quote:Op maandag 11 november 2019 13:05 schreef [url=https://forum.fok.nl/user/profile/383969]/url] het volgende:
[..]
Heb het idee dat je voor meer dingen en ieder wittewasje een abonnement moet afsluiten.
Ook met games waar je voorheen gewoon de volle pond voor een volledig functionerende game betaalde en daarna nooit meer gezeik van had.
Altijd gezellig met Jetquote:Op donderdag 7 november 2019 23:56 schreef iemand het volgende:
[..]
mijn fout... ik mix berichten door elkaar...
( jet lag hier, terug van vakantie en ik probeer bij te lezen maar dat ging niet goed.... sorry. )
quote:
Heel zuiver!!quote:Op maandag 18 november 2019 17:10 schreef iemand het volgende:
Kinderklaas is een neutraal gedestilleerde zwarte vrouw met een groene mijter met sterren erop!
Nee, blijkbaar gaat het om Plomp, heet die man zo? Ik las het verkeerdquote:Op woensdag 20 november 2019 09:44 schreef maily het volgende:
[..]
Die makelaar heeft geen spellingnazi in dienst
Ik ken heel die man nietquote:Op woensdag 20 november 2019 09:45 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Nee, blijkbaar gaat het om Plomp, heet die man zo? Ik las het verkeerd
quote:Op zaterdag 23 november 2019 18:45 schreef iemand het volgende:
5G vermoord je van binnenuit! Bescherm je lever en andere ingewanden!!!
quote:Op maandag 25 november 2019 23:03 schreef iemand het volgende:
En ze woont bij haar vriend die voormalig Arubaans minister van Volksgezondheid en Sport was.
quote:Op donderdag 28 november 2019 12:35 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Zolang er geen consequenties aan verbonden worden of zijn, is een quotum niet hard. Tevens kan een quotum prima een streefwaarde zijn.![]()
Dus zo hard wordt de soep niet gegeten.
Dat zuipen start wat later, nu er een rij staat in plaats van een aansporing.quote:Op vrijdag 29 november 2019 09:39 schreef iemand het volgende:
Spelletjes tijdens een bruiloft?
Dat is voor mij de queue om naar de bar te rennen om te gaan zuipen. En jullie uit te lachen.
quote:Op maandag 2 december 2019 14:04 schreef iemand het volgende:
[..]
Maar is het met dat ongeoorloofd noemen de kous dan af? Ik vind het toch best wel wat dat een persoon met overgewicht iemand tot zwijgen probeert te brengen.
quote:Op dinsdag 10 december 2019 16:24 schreef iemand het volgende:
Ik zou haar voor de keuze zetten om hiermee te kappen en anders gewoon open boek spelen. Vrienden heb je voor het leven een relatie kan zomaar weg zijn.
quote:Op dinsdag 10 december 2019 21:31 schreef iemand het volgende:
Ik zou in het vervolg er niet naar doorvragen. Afwijzing is al pijnlijk genoeg, doorvragen wrijft nog meer zand in de wonden.
Wat wil je precies? Buiten de boot vallen of naast de pot pissen?quote:
Wil jij pis op je boot ofzo? Laat ze lekker naast de boot pissen.quote:Op donderdag 12 december 2019 20:02 schreef Tokay het volgende:
[..]
Wat wil je precies? Buiten de boot vallen of naast de pot pissen?
Overigens is het wel handig om niet alleen de naam, maar vooral de link die onder de naam zit aan te passen in "iemand", want nu krijgt diegene toch nog een quotemelding.quote:Op donderdag 12 december 2019 20:02 schreef Tokay het volgende:
[..]
Wat wil je precies? Buiten de boot vallen of naast de pot pissen?
Check!quote:Op donderdag 12 december 2019 20:55 schreef Leandra het volgende:
Overigens is het wel handig om niet alleen de naam, maar vooral de link die onder de naam zit aan te passen in "iemand", want nu krijgt diegene toch nog een quotemelding.
Maar diezelfde vrouwen zijn daarna natuurlijk wel woedend dat er weer een kraag stuk isquote:Op donderdag 19 december 2019 12:05 schreef iemand het volgende:
Stuk voor stuk vol ongeloof dat er vrouwen zijn waarbij je geen toestemming hoeft te vragen om een stuk uit je kraag te gaan drinken in het plaatselijk café.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |