nee ik vergeef nooit meer dat moment dat Mike van duinen hem ziek speelde nadat van Geel net een hoog bod had afgewezen tijdens de winterstop.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:35 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Vind het toch wel echt jammer dat St Juste weggaat. Met Tony had ik vrede, maar ik geloof echt dat Juste nog zoveel potentie heeft. Slaapmomentjes eruit en het is een heel degelijke verdediger.
Tegen Excelsior was dat toen tochquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
nee ik vergeef nooit meer dat moment dat Mike van duinen hem ziek speelde nadat van Geel net een hoog bod had afgewezen tijdens de winterstop.
Ja, want vd Heijden wil en gaat nog weg.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Opmerkelijk als Tapia bijtekent.
Als hij bijtekent zou dat - volgens mij - wel inhouden dat Jaap Stam voor hem ergens een basisplaats in gedachten heeft. Misschien als CV?
Maar als Tapia CV gaat spelen, komen er dan nog wel 2 verdedigers bij deze transferwindow.... vragen, vragen...
Ook weer 1,5 jaar ouder en misschien is daarmee zijn spel wat wat minder risicovol door geworden.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:08 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Maar waarom Tapia weer misbruiken als CV? Je weet dat hij weer grove fouten gaat maken
Dat zou kunnen ja. In de bekerfinale vond ik hem ook wel echt een uitblinker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:10 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Ook weer 1,5 jaar ouder en misschien is daarmee zijn spel wat wat minder risicovol door geworden.
Wat ik van hem bij Willem II heb gezien had hij niet heel veel risico in zijn spel.
Hij zette iets onduidelijks op instagram hequote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:08 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
Maar waarom Tapia weer misbruiken als CV? Je weet dat hij weer grove fouten gaat maken
Ik opperde het CV idee ook nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij zette iets onduidelijks op instagram he
Zwolle van Stam geloof ik.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:05 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Tegen Excelsior was dat toen toch
@Lange_Lansquote:
Ow, ja weet ik niet meer. Maar zegt ook niks he.quote:
Sinds die in Lille uit de basis is verdwenen hebben ze de CL gehaald. Dit jaar bijna niets gespeeld. Was ooit wel een toptalent hè.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
@:lange_lans
Ik verwacht een analyse
Overigens lees ik net dat hij bij Trabzon zit en dat die hem nu al willen verhuren. Lijkt me geen best teken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
@:lange_lans
Ik verwacht een analyse
Neem aan dat dit zijn inburgeringspapieren betreft.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 22:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/B01hWZPpA-O/?igshid=gu82lnx41yqw
De_Taap tekent bij?
Dat is gewoon het Van Geel gedachtegoed dat voortleeft in de Kuip: de transferwaarde van een speler veilig stellen. Anders loopt hij volgend jaar gratis de poort uit, ook niet ideaal.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:42 schreef PIETR het volgende:
Godverdomme man. Wat is dit voor achterlijk gedoe joh? Eerst een grote bek en hem vervolgens bij laten tekenen? Verschrikkelijke kutspeler ook nog eens. 🤮
Boeiend. Lekker salaris verspillen aan een speler die er geen kut van kan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:45 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat is gewoon het Van Geel gedachtegoed dat voortleeft in de Kuip: de transferwaarde van een speler veilig stellen. Anders loopt hij volgend jaar gratis de poort uit, ook niet ideaal.
Ziedend.quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:50 schreef PIETR het volgende:
[..]
Boeiend. Lekker salaris verspillen aan een speler die er geen kut van kan.
Stiekem hoop je dat Stam dat er toch wel uit moet kunnen krijgen, dat achterlijke gedoe van hem?quote:Op dinsdag 6 augustus 2019 23:51 schreef Elan het volgende:
Tapia op CV gaat genot worden joh.
Lekker pirouettes doen en met hakjes uitverdedigen tegen Ajax #yolo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |