat maken
Dat zou kunnen ja. In de bekerfinale vond ik hem ook wel echt een uitblinker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:10 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Ook weer 1,5 jaar ouder en misschien is daarmee zijn spel wat wat minder risicovol door geworden.
Wat ik van hem bij Willem II heb gezien had hij niet heel veel risico in zijn spel.
Hij zette iets onduidelijks op instagram hequote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:08 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Maar waarom Tapia weer misbruiken als CV? Je weet dat hij weer grove fouten gaat maken
Ik opperde het CV idee ook nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij zette iets onduidelijks op instagram he
Zwolle van Stam geloof ik.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Tegen Excelsior was dat toen toch
@Lange_Lansquote:
Ow, ja weet ik niet meer. Maar zegt ook niks he.quote:
Sinds die in Lille uit de basis is verdwenen hebben ze de CL gehaald. Dit jaar bijna niets gespeeld. Was ooit wel een toptalent hè.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
@:lange_lans
Ik verwacht een analyse
Overigens lees ik net dat hij bij Trabzon zit en dat die hem nu al willen verhuren. Lijkt me geen best teken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
@:lange_lans
Ik verwacht een analyse
Neem aan dat dit zijn inburgeringspapieren betreft.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Dat is gewoon het Van Geel gedachtegoed dat voortleeft in de Kuip: de transferwaarde van een speler veilig stellen. Anders loopt hij volgend jaar gratis de poort uit, ook niet ideaal.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:42 schreef PIETR het volgende:
Godverdomme man. Wat is dit voor achterlijk gedoe joh? Eerst een grote bek en hem vervolgens bij laten tekenen? Verschrikkelijke kutspeler ook nog eens. 🤮
Boeiend. Lekker salaris verspillen aan een speler die er geen kut van kan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:45 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat is gewoon het Van Geel gedachtegoed dat voortleeft in de Kuip: de transferwaarde van een speler veilig stellen. Anders loopt hij volgend jaar gratis de poort uit, ook niet ideaal.
Ziedend.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:50 schreef PIETR het volgende:
[..]
Boeiend. Lekker salaris verspillen aan een speler die er geen kut van kan.
Stiekem hoop je dat Stam dat er toch wel uit moet kunnen krijgen, dat achterlijke gedoe van hem?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:51 schreef Elan het volgende:
Tapia op CV gaat genot worden joh.
Lekker pirouettes doen en met hakjes uitverdedigen tegen Ajax #yolo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |