Ik lach me dood om de reacties op zijn tweet.quote:Op maandag 15 april 2019 19:44 schreef Falco het volgende:
Deze mantwitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 15-04-2019 om 19:39:48So horrible to watch the massive fire at Notre Dame Cathedral in Paris. Perhaps flying water tankers could be used to put it out. Must act quickly! reageer retweet
Vers van de pers... (m.a.w. er kan eerst nog wel een krantje gedrukt wordenquote:Op maandag 15 april 2019 19:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat hele breaking news is natuurlijk wel vooral een Amerikaans ding. Ook niks op Duitse of Belgische TV bijvoorbeeld.
ik ookquote:Op maandag 15 april 2019 19:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik lach me dood om de reacties op zijn tweet.
Notre Dame is niet de enige die afgefakkeld wordt
Disney, live action van de redding van Esmeralda.quote:Op maandag 15 april 2019 19:46 schreef KingRoland het volgende:
[..]
3 keer raden wie wel.
je hoeft geen genie te zijn
ehmm watquote:Op maandag 15 april 2019 19:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mij doet dit beeld veel meer pijn, dan welk filmpje waar een mens in brand staat dan ook.
@JR-Style-93quote:Op maandag 15 april 2019 19:47 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Disney, live action van de redding van Esmeralda.
In Californië kwamen 80 mensen om het leven door een bosbrand, maar daar reageerde ie veel trager opquote:Op maandag 15 april 2019 19:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik lach me dood om de reacties op zijn tweet.
Notre Dame is niet de enige die afgefakkeld wordt
Het hele skelet was van hout, volgens mij.quote:
Ja dat klopt. Het kruisribgewelf wordt door de ribben gedragen (de reden dat ze zulke enorme ramen konden plaatsenquote:Op maandag 15 april 2019 19:36 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat soort Gotische kerken hebben wel de neiging overheind te blijven staan. De stenen constructie is doorgaans zelfdragend volgens mij, en is het het dak dat daarop rust dat brandt. Daar vallen dan stukken van naar beneden en dan gaat het interieur ook in de fik, maar ik denk dat de muren gewoon overeind blijven.
Er zit een groot deel zonder drinkwater, nul reactie ofzo.quote:Op maandag 15 april 2019 19:47 schreef Falco het volgende:
[..]
In Californië kwamen 80 mensen om het leven door een bosbrand, maar daar reageerde ie veel trager op. Wat een sukkel is het ook.
Verder wel helemaal oké?quote:Op maandag 15 april 2019 19:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mij doet dit beeld veel meer pijn, dan welk filmpje waar een mens in brand staat dan ook.
Al die harkcommentsquote:Op maandag 15 april 2019 19:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik lach me dood om de reacties op zijn tweet.
Notre Dame is niet de enige die afgefakkeld wordt
quote maar nog een keer voor de zekerheid.quote:Op maandag 15 april 2019 19:47 schreef Sumppi het volgende:
[..]
Ja dat klopt. Het kruisribgewelf wordt door de ribben gedragen (de reden dat ze zulke enorme ramen konden plaatsen). Die staan weer op zuilen. Daarnaast zijn er luchtbogen gebruikt om de muren te steunen. Ik hoop dat de constructie in elk geval stevig genoeg is.
Denk het ook. Maar wat er onder het dak zit is veel ouder. Hopelijk valt de schade uiteindelijk mee.quote:Op maandag 15 april 2019 19:46 schreef Nibb-it het volgende:
In hoeverre is dat dak nog origineel Romaans? Ik neem aan dat het leeuwendeel uit de negentiende eeuw komt?
Dan heb je denk ik een groter probleem dan alleen het dak.quote:Op maandag 15 april 2019 19:47 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Het hele skelet was van hout, volgens mij.
heeft gelijkquote:Op maandag 15 april 2019 19:44 schreef Falco het volgende:
Deze mantwitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 15-04-2019 om 19:39:48So horrible to watch the massive fire at Notre Dame Cathedral in Paris. Perhaps flying water tankers could be used to put it out. Must act quickly! reageer retweet
Ik las weer Lisse.quote:Op maandag 15 april 2019 19:48 schreef napoleonfour het volgende:
Dit doet mij wel pijn omdat een jaar geleden de plaatselijke kerk in Limmen hetzelfde lot had.
Ik ook, wat vreselijk dit...quote:Op maandag 15 april 2019 19:47 schreef Faux. het volgende:
Ik voel me echt sip. Ongelofelijk. Wat een symbool.
Het skelet van het dak bedoelde ik. De muren zijn gewoon steen. De torens aan de voorkant ook.quote:Op maandag 15 april 2019 19:48 schreef Cattivo het volgende:
[..]
Dan heb je denk ik een groter probleem dan alleen het dak.
Nouja als Danny Roodbol of een van de mods in de fik zou staan zou ik dat toch erger vinden.quote:Op maandag 15 april 2019 19:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mij doet dit beeld veel meer pijn, dan welk filmpje waar een mens in brand staat dan ook.
Komt dichtbij zoquote:Op maandag 15 april 2019 19:48 schreef napoleonfour het volgende:
Dit doet mij wel pijn omdat een jaar geleden de plaatselijke kerk in Limmen hetzelfde lot had.
Gifje?quote:
iddquote:
Heb je in elk geval wel wat te vertellen op feestjes.quote:Op maandag 15 april 2019 19:44 schreef Embraer89 het volgende:
Je zou dit maar perongeluk op je geweten hebben
Daar zijn niet zoveel mensen meer om het te kunnen claimen.quote:Op maandag 15 april 2019 19:53 schreef TLC het volgende:
Hoewel ontstaan door werkzaamheden zul je zien dat IS dit dadelijk nog gaat claimen
Lijkt me wel handig, want anders gaat straks het hele eiland in vlammen op.quote:
Bij het vaticaan hebben ze vast ook nog wel wat liggenquote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef Drugshond het volgende:
Heeft de EU al een noodfonds opgericht. Dit gaat idioot duur worden. (False Flag van Macron).
Dit vind ik overdreven.quote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef heywoodu het volgende:
Zelden live naar zulke pijnlijke/machteloze/wanhopige beelden zitten kijken, buiten aanslagen om.
eerste wereldoorlog meegemaakt, tweede wereldoorlog meegemaakt. Maar in 2019 vergaan, kan gebeuren , aan alles komt een einde helaas.quote:Op maandag 15 april 2019 19:52 schreef Revanches het volgende:
De bouwstijl is gotisch. Gebouwd in de 12e eeuw. Zonde
Nou ja, meer als in gecontroleerd laten uitbranden lijkt me? Echt een heftige fik ditquote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lijkt me wel handig, want anders gaat straks het hele eiland in vlammen op.
Maar het ziet er niet echt uit alsof het lekker te redden is
Niet naar Fukushima gekeken bijvoorbeeld, toentertijd?quote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef heywoodu het volgende:
Zelden live naar zulke pijnlijke/machteloze/wanhopige beelden zitten kijken, buiten aanslagen om.
Precies dit. Dit is het symbool van een natie. Dit raakt miljoenen Fransen in hun hart.quote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef heywoodu het volgende:
Zelden live naar zulke pijnlijke/machteloze/wanhopige beelden zitten kijken, buiten aanslagen om.
Ik niet. Ik had hetzelfde bij die ontploffende historische zaken in Syrië enzo, hoewel niet live.quote:
Zelden, niet nooitquote:Op maandag 15 april 2019 19:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet naar Fukushima gekeken bijvoorbeeld, toentertijd?
idd bizar dat je tegenwoordig zo snel live dingen kunt zien, had dat idee voor het eerst bij 9/11 dan zag je live dat tweede vliegtuig erin vliegen.quote:Op maandag 15 april 2019 19:54 schreef heywoodu het volgende:
Zelden live naar zulke pijnlijke/machteloze/wanhopige beelden zitten kijken, buiten aanslagen om.
heb je toch te vertellen ovef je werk op de komende verjaardagen.quote:Op maandag 15 april 2019 19:29 schreef Flamarande het volgende:
Volgens NOS waarschijnlijk uitgebroken door werkzaamheden
Ja hoor. De geschiedenis schrijdt altijd voort.quote:Op maandag 15 april 2019 19:56 schreef indiaantje89 het volgende:
Verschrikkelijk zeg, niet eens het gebouw maar die geschiedenis die daar in zit. Zouden ze dit op de steen af kunnen herbouwen?
hij had een geel hesje aanquote:Op maandag 15 april 2019 19:12 schreef koemleit het volgende:
Damn das een berg historie. Ik hoop dat Quasimodo veilig is...
Verschrikkelijk.quote:Op maandag 15 april 2019 19:56 schreef Studiotje het volgende:
[ afbeelding ]
En het komt door de glas in lood ramen naar buiten
ja.. en het was toch al een oud gebouw....quote:Op maandag 15 april 2019 19:55 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
eerste wereldoorlog meegemaakt, tweede wereldoorlog meegemaakt. Maar in 2019 vergaan, kan gebeuren , aan alles komt een einde helaas.
Opklikje voor de instortende torentwitter:RemyBuisine twitterde op maandag 15-04-2019 om 19:52:05Effondrement. #NotreDame https://t.co/C9SQYcZwHk reageer retweet
nee kijk naar live cnn?quote:
Jezus dat zijn wel helden hoor.quote:
Verschrikkelijk. Dit is dan erger dan ik dacht.quote:Op maandag 15 april 2019 19:56 schreef Studiotje het volgende:
[ afbeelding ]
En het komt door de glas in lood ramen naar buiten
quote:Op maandag 15 april 2019 19:58 schreef Studiotje het volgende:
Opklikje voor de instortende torentwitter:RemyBuisine twitterde op maandag 15-04-2019 om 19:52:05Effondrement. #NotreDame https://t.co/C9SQYcZwHk reageer retweet
9/11 was an inside job. Deze toren valt niet heel netjes verticaal naar benedenquote:Op maandag 15 april 2019 19:58 schreef Studiotje het volgende:
Opklikje voor de instortende torentwitter:RemyBuisine twitterde op maandag 15-04-2019 om 19:52:05Effondrement. #NotreDame https://t.co/C9SQYcZwHk reageer retweet
Je kan bijna niks doen, het matriaal en de vorm/grote van het gebouw zorgen ervoor dat dit niet te blussen is.quote:Op maandag 15 april 2019 19:57 schreef beantherio het volgende:
Je zou zeggen dat de hulpdiensten voor dit soort bijzondere monumenten toch wel een speciaal draaiboek klaar hebben liggen bij brand. Het lijkt alsof er niets gebeurd.
Debiele TT ja.quote:Op maandag 15 april 2019 19:58 schreef Elfletterig het volgende:
Wat een bagger-TT...
Hopelijk vallen er geen doden. Verder geldt: shit happens.
quote:Op maandag 15 april 2019 19:59 schreef Zwansen het volgende:
Die aannemer kan aardig wat meerwerk claimen...
Alsof jij schaakt.quote:Op maandag 15 april 2019 19:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Dat overkwam mij laatst ook tijdens een potje schaken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |