Ja inderdaad waarschijnlijk zijn er veel betere coureurs maar die komen niet in de luxe positie om als kind een kart te rijdenquote:Op maandag 3 juni 2019 07:07 schreef TLC het volgende:
[..]
F1 is sowieso geen sport, maar een hobby van rijkeluismensjes waar wij dan naar mogen kijken
Ja inderdaad als je dat niet wil inzien, en dan mensen dom gaan noemen...quote:Op maandag 3 juni 2019 15:08 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Jammer dat je zo reageert. Mijn punt is dat vrouwenvoetbal qua niveau niet veel voorstelt en dan kom jij met een meisjesteam dat in een of andere jongenscompetitie van onbekend niveau kampioen is geworden, nee nu heb je me echt overtuigd van m’n ongelijk.
Als je er 1 niet serieus moet nemen is het Dven wel.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 00:43 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Ja inderdaad als je dat niet wil inzien, en dan mensen dom gaan noemen...
Ok bedankt. Ik zal er redelijk mee houdenquote:Op zaterdag 8 juni 2019 00:54 schreef Pery het volgende:
[..]
Als je er 1 niet serieus moet nemen is het Dven wel.
Een betweter en bovenal een engerd.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 01:12 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Ok bedankt. Ik zal er redelijk mee houden
Het probleem is die hype overal word je er mee geconfronteerd als ik op youtube ga komen er suggesties voor filmpjes van die leeuwinnen en nee die kijk ik idd niet, daarnaast heb je van die voetbalsters die hun eigen echt belangrijk vinden en goed terwijl ze niks kunnen en zich profileren met reclames, kapsels en weet ik veel watquote:Op zaterdag 8 juni 2019 01:38 schreef lrishCassidy het volgende:
De vergelijking met mannenvoetbal in dit topic slaat natuurlijk nergens op.
Vrouwen zijn geen mannen.
Vrouwenvoetbal staat echt pas in de kinderschoenen als je dan toch wil vergelijken.
En als je het niks vind dan kijk je niet![]()
ipv te gaan mopperen.
Don't believe the hype.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 02:38 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Het probleem is die hype overal word je er mee geconfronteerd als ik op youtube ga komen er suggesties voor filmpjes van die leeuwinnen en nee die kijk ik idd niet, daarnaast heb je van die voetbalsters die hun eigen echt belangrijk vinden en goed terwijl ze niks kunnen en zich profileren met reclames, kapsels en weet ik veel wat
Word er niet warm of koud van als ze winnen, misschien dat mijn nichtjes gaan voetballen i.p.v hockey dat zou een leuke bijkomstigheid zijn.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 02:41 schreef lrishCassidy het volgende:
[..]
Don't believe the hype.
Ik heb niks met hypes maar soms zetten ze wel aan tot leuke dingen. Meestal niet.
Misschien nu wel
quote:Op zaterdag 8 juni 2019 03:09 schreef lrishCassidy het volgende:
Ik zou het leuk vinden als ze het ver schoppen
Okeuj.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 03:25 schreef lrishCassidy het volgende:
[..]
Jij was leuk in het muziektopic ooit, doe nog eens
Tja. Nu weet je hoe het voelt voor mensen die sowieso niets met voetbal hebben en dezelfde gekte in tienvoud uitbreekt wanneer de mannen spelen.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 02:38 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Het probleem is die hype overal word je er mee geconfronteerd als ik op youtube ga komen er suggesties voor filmpjes van die leeuwinnen en nee die kijk ik idd niet, daarnaast heb je van die voetbalsters die hun eigen echt belangrijk vinden en goed terwijl ze niks kunnen en zich profileren met reclames, kapsels en weet ik veel wat
Ja voetbal is een soort schimmel die over de Westerse wereld hangt je kan er niet aan ontkomen bijna. vrouwen voetbal is gewoon een te laag niveau, kijk ook zelden Eredivisie hoor, omdat het niveau gewoon te slecht is. Als ik voetbal kijk wil ik iets goeds zien en vermaakt worden. Champions League, WK, EKquote:Op zaterdag 8 juni 2019 08:32 schreef K21 het volgende:
[..]
Tja. Nu weet je hoe het voelt voor mensen die sowieso niets met voetbal hebben en dezelfde gekte in tienvoud uitbreekt wanneer de mannen spelen.
Wuppies, vuvuzela's, bierhelmen, "we zijn er weer bij"/"haal je toeter uit de la" songs, supermarkten, Blokkers en zelfs complete straten vol oranje meuk. Terwijl de laatste keer dat de leeuwen iets wonnen alweer meer dan dertig jaar geleden is. Ook niet bepaald superpresteerders, of wel?
Voetbal is m.i. een mooie manier om te zien hoe de meeste religies werken. Als de vrouwtjes ook mee willen doen worden ze beschimpt en met veel weerstand getroffen door een behoorlijk aantal gelovigen dat vindt dat ze "hun plek" moeten kennen. Ernaar kijken is eigenlijk all not done, want die domme wijven zijn toch allemaal successupporters of snappen de buitenspelregel niet blabla enz. aldus de kern van "werkelijke supporters".
dat zijn nog pre-pubers dan is het verschil tussen meisjes en jongetjes niet zo groot. Bij 16 jarigen is dat anders, testosteron etcquote:Op zondag 2 juni 2019 16:05 schreef Dven het volgende:
[..]
Raar dat een meisjesteam dan toevallig net kampioen geworden in een jongenscompetitie.
https://www.telegraaf.nl/(...)in-jongenscompetitie
Zoals ik Frankrijk gisteren zag voetballen, vraag ik mij af of er uberhaupt een Keuken Kampioen divisie ploeg van kan winnen.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:34 schreef Craptacular het volgende:
Vooralsnog is vrouwenvoetbal net als de Paralympics. Leuk dat het er is, maar er kijkt geen hond naar.
Als het niveau exponentieel beter wordt ga ik heus wel kijken, maar nu kan elk mannelijk bier elftal van ze winnen.
Je zegt het zelf eigenlijk al. 'De vrouwen willen ook meedoen'. Dat is de feitelijke situatie, ze hebben het voetbal niet uitgevonden, ze hebben het niet groot gemaakt, en nu willen ze het op hun eigen niveau spelen.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 08:32 schreef K21 het volgende:
[..]
Tja. Nu weet je hoe het voelt voor mensen die sowieso niets met voetbal hebben en dezelfde gekte in tienvoud uitbreekt wanneer de mannen spelen.
Wuppies, vuvuzela's, bierhelmen, "we zijn er weer bij"/"haal je toeter uit de la" songs, supermarkten, Blokkers en zelfs complete straten vol oranje meuk. Terwijl de laatste keer dat de leeuwen iets wonnen alweer meer dan dertig jaar geleden is. Ook niet bepaald superpresteerders, of wel?
Voetbal is m.i. een mooie manier om te zien hoe de meeste religies werken. Als de vrouwtjes ook mee willen doen worden ze beschimpt en met veel weerstand getroffen door een behoorlijk aantal gelovigen dat vindt dat ze "hun plek" moeten kennen. Ernaar kijken is eigenlijk all not done, want die domme wijven zijn toch allemaal successupporters of snappen de buitenspelregel niet blabla enz. aldus de kern van "werkelijke supporters".
dat fucking schaatsen is overrated. Kijkt geen hond naar en toch wordt elk jaar weer een schaatsertje sporter van het jaar.Op top niveau voetballen is een veel grotere prestatie.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:07 schreef Toby56 het volgende:
Opvallend veel dames laten in de kleine ruimte een verfijnde techniek zien... maar het vervolg laat nog wel eens te wensen over. De hoeveelheid 'horror' passes is gewoon te groot. En de keepers zijn nog steeds niet best. Uiteraard zijn er positieve uitzonderingen.
Verder zijn er gewoon sporten waarbij ik vind dat vrouwen meer te bieden hebben dan de mannen, zoals turnen en enkele atletiek-onderdelen (hoogspringen bijv.). Bij sporten als schaatsen en hockey maakt het me niet zo veel uit.
Voetbal en ijshockey bijvoorbeeld gaan veel langzamer dan bij mannen, maar toch kan ik er leuke dingen zien. Ik ben ook wel eens bij basketbalwedstrijden van vrouwen wezen kijken... daar waren verbazingwekkend veel driepunters te zien. Knap werk! Maar ja, als je vooral voor de dunks komt, valt er weinig te genieten.
Verder is er wat mij betreft gewoon teveel voetbal op de verrekijk... ik heb er geen hekel aan, maar ik vind het een inmiddels zwaar overschatte sport met belachelijk hoge salarissen (bij de mannen). Ik gun de vrouwen wel wat meer centen, maar het valt te hopen dat ze zich dan niet als 'Messiassen' gaan gedragen, zoals veel over het paard getilde voetballende haantjes.
Helaas maak ik lange dagen woon-werk, dus ik kan van de Oranje-dames gewoon niet alles live zien. Maar ik had ook veel gemist als de de mannen deze weken aan de bak hadden gemoeten voor een EK/WK. En daar niet echt onder geleden.
Tot slot wens ik de Oranjeleeuwinnen veel succes!
Ik moet helemaal niks.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:12 schreef Craptacular het volgende:
[..]
dat fucking schaatsen is overrated. Kijkt geen hond naar en toch wordt elk jaar weer een schaatsertje sporter van het jaar.Op top niveau voetballen is een veel grotere prestatie.
De salarissen zijn marktconform daar moet je niet over zeiken. Dat is gewoonweg simpel het vraag en aanbod principe.
Maw je snapt het concept niet.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:21 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De uitdrukking 'marktconform' laat me verder nogal koud. Ik heb schijt aan de markt.
bij vrouwenijshockey zijn bodychecks verboden, dan krijg je een beetje een ander spelletje omdat je in situaties waar je normaal gesproken voor een fysieke oplossing kiest nu anders moet handelenquote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:07 schreef Toby56 het volgende:
Verder zijn er gewoon sporten waarbij ik vind dat vrouwen meer te bieden hebben dan de mannen, zoals turnen en enkele atletiek-onderdelen (hoogspringen bijv.). Bij sporten als schaatsen en hockey maakt het me niet zo veel uit.
Voetbal en ijshockey bijvoorbeeld gaan veel langzamer dan bij mannen, maar toch kan ik er leuke dingen zien.
Merkwaardig. Volgens mij kennen wij elkaar niet (aangenaam, trouwens), maar in je eerste reactie meen je al te kunnen zeggen: je moet niet zeiken, en in je tweede post dat ik het marktconforme denken niet snap, gebaseerd op een opmerking die helemaal niets met 'begrip' te maken had.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:23 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Maw je snapt het concept niet.
Kan.
Ja, klopt. Ik heb bij de OS dan ook best kunnen genieten van vrouwenijshockey, zeker als de partijen aan elkaar gewaagd waren. Er waren aardig wat dames in technische zin heel wat 'mans'.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
bij vrouwenijshockey zijn bodychecks verboden, dan krijg je een beetje een ander spelletje omdat je in situaties waar je normaal gesproken voor een fysieke oplossing kiest nu anders moet handelen
hopelijk volgende keer met oranjequote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:29 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ja, klopt. Ik heb bij de OS dan ook best kunnen genieten van vrouwenijshockey, zeker als de partijen aan elkaar gewaagd waren. Er waren aardig wat dames in technische zin heel wat 'mans'.
wel leuker om te kijken met NL erbij want anders kies ik toch snel voor het mannentoernooi hoorquote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:35 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Een mooie kleur op ijs.
Vanille met een schijfje mandarijn.
Nee, ik vind er ook veel voor te zeggen om er geld in te investeren, om het zelfstandige groeiproces een zetje in de rug te geven. Maar dat is wat anders dan wat nu gebeurt, het vrouwenvoetbal trekt een te grote broek aan en iedereen maar zeggen dat het zo leuk staat en zo goed past alleen om maar niet seksist aangezien te worden of zo.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 16:53 schreef Fir3fly het volgende:
Jeetje. Het idee dat vrouwenvoetbal nog een beetje groeipijnen heeft is zeker te genuanceerd?
Welke divisie ?quote:Op zaterdag 8 juni 2019 15:45 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Zoals ik Frankrijk gisteren zag voetballen, vraag ik mij af of er uberhaupt een Keuken Kampioen divisie ploeg van kan winnen.
Ik bedoel zelfe een team vol met pubertjes (Jong Ajax) kan kampioen worden in die divisie.
Dat is slechts zo in jouw fantasie.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Maar dat is wat anders dan wat nu gebeurt, het vrouwenvoetbal trekt een te grote broek aan en iedereen maar zeggen dat het zo leuk staat en zo goed past alleen om maar niet seksist aangezien te worden of zo.
quote:Op zaterdag 8 juni 2019 16:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je zegt het zelf eigenlijk al. 'De vrouwen willen ook meedoen'. Dat is de feitelijke situatie, ze hebben het voetbal niet uitgevonden, ze hebben het niet groot gemaakt, en nu willen ze het op hun eigen niveau spelen.
Ik juich dat van harte toe want het is de mooiste sport die er is waarbij allerlei lichamelijke eigenschappen een voordeel of een nadeel kunnen zijn en altijd ondergeschikt zijn aan een exceptioneel balgevoel.
Het probleem zit hem inderdaad in 'hun plek kennen'. Ook gecorrigeerd voor de lichamelijke factor blijft het niveau fors achter. Als je op je eigen niveau speelt dan heb je ook aandacht van je eigen niveau, inkomsten op je eigen niveau en vul je stadions en huiskamers op je eigen niveau. Als iedereen dat zou erkennen was er helemaal geen issue.
Maar ergens heerst het idee dat mannenvoetbal en vrouwenvoetbal gelijkwaardig zouden zijn omdat mannen en vrouwen dat zijn, wat natuurlijk een onzinnige redenering is. Daarom zouden ze ook zoveel betaald moeten krijgen en zou iedereen moeten doen alsof het net zo belangrijk is. Daarom krijgen we nu 52 wedstrijden uitgezonden, niet alleen op de NPO, maar ook op de Belg, de Duitser en de BBC die ook allemaal moeten laten zien dat ze geemancipeerd zijn. Daar gaat dusgeen hond naar kijken. Verspilling van zendtijd en niet toevallig bij de PO's, geen commerciele zender die daar brood in ziet.
Uiteindelijk is het toch vooral een kwestie van vrouwen die zeuren dat mannen naar vrouwenvoetbal moeten kijken omdat ze graag voetbal kijken. Nee, mannen kijken graag naar mannenvoetbal, die willen best weleens vrouwenwedstrijden zien zoals ze ook weleens hockey of volleyball willen kijken, maar niet de dames van Senegal tegen Wit-Rusland.
De oplossing is heel simpel, als vrouwen net zo massaal naar vrouwenvoetbal gaan kijken als mannen naar mannenvoetbal dan is er minstens zoveel vrouwenvoetbal te zien en verdienen ze ook minstens zoveel.
Zeer goed postquote:Op zaterdag 8 juni 2019 16:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je zegt het zelf eigenlijk al. 'De vrouwen willen ook meedoen'. Dat is de feitelijke situatie, ze hebben het voetbal niet uitgevonden, ze hebben het niet groot gemaakt, en nu willen ze het op hun eigen niveau spelen.
Ik juich dat van harte toe want het is de mooiste sport die er is waarbij allerlei lichamelijke eigenschappen een voordeel of een nadeel kunnen zijn en altijd ondergeschikt zijn aan een exceptioneel balgevoel.
Het probleem zit hem inderdaad in 'hun plek kennen'. Ook gecorrigeerd voor de lichamelijke factor blijft het niveau fors achter. Als je op je eigen niveau speelt dan heb je ook aandacht van je eigen niveau, inkomsten op je eigen niveau en vul je stadions en huiskamers op je eigen niveau. Als iedereen dat zou erkennen was er helemaal geen issue.
Maar ergens heerst het idee dat mannenvoetbal en vrouwenvoetbal gelijkwaardig zouden zijn omdat mannen en vrouwen dat zijn, wat natuurlijk een onzinnige redenering is. Daarom zouden ze ook zoveel betaald moeten krijgen en zou iedereen moeten doen alsof het net zo belangrijk is. Daarom krijgen we nu 52 wedstrijden uitgezonden, niet alleen op de NPO, maar ook op de Belg, de Duitser en de BBC die ook allemaal moeten laten zien dat ze geemancipeerd zijn. Daar gaat dusgeen hond naar kijken. Verspilling van zendtijd en niet toevallig bij de PO's, geen commerciele zender die daar brood in ziet.
Uiteindelijk is het toch vooral een kwestie van vrouwen die zeuren dat mannen naar vrouwenvoetbal moeten kijken omdat ze graag voetbal kijken. Nee, mannen kijken graag naar mannenvoetbal, die willen best weleens vrouwenwedstrijden zien zoals ze ook weleens hockey of volleyball willen kijken, maar niet de dames van Senegal tegen Wit-Rusland.
De oplossing is heel simpel, als vrouwen net zo massaal naar vrouwenvoetbal gaan kijken als mannen naar mannenvoetbal dan is er minstens zoveel vrouwenvoetbal te zien en verdienen ze ook minstens zoveel.
Dat ze dequote:Op zondag 2 juni 2019 16:18 schreef dokter.knakworst het volgende:
Voor de tweede keer op een wk voetbal meedoen en als titelhouder van het ek vind ik het best spannend wat het eindresultaat gaat worden. Het zou leuk zijn als ze bij de beste 3 van het toernooi horen dan kunnen we ze ook bewonderen in Japan volgend jaar
![]()
Komt hij aan met een incidenteel geval iddquote:Op zondag 2 juni 2019 16:11 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
G competitie zeker. Wereldkampioen bij de vrouwen verloor gewoon van Dallas O17 of zo. Zal het Googlen.
Edit: het is nog erger: https://www.dailymail.co.(...)allas-U-15-boys.html
![]()
Dan zitten we alsnog gewoon opgescheept met een reclameblok lijkt mijquote:Op zondag 9 juni 2019 03:29 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Dat ze de
EL maar eens gewoon uitzenden op de publieke omroep. Portugal- Zwitserland gemist verwacht dat Engeland- Zwitserland hetzelfde gebeurd
https://www.dailymail.co.(...)lympics-warm-up.htmlquote:Op zondag 9 juni 2019 03:31 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Komt hij aan met een incidenteel geval idd
quote:Op zondag 9 juni 2019 05:53 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
https://www.dailymail.co.(...)lympics-warm-up.html
7-0!!!![]()
Dit is gewoon hun niveau. Daarom oefenen ze immers tegen dit soort jeugd teams. Je gaat geen oefenwedstrijden spelen tegen teams die ver onder je niveau zitten.
Omdat dit allemaal in 2016 is, toen was inderdaad het vrouwenvoetbal duidelijk minder. Het heeft een aardig groei doorgemaakt de afgelopen 4 a 3 jaar. Niet dat het nu op geweldig niveau is, maar je kunt er nu wel goed naar kijken. En ja er zullen nog wat fouten in voor komen, maar geef het nog een paar jaar.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:01 schreef pirlo444 het volgende:
[..], en dan nog zijn er mensen die het verdedigen
er is geen enkele sport waarin vrouwen beter presteren dan mannen. Dus ook al geef je het 20 jaar of 500, het vrouwenvoetbal zal nooit op gelijke voet staan met het mannenvoetbalquote:Op zondag 9 juni 2019 18:34 schreef FlyingEagle het volgende:
[..]
Omdat dit allemaal in 2016 is, toen was inderdaad het vrouwenvoetbal duidelijk minder. Het heeft een aardig groei doorgemaakt de afgelopen 4 a 3 jaar. Niet dat het nu op geweldig niveau is, maar je kunt er nu wel goed naar kijken. En ja er zullen nog wat fouten in voor komen, maar geef het nog een paar jaar.
Nee klopt zal altijd anders zijn. Maar dat betekent niet dat niet leuk kan zijn. Die wedstrijd van Portugal - Nederland nu is bijv ook retesaai. Dan kunnen we door blijven emmmeren over niveau dit dat, maar vermaak heeft niet altijd wat met niveau te maken. Kijk maar naar onze eigen eredivisie.quote:Op zondag 9 juni 2019 21:40 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
er is geen enkele sport waarin vrouwen beter presteren dan mannen. Dus ook al geef je het 20 jaar of 500, het vrouwenvoetbal zal nooit op gelijke voet staan met het mannenvoetbal![]()
Dat is fysiek ook gewoon niet mogelijk, daar houd je inderdaad een verschil in. Waar mij het omgaat is dat het aantrekkelijk is om naar te kijken, en dat er een idee achter zit. Dat is wat je nu steeds meer ziet, en wat voor mij het vrouwenvoetbal steeds leuker maakt om naar te kijken.quote:Op zondag 9 juni 2019 21:40 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
er is geen enkele sport waarin vrouwen beter presteren dan mannen. Dus ook al geef je het 20 jaar of 500, het vrouwenvoetbal zal nooit op gelijke voet staan met het mannenvoetbal![]()
Wat een onzin is dit zeg. Het niveau is gewoon dermate laag dat het niet om aan te gluren is.quote:Op donderdag 6 juni 2019 11:27 schreef koemleit het volgende:
Het is nu eenmaal zo dat sommige mannen voetbal als van hun zien.
Nu vrouwen voetbal ook populairder wordt zien ze het alsof iets wat van hen is wordt afgepakt.
Dus gewoon simpelweg niet kijken, en bijvoorbeeld niet posten in het WKV forum is geen optie.
Er MOET vermeld worden dat het ruk is, en dat ze het niks aan vinden!
Voetbal is immers voor mannen!
Het niveau heeft helemaal niks te maken met hetgeen wat ik stel.quote:Op maandag 10 juni 2019 08:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Wat een onzin is dit zeg. Het niveau is gewoon dermate laag dat het niet om aan te gluren is.
Omdat je post niet klopt. Als het een hoog niveau is gaat iedereen kijken.quote:Op maandag 10 juni 2019 09:00 schreef koemleit het volgende:
[..]
Het niveau heeft helemaal niks te maken met hetgeen wat ik stel.
(Los nog van het feit dat in elke sport het niveau van de vrouwen veeeeeelll lager is, maar je zult van geen andere sport zo'n topic tegenkomen)
Welnee. De wedstrijd Portugal-Nederland gisteravond was ook ruk, toch zullen velen zijn blijven kijken tot het eind. En dat geldt voor veel voetbalwedstrijden trouwens.quote:Op maandag 10 juni 2019 09:02 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Omdat je post niet klopt. Als het een hoog niveau is gaat iedereen kijken.
100m sprint duurt gelukkig geen 90+blessuretijd.quote:Op maandag 10 juni 2019 09:35 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Welnee. De wedstrijd Portugal-Nederland gisteravond was ook ruk, toch zullen velen zijn blijven kijken tot het eind. En dat geldt voor veel voetbalwedstrijden trouwens.
Hetzelfde met Formule 1. Doorgaans geen enkele ruk aan, miljoenen kijkers.
Dafne Schippers loopt 11,0 of zoiets. Ik kende op de middelbare school een gast die bij de gymles 11,5 liep. Zonder specifieke training. De leraar zei: jij moet op atletiek. Maar hij vond het niet boeiend.
Betekent dit dat we met z'n allen niet naar Dafne moeten/mogen kijken? Omdat haar prestatie voor sommige ongetrainde jochies gymles-niveau is?
quote:Op maandag 10 juni 2019 09:35 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Welnee. De wedstrijd Portugal-Nederland gisteravond was ook ruk, toch zullen velen zijn blijven kijken tot het eind. En dat geldt voor veel voetbalwedstrijden trouwens.
Hetzelfde met Formule 1. Doorgaans geen enkele ruk aan, miljoenen kijkers.
Dafne Schippers loopt 11,0 of zoiets. Ik kende op de middelbare school een gast die bij de gymles 11,5 liep. Zonder specifieke training. De leraar zei: jij moet op atletiek. Maar hij vond het niet boeiend.
Betekent dit dat we met z'n allen niet naar Dafne moeten/mogen kijken? Omdat haar prestatie voor sommige ongetrainde jochies gymles-niveau is?
Then why don't you?quote:Op maandag 10 juni 2019 09:51 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]![]()
Omdat dat ruk niveau vele keren hoger ligt. Voor een beperkt niveau kan ik vijf minuten fietsen naar fc bal op het dak en heb ik nog meer plezier ook.
Volleybal?quote:Op zondag 9 juni 2019 21:40 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
er is geen enkele sport waarin vrouwen beter presteren dan mannen. Dus ook al geef je het 20 jaar of 500, het vrouwenvoetbal zal nooit op gelijke voet staan met het mannenvoetbal![]()
Goed dat je zo'n vrijgevochten man bent.quote:Op maandag 10 juni 2019 10:36 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Then why don't you?
W.b. de vele aandacht voor het vrouwenvoetbal op dit moment: als de NL dames straks 3 potjes verliezen, en zich voor het volgende toernooi niet kwalificeren, dan zakt de aandacht ook weer weg vermoed ik. Net als bij volleybal bij de mannen destijds. En zo zal het handbal bij de vrouwen het ook vergaan, mochten die dames straks uit de Europese top wegzakken. En als Barney en Van Gerwen geen opvolgers krijgen, dan is er straks geen dartmatch meer te zien.
Al behaalde Eric Heiden 5 gouden medailles, en al was Shani Davis de eerste zwarte die wereldkampioen werd, schaatsen wordt nooit een standaard-grote-sport in de USA. Zodra de successen wegblijven, verdwijnt de aandacht weer. Daar zijn American football, basketbal, honkbal en (min of meer) ijshockey heilig. Net als hier mannenvoetbal, schaatsen en wielrennen. En Formule 1 is nu eenmaal een wereldwijde 'ziekte' (behalve in de USA).
Wie weet krijgen we straks wereldtoppers bij damescurling. Dan zul je dat -tig keer bij Studio Sport gaan zien... zolang de successen blijven duren... ik vind het best. Ik maak gewoon mijn eigen keuzes.
Met vechten heeft dat niets te maken.quote:Op maandag 10 juni 2019 11:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Goed dat je zo'n vrijgevochten man bent.
Joh alle jongenscompetitie zijn van het zelfde niveau, snap dat nou.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 00:36 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Lekkere bron ja , vermeld niet eens welke klasse ze spelen
Haha, 'meer aandacht'. Smakelijk gelachen.quote:Op zondag 2 juni 2019 16:03 schreef KillemWieft het volgende:
De beste vrouwenteams krijgen klop van 15/16 jarige jongetjes en toch krijgen ze meer aandacht omdat ze toevallig een kut en twee tieten hebben. Walgelijk.
Dat is tijdens de Spelen ook niet te zien in Nederlandquote:Op maandag 10 juni 2019 12:12 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Met vechten heeft dat niets te maken.
Is maar goed ook... ik heb nix met vechten.
Hoewel?
Worstelen vrije stijl voor dames?
Prime Time lijkt me.
Het heren voetbal is soms ook niet om aan te gluren. Maar voor mij als kijker geldt dat ik het voetbal niet kijk als een analist of een expert. Voetbal wordt bij mij leuk als er gescoord wordt en het feest begint pas echt als de wedstrijd is afgelopen. Immers bij het WK voor mannen durf ik voor 90% niet te kijken als het veel te spannend is, Het is saai als Nederland met 3-0 voor staat en als Nederland met 0-3 achter staat, waarom zou je dan nog kijken. Ik denk als vrouwenvoetbal net zo in trek is en het leeft in het hele land en er heerst oranje koorts, wat ik hier best wel merk aan de versierde oranje straten elk jaar steeds meer, Dan maakt het eigenlijk niet uit hoe hoog het niveau is, deze vrouwen kunnen winnen van de meeste mannen in het voetbal op de profs na uiteraard. En die Spitse kan een behoorlijke vrije trap nemen dat ik nog menig prof in de eerste divisie niet zomaar zie doen.quote:Op zondag 2 juni 2019 16:09 schreef fathank het volgende:
Het vrouwenvoetbal is nog puur en nog niet compleet verneukt door Big Money.
Alleen jammer dat het niet om te gluren is.
succes verkoopt, zo makkelijk is het...quote:Op maandag 10 juni 2019 10:36 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Then why don't you?
W.b. de vele aandacht voor het vrouwenvoetbal op dit moment: als de NL dames straks 3 potjes verliezen, en zich voor het volgende toernooi niet kwalificeren, dan zakt de aandacht ook weer weg vermoed ik. Net als bij volleybal bij de mannen destijds. En zo zal het handbal bij de vrouwen het ook vergaan, mochten die dames straks uit de Europese top wegzakken. En als Barney en Van Gerwen geen opvolgers krijgen, dan is er straks geen dartmatch meer te zien.
Al behaalde Eric Heiden 5 gouden medailles, en al was Shani Davis de eerste zwarte die wereldkampioen werd, schaatsen wordt nooit een standaard-grote-sport in de USA. Zodra de successen wegblijven, verdwijnt de aandacht weer. Daar zijn American football, basketbal, honkbal en (min of meer) ijshockey heilig. Net als hier mannenvoetbal, schaatsen en wielrennen. En Formule 1 is nu eenmaal een wereldwijde 'ziekte' (behalve in de USA).
Wie weet krijgen we straks wereldtoppers bij damescurling. Dan zul je dat -tig keer bij Studio Sport gaan zien... zolang de successen blijven duren... ik vind het best. Ik maak gewoon mijn eigen keuzes.
Mannen durven niet tegen vrouwen te presteren waarin vrouwen beter zijn dan mannen, denk aan onderdelen van het turnen de balk, brug ongelijke leggers, Ritmische Gymnastiek, Schoonzwemmen etc. Als het gaat om flexibiliteit, balans of souplesse, dan delft de man toch echt het onderspit.quote:Op zondag 9 juni 2019 21:40 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
er is geen enkele sport waarin vrouwen beter presteren dan mannen. Dus ook al geef je het 20 jaar of 500, het vrouwenvoetbal zal nooit op gelijke voet staan met het mannenvoetbal![]()
quote:Op maandag 10 juni 2019 16:19 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Mannen durven niet tegen vrouwen te presteren waarin vrouwen beter zijn dan mannen, denk aan onderdelen van het turnen de balk, brug ongelijke leggers, Ritmische Gymnastiek, Schoonzwemmen etc. Als het gaat om flexibiliteit, balans of souplesse, dan delft de man toch echt het onderspit.
Praat eens met Celine van Duijn de enige Nederlander die we hebben in het 10 meter toren schoonspringen. Nederlandse mannen durven dat niet eens.quote:
Niet dan? Wanneer heb jij voor het laatst een WK voor jongens O15 of O17 live op tv gezien? Om nog maar te zwijgen over de jeugdteams waartegen deze vrouwenteams hebben gespeeld. Die spelen op zaterdagochtend op veld 3 van een amateurvereniging.quote:Op maandag 10 juni 2019 15:58 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Haha, 'meer aandacht'. Smakelijk gelachen.
Het WK U-17 wordt gewoon live uitgezonden op Eurosport, al jaren, zowel bij de meisjes als bij de jongens.quote:Op maandag 10 juni 2019 17:27 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Niet dan? Wanneer heb jij voor het laatst een WK voor jongens O15 of O17 live op tv gezien?
Okay, maar dat krijgt in NL lang niet zoveel aandacht als dit WK voor vrouwen. Dat was mijn punt.quote:Op maandag 10 juni 2019 18:02 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Het WK U-17 wordt gewoon live uitgezonden op Eurosport, al jaren, zowel bij de meisjes als bij de jongens.
U17 komt toch zo'n beetje jaarlijks live langs op Eurosport, maar dat geheel terzijde.quote:Op maandag 10 juni 2019 17:27 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Niet dan? Wanneer heb jij voor het laatst een WK voor jongens O15 of O17 live op tv gezien? Om nog maar te zwijgen over de jeugdteams waartegen deze vrouwenteams hebben gespeeld. Die spelen op zaterdagochtend op veld 3 van een amateurvereniging.
Met je "smakelijk" gelachen.![]()
Dit boeit echt helemaal niemand.quote:Op maandag 10 juni 2019 17:13 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Praat eens met Celine van Duijn de enige Nederlander die we hebben in het 10 meter toren schoonspringen. Nederlandse mannen durven dat niet eens.
Of ook een mooie, Vancouver 2010 olympische winterspelen waarbij de Nederlandse bobslee mannen niet durft het parcours te nemen en de vrouwen bobslee team wel.
Volgens mij was het wereldrecord bij het discuswerpen bij de vrouwen verder dan bij de mannen.
En er was een vrouw genaamd Jeanine Grasmeier die een wereld record had staan waar geen enkele Nederlandse man dit heeft verbeterd. 92 meter naar beneden duiken zonder adem.
Lees m'n post nog eens. Ik maakte de vergelijking met de jongens O15 teams waar de beste vrouwenteams klopt van krijgen. En die O15 teams behoren niet eens tot de top.quote:Op maandag 10 juni 2019 19:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
U17 komt toch zo'n beetje jaarlijks live langs op Eurosport, maar dat geheel terzijde.
Ik zie héél vaak mannenvoetbal op TV. Maar dan ook echt bizar vaak, op de NOS, op RTL, op Veronica, Ziggo, Eurosport, FOX Sports, het is werkelijk overal en bijna elke dag. Uur na uur.
Vrouwenvoetbal is er tijdens een EK/WK (sinds kort nog maar) redelijk uitgebreid op, wat interlands hier en daar en that's it. Dus ja, mannenvoetbal krijgt gigantisch meer aandacht.
Wat ik niet onterecht vind hoor, daar niet van.
Ja, dus? In echt elke sport op aarde krijgen de beste vrouwen van de wereld meer aandacht dan de jongens tot 15 jaar, dat is echt totaal niet boeiend, bijzonder of wat dan ook.quote:Op maandag 10 juni 2019 21:45 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Lees m'n post nog eens. Ik maakte de vergelijking met de jongens O15 teams waar de beste vrouwenteams klopt van krijgen. En die O15 teams behoren niet eens tot de top.
Bij een groot deel van die sporten ligt het niveau van volwassen vrouwen echter hoger dan van de jongetjes. Maar goed, komt er dus nog altijd op neer dat ze tieten en een kut hebben en daarom per definitie interessant zijn als sporter. Dat het in alle sporten zo is maakt het natuurlijk niet minder belachelijk dat de NOS het WK vrouwenvoetbal live uitzendt.quote:Op maandag 10 juni 2019 23:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, dus? In echt elke sport op aarde krijgen de beste vrouwen van de wereld meer aandacht dan de jongens tot 15 jaar, dat is echt totaal niet boeiend, bijzonder of wat dan ook.
vraag je eens af waarom we met zijn allen naar 11 bezwete mannen kijken die achter een bal aanhollen, terwijl we totaal geen belangen hebben of men nou wint of verliest en een groot deel daaraan heeft niks met voetbal, nooit actief geweest. Als de Nederlandse mannen wereld kampioen worden. Dan is mijn volgende dag hetzelfde als voor het toernooi. Ik moet gewoon werken, heb gewoon mijn verplichtingen weer en nee, ik ben dan geen wereldkampioen en de rest van Nederland is ook geen wereld kampioen, dat zijn enkel die voetballers. Alleen voor hun is het echt feest, voor de fans is het gewoon een nep feest.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 00:59 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Bij een groot deel van die sporten ligt het niveau van volwassen vrouwen echter hoger dan van de jongetjes. Maar goed, komt er dus nog altijd op neer dat ze tieten en een kut hebben en daarom per definitie interessant zijn als sporter. Dat het in alle sporten zo is maakt het natuurlijk niet minder belachelijk dat de NOS het WK vrouwenvoetbal live uitzendt.
Ja, door een Oost-Duitse atle(e)t(e) met een stem als een misthoorn en een discus die half zo zwaar is.quote:Op maandag 10 juni 2019 17:13 schreef MakkieR het volgende:
Volgens mij was het wereldrecord bij het discuswerpen bij de vrouwen verder dan bij de mannen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |